Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND

Go down 
+10
AgroTrader
SYLWESTER
Nadaje ze Stronia
thorgall
Kazik Kowalski
Forex Trader
kolekcjon€r
REALISTA
Zygmunt de Bill
zibi
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 06:42

kolekcjon€r napisał:
Forex Trader napisał:
kolekcjon€r napisał:
Co się właściwie POlepszyło w UŚMIECHNIĘTEJ POLSCE? 

Juś kwartał rządzi nowy nierząd i jak na razie to co zmienili na lepsze? 

Ciekawe czy z tą belką się chociaż zajmą jak obiecywali że niby do 100k 1y+ miało nie być. Na razie to "ministra" równości robi sztuczną równość z dupy a w konkretnych sprawach zmian nie widać a przynajmniej nie na lepsze. Zwolnienie bachorów z prac domowych to nie wiem czy takie na plus jest  Evil or Very Mad  Później rosną roszczeniowi odklejeni debile, dla których najmniejszy życiowy obowiązek staje się problemem nie do przejścia i popadają w depresje z byle gówna.
Hujownia miał wywalić zamrażarkę z sejmu i na gadaniu się skończyło. 
No niby KPO odblokowali ale zależy na co i jak to zostanie wydane.

Oni wszyscy qrwa siebie warci, gruszki na wierzbie obiecują a gdy dorwą się do koryta to nagle nic się nie da bo budżet bo prezydent bo opozycja bo unia itd.  niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi

In vitro klepnęli ale to drobiazg jeden w skali tego co obiecywali.

chooy w to.... najważniejsze aby iść na wybory i wybierać. Co byś nie wybrał to i tak będzie to samo gówno. Ja już pisałem że to ostatnie wybory w których brałem udział. 4 lata temu już twierdziłem że ostatnie w których biorę udział. Ale jednak te były ostatnie. Na politykę przeznaczam 0,1% swojego czasu jak gdzieś przypadkiem coś przeczytam etc.

A samorządowe juś chyba wystartowały. 
Kompletnie mnie one walą. Nie identyfikuję się z żadnym konkretnym miastem ani okręgiem więc koło dupy mi to lata gdzie kto będzie w jaki stołek pierdział.

Czyli kompletnie nie interesuje Cie jakie będziesz miał lokalne podatki ,ile zapłacisz za wode ,za smieci
czy droga bedzie dziurawa i odśnieżona zima ,czy dzieci beda uczyc sie w dobrej szkole ,
czy bedzie lekarz i miejsce w powiatowym szpitalu czy od razy wyślą cię do grabarza itd....

MASZ RACJE ,KOGO TO BY INTERESOWAŁO -najważniejsze to zabuszkowac a o reszte niech sie martwia inni
I CO NAJWAZNIEJSZE CI "INNI " SIE O TO ZAMATRTWIA, ale Ty wtedy nie narzekaj ze martwia sie tylko o siebie a nie o Ciebie


https://suszec.pl/pl/6078/0/gmina-i-jej-zadania.html

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 06:48

kolekcjon€r napisał:
zibi napisał:
kolekcjon€r napisał:
Co się właściwie POlepszyło w UŚMIECHNIĘTEJ POLSCE? 

Juś kwartał rządzi nowy nierząd i jak na razie to co zmienili na lepsze? 

Ciekawe czy z tą belką się chociaż zajmą jak obiecywali że niby do 100k 1y+ miało nie być. Na razie to "ministra" równości robi sztuczną równość z dupy a w konkretnych sprawach zmian nie widać a przynajmniej nie na lepsze. Zwolnienie bachorów z prac domowych to nie wiem czy takie na plus jest  Evil or Very Mad  Później rosną roszczeniowi odklejeni debile, dla których najmniejszy życiowy obowiązek staje się problemem nie do przejścia i popadają w depresje z byle gówna.
Hujownia miał wywalić zamrażarkę z sejmu i na gadaniu się skończyło. 
No niby KPO odblokowali ale zależy na co i jak to zostanie wydane.

Oni wszyscy qrwa siebie warci, gruszki na wierzbie obiecują a gdy dorwą się do koryta to nagle nic się nie da bo budżet bo prezydent bo opozycja bo unia itd.  niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi

In vitro klepnęli ale to drobiazg jeden w skali tego co obiecywali.

Ja natomiast uważam że najgorsze co może być  że nic gospodarczo się nie dzieje  , ale co o tym może wiedzieć SZczerbaty z Jońskim  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Pytanie co z tą energetyką atomową zamierzają bo przecież plan budowy elektrowni atomowych to jest konieczność, szczególnie że odchodzenie od śmierdzącego syfiastego węgla jest całkiem słuszne i nieuniknione. 
OZE mogą stanowić jedynie uzupełnienie ale nie nadają się na podstawowe stabilne i całodobowe/całoroczne źródło energii. Zamknąć kopalnie to każdy debil potrafi tylko co w zamian? To jest bardzo ważne by te reaktory u nas powstały bo się cofniemy cywilizacyjnie. Twisted Evil
Popyt na prąd raczej będzie rósł - coraz to kolejne osiedla i wieżowce się buduje, do tego nieuchronne wdrażanie AI we wszystkie sfery życia tym bardziej zwiększy zapotrzebowanie na prąd, który powinien stać się tańszy a jednocześnie żeby nie smrodzić wunglem to SMR-y wydają się być idealne.

Warto sobie uzmysłowić, że wszystkie kryptowaluty, social media, giełdy, AI czy choćby głupie nawet czajniki nie będą działać jeśli nie będzie w gniazdkach prundu. O tej oczywistej oczywistości niektórzy mogą nie wiedzieć, szczególnie ci odklejeńcy, którzy wiedzą, że prund się bierze... z kontaktu.  dobryżart
A żeby dokonać skoku cywilizacyjnego na wyższy level, to energia nie tylko musi być stabilna ale też TANIA.

tutaj akurat zgodze sie z Toba ,prad powinien byc tani i dostepny niezawodnie przez cały czas

A SZCZEGOLNIE PRAD POTRZEBNY JEST W ZIMIE I W NOCY -do ogrzewania i oświetlenia
czyli własnie wtedy gdy panele słonecznie nie dają prądu

ot taki maly przytyk do lansowanej fotowoltaiki ktora daje najwiecej prądu wtedy gdy jest najmniejsze zapotrzebowanie Laughing

ale hui tam ,najważniejsze zeby chinskie panele sprzedać

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 06:51

Vestas wybuduje dla Orlenu pierwszą na świecie farmę wiatrową z  niskoemisyjnej stali sprowadzanej z Hiszpanii. Dlaczego? Bo tam stal można produkować w całości z energii odnawialnej. To pokazuje, jak ślad węglowy będzie pogrążał nasz przemysł już w najbliższej przyszłości.

   Vestas woli kupić stal od ArcelorMittal, która przyjedzie do nas z Belgii objazdem przez Hiszpanię, niż kupić ją w Polsce. Powodem jest niższy ślad węglowy.
   Stal stanowi 80-90 proc. masy materiału turbin węglowych, a jej produkcja powoduje około 50 proc. całkowitych emisji turbin w ich ciągu życia.


https://www.wnp.pl/gornictwo/to-pionierskie-rozwiazanie-moze-pograzyc-polski-przemysl-na-razie-jednak-zyskuje-orlen,795331.html


Naiwny Wyborca
2024-01-16 17:24:59
NIe "ślad węglowy będzie pogrążał nasz przemysł" tylko UE która chce łoić wszystkich tym parapodakiem. Bruksela jest bankrutem i na gwałt poszukuje źródeł finansowania. Będziemy sami finansować swoich oprawców. Skąd to znamy z historii?
Zgłoś
ML
Mateusz Lubinski
2024-01-18 09:07:57
Pomijając zmiany klimatu i że UE to jeden z najbogatszych regionów świata, to gdzie by Pan wysyłał produkty zamiast do Unii?
Zgłoś
S
Skorpion
2024-01-21 21:38:31
Mateuszku - znowu bredzisz. My obecnie - PO WYPRZEDANIU WSZYSTKIEGO NIEMAL DO CNA - niczego prawie nie produkujemy! Cała przemysłówka jest własnością Niemiec, Francji. Włoch, USA i gdzieniegdzie pojedyncze rodzynki innych krajów UE. To przepraszam, co chcesz POLSKIEGO sprzedawać? Te niewielkie nadmiary żywności? Parę sztuk mebli jakie minifirmy w RP kleją? A czym w takim razie zapłacisz za broń i wszystko inne na kredyt? Przecież nawet krwioobieg gospodarki - BANKI - wszystkie w obcych rękach!!! Handel wielkopowierzchniowy - w obcych rękach, deweloperka - większość w obcych rękach! Zanim zaczniesz po raz kolejny wygłaszać takie balcerowiczowskie komunały - do rocznika statystycznego zajrzyj (...) mgło!

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 07:29

kolekcjon€r napisał:
Powiem wam, że juś mnie qrwica bierze gdy czytam o tym darciu pysków przez te baby i tej równości i aborcji. 
niedobrze mi niedobrze mi Już tak zmęczony jest ten temat, że się rzygać chce. 
Niby jakich qrwa one praw nie mają, które mają faceci?

tez mnie to juz wkurwiaq
to lewactwo -te wrzaskliwe ,pyskate baby + Czarzasty + Biedroń
to poza aborcja i tabletką dzień po nie maja nic innego w programie wyborczym
Mad Mad
i mysle ze im raczej NIE zależy na nierozwiązaniu tych spraw, BO O CO WTEDY BEDA WLACZYC Twisted Evil

do tego taki Biedron wspieral wczoraj te pyskate  baby "w imieniu wszystkich mężczyzn "Evil or Very Mad
On , robiacy za żonę w swoim związku , wypowiada się w imieniu mężczyzn Mad Mad

podoba mi sie postulat przeprowadzenia w tym temacie referendum
zeby w koncu zamknac ???? "temat aborcji "
ale jak widac chyba nikomu nie zalezy zeby te sprawy  rozwiązać

w tvn np. proponowali zeby   temat  aborcji oddać w rece kobiet
pewnie jako głównych zainteresowanych
to ja proponuje zeby temat gwaltow oddac w rece mężczyzn - tez jako głównych zainteresowanych

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

Forex Trader likes this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 07:36

Zygmunt de Bill napisał:
kolekcjon€r napisał:
Powiem wam, że juś mnie qrwica bierze gdy czytam o tym darciu pysków przez te baby i tej równości i aborcji. 
niedobrze mi niedobrze mi Już tak zmęczony jest ten temat, że się rzygać chce. 
Niby jakich qrwa one praw nie mają, które mają faceci?

Mają piekło kobiet. Chcą mieć więcej, wszystkiego, bo tak i chooj. Czego nie rozumiesz?

wczoraj w jakiejs ? tv słyszalem ,ze wg. najnowszych badań kobiety sa lepszymi kierowcami od facetów

Twisted Evil Twisted Evil
po tych rewelacjach pokazali material jak kobieta -przypadek Laughing
wjechała samochodem do sklepu , bo pomyliła gaz z hamulcem

jak widze pizdowatego kierowce przed soba to na 10 przypadków w 8 jest to kobieta

Very Happy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

Nadaje ze Stronia likes this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 07:55

thorgall napisał:
kolekcjon€r napisał:
Sfazowałem się jak krawędź blatu kuchennego dobryżart dobryżart dobryżart lecimy

i do tego teraz techno 

nogi same chodzą 

https://twitter.com/coolfonpl/status/1766425144308687087


9 marca 1943 r. w Niemczech ukazało się pierwsze z rozporządzeń regulujących kwestię aborcji w Rzeszy i na terenach okupowanych, w tym także na ziemiach polskich. Zarządzenie dopuszczało możliwość legalnego przerwania ciąży przez Polki. Przepisy były częścią niemieckiej polityki narodowościowej, skierowanej przeciwko biologicznym podstawom istnienia okupowanych narodów.


...................................
Adolf Hitler stwierdził: „W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji”. Mawiał również: „Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”.




https://muzeum1939.pl/wojennydzien-wprowadzenie-niemieckiego-rozporzadzenia-regulujacego-kwestie-aborcji-w-niemczech-i-na/aktualnosci/4183.html

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:05

Ta kopalnia jeszcze nie istnieje, a już sprzedała całą swoją produkcję

https://www.wnp.pl/gornictwo/ta-kopalnia-jeszcze-nie-istnieje-a-juz-sprzedala-cala-swoja-produkcje,811252.html

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:07

Turcja może kupić lepsze myśliwce, niż ma Polska. Dostała ciekawą ofertę

Turcja otrzymała od Stanów Zjednoczonych "projekt oferty i list potwierdzający" w sprawie nabycia 40 nowych samolotów F-16 Block 70 i zestawów modernizacyjnych dla starszych maszyn tego typu - oznajmił 29 lutego rzecznik tureckiego resortu obrony Zeki Akturk.



https://www.wnp.pl/przemysl-obronny/turcja-moze-kupic-lepsze-mysliwce-niz-ma-polska-dostala-ciekawa-oferte,809843.html

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6099
Registration date : 13/02/2023

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:14

AgroTrader napisał:
kolekcjon€r napisał:
Powiem wam, że juś mnie qrwica bierze gdy czytam o tym darciu pysków przez te baby i tej równości i aborcji. 
niedobrze mi niedobrze mi Już tak zmęczony jest ten temat, że się rzygać chce. 
Niby jakich qrwa one praw nie mają, które mają faceci?

tez mnie to juz wkurwiaq
to lewactwo -te wrzaskliwe ,pyskate baby + Czarzasty + Biedroń
to poza aborcja i tabletką dzień po nie maja nic innego w programie wyborczym
Mad Mad
i mysle ze im raczej NIE zależy na nierozwiązaniu tych spraw, BO O CO WTEDY BEDA WLACZYC Twisted Evil

do tego taki Biedron wspieral wczoraj te pyskate  baby "w imieniu wszystkich mężczyzn "Evil or Very Mad
On , robiacy za żonę w swoim związku , wypowiada się w imieniu mężczyzn Mad Mad

podoba mi sie postulat przeprowadzenia w tym temacie referendum
zeby w koncu zamknac ???? "temat aborcji "
ale jak widac chyba nikomu nie zalezy zeby te sprawy  rozwiązać

w tvn np. proponowali zeby   temat  aborcji oddać w rece kobiet
pewnie jako głównych zainteresowanych
to ja proponuje zeby temat gwaltow oddac w rece mężczyzn - tez jako głównych zainteresowanych
  lol!

To Śmiszek jest mężem Biedronia?  Laughing  Czyli który którego ładuje czy się zamieniają rolami?  dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6099
Registration date : 13/02/2023

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:16

AgroTrader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
kolekcjon€r napisał:
Powiem wam, że juś mnie qrwica bierze gdy czytam o tym darciu pysków przez te baby i tej równości i aborcji. 
niedobrze mi niedobrze mi Już tak zmęczony jest ten temat, że się rzygać chce. 
Niby jakich qrwa one praw nie mają, które mają faceci?

Mają piekło kobiet. Chcą mieć więcej, wszystkiego, bo tak i chooj. Czego nie rozumiesz?

wczoraj w  jakiejs ? tv słyszalem ,ze wg. najnowszych badań kobiety sa lepszymi kierowcami od facetów

Twisted Evil Twisted Evil
po tych rewelacjach pokazali material jak kobieta -przypadek Laughing
wjechała samochodem do sklepu , bo pomyliła gaz z hamulcem  

jak widze pizdowatego kierowce przed soba to na 10 przypadków w 8 jest to kobieta

Very Happy

Siejesz seksistowską mowę nienawiści, jeszcze trochę a feminazistki podepną to pod rozszerzoną definicję gwałtu  dobryżart

AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:18

zaraz do rolników dołączą górnicy
A Tusk kombinuje jakby tu , do wyborow odwlec jakiekolwiek decyzje w trudnych sprawach

Energetyka nie odbiera węgla, przez co niektóre kopalnie mają wypełnione zwałowiska w stu procentach — alarmują związkowcy z Polskiej Grupy Górniczej. Węglowy gigant już w ubiegłym roku miał problem ze sprzedażą swojego surowca, a ciepła zima pogorszyła sytuację. — Jeśli magazyny przy kopalniach się zapchają, to trzeba będzie zatrzymać produkcję, a na to nie pozwolimy — ostrzega Bogusław Hutek, szef górniczej Solidarności. W najbliższym tygodniu z górnikami spotka się ministra przemysłu Marzena Czarnecka.



https://businessinsider.com.pl/biznes/czy-slaskie-kopalnie-przestana-fedrowac-magazyny-pelne-wegla/t1f6s4j

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6099
Registration date : 13/02/2023

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:24

AgroTrader napisał:
zaraz do rolników dołączą górnicy
A Tusk kombinuje jakby tu , do wyborow odwlec jakiekolwiek decyzje w trudnych sprawach

Energetyka nie odbiera węgla, przez co niektóre kopalnie mają wypełnione zwałowiska w stu procentach — alarmują związkowcy z Polskiej Grupy Górniczej. Węglowy gigant już w ubiegłym roku miał problem ze sprzedażą swojego surowca, a ciepła zima pogorszyła sytuację. — Jeśli magazyny przy kopalniach się zapchają, to trzeba będzie zatrzymać produkcję, a na to nie pozwolimy — ostrzega Bogusław Hutek, szef górniczej Solidarności. W najbliższym tygodniu z górnikami spotka się ministra przemysłu Marzena Czarnecka.



https://businessinsider.com.pl/biznes/czy-slaskie-kopalnie-przestana-fedrowac-magazyny-pelne-wegla/t1f6s4j

A pisiory sprowadzały wungiel z Kolumbii? To gdzie tu sens i logika? 
To tak jakbyś wolał kupować jabłka z Argentyny zamiast zebrać te ze swojego sadu.
Ale generalnie każdy rząd się obawiał górników a obecny chce ich wziąć biernością na przeczekanie.
W ogóle to jest nielogiczne dlaczemu w pierwszej kolejności nie biorą polskiego wungla a dopiero później z importu tylko na odwrót.
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6099
Registration date : 13/02/2023

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:33

Ciekawe czy dożyję czasów gdy w Uśmiechniętej będzie czysta i ekologiczna energia atomowa uzupełniana OZE a kopalnie zostaną w piździec zaorane i era syfu węglowego przejdzie w zapomnienie.  Rolling Eyes
Elektrownie atomowe to najlepsze obecnie źródło pewnej, stabilnej i niezależnej od pogody energii. Do tego jest to źródło ekologiczne bo co prawda uran trzeba wydobyć ale tego wielokrotnie mniej idzie niż wungla a emisji smrodu nie ma bo jedyne co leci z kominów to czysta para wodna z chłodzenia reaktorów.
Do tego jest to bezpieczne jak widać bo nie leżymy w strefie sejsmicznej jak Japonia a nawet w czasie wojny taka Zaporiżżia ma się dobrze więc tylko debil może twierdzić, że energetyka atomowa jest zła. 
Do czasu opanowania fuzji jądrowej POwinniśmy stawiać na atom i jak najszybciej zaorać górnictwo.
Do tego oczywiście rozwijać też OZE ale jako źródło uzupełniające a nie podstawowe.
Na razie wungiel musi być jak dupa od srania ale POwinno się dążyć by go jak najszybciej zastąpić uranem.


Ostatnio zmieniony przez kolekcjon€r dnia Nie 10 Mar 2024, 08:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44330
Registration date : 03/09/2007

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:33

Kaczyński, Ziobro, Glapa, Kotas, kotecka...powiązani z Rosją  affraid affraid affraid



Pan Piatek jest bardzo rzeczowym i skrupulatnym dziennikarzem śledczym. Na wszystko są kwity. Kotecka i Ziobrowa, czyli Kotecka dostali pałacyki od firmy Szóstkowskiego powiązanego z ruska mafia i służbami specjalnymi Kremla  affraid affraid affraid  Ziobro agentem Moskwy...dlatego ma środki i możliwości schowania się


Ostatnio zmieniony przez REALISTA dnia Nie 10 Mar 2024, 08:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6099
Registration date : 13/02/2023

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:36

REALISTA napisał:
Kaczyński, Ziobro, Glapa, Kotas, kotecka...powiązani z Rosją  affraid affraid affraid


I nagle przy zmianie władzy na pstryk się bidulek ciężko pochorował.  scratch
Swego czasu przy zmianie władzy Giertych miał częste omdlenia a ten nagle raka dostał.
Z tego wniosek, że zmiana władzy jest szkodliwa dla zdrowia polityków.

Forex Trader likes this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44330
Registration date : 03/09/2007

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:50

Koleś dobrze gada  UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 767691 UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 767691 UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 767691

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6099
Registration date : 13/02/2023

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:52

Czas się zebrać na geje, POwoli wiosna nadciąga.
Murzyni zmieniają dzisiaj czas.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44330
Registration date : 03/09/2007

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:52

kolekcjon€r napisał:
REALISTA napisał:
Kaczyński, Ziobro, Glapa, Kotas, kotecka...powiązani z Rosją  affraid affraid affraid


I nagle przy zmianie władzy na pstryk się bidulek ciężko pochorował.  scratch
Swego czasu przy zmianie władzy Giertych miał częste omdlenia a ten nagle raka dostał.
Z tego wniosek, że zmiana władzy jest szkodliwa dla zdrowia polityków.
Na moje to, że Ziobra jest ukryty i nie ruszany spowodowane jest tym, że mu pomagają i chronią ruskie służby. Sam w pojedynkę by nie ogarnął tego  Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44330
Registration date : 03/09/2007

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 08:53

kolekcjon€r napisał:
Czas się zebrać na geje, POwoli wiosna nadciąga.
Murzyni zmieniają dzisiaj czas.
Pogoda dziś schujniała. Ja wczoraj byłem.
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6099
Registration date : 13/02/2023

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:00

AgroTrader napisał:
kolekcjon€r napisał:
Forex Trader napisał:
kolekcjon€r napisał:
Co się właściwie POlepszyło w UŚMIECHNIĘTEJ POLSCE? 

Juś kwartał rządzi nowy nierząd i jak na razie to co zmienili na lepsze? 

Ciekawe czy z tą belką się chociaż zajmą jak obiecywali że niby do 100k 1y+ miało nie być. Na razie to "ministra" równości robi sztuczną równość z dupy a w konkretnych sprawach zmian nie widać a przynajmniej nie na lepsze. Zwolnienie bachorów z prac domowych to nie wiem czy takie na plus jest  Evil or Very Mad  Później rosną roszczeniowi odklejeni debile, dla których najmniejszy życiowy obowiązek staje się problemem nie do przejścia i popadają w depresje z byle gówna.
Hujownia miał wywalić zamrażarkę z sejmu i na gadaniu się skończyło. 
No niby KPO odblokowali ale zależy na co i jak to zostanie wydane.

Oni wszyscy qrwa siebie warci, gruszki na wierzbie obiecują a gdy dorwą się do koryta to nagle nic się nie da bo budżet bo prezydent bo opozycja bo unia itd.  niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi

In vitro klepnęli ale to drobiazg jeden w skali tego co obiecywali.

chooy w to.... najważniejsze aby iść na wybory i wybierać. Co byś nie wybrał to i tak będzie to samo gówno. Ja już pisałem że to ostatnie wybory w których brałem udział. 4 lata temu już twierdziłem że ostatnie w których biorę udział. Ale jednak te były ostatnie. Na politykę przeznaczam 0,1% swojego czasu jak gdzieś przypadkiem coś przeczytam etc.

A samorządowe juś chyba wystartowały. 
Kompletnie mnie one walą. Nie identyfikuję się z żadnym konkretnym miastem ani okręgiem więc koło dupy mi to lata gdzie kto będzie w jaki stołek pierdział.

Czyli kompletnie nie interesuje Cie jakie będziesz miał lokalne podatki ,ile zapłacisz za wode ,za smieci
czy droga bedzie dziurawa i  odśnieżona zima ,czy dzieci beda uczyc sie w dobrej szkole ,
czy bedzie lekarz i miejsce w powiatowym szpitalu czy od razy wyślą cię do grabarza itd....

MASZ RACJE ,KOGO TO BY INTERESOWAŁO -najważniejsze to zabuszkowac a o reszte niech sie martwia inni
I CO NAJWAZNIEJSZE CI "INNI " SIE O TO ZAMATRTWIA, ale Ty wtedy nie narzekaj ze martwia sie tylko o siebie a nie o Ciebie


https://suszec.pl/pl/6078/0/gmina-i-jej-zadania.html

Tam pewnie sami złodzieje, złodziej na złodzieju złodzieja złodziejem POgania  lol! dobryżart
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 6099
Registration date : 13/02/2023

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:03

Jeszcze mi się świetny humor utrzymuje PO wczorajszym buszkowaniu  flower

Fajnie jakby te terapie były jeszcze refundowane na NFZ czyli za pięniądze POdatników.  alien

Idę czyścić elementy bonga nadwęglanem sodu bo już zajebane takim oleistym tłustym żółto-czarnym czymś są. To albo nadwęglan sodu albo alkohol izopropylowy ładnie doczyszcza.



Tylko styknie ciepła woda, nie musi być aż wrzątek.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:10

to jest prawdziwy fachowiec od rolnictwa
I TRZEŹWO -ROZSĄDNIE MYSLACY PISior


ale niestety , tych rozsądnych ,niezależnych to Kaczyński odsuwa od władzy ( Ardanowski ,  prof. Legutko )
i w PIS rządzą tylko przytakiwacze=przydupasy Prezesa  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:19

REALISTA napisał:
kolekcjon€r napisał:
REALISTA napisał:
Kaczyński, Ziobro, Glapa, Kotas, kotecka...powiązani z Rosją  affraid affraid affraid


I nagle przy zmianie władzy na pstryk się bidulek ciężko pochorował.  scratch
Swego czasu przy zmianie władzy Giertych miał częste omdlenia a ten nagle raka dostał.
Z tego wniosek, że zmiana władzy jest szkodliwa dla zdrowia polityków.
Na moje to, że Ziobra jest ukryty i nie ruszany spowodowane jest tym, że mu pomagają i chronią ruskie służby. Sam w pojedynkę by nie ogarnął tego  Evil or Very Mad

co jak co ale Ziobro jest raczej patriotA ,NARODOWCEM -ANTYRUSEM
A TYCH FACHOWCÓW "OD RUSKICH SZPIEGÓW " Z "PEWNYMI KWITAMI "
TO JA BYM W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PRZEŚWIETLIŁ POD WZGLEDEM POWIĄZAŃ Z PUTINEM

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:19

kolekcjon€r napisał:
Ciekawe czy dożyję czasów gdy w Uśmiechniętej będzie czysta i ekologiczna energia atomowa uzupełniana OZE a kopalnie zostaną w piździec zaorane i era syfu węglowego przejdzie w zapomnienie.  Rolling Eyes
Elektrownie atomowe to najlepsze obecnie źródło pewnej, stabilnej i niezależnej od pogody energii. Do tego jest to źródło ekologiczne bo co prawda uran trzeba wydobyć ale tego wielokrotnie mniej idzie niż wungla a emisji smrodu nie ma bo jedyne co leci z kominów to czysta para wodna z chłodzenia reaktorów.
Do tego jest to bezpieczne jak widać bo nie leżymy w strefie sejsmicznej jak Japonia a nawet w czasie wojny taka Zaporiżżia ma się dobrze więc tylko debil może twierdzić, że energetyka atomowa jest zła. 
Do czasu opanowania fuzji jądrowej POwinniśmy stawiać na atom i jak najszybciej zaorać górnictwo.
Do tego oczywiście rozwijać też OZE ale jako źródło uzupełniające a nie podstawowe.
Na razie wungiel musi być jak dupa od srania ale POwinno się dążyć by go jak najszybciej zastąpić uranem.
Ale te Germany ciemne ! Jak mogli zamknąć u siebie 34 elektrownie atomowe i jeszcze nie chcą dopuścić do budowy naszej ! scratch

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:26

SYLWESTER napisał:
kolekcjon€r napisał:
Ciekawe czy dożyję czasów gdy w Uśmiechniętej będzie czysta i ekologiczna energia atomowa uzupełniana OZE a kopalnie zostaną w piździec zaorane i era syfu węglowego przejdzie w zapomnienie.  Rolling Eyes
Elektrownie atomowe to najlepsze obecnie źródło pewnej, stabilnej i niezależnej od pogody energii. Do tego jest to źródło ekologiczne bo co prawda uran trzeba wydobyć ale tego wielokrotnie mniej idzie niż wungla a emisji smrodu nie ma bo jedyne co leci z kominów to czysta para wodna z chłodzenia reaktorów.
Do tego jest to bezpieczne jak widać bo nie leżymy w strefie sejsmicznej jak Japonia a nawet w czasie wojny taka Zaporiżżia ma się dobrze więc tylko debil może twierdzić, że energetyka atomowa jest zła. 
Do czasu opanowania fuzji jądrowej POwinniśmy stawiać na atom i jak najszybciej zaorać górnictwo.
Do tego oczywiście rozwijać też OZE ale jako źródło uzupełniające a nie podstawowe.
Na razie wungiel musi być jak dupa od srania ale POwinno się dążyć by go jak najszybciej zastąpić uranem.
Ale te Germany ciemne ! Jak mogli zamknąć u siebie 34 elektrownie atomowe i jeszcze nie chcą dopuścić do budowy naszej ! scratch


TAM TO RZĄDZĄ/dzili PRAWDZIWI AGENCI PUTINA
Schroeder ,Merkel

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:35

TVP INFO "WORONICZA 17" -PRZEGLĄD INFORMACJI , opinii różnych stron
REPREZENTANCI= głosy WSZYSTKICH STRON -OPROCZ PISu(na własne życzenie nadal idą w zaparte )


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:38

AgroTrader napisał:
SYLWESTER napisał:
kolekcjon€r napisał:
Ciekawe czy dożyję czasów gdy w Uśmiechniętej będzie czysta i ekologiczna energia atomowa uzupełniana OZE a kopalnie zostaną w piździec zaorane i era syfu węglowego przejdzie w zapomnienie.  Rolling Eyes
Elektrownie atomowe to najlepsze obecnie źródło pewnej, stabilnej i niezależnej od pogody energii. Do tego jest to źródło ekologiczne bo co prawda uran trzeba wydobyć ale tego wielokrotnie mniej idzie niż wungla a emisji smrodu nie ma bo jedyne co leci z kominów to czysta para wodna z chłodzenia reaktorów.
Do tego jest to bezpieczne jak widać bo nie leżymy w strefie sejsmicznej jak Japonia a nawet w czasie wojny taka Zaporiżżia ma się dobrze więc tylko debil może twierdzić, że energetyka atomowa jest zła. 
Do czasu opanowania fuzji jądrowej POwinniśmy stawiać na atom i jak najszybciej zaorać górnictwo.
Do tego oczywiście rozwijać też OZE ale jako źródło uzupełniające a nie podstawowe.
Na razie wungiel musi być jak dupa od srania ale POwinno się dążyć by go jak najszybciej zastąpić uranem.
Ale te Germany ciemne ! Jak mogli zamknąć u siebie 34 elektrownie atomowe i jeszcze nie chcą dopuścić do budowy naszej ! scratch


TAM TO RZĄDZĄ/dzili PRAWDZIWI AGENCI PUTINA
Schroeder ,Merkel
Ale im " Rura zmiękła " ( Nord Stream - popełniła samobója ) .... i co Niemce zrobią teraz bez gazu , jak wiatru i słonka nie będzie ? drunken







AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:47

ZIELONY ŁAD W ROLNICTWIE -sukces PISu

3 LATA TEMU
Janusz Wojciechowski: Unijny Zielony Ład jest wielką szansą dla polskiego rolnictwa




2 LATA TEMU -TAK SIE CHWALIŁ WOJCIECHOWSKI Twisted Evil




Radio Wnet teraz popiera strajki rolników
juz zapomnialo jak promowali "  zielony ład " Laughing Laughing

2 LATA TEMU
Wojciechowski: Zielony Ład UE to dobry kierunek dla rolnictwa. PiS popiera tę reformę

0;40 -CIESZE SIE ZE POLSKA ZLOZYŁA JAKO PIERWSZA ZIELONY ŁAD   Laughing




_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Nie 10 Mar 2024, 09:58, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Forex Trader
MOD
MOD
Forex Trader


Liczba postów : 8911
Registration date : 05/08/2019

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:54

kolekcjon€r napisał:
REALISTA napisał:
Kaczyński, Ziobro, Glapa, Kotas, kotecka...powiązani z Rosją  affraid affraid affraid


I nagle przy zmianie władzy na pstryk się bidulek ciężko pochorował.  scratch
Swego czasu przy zmianie władzy Giertych miał częste omdlenia a ten nagle raka dostał.
Z tego wniosek, że zmiana władzy jest szkodliwa dla zdrowia polityków.

Ojj tak... Za każdym razem gdy polityk ma odpowiadać karnie to dopada go ciężka nieuleczalna choroba Sad Surprised
Powrót do góry Go down
Forex Trader
MOD
MOD
Forex Trader


Liczba postów : 8911
Registration date : 05/08/2019

UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 EmptyNie 10 Mar 2024, 09:55

REALISTA napisał:
kolekcjon€r napisał:
Czas się zebrać na geje, POwoli wiosna nadciąga.
Murzyni zmieniają dzisiaj czas.
Pogoda dziś schujniała. Ja wczoraj byłem.

U mnie wczoraj i dzisiaj ładnie. Może też pogejuje trochę Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND   UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND
» UFO - 07.03.2024r.
» UFO - 02.04.2024r.
» UFO - 13.02.2024r.
» UFO - 08.03.2024r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: