Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 27.03.2019r.

Go down 
+10
Osły
REALISTA
Bartek
Reser
Uczen Prezesa
Małolat
Odyseusz
Piotrek691
Zygmunt de Bill
BP
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 21:59

Kabel Shocked

Wiedziałem, że te debile herbaciane coś
wywalą dzisiaj dobryżart
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:02

Małolat napisał:
zibi napisał:

https://independenttrader.pl/czy-recesja-musi-oznaczac-besse-na-rynku-akcji.html

Być może część z Was słyszała o nieprawdopodobnych cenach nieruchomości w San Francisco, gdzie już nawet świetnie zarabiający programiści mają problem z zakupem mieszkania.

scratch

pracujących już nie stać na domy Very Happy

sam widziałem programik jak jakiś grajek wpadł do San Francisco na miesiąc celem nagrania płyty i wynajął na miesiąc namiot w ogrodzie jakiejś murzynki w cenie 900$ z dostępem do łazienki w domu affraid affraid affraid affraid
hehe w Toronto było do sprzedania ponad 600 domów, sprzedało się 6 w tamtym kwartale na bloombergu mówili w łikend geek lol!
ale to chyba o centrum mówili
Ciekawe jak sie Polin zachowa, który jeszcze nigdy recesjii nie doznał tylko spowolnienia gospodarki w 2008.
Żydeuszek odrazu spierdoli do JP Morgana , niewolnicy pod bicz USRAEALA afro

ja w programach o zarabianiu ciągle widzę metodę aby kupić nieruchomości bo na tym się nigdy nie traci geek

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:06

Słuchajcie jaki jest właściwie do qrwy nędzy trend w tym burdelu?

wariat wariat

bo juś tak Rzyt namotal, że sie chyba sam w tym pogubił.
Jebane adhd co chwila w inna stronę

Na daxie summa summarum wtopę zaliczylem po zyskach do poludnia.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:10

Piotrek691 napisał:
Kabel Shocked

Wiedziałem, że te debile herbaciane coś
wywalą dzisiaj dobryżart

osiem scenariuszy affraid affraid affraid affraid

ja pierdzielę ale szopki , no i łamią prawa obywateli bo w referendum mimo wszystko ale chcieli wyjść , a tu pudrują jakieś opcje pozostania dymanko

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:15

Listen to ANNA - International Women's Day Mix [Exclusive] by EARMILK #np on #SoundCloud
https://soundcloud.com/earmilk/anna-international-womens-day-mix-exclusive

dla rozladowania emocji na pełnej qrwie słuchać!

zajebiście dziewczyna doqrwia cheers aż nogi same chodzą
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:17

Piotrek691 napisał:
Diablo napisał:
przez ostatnie 20 lat GPW zostało z marginalizowane, OFE rozjebane przez wszystkie ekipy począwszy od SLD, mam w dupie czy to lewica, liberały czy durni PISdowcy, jedno jest pewne, przyjdzie spowolnienie to wszyscy możemy się obudzić z ręką w nocniku, a to co robi PIS to już całkiem masakra, nawet k**wa stadnina w Janowie te chuje rozjebały. Teraz niech się pojawi Zibi i niech napisze że PO kradło a Tusk to ..., 
Durny naród  Evil or Very Mad

k**wa te 2300 to nie przypadek że ciągle wałkujemy, brakuje kapitału i kiedy w padniemy w stagnacje gospodarczą to te kretyny Kukizowcy i PISowcy, już dawno będą grzać lawę w parlamencie unijnym, a my zapłacimy rachunek w cenach, a jak słyszę te brednie ile to VAT ukradł PO to mnie kurwica strzela, debilu jeden z drugim to ty debilu płacisz VAT!!! cokolwiek kupując w sklepie.

Nie denerwuj się Very Happy Zibi jest w Donaldzie zakochany i pragnie wziąść od zakrystii. Very Happy
Jak wczoraj czytałem, że wnerwia go nawet pensja Tuska (chociaż na jej ustalenie nikt z Polski nie miał wpływu) to ręce mi opadły.
Nie przeszkadzały Zibiemu przypadki tych dwóch nazwijmy to po imieniu "lachonków" Glapcia, a pensja Tuska na której wysokość nie miał żadnego wpływu to już tak. Shocked

Co do GPW to niestety wszystkie ekipy po 2000 r. zrobiły wszystko aby to rozje..ć. Podatek Belki, likwidacja OFE (chociaż sam program OFE uważam za bardzo zły), a teraz totalna
biurwokracja sprawia, że GPW zanika. 2 lata temu myślałem naiwnie, żeby wprowadzić młockarnię na new connect. Wytłumaczono mi, że GPW jako źródło kapitału to bezsensowny
pomysł. Samej biurokracji i obowiązków informacyjnych miałbym za ok. 100 kilo rocznie. Dużo taniej jest wyemitować obligi, chociaż teraz po Getbacku to może być nieco
problematyczne Twisted Evil

jak ksiądz za czynności bierze np jakiś tysiąc , to w sumie też nikt tego nie ustalał (cennik), ale każdy wie że to przegięcie:evil:
a Donaldowi mimo iż może tobie się wydaje że płacą mu krasnoludki za zebrane runo jak dużo nazbierają , to płacimy my , bo budżet unii ze składek , a składki z podatków poszczególnych państw wchodzący w skład unii

powiem więcej tam sa dziesiątki takich nierobów którzy drenują ciągle swych członków

kościół ma owieczki do dojenia i Ci też się czegoś nauczyli i rzeźbią równo Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:29

zibi napisał:
Piotrek691 napisał:
Kabel Shocked

Wiedziałem, że te debile herbaciane coś
wywalą dzisiaj dobryżart

osiem scenariuszy affraid affraid affraid affraid

ja pierdzielę ale szopki , no i łamią prawa obywateli bo w referendum mimo wszystko ale chcieli wyjść , a tu pudrują jakieś opcje pozostania dymanko

I tak się mogą z tym je**ć latami na zmęczenie psychiczne aż im się odechce w końcu tego srexitu.
Ja myślalem, że oni jaja maja i chcą po prostu wyjść twardo z UE a tymczasem to jakaś zabawa w proboszcza i ministranta się zrobila.
CYRK cudofix jakby sami nie wiedzieli czego chcą.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:32

neuron napisał:
uuu
helmutowi ktoś skrzydło urwał, że tak zapikował ???

ale ma sprężynkę w dziobie jak widać
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:33

zibi napisał:
Małolat napisał:
zibi napisał:

https://independenttrader.pl/czy-recesja-musi-oznaczac-besse-na-rynku-akcji.html

Być może część z Was słyszała o nieprawdopodobnych cenach nieruchomości w San Francisco, gdzie już nawet świetnie zarabiający programiści mają problem z zakupem mieszkania.

scratch

pracujących już nie stać na domy Very Happy

sam widziałem programik jak jakiś grajek wpadł do San Francisco na miesiąc celem nagrania płyty i wynajął na miesiąc namiot w ogrodzie jakiejś murzynki w cenie 900$ z dostępem do łazienki w domu affraid affraid affraid affraid
hehe w Toronto było do sprzedania ponad 600 domów, sprzedało się 6 w tamtym kwartale na bloombergu mówili w łikend geek lol!
ale to chyba o centrum mówili
Ciekawe jak sie Polin zachowa, który jeszcze nigdy recesjii nie doznał tylko spowolnienia gospodarki w 2008.
Żydeuszek odrazu spierdoli do JP Morgana , niewolnicy pod bicz USRAEALA afro

ja  w programach o zarabianiu ciągle widzę metodę aby kupić nieruchomości bo na tym się nigdy nie traci geek
hehe no koleżanka teraz kupuje część w blizniaku 150m dzialka 4ar, bez garażu i niską piwnicą za 800k , wszystko do remontu na Czyżynach w Kraku szukałą 2 lata. Takie ceny.
Choć znajomi szukają działek w Krośnie, bo wolą sie tutaj wybudować i dojezdzać do Krakowa bo to tylko 2h , a i tu działek brakuje ostatnio obok moich rodzicó poszła działka za 18k za ar gdzie średnia na Krosno to 9k lol! i nie ma tych działek.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:52

Małolat napisał:
zibi napisał:
Małolat napisał:
zibi napisał:

https://independenttrader.pl/czy-recesja-musi-oznaczac-besse-na-rynku-akcji.html

Być może część z Was słyszała o nieprawdopodobnych cenach nieruchomości w San Francisco, gdzie już nawet świetnie zarabiający programiści mają problem z zakupem mieszkania.

scratch

pracujących już nie stać na domy Very Happy

sam widziałem programik jak jakiś grajek wpadł do San Francisco na miesiąc celem nagrania płyty i wynajął na miesiąc namiot w ogrodzie jakiejś murzynki w cenie 900$ z dostępem do łazienki w domu affraid affraid affraid affraid
hehe w Toronto było do sprzedania ponad 600 domów, sprzedało się 6 w tamtym kwartale na bloombergu mówili w łikend geek lol!
ale to chyba o centrum mówili
Ciekawe jak sie Polin zachowa, który jeszcze nigdy recesjii nie doznał tylko spowolnienia gospodarki w 2008.
Żydeuszek odrazu spierdoli do JP Morgana , niewolnicy pod bicz USRAEALA afro

ja  w programach o zarabianiu ciągle widzę metodę aby kupić nieruchomości bo na tym się nigdy nie traci geek
hehe no koleżanka teraz kupuje część w blizniaku 150m dzialka 4ar, bez garażu i niską piwnicą za 800k , wszystko do remontu na Czyżynach w Kraku szukałą 2 lata. Takie ceny.
Choć znajomi szukają działek w Krośnie, bo wolą sie tutaj wybudować i dojezdzać do Krakowa bo to tylko 2h , a i tu działek brakuje ostatnio obok moich rodzicó poszła działka za 18k za ar gdzie średnia na Krosno to 9k lol! i nie ma tych działek.

a mój kolega dwa lata temu kupił mieszkanie 72 m2 w nawet ładnym bloku po PGR gdzie działa mała spółdzielnia i ogrzewanie jest z jednego pieca CO za 45 tys zł lol!
fakt że do remontu ale wszyscy z tam tąd spieprzają , a jemu pasuje bo w SG pracuje i ma 8 km do roboty na placówkę Very Happy

w Wawce mieszkanie małe 500 tyś i kredyt na całe życie do tego drogie przedszkola , dojazdy itp , no i jebany szczurowy stres lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 22:55

zibi napisał:
Piotrek691 napisał:
Diablo napisał:
przez ostatnie 20 lat GPW zostało z marginalizowane, OFE rozjebane przez wszystkie ekipy począwszy od SLD, mam w dupie czy to lewica, liberały czy durni PISdowcy, jedno jest pewne, przyjdzie spowolnienie to wszyscy możemy się obudzić z ręką w nocniku, a to co robi PIS to już całkiem masakra, nawet k**wa stadnina w Janowie te chuje rozjebały. Teraz niech się pojawi Zibi i niech napisze że PO kradło a Tusk to ..., 
Durny naród  Evil or Very Mad

k**wa te 2300 to nie przypadek że ciągle wałkujemy, brakuje kapitału i kiedy w padniemy w stagnacje gospodarczą to te kretyny Kukizowcy i PISowcy, już dawno będą grzać lawę w parlamencie unijnym, a my zapłacimy rachunek w cenach, a jak słyszę te brednie ile to VAT ukradł PO to mnie kurwica strzela, debilu jeden z drugim to ty debilu płacisz VAT!!! cokolwiek kupując w sklepie.

Nie denerwuj się Very Happy Zibi jest w Donaldzie zakochany i pragnie wziąść od zakrystii. Very Happy
Jak wczoraj czytałem, że wnerwia go nawet pensja Tuska (chociaż na jej ustalenie nikt z Polski nie miał wpływu) to ręce mi opadły.
Nie przeszkadzały Zibiemu przypadki tych dwóch nazwijmy to po imieniu "lachonków" Glapcia, a pensja Tuska na której wysokość nie miał żadnego wpływu to już tak. Shocked

Co do GPW to niestety wszystkie ekipy po 2000 r. zrobiły wszystko aby to rozje..ć. Podatek Belki, likwidacja OFE (chociaż sam program OFE uważam za bardzo zły), a teraz totalna
biurwokracja sprawia, że GPW zanika. 2 lata temu myślałem naiwnie, żeby wprowadzić młockarnię na new connect. Wytłumaczono mi, że GPW jako źródło kapitału to bezsensowny
pomysł. Samej biurokracji i obowiązków informacyjnych miałbym za ok. 100 kilo rocznie. Dużo taniej jest wyemitować obligi, chociaż teraz po Getbacku to może być nieco
problematyczne Twisted Evil

jak ksiądz za czynności bierze np jakiś tysiąc , to w  sumie też nikt tego nie ustalał  (cennik), ale każdy wie że to przegięcie:evil:  
a Donaldowi mimo iż może tobie się wydaje że płacą mu krasnoludki za zebrane runo jak dużo nazbierają , to płacimy my , bo budżet unii ze składek , a składki z podatków poszczególnych państw wchodzący w skład unii

powiem więcej tam sa dziesiątki takich nierobów którzy drenują ciągle swych członków

kościół ma owieczki do dojenia i Ci też się czegoś nauczyli i rzeźbią równo Evil or Very Mad

Zibi, z całym szacunkiem, ale opowiadasz farmazony. Od kiedy to Polska jest płatnikiem netto w EU?
Cała ta jewropejska biurokracja jest głównie finansowana z ceł jakie pobiera UE. Cła są zunifikowane w całej UE
i ta kasa idzie na to pieprzone bizancjum. Za to lachonki glapcia są finansowane z Twoich i moich pieniędzy
i jakoś to Ci nie przeszkadza.

https://www.forbes.pl/gospodarka/budzet-ue-polska-stanie-sie-platnikiem-netto/hvty68v
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30173
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 23:07

Piotrek691 napisał:
zibi napisał:
Piotrek691 napisał:
Diablo napisał:
przez ostatnie 20 lat GPW zostało z marginalizowane, OFE rozjebane przez wszystkie ekipy począwszy od SLD, mam w dupie czy to lewica, liberały czy durni PISdowcy, jedno jest pewne, przyjdzie spowolnienie to wszyscy możemy się obudzić z ręką w nocniku, a to co robi PIS to już całkiem masakra, nawet k**wa stadnina w Janowie te chuje rozjebały. Teraz niech się pojawi Zibi i niech napisze że PO kradło a Tusk to ..., 
Durny naród  Evil or Very Mad

k**wa te 2300 to nie przypadek że ciągle wałkujemy, brakuje kapitału i kiedy w padniemy w stagnacje gospodarczą to te kretyny Kukizowcy i PISowcy, już dawno będą grzać lawę w parlamencie unijnym, a my zapłacimy rachunek w cenach, a jak słyszę te brednie ile to VAT ukradł PO to mnie kurwica strzela, debilu jeden z drugim to ty debilu płacisz VAT!!! cokolwiek kupując w sklepie.

Nie denerwuj się Very Happy Zibi jest w Donaldzie zakochany i pragnie wziąść od zakrystii. Very Happy
Jak wczoraj czytałem, że wnerwia go nawet pensja Tuska (chociaż na jej ustalenie nikt z Polski nie miał wpływu) to ręce mi opadły.
Nie przeszkadzały Zibiemu przypadki tych dwóch nazwijmy to po imieniu "lachonków" Glapcia, a pensja Tuska na której wysokość nie miał żadnego wpływu to już tak. Shocked

Co do GPW to niestety wszystkie ekipy po 2000 r. zrobiły wszystko aby to rozje..ć. Podatek Belki, likwidacja OFE (chociaż sam program OFE uważam za bardzo zły), a teraz totalna
biurwokracja sprawia, że GPW zanika. 2 lata temu myślałem naiwnie, żeby wprowadzić młockarnię na new connect. Wytłumaczono mi, że GPW jako źródło kapitału to bezsensowny
pomysł. Samej biurokracji i obowiązków informacyjnych miałbym za ok. 100 kilo rocznie. Dużo taniej jest wyemitować obligi, chociaż teraz po Getbacku to może być nieco
problematyczne Twisted Evil

jak ksiądz za czynności bierze np jakiś tysiąc , to w  sumie też nikt tego nie ustalał  (cennik), ale każdy wie że to przegięcie:evil:  
a Donaldowi mimo iż może tobie się wydaje że płacą mu krasnoludki za zebrane runo jak dużo nazbierają , to płacimy my , bo budżet unii ze składek , a składki z podatków poszczególnych państw wchodzący w skład unii

powiem więcej tam sa dziesiątki takich nierobów którzy drenują ciągle swych członków

kościół ma owieczki do dojenia i Ci też się czegoś nauczyli i rzeźbią równo Evil or Very Mad

Zibi, z całym szacunkiem, ale opowiadasz farmazony. Od kiedy to Polska jest płatnikiem netto w EU?
Cała ta jewropejska biurokracja jest głównie finansowana z ceł jakie pobiera UE. Cła są zunifikowane w całej UE
i ta kasa idzie na to pieprzone bizancjum. Za to lachonki glapcia są finansowane z Twoich  i moich pieniędzy
i jakoś to Ci nie przeszkadza.

https://www.forbes.pl/gospodarka/budzet-ue-polska-stanie-sie-platnikiem-netto/hvty68v

a kto Ci powiedział że mi nie przeszkadza , alez owszem że mi się nie podoba

tylko zauważ jak zmieniłą się narracja jak za Belki wszyscy równie podobnie w chooy tam zarabiali to ja pamiętam jak dziś leciały teksty typu

" no tak się w bankowości zarabia , potrzebujemy fachowców , a Ci się cenią , jak nie tu beda pracować to znajdą dobrze płatną pracę w bankowym sektorze prywatnym , itp

przeca wiadomo nie od dziś że tam się w chooy zarabia i problem nie ma natury jakiegoś nagłego objawienia lol!


a co do smrodka to ja się jeszcze pytam dlaczego jego pensja to w sumie dwukrotność pensji prezydenta USA , przy czym ten jest słupem i w sumie to nic od niego nie zależy , nie mówiąc już o jakimś przycisku atomowym , lub zawiadywaniem jakąś potężna armią itp

Cła pobrane w UE widocznie są traktowane jak majątek prywatny do podziału Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptySro 27 Mar 2019, 23:19

zibi napisał:
Małolat napisał:
zibi napisał:
Małolat napisał:
zibi napisał:

https://independenttrader.pl/czy-recesja-musi-oznaczac-besse-na-rynku-akcji.html

Być może część z Was słyszała o nieprawdopodobnych cenach nieruchomości w San Francisco, gdzie już nawet świetnie zarabiający programiści mają problem z zakupem mieszkania.

scratch

pracujących już nie stać na domy Very Happy

sam widziałem programik jak jakiś grajek wpadł do San Francisco na miesiąc celem nagrania płyty i wynajął na miesiąc namiot w ogrodzie jakiejś murzynki w cenie 900$ z dostępem do łazienki w domu affraid affraid affraid affraid
hehe w Toronto było do sprzedania ponad 600 domów, sprzedało się 6 w tamtym kwartale na bloombergu mówili w łikend geek lol!
ale to chyba o centrum mówili
Ciekawe jak sie Polin zachowa, który jeszcze nigdy recesjii nie doznał tylko spowolnienia gospodarki w 2008.
Żydeuszek odrazu spierdoli do JP Morgana , niewolnicy pod bicz USRAEALA afro

ja  w programach o zarabianiu ciągle widzę metodę aby kupić nieruchomości bo na tym się nigdy nie traci geek
hehe no koleżanka teraz kupuje część w blizniaku 150m dzialka 4ar, bez garażu i niską piwnicą za 800k , wszystko do remontu na Czyżynach w Kraku szukałą 2 lata. Takie ceny.
Choć znajomi szukają działek w Krośnie, bo wolą sie tutaj wybudować i dojezdzać do Krakowa bo to tylko 2h , a i tu działek brakuje ostatnio obok moich rodzicó poszła działka za 18k za ar gdzie średnia na Krosno to 9k lol! i nie ma tych działek.

a mój kolega dwa lata temu kupił mieszkanie 72 m2 w nawet ładnym bloku po PGR gdzie działa mała spółdzielnia i ogrzewanie jest z jednego pieca CO za 45 tys zł lol!
fakt że do remontu ale wszyscy z tam tąd spieprzają , a jemu pasuje bo w SG pracuje i ma 8 km do roboty na placówkę Very Happy

w Wawce mieszkanie małe 500 tyś i kredyt na całe życie do tego drogie przedszkola , dojazdy itp , no i jebany szczurowy stres lol!
Kumpel po 6 latach w Dubaju kupił "apartament"na Mokotowie za ponad banke zaprosilisili go na odbior i nie odebrał bo ukraincy na tarasie zrobili mu płytki z docinek , a do domofonu musiał by isc po błocie .
hehe nie odebrał, bo by musiał odrazu czynsz płacić. Ale jego małzonce sie podobało bo pochodzi z Birmingham i mówi wszędzie dobrze byle nie w Angoli lol!
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 EmptyCzw 28 Mar 2019, 00:02

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 27.03.2019r.   UFO 27.03.2019r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 27.03.2019r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» UFO 15.03.2019r.
» UFO 03.04.2019r.
» UFO - 08.07.2019r
» UFO 04.04.2019r.
» UFO- 10.07.2019r

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: