Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 02.09.2008

Go down 
+56
Krzysztof
kydo
loko
Marek
Laik
REALISTA
rydzo
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
TRADER
pit
Jones
tarzan
Ziommmm
malec
barany
Aligator
rabe
przemak
HIOB
Got mit Uns
antykatofob
PoPo
andrzej1217
artystax
foo
eclipse
dead_eye
Bankrut
Pan Nikt
Rmir
Cris
Damian
Dave
Sempik
Ed
El Secator
dd
Kozoyeb
myśliwyl
Franz
fabularasa
dafnia
cameleon
kLeszcz
busia
Prezes
Reser
ojro
Diablo
thorgall
SYLWESTER
karnak
irc
1bawara
inwestor
chudy mis
60 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
AutorWiadomość
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:09

No tyle mądrych głów na forum.
Zadałem wykresem pytanie gdzie jest na didżeju sygnał na eS i nikt mi nie potrafi pokazać. Parę prostych kresek.....
A tu tyle emocji jaka u nas luka down.
Nie twierdzę, że nie spadnie ale bez emocji, kreski jak na razie mówią co innego. Może byc jakaś korekta. Ale żeby ten co tyle kasy włożył na wzrost został tak wyportkowany bez mydła to się mylicie.


Ostatnio zmieniony przez karnak dnia Wto 02 Wrz 2008, 23:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:09

re bankrut
Twoje AT wskazuje jak ktos nei widzi 0,62 zniesienia to jego sprawa.Tylko nie kumam co Ci szkodzi ze mam inne zdanie, mam napisac BEDZIE ROSLO, wtedy bedziesz spokojniejszy>Naprawde tego nie lapie,jak mam jakas pozycje to mi zwisa co pisza inni bo wiem ze od tego mozna krecka dostac
A co do wyjazdu na 2670 to zostal zrobiony pod wyjazd amerykańskich futow wiec mi nie mow ze sami sobie gramy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:11

karnak napisał:
No tyle mądrych głów na forum.
Zadałem wykresem pytanie gdzie jest na didżeju sygnał na eS i nikt mi nie potrafi pokazać. Parę prostych kresek.....
A tu tyle emocji jaka u nas luka down.
Nie twierdzę, że nie spadnie ale bez emocji, kreski jak na razie mówią co innego. Może byc jakaś korekta. Ale żeby ten co tyle kasy włożył na wzrost został tak wyportkowany bez mydła to się mylicie.
hm od kilku dni wklejam gartleye i inne rysunki,w weekend wkleilem rysunek z liniami trendu.Tyle ze Ty szukasz potwierdzenia dla swojej pozycji a nie argumentow wiec to chyba bez znaczenia
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:12

wYCHODZI NA TO, ŻE W PRZYSZŁYM TYGODNIU WYPADAJA NAM WAZNE DNI DLA TRENDU SREDNIOTERMINOWEGO.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:14

karnak napisał:
No tyle mądrych głów na forum.
Zadałem wykresem pytanie gdzie jest na didżeju sygnał na eS i nikt mi nie potrafi pokazać. Parę prostych kresek.....
A tu tyle emocji jaka u nas luka down.
Nie twierdzę, że nie spadnie ale bez emocji, kreski jak na razie mówią co innego. Może byc jakaś korekta. Ale żeby ten co tyle kasy włożył na wzrost został tak wyportkowany bez mydła to się mylicie.

karnak.

na didzeju nie masz ... ale wstępny sygnał masz na sapie a już solidny jest na nasdaqu.

zresztą wykres jest zamieszczony...
Powrót do góry Go down
bara ba
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:15

ale czy my znajdujemy sie w roku internetowym 1999/2000, chocby na szczycie banki mydlanej billa gatesa. my jestesmy nieco dalej. pamietam tamta Polske, ta nieco sie roznila od dzisiejszej.


mowie to bez jakiegokolwiek napalenia bounce , luz. ryneczek nasz sie naspadal i nie wiadomo dlaczego wyrwal sie ostro przed szereg (w spadaniu - wiadomo tak po prawdzie, chyba byl najbardziej zaleszczonym rynkiem na naszym globie; ale sie zdrowo odleszczyl), przyszedl rachunek sumienia i na razie to my tu postoimy, a jak nadarzy sie okazja to i 3k, a moze nieco wyzsze tereny zwiedzimy. a misiow potargamy.

ESSSy od 15.07.08 po prostu bij szwagra .
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:18

re kaczor
To Ty się miotasz , a ja pokazuję rysunki. I nie potrzebuję żadnych potwierdzeń od Ciebie. Co Cię tak wyprowadziło z równowagi tych parę moich kresek. Tak dużo piszę dzisiaj, bo Ty od iluś sesji się miotasz i widzisz spadki a rynek idzie do góry.
Z moich kresek nie wynika, że dzisiaj tam nie miało spaść. Ten rysunek pokazuje tylko, że dalej bedzie trudno o spadki. Ty zobaczyłeś na tym wykresie to czego tam nie sugerowałem.
Rozumiem nie pojmujesz tej techniki.
Powrót do góry Go down
rydzo




Liczba postów : 3027
Age : 39
Registration date : 07/07/2008

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:22

karnak napisał:
No tyle mądrych głów na forum.
Zadałem wykresem pytanie gdzie jest na didżeju sygnał na eS i nikt mi nie potrafi pokazać. Parę prostych kresek.....
A tu tyle emocji jaka u nas luka down.
Nie twierdzę, że nie spadnie ale bez emocji, kreski jak na razie mówią co innego. Może byc jakaś korekta. Ale żeby ten co tyle kasy włożył na wzrost został tak wyportkowany bez mydła to się mylicie.

Chocby nieudana obrona 11700.
Tu było dość wazne wsparcie w postaci szczytow sprzed kilku dni.
Przy wysokim openie zejscie ponizej tych poziomow oznaczało problemy.
Dla wielu graczy z pewnoscia sygnał S.

http://stooq.pl/q/?s=dj.f&c=3m&t=c&a=ln&b=0
Narysuj sobie linię trendu wzrostowego to zobaczysz, że kurs dziś przetestował ją od dołu i mocno odbił się.
Próba powrotu ponad linię tego trendu nieudana.
Z nieudanych prob wychodzą szybkie ruchy. I dzis był szybki spadek.


Ale olac DJIA. SP500 wazniejsze. Tutaj szykuje się test 1263. Juz 4. z kolei a zatem szansa na wybicie duza.
Nasdaq już dał sygnał sprzedazy. Bardzo wazne wsparcie sie posypało.
Sektor technologinczny wyglada bardzo zle. Spolki z tego sektora dzisiaj zakonczyly sesję z mocnymi swiecami spadkowymi.
Nasdaq wczesniej ciagnal rynek w gore a teraz zaczyna go ciagnac w doł.
Powrót do góry Go down
bara ba
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:22

karnaczku, nie denerwuj sie, ale kaczorka nie bedziemy przekonywac. kazdy ma swoje zdanie. powiem wiecej, na tej roznicy zdań mozna na gpw zarobic.

niepokoi mnie natomiast jedno w wypowiedzi kaczora, slowo "rozsądnie".
to pojecie zalatwia min. 75% inwestorow. radze czym predzej opuscic tereny tego pojecia pogrywajac na gieldzie, inaczej zostanie tylko rachunek wirtualny.
Powrót do góry Go down
rydzo




Liczba postów : 3027
Age : 39
Registration date : 07/07/2008

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:24

Dave napisał:
karnak napisał:
No tyle mądrych głów na forum.
Zadałem wykresem pytanie gdzie jest na didżeju sygnał na eS i nikt mi nie potrafi pokazać. Parę prostych kresek.....
A tu tyle emocji jaka u nas luka down.
Nie twierdzę, że nie spadnie ale bez emocji, kreski jak na razie mówią co innego. Może byc jakaś korekta. Ale żeby ten co tyle kasy włożył na wzrost został tak wyportkowany bez mydła to się mylicie.

karnak.

na didzeju nie masz ... ale wstępny sygnał masz na sapie a już solidny jest na nasdaqu.

zresztą wykres jest zamieszczony...

W ogole zalecałbym ignorowanie DJa w analizach bo to za mała proba i sam fakt w jaki sposob jest liczony i z jakich spolek się sklada pokazuje, że lepiej zająć się innymi indeksami. W ogole wiele osob powaznie zajmujących się AT przy analizie USA nawet nie patrzy na DJ.
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:25

moje 3 grosze : z rysunku karnaka dla mnie malo widac; przede wszystkim nie widac solidnego oporu na 11 700 i proby 5 (!!!) krotnego jego sforsowania. jednak działa mocno, a to nie jest mocny znak. bardziej przemawia do mnie wykres swieczek, zmienia optyke tego wykresu w 100% i pokazuje raczej dązenie w dół .

a tak poza tym to niby minus nie duzy, ale styl sesji fatalny i intra spadek ponad 2% plus fundamenty do dupy

aczkolwiek kazdy ma swoje zdanie i wazne aby zarabial. pozdrawiam !
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:26

nie ma sie co podniecac zobaczymy jutro open i moze chociaz troche sie wyjasni, jedno jest pewne jestesmy tylko 120 pkt od szczytu i 160 pkt od dolka, spadek o 20 pkt da nam pkt rownowagi moze dlatego tak przeciwstawne opinie

dla mnie to wyglada tak jakby usiaki daly sie podpuscic europie i za bardzo wzrsoli na otwarciu a na koniec zrobili poziom, o ktorym pisalismy juz od czwartku czyli 11480. ktore to miejsce bylo opisywane jako wsparcie, dzisiaj sie obronilo i to chyba na plus dla el, nasz rynek jest troche wygrzany i mala korekta mu krzywdy nie zrobi, po co te klotnie, forum jest po to aby wymieniac opinie, jeden mysli tak drugi inaczej, ale czy trzeba od razu podnosic glos

dobranoc i zycze zarobku elkom i eskom jutro


Ostatnio zmieniony przez DarkMac dnia Wto 02 Wrz 2008, 23:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:27

kaczor napisał:
re bankrut
Twoje AT wskazuje jak ktos nei widzi 0,62
zniesienia to jego sprawa.Tylko nie kumam co Ci szkodzi ze mam inne
zdanie, mam napisac BEDZIE ROSLO, wtedy bedziesz
spokojniejszy>Naprawde tego nie lapie,jak mam jakas pozycje to mi
zwisa co pisza inni bo wiem ze od tego mozna krecka dostac
A co do wyjazdu na 2670 to zostal zrobiony pod wyjazd amerykańskich futow wiec mi nie mow ze sami sobie gramy

kaczor
przykro mi to stwierdzić ale AT nie kończy się na gartleyach i fibo
istnieją jeszcze formacje świecowe, formacje geometryczne, średnie, oscylatory, wstęgi itd.
ale luz

fakty są nieubłagane, jeżeli ktos się napalił na spadki po wystąpieniu
białej gromnicy pod krakanie o spadkach (nie chcę cytować z datami i
nickami) to jest circa about 100p w plecy - nie powinien być, bo
zakładam że był na tyle przytomny że się dzisiaj wystopował.

a mnie jako szczęśliwemu posiadaczowi elek pobranych pod moja dziwną i
pokręconą AT wystarczy teraz umieścić SL i poczekać spokojnie co zrobi
rynek.

ps.
współczuje komuś kto pobrał eski pod złamane 61F we środę/czwartek,
czyli poniżej 2566, jak dobrze poszło - zarobił 60p, jak czekał na
sygnał odwrotki jest w najlepszym przypadku na zero, jak czekał na
reakcję WGPW na spadki w USA jest w ciemnej dupie.
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:28

karnak napisał:
re kaczor
To Ty się miotasz , a ja pokazuję rysunki. I nie potrzebuję żadnych potwierdzeń od Ciebie. Co Cię tak wyprowadziło z równowagi tych parę moich kresek. Tak dużo piszę dzisiaj, bo Ty od iluś sesji się miotasz i widzisz spadki a rynek idzie do góry.
Z moich kresek nie wynika, że dzisiaj tam nie miało spaść. Ten rysunek pokazuje tylko, że dalej bedzie trudno o spadki. Ty zobaczyłeś na tym wykresie to czego tam nie sugerowałem.
Rozumiem nie pojmujesz tej techniki.

Karnaczku drogi rysujesz może i prawidłowo!
Spójrz na to trochę z innej strony! Weźmy na to taki S&P 5 razy w ciągu miesiąca indeks dochodził i zawracał z okolic 1300! Znaczy się ten poziom jest bardzo mocnym oporem! Jak popatrzysz na NASDAQ tam jest jeszcze gorzej bo zaczęły lecieć wsparcia! Na DJIA też spójrz pod podobnym kątem a może wtedy zobaczysz coś innego niż te Twoje dwie kreski!!!
Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:30

Bankrut napisał:


ps.
współczuje komuś kto pobrał eski pod złamane 61F we środę/czwartek,
czyli poniżej 2566, jak dobrze poszło - zarobił 60p, jak czekał na
sygnał odwrotki jest w najlepszym przypadku na zero, jak czekał na
reakcję WGPW na spadki w USA jest w ciemnej dupie.

nie no jaja se robicie a 0.786 to co
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:35

Bankrut napisał:
kaczor napisał:
re bankrut
Twoje AT wskazuje jak ktos nei widzi 0,62
zniesienia to jego sprawa.Tylko nie kumam co Ci szkodzi ze mam inne
zdanie, mam napisac BEDZIE ROSLO, wtedy bedziesz
spokojniejszy>Naprawde tego nie lapie,jak mam jakas pozycje to mi
zwisa co pisza inni bo wiem ze od tego mozna krecka dostac
A co do wyjazdu na 2670 to zostal zrobiony pod wyjazd amerykańskich futow wiec mi nie mow ze sami sobie gramy

kaczor
przykro mi to stwierdzić ale AT nie kończy się na gartleyach i fibo
istnieją jeszcze formacje świecowe, formacje geometryczne, średnie, oscylatory, wstęgi itd.
ale luz

fakty są nieubłagane, jeżeli ktos się napalił na spadki po wystąpieniu
białej gromnicy pod krakanie o spadkach (nie chcę cytować z datami i
nickami) to jest circa about 100p w plecy - nie powinien być, bo
zakładam że był na tyle przytomny że się dzisiaj wystopował.

a mnie jako szczęśliwemu posiadaczowi elek pobranych pod moja dziwną i
pokręconą AT wystarczy teraz umieścić SL i poczekać spokojnie co zrobi
rynek.

ps.
współczuje komuś kto pobrał eski pod złamane 61F we środę/czwartek,
czyli poniżej 2566, jak dobrze poszło - zarobił 60p, jak czekał na
sygnał odwrotki jest w najlepszym przypadku na zero, jak czekał na
reakcję WGPW na spadki w USA jest w ciemnej dupie.
na takim poziomie nie ustawia sie stopa wiekszego nzi 5 do 10 punktow,wiec jak ktos jest w czarnej dupie to na swoje zyczenie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:37

karnak napisał:
No tyle mądrych głów na forum.
Zadałem wykresem pytanie gdzie jest na didżeju sygnał na eS i nikt mi nie potrafi pokazać. Parę prostych kresek.....
A tu tyle emocji jaka u nas luka down.
Nie twierdzę, że nie spadnie ale bez emocji, kreski jak na razie mówią co innego. Może byc jakaś korekta. Ale żeby ten co tyle kasy włożył na wzrost został tak wyportkowany bez mydła to się mylicie.

Już 5 dni temu pisałem że na DJ mamy klin lekko zwyżkujący, lub flagę zwyżkującą...(w zależności jak się kreski poprowadzi...
Na razie pozostajemy w konsoli ale dziś wybicie w górę się nie powiodła, lub było to fałszywe wybicie...To jest dla mnie sygnał na spadki...
2. a nawet ważniejsze już pisałem...zobaczcie sobie wykres DJ od 1 - 19 maja....i porównajcie to z ostatnimi 2 tygodniami....
Ja widze duże podobieństwo...a co się później działo to widać!!!!! lol!
Ale oczywiście tak nie musi:)
Czekając na jutrzejsze otwarcie...mówię dobranoc!!Smile
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:38

DarkMac napisał:
Bankrut napisał:


ps.
współczuje komuś kto pobrał eski pod złamane 61F we środę/czwartek,
czyli poniżej 2566, jak dobrze poszło - zarobił 60p, jak czekał na
sygnał odwrotki jest w najlepszym przypadku na zero, jak czekał na
reakcję WGPW na spadki w USA jest w ciemnej dupie.

nie no jaja se robicie a 0.786 to co

taaa

"brałem eski pod złamane 0.61F i
- wariant na kozaka: obróciłem na L bo doszło do 0.78F
- wariant na sprytnego zbysia: zamknąłem bo doszło do 0.78F"

a świstak siedzi...

nie zrozum mnie źle, po prostu uważam że fibo i formacje harmoniczne są
takim samym narzędziem jak pozostałe narzędzia - nie demonizujmy ich
"cudownej skuteczności".

nie mam pojęcia jaki open jutro, wiem tylko tyle że zagrałem kolejno pod:
- orgr we czwartek intra potwierdzony
- potwierdzoną formacje objęcia hossy w piątek
- formacje miesięcznej flagi z której definitywnie się wybiliśmy filtr czasowy 3 sesje, zasięg coś koło 2940
- formacje orgr dzisiaj potwierdzoną
- MACD dzisiaj potwierdzony
- STS50 dzisiaj potwierdzony
- CCI dzisiaj potwierdzony
- środkowa z wstęgi Bolingera dzisiaj potwierdzona


i jestem z tego powodu happy

i jeśli rynek zechce zanegować to co powyzej to ja się z nim kopać nie będe

ps.
jeszcze pod ichimoku na intra60 z którego wszyscy zlewali w weekend.


Ostatnio zmieniony przez Bankrut dnia Wto 02 Wrz 2008, 23:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
bara ba
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:39

"Sesja zakończyła się całkowitym zwycięstwem byków. WIG20 wzrósł o 2,5 proc, a mWIG dzisiejszym 3,5 proc. wzrostem zgodnie z oczekiwaniami przebił roczną linię trendu spadkowego. Ostatnie chwile handlu mniejszymi spółkami przypominały >>>> niemal wyścigi po akcje z jakimi nie mieliśmy do czynienia od co najmniej roku. " Za GW

I gdzie tu szukac rozsadku? jak polowalismy z myśliweckiem i karnaczkiem na ELLL po 2550 mając wizję odpału w górę (a week ago), to ryneczek naparzał w dół. a teraz rwie sie NA WYSCIGI do gory. Gdzie tu jest rozsadek, nie wiem.

Moze nie uwierzycie, nie widzialem sesji, nie czytam namietnie analow, a dosc namietnie nasze forum. spojrzalem na 2-3 fakty dotyczace naszej sesji i mialem w glowie identyczny komentarz jak wyzej z GW odnleziony przed chwilą.
kompletnie nie rozumialem dzisiejszej dyskusji kolegow od 19,30 do 22,30 na temat kosmetyki w US. jesli nie ma tam krateru, no na 250 pkt na Dj i wiecej, to naprawde nie wiem o co kolegom chodzi. aha, o pozycję! chyba, że tak.
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:42

inwestor napisał:
karnak napisał:
re kaczor
To Ty się miotasz , a ja pokazuję rysunki. I nie potrzebuję żadnych potwierdzeń od Ciebie. Co Cię tak wyprowadziło z równowagi tych parę moich kresek. Tak dużo piszę dzisiaj, bo Ty od iluś sesji się miotasz i widzisz spadki a rynek idzie do góry.
Z moich kresek nie wynika, że dzisiaj tam nie miało spaść. Ten rysunek pokazuje tylko, że dalej bedzie trudno o spadki. Ty zobaczyłeś na tym wykresie to czego tam nie sugerowałem.
Rozumiem nie pojmujesz tej techniki.

Karnaczku drogi rysujesz może i prawidłowo!
Spójrz na to trochę z innej strony! Weźmy na to taki S&P 5 razy w ciągu miesiąca indeks dochodził i zawracał z okolic 1300! Znaczy się ten poziom jest bardzo mocnym oporem! Jak popatrzysz na NASDAQ tam jest jeszcze gorzej bo zaczęły lecieć wsparcia! Na DJIA też spójrz pod podobnym kątem a może wtedy zobaczysz coś innego niż te Twoje dwie kreski!!!
Pozdrawiam!

Zgoda.
Mnie tylko chodziło o wykres, który narysowałem.
Czyli nie ma na nim na razie sygnału na eS.
O spojrzenie z innej strony akurat nie pytałem.
A jak piszesz już o tej innej stronie to masz dużo racji, nie przeczę.
Jeszcze te najważniesze rozstrzygnięcia nie zapadły, stąd gwaltowne ruchy o rację każdej strony (także i u nas na forum, obrona idzie w zaparte).
Ważne w tym wszystkim, aby tak grać, żeby zarabiać. No i nie mniej ważne, aby do podświadomości innych kierować trafne prognozy.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:44

Bankrut napisał:
DarkMac napisał:
Bankrut napisał:


ps.
współczuje komuś kto pobrał eski pod złamane 61F we środę/czwartek,
czyli poniżej 2566, jak dobrze poszło - zarobił 60p, jak czekał na
sygnał odwrotki jest w najlepszym przypadku na zero, jak czekał na
reakcję WGPW na spadki w USA jest w ciemnej dupie.

nie no jaja se robicie a 0.786 to co

taaa

"brałem eski pod złamane 0.61F i
- wariant na kozaka: obróciłem na L bo doszło do 0.78F
- wariant na sprytnego zbysia: zamknąłem bo doszło do 0.78F"

a świstak siedzi...

nie zrozum mnie źle, po prostu uważam że fibo i formacje harmoniczne są
takim samym narzędziem jak pozostałe narzędzia - nie demonizujmy ich
"cudownej skuteczności".

nie mam pojęcia jaki open jutro, wiem tylko tyle że zagrałem kolejno pod:
- orgr we czwartek intra potwierdzony
- potwierdzoną formacje objęcia hossy w piątek
- formacje flagi z której definitywnie się wybiliśmy filtr czasowy 3 sesje,
- formacje orgr dzisiaj potwierdzoną
- MACD dzisiaj potwierdzony
- STS50 dzisiaj potwierdzony
- CCI dzisiaj potwierdzony
- środkowa z wstęgi Bolingera dzisiaj potwierdzona


i jestem z tego powodu happy
dyskusja jest bezprzedmiotowa bo ja mowie ze widze pewne sprawy inaczej a ty sie czepiasz technik jakby to mialo jakiekolwiek znaczenie.Najlepsze ze tez sie obrocilem na L na sp500 o czym pisalem.Dla mnie dobieranie L na koniec sesji byloby bledem otwieranei S wcale nie bylo bledem jak sadzisz i nie msuze tego udowadniac bo na biezaco widac co dziala.Jak ktos ma lz nizszych poziomwo to sobie moze spokojnie potrzymac
Powrót do góry Go down
El Secator




Liczba postów : 883
Age : 48
Location : Upper Silesia
Registration date : 24/10/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:44

RE:
sygnał kupna się potwierdził.
osobiście jestem za tym aby dać nadzieję bykom i przetestować nieudanie poziom 2770-88 i wtedy wszyscy bedą wierzyć że hossa wróciła.
jak do tego dojdzie pakuję SSSS.
co jak co ale październik nie jest najlepszym miesiącem dla akcji.
16.09 jest pełnia księzyca - dlatego są dwie drogi wg mnie:
1. będziemy powyżej 2750
2. po raz kolejny dobijamy sie do 2670.
Jestem za 1.
Wszystko co powyżej to S.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:45

spiter napisał:
karnak napisał:
No tyle mądrych głów na forum.
Zadałem wykresem pytanie gdzie jest na didżeju sygnał na eS i nikt mi nie potrafi pokazać. Parę prostych kresek.....
A tu tyle emocji jaka u nas luka down.
Nie twierdzę, że nie spadnie ale bez emocji, kreski jak na razie mówią co innego. Może byc jakaś korekta. Ale żeby ten co tyle kasy włożył na wzrost został tak wyportkowany bez mydła to się mylicie.

Już 5 dni temu pisałem że na DJ mamy klin lekko zwyżkujący, lub flagę zwyżkującą...(w zależności jak się kreski poprowadzi...
Na razie pozostajemy w konsoli ale dziś wybicie w górę się nie powiodła, lub było to fałszywe wybicie...To jest dla mnie sygnał na spadki...
2. a nawet ważniejsze już pisałem...zobaczcie sobie wykres DJ od 1 - 19 maja....i porównajcie to z ostatnimi 2 tygodniami....
Ja widze duże podobieństwo...a co się później działo to widać!!!!! lol!
Ale oczywiście tak nie musi:)
Czekając na jutrzejsze otwarcie...mówię dobranoc!!Smile

Może to ktoś przeanalizować?? czy moje argumenty mają rację bytu??
Karnaczku...zapraszam:)
Kaczor i Bankrut też mile widziani:)
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:46

flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower


Ostatnio zmieniony przez rmir dnia Sro 03 Wrz 2008, 00:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:46

Re Bankrut a czy ja napisalem ze to jest swiety gral, raz dziala lepiej raz gorzej, sys dal eL to dalem buy po 2550 i tyle, a dzisiaj wchodzilo mi ze moze byc korekta po 170 pkt wzrostu a ze polowa to 85 pkt po tyle nie wypada sie nie schylic

szacun za Twoje frmacje, trzymaj tak dalej i zeby depo roslo
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:47

A ja to widzę tak!
UFO - 02.09.2008 - Page 23 De7f4df988182637m
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:49

karnak napisał:
UFO - 02.09.2008 - Page 23 2_9_2013

moze i malo widac ale jak wyjebie sie z tej falgi to bedzie nielza jazda, tylko ze brakuje jeszce 1 miesiaca konsolidacji


Ostatnio zmieniony przez DarkMac dnia Wto 02 Wrz 2008, 23:51, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:49

bara ba napisał:
"Sesja zakończyła się całkowitym zwycięstwem byków. WIG20 wzrósł o 2,5 proc, a mWIG dzisiejszym 3,5 proc. wzrostem zgodnie z oczekiwaniami przebił roczną linię trendu spadkowego. Ostatnie chwile handlu mniejszymi spółkami przypominały >>>> niemal wyścigi po akcje z jakimi nie mieliśmy do czynienia od co najmniej roku. " Za GW

I gdzie tu szukac rozsadku? jak polowalismy z myśliweckiem i karnaczkiem na ELLL po 2550 mając wizję odpału w górę (a week ago), to ryneczek naparzał w dół. a teraz rwie sie NA WYSCIGI do gory. Gdzie tu jest rozsadek, nie wiem.

Moze nie uwierzycie, nie widzialem sesji, nie czytam namietnie analow, a dosc namietnie nasze forum. spojrzalem na 2-3 fakty dotyczace naszej sesji i mialem w glowie identyczny komentarz jak wyzej z GW odnleziony przed chwilą.
kompletnie nie rozumialem dzisiejszej dyskusji kolegow od 19,30 do 22,30 na temat kosmetyki w US. jesli nie ma tam krateru, no na 250 pkt na Dj i wiecej, to naprawde nie wiem o co kolegom chodzi. aha, o pozycję! chyba, że tak.

Dokładnie było tak jak piszesz. Wzrosty widzieliśmy, jak niewielu tu na forum o nich myślało. Powiem więcej forum było i jest cały czas misiowate.
A to może i lepiej dla naszego depo.
Szkoda zdrowia. Każdy jest panem swojego depo.
A co chodzi o pozycję to nikt Ci tu nie popuści, nawet jak się myli. I to jest wielki minus tego forum.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:55

Czy ktos wie, jak z IDM tradera wyluskac dane? Z XTB bez problemu, a tu... kicha... Z gory podziekowal Wink
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 EmptyWto 02 Wrz 2008, 23:56

O


Ostatnio zmieniony przez karnak dnia Sro 03 Wrz 2008, 00:32, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.09.2008   UFO - 02.09.2008 - Page 23 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 02.09.2008
Powrót do góry 
Strona 23 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» UFO - 16.01.2008
» UFO - 14.02.2008
» UFO - 26.02.2008
» UFO - 17.03.2008
» UFO - 15.04.2008

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: