Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend

Go down 
+10
Aligator
betonowe_buty
Osły
Reser
zibi
BP
MoralnyNiepokój
neuron
REALISTA
dziadek
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend   UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Gru 2018, 23:02

to chyba ciekawostka - ile jest synonimów słowa beznadziejny  (żywot )
a tzn. na ile sposobów można mieć w Polsce zjebane (beznadziejne ) życie

https://synonim.net/synonim/beznadziejny

polska język straśnie trudna język Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend   UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Gru 2018, 23:22

Osły napisał:
Indiana napisał:
Frater, całe życie spędzasz na zazdrości i nienawiści do tych którym się lepiej powodzi. Z tego też powodu sam sobie blokujesz łaski, dzięki którym twoja sytuacja mogłaby się radykalnie poprawić.
Fajny jest taki beznadziejny żywot? Sam sobie robisz krzywdę, mnie nabijania zagubionych w życiu nieszczęśników ani grzeją, ani ziębią, tylko bardzo mi ciebie żal ....

no tak , Frater - nienawistnik jest juz stracony Mad

ale ja sie zastanawiam nad sobą - nie jestem nienawistny , nie zazdroszczę innym , uczciwie pracuje
jestem życzliwy i użyczliwy ,  prowadzę owocny  żywot , nie krzywdzę siebie ani innych ..


ALE MAM zablokowaną łaskę wygrywania na giełdzie
(choc z powyższej  charakterystyki wynika ze powinienem mieć wszelakie  łaski odblokowane )

O CO CHODZI ??? Mad  jak to zmienić ,odblokować ?  

Przychodzi dziadek l. 80 do lekarza i skarży się: "...... p. doktorze, jak to jest, moi koledzy też mają po 80 l a na okrągło mogą pić drogie alkohole, walić młode dziewczyny, często przyćpać a kasy mają jak lodu...........
Co ja mam robić?" - "Chwalić się tak samo jak oni" Laughing
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend   UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Gru 2018, 23:28

@Indiana, cokolwiek napiszesz na temat moich deficytów to ja mam na to wyjebane! Wiem dobrze że to zawiść i małostkowość. Nic nie zmieni tego że jesteś dzbanem z kompleksem Munchausena!

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend   UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Gru 2018, 23:32

Osły - ja mam zablokowane wiele łask, np. łaskę zarabiania w kasynie, łaskę gry w karty - omijam je więc szerokim łukiem, więc nie tracę kasy.
Za to mam odblokowane łaski zarabiania na budowie i na giełdzie, więc z nich hojnie korzystam, i świetnie na tym wychodzę.
Ponieważ ciągle dziękuję Panu za otrzymane morze łask, dostaję ich coraz więcej i więcej - to jak w grze komputerowej, w miarę jak osiągasz coraz wyższe levele tłuczesz przeciwników czy punkty w coraz szybszym tempie, w efekcie jeszcze szybciej osiągasz jeszcze wyższe levele i potęgujesz efekty.
Człowiek który z powodu negatywnych emocji i popełnianych grzechów nie może nic osiągnąć, zniechęca się do gry i gwałtownie spada w rozwoju, i odpada z konkurencji, co tym bardziej go zniechęca i dodatkowo hamuje.
Skoro wiesz o tym, że nie masz łaski zarabiania, to natychmiast przerwij trwonienie kasy na maklerów i poszukaj dziedziny, w której jesteś wybitnie uzdolnionych. Na pewno jest tego wiele, o części pewnie nawet nie wiesz.

Biedny Fraterku, naprawdę myślisz że ja tobie czegokolwiek zazdroszczę? Ja się cieszę że Kulczyki są bogatymi ludźmi i szczerze im życzę żeby im się jeszcze lepiej wiodło, więc czego niby  miałbym tobie zazdrościć? Żalu do świata czy zazdrości, biedy czy nienawiści do innych,.......naorawdę bardzo mi ciebie żal ......
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend   UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Gru 2018, 23:45

Indiana napisał:
Osły - ja mam zablokowane wiele łask, np. łaskę zarabiania w kasynie, łaskę gry w karty - omijam je więc szerokim łukiem, więc nie tracę kasy.
Za to mam odblokowane łaski zarabiania na budowie i na giełdzie, więc z nich hojnie korzystam, i świetnie na tym wychodzę.
Ponieważ ciągle dziękuję Panu za otrzymane morze łask, dostaję ich coraz więcej i więcej - to jak w grze komputerowej, w miarę jak osiągasz coraz wyższe levele tłuczesz przeciwników czy punkty w coraz szybszym tempie, w efekcie jeszcze szybciej osiągasz jeszcze wyższe levele i potęgujesz efekty.
Człowiek który z powodu negatywnych emocji i popełnianych grzechów nie może nic osiągnąć, zniechęca się do gry i gwałtownie spada w rozwoju, i odpada z konkurencji, co tym bardziej go zniechęca i dodatkowo hamuje.
Skoro wiesz o tym, że nie masz łaski zarabiania, to natychmiast przerwij trwonienie kasy na maklerów i poszukaj dziedziny, w której jesteś wybitnie uzdolnionych. Na pewno jest tego wiele, o części pewnie nawet nie wiesz.

Biedny Fraterku, naprawdę myślisz że ja tobie czegokolwiek zazdroszczę? Ja się cieszę że Kulczyki są bogate i szczerze im życzę żeby im się jeszcze lepiej wiodło, więc czego niby  miałbym tobie zazdrościć? Żalu do świata czy zazdrości, biedy czy nienawiści do innych,.......naorawdę bardzo mi ciebie żal ......

NO ALE CHYBA ŁASKA NIE JEST DANA/ZABRANA RAZ NA ZAWSZE

I NADAL MAM NDZIEJE ZE PAN PRZYWRÓCI MI ŁASKĘ ZARABIANIA NA GIELDZIE

muszę tylko więcej -częściej  grać bo łaska pańska może w każdej chwili wrócić
i nie moge być wtedy bez zajętej pozycji na giełdzie
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend   UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 EmptyNie 30 Gru 2018, 23:56

Z Ciebie Osły to niezły kombinator jest Very Happy
Pewnie że łaska zawsze może się pojawić, choć po tylu latach strat to chyba Pan wtopami daje Ci znak, że nie tędy biegnie Twoja droga do szczęścia Wink
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 42
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend   UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 EmptyPon 31 Gru 2018, 00:07

Indiana napisał:
Osły - ja mam zablokowane wiele łask, np. łaskę zarabiania w kasynie, łaskę gry w karty - omijam je więc szerokim łukiem, więc nie tracę kasy.
Za to mam odblokowane łaski zarabiania na budowie i na giełdzie, więc z nich hojnie korzystam, i świetnie na tym wychodzę....................................................................................................................................................



Biedny Fraterku, naprawdę myślisz że ja tobie czegokolwiek zazdroszczę? Ja się cieszę że Kulczyki są bogatymi ludźmi i szczerze im życzę żeby im się jeszcze lepiej wiodło, więc czego niby  miałbym tobie zazdrościć? Żalu do świata czy zazdrości, biedy czy nienawiści do innych,.......naorawdę bardzo mi ciebie żal ......
No k**wa, ręce opadają! Shocked
Ty chyba rzeczywiście wierzysz że po tym co tu napiszesz to Tobie przybędzie a mnie ubędzie affraid
No dzban zwyczajny w dodatku Pinokio! Już Ty lepiej udawaj że jestem w foes bo to co piszesz to jedna wielka  kompromitacja! Różnych bredni się naczytałem ale tekst że Tobie J. Chrystus pomaga wygrywać na giełdzie to się nadaje tylko do psychiatryka! Bez odbioru, Pinokio!
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12965
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend   UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 EmptyPon 31 Gru 2018, 00:33


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend   UFO 29 - 30 12  2018 r. Weekend - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 29 - 30 12 2018 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» UFO 21 - 22 07 2018 r. Weekend
» UFO 15 - 16 09 2018 r. Weekend
» UFO 27 - 28 01 2018 r. Weekend
» UFO 24 - 25 03 2018 r. Weekend
» UFO 14 - 15 04 2018 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: