Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 INFINAN - AMALGAMAT

Go down 
+15
jem
nazgul71
chudy mis
gagi19641
Indiana
Bankrut
SzFagier
LILO
CromCruach
Wigusia
Władzió
kydo
przemak
wolny login
Kozoyeb
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
kondzio
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KOZOJEB - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 11:58

Kozo chętnie się przyłącze.
proszę o info kondzio13@poczta.neostrada.pl
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 15:16

też jestem chętny, czekam na więcej info adamk81@o2.pl
Powrót do góry Go down
4tuna
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 15:23

nie moge sie zarejestrować , pokazuje mi ze nie moge miec hasła dłuższego niż 32 znaki ?!! Shocked wpisuje hasło z 5-ciu znaków , to o co mu sie rozchodzi ,że sie grzecznie zapytam
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:16

ING Bari napisał:
tracimy na futures, czy jestesmy nieudacznikami ? tez chcemy sie przylaczyc do fachowcow rynku. na poczatek milion na depozyt.
przykro mi ale lista zamknieta, nie dam rady obsluzyc az takiej ilosci osob! poszukajcie quant-tradera! lol!
Powrót do góry Go down
jem

jem


Liczba postów : 382
Location : Katowice
Registration date : 27/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:17

4tuna napisał:
nie moge sie zarejestrować , pokazuje mi ze nie moge miec hasła dłuższego niż 32 znaki ?!! Shocked wpisuje hasło z 5-ciu znaków , to o co mu sie rozchodzi ,że sie grzecznie zapytam
hasło min.6 znaków
Powrót do góry Go down
jdd
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:34

Proszę mnie jeszcze dopisać... kodut@poczta.onet.pl - mówił Pan o 100 osobach... ewentualnie czy może Pan rozważyć np. płatną stronę internetową?
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:46

jdd napisał:
Proszę mnie jeszcze dopisać... kodut@poczta.onet.pl - mówił Pan o 100 osobach... ewentualnie czy może Pan rozważyć np. płatną stronę internetową?
strona nic tu nie da, zanim sie odswiezy to juz bedzie dawno po sygnale, koncze zapisywanie, bo skala zaczyna mnie na dzien dzisiejszy lekko przerastac, pozostali musz dluzej pczekac az bede gotowy przerobic takie ilości osób Shocked scratch Shocked
Powrót do góry Go down
jdd
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:52

proszę o tzw. "rzut na taśmę"! Będzie Pan zadowolony!
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 16:59

jdd napisał:
proszę o tzw. "rzut na taśmę"! Będzie Pan zadowolony!
zobaczymy jak bedzie z wplatami, moze wtedy sie okaze co sa warte obecne zapewnienia Embarassed
Powrót do góry Go down
Wigusia

Wigusia


Liczba postów : 316
Registration date : 03/09/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 17:53

Wigusia napisał:
Kozo Very Happy mnie zapisz na Swoją listę stu. Dobrze by było ręcznie ustawiać.
E-Promak często świruje i trzeba resetować komputer.

lidiat@poczta.onet.pl

Czy mnie zapisałeś? Neutral Napisałeś, że lista zamknięta.
Ja pierwsza poprosiłam, żebyś mnie zapisał, a teraz się martwię, że mnie nie zapisałeś.
Powrót do góry Go down
MOL-420
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: SYSTEM AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 18:01

Czesc ! jestem mocno zainteresowany Twoim systemem podaj szczegoly na poczte i robie przelew pozdr. patryk_kiepuryjg@op.pl cheers
Powrót do góry Go down
LILO

LILO


Liczba postów : 28
Location : Góry
Registration date : 28/09/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 18:18

upss......i lista STU na dzisiaj zamknięta cyclops
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 19:16

4tuna napisał:
nie moge sie zarejestrować , pokazuje mi ze nie moge miec hasła dłuższego niż 32 znaki ?!! Shocked wpisuje hasło z 5-ciu znaków , to o co mu sie rozchodzi ,że sie grzecznie zapytam

nie ten dzial - tu sa systemy - tylko FAQ
w FAQ jest stosowny post
Powrót do góry Go down
g007
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: kozy   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 19:23

jestescie naiwni jak kozy.
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 19:26

może lepiej będzie jak kozojeb poda listę zapisanych osób D.W. wtedy będzie wszystko jasne kto zapisany a kto nie. [mam nadzieje, że ja na niej jestem...]
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 19:36

Ada$ napisał:
może lepiej będzie jak kozojeb poda listę zapisanych osób D.W. wtedy będzie wszystko jasne kto zapisany a kto nie. [mam nadzieje, że ja na niej jestem...]

policz zgloszenia w tym watku. nie ma ich 100 prawda ? wniosek: byli tacy co sie nie chcieli ujawniac i specjalnie pisali na priva, nalezy ich uszanowac
Powrót do góry Go down
andre
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 19:42

g007 chlopaczyno ty juz nick masz naiwny niechce mi sie bo pojedyneczek bysc zaliczyl na fut i juz wiecej glupot nie bedziesz sie wychylal co CIE to traca juz zazdrosc tlumoku
Powrót do góry Go down
Bond007
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: lista kóz   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 19:44

nie martwcie sie. mam dla was pomysl. proponuje stworzyc grupe niewpisanych na liste. jedna sprytniejsza osoba z wpisanych na liste niech sprzedaje sygnaly tym nie wpisanym na liste np za 250 zl. zawsze to taniej Smile
Powrót do góry Go down
g007
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: andre koza   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 19:46

andre, kozo do wyjebania, sam jestes tlumokiem jak nie umiesz stworzyc dochodowego systemu.
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 19:52

g007 napisał:
andre, kozo do wyjebania, sam jestes tlumokiem jak nie umiesz stworzyc dochodowego systemu.

kolego lamiesz regulamin, przepros albo post wylatuje do smietnika
Powrót do góry Go down
andre
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 19:53

g007 jestes tlumokiem dlatego ze nie zrozumiales tego co napisalem ja w piatek przytulilem 24k i tu piszacy wiedza iloma grajm i nie sraj sie bo cie rano juz osmiesze jak 500 postawie na pkc co ty pokazesz za 5sek jak ja zdejme nie obrazajk sie tylko nie przyg sie innym a na siebie patrz piszac naiwniacy oki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 20:51

kozo
system jest b. fajny!!!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyNie 30 Wrz 2007, 21:58

Dopisuje się na listę (niestety rezerwową) maxwolf@vp.pl
Pozdr i czekam na info
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyPon 01 Paź 2007, 11:22

nie ma nikogo , sygnał sie nie zmienił?
Powrót do góry Go down
jdd
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyPon 01 Paź 2007, 11:23

Kozojebie, czy pomimo zamknięcia pierwszej listy będziesz podawał jeszcze na ufo sygnały do momentu przekroczenia owego magicznego miliona? Czy może ze względu na osoby, które miały pecha i zainteresowały się systemem zbyt późno, będziesz podawał sygnały jeszcze przez jakiś czas, żeby móc zweryfikować skuteczność Twojego systemu live?
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyPon 01 Paź 2007, 11:38

bede podawal do miliona,
zostalo jeszcze 200tys
pozdro
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyPon 01 Paź 2007, 12:40

Zainteresowany robin1001@interia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyPon 01 Paź 2007, 14:35

Zapisuję sie na listę, może być rezerwowa.

mail: r_fuks@onet.eu

Pzdr
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyPon 01 Paź 2007, 14:55

Ja rowniez bardzo prosze o wpisanie mnie na liste:

waldemarus123@poczta.onet.pl

Pozdrawiam!!!
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 EmptyPon 01 Paź 2007, 16:00

3644 eL amalgamat
Powrót do góry Go down
Sponsored content





INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
INFINAN - AMALGAMAT
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW :: Zmagania Infinana z rynkiem - pamiętniki-
Skocz do: