Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND

Go down 
+7
Forex Trader
thorgall
Odyseusz
dziadek
Nadaje ze Stronia
Zygmunt de Bill
zibi
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 12:26

neuron napisał:
thorgall napisał:
dziadek napisał:
Szan. UfoForumowicze!
                                Jak już pisalem, jestem trochę chory. Może sie wywinę, może nie...
04 04 miałem miec operację ale jakieś parametry sie nie zgadzały i przełożono na 18 04.
Żeby nie być obciążeniem dla Forum złożyłem rezygnację z funkcji Moderatora i Administratora Forum. Czekam na przyjęcie!
Również odchodzą kol. kol. Neuron i Sir Nick! Dziękuję za pracę na rzecz Forum! Na Moderatora powołuje kol. Forex Tradera.
Mam nadzieję że te decyzje zostaną zakceptowane i potwierdzone przez nowego Administratora. Dziękuje wszystkim za wspólną obecność i aktywność, przepraszam tych których uraziłem, pozdrawiam Kazimierz dziadek ręką własną
 

Zdrowia dziadek życzę.
Nic nie peniaj będziesz 100 lat żył  Twisted Evil
przyłączam się do życzeń stu lat cheers
dodam, ze nie da się przecenić tego co zrobiłeś dla trwania ciągłości forum !!!

mam jeszcze jedną sprawę a mianowicie jako, że swojego czasu proponowałem zibiego na moderatora tak teraz całkowicie cofam moje rekomendacje - według mnie całkowicie nie spełnił oczekiwań i należałoby go niestety pozbawić tej funkcji ze względu na miałkość charakteru - etyka pod psem !!!
po wtóre następnemu adminowi należałoby zostawić nieco "posprzątane" forum i możliwość samodzielnego doboru współpracowników
także apeluję do ustępującego Admina ( w trosce o jakość forum ) o natychmiastowe zdjęcie zibiego z funkcji ( sam tego nie zrobi )
jeszcze raz pozdrawiam Szanownego Dziadka i życzę zdrowia, zdrowia, zdrowia

tak latwo chcesz zdejmowac moderatora za "miałkość charakteru" ?
to zobacz kto przez ostatni rok zakładał nowe wątki ??
-pewnie 80-90 % bedzie to robota "miałkiego Zibiego "

z Zibim czesto sie różnimy -szczegolnie w polityce
ALE TRZEBA DOCENIC JEGO PRACOWITOSC
a nie ... bo mi sie nie podoba to won Mad
-TAK WLASNIE ROBIŁY PISiory ,ktorych chyba nie jestes wielkim zwolennikiem Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

Małolat likes this post

Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 12:28

thorgall napisał:
kolekcjon€r napisał:
Przytulacie coś dzisiaj?

chrześniaka 
urodziny ma  Twisted Evil

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Gjlnd_10

WOWA , duzo zdrowia Laughing Laughing

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 12:30

Forex Trader napisał:
neuron napisał:
@ Forex Trader
życzę najlepszego na nowej forumowej drodze życia
życzę utrzymania rozwagi i taktu w zarządzaniu forum co przeciez nie jest łatwe a czasami i przyjemne
dokonuje się na naszych oczach zmiana pokoleniowa i wierzymy, że dokonane wybory będą wartością dodaną naszego zgromadzenia
ustępująca administracja wiąże duże nadzieje z nowym moderatorem Smile
pozdrawiam

Dziękuję Neuron. Postaram się pełnić funkcję moderatora najlepiej jak będę potrafił cheers

TYLKO NIE BĄDŹ NADGORLIWY w swoich staraniach Very Happy Very Happy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

Małolat, Nadaje ze Stronia and Forex Trader like this post

Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 12:30

Horror holenderskiej cywilizacji śmierci. Fizycznie zdrowa 28-latka poddaje się eutanazji

Eutanazja w Holandii nie dotyczy już wyłącznie ludzi w podeszłym wieku i nieuleczalnie chorych. 28-letnia, w pełni zdrowa fizycznie Zoraya ter Beek zdecydowała się na wspomagane samobójstwo z uwagi na „cierpienia psychiczne”, których doświadcza.

Lekarze, zamiast udzielić młodej kobiecie pomocy, zgodzili się na eutanazję z uwagi na takie zaburzenia jak autyzm, depresja i osobowość typu borderline.

- „Mam na imię Zoraya i mam 28 lat. Mieszkam w Holandii, a ostatnio moja prośba o eutanazję ze względu na cierpienie psychiczne została rozpatrzona pozytywnie”


https://www.fronda.pl/a/Horror-holenderskiej-cywilizacji-smierci-Fizycznie-zdrowa-28-latka-poddaje-sie-eutanazji,228584.html

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28299
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 12:42

AgroTrader napisał:
neuron napisał:
thorgall napisał:
dziadek napisał:
Szan. UfoForumowicze!
                                Jak już pisalem, jestem trochę chory. Może sie wywinę, może nie...
04 04 miałem miec operację ale jakieś parametry sie nie zgadzały i przełożono na 18 04.
Żeby nie być obciążeniem dla Forum złożyłem rezygnację z funkcji Moderatora i Administratora Forum. Czekam na przyjęcie!
Również odchodzą kol. kol. Neuron i Sir Nick! Dziękuję za pracę na rzecz Forum! Na Moderatora powołuje kol. Forex Tradera.
Mam nadzieję że te decyzje zostaną zakceptowane i potwierdzone przez nowego Administratora. Dziękuje wszystkim za wspólną obecność i aktywność, przepraszam tych których uraziłem, pozdrawiam Kazimierz dziadek ręką własną
 

Zdrowia dziadek życzę.
Nic nie peniaj będziesz 100 lat żył  Twisted Evil
przyłączam się do życzeń stu lat cheers
dodam, ze nie da się przecenić tego co zrobiłeś dla trwania ciągłości forum !!!

mam jeszcze jedną sprawę a mianowicie jako, że swojego czasu proponowałem zibiego na moderatora tak teraz całkowicie cofam moje rekomendacje - według mnie całkowicie nie spełnił oczekiwań i należałoby go niestety pozbawić tej funkcji ze względu na miałkość charakteru - etyka pod psem !!!
po wtóre następnemu adminowi należałoby zostawić nieco "posprzątane" forum i możliwość samodzielnego doboru współpracowników
także apeluję do ustępującego Admina ( w trosce o jakość forum ) o natychmiastowe zdjęcie zibiego z funkcji ( sam tego nie zrobi )
jeszcze raz pozdrawiam Szanownego Dziadka i życzę zdrowia, zdrowia, zdrowia

tak latwo chcesz zdejmowac moderatora za  "miałkość charakteru" ?
to zobacz kto przez ostatni rok zakładał nowe wątki ??
-pewnie 80-90 % bedzie to robota "miałkiego Zibiego "

z Zibim czesto sie różnimy -szczegolnie w polityce
ALE TRZEBA DOCENIC JEGO PRACOWITOSC
a nie ... bo mi sie nie podoba to won  Mad
-TAK WLASNIE ROBIŁY PISiory ,ktorych chyba nie jestes wielkim zwolennikiem Twisted Evil Twisted Evil


........ też uważam że nocna praca Zibiego jest bezcenna dla trwania tego miejsca UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 767691 UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 767691 UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 767691

Tuskomatołek PiS ....... DAłowaty


....... POglądów POlitycznych sie nie wybiera u INNYCH Shocked Shocked Shocked ......... jak jest za PiS ....... DAom to ma takie prawa i nic nam do jego BROCHY Smile

AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
Online
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28299
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 12:43

AgroTrader napisał:
thorgall napisał:
kolekcjon€r napisał:
Przytulacie coś dzisiaj?

chrześniaka 
urodziny ma  Twisted Evil

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Gjlnd_10

WOWA , duzo zdrowia Laughing Laughing


....... i jeszcze KOlekcjoner niech przy wszystkich UFOkach przeprosi tego Maładca Laughing Laughing Laughing

AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
Online
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6334
Registration date : 22/12/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 12:44

dziadek napisał:
Szan. UfoForumowicze!
                                Jak już pisalem, jestem trochę chory. Może sie wywinę, może nie...
04 03 miałem miec operację ale jakieś parametry sie nie zgadzały i przełożono na 18 04.
Żeby nie być obciążeniem dla Forum złożyłem rezygnację z funkcji Moderatora i Administratora Forum. Czekam na przyjęcie!
Również odchodzą kol. kol. Neuron i Sir Nick! Dziękuję za pracę na rzecz Forum! Na Moderatora powołuje kol. Forex Tradera.
Mam nadzieję że te decyzje zostaną zakceptowane i potwierdzone przez nowego Administratora.
Dziękuje wszystkim za wspólną obecność i aktywność, przepraszam tych których uraziłem, pozdrawiam Kazimierz dziadek ręką własną

Wielkie dzięki Dziadek za tyle lat administrowania. Forum zostaje w dobrych rękach. Podziękowania również dla tych, którzy zdecydowali się teraz pchać ten wózek.
Trzymam kciuki za udaną operację, powrót do zdrowia i czekam na wpis po 18.04 informujący o aktualnym stanie zdrowia, sygnowany ręką własną.
W tej intencji jutro idę na mszę, gdzie pomodlę się o pomyślność i zdrowie dla Ciebie.
Trzymaj się, będzie OK!

Małolat, Nadaje ze Stronia, thorgall, safranek, Frantic, AgroTrader and Kazik Kowalski like this post

Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28299
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 12:46

AgroTrader napisał:
Horror holenderskiej cywilizacji śmierci. Fizycznie zdrowa 28-latka poddaje się eutanazji

Eutanazja w Holandii nie dotyczy już wyłącznie ludzi w podeszłym wieku i nieuleczalnie chorych. 28-letnia, w pełni zdrowa fizycznie Zoraya ter Beek zdecydowała się na wspomagane samobójstwo z uwagi na „cierpienia psychiczne”, których doświadcza.

Lekarze, zamiast udzielić młodej kobiecie pomocy, zgodzili się na eutanazję z uwagi na takie zaburzenia jak autyzm, depresja i osobowość typu borderline.

- „Mam na imię Zoraya i mam 28 lat. Mieszkam w Holandii, a ostatnio moja prośba o eutanazję ze względu na cierpienie psychiczne została rozpatrzona pozytywnie”


https://www.fronda.pl/a/Horror-holenderskiej-cywilizacji-smierci-Fizycznie-zdrowa-28-latka-poddaje-sie-eutanazji,228584.html



........ JAPIERDZIOOOO affraid affraid affraid .......... UE może tylko uratować z pindziesiont bombek od Putlera bicz bicz bicz bicz


UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 2Q==
Powrót do góry Go down
Online
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 12:48

AgroTrader napisał:
Forex Trader napisał:
neuron napisał:
@ Forex Trader
życzę najlepszego na nowej forumowej drodze życia
życzę utrzymania rozwagi i taktu w zarządzaniu forum co przeciez nie jest łatwe a czasami i przyjemne
dokonuje się na naszych oczach zmiana pokoleniowa i wierzymy, że dokonane wybory będą wartością dodaną naszego zgromadzenia
ustępująca administracja wiąże duże nadzieje z nowym moderatorem Smile
pozdrawiam

Dziękuję Neuron. Postaram się pełnić funkcję moderatora najlepiej jak będę potrafił cheers

TYLKO NIE BĄDŹ NADGORLIWY w swoich staraniach Very Happy Very Happy
Przepraszam, że pominąłem Szanownego Kolegę Osioły w poprzednim wpisie.
Oczywiście, że ustępująca administracja wiąże duże nadzieje z obydwoma nowo powołanymi moderatorami.
Mój błąd - walnąłem się w piersi aż zadudniło Smile
Jednakowoż mam swoje powody aby podawać także swoją ocenę. To takie " zdanie odrębne " i niech tak zostanie.
Forum w być może pod nowymi rządami zmieni swoje proregatywy i sposób działalności, a mi już przecież nic do tego.
Jednocześnie jeżeli mogę wyrazić opinię to działalność Kolegi Moderatora Osioły na forum całkowicie wyczerpuje zasady dobrego wychowania i zachowania.


_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 17:05

neuron napisał:
AgroTrader napisał:
Forex Trader napisał:
neuron napisał:
@ Forex Trader
życzę najlepszego na nowej forumowej drodze życia
życzę utrzymania rozwagi i taktu w zarządzaniu forum co przeciez nie jest łatwe a czasami i przyjemne
dokonuje się na naszych oczach zmiana pokoleniowa i wierzymy, że dokonane wybory będą wartością dodaną naszego zgromadzenia
ustępująca administracja wiąże duże nadzieje z nowym moderatorem Smile
pozdrawiam

Dziękuję Neuron. Postaram się pełnić funkcję moderatora najlepiej jak będę potrafił cheers

TYLKO NIE BĄDŹ NADGORLIWY w swoich staraniach Very Happy Very Happy
Przepraszam, że pominąłem Szanownego Kolegę Osioły w poprzednim wpisie.
Oczywiście, że ustępująca administracja wiąże duże nadzieje z obydwoma nowo powołanymi moderatorami.
Mój błąd - walnąłem się w piersi aż zadudniło Smile
Jednakowoż mam swoje powody aby podawać także swoją ocenę. To takie " zdanie odrębne " i niech tak zostanie.
Forum w być może pod nowymi rządami zmieni swoje proregatywy i sposób działalności, a mi już przecież nic do tego.
Jednocześnie jeżeli mogę wyrazić opinię to działalność Kolegi Moderatora Osioły na forum całkowicie wyczerpuje zasady dobrego wychowania i zachowania.


mądrego to i warto posłuchać .....
lol! lol!

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 17:51

W całym kraju zagłuszany jest sygnał Radia Maryja. „To początek wprowadzania przemocy”

„Proszę o modlitwę, żeby zwyciężył w narodzie Chrystus, pogromca szatana, żeby skończyło się to sianie kłamstwa i nienawiści” – apeluje o. Tadeusz Rydzyk CSsR, odnosząc się do zakłócania sygnału Radia Maryja, z czym toruńska rozgłośnia mierzy się od kilku dni.

W środę media poinformowały o niepokojącym zdarzeniu, do którego doszło w czasie audycji dot. wyborów samorządowych na antenie Radia Maryja. Nagle przestał działać sygnał katolickiej rozgłośni.

- „Potwierdzamy, że 3.04.2024 doszło do zakłócenia sygnału Radia Maryja na satelicie Eutelsat, który następnie jest przekazywany na nasze nadajniki UKF w Polsce. W trakcie Rozmów Niedokończonych słuchacze byli odcięci od naszego przekazu przez około 45 min”

- potwierdziło Radio Maryja za pośrednictwem mediów społecznościowych.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 17:53

Rokita o zdarzeniach w Rabce-Zdroju: Państwowe służby uderzają w najintymniejszy aspekt wiary

„Prawdę mówiąc, jest w tej ateistycznej bucie policji coś tak przerażającego, że aż trudno pisać mi to, co teraz piszę. W najczarniejszych snach nie przychodziło mi dotąd do głowy, że coś takiego dziać się może w wolnej Polsce. Komunistyczna Milicja Obywatelska nigdy by sobie nie pozwoliła na taką butę” – pisze Jan Maria Rokita, komentując szokujące wydarzenia, do których doszło w Rabce-Zdroju.

Jan Maria Rokita opublikował na łamach portalu Dziennika Polskiego felieton, w którym odniósł się do szokującego zdarzenia, które miało miejsce po tragedii w Rabce-Zdroju, gdzie w wielkanocny poniedziałek drzewo przygniotło trzy osoby w Parku Zdrojowym. Przygniecione zostało sześcioletnie dziecko oraz dwie kobiety w wieku 44 i 69 lat. Niestety, nie udało się uratować ich życia.

W czasie akcji służb doszło do szokującego zdarzenia. Na miejscu pojawił się wezwany przez członka rodziny katolicki kapłan, który chciał udzielić ofiarom ostatniego namaszczenia. Na to jednak nie zgodziła się policja. Zdarzenie w mediach społecznościowych opisał sam funkcjonariusz, który uniemożliwił udzielenie ostatniej posługi.

- „Nagle wpada ksiądz i chce wejść, ja zareagowałem na to i stwierdziłem, że to nie miejsce i czas na jego sakramenty. Ksiądz wykrzyczał groźby, że za brak jego sakramentów odpowie prokurator i wszystko weźmie na swoje barki. Dla niego nie liczył się płaczący ojciec, tylko jego czary”

- cytują usunięty już wpis media.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 17:59

Drożyzna Tuska. Morawiecki: Wkrótce zapłacimy 60 – 70 proc. więcej za prąd

„Nie wiem czy to szczyt bezczelności, czy śmieszności” – powiedział były premier Mateusz Morawiecki, komentując sposób, w jaki rządzący odnoszą się do spadku inflacji w Polsce, chcąc przypisać sobie sukces rządu Zjednoczonej Prawicy i Narodowego Banku Centralnego. Wskazał przy tym na podwyżki cen, będące konsekwencją decyzji nowego rządu.

Mateusz Morawiecki wystąpił w programie „Gość Dzisiaj” na antenie Telewizji Republika, gdzie podsumowując kończącą się kampanię wyborczą wskazał, iż celem Prawa i Sprawiedliwości było pokazanie, że „rządzący powinni dbać o zwykłego człowieka”.

- „Cała klasa polityczna ma obowiązek patrzenia na to, gdzie zwykłe polskie rodziny mogą stracić bądź zyskać. To jest ta pierwsza rzecz, dotyczy podwyżek cen żywności, VAT-u, podwyżek cen energii, którą rządzący nam szykują za parę miesięcy”

- powiedział.


https://www.fronda.pl/a/Drozyzna-Tuska-Morawiecki-Wkrotce-zaplacimy-60-70-proc-wiecej-za-prad,228589.html

dzisiaj sie dowiedziałem ze chleb zdrozal 10 % -piekarze skorzystali z okazji zniesienia ulgi VAT na żywność
i podnieśli ceny
wiele innych produktow spożywczych takze zdrożało

I MYSLE ZE TO MOZE BYC TUSKA STRZAŁ W KOLANO
-mógł z tym VATem poczekać jeszcze z 1 miesiąc Very Happy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5451
Registration date : 20/10/2018

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 19:11

AgroTrader napisał:
Drożyzna Tuska. Morawiecki: Wkrótce zapłacimy 60 – 70 proc. więcej za prąd

„Nie wiem czy to szczyt bezczelności, czy śmieszności” – powiedział były premier Mateusz Morawiecki, komentując sposób, w jaki rządzący odnoszą się do spadku inflacji w Polsce, chcąc przypisać sobie sukces rządu Zjednoczonej Prawicy i Narodowego Banku Centralnego. Wskazał przy tym na podwyżki cen, będące konsekwencją decyzji nowego rządu.

Mateusz Morawiecki wystąpił w programie „Gość Dzisiaj” na antenie Telewizji Republika, gdzie podsumowując kończącą się kampanię wyborczą wskazał, iż celem Prawa i Sprawiedliwości było pokazanie, że „rządzący powinni dbać o zwykłego człowieka”.

- „Cała klasa polityczna ma obowiązek patrzenia na to, gdzie zwykłe polskie rodziny mogą stracić bądź zyskać. To jest ta pierwsza rzecz, dotyczy podwyżek cen żywności, VAT-u, podwyżek cen energii, którą rządzący nam szykują za parę miesięcy”

- powiedział.


https://www.fronda.pl/a/Drozyzna-Tuska-Morawiecki-Wkrotce-zaplacimy-60-70-proc-wiecej-za-prad,228589.html

dzisiaj sie dowiedziałem ze chleb zdrozal 10 % -piekarze skorzystali z okazji zniesienia ulgi VAT na żywność
i podnieśli ceny
wiele innych produktow spożywczych takze  zdrożało

I MYSLE ZE TO MOZE BYC TUSKA STRZAŁ W KOLANO
-mógł z tym VATem poczekać jeszcze z 1 miesiąc Very Happy

Podważanie decyzji,
kompetentnego Premiera Donalda Tuska jest niedorzeczne.
Ten wysokiej klasy Europejczyk wie co robi
i ma niepodważalne poparcie w społeczeństwie.

afro


Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5451
Registration date : 20/10/2018

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 19:14

https://dorzeczy.pl/kraj/571332/policja-rekordowa-liczba-wakatow-tak-zle-jeszcze-nie-bylo.html

Gdyby ktoś chciał
pałować po plerach
to są wakaty

afro
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10477
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 21:01

Zygmunt de Bill napisał:
dziadek napisał:
Szan. UfoForumowicze!
                                Jak już pisalem, jestem trochę chory. Może sie wywinę, może nie...
04 03 miałem miec operację ale jakieś parametry sie nie zgadzały i przełożono na 18 04.
Żeby nie być obciążeniem dla Forum złożyłem rezygnację z funkcji Moderatora i Administratora Forum. Czekam na przyjęcie!
Również odchodzą kol. kol. Neuron i Sir Nick! Dziękuję za pracę na rzecz Forum! Na Moderatora powołuje kol. Forex Tradera.
Mam nadzieję że te decyzje zostaną zakceptowane i potwierdzone przez nowego Administratora.
Dziękuje wszystkim za wspólną obecność i aktywność, przepraszam tych których uraziłem, pozdrawiam Kazimierz dziadek ręką własną

Wielkie dzięki Dziadek za tyle lat administrowania. Forum zostaje w dobrych rękach. Podziękowania również dla tych, którzy zdecydowali się teraz pchać ten wózek.
Trzymam kciuki za udaną operację, powrót do zdrowia i czekam na wpis po 18.04 informujący o aktualnym stanie zdrowia, sygnowany ręką własną.
W tej intencji jutro idę na mszę, gdzie pomodlę się o pomyślność i zdrowie dla Ciebie.
Trzymaj się, będzie OK!

Dzięki Dziadek - zdrowia !!! ...Nie lubię rozstań , ale " nic nie może wiecznie trwać " ... smutny dzień - dziś musiałem pożegnać się z moją Beagelką ( poszła do psiego nieba ) Trzymam kciuki za powrót w zdrowiu !
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 21:15

Odyseusz napisał:
AgroTrader napisał:
Drożyzna Tuska. Morawiecki: Wkrótce zapłacimy 60 – 70 proc. więcej za prąd

„Nie wiem czy to szczyt bezczelności, czy śmieszności” – powiedział były premier Mateusz Morawiecki, komentując sposób, w jaki rządzący odnoszą się do spadku inflacji w Polsce, chcąc przypisać sobie sukces rządu Zjednoczonej Prawicy i Narodowego Banku Centralnego. Wskazał przy tym na podwyżki cen, będące konsekwencją decyzji nowego rządu.

Mateusz Morawiecki wystąpił w programie „Gość Dzisiaj” na antenie Telewizji Republika, gdzie podsumowując kończącą się kampanię wyborczą wskazał, iż celem Prawa i Sprawiedliwości było pokazanie, że „rządzący powinni dbać o zwykłego człowieka”.

- „Cała klasa polityczna ma obowiązek patrzenia na to, gdzie zwykłe polskie rodziny mogą stracić bądź zyskać. To jest ta pierwsza rzecz, dotyczy podwyżek cen żywności, VAT-u, podwyżek cen energii, którą rządzący nam szykują za parę miesięcy”

- powiedział.


https://www.fronda.pl/a/Drozyzna-Tuska-Morawiecki-Wkrotce-zaplacimy-60-70-proc-wiecej-za-prad,228589.html

dzisiaj sie dowiedziałem ze chleb zdrozal 10 % -piekarze skorzystali z okazji zniesienia ulgi VAT na żywność
i podnieśli ceny
wiele innych produktow spożywczych takze  zdrożało

I MYSLE ZE TO MOZE BYC TUSKA STRZAŁ W KOLANO
-mógł z tym VATem poczekać jeszcze z 1 miesiąc Very Happy

Podważanie decyzji,
kompetentnego Premiera Donalda Tuska jest niedorzeczne.
Ten wysokiej klasy Europejczyk wie co robi
i ma niepodważalne poparcie w społeczeństwie.

afro

PRZEPRASZAM !!! więcej nie będę .

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 21:24

w Tamizie wszystko po staremu  *

Ostrzegano żeglarzy z Oxfordu i Cambridge "niepokojąco wysokie" Poziom bakterii coli w zanieczyszczonej ściekami londyńskiej Tamizie

https://aktualnosci.news/ostrzegano-zeglarzy-z-oxfordu-i-cambridge-niepokojaco-wysokie-poziom-bakterii-coli-w-zanieczyszczonej-sciekami-londynskiej-tamizie-797181/

Prywatne firmy oczyszczajace scieki licza zyski i ścieki wpuszczaja do rzeki
BO TAK JEST TANIEJ  -BO WIADOMO ZE  PRYWATNE FIRMY SĄ  NAJBARDZIEJ EKONOMICZNE


* https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_Smr%C3%B3d

Wielki Smród (ang. Great Stink) – katastrofa ekologiczna, która miała miejsce od czerwca do sierpnia 1858 roku w Londynie.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Sob 06 Kwi 2024, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 21:30

Odyseusz napisał:
https://dorzeczy.pl/kraj/571332/policja-rekordowa-liczba-wakatow-tak-zle-jeszcze-nie-bylo.html

Gdyby ktoś chciał
pałować po plerach
to są wakaty

afro


24 grudnia 1956 r. powstało ZOMO – bijące serce partii


Dokładnie w wigilię świąt Bożego Narodzenia, 24 grudnia 1956 r., Rada Ministrów PRL przyjęła uchwałę o powołaniu do życia Zmotoryzowanych Odwodów Milicji Obywatelskiej, których celem było likwidowanie „zbiorowych naruszeń porządku publicznego”. Taki prezent gwiazdkowy władza ludowa sprawiła rozemocjonowanemu Październikową Odwilżą społeczeństwu.

Impulsem stały się wydarzenia poznańskiego czerwca 1956 r., które ujawniły kompletny brak przygotowania wojska i milicji do pacyfikowania dużych rozruchów ulicznych. W Poznaniu ponad 10 tys. żołnierzy i 400 czołgów przez trzy dni walczyło przeciwko niezorganizowanemu tłumowi protestujących, dysponującemu niespełna 200 pistoletami i karabinami.

Ówczesna Milicja Obywatelska nie miała pałek - ponoć z przyczyn ideowych, by nie kojarzyć się z przedwojenną policją "granatową" i służbami porządkowymi państw imperialistycznych. Ideowe założenia mijały się jednak z codzienną praktyką.  25 maja 1956 r. "Dziennik Bałtycki" pod tytułem:  Funkcjonariusze MO otrzymają pałki gumowe - Głos opinii społecznej został wysłuchany pisał: "(…) jesteśmy pewni, że nasi milicjanci dysponując pałką gumową nie naruszą zasad praworządności ludowej. Stosować pałkę będą tylko w wypadkach koniecznych i przeciwko tym, którzy przynoszą ujmę i wstyd ogółowi społeczeństwa".

Tworzenie nowej formacji przyspieszono po kolejnych kompromitująco nieskutecznych interwencjach milicji. Najpierw 18 listopada 1956 r. w Bydgoszczy, rozczarowany niemożliwością dostania się do kina Bałtyk na północnokoreański film wojenny "Zwiadowcy", tłum spalił radiostację zagłuszającą audycje tzw. dywersyjnych rozgłośni – stało się to niespełna miesiąc po słynnym wiecu na stołecznym pl. Defilad, podczas którego Władysław Gomułka stwierdził : "Dość wiecowania!".

Trzy tygodnie później, 10 grudnia w Szczecinie ludzie, stający w obronie zatrzymywanego przez milicję pijanego awanturnika, zdemolowali sowiecki konsulat. "Chodzi o to, by władze terenowe rozporządzały sprawną, ruchomą, w każdej chwili gotową rezerwą milicyjną, którą można będzie użyć, gdy zajdzie tego potrzeba" - orzekł następnego dnia tow. "Wiesław".



UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Zomo

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 21:42




@nickspecjalny
7 godzin temu
Marku dziękujemy że nas Budzisz


@user-sm6kz8gu9v
2 godziny temu
Rosja i Putin są tak zainteresowani napaścią na Polskę, jak słoń pójściem na ryby. To straszenie Polaków wojną z Rosją jest juz nudne.


@SirNocte89
8 godzin temu (edytowany)
to jak? budujemy te schrony czy nie? Bo nie wiem ile cementu kupic.


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Sob 06 Kwi 2024, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5451
Registration date : 20/10/2018

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 21:46

AgroTrader napisał:
Odyseusz napisał:
AgroTrader napisał:
Drożyzna Tuska. Morawiecki: Wkrótce zapłacimy 60 – 70 proc. więcej za prąd

„Nie wiem czy to szczyt bezczelności, czy śmieszności” – powiedział były premier Mateusz Morawiecki, komentując sposób, w jaki rządzący odnoszą się do spadku inflacji w Polsce, chcąc przypisać sobie sukces rządu Zjednoczonej Prawicy i Narodowego Banku Centralnego. Wskazał przy tym na podwyżki cen, będące konsekwencją decyzji nowego rządu.

Mateusz Morawiecki wystąpił w programie „Gość Dzisiaj” na antenie Telewizji Republika, gdzie podsumowując kończącą się kampanię wyborczą wskazał, iż celem Prawa i Sprawiedliwości było pokazanie, że „rządzący powinni dbać o zwykłego człowieka”.

- „Cała klasa polityczna ma obowiązek patrzenia na to, gdzie zwykłe polskie rodziny mogą stracić bądź zyskać. To jest ta pierwsza rzecz, dotyczy podwyżek cen żywności, VAT-u, podwyżek cen energii, którą rządzący nam szykują za parę miesięcy”

- powiedział.


https://www.fronda.pl/a/Drozyzna-Tuska-Morawiecki-Wkrotce-zaplacimy-60-70-proc-wiecej-za-prad,228589.html

dzisiaj sie dowiedziałem ze chleb zdrozal 10 % -piekarze skorzystali z okazji zniesienia ulgi VAT na żywność
i podnieśli ceny
wiele innych produktow spożywczych takze  zdrożało

I MYSLE ZE TO MOZE BYC TUSKA STRZAŁ W KOLANO
-mógł z tym VATem poczekać jeszcze z 1 miesiąc Very Happy

Podważanie decyzji,
kompetentnego Premiera Donalda Tuska jest niedorzeczne.
Ten wysokiej klasy Europejczyk wie co robi
i ma niepodważalne poparcie w społeczeństwie.

afro

PRZEPRASZAM !!! więcej nie będę .

No ja myślę!
Karnet na wycieczkę krajoznawczą (Żuławy)
anulowany

afro

AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5451
Registration date : 20/10/2018

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 21:48

AgroTrader napisał:
Odyseusz napisał:
https://dorzeczy.pl/kraj/571332/policja-rekordowa-liczba-wakatow-tak-zle-jeszcze-nie-bylo.html

Gdyby ktoś chciał
pałować po plerach
to są wakaty

afro


24 grudnia 1956 r. powstało ZOMO – bijące serce partii


Dokładnie w wigilię świąt Bożego Narodzenia, 24 grudnia 1956 r., Rada Ministrów PRL przyjęła uchwałę o powołaniu do życia Zmotoryzowanych Odwodów Milicji Obywatelskiej, których celem było likwidowanie „zbiorowych naruszeń porządku publicznego”. Taki prezent gwiazdkowy władza ludowa sprawiła rozemocjonowanemu Październikową Odwilżą społeczeństwu.

Impulsem stały się wydarzenia poznańskiego czerwca 1956 r., które ujawniły kompletny brak przygotowania wojska i milicji do pacyfikowania dużych rozruchów ulicznych. W Poznaniu ponad 10 tys. żołnierzy i 400 czołgów przez trzy dni walczyło przeciwko niezorganizowanemu tłumowi protestujących, dysponującemu niespełna 200 pistoletami i karabinami.

Ówczesna Milicja Obywatelska nie miała pałek - ponoć z przyczyn ideowych, by nie kojarzyć się z przedwojenną policją "granatową" i służbami porządkowymi państw imperialistycznych. Ideowe założenia mijały się jednak z codzienną praktyką.  25 maja 1956 r. "Dziennik Bałtycki" pod tytułem:  Funkcjonariusze MO otrzymają pałki gumowe - Głos opinii społecznej został wysłuchany pisał: "(…) jesteśmy pewni, że nasi milicjanci dysponując pałką gumową nie naruszą zasad praworządności ludowej. Stosować pałkę będą tylko w wypadkach koniecznych i przeciwko tym, którzy przynoszą ujmę i wstyd ogółowi społeczeństwa".

Tworzenie nowej formacji przyspieszono po kolejnych kompromitująco nieskutecznych interwencjach milicji. Najpierw 18 listopada 1956 r. w Bydgoszczy, rozczarowany niemożliwością dostania się do kina Bałtyk na północnokoreański film wojenny "Zwiadowcy", tłum spalił radiostację zagłuszającą audycje tzw. dywersyjnych rozgłośni – stało się to niespełna miesiąc po słynnym wiecu na stołecznym pl. Defilad, podczas którego Władysław Gomułka stwierdził : "Dość wiecowania!".

Trzy tygodnie później, 10 grudnia w Szczecinie ludzie, stający w obronie zatrzymywanego przez milicję pijanego awanturnika, zdemolowali sowiecki konsulat. "Chodzi o to, by władze terenowe rozporządzały sprawną, ruchomą, w każdej chwili gotową rezerwą milicyjną, którą można będzie użyć, gdy zajdzie tego potrzeba" - orzekł następnego dnia tow. "Wiesław".



UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Zomo

Pacyfikacja (od łac. pax „pokój”) – uspokojenie, wprowadzenie pokoju.

afro
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 5866
Registration date : 13/02/2023

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 21:49

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 20240412
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 21:59

kolekcjon€r napisał:
UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 20240412

KTOŚ ICH NIE LUBI Rolling Eyes

ALE DLACZEGO ???!

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kolekcjon€r




Liczba postów : 5866
Registration date : 13/02/2023

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 22:10

Pojemnik z lekiem z apteki jest do połowy pełny czy pusty?  Very Happy

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Screen71

Trzeba szykować dutki na nową receptę  dobryżart
Powinni dawać karty pacjenta  alien

Odyseusz likes this post

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 5866
Registration date : 13/02/2023

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 22:12

3 Buszki do poduszki  i jest zajebiście. alien

Odyseusz likes this post

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 5866
Registration date : 13/02/2023

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 22:24

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Screen72

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48115
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 22:24

kolekcjon€r napisał:
Pojemnik z lekiem z apteki jest do połowy pełny czy pusty?  Very Happy

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Screen71

Trzeba szykować dutki na nową receptę  dobryżart
Powinni dawać karty pacjenta  alien

TY TO JAKIS LEKOMAN JESTES ? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

CIAGLE NOWE RECEPTY I CIĄGLE NA LEKACH Mad

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 22:28

Zygmunt de Bill napisał:
dziadek napisał:
Szan. UfoForumowicze!
                                Jak już pisalem, jestem trochę chory. Może sie wywinę, może nie...
04 03 miałem miec operację ale jakieś parametry sie nie zgadzały i przełożono na 18 04.
Żeby nie być obciążeniem dla Forum złożyłem rezygnację z funkcji Moderatora i Administratora Forum. Czekam na przyjęcie!
Również odchodzą kol. kol. Neuron i Sir Nick! Dziękuję  nie tyle ciężkie co uciązliweza pracę na rzecz Forum! Na Moderatora powołuje kol. Forex Tradera.
Mam nadzieję że te decyzje zostaną zakceptowane i potwierdzone przez nowego Administratora.
Dziękuje wszystkim za wspólną obecność i aktywność, przepraszam tych których uraziłem, pozdrawiam Kazimierz dziadek ręką własną

Wielkie dzięki Dziadek za tyle lat administrowania. Forum zostaje w dobrych rękach. Podziękowania również dla tych, którzy zdecydowali się teraz pchać ten wózek.
Trzymam kciuki za udaną operację, powrót do zdrowia i czekam na wpis po 18.04 informujący o aktualnym stanie zdrowia, sygnowany ręką własną.
W tej intencji jutro idę na mszę, gdzie pomodlę się o pomyślność i zdrowie dla Ciebie.
Trzymaj się, będzie OK!
,
...
Dziękuje Zygmuncie za miłe słowa...również wszystkim kolegom! Moje choroby są nie tyle ciężkie co uciążliwe. Ale nawet gdybym był zdrowy/zdrowszy, powinienem złożyć rezygnację, bo formuła mojej pracy na forum wyczerpała się. Żaden już teraz ze mnie trader/inwestor. Mam trochę akcji, nawet nie wiem dokładnie jakich i ile. Czasem coś pyknę na NASDAQ czy DAX ale przestało mnie to pasjonować i cieszyć.
Nie mam pomysłu na Forum, nie mam też przesadnej wiary, że to Forum ma przyszłość. Czas na młodych, aktywnych. Oczywiście dopóki będę mógł, pomogę!
Odezwę się po 18-tym, życzę wszystkim sukcesów, pozdrawiam dziadek ręką...wiadomo
Wink

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g

safranek, Zygmunt de Bill, Odyseusz, Kazik Kowalski and Forex Trader like this post

Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
kolekcjon€r




Liczba postów : 5866
Registration date : 13/02/2023

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 EmptySob 06 Kwi 2024, 22:33

AgroTrader napisał:
kolekcjon€r napisał:
Pojemnik z lekiem z apteki jest do połowy pełny czy pusty?  Very Happy

UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Screen71

Trzeba szykować dutki na nową receptę  dobryżart
Powinni dawać karty pacjenta  alien

TY TO JAKIS LEKOMAN JESTES ?  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad

CIAGLE NOWE RECEPTY I CIĄGLE  NA LEKACH  Mad

No niestety starość nie radość  scratch Nie wiem czy mi do pierwszego styknie bo ledwo wiążę koniec z końcem a nie ma refundacji na NFZ.
Jestem stałym pacjentem od wielu miesięcy i nie mogę się wyleczyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND   UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 06-07.04.2024r. WEEKEND
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO - 09-10.03.2024r. WEEKEND
» UFO - 01.02.2024r.
» UF0 - 04.03.2024r.
» UFO - 26.03.2024r.
» UFO - 08.02.2024r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: