Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin

Liczba postów : 10234
Registration date : 13/11/2007

PisanieTemat: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 00:19

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.

SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.

Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
http://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
http://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989

Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: SzFagier

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ufoforum.forumotion.com/
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

Liczba postów : 20490
Registration date : 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 00:22

1 cheers
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dziadek
Admin

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 00:24

Łykendowy aniołek Laughing

Powrót do góry Go down
dziadek
Admin

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 00:32

Powrót do góry Go down
thorgall

Liczba postów : 21320
Registration date : 08/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 00:47

Z tą barmanką to lipa Mad
Ciemna jak tabaka w rogu, a ja jestem rekinem światowych rynków finansowych.
Mezalians byłby jak huj!

Na dodatek moja córka została artystką.
Obrazy maluje- tylko nikt nie kupuje Mad
Mało tego
Studia w Toruniu nie wystarczyły (zaraz kończy) dobrała sobie dodatkowe w Warszawie- cuś z modą związane.
Będzie już artystką pełną gębą. Twisted Evil

a jak mówiłem lać pasem to żona nie kazała
Evil or Very Mad

Dobrze że choć stary jest młodym wilkiem rekinem finansowym Twisted Evil
Bo inaczej to by nas nędza na stare lata czekała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zygmunt de Bill

Liczba postów : 1617
Registration date : 22/12/2011

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 01:04

thorgall napisał:
Mezalians byłby jak huj!

Mało tego
Studia w Toruniu nie wystarczyły (zaraz kończy) dobrała sobie dodatkowe w Warszawie- cuś z modą związane.

Evil or Very Mad

A Ty nie pamiętasz jak po całym świecie jeździłeś z koncertami. Po kimś córka artystyczne geny musiała odziedziczyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
sakitoru

Liczba postów : 510
Registration date : 17/09/2017

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 03:04

Wiem... Wiemm ... Łyyykend ale mnie wwwq na ostatniej stronie piątku i że niby co z tym rejtingiem włoch,??? Obniżyli??? A że giełda wyprzedza fakty znaju? Jakby Eskimos miał grać na to co dzisiaj napiszą to daleko by nie zajechał,. Spadli my z 2400 z chuia.... Spadli w "środ3" na spx bez "powodu". To Eskimos ruchy pod te "news" fakty ma już za sobą. Qrwa zawsze si3 z czymś wystają że tego jebanego macronext nie odwiedzam cz3ściej. BA w ogóle mam go w CH***już bo AT ma mi powiedzieć co wie Eskimos i co ukrywa. Ale mnie nie potrzebnie stresujecie z hhhja niusami co Eskimos 2 tyg temu je znał
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

Liczba postów : 27678
Registration date : 03/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 08:41

sakitoru napisał:
Wiem... Wiemm ... Łyyykend   ale mnie wwwq na ostatniej stronie piątku i że niby co z tym rejtingiem włoch,??? Obniżyli???    A że giełda wyprzedza fakty znaju?    Jakby Eskimos miał grać na to co dzisiaj napiszą to daleko by nie zajechał,.   Spadli my z 2400 z chuia.... Spadli w "środ3" na spx bez "powodu".  To Eskimos ruchy pod te "news" fakty ma już za sobą.    Qrwa zawsze si3 z czymś wystają że tego jebanego macronext nie odwiedzam cz3ściej. BA w ogóle mam go w CH***już bo AT ma mi powiedzieć co wie Eskimos i co ukrywa. Ale mnie nie potrzebnie stresujecie z hhhja niusami co Eskimos 2 tyg temu je znał

a edek to niby pod co "z dupy" spadał przez cały zeszły tydzień ? Laughing kto miał wiedzieć to wiedział Laughing poza tym Włosi się uelastyczniają w sprawie deficytu i jeśli się sprawa nie zaostrzy to może być w przyszłym tygodniu "nanosekundowa: to mówię JA , NAJSTARSZY MISIU NA TYM FORUM Laughing
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner
Captain en Chief
Captain en Chief

Liczba postów : 18484
Registration date : 14/11/2010

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 08:55

https://www.tvp.info/39545862/

"Chińczycy chcą mieć własny księżyc do oświetlania miasta. „Ogromny potencjał” "

mają rozmach sq…
no i z czym tu do gości ???
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

Liczba postów : 13588
Registration date : 28/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 09:10

sakitoru napisał:
Wiem... Wiemm ... Łyyykend   ale mnie wwwq na ostatniej stronie piątku i że niby co z tym rejtingiem włoch,??? Obniżyli???    A że giełda wyprzedza fakty znaju?    Jakby Eskimos miał grać na to co dzisiaj napiszą to daleko by nie zajechał,.   Spadli my z 2400 z chuia.... Spadli w "środ3" na spx bez "powodu".  To Eskimos ruchy pod te "news" fakty ma już za sobą.    Qrwa zawsze si3 z czymś wystają że tego jebanego macronext nie odwiedzam cz3ściej. BA w ogóle mam go w CH***już bo AT ma mi powiedzieć co wie Eskimos i co ukrywa. Ale mnie nie potrzebnie stresujecie z hhhja niusami co Eskimos 2 tyg temu je znał

pisz tak żeby łatwiej było to przeczytać, pleeeeeaaaaase

tydzień temu pisałem, że USA będą atakować strefę euro, i właśnie za pomocą ratingów dot. Włoch
nie potrzeba być eskimosem żeby przewidzieć coś, co wynika z logiki rozwoju wydarzeń

Cytat :
biorąc pod uwagę ten stan rzeczy, spodziewam się mocnego obniżenia ratingu dla włoskiego długu
USA mają interes by dokopać UE i ratingi Włoch będą jednym z podstawowych narzędzi używanych w tym "kopaniu", imo

http://ufoforum.forumotion.com/t5108-ufo-12-10-2018-r#1133922
Powrót do góry Go down
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 09:21

Kurs akcji Deutsche Banku wyraźnie spadał w piątek i był bliski historycznego minimum z czerwca z powodu pesymistycznej prognozy wyników kwartalnych, przedstawionych przez analityków.

Oczekują spadku zysku brutto o średnio 65 proc.
Powrót do góry Go down
Osły

Liczba postów : 20025
Registration date : 18/05/2014

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 09:34

dziadek napisał:

https://www.bbc.com/news/world-middle-east-45923217

zmarł biedaczek ?/a dlczego ?? bardzo dziwne
jak moze czlowiek ktoremu tylko ucieli głowe umrzeć ?? Evil or Very Mad
On miał dalej żyć , po "przesłuchaniu "
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 09:38

Polska przekazała stronie amerykańskiej szczegółowe zamówienie na dostawę jednego dywizjonu artylerii rakietowej dalekiego zasięgu HIMARS w ramach programu Homar - poinformowało w piątek MON

Na jeden dywizjon złoży się 18 wyrzutni na podwoziach kołowych oraz pojazdy towarzyszące, w tym wozy załadowcze i łączności. Kolejnym krokiem ma być wynegocjowanie umowy.

HIMARS (High Mobility Artillery Rocket System) produkowany przez koncern Lockheed Martin jest systemem mobilnych wyrzutni, wykorzystujących amunicję kierowaną GMLRS-U/AW i ATACMS. Ta broń pozwala razić cele na odległość do 70 lub do 300 km. „Razem z wyrzutniami rakietowymi, Polska pozyska również środki rażenia oraz pakiet logistyczny i szkoleniowy”- zaznaczyło MON.

System HIMARS pozwoli na wykonywanie głębokich uderzeń rakietowych. Stanowi to niezwykle ważny element realizacji programu modernizacji Sił Zbrojnych RP - napisał resort.

http://wgospodarce.pl/informacje/55333-polska-zamawia-w-usa-dywizjon-artylerii-rakietowej
Powrót do góry Go down
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 09:38

Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
Mezalians byłby jak huj!

Mało tego

Evil or Very Mad

A Ty nie pamiętasz jak po całym świecie jeździłeś z koncertami. Po kimś córka artystyczne geny musiała odziedziczyć.

ojciec za mało lał Go pasem bo matka nie dała Mad

to nie wina genów - to wina matczynego wychowania
czyli ojcowie w tej rodzinie maja wuja do gadania Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 09:41

kamikaze napisał:
sakitoru napisał:

pisz tak żeby łatwiej było to przeczytać, pleeeeeaaaaase

tydzień temu pisałem, że USA będą atakować strefę euro, i właśnie za pomocą ratingów dot. Włoch
nie potrzeba być eskimosem żeby przewidzieć coś, co wynika z logiki rozwoju wydarzeń

Cytat :
biorąc pod uwagę ten stan rzeczy, spodziewam się mocnego obniżenia ratingu dla włoskiego długu
USA mają interes by dokopać UE i ratingi Włoch będą jednym z podstawowych narzędzi używanych w tym "kopaniu", imo

http://ufoforum.forumotion.com/t5108-ufo-12-10-2018-r#1133922

podaja po zamknięciu gield w piatek
zeby do poniedziałku zapomniano  ?
tak jak o naszym podniesieniu ratingu ,  tez bez reakcji w poniedziałek

Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 20 Paź 2018, 09:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 09:50

OpCjOnEr KorboPadaka Speaker wczoraj napisał:
Zapowiada się jakiś mega mityczny wręcz biblijny Krach wsystkich Krachów, że kamień na kamieniu nie zostanie. affraid affraid

No nawet ślepy by zauważył, że z punktu widzenia przeciętnego Murzyna z koszykiem akcji wygląda to coraz gorzej. Nawet nie wiedziałem, że Russell2k wyjebał się o tydzień wcześniej bo nie patrzyłem na niego.
Oj będzie się działo jeszcze w tym roq dużo. Szykować pampersy na wysoką zmienność. Korba na VIXie niemal pewna.
Tragedie ludzkie będą, skoki z okien jak też i nowe fortuny.
ja bym pociagnal ten watek -zgadzajac sie z tym co napisal KorboPadaka Speaker

kiedy bedzie dobra okazja to przeprowadzenia spadkow ?- przeprowadzenia bo rzyt bedzie wszystko kontrolowal i pewnie jeszcze  chcial na tym zarobic  - dymanko  leszcza

czy nie bedzie lepszej okazji
jak rajd świętego mikołaja , końcówka roku -strojenie okienek i tradycyjna "noworoczna hossa "

uderzą wtedy gdy leszcz sie najmniej spodziewa Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 09:58

kamikaze napisał:
Polska przekazała stronie amerykańskiej szczegółowe zamówienie na dostawę jednego dywizjonu artylerii rakietowej dalekiego zasięgu HIMARS w ramach programu Homar - poinformowało w piątek MON

Na jeden dywizjon złoży się 18 wyrzutni na podwoziach kołowych oraz pojazdy towarzyszące, w tym wozy załadowcze i łączności. Kolejnym krokiem ma być wynegocjowanie umowy.

HIMARS (High Mobility Artillery Rocket System) produkowany przez koncern Lockheed Martin jest systemem mobilnych wyrzutni, wykorzystujących amunicję kierowaną GMLRS-U/AW i ATACMS. Ta broń pozwala razić cele na odległość do 70 lub do 300 km. „Razem z wyrzutniami rakietowymi, Polska pozyska również środki rażenia oraz pakiet logistyczny i szkoleniowy”- zaznaczyło MON.

System HIMARS pozwoli na wykonywanie głębokich uderzeń rakietowych. Stanowi to niezwykle ważny element realizacji programu modernizacji Sił Zbrojnych RP  - napisał resort.

http://wgospodarce.pl/informacje/55333-polska-zamawia-w-usa-dywizjon-artylerii-rakietowej

te nasze zbrojenia za grube miliardy
to tyle daja co "gwarancje " panstw sojuszniczych przed II wojna swiatowa

jakby co, to nawet kamien na kamieniu nie zostanie i z naszych rakiet i z z naszych miliardow

a dlaczego liczą sie z KRLD ??

BO TYLKO PIGULA ATOMOWA JESZCZE COS ZNACZY a reszxta to dobra na mafie pruszkowska
a nie na swiatowa wojne czy obrone  np. przed Rosją

Rosją ktora  - niech mi ktos podpowie - jaki by miala interes nas teraz atakować ???
czy w ogóle atakować ?

kupuja sobie "przyjaźn" i uznanie " beżowego  pana za grube miliardy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 10:05

mariner napisał:
https://www.tvp.info/39545862/

"Chińczycy chcą mieć własny księżyc do oświetlania miasta. „Ogromny potencjał” "

mają rozmach sq…
no i z czym tu do gości ???

pomysl ciekawy
ale ingerowanie , a tutaj jeszcze na taka skale , w prawa natury skoncza sie tak samo
jak ruskie metody odwracania biegu rzek

taki księżyc -swiatlo całą dobę na pewno zaburzy normalne procesy biologiczne ludzi
i calej fauny i flory w danym- oświetlonym rejonie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

Liczba postów : 77011
Registration date : 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 10:25

Osły napisał:

Rosją ktora  - niech mi ktos podpowie - jaki by miala interes nas teraz atakować ???
czy w ogóle atakować ?

No właśnie to samo kiedyś pytałem. Bez sensu jest takie myślenie.

A kto to beżowy pan?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 10:30

thorgall napisał:
Mezalians byłby jak huj!

Mało tego

Evil or Very Mad

babie jak się we łbie popierdoli to życia nie starczy aby to wyprostować lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 10:39

OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:

czy w ogóle atakować ?

A kto to beżowy pan?

no raczej nie rudy

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
neuron

Liczba postów : 6072
Registration date : 29/02/2012

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 10:44

dziadek napisał:

To chyba pomylka
Lykendowy powinien mieć większe cyce ? scratch
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 10:44

kamikaze napisał:

System HIMARS pozwoli na wykonywanie głębokich uderzeń rakietowych. Stanowi to niezwykle ważny element realizacji programu modernizacji Sił Zbrojnych RP  - napisał resort.

A z kim my mamy walczyć?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 10:49

Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:

czy w ogóle atakować ?

A kto to beżowy pan?

no raczej nie rudy

To nie wiem o kogo chodzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 10:52

Pogoda się już zesrała. Jeszcze w czwartek był ostatni dzień złotej polskiej jesieni na przygodę z gejami.
Tera już szaro, buro i ponuro.
Wyjątkowo długo ciepłe dni się trzymały w tym roq. Jakoś zaraz po wielkanocy 2-3 kwietnia zrobiło się nagle gorąco i praktycznie cały czas gorąco aż do czwartq było z pojedynczymi zimnymi dniami na palcach jednej ręki.
No taką pogodę to ja poproszę co rok Smile Smile   Jeśli tak ma wyglądać globalne ocieplenie to jestem za.
Jeszcze żeby zim stalingradzkich nie było tylko grudzień-luty takie plusiczki 2-6 stopni to też bym nie narzekał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 10:55

zibi napisał:
thorgall napisał:
Mezalians byłby jak huj!

Mało tego

Evil or Very Mad

babie jak się we łbie popierdoli to życia nie starczy aby to wyprostować lol!

ale to chyba zgodne z natura ze babyu maja czesto we lbie pojebane
i to nawet mi nie przeskadza bo po wuj mi madra baba ? a "za madra " to juz  tragedia
jest jeden warunek - baba słucha męża

ale juz zupełną porażką i zyciowa tragedia dla wszystkich w rodzinie jest
gdy  glupia baba  "rządzi " w rodzinie - masakra i stad sie bierze tyle tych zboczenstw
i synków wychowanych na zyciowe pizdy i rożne kolorowe lalusie

ojciec ma być surowy i wymagajacy od wszystkich
a matka "(moze byc nawet glupia ) bo kazda kobieta ma instynkt macierzynski
ma dzieci chronic i bronic , przytulic  
zeby zrównoważyć surowość meza i zeby dzieci na bezemocjonalnych ,  pozbawionych uczuć  
"inwalidów" duchowych nie wychować
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 11:00

OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:

czy w ogóle atakować ?

A kto to beżowy pan?

no raczej nie rudy

no to juz zes mnie teraz załamał Shocked What a Face Mad Very Happy Very Happy

a o mezu Melanii Trump słyszałeś ??

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 11:05

no i mamy wyjasnienie zaginięcia saudyjskiego dziennikarza
awanturował sie w konsulacie i zginał w bójce
i pewnie konsul kazał ciało rozczłonkować - jak to sie standardowo dzieje z ofiarami bojek

(ale w sumie to zginal przez babe i religie - czyli byl po prostu głupi
żenić mu sie qźwa zachcialo bo chciał być dobrym muzułmaninem i nie dymac baby bez papierka ) Mad

https://natemat.pl/252419,kim-jest-jamal-khashoggi-saudyjski-dziennikarz-zostal-zabity

– Rozmowy między Jamalem Khashoggim i tymi, których spotkał w konsulacie królestwa w Stambule (...) doprowadziły do bójki, która zakończyła się jego śmiercią – podała saudyjska agencja prasowa Spa, cytując prokuraturę w Rijadzie.

W związku z zabójstwem zatrzymano 18 osób, obywateli Arabii Saudyjskiej. "Królestwo wyraża swój ogromny żal z powodu zabójstwa dziennikarza Jamala Khashoggiego" – napisała agencja. Na razie nie wiadomo, co stało się z ciałem Khashoggiego.

Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sob 20 Paź 2018, 11:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 11:06

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 11:18

zibi napisał:

ja tez ( i Realista i Hiob ) śpiewamy na Wigilie "podmoskowskije wiecziera "
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Osły

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 11:30

neuron napisał:
dziadek napisał:

To chyba pomylka

pewnie ze tak !!
takie aniołki to Dziadek moze wklejac  na zwykły dzien
a na weekend mógłby sie bardziej postarać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 12:02

ile jutro dajecie na tacę ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
neuron

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 12:03

Osły napisał:
neuron napisał:
dziadek napisał:

To chyba pomylka

pewnie ze tak !!
takie aniołki to Dziadek moze wklejac  na zwykły dzien
a na weekend mógłby sie bardziej postarać
o Smile))
widzę, że kolega jest także zwolennikiem pokażnego, jędrnego weekendowego cyca eksponowanego bez fałszywego wstydu i w pełnej krasie lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
neuron

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 12:07

REALISTA napisał:
no kolego !!!!
właśnie rozwijamy wątek cyca !!!
cyc na tacy ??? scratch
no jest to niby jakieś nawiązanie do tematu ale jednakowoż dość odległe
chociaż
dobry cyc obroni siem w każdej konfiguracji
niech będzie, że na tacy
hm.. człowiek się uczy całe życie....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek691
Cieć Forumowy

Liczba postów : 5234
Registration date : 15/04/2010

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 12:11

Osły napisał:
i pewnie konsul kazał ciało rozczłonkować - jak to sie standardowo dzieje z ofiarami bojek

żenić mu sie qźwa zachcialo bo chciał być dobrym muzułmaninem i nie dymac baby bez papierka ) Mad

https://natemat.pl/252419,kim-jest-jamal-khashoggi-saudyjski-dziennikarz-zostal-zabity

– Rozmowy między Jamalem Khashoggim i tymi, których spotkał w konsulacie królestwa w Stambule (...) doprowadziły do bójki, która zakończyła się jego śmiercią – podała saudyjska agencja prasowa Spa, cytując prokuraturę w Rijadzie.

W związku z zabójstwem zatrzymano 18 osób, obywateli Arabii Saudyjskiej. "Królestwo wyraża swój ogromny żal z powodu zabójstwa dziennikarza Jamala Khashoggiego" – napisała agencja. Na razie nie wiadomo, co stało się z ciałem Khashoggiego.

No jak to co? Pocieli i każdy z uczestników "bójki" wziął sobie kawałek na pamiątkę. Taki stary zwyczaj wyznawców
religii "miłości i pokoju" affraid
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 12:14

Osły napisał:

no i się wszystko ładnie wyjaśniło, nie rozumiem skąd tyle szumu a Pyjas też spadł ze schodów a takie wielkie halo było

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 12:29

http://www.sport.pl/pilka/7,65037,24067896,reprezentacja-robert-lewandowski-stracil-miliony-na-aferze.html#s=BoxOpLink

"Natalia Sobczyk i Mateusz Jurkowski raczej nie są znani w show-biznesie. A mimo to na ich ślubie bawił się jeden z najlepszych piłkarzy świata - Robert Lewandowski ze swoją uroczą żoną Anną. Zjawili się też m.in. bracia Mroczkowie, Rafał Maserak i Maciej Musiał.

Kim są państwo młodzi, że obracają się w takim towarzystwie?

Natalia Sobczyk niezwykle dyskretna. W internecie praktycznie nie ma o niej informacji. Z Facebooka dowiadujemy się, że pracuje w Kancelarii Prawnej Getback z Wrocławia, ale mieszka na warszawskim Żoliborzu."
www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/to-na-ich-weselu-pojawili-si%C4%99-lewandowscy-mroczkowie-maserak-i-musia%C5%82-wiemy-kim-s%C4%85-pa%C5%84stwo-m%C5%82odzi/ar-BBE9Of6
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 12:31

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 13:12

REALISTA napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,166611,24067891,gang-gwalcicieli-z-huddersfield-skazany-221-lat-wiezienia-i.html#s=BoxOpLink

sami albinosi  Laughing

Cytat :
Dhaliwal dostał dożywocie, a sędzia określił jego postępowanie jako "nieludzkie".

Zachodni Europejczycy po ubogaceniu islamem oraz muzułmanami będą musieli poszerzyć znaczenie przymiotnika "ludzkie".
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 13:20

Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:

czy w ogóle atakować ?

A kto to beżowy pan?

no raczej nie rudy

a o mezu Melanii  Trump  słyszałeś ??

No to przecież Donald jest ten ze zdjęcia.
Ale on jest rudy a nie beżowy.
W dalszym więc ciągu nie wiem o jakiego beżowego pana chodzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nadaje ze Stronia

Liczba postów : 14945
Registration date : 21/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 13:27

REALISTA napisał:

POświęcę 1 browarka z Biedry cheers cheers cheers

PiS

byłem na zakupach w Biedrze Laughing Laughing Laughing
- Lech - może być zimny x 8 szt.
- Żywiec - może być ciepły x 2 czteropaki
- Budweiser x 3

na 3 dni styknie cheers cheers cheers ..... tylko jeden Budvarek wchłonięty, bo muszę jeszcze POwozić nosz qm nosz qm nosz qm
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nadaje ze Stronia

Liczba postów : 14945
Registration date : 21/11/2007

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 13:30

OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:
OpCjOnEr napisał:
Osły napisał:

czy w ogóle atakować ?

A kto to beżowy pan?

no raczej nie rudy

a o mezu Melanii  Trump  słyszałeś ??

No to przecież Donald jest ten ze zdjęcia.
Ale on jest rudy a nie beżowy.
W dalszym więc ciągu nie wiem o jakiego beżowego pana chodzi.

JK ....allleee nie będę rozwijał inicjałów, bo mogę być POsądzony o agitację wyborczą lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 13:34

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi
S I L V E R TRADER
S I L V E R      TRADER

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 13:36

REALISTA napisał:

w niedzielę śpiewamy psalm Very Happy

Psalm (Ps 33 (32), 4-5. 18-19. 20 i 22 (R.: por. 22))
Okaż swą łaskę ufającym Tobie

Słowo Pana jest prawe, *
a każde Jego dzieło godne zaufania.
On miłuje prawo i sprawiedliwość, *
ziemia jest pełna Jego łaski.

lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
BP
MOD
MOD

Liczba postów : 708
Registration date : 22/11/2012

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 14:52

BK by BP.

I co dalej ósma klaso?

REALISTA

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 14:54

http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,24063916,na-kler-za-granica-bilety-wyprzedaly-sie-na-pniu-mamy-relacje.html#s=BoxOpMT

"Kler" Wojciecha Smarzowskiego to jedna z najgłośniejszych polskich produkcji ostatnich miesięcy. Zanim jeszcze porządnie zaczęła się jego dystrybucja za granicą, pan Mirosław Tyc z trudem kupił dwa ostatnie bilety na premierę filmu w Luksemburgu. Specjalnie dla Gazeta.pl opisał ten pokaz.

GW się masturbuje kilka razy dziennie tym filmem, ja na nim nie byłem, ale od strony artystycznej to podobno gniot , najsmutniejsze jest to, że :
- KK sprzeniewierzył i zdefraudował wartości chrześcijańskie, które są podstawą kultury zachodu
- takie filmy wątpię, żeby coś pozytywnego w tej kwestii załatwiły Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 15:21

OpCjOnEr napisał:

Katolicki kler robi to samo ale na chłopcach.

słyszałeś by księża urządzali gwałty zbiorowe, torturowali swoje ofiary i grozili im śmiercią?

29 members of a Huddersfield Muslim Rape Gang have appeared in court on 170 charges of the torture and mass rape of white children.
When sentenced, they shouted “Allahu Akbar” at the judge and jury, proving beyond doubt that these atrocities are committed by them in the name of Islam.
Powrót do góry Go down
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 16:39

W niemieckim Bielefeld 25-letni Marokańczyk próbował zgwałcić Niemkę. Do akcji wkroczyła jednak 21-letnia Polka Karolina Smaga i jej pochodząca z Włoch przyjaciółka, 20-letnia Linda Cariglia. Polka zadzwoniła na policję, a następnie sama ruszyła w pościg za napastnikiem.

https://wpolityce.pl/swiat/417476-imigrant-probowal-zgwalcic-niemke-uratowala-ja-mloda-polka

Karolina ma tyle ikry i odwagi w sobie że mogłaby tymi przymiotami sporą gromadkę Niemców obdarować Twisted Evil
Powrót do góry Go down
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 16:56

kamikaze napisał:
OpCjOnEr napisał:

Katolicki kler robi to samo ale na chłopcach.

słyszałeś by księża urządzali gwałty zbiorowe, torturowali swoje ofiary i grozili im śmiercią?

29 members of a Huddersfield Muslim Rape Gang have appeared in court on 170 charges of the torture and mass rape of white children.
When sentenced, they shouted “Allahu Akbar” at the judge and jury, proving beyond doubt that these atrocities are committed by them in the name of Islam.

https://innyexpress.pl/ksiadz-gwalcil-ministrantow-wszystko-nagrywal-uzywal-bicza-wideo/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kamikaze

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   Sob 20 Paź 2018, 17:22

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend   

Powrót do góry Go down

UFO 20 - 21 10 2018 r. Weekend