Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 ZŁOTA CZCIONKA

Go down 
+13
Małolat
busia
forex
fishemade
Kozoyeb
Diablo
betonowe_buty
franco
Indiana
chudy mis
Dave
Bankrut
SzFagier
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPon 28 Sty 2008, 14:26

dafnia napisał:
geronimo napisał:
Re DAFNIA
Czy twoim zdaniem hiszpańskie przysłowie Kobieta powinna być damą na ulicy a ladacznicą w łóżku ma rację bytu w naszym ukochanym kraju.
To chyba nie to forum. Ale ok: - nie wiem - ja tam kurwa zawsze jestem damą
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyWto 29 Sty 2008, 10:00

Zygmunt napisał:
de Bill

Witam,

przykład koniarza z Societe Generale sprowokował mnie do myśli, co bym robił gdyby kazano mi wtopić jak najwięcej kasy w najkrótszym czasie. Otóż grałbym na pełen lewar, oczywiście pod prąd, często zmieniał pozycje żeby płacić duże prowizje i obowiązkowo zostawiał je na noc.

Za chwilę krótka refleksja, kur..a przecież ja tak właśnie gram !!!
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyCzw 07 Lut 2008, 12:07

gracz napisał:
Zaczyna brakowac kasy na ekscesy. Hiena bankowa paliła w piecu zawartością sejfu i teraz musi sprzedać piec....Co właśnie odbywa się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyCzw 07 Lut 2008, 21:15

To jest mój farowyt na Złotą Czcionkę 2008 (z 04.01.2008)



Wejście nr 1

SzFagier napisał:
witam Państwa serdecznie i zapraszam do oglądania ze mną na żywo transmisji z Warszawy gdzie rozgrywane są mistrzostwa polski w biegach po końtrakt... w tej chwili możemy zobaczyć rozgrzewających się zawodników na parkiecie nowej hali sportowej truchtających raźno wzdłuż trybun i prezentujących swoją sylwetkę szerokiej publiczności...
pierwszą emocją będą biegi półfinałowe o 14:30 kiedy to ze stada Leszczy zostaną wyłonieni finaliści do biegu ze szwagrami, który zaplanowano na godzinę 16... wyścig sprinterów o godzinie 16 bedzie absolutnym hitem dnia... dozwolone są wszekie wspomagacze wydolności, a szczególną popularnością wśród biegaczy cieszy się ostatnio substancja dopingowa określana mianem ISM... proszę Państwa to będzie fantastyczne widowisko przy którym ostatnio obserwowane wyniki w granicach 50 pkt w 10 min będą świecić tak baldym światłem jak harcerska latarka w porównaniu do słoneczka... tymczasem kończę moją pierwszą relację na żywo ... proszę oglądać w spokoju przygotowania a teraz łączymy się ze studiem na Książęcej gdzie Heniuś ze Zdzisiem przybliżą Państwu sylwetki faworytów... a więc dziękuję iii halo Zdzisiu halo Heniuś oddaję wam głos...



Wejście nr 2

SzFagier napisał:
witam Państwa bardzo serdecznie z drugiego wejścia na żywo z naszych narodowych biegów po końtrakt...
mam tu przed sobą kilku Zawodników powszechnie widzianych w roli faworytów dzisiejszego wyścigu finałowego... posłuchajmy co nam powiedzą...
komentator - jak poszła rozgrzewa czują się Panowie w formie
Zawodnik 1 - a tak polatali my toszkę w lewo w prawo na malym dytansie no czuemy sie dobrze biegać trzymac forme nie stać nie stygnac... rozgrywka za i przd nami kto zlapie wiater pojedzie zarobi... noo ale duje w hali krzeselka powywracało...
komentator - widzę mały problem z Pana stopami
Zawodnik 2 - a tak za daleko ustawiłem w rozgrzewce i trenujące z boku szwagry troszkę mnie rozjechały... ale to ostatnie mistrzostwa w krtórych biorę udział ... wkrótce pakuję walizki i wyjeżdżam do ciepłej Kaliforni... tam są warunki nie to co tu uzerać się z hienami
komentator - a jak Panu idą przygotowania?
Zawodnik 3 - a wyrysowałem sobie wszelkie krzywizny toru... nawet pracowałem nad doborem koloru tartanu przez organizatorów żeby lepiej widzieć niż wszyscy dokąd zmierzam ale PRAKTYCZNIE zagubiłem się nieco przy ustallaniu najlepszej drogi mając na uwadze dywergencję łydek względem ud...
komentator - o widzę że Pan już przygotowany bardzo modny bogaty strój jaki efektowny... do czego Panu te złote łańcuchy na kostakch ?
Zawodnik 4 - a dasz tysiaka to ci powiem...!
komentator i oto kolejny przedstawiciel grupy Leszczy a co u Pana
Zawodnik 5 - no muszę Panu powiedzieć że nie jest łatwo mnóstwo chmur ichimoku mamy zebranych nad płytą hali i to trochę przezkadza normalnie Panie NIkt nie jest w stanie przewidzieć kiedy wyjdzie słońce i ułatwi trening...
komentator - o i kolejni zawdonicy rozgrzewający się w małej grupie ... u jednego widzimy buty z ogromnymi kolcami niczym wnyki... widzę że zaopatrzył się Pan w bardzo nowoczesny i profesjonalny sprzęt... po co ?
Zawodnik 6 - nie pie...ol pan po co tylko ustaw się wyżej i bierz za wszystko stawiaj na mnie ... szwagry nie są w formie nie stać ich na lepszy wynik... nosz q...a węzeł mi się przez pana zrobił na sznurówkach i kto to rozwiążę do q.. nędzy...
Zawodnik 7 wtrącił - może jakiś Żyd ... słyszałem że potrafią...
Zawodnik 8 natychmiast oponował - Ty mała wredna kanalio a czemu Żyd zawiązał że ma rozwiązywać... ???
komentator - Panowie spokojnie widzę że emocje spore... widać duże zaangażowanie z waszej strony...
Zawodnik 9 - no właśnie naprali się anabolami to ich nawet valium nie uspokoi...
Zawodnik 10 - a ja panie komentatorku mam stopy na stole i wie pan normalnie piiiiiiiii... Inwestuje w spokój...
Zawodnik 11 - podać komuś wywar z żaby na wzmocnienie sił witalnych zażartował przebierający się po rogrzewce w dresy...

to tyle wprost od samych zawodników rzućmy okiem jeszcze na trybuny pełne kibiców wyposażonych w "duże łapki" z wyciągniętym palcem wskazującym... ale co widzę na komendę jednej PAni wszyscy maczają owe łapki w naczyniach... zaraz Państwu powiem co w nich jest ... kisiel i budyń ... no to bardzo niezwykła forma dopingowania chyba kreujemy nowe trendy i tradycje... o Palancie bijącym kibiców mocniejszej grupy biegaczy czyli szwagrów nie powiem Państwu nic więcej niż to że służby porządkowe uspokoiły Gościa... no to już mieliśmy mały ekscesik na trybunach czekamy na wielkie emocje na bieżni... dziękuję i proszę o powrót do studia ... hallo hallo Zdzisław

Po prostu boskie....
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPią 22 Lut 2008, 01:03

perełka

Zygmunt napisał:
de Bill

"Historia jednego leszcza" - utwór wierszowany by Zygmunt de Bill

Jaka siła jest w tym rynku,
że odbiera chęć spoczynku ?
Szósta rano, pierwsza w nocy
w monitorze topię oczy.
Najpierw Nikkei, potem Chiny
o dziewiątej my wchodzimy
w rytmie Daxa i Londynu
biją serca giełdy synów.
Hen w oddali żona, dzieci ...
ja nie patrzę sesja leci !
Tną gdzieś stopy, spada ropa
przy ekranach tysiąc chłopa.
Jestem mądry, oczytany
jadę z trendem, potem ..... Stany,
DJ wykres lub Nasdaqa mówi jasno ... będzie sraka.
Oddam akcje będę wałem,
zaniżają przed odpałem !
............
Tak rok w dupę, potem drugi ....
wezmę kredyt spłacę długi,
już bez żony i mieszkania
ale z nosem w notowaniach,
na pieniądze ciągle łasy
do firmowej sięgam kasy ...
Nikt nie sprawdzi co jest grane,
jedna sesja i oddane .....
............
Teraz siedzę sobie w kiciu
zakład karny mam w Rawiczu
i tu będę całkiem szczery
że jest szacun u grypsery,
bo choć w celi byłem nowy
odjebałem terminowy.
Za bazowy nam się kręci
w termometrze słupek rtęci,
ramę fajek trzeba stracić
by depozyt móc zapłacić,
za to stopień w dobrą stronę
parę szlugów zarobione.
Gra już więzień jeden, drugi
z rąk do rąk przechodzą szlugi,
mordy szpetne lecz skupione
patrzą w termometru stronę.
Jak przymrozek złapie z rana
to zawieszam notowania,
pół Pruszkowa i klawisze
własne już systemy pisze,
reszta kreski i "na czuja"
nikt nikogo nie wychuja,
każdy zdolny jak cholera
jeden czyta już Eldera ....
........
Myślę sobie też czasami
że jak zgniję pod murami
i do piekła, czy też nieba
zagna śmierci mnie potrzeba,
to tam zrobię z derywatów
sens istnienia dla zaświatów.
Będzie płynność, sprzedaż krótka
zero szwagrów, wino, wódka,
zero Belki, zaciągania
luźna kasa do przegrania,
a za każdą ziemską wpadkę milion baksów na dokładkę !!!!!!
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptySro 27 Lut 2008, 13:53

prezes102 napisał:
SzFagier napisał:
tak trochę off-topick

już mnie (___I___) boli od wysiadywania S...

To przejdź na L. Niezapomniane wrażenia! lol!
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyWto 04 Mar 2008, 18:30

tomekxl napisał:
Wypracowanie tego systemu zajeło mi kilka lat, ale jak sam sprawdziłem jest niezawodny. Sygnałów nie będe podawał bo każdy musi dopasować system do swoich indywidulanych parametrów : ilości znajomych, częstotliwości imprez, odlegości od najlbliższej stacji benzynowej itd. System daje tylko sygnały K, które powtają jak ilość alkoholu posiadanego w domu spada do 10 % średniej ilości w ostatnich 3 miesiącach (przedział czasowy trzeba dopasować indywidualnie ja pracuję na wykresie miesiecznym). Parę razy olałem wyraźny sygnał i skończyło się lataniem po nocy (wiadomo najsłabszym ogniwem systemu jest jego użytkownik). Sygnał może być dodatnio skorelowany z sygnałami na popitce i zakąsce. Co do optymalizacji systemu nie mam zdania. Jak sam zauważyłem posiadanie żony może utrudnić odpowiednią reakcje na sygnał systemu - a czasem nawet ją uniemożliwić.
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptySro 05 Mar 2008, 11:29

SzFagier napisał:
ostatnio mnie nachodzą i to dość często kosmate myśli
szwagry zachowują się niczym nieco podstarzały kochanek... Laughing
powoli acz subtelnie budują napięcie... po czym następuje szybka erekcja i umiarkowany wytrysk... Laughing
teraz zapewne odwrócą się plecami do obiektu swych amorów... i z rynku niczym z łóżka zacznie wiać nudą...
tak mi się właśnie to skojarzyło... Laughing
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyCzw 06 Mar 2008, 16:28

Pan Nikt napisał:
Ilustracja przedstawia zimową falę spadkową. Widoczne są wyraźne dwie spadkowe podfale - tu trzecia i piąta. Jak widać - są one równej długości. Podfala piąta dopiero przygotowuje się do pożerania kapitału inwestorów.
ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Bracis10
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPią 07 Mar 2008, 18:31

kamikaze napisał:

Tak se myślę, że w Stanach analiza fundamentalna siada, bo brak fundamentów, he..he.. Są tylko spadki.
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPon 17 Mar 2008, 11:40

chudy mis napisał:
beniu , troche kasy daj
to zrobimy se strongbaj
alan grinspen, pierdziel stary
drogo dawal nam dolary
ale w nowych czasach tera
kasa jest z helikoptera
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPon 31 Mar 2008, 23:21

forex napisał:
Widac jaki FED ma program na najblizsze miesiace (a moze i lata):

Cytat :
switch(news)
{

case duzy_bank_wtopil_na_zlych_kredytach:
case wazny_fund_stracil_plynnosc:
case inflacja_maleje:
case inflacja_rosnie:
case USD_slabnie:
case USD_sie_wzmacnia:
case wypada_trup_z_szafy:
{
long int drukuj_zielone(long int);
fprintf(Benio,"Fundamentals of our economy are strong!\n");
fprintf(Paulson,"Inflation remains under control!\n");
fprintf(Krzak,"Fine, good, o.k.!\n");
break;
}

default:
{
long int drukuj_zielone(long int);
fprintf(Benio,"Fundamentals of our economy are strong!\n");
fprintf(Paulson,"Inflation remains under control!\n");
fprintf(Krzak,"Fine, good, o.k.!\n");
}

}

wariat dobrytowar dobryżart
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptySro 07 Maj 2008, 11:31

robson napisał:
Mr Prezes napisał:
Kierunek 2980, mnie Pampers nie przepuszcza!

zeby ci nie odstrzelili dupy razem z pampersem. Ryzykowna zabawa.

(fw20 ok 3020)
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPią 16 Maj 2008, 13:20

kLeszcz napisał:
ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Efc_1610
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptySro 21 Maj 2008, 12:41

Dave napisał:
i w ramach polemiki a pomysłodawcom.
równie dobrze można wprowadzic płatności za sygnały i wiedzę jaką dzielą się z innymi użytkownicy.

Kydo, 100 zł za dni zwrotne.
kozo, za wiedzę o systemach 5 zł od słowa.
indiana, 99 w promocji za test systemu w ami.
busia, 20 od spólki analizowanej w ramach balonowego.
rmir, praktyk i trejder ryczałtowo 69 od wklejonego wykresu.
SzFagier jako admin 200 od każdej tabelki w ramach analiz spółek z wig20.
kaczor za edukację w zakresie motylków a pan nikt za chmurki.
opcjo... 25 od sraki i 15 od korby.... bo mam eS.
zaś olaf, pokrycie prowizji za konie, za działanośc kulturalno oświatową.

i innym których nie wymieniłem.

a ja pińcet od każdego aniołka .... Laughing
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptySro 28 Maj 2008, 20:16

PKO BP wzrost na sesji +4% przy obrocie 4 mega papierów

chudy mis napisał:
Pier$
Korba
Orgazm
Brać
Pekacem
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2008, 13:56

chudy mis napisał:
gamo napisał:
Zaraz zakwitnę.Ma ktoś pomysł na close Question

ja mam : close all your positions and go away lol!
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2008, 15:23

OpCjoNeR napisał:
Dane na dziś:

15:15 ilość nowych pozwoleń budowlanych na Antarktydzie, poprz wartość: 0, analitycy oczeqją wzrostu o 1
20:40 Deflorator PKB na Wyspach Dziewiczych (nazwa mówi sama za siebie)

Jutro, w sobotę:

12:78 stopa bezrobocia w Mongolii
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptySob 31 Maj 2008, 00:17

przemak napisał:
jak dać kotu tabletkę:

1. Weź kota na ręce i otocz go lewym ramieniem tak, jak się trzyma niemowlę. Umieść palec wskazujący i kciuk prawej ręki po obu stronach pyska i naciśnij lekko trzymając tabletkę w pozostałych palcach prawej ręki. Gdy kot otworzy pysk wpuść tabletkę, pozwól kotu zamknąć pysk i przełknąć.

2. Podnieś tabletkę z podłogi i wyciągnij kota spod tapczanu. Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtórz cały proces jeszcze raz.

3. Wyciągnij kota z sypialni i wyrzuć rozmamłaną już tabletkę.

4. Wyjmij nową tabletkę z opakowania, otocz kota lewym ramieniem jednocześnie trzymając lewą ręką wierzgające tylne nogi. Rozewrzyj pysk kota i palcem wskazującym prawej ręki wepchnij tabletkę tak głęboko jak się da. Przytrzymaj kotu zamknięty pysk i policz do dziesięciu.

5. Wyciągnij tabletkę z akwarium a kota z garderoby. Zawołaj żonę do pomocy.

6. Przyduś kota do podłogi klinując go między kolanami jednocześnie trzymając wierzgające przednie i tylne łapy. Nie zwracaj uwagi na niskie warczące odgłosy wydawane w tym czasie przez kota. Niech żona przytrzyma głowę kota jednocześnie wpychając mu drewnianą linijkę między zęby. Następnie wsuń tabletkę wzdłuż linijki miedzy rozwarte zęby i intensywnie pogłaszcz kota po gardle, co skłoni go do przełknięcia.

7. Zdejmij kota siedzącego na karniszach i rozpakuj nową tabletkę. Zanotuj sobie, żeby wymienić firanki. Pozbieraj kawałki porcelany z potłuczonej wazy, możesz je posklejać później.

8. Owiń kota w ręcznik kąpielowy, a następnie niech żona położy się na kocie tak, żeby tylko jego głowa wystawała spod jej pachy. Umieść tabletkę w środku plastikowej rurki do napojów. Przy pomocy ołówka otwórz kotu pysk i wcisnąwszy rurkę między rozwarte zęby mocno wdmuchnij tabletkę do środka.

9. Sprawdź na opakowaniu, czy tabletki nie są szkodliwe dla ludzi, a następnie wypij butelkę piwa żeby pozbyć się nieprzyjemnego smaku w ustach. Zabandażuj żonie rozdrapane ramię, a następnie przy pomocy ciepłej wody z mydłem usuń plamy krwi z dywanu.

10. Przynieś kota z altanki sąsiada. Rozpakuj następną tabletkę. Przygotuj kolejną butelkę piwa. Umieść kota w drzwiczkach od kredensu tak, żeby przez szczelinę wystawała tylko jego głowa. Rozewrzyj mu pysk łyżeczką od herbaty i przy pomocy gumki "recepturki" strzel tabletką między rozwarte zęby.

11. Przynieś śrubokręt i przykręć wyrwane zawiasy z drzwiczek na swoje miejsce. Wypij piwo. Weź butelkę wódki. Nalej do kieliszka i wypij. Przyłóż zimny kompres do policzka i sprawdź, kiedy ostatnio byłeś szczepiony na tężec. Przemyj policzek wódką w celu zdezynfekowania rany i wypij kolejny kieliszek, by ukoić ból. Podartą koszulę możesz już wyrzucić.

12. Zadzwoń po straż pożarna, żeby ściągnęli tego cholernego kota z drzewa. Przeproś sąsiada, który wjechał samochodem w płot próbując ominąć kota przebiegającego przez ulicę. Wyjmij kolejną tabletkę z opakowania.

13. Skrępuj tego drania przy pomocy sznurka od bielizny związując razem przednie i tylne łapy, a następnie przywiąż go do nogi od stołu. Weź grube skórzane rękawice ogrodnicze. Wciśnij tabletkę kotu do gardła popychając dużym kawałkiem polędwicy wieprzowej. Już nie musisz być delikatny. Przytrzymaj głowę kota pionowo i wlej mu dwie szklanki wody wprost do gardła żeby spłukać tabletkę.

14. Wypij pozostałą wódkę z butelki. Pozwól żonie zawieźć się na pogotowie. Siedź spokojnie, żeby doktor mógł zaszyć ci ramię i wyjąć resztki tabletki z oka. Po drodze do domu wstąp do sklepu meblowego i kup nowy stół.

15. Zadzwoń do schroniska dla zwierząt, żeby zabrali tego mutanta z piekła rodem i sprawdź, czy w pobliskim sklepie zoologicznym nie mają chomików.


jak dać psu tabletkę:

1. Zawiń tabletkę w plaster szynki i zawołaj psa.
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptySro 04 Cze 2008, 10:45

OpCjoNeR napisał:
KRACH STULECIA
2500 NA MOJE LEWE JĄDRO DO KOŃCA CZERWCA
NIE MA ZMIŁUJ SIĘ
SPRZEDAWAĆ WSZYSTKO PKC

NAJLEPIEJ CAŁĄ GIEŁDĘ WRAZ Z ZARZĄDEM I BUDYNKIEM

nie ma zlituj nie ma zlituj nie ma zlituj nie ma zlituj
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptySro 04 Cze 2008, 12:10

dafnia napisał:
krt napisał:
olaf napisał:
byłem qpić pierscionek zaręczynowy, jest ładnny...mam nadzieje ze będzie pasował
a jak zaręczyny?? na co sie zdecydowałes??
Zapewne zaprosi całą rodzinę ukochanej i będzie pobierał opłatę za uczestnictwo w tym podniosłym wydarzeniu dobryżart Dla przyszłych powinowatych to tak po 1000PLN, żeby nie zdzierać i okazać dobrą wolę Laughing


(kontekst: olaf oglosil, ze wstepne na slub od UFOkow wynosi 3000PLN)
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyCzw 05 Cze 2008, 20:14

po decyzji utrzymującej poziom % w evrolandzie nie mniej jednak na konferencji po decyzji szef ECB zasugerował możliwą podwyżkę % na następnym posiedzeniu

sysrq napisał:
No i ładnie Jedno słowo tricheta i $bęc a co za tym idzie ropa up co powoduje że w europie i usa indeksy bec A jak się benek dowie co powiedział trichet to zaraz przyleci i pewnie da mu w morde że robi wszystko by zwalić rope co obnizy inflację a tu jedno głu[ie zdanie i wszystko na marne
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyWto 17 Cze 2008, 22:15

chudy mis napisał:


odpalanie stopow koszem
zakup fona za dwa grosze
zanizanie przed odpalem
uzmiennianie kazdej stalej
zawyzanie przed padaką
zastapienie korby - sraką
choc to rozsadkowi wbrew
nas nie goni KNF
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyWto 24 Cze 2008, 17:45

Bogdan napisał:
"ech, pomyslalem sobie, zarabianie na gieldzie to latwizna....
wezmy dzisiejszy dzien: na open L.. po zaciagu na 680 wymiana na eS.. i troche przytrzymalem.. zjebalo sie ladnie, wiec po panice odwrotke na eL po 611.. tutaj dalem TP na 649 i znowu wpadlo. Juz zrelaksowany, na koniec pod zle dane eSka po 46 i zamkniecie pkc. No jakies 140 pkt na konia wpadlo... Pieknie... Po prostu latwizna"

Obudziwszy sie, wzialem tabletki na uspokojenie, zebym przetrzymal to moje wqrwienie jak bede ogladal swoj rzeczywisty rachunek. Znowu qrwa gralem odwrotnie do moich snow!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPią 27 Cze 2008, 12:38

Dave napisał:
inwestor w/g Dave.

- oooo akcje spadają cheers .... będzie taniej !


później .....


- wooooow lecą dalej ..... Very Happy


później ......


- qurwa jaja se robią Shocked


później ......


- nie wierzę ....... za darmo chcą rozdawac ????? Shocked


później ......


- no bez przesady ..... taniej już byc nie może affraid


później .....


- może Cool
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyPią 27 Cze 2008, 19:13

Ten tekst Dave'a to chyba sobie zawieszę nad kompem, bo cholernie mnie korci do taniejących akcji lol!
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptySob 26 Lip 2008, 19:11

Pan Nikt napisał:

Znowu zajrzałem. Niedawno znajomi zaciągnęli mnie do kasyna. Poczułem się jak górnik, któremu zaproponowano, żeby dla przyjemności wyrąbał sobie dodatkowe pół tony węgla. lol!
Pozdr
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyCzw 31 Lip 2008, 22:23

znalezione w archiwach

Kibic napisał:

Giełda nasza przypomina często grę w koszykówkę niezrzeszonych amatorów przeciw zawodowcom. A, że na dokładkę jeszcze sędzia kalosz i faulów nie widzi to se wielcy sami sędziują i ustalają reguły fair play (hahaha) na rynkowym parkiecie...To jaki może być wynik tego meczu do jednej bramki zdolnych acz cherlawych często amatorów z rosłymi ligowymi dryblasami grającymi bezpardonowo i ostro ciałem (czytaj kapitałem)? Rada: Nie chcecie stracić to co najwyżej kibicujcie jak ja...albo komentujcie jakie to proste zarabiać na WGPW...A po rekordowej ilości rzeczowych komentów wnoszę że z wiedzą i umiejętnościami teoretycznymh nie jest źle. Tylko ta gra ciałem (body language) zdecydowanie nie wychodzi i kończy się najczęściej bolesnymi kontuzjami. Ale jak to mówią: trening czyni mistrza, więc kto wie co będzie w przyszłości...Może jednak przejście z dość umownego amatorstwa (dla tzw. sportu) na prawdziwe i rutynowe zawodowstwo? HeHeHe "

Kibic napisał:

*** Z werbunku nici. Nie jestem łowcą talentów...Kibicuję po prostu kapitałowo słabszym i często molestowanym finansowo (znikające depo) co było widać i czuć na kilometr i to pod wiatr... Ot taki janosikowy odruch współczucia uciśnionym. Dość brutalnej przemocy nad słabszymi...Dzieci kwiaty, pacyfistyczne umiłowanie pokoju...i takie tam...to mnie wciąż kręci. Toleruję jeno sportową złość w obiektywnie uczciwej rywalizacji której zda się próżno szukać na WGPW...gdzie raczej tylko gladiatorskie igrzyska a to pod wiedźmy z gasnącymi pochodniami a to pod recesję w USrA... a to pod to czy tamto byleby tego przysłowiowego leszcza trzepać na okrągło z kasy, w te i we wte. A okres ochronny a minimalna wielkość a dokarmianie zimowe...a unijne wymogi dbałości o utrzymanie naturalnej równowagi ekosystemu...Ech szkoda gadać...Coraz gorzej z naszym płyciuchnym ryneczkiem. Byle jakiś zagraniczny rekin weń skoczy od razu falę tsunami wywołuje...Toż to oczko wodne a nie giełdę mamy...Ide w kimono. Bez odbioru...

Zygmunt de Bear napisał:

Jako, że rynek stał się skrajnie nieprzewidywalny, przeto wycofałem cały kapitał by ulokować go bezpiecznie. I tak, za 33% jego obstawiłem u bukmacherów wyniki meczy polskiej extraklasy. Za 33% nakupiłem kuponów totolotka, a 33% pożyczyłem teściowej na ""10 od sta"" do środy. Pozostały 1% przeznaczyłem na skrzynkę dobrego szampana gdyż będzie co świętować jak kaska zacznie powracać szerokim strumieniem. Po grze na fut należy się przecież trochę odpoczynku od tej nerwówy. Śpię spokojnie. Zygmunt.................. pstryk."
"opcjoner [80.245.187.*], 2007-03-20 11:04
rynek futures GPW przypomina gospodarkę komunistyczną centralnie planowany i całkowicie kontrolowany
spaść może tylko w takim zakresie w jakim zdecyduje plenum [czytać: Rada Szwagrowska]"

opcjoner napisał:

Sesje na GPW składają się z trzech zasadniczych etapów
1. poranna LUKA - nie zawsze występuje ale dość często i zazwyczaj wykonuje ona większość dziennej zmiany wigu decydując tym samym o znaq zmiany indexu na cały dzień
2. końcowe FIXUM-DYRDUM, które decyduje w ciągu minut o wymowie całej sesji
3. Siedmiogodzinne szarpanie nerwów w nieistotnym szumie oddzielającym dwa zasadnicze etapy sesji. "

REALISTA napisał:

DO OPCJONERA: W ogole uważam, że rynek akcji powinien chodzic np. w środę od 10 do 12 ( dwie godziny wystarczy zeby szfagry powymieniali akcje). Rynek kontraktów mógłby chodzic tak jak dotychczas, przecież i tak cały ciężar sesji leży na rynku terminowym bo kasowy z miesiąca na miesiąc zdycha( poza spółkami smieciowymi). Kasowy przeszkadza terminowemu!!! "

Polanin napisał:

Zebrało się 10 postaci na comiesięcznym sabacie .
Jest 1 prezes i 9 osób towarzyszących .
Gadają , sprawdzają , komentują , wyliczają , sprawdzają , analizują , ( ... )
Jeden dzień , drugi dzień , stop !
Drugiego dnia o zmiennej porze ,
Zależnie jaki humor mają ,
Po wielkim dyskusji ferworze ,
Swoją decyzję ogłaszają .
A kto i kiedy ?
RPP jutro .
Ciekawe czy będzie jutro futro ( niedzwiedziowe ) czy racice ( bycze ) ."

Zygmunt de Bear napisał:

Witam, tu Zygmunt z drugiej zmiany.
Chciałbym zwrócić uwagę, iż w nadchodzącym tygodniu będziemy świadkami publikacji wielu ważnych wskaźników makroekonomicznych. Obok mniej ważnych CCI, PMI, ISM itp., czeka nas odczyt:
WOB - wskaźnik optymizmu bankiera (codziennie) Uważny
KT - kreski tradera (sobota) SzFagier
ZWSR - zestawienie wyników systemu Rejczaka (sobota) WSLW
NWP - nastroje w POK-ach ( 2-gi piątek m-ca ) Euro
Jurek_chu przedstawi odczyt chuja we wsi, a Realista czas palenia głupa. Dzisiejszy układ planet wraz z zaćmieniem książyca podała już dziś Hania.
Do czasu ogłoszenia reszty danych można spać spokojnie, więc .........
............. pstryk"

piotrek691 napisał:

Na melodię ludową. Dana to liczba pojedyncza od Dane
dana, dana, dana
jedzie SzFagier walcem
wiezie też Barana
dana, dana, dana
przyszostała podana
zła już pietnasta
dana, dana, dana
ratujże się misiu
bo ten walec pchają
Heniutek i Zdzisiu"

chudy mis napisał:

do SzFagra - hero of the day
_S_zalenstwo dzis wielkie
_Z_obaczyc moglismy
_F_jut z rana --
_A_ ranek w mym miescie byl mglisty --
_G_otowal sie widac do ruchu ku gorze
_I_ jeden tu mowil nam ciagle o 'rurze'
_E_fekty koncowe widzimy na depo
_R_obiles jak 'guru' zaszedles daleko daleko"
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyCzw 31 Lip 2008, 22:29

za archiwum cd

Zygmunt de Bill napisał:

Naplotkowały anale,
że bessy nie będzie wcale.
SzFagier już zaciera palce,
że przyjedzie pewnie walcem.
Jak pamiętam w tamtym maju,
to jechała aż z Szanghaju.
Wcale się nie znacie właśnie,
George ją przyśle w F16.
Z jakiej znowu Ameryki ?
z Węgier w paczkach od papryki.
Muszę zawiadomić panów,
że w rakiecie wprost z Iranu.
Nie musicie się tu kłócić,
Chile ją na miedzi zrzuci.
W brazylijskim rytmie czaczy,
świat niedługo ją zobaczy,
jak w nadzwyczaj dobrej formie,
będzie jechać na platformie.
Co za ciemne głupie tłuki,
jedzie z Tokio na Suzuki.

A BESSA przyszła pieszo,
już misie do niej spieszą,
już konta przy niej rosną,
i szepczą żegnaj hosso...

Zygmunt de Brzechwa

Zygmunt de Bill napisał:

Witam, tu Zygmunt.
Dziś parę giełdowych aksjomatów stworzonych podczas obserwacji bankierowych guru. Proponuję Arial 28 i na ścianę:

"" STOPY TRZYMAJ PONAD GŁOWĘ, ZWIĘKSZYSZ ZYSK AŻ O POŁOWĘ "" - Kaka
"" NIC NIE DAJE WIĘKSZEJ MOCY, JAK ODWROTKA ... W ŚRODKU NOCY "" - Barany
"" KONTO PUCHNIE JAK CHOLERA, GDY NA PAMIĘĆ ZNASZ ELDERA "" - Piotrek691
"" TRZY MINUTY MIEĆ KRÓTASA, Z TEGO JEST NAJWIĘKSZA KASA "" - Gracz
"" NIECH CI DEPO RACZEJ ZWISA, PODCZAS SESJI GRAJ W TENISA "" - Allach"

Zygmunt de Bill napisał:

Spod tablicy notowań patrzą byki na parkiet zlany krwią. Wszędzie czuć jej świeży zapach. Okropny widok martwych niedźwiedzi. Poległy wszystkie, nawet niedźwiedzice i małe miśki. Jeden jeszcze w martwej łapce trzyma zlecenie "" L PKC "". Nie zdążył. Brakło depozytu. Porozrywane na strzępy ciała malują parkiet szkarłatem, gdy wtem coś poruszyło się za rzędem krzesełek w rogu sali i brocząc krwią, kuśtykając, ze strachem w oczach pobiegło do wyjścia. WIELKI BYK zdziwiony, marszcząc brwi z niesmakiem spytał - Co to było ?
- To był Zygmunt, sk.....iel gra na opcjach."

chudy mis napisał:

pozazdroscilem Zygmuntowi uhonorowania w Kreskach Tradera
wiec ponizej wierszowana wariacja na temat (wybaczcie, jest wszak sobota Smile)
Spod tablicy notowan przed się patrza byki
Krwawej sesji widzac potworne wyniki
Parkiet juchą zlany, na nim miskow ciala
Tam gruby, tu chudy, gdzies rodzina cala
Najmnieszy w swej lapce wciaz trzyma zlecenie
Co mialo przez rzezią dać mu ocalenie
""Drogi WILEKU BYKU, nim zycie me strace,
poprosze jedno male eL, pekacem""
Nie zdazyl niestety, przegral swoje zycie
bo stan 'zero' zagoscil w jego depozycie
Wtem w ostatnim rzędzie,gdzieś przy kącie sali
Ktos łypnął z przerażeniem i wnet się oddali
WIELKI BYK czolo zmarszczyl, mocno zniesmczony
pyta adiutanta o ruch z tamtej strony
""Co to za stworzenie, co tryumf moj przerywa ?!""
""To Zygmunt,to ten sk... co na opcjach grywa"""
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 EmptyWto 05 Sie 2008, 10:36

BORowik napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:
Zygmunt napisał:
de Bill

Witam,

Ciężka droga poprzez Tatry,
śnieg, lawina, silne wiatry.
Lecz ktoś twardo się przedziera,
to sylwetka Opcjonera !
Ciało skrajnie utrudzone,
na słowacką przeszedł stronę.
Nagle myśli " już nie mogę ... "
bo prowiantu nie wziął w drogę.
Teraz ma nietęgą minę
nie ma chuja, z głodu zginę ...
Nagle sklepik, tuż przy szlaku
o nie umrzesz ty biedaku !
Jakiś słoik do koszyka
parę koron, szybko zmyka.
Pod jałowcem się rozłożył,
do słoika łapę włożył,
po czym zrobił głupią minę
com ja kupił za padlinę?
co wykrzyknął ... ( to pominę )
fakt, że wjebał OSTRUZINĘ

zajebiste pekam ze śmiechu
OSTRUZINA!!!
to sie należy do gabloty chonorowej!

A morze wyrurznionej??????????
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
ZŁOTA CZCIONKA
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 04.09.2007
» INFINAN - AMALGAMAT
» UFO - 13.02.2014r
» Złota Księga Absolwentów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: