Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Szukam danych o surowcach za ostanie 100 lat

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Szukam danych o surowcach za ostanie 100 lat Empty
PisanieTemat: Szukam danych o surowcach za ostanie 100 lat   Szukam danych o surowcach za ostanie 100 lat EmptyCzw 19 Cze 2008, 11:41

Szukam danych o cenach surowców z giełd amerykańskich za ostanie 100 lat najlepiej w ujęciu miesięcznym. Czy ktoś się orientuje gdzie coś takiego można znaleźć ? Interesuje mnie w szczególności (o ile były notowane): miedz, srebro, złoto, kakao, sok pomarańczowy.

Szukam też przeciętnego wynagrodzenia w USA (może być rocznie) też na przestrzeni 100 lat lub więcej.
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

Szukam danych o surowcach za ostanie 100 lat Empty
PisanieTemat: Re: Szukam danych o surowcach za ostanie 100 lat   Szukam danych o surowcach za ostanie 100 lat EmptyPią 29 Maj 2009, 09:10

Joko napisał:
Szukam danych o cenach surowców z giełd amerykańskich za ostanie 100 lat najlepiej w ujęciu miesięcznym. Czy ktoś się orientuje gdzie coś takiego można znaleźć ? Interesuje mnie w szczególności (o ile były notowane): miedz, srebro, złoto, kakao, sok pomarańczowy.

Szukam też przeciętnego wynagrodzenia w USA (może być rocznie) też na przestrzeni 100 lat lub więcej.
znalazleś?
bo ja też bym chciał ... Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
 
Szukam danych o surowcach za ostanie 100 lat
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UFO - 17.09.2007
» UFO - 07.09.2007
» DANE
» importowanie danych Live do programow do AT

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: