Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 INFINAN - AMALGAMAT

Go down 
+15
jem
nazgul71
chudy mis
gagi19641
Indiana
Bankrut
SzFagier
LILO
CromCruach
Wigusia
Władzió
kydo
przemak
wolny login
Kozoyeb
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Goś?
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 20:21

a przewidujesz wersję smsową? czy tylko aplikacja podłączona do konta?
Powrót do góry Go down
wiesiek
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 21:16

Cześć Kozo! Bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi się namierzyć jakiegoś rozsądnego inżyniera Very Happy . Znalazłoby się kilka zainteresowanych osób. Z moich doświadczeń wynika, że najłatwiej załatwić to po Twojej stronie sms (działa w ten sposób kilka firm/osób np. w rosji i byłych republikach) - oczywiście wysyłany automatycznie z Twojego kompa - jest to zapewne proste do zrobienia. Jeśli chodzi o automatyczne zlecenia z rachunku, to, abstrahując od lekkiego ryzyka prawnego, widzę na fw20 czysty problem techniczny - jak to 100 rachunków sprzedałoby dzisiaj po 3764 np. 5000 kucyków? Jeśli amalgamat to faktycznie mercedes, to nawet za 25k miesięcznie znajdziesz nabywców na taki sms. Możesz też podawać take profit i stop loss? Żeby jednak ten mercedes się sprawdził, to musiałbyś przez kilka miesięcy publikować sygnały, żeby maszynka się sprawdziła. Pozdro
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 21:55

farmer napisał:
a przewidujesz wersję smsową? czy tylko aplikacja podłączona do konta?
bedzie to i to!
do wyboru do koloru! ale moim zdaniem aplikacja ktora zrobi za ciebie cala robote, pozwoli Ci zyc bez obledu w oczekiwaniu na sygnal. czy zastanowiles sie, ze musisz sterczec przed kompem 8 godzin dziennie?
Wszystkich nas połączy czas kochani! zobaczycie - pozdro
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 21:57

i jeszcze jedno!
na sms'ach marna szanse na zarzadzanie pozycją, chyba nie dam rady tak to rozdmuchać, no i pytanie: czy poradzicie sobie sami? zerkijuwaznie co robi aplikacja! jak zarzadza pozycją? kied wchodzi ostro? kiedy wchodzi delikatniej ...
kto to rozkmini sam? no jestem ciekawy ... Mad
Powrót do góry Go down
wiesiek
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 22:11

Kozo, to może najlepiej założyć spółkę, w której będziesz miał uprzywilejowanie co do dywidendy i będziesz regularnie wypłacał sobie dywidendę. Potem wejdziemy w developerkę (zbudujemy osiedle turystyczne w chorwacji) Basketball Cały czas zastanawia mnie możliwość wejścia w setki/tysiące koni na danym sygnale
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 22:15

wiesiek napisał:
Kozo, to może najlepiej założyć spółkę, w której będziesz miał uprzywilejowanie co do dywidendy i będziesz regularnie wypłacał sobie dywidendę. Potem wejdziemy w developerkę (zbudujemy osiedle turystyczne w chorwacji) Basketball Cały czas zastanawia mnie możliwość wejścia w setki/tysiące koni na danym sygnale
wiesiek, kuzwa co ty do mojego kompa sie wlamales czy jak ?
spolka juz istnieje, nawet fund na cayman islands!
kuzwa, trafil swoj na swego!
Powrót do góry Go down
wiesiek
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 22:23

he, he, he... jeden kolo założył fund na kajmanach i jak wziął kasę od arabów na hedże, to teraz siedzi cicho w chatce w bieszczadach affraid
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 22:24

wiesiek napisał:
he, he, he... jeden kolo założył fund na kajmanach i jak wziął kasę od arabów na hedże, to teraz siedzi cicho w chatce w bieszczadach affraid
to nie ja! Laughing
ja jeszcze nigdy nie nie wziąłem ! Laughing
pare razy za to dałem! Laughing
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 22:31

wiesiek napisał:
... Cały czas zastanawia mnie możliwość wejścia w setki/tysiące koni na danym sygnale
mam wiele systemów, po co wchodzic w jeden pelna parą ??? tak sie panie inzynierze nie gra Exclamation Mad
Twisted Evil mozna zarobic miliony na tym jednym jedynym, ale przyklady chocby LTCM mówią, że dywersyfikacja to klucz do przetrwania. GPW wielu już pokazala miliony tylko po to, zeby je odebrac i przy okazji jeszcze siegnac po reszte - zazwyczaj do golej kosci oczywscie! Laughing
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 22:31

Wiesiek,
widze, że rozmawiam z czlowiekiem ktory wie co to jest inzynieria finansowa. Masz racje - system jest wart kazde pieniadze, jesli zyski z niego sa wilokronie wyzsze niz "kazde pieniadze".
po 1.Nie martw sie o sms - to dla mnie jest pryszcz. tyle dam rade sam.
po 2. nie doceniasz mnie- nie zamierzam ładowac setce osob ten sam algorytm - pozabijaliby sie na sygnalnej, tu masz rację - tyle ze, ja mam przygotowane systemy na wiele wariacji przy podobnych wynikach, dam rade upchnac was przy 5000 sztukach, dlatego wole aplikacje bo wiem czym zarzadzam, a na sms'ach gosć bedzie mowil ze pusci 5 szt a przypierdzieli z cala jego rodzina 100szt! i mi zachwieje systemem
po 3. nie pokazalem mojego priv sytemu, tylko te ktore są "prawie tak dobre" - nie widze powodu zeby ujawniac moj kluczowy system
po 4. take profit i stop loss dostana tylko osoby ktore zaplaca, do tej pory tego nie ujawnialem bo chce zarabiac a nie zostac forumowym liderem postow
po 5. czy amalgamat to mercedes, to juz sprawa wzgledna, znam takich ktorzy maja lepsze wyniki, ale sa setki takich ktorzy, nigdy nie osiagna sami takich rezultatow
Powrót do góry Go down
wiesiek
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 22:48

Kozo, no trochę sie tam liznęło, ale nie jest to żadna rocket science. Śmiem natomiast twierdzić, że przy pewnym konsekwentnym "pomyślunku", a nie wulgarnej młocce, którą odstawiają na bazarze nasze spekulanty, Twój pomysł mógłby stać się swoistą siłą o "strategicznej" roli Very Happy - pomyśl, miałbyś do kilku tysięcy koni w stajni Basketball Trzym się i gratuluję synka! Spadam pomóc żonie przy moich pociechach - aktualnie w wieku przedszkolnym i oczywiście już przyniosły wirusy do domu - noc z głowy.
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 22:57

nie interesuje mnie znaczaca sila, tylko cichy szmal .
jak bede na swieczniku to mnie wczesnie czy pozniej uwalą
Powrót do góry Go down
CromCruach




Liczba postów : 666
Age : 50
Location : Wrocław
Registration date : 22/09/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 23:18

Jeszcze raz zgłaszam swój akcesik w Twoim projekciku TOP100
Pozdrav
Przemek

Ps. A jak to będzie wyglądać technicznie???
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 23:24

hejka kozojeb
to ja też zgłaszam swój akces do Twojego systemu.
liczę na jakieś okruszki z tego piknego tortu
jakby co to ciach
Powrót do góry Go down
jagodka
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 23:40

kozo jestem na tak
podaj jakie warunki mam spelnić
i od kiedy będzie to działać
Powrót do góry Go down
bogulek3
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: kozojeb-amalgamat   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyCzw 27 Wrz 2007, 23:56

nastepny chetny lol! flower
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 00:23

kozojeb napisał:
...
poza tym dojade do 1mln tym kapitalem z lutego i zaprzestanę podawac sygnaly - wtedy zobaczymy ilu traderów sie skusi Rolling Eyes
na liczniku po dzisiejszej akcji widze 889.332.
Blisko coraz blizej Laughing
przelatuja te setki jak kurka jakies sztuczne ognie Laughing
pozdro
Powrót do góry Go down
radek
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: hej   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 08:02

Witam. Jeśli można to ja też chętnie się pisze cheers
Powrót do góry Go down
radek
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: kozojeb-amalgamat   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 09:53

Ale jak i od kiedy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: FAjnie   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 09:56

System jest ciekawy. chętnie się piszę, skaładam swój akces. rzeczywiście trudno puscić uczestników na żywioł. zamiast 5 sztuk mogło by być 500.
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 10:12

radek napisał:
Ale jak i od kiedy?
na razie masz za darmo, wiec korzystaj.
zastanaiwm sie jak to bedzie zrobione póki co scratch
Powrót do góry Go down
radek
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: kozojeb-amalgamat   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 10:31

Dzięki. :Ale jakby co to dasz znać? Very Happy
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 10:32

no dobra,
zaintereswoani powaznie przysylac mi na priv poczte adresy mailowe i skypa, bede juz przygotowywal dla was przesyl informacji
pozdro
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 11:13

oto dalszy ciag tabeli z pierwszej strony

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Zoznan10
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 11:24

eL 3717
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 11:58

Witaj Kozo
mam pytanie.....ilu pkt dajesz na stop? Kupiłam L na H8 na poziomie 3728...dzięki
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 12:09

ewa-maria napisał:
Witaj Kozo
mam pytanie.....ilu pkt dajesz na stop? Kupiłam L na H8 na poziomie 3728...dzięki
nie gram na H8, nie prowadze obserwacji tej serii, przykro mi - pisze tylko o bieżącej serii Z7
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 12:16

sorry że zawracam głowę, na Z nie mogłam zrobić ruchu, bo mam tam S..../moja porażka/
obie serie podobnie idą
pytnie raczej ogólne i nie dotyczące żadnej z serii.....jaki stopień bezpieczeństwa dajesz? 15 pkt? a może 10? gdy system daje Ci sygnał do zajęcia pozycji?
jestem nowa na futures już z bardzo dużą stratą.....ale nie pękam....nauka musi kosztować
Pozdrawiam i dziękuję za serdeczność
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 13:12

stopy sa ruchome, ale rzadko przekraczają 50 pkt, zazwyczja do 30-40 pkt
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 EmptyPią 28 Wrz 2007, 14:16

es 3691
Powrót do góry Go down
Sponsored content





INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: INFINAN - AMALGAMAT   INFINAN - AMALGAMAT - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
INFINAN - AMALGAMAT
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW :: Zmagania Infinana z rynkiem - pamiętniki-
Skocz do: