Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend

Go down 
+15
Prezes
MoralnyNiepokój
Piotrek691
zibi
Frater
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Odyseusz
REALISTA
Osły
BP
Indiana
betonowe_buty
kaczor
Diablo
dziadek
19 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 00:51

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: SzFagier

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12958
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 02:14

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Czytan10

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 08:11

Re Indiana
Cytat :
Hmm, właśnie wiara daje mi dużo większą wolność, ale nic na siłę, każdy ma swoje zdanie. 

taa? czyli co psychiczny haj?

Cytat :
Kto Ci broni samemu sobie popełnić eutanazję, bierzesz spluwę i po sprawie? 10 sekund od podjęcia decyzji do wykonania, no chyba że trzymasz broń w sejfie, to jakieś 30 sekund się robi.. 

od kiedy broń jest legalna? i dlaczego mam robić syf , który ktoś będzie musiał posprzątać, czy to po katolicku?

Cytat :
Po co do tego jakieś przepisy? W Holandii, kraju który wprowadził eutanazję jako jeden z pierwszych, teraz są sceny jak kiedyś w karetkach w Łodzi, spora liczba osób zostaje zutylizowana zapobiegawczo, bo jest stara i nikomu niepotrzebna, zgoda zainteresowanego już nikogo nie interesuje.
W efekcie prawo które miało pomóc słabszym i chorym, obróciło się przeciwko starszym, powstała instytucja taka, jak kiedyś u nas w żartach mówiło się na ZUS: Zakład Utylizacji Staruszków.

źródło i dowody tych bzdur, bo ja czesto bywam w Holandii i jakoś mam odmienne zdanie.

Cytat :
A dlaczego? Bo jest niezgodne z prawami Bożymi, bo te są dobre dla ludzi.

czyli biblie nie napisali ludzie tylko Bóg skoro to prawa boskie jak twierdzisz, kurde duże pole do nadużyć w obu przypadkach

Cytat :
Byłeś ostatnio we Francji, w Niemczech, w tak bardzo "postępowych" krajach Zachodu? Kierunek w jakim zmierzają, ma ścisły związek z panującą tam pogardą dla Bożych praw, i panującymi tam powszechnie poglądami takimi jak Twoje. Zdeptali je, i teraz bez żadnej interwencji ponoszą konsekwencje swoich wyborów.

w ostatnim roku co dwa trrzy tygodnie i nie zauwazyłem twoich obserwacji

Cytat :
Jak jesteś sam dla siebie bogiem, to powodzenia. Wyjątkowo marny i słaby to bóg, który nic nie może, byle choroba lub niepowodzenie i wielki bóg JA nic nie może sobie pomóc

Ale ja jesatem przynajmniej namacalnym bogiem, a nie wynbikiem wyobrażenia pojebów na haju, dla mnie katole wiele się nie różnią od islamistów, tacy sami pierdolnięci idioci dający się dymać przez hierarchów. 

Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 10:30

Palikot nie mial zadnej wladzy akurat, po prostu sobie jaja robil,cos jak Rewinski.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 10:39

Niesiołowski to kon trojanski ale jak lider partii jest glupi to przyjmuje takich w swoje szeregi, gosc ma rozstrzal w hejcie jak zezowaty strzelajacy do dzika, najpierw w PiS hejtowal Tuska, a pozniej w PO zwrot o 180 stopni w hejcie Kaczynskiego z piana na ustach (odpowiednik sałatkowej Pawłowicz w PiS). Tak to bywa, ze ten co obnosi sie z wartosciami na pokaz i zakazuje innym sam robi zupelnie odwrotnie, patrz przypadek Samsona, ks. Jankowskiego, Wesołowskiego i nnych batmanów.
Tacy ludzie jak Pawłowicz, Niesiołowski, Palikot nie powinni istniec w polityce, a kto ich wybiera to sam sobie wystawia swiadectwo jak nisko upadł, zeby takie oszołomy zaistniały publicznie i zbierały poklask.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 10:56

różowy mądrala Trump zaprzecza naukowcom nie rozumiejąc pojęcia globalne ocieplenie, bo u niego na rancho jest własnie mróz i kilka metrów sniegu  dobryżart

"Wir polarny" pojawił się w tym tygodniu w światowych mediach. Nazwa brzmi groźne, szczególnie po nagłówkach o jego kilkunastu ofiarach w USA. Jest on naturalnym zjawiskiem, doszło jednak do jego zaburzenia. I, wbrew słowom Donalda Trumpa, mróz nie oznacza, że klimat się nie ociepla.

Kilkanaście osób zmarło z wychłodzenia, zamknięto szkoły i fabryki, sparaliżowany jest system transportowy, w niektórych stanach są przerwy w dostawach energii. USA mierzyło się w tym tygodniu z z falą mrozów. W wielu miejscach Środkowego Zachodu USA temperatura spadła poniżej minus 40 stopni Celsjusza. Rekord zimna padł w Norris Camp, w północnej Minnesocie. Termometry pokazały tam prawie minus 45 stopni. Temperatura odczuwalna mogła wynosić nawet minus 50 stopni.

Jako "winnego" rekordowych mrozów przedstawiano tzw. wir polarny. A dokładnie jego zaburzenie, ponieważ wir sam w sobie jest naturalnym zjawiskiem. Na czym polega? Wir polarny to układ niskiego ciśnienia wokół biegunów Ziemi, niż też może okresowo słabnąć lub przybierać na sile. Otacza go inne zjawisko - prąd strumieniowy. To pierścień (lub strumień - stąd nazwa) bardzo silnych wiatrów na wysokości ok. 10-12 km. 

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24420340,rekordowe-mrozy-zwiazane-z-globalnym-ociepleniem-oto-co-dzieje.html#s=BoxOpMT


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Sob 02 Lut 2019, 11:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 11:02

1 - kompletnie nie rozumiesz o co chodzi w wierze, ale to Twój problem, to nie forum teologiczne abym Ci tłumaczył. Sorki że zejdę na temat pieniędzy, ale jest to najprostsza zrozumiała dla wszystkich wartość (szczególnie na forum giełdowym  lol! ) i łatwo tu o porównania. Paradoksalnie, mimo iż biznesy oraz giełda dają mi spore i szybko rosnące dochody, to coraz mniej mi zależy na pieniądzach. Właściwie to one kompletnie szczęścia nie dają, no powiedzmy że jednak ciut bardziej szczęśliwy jestem sącząc drinka za 100zł na rajskiej plaży za ciężki hajs, niż sącząc Kadarkę za 15zł/butelka nad stawkiem w pobliskim lesie, jednak obiektywnie rzecz biorąc różnica w szczęściu między tymi dwoma sytuacjami jest minimalna, i gdyby nie było mnie stać na zagranicę byłbym bardzo szczęśliwy mogąc wyjść na te winko do lasku  lol!
Dużo większą radość sprawia mi wspólne pomodlenie się z żoną, niż wydanie na pierdoły 100k. Kasa jest, ale coraz mniej się liczy. Zarabiam bo zarabiam, przyzwyczaiłem się i potrafię to robić więc czemu nie korzystać, ale na giełdę poświęcam już kilka godzin w tygodniu a nie dziennie, a coraz więcej czasu poświęcam pomaganiu innym ludziom, chodzeniu na spotkania modlitewne i spędzaniu czasu z rodziną, bo to daje mi bez porównania większą radość niż nudne i w sumie bezsensowne trzepanie niepotrzebnej kasy. Zresztą tak to właśnie Bóg urządził, żeby najpierw zadbać o swoje zbawienie, a cała reszt sama przyjdzie. I tak się dzieje w moim wypadku, im więcej robię dla Królestwa Bożego, tym mniej mogę się przejmować sferą materialną. Sam Bóg przez apostołów to powiedział:
"Starajcie się naprzód o Królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie Wam dodane" - Mt 6,33


2 - Broń w Polsce nielegalna? Bez żadnych problemów, potrzebny tylko dowód i dwa koła, idziesz do pierwszego sklepu z bronią i kupujesz sobie rewolwer czarnoprochowy Remingtona lub Colta, o potężnej energii strzału zapewniającej 100% skuteczność. Ładujesz, zabezpieczasz ładunki przed wilgocią, i całkowicie legalnie kładziesz sobie naładowaną broń na biurku, lub w sejfie jak masz dzieci.
Tylko syfem się przejmujesz przy samobójstwie? What a Face  To podpowiem, syfu nie musisz robić, wystawiasz głowę za okno tak aby mózg poleciał na pole, nie trzeba będzie wiele sprzątać. Ewentualnie idziesz na trawnik, tu już w ogóle zero sprzątania, jeśli to jest głównym problemem  pig

Jeśli wolisz broń współczesną:
Przy odrobinie wysiłku robisz albo standardowe pozwolenie na broń, albo lepsze kolekcjonerskie, bo na kolekcjonerskie możesz sobie legalnie trzymać w chacie działko Gatlinga z toną amunicji i nikomu nic do tego lol!

3 - źródło - wyjazdy za granicę, ale przede wszystkim relacje powracających znajomych którzy kilka lat mieszkali za granicą, gdyż sam jestem tam tylko chwilowo, nie żyję między tubylcami, zresztą zajmuję się tam głównie zabawą, nartami i winem, a nie rozkminianiem problemów tubylców

4 - ksiądz Natanek mówi prawdę, w czym masz problem? Że otaczanie się symbolami zła przynosi przekleństwo, to już od tysięcy lat wszystkie kultury ludzkie o tym wiedziały, dopiero Twój ulubiony "postęp" na Zachodzi "odkrył", że sfera duchowa nie istnieje, i można dla zabawy sobie tatuować demony albo słuchać satanistycznej muzyki i być dzięki temu szczęśliwym  dobryżart

5 - Widać na kilometr po stylu pisania że jesteś mocno nieszczęśliwy i poraniony, bardzo wiele rzeczy Ci w życiu nie wychodzi, i raczej długo czasu zajmie zanim zrozumiesz co jest przyczyną Twoich nieszczęść i problemów. Jest prosta droga do uzdrowienia wewnętrznego, jest nią Jezus, ale to Ty sam musisz chcieć wejść na tę drogę.

Sam przetestowałem i , i jestem bardziej niż zachwycony, moje małżeństwo kwitnie lepiej niż jak mieliśmy po 20 lat, wszystko czegokolwiek się dotknę wychodzi, a jak czasem nie wychodzi to za moment wychodzi następna o wiele piękniejsza rzecz, jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie z moim Jezusem i Maryją  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 11:20

BK by BP.

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Wig20_48
UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Fw20_028

Mozolnie …
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 11:25

Indiana wczoraj napisał:
Ludzie się zmieniają, tylko że niestety bardzo często na gorsze, a szczególnie politycy. Tak jak typy jakie wymieniłeś. To samo Palikot - kilka lat temu dobry człowiek, pomagał wielu osobom, wystarczyło trochę władzy i zmiana na gorsze o 180'.
Mam nadzieję że mi nie odbije, jestem w o tyle komfortowej sytuacji że zawsze moja rodzina od pradziadków dobrze stała i pieniądze nie są dla mnie żadnym oh i ah, jak są to dobrze, a jak kiedyśk nie będzie -to też będzie dobrze, a nawet lepiel, o ile tylko łaska Boża będzie  cheers
Bo bez porównania cenniejsze jest życie z błogosławieństwem Bożym, niż posiadanie nie wiadomo jakiej fortuny, to jest w ogóle nieważne, nawet ludzie biedniejsi są często szczęśliwsi.

no coz, pozostaje mi zyczyc Ci duzo szczęścia Shocked
(nie zycze Ci szczęścia pełnego , absolutnego - nie jestem az tak zlosliwy Very Happy )

a poza tym jak łatwo osiągnąć pełnię szczęścia
jakbys tak juz hajs rozdawal to daj znac - ja wole byc lekko nieszczesliwy i wszystko przyjmę
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 11:29

Bartłomiej M. spędzi najbliższe trzy miesiące w Zakładzie Karnym w Tarnowie. Wirtualna Polska dotarła do osób, które w przeszłości znajdowały się w tym zakładzie. Z ich słów wynika, że byłego rzecznika MON czekają bardzo ciężkie miesiące.

https://dorzeczy.pl/kraj/92098/To-nie-Marriott-to-horror-Bartlomieja-M-czekaja-ciezkie-miesiace.html

Wkurzona bardziej IP wczoraj 18:44
Trochę mi żal tego gówniarza. Bo tak naprawdę za hucpę, którą uprawiał w MON i upokarzanie polskich żołnierzy ponosi odpowiedzialność jego były bezpośredni przełożony i PiS. Zachowanie "wszystko mi wolno" i arogancję tolerowano miesiącami: "Bo wygraliśmy wybory". Także wobec Powstańców Warszawskich. A to co się dzieje teraz to jest musztarda po obiedzie.


Nina Schulze IP wczoraj 15:47
A do celi obok... Antoniego Macierewicza, bo nawet ciemny pisowski lud tego nie kupi, że rubensowski Misiewicz rąbał Boga, Honor i Ojczyznę na kasę bez wiedzy swojego resortowego protektora!



Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 11:38

BP napisał:
BK by BP.

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Wig20_48
UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Fw20_028

Mozolnie …

a tutaj to juz zupełnie wyraźnie widac ze  wzrosnie ..

.. albo  spadnie
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 11:48

Indiana wczoraj napisał:
Tylko widzisz KRT, jestem bezpośrednim świadkiem wielu cudów, uzdrowień w trakcie modlitw o uzdrowienie czy uwolnienie, a odkąd wstąpiłem do Odnowy w Duchu Świętym to robi się już jazda bez trzymanki, w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Jak wytłumaczysz fakt, że ludzie w stanie terminalnym, w ostatnich dniach choroby nowotworowej, z przerzutami w w połowie narządów, w Eucharystii oddają raka Jezusowi, nagle wszystko ustępuje i następnego dnia rezonans nie wykazuje żadnych zmian, choroba zniknęła, wczoraj zeżarta rakiem wątroba dzisiaj wygląda jak u dwudziestolatka, bez zmian? Lekarze nawet się nie dziwią, kolejny cud z wielu...
A zdrowie i choroby to tylko widoczny wierzchołek darów.

To Ty siedzisz w ciemnogrodzie, z takimi poglądami.

Marnujesz życie, może być o niebo szczęśliwsze i piękniejsze z Maryją i Jezusem.

"Ja przyszedłem na świat po to, aby owce miały życie i miały je w obfitości" J 10,10

jesli tak bylo jak piszesz ze wczoraj watroba byla zezarta a dfzisiaj jest jak nowa -TO FAKTYCZNIE BYŁ CUD
daj adres , pojadę -zobaczę - uwierzę

co innego gdy lekarze nie maja juz ratunku a sam organizm chorego
w dziwny -niezrozumiały sposób "(nie cudowny ) sam zwalczy chorobe
to takie rzeczy sie zdarzają i tzn. tylko tyle ze jescze malo rozumiemy i nie znamy nawet budowy swojego ciala

ale jesli ta wątroba , jak piszesz po jednym dniu  "zmartwychwstala " to chętnie z tym bym sie zapoznał
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 11:56

dzień dobry ! Jestem tu nowy i szukam jakiegoś forum religijno-biznesowego gdzie toczy sie merytoryczna dyskusja. Czy dobrze trafiłem ?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 12:16

Indiana napisał:
....................

Sam przetestowałem i , i jestem bardziej niż zachwycony, moje małżeństwo kwitnie lepiej niż jak mieliśmy po 20 lat, wszystko czegokolwiek się dotknę wychodzi, a jak czasem nie wychodzi to za moment wychodzi następna o wiele piękniejsza rzecz, jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie z moim Jezusem i Maryją  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers

Indiana , niby jestes facet niegłupi
ale Twoje wywody religijne są dla mnie sa na poziomie " zarabianych bilionów " Micha

podobna choroba tylko inne objawy

i nie pisze tego zeby Ciebie obrażać - broń Boże
tylko po prostu tak myślę


a co do powyższego cytatu
jak to przeczytalem to sobie pomyslalem (z zazdrością )
jak to dobrze .....( takiemu) bo z wszystkiego się cieszy




Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 12:18

REALISTA napisał:
dzień dobry ! Jestem tu nowy i szukam jakiegoś forum religijno-biznesowego gdzie toczy sie merytoryczna dyskusja. Czy dobrze trafiłem ?

bardzo dobrze trafiles

a  jezeli  bys oczekiwał   czegoś jeszcze bardziej merytorycznego to pod tym linkiem

https://ufoforum.forumotion.com/t5058p900-michu-trading-system
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 12:32

i jeszcze co do wiary

to dla mnie  wiara w  AT jest podobna do wiary w Boga
( a wiec wyznawcy AT niech nie czuja sie duzo mądrzejsi Smile  )  

obie   " wiary " sluza do dymania naiwnych na kasę

roznica to taka ze  ci pierwsi robia to juz od 2 tys lat a ci drudzy znacznie krocej  (od 100 ?  lat )

ale jak widać , glupich i naiwnych nigdy na świecie nie brakowało i nie brakuje  
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 12:40

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Osły, Ty to jesteś mistrz celnej riposty Very Happy

Ale potwierdzam i podpisuję się obiema ręcami, że fajnie i lajtowo się żyje jak wszystko dookoła cieszy* cheers cheers cheers

*a niektórych wszystko dookoła wkur....a  dobryżart

Nawet jeśli założymy, że moja radość jest chorobą - to sorki, taką chorobę moge mieć do końca świata i jeden dzień dłużej, nie chcę żadnych leków lol! lol! lol! lol! lol!

A lekarstwo na nadmiar radości jest bardzo proste - wystarczy przesłuchać ks. Natanka z wklejki Diablo, i zrobić to o czym mówi, a z czego Diablo się nabija. Skuteczność gwarantowana..... Neutral

Dobra, spadam gdzieś, po już się pierwsza robi affraid
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5329
Registration date : 20/10/2018

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 14:21

REALISTA napisał:
dzień dobry ! Jestem tu nowy i szukam jakiegoś forum religijno-biznesowego gdzie toczy sie merytoryczna dyskusja. Czy dobrze trafiłem ?


https://paweljus.blogspot.com/

alien
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 17:41

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend 3fd8e8a4e5bf559f634b3a85b2d48035

lol!

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend 7ef0fb5964dbc9423fa66db204bae0e0

Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 17:45

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend 26986142f58d6fc97012584aad3d6a6a

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 20:40

parsifal schuttenbach  cheers

Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25944
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 20:58

powtarzali teraz ten reportaż na tvn 24

https://natemat.pl/262173,chore-bydlo-kupie-superwizjer-tvn-obnazy-prawde-o-uboju-zwierzat

szacun prawdziwym  redaktorom za dobrą robotę

pokazali kawal szamba i to ze służby państwa to nadal fikcja a nadzór to teoria
czyli h. d. i kamieni kupa  Very Happy  Very Happy

w tvp chyba nawet jeszcze o tym nie wspominali

bo to nie sukces władzy   niedobrze mi niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5329
Registration date : 20/10/2018

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 21:17

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Grafik10
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 23:41

Osły napisał:
Bartłomiej M. spędzi najbliższe trzy miesiące w Zakładzie Karnym w Tarnowie. Wirtualna Polska dotarła do osób, które w przeszłości znajdowały się w tym zakładzie. Z ich słów wynika, że byłego rzecznika MON czekają bardzo ciężkie miesiące.

https://dorzeczy.pl/kraj/92098/To-nie-Marriott-to-horror-Bartlomieja-M-czekaja-ciezkie-miesiace.html

Wkurzona bardziej IP wczoraj 18:44
Trochę mi żal tego gówniarza. Bo tak naprawdę za hucpę, którą uprawiał w MON i upokarzanie polskich żołnierzy ponosi odpowiedzialność jego były bezpośredni przełożony i PiS. Zachowanie "wszystko mi wolno" i arogancję tolerowano miesiącami: "Bo wygraliśmy wybory". Także wobec Powstańców Warszawskich. A to co się dzieje teraz to jest musztarda po obiedzie.


Nina Schulze IP wczoraj 15:47
A do celi obok... Antoniego Macierewicza, bo nawet ciemny pisowski lud tego nie kupi, że rubensowski Misiewicz rąbał Boga, Honor i Ojczyznę na kasę bez wiedzy swojego resortowego protektora!



Very Happy Very Happy

Zeby sie w nagrode mogli dymac pod cela? Chyba oszalales Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptySob 02 Lut 2019, 23:44

Osły napisał:
powtarzali teraz ten reportaż na tvn 24

https://natemat.pl/262173,chore-bydlo-kupie-superwizjer-tvn-obnazy-prawde-o-uboju-zwierzat

szacun prawdziwym  redaktorom za dobrą robotę

pokazali kawal szamba i to ze  służby państwa to nadal fikcja a nadzór to teoria
czyli h. d. i kamieni kupa  Very Happy  Very Happy

w tvp chyba nawet jeszcze o tym nie wspominali

bo to nie sukces władzy   niedobrze mi niedobrze mi

No i ten buc Ardanowski jeszcze potrafi powiedziec, ze nei wiadomo jakimi przeslankami sie dziennikarze kierowali.

Ludzie maja wpierdalac padline z chorych krow w imie wartosci narodowych chyba go pojebalo.

Sprzedaz takiej zywnosci to jest oszustwo,zaklad powinien zaplacic odszkodowania odbiorcom tak zeby go w pizdu zwindykowali,zamkneli i wysadizli w powietrze
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptyNie 03 Lut 2019, 08:27

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,24393284,jak-podejmowac-sluszne-decyzje-odpowiedz-brzmi-jak-status-zwiazku.html#s=BoxOpLink

Kupiłeś znakomite mieszkanie, z pięknym widokiem na park. Niestety, miesiąc po dokonaniu transakcji piętro wyżej wprowadził się nieznośny sąsiad, urządzający co noc głośne imprezy. Czy oznacza to, że podjąłeś złą decyzję? Nie. Po prostu miałeś pecha - mówi Piotr Zielonka, profesor SGGW, który prowadzi badania naukowe w zakresie ekonomii behawioralnej, psychologii ryzyka oraz psychologii inwestowania.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptyNie 03 Lut 2019, 09:23

Co taka cisza, wszyscy przygotowują się do spowiedzi czy co ? No jest z czego, ale jak dobrze to zrobicie, radość po spowiedzi będzie nieziemska. To kolejna łaska od Pana, dla ratowania dusz.
Miłej niedzieli dla wszystkich  cheers cheers cheers cheers

Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5329
Registration date : 20/10/2018

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptyNie 03 Lut 2019, 10:16



1;10 - -1:30 Shocked
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptyNie 03 Lut 2019, 10:48

Indiana napisał:
1 - kompletnie nie rozumiesz o co chodzi w wierze, ale to Twój problem, to nie forum teologiczne abym Ci tłumaczył. Sorki że zejdę na temat pieniędzy, ale jest to najprostsza zrozumiała dla wszystkich wartość (szczególnie na forum giełdowym  lol! ) i łatwo tu o porównania. Paradoksalnie, mimo iż biznesy oraz giełda dają mi spore i szybko rosnące dochody, to coraz mniej mi zależy na pieniądzach. Właściwie to one kompletnie szczęścia nie dają, no powiedzmy że jednak ciut bardziej szczęśliwy jestem sącząc drinka za 100zł na rajskiej plaży za ciężki hajs, niż sącząc Kadarkę za 15zł/butelka nad stawkiem w pobliskim lesie, jednak obiektywnie rzecz biorąc różnica w szczęściu między tymi dwoma sytuacjami jest minimalna, i gdyby nie było mnie stać na zagranicę byłbym bardzo szczęśliwy mogąc wyjść na te winko do lasku  lol!
Dużo większą radość sprawia mi wspólne pomodlenie się z żoną, niż wydanie na pierdoły 100k. Kasa jest, ale coraz mniej się liczy. Zarabiam bo zarabiam, przyzwyczaiłem się i potrafię to robić więc czemu nie korzystać, ale na giełdę poświęcam już kilka godzin w tygodniu a nie dziennie, a coraz więcej czasu poświęcam pomaganiu innym ludziom, chodzeniu na spotkania modlitewne i spędzaniu czasu z rodziną, bo to daje mi bez porównania większą radość niż nudne i w sumie bezsensowne trzepanie niepotrzebnej kasy. Zresztą tak to właśnie Bóg urządził, żeby najpierw zadbać o swoje zbawienie, a cała reszt sama przyjdzie. I tak się dzieje w moim wypadku, im więcej robię dla Królestwa Bożego, tym mniej mogę się przejmować sferą materialną. Sam Bóg przez apostołów to powiedział:
"Starajcie się naprzód o Królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie Wam dodane" - Mt 6,33


2 - Broń w Polsce nielegalna? Bez żadnych problemów, potrzebny tylko dowód i dwa koła, idziesz do pierwszego sklepu z bronią i kupujesz sobie rewolwer czarnoprochowy Remingtona lub Colta, o potężnej energii strzału zapewniającej 100% skuteczność. Ładujesz, zabezpieczasz ładunki przed wilgocią, i całkowicie legalnie kładziesz sobie naładowaną broń na biurku, lub w sejfie jak masz dzieci.
Tylko syfem się przejmujesz przy samobójstwie? What a Face  To podpowiem, syfu nie musisz robić, wystawiasz głowę za okno tak aby mózg poleciał na pole, nie trzeba będzie wiele sprzątać. Ewentualnie idziesz na trawnik, tu już w ogóle zero sprzątania, jeśli to jest głównym problemem  pig

Jeśli wolisz broń współczesną:
Przy odrobinie wysiłku robisz albo standardowe pozwolenie na broń, albo lepsze kolekcjonerskie, bo na kolekcjonerskie możesz sobie legalnie trzymać w chacie działko Gatlinga z toną amunicji i nikomu nic do tego lol!

3 - źródło - wyjazdy za granicę, ale przede wszystkim relacje powracających znajomych którzy kilka lat mieszkali za granicą, gdyż sam jestem tam tylko chwilowo, nie żyję między tubylcami, zresztą zajmuję się tam głównie zabawą, nartami i winem, a nie rozkminianiem problemów tubylców

4 - ksiądz Natanek mówi prawdę, w czym masz problem? Że otaczanie się symbolami zła przynosi przekleństwo, to już od tysięcy lat wszystkie kultury ludzkie o tym wiedziały, dopiero Twój ulubiony "postęp" na Zachodzi "odkrył", że sfera duchowa nie istnieje, i można dla zabawy sobie tatuować demony albo słuchać satanistycznej muzyki i być dzięki temu szczęśliwym  dobryżart

5 - Widać na kilometr po stylu pisania że jesteś mocno nieszczęśliwy i poraniony, bardzo wiele rzeczy Ci w życiu nie wychodzi, i raczej długo czasu zajmie zanim zrozumiesz co jest przyczyną Twoich nieszczęść i problemów. Jest prosta droga do uzdrowienia wewnętrznego, jest nią Jezus, ale to Ty sam musisz chcieć wejść na tę drogę.

Sam przetestowałem i , i jestem bardziej niż zachwycony, moje małżeństwo kwitnie lepiej niż jak mieliśmy po 20 lat, wszystko czegokolwiek się dotknę wychodzi, a jak czasem nie wychodzi to za moment wychodzi następna o wiele piękniejsza rzecz, jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie z moim Jezusem i Maryją  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers

a ty referat piszesz, naweto nie chce mi się tych bzdur czytać, taki niby inteligent a gdyby nie ja nie wiedziałbyś co to IKE IKZE czy ETF a taki mądry jesteś .

w te twoje szczęście rodzinne też średnio wierzę, za dużo mam do czynienia z klientami i jakoś ten słodki obraz jak sie bliżej spojrzeć wali sięjak domek z kart.

A czy jestem nieszczęsliwy, nie mnie to oceniać, bo ja się czuje się szczęśliwy, jestem niezależny finansowo, dymam sobie katoliczki, i jakoś się kręci.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend EmptyNie 03 Lut 2019, 10:51

Indiana napisał:
Co taka cisza, wszyscy przygotowują się do spowiedzi czy co ? No jest z czego, ale jak dobrze to zrobicie, radość po spowiedzi będzie nieziemska. To kolejna łaska od Pana, dla ratowania dusz.
Miłej niedzieli dla wszystkich  cheers cheers cheers cheers



Boga niema, są tylko debile co w niego wierzą 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend   UFO 02 - 03 02  2019 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 - 03 02 2019 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 19 - 20 01 2019 r. Weekend
» UFO 27 - 28 2019 r. Weekend
» UFO 08 - 09 06 2019 r. Weekend
» UFO 27-28 07 2019 r. Weekend
» UFO 21-22 09 2019 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: