Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 25.10.2008 - weekendowy

Go down 
+44
Marek
Edith
Albin
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
inicniewiem
melex259
zibi
irc
Laik
ramzes
RM
Cris
Bankrut
Jones
Nadaje ze Stronia
BORowik
REALISTA
www
rydzo
Diablo
foo
cameleon
fishemade
Dave
Ezet
MedKit*
barany
IronFX
jj
Ziommmm
inwestor
kamikaze
ojro
piogor
SYLWESTER
konik_polny
Rmir
busia
praktyk
przemak
forex
nomad
fabularasa
chudy mis
48 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyPon 20 Paź 2008, 08:28

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - REINKARNACJA
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options/

REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie read-only dla wszystkich Użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i Gości.
Dostęp edycyjny posiadają Użytkownicy zarejestrowani /zawieszone/.
2. Tematem przewodnim są pochodne polskiego rynku kapitałowego ale nie jest to temat jedyny.
3. Użytkownicy powstrzymują się od wszczynania wojenek osobistych.
4. Przeklinając pozostawiamy niedomówienie.
5. Poruszając zagadnienie postaraj się je omówić lub podaj linka do informacji.
6. Przytaczając obcy komentarz podaj źródło.
7. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu

nasze hasło: GOŁODUPKI, HOP DO KUPKI
nasz odzew: SZWAGIER TWÓJ WRÓG, LAĆ GO bij szwagra

Zwracam się z prośbą o przestrzeganie następujących postanowień:
1. Wątek zakładają admini: SzFagier, Chudy Miś lub Bankrut. Obowiązuje cykl dzienny.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
ZAPRASZAMY i POZDRAWIAMY ZAINTERESOWANYCH
podpisano kierownictwo Bankrut, Chudy Miś, SzFagier

Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat Zapytaj Admina
opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajdziecie pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

PRZYPOMINAMY - DBAMY o SŁOWNICTWO NA FORUM

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl
Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptySob 25 Paź 2008, 22:52

jako, że było troszkę na temat systemów, czy ktoś może podać przykład jakiegoś systemu wybiciowego


dzięki

w kaciku amibrokera jest chyba gotopwy caly system yoko


z tego co widzę to jest tam kod z ami którego kompletnie nie rozumiem da się to jakoś przetłumaczyć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: czołem   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptySob 25 Paź 2008, 23:07

fabularasa napisał:
jako, że było troszkę na temat systemów, czy ktoś może podać przykład jakiegoś systemu wybiciowego


dzięki

w kaciku amibrokera jest chyba gotopwy caly system yoko


z tego co widzę to jest tam kod z ami którego kompletnie nie rozumiem da się to jakoś przetłumaczyć

Jak kiedyś grałem takim : o 10:00 wytyczałem max i min sesji i kupowałem parę punktów wyżej maxa lub sprzedawałem parę punktów poniżej min-a. Stopy po parę punktów, interwał 30 minut.
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptySob 25 Paź 2008, 23:26

Wjechał do jeziora przez navi http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/wjechal-do-jeziora-przez-navi,1200073 i niech system nas prowadzi .

dobryżart
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptySob 25 Paź 2008, 23:28

nomad napisał:
Wjechał do jeziora przez navi http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/wjechal-do-jeziora-przez-navi,1200073 i niech system nas prowadzi .

dobryżart

Moze dostal w promocji navi dla amfibii? dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptySob 25 Paź 2008, 23:37

forex napisał:
nomad napisał:
Wjechał do jeziora przez navi http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/wjechal-do-jeziora-przez-navi,1200073 i niech system nas prowadzi .

dobryżart

Moze dostal w promocji navi dla amfibii? dobryżart dobryżart dobryżart

Ja to bym zrozumiał jakby jechał drogą nad jeziorem, był ostry zakręt a tu mu GPS pokazał prosto, ok gościu d..a i tyle. Ale jak to pokazywali w TV to k... była prosta polna droga i łup jezioro!!! a to że go wyciągali 30m od brzegu to już wogóle kosmos Shocked
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptySob 25 Paź 2008, 23:41

Ale to jest jeszcze lepsze
Stanowisko Rady Edukacji i Ładu Informacyjnego
http://biznes.interia.pl/gieldy/news/stanowisko-rady-edukacji-i-ladu-informacyjnego,1200212
dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptySob 25 Paź 2008, 23:52

nomad napisał:
Ale to jest jeszcze lepsze
Stanowisko Rady Edukacji i Ładu Informacyjnego
http://biznes.interia.pl/gieldy/news/stanowisko-rady-edukacji-i-ladu-informacyjnego,1200212
dobryżart dobryżart dobryżart

Powinien w końcu beknąć ten szmatławiec, jak patrzyłem na to Fakt przy tym jest tip top super gazetą.

Władowali tam np. Ponar, który po emisji siedzi na kasie, a Ci że bankrutuje bo ma kredyty. Która duża spółka nie ma teraz kredytu.

Ale jak zwykla bezołowiówce się upiecze, no bo to przecież dobro narodowe
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptySob 25 Paź 2008, 23:53

fabularasa napisał:
jako, że było troszkę na temat systemów, czy ktoś może podać przykład jakiegoś systemu wybiciowego


dzięki

w kaciku amibrokera jest chyba gotopwy caly system yoko


z tego co widzę to jest tam kod z ami którego kompletnie nie rozumiem da się to jakoś przetłumaczyć

System wybiciowy polega generalnie na odwracaniu pozycji, gdy kurs zmieni sie o okreslona wartosc od otwarcia. Ta okreslona wartosc najczesciej okreslana jest za pomoca ATR z jakiegos okresu przemnozonego przez wspolczynnik. Obie te wartosci podlegaja optymalizacji, w praktyce efekty dzialania roznia sie niewiele (oczywiscie w rozsadnych granicach wspolczynnika zwlaszcza). To tak w skrocie po spotkaniu towarzyskim Wink
Powrót do góry Go down
ender
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptySob 25 Paź 2008, 23:55

Takie ciekawostki, za 'Rzeczpospolitą'.

10 października KNF myślał nad zawieszeniem giełdy. Prezes GPW sie nie zgodził, uważając, ze mechanizmy stabilizujące są wystarczające.
Dogrywka na zakończenie zostanie, być może tylko skrócą czas.

Prawdopodobnie, zezwoli się na publikację raportów bieżących spółek w trakcie sesji.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 00:05

ender napisał:
Takie ciekawostki, za 'Rzeczpospolitą'.

10 października KNF myślał nad zawieszeniem giełdy. Prezes GPW sie nie zgodził, uważając, ze mechanizmy stabilizujące są wystarczające.
Dogrywka na zakończenie zostanie, być może tylko skrócą czas.

Prawdopodobnie, zezwoli się na publikację raportów bieżących spółek w trakcie sesji.

Pozdrawiam.

Pierwsza sensowna decyzja Sobola o jakiej slysze. Shocked Zawieszenie gieldy jeszcze bardziej by podwazylo jej, i tak juz mocno nadwatlona, wiarygodnosc i tylko przyspieszylo ucieczke kapitalu. Ruscy zawieszali gielde X razy i co im to dalo?

Teraz Sobol pomysl o likwidacji koncowego fixu i powrocie do starych godzin tradowania. Skoro NYSE - niedoscigniony wzor - jest otwarta przez 6.5h dziennie, to po jakiego grzyba my sie musimy pałowanie przez 8h z perspektywa dalszego jeszcze wydluzenia?
Powrót do góry Go down
praktyk




Liczba postów : 4205
Registration date : 03/10/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 00:11

DarkMac napisał:
praktyk napisał:
jeśli za pocz hossy przyjmiemy min 1062,72 z 15.03.03
to cała hossa będzie miała rozpiętość 2877,81,
jej zniesienie do dzis dołka wynosi 84,72%
i nie chce być inaczej


to moze licz od pocztaku gieldy wtedy poziomy fibo sa wazniejsze Smile

Zniesienia dla wig - trochę nad tym posiedziałem, ale jest - jak widać do ost min było największe zniesienie hossy w hist naszej giełdy, dodatkowo wynotowałem nr sesji z max i min (dla not ciągłych są min/max intra)
UFO - 25.10.2008 - weekendowy Captur30
pomyliłem datę sesji z piątku, oczywiście powinno być 24.10.08


Ostatnio zmieniony przez praktyk dnia Nie 26 Paź 2008, 00:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ender
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 00:20

Forex, z tym się zgodzę.

Ale, bardziej chodzi mi o sens publikacji w trakcie sesji.

I jak może to wpływać na notowania.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 00:26

Krt, ja swoją amatorską analizę zamieszczę jutro, ale w odpowiedzi na wypad do miesięcznych kresek coś na dobranoc Mad :
UFO - 25.10.2008 - weekendowy Wig20_15
UFO - 25.10.2008 - weekendowy Cl_f_m10
UFO - 25.10.2008 - weekendowy Chfpln11
UFO - 25.10.2008 - weekendowy Eurpln11
UFO - 25.10.2008 - weekendowy Usdpln11
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 00:29

I nijakie ORGRy nam nie przeszkodzą w spadkach:
UFO - 25.10.2008 - weekendowy Dax_m11
Powodzonka i dobranoc
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 01:21

forex napisał:
ender napisał:
Takie ciekawostki, za 'Rzeczpospolitą'.

10 października KNF myślał nad zawieszeniem giełdy. Prezes GPW sie nie zgodził, uważając, ze mechanizmy stabilizujące są wystarczające.
Dogrywka na zakończenie zostanie, być może tylko skrócą czas.

Prawdopodobnie, zezwoli się na publikację raportów bieżących spółek w trakcie sesji.

Pozdrawiam.

Pierwsza sensowna decyzja Sobola o jakiej slysze. Shocked Zawieszenie gieldy jeszcze bardziej by podwazylo jej, i tak juz mocno nadwatlona, wiarygodnosc i tylko przyspieszylo ucieczke kapitalu. Ruscy zawieszali gielde X razy i co im to dalo?

Teraz Sobol pomysl o likwidacji koncowego fixu i powrocie do starych godzin tradowania. Skoro NYSE - niedoscigniony wzor - jest otwarta przez 6.5h dziennie, to po jakiego grzyba my sie musimy pałowanie przez 8h z perspektywa dalszego jeszcze wydluzenia?
Dokladnie,zawieszenei notowan zrobiloby z nas gielde bananowa.Zasada jest taka ze wszyscy maja rowne prawa, dlaczego posiadacze putow maja miec gorzej nzi posiadacze calli na przyklad?
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 02:04

Bankrut nam zarzucił, że forum robi sie malo merytoryczne

jaką problematyką zajmuje sie forum?

jak sama nazwa wskazuje, jest to uniwersytet futures i opcji, na którym forumowicze maja zgłębić tajniki zarabiania na kontraktach i opcjach
z lektury postów widac, że "studenci" jak to na uniwersytecie zajmują sie pierdołami i przyswajają sobie wiedze, z której nigdy nie będą mieli pozytku, np:

szukają przyczyn kryzysu
omawiają jego wpływ na gospodarke polski, europy i swiata
zajmują sie analizą historyczną
oglądają wykresy nie przydatne z punktu widzenia trajdingu
walczą z trolami
naskakuja na siebie przy prezentowaniu poglądów
i wiele innych

czyli jak na pierdolonym jebanym uniwersytecie czy innej szkole dla MAGISTRóW NIEWOLNIKóW, co nie potrafią sami zarobic kasy, ale w kiblu nad sraczem beda mogli sobie powiesić zajefajny dyplomik, dzieki któremu urosną we własnym mniemaniu i z godnościa będa stawiali stolca, bo nic innego im nie pozostanie po ciężkim dniu pracy NIEWOLNICZEJ w pierdolonej korporacji

taka jest moja opinia:

LUDZIE ROBIA SOBIE DYPLOMY, ABY BYC LEPSZYMI NIEWOLNIKAMI
i jak wygląda ich życie???????????????????????????????????????????

młoda matka rano wstaje sfrustrowana niewyspana
musi nakarmic dzieci przed pójściem do szkoły, dzieci przyprawiaja jej kolejnych siwych włosów codziennie
dzieci po szkole siedzą na świetlicy albo same w domu bo mamusia jak przystało na rasowego niewolnika zapierdala w firmie, wmawiając sobie i innym, jaka to ona nie jest wyzwolona, tu mógłbym walnąc elaborat, ale mi sie nie chce
wieczorem po powrocie z pracy ma żal i pretensje do swoich dzieci, że te od niej w ogóle czegoś chcą, a one przecież chcą, żeby ona była matka przez chwile

ojciec ma podobnie, rachunki, praca, zrzędząca żona, rozwrzeszczane dzieci itd itd itd, sami z życia to wiecie

wróćmy do forum:
działy:
wou stała obsada dokonujących wpisów, można sprawdzic, ostatnio doszedł kiwi

FAQ & P.U.P.A. no kilka nowych tematów otwartych w pażdzierniku, zobaczymy czy będa pociągniete

kącik edukacyjny:
amibroker siedzą w temacie sami wyjadacze, żadnej świezej krwi

harmonic trajding pisze tylko Kaczor, Kazik, Bogdan, Kaczor, Kazik, Bogdan, Kaczor, Kazik, Bogdan nikt z nowych nic nie doda, nie zapyta

świece japońskie, luki cenowe żadnych pytań

sprawozdania finansowe BRAWA DLA SZFAGRA, jestes boski, że to robisz, ale może jakaś dyskusja?????????????

newsy od Busi i to wszystko, zero dyskusji, pytań

strategia gry Krt może by tak to rozwinąc??????????????

o opcjach sie nie wypowiadam, bo mnie to nie interesuje

systemy fw

ja wywiesiłem białą flage, ale sie przyznałem do błędów
Kydo cos pisze
In-sys wstawia
Infinan i Mylogi zaprzestali

DLACZEGO NIKT WIęCEJ NIE PRUBUJE?????????????????????????


wnioski
jest troche wiedzy na forum i na podstawie tej wiedzy kazdy może stworzyć sobie swój system,
ludzie, co są od początku to przyswoili sobie jakąs część i stosują to
dlaczego nowe osoby tylko sie rejestrują i NIE ZADAJA PYTAń??????????
czyżbyśmy jednak cos spierniczyli?????????????????????

na głównym wątku pojawia sie temat tylko fal eliota, nie ma dyskusji o fibo, a jest to moim zdaniem lepszy temat dający wieksze mozliwości zarabiania, a przeciez eliot bez fibo nie działa

moim zdaniem weszliśmy na tematy dalece odbiegające od trejdowania na futach i opcjach i zajmujemy sie "waleniem kotka za pomoca młotka"

może by tak rozdzielić watek ogólny na watek o dupie maryli oraz wątek systemowo-wykresowo-fibo-futowo-komentarzowy, gdzie tylko wykresy i ewentualne komentarze do wykresów, a cała reszta bedzie traktowana przyciskiem "del"

PANIE I PANOWIE
w październiku zaczął sie nowy rok akademicki i czas na zmiany

POPROSIMY O NOWE POMYSłY

NOWI FORUMOWICZE NIECH WYJDą I ZACZNą ZADAWAć PYTANIA

RAZEM MOżEMY UTłUC SZWAGRóW




MYLOGI KIEDY STARTUJą ZAWODY UFO????????????
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 03:59

jeszcze jedno pytanie do Bankruta:

zauważyłes problem, jakie proponujesz rozwiązanie???????????
Powrót do góry Go down
konik_polny




Liczba postów : 478
Registration date : 22/04/2008

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 04:09

Niemerytorycznie!!!
Wróciłem p[rzed chwila z balangi- rozmawiałem z gościem który pracuje w duzym banku w Londynie.
W ciągu ostatnich kilkudziesieciu dni- z 22 tysiecznej załogi- zwolniono-7 tysi..
Jak powiedział- układ pracy maja tam "drużynowy"- drużyny po 10 osób- zwolnienie jednej liub dwóch- bardzo komlplikuje pracę- nie pierdolili się-wywalali całymi drużynami !!!!!!!!!!!!!!
dalej- in to ciekawostka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zwolili praktycznie wiekszość ludzi odpowiedzialnych za ..... KONTRAKTY !!!!!!!!!!
ZOstali ci od złota i jeszcze ktoś- ale olej, miedz- itp- BAY< BAY !!!!!!!
Pytałem o powód- bo dla mnie to głupie-odpowiedz bardzo prosta-bank ten np. obsługuje " poteżnego" podmiota związanego z ropą.
Podmiot powiedział- jeżeli- wy gracie na koniach na rope- to często gracie na short-a to nie jest mój interes- gracie WBREW MNIE- zmieńcie to albo ja zmienie BANK !!!!!!!!
Myslę-,że to pokazuje,że 5rytnek troche NORMALNIEJE.
Ale też ciekawostka- poniedziałek- jest oczekiwany jako najgorszy dzień w tym ROKU !!!!!
Niczego nie kupowali ostatnio- zero akcji- natomiast- w piątek wazyłyu sie podobno decyzje- czy, jeżeli poniedziałek okaże sie SŁABY-to wywalanie reszty akcji NA MAX!!!!!!!!!!!!
Siedzę od piątku na L-i widziałem,ze gość uważa ,ze jestem jebniety conajmniej, jak mu powiedziałem-tak,że zalecam dużą ostrożnaść!
Stopa mam poniżej odtatniego dołka- ale ,jeżeli otworzymy sie powyżej- uczynie go "cienkim jak bibuła "
Z drugiej strony- wierzę przynajmiej w te kilka... punktów!!!!!
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 06:48

SORRY
Za wcześnie , zegara nie przestawiłem ,więc idę na spacerek !
Powrót do góry Go down
piogor




Liczba postów : 465
Age : 51
Registration date : 11/06/2008

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 07:29

A ja do Rmir.
Osobiście dziękuję tym co stworzyli UFO.
Dyskusja merytoryczna non stop być nie może, a te uwagi, które są merytoryczne na pewno dużo pomagają. Jeżeli chodzi o systemy nauczyłem się dużo, natomiast zdecydowanie brakuje tematu z psychologii. Z tym póki co najtrudniej sobie dać radę
Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
ojro

ojro


Liczba postów : 1561
Location : castle party town
Registration date : 09/03/2008

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 08:05

Drivers still opting for public transit over highways
By Shawn Langlois, MarketWatch
Last update: 5:29 p.m. EDT Oct. 24, 2008
Comments: 190
SAN FRANCISCO (MarketWatch) -- Gas prices may be falling fast from record highs, but travelers are avoiding the highways and jumping on buses and trains at a record pace, according to a report from the U.S. Department of Transportation on Friday.



In fact, Americans drove 15 billion fewer miles in August than they did in the same month a year ago, according to federal data, which puts the streak of declining driving habits at 10 months.
That represents a 5.6% decline from August 2007, marking the biggest year-over-year drop ever recorded, U.S. Secretary of Transportation Mary Peters said in a statement.
At the same time, public transit ridership jumped 6.2% across the country this summer compared with a year ago.
Peters pointed out that Texas, where she spoke during a visit to a light-rail station under construction in Dallas, saw an increase of 15% in its DART rail system.
Gas began its swift descent from record highs in mid-July and currently costs a national average $2.78 for a gallon of regular unleaded, according to recent numbers from AAA. That's down almost a dollar from a month ago and is more or less the same as it cost in October 2007.
The trend, likely exacerbated by the dismal state of the economy, is making it difficult for the government to pick up the tab. Peters warned that the lower income from gas taxes will make it difficult for the federal agency to continue to fund future projects.
"We pay for transit the same way we pay for road and bridge projects -- with federal gas taxes," she said. "Relying on the gas tax is like relying on cardboard to keep the rain out -- the longer you use it the less it works."
Powrót do góry Go down
http://muzyka.onet.pl/_i/info/duze/k/kuba_wojewodzki_fot_tvn.jpg
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 09:29

Za swą pracę przyjmuje tylko zapłatę w naturze
W ciągu kilku dni pewien lekarz z południa Włoch wzbogacił się o kilka litrów oliwy z oliwek, gwoździe, śrubokręty oraz koszulę. Doktor, prowadzący prywatną praktykę, od kilku dni przyjmuje zapłatę w naturze.
49-letni internista z okolic Salerno pod Neapolem zorientował się niedawno, że ludzie omijają jego gabinet, ponieważ nie stać ich na wizytę u lekarza. Ogłosił więc, że gotów jest brać zapłatę w postaci tego, co ktoś sam produkuje.

Powrót do handlu wymiennego przypadł do gustu miejscowej ludności. W poczekalni pojawili się objuczeni pacjenci. Hodowca drobiu z kurą pod pachą, producent oliwy z butelką tłuszczu, właściciel sklepu z artykułami żelaznymi z puszką gwoździ i śrubokrętem, krawiec z koszulą uszytą na miarę pana doktora.

Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 09:35

kamikaze napisał:
Za swą pracę przyjmuje tylko zapłatę w naturze
W ciągu kilku dni pewien lekarz z południa Włoch wzbogacił się o kilka litrów oliwy z oliwek, gwoździe, śrubokręty oraz koszulę. Doktor, prowadzący prywatną praktykę, od kilku dni przyjmuje zapłatę w naturze.
49-letni internista z okolic Salerno pod Neapolem zorientował się niedawno, że ludzie omijają jego gabinet, ponieważ nie stać ich na wizytę u lekarza. Ogłosił więc, że gotów jest brać zapłatę w postaci tego, co ktoś sam produkuje.

Powrót do handlu wymiennego przypadł do gustu miejscowej ludności. W poczekalni pojawili się objuczeni pacjenci. Hodowca drobiu z kurą pod pachą, producent oliwy z butelką tłuszczu, właściciel sklepu z artykułami żelaznymi z puszką gwoździ i śrubokrętem, krawiec z koszulą uszytą na miarę pana doktora.

Laughing

no wlasnie
w razie czego to z kaszą mozna sie pojawic
dobryżart
super
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 09:50

te wszystkie harwardy, kembirdze i dziesiatki innych zachodnich uniwersytetów to ksztalci matołów z tego co teraz widać
idzie taki krawaciarz pracowac do banku i bank ledwo zipie
idzie nastepny krawaciarz pracowac do firmy motoryzacyjnej i te tez ledwo zipią

ogolnie im wieksza firma tym wiecej matolow z uniwersytetow i tym gorsze wyniki


*krawaciarz- osobnik chodzący wiecznie w garniturku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 10:05

re HIOB

ale jest pewna strona medalu postępowania krawaciarza

po prostu świat dostał zajoba na więcej lepiej szybciej, wyniki - kasa

przyszedł nadkrawaciarz i orzekł coś o 1200% normy nie ważne jakim kosztem

najczęściej kosztem ryzyka no i teraz mamy

nie wierzę że ich uczelnie kształcą debili ale najpierw trzeba byłoby się

tam dostać...
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 10:09

Re Rmir

Warto odświeżyć wątek Akcyjny
Teraz można już myśleć o polowaniu na okazje, wyprzedaż w pełni !
Ostatnio kupiłem Centrozap
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 10:12

MICHU napisał:
re HIOB

ale jest pewna strona medalu postępowania krawaciarza

po prostu świat dostał zajoba na więcej lepiej szybciej, wyniki - kasa

przyszedł nadkrawaciarz i orzekł coś o 1200% normy nie ważne jakim kosztem

najczęściej kosztem ryzyka no i teraz mamy

nie wierzę że ich uczelnie kształcą debili ale najpierw trzeba byłoby się

tam dostać...

mysle ze zapomnieli kim są żydzi i dali sie podpuscic żydowskim kapitalom
przestali myslec sluząc systemowi nakrecanemu przez super żyda Greenspana
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 10:19

HIOB napisał:
MICHU napisał:
re HIOB

ale jest pewna strona medalu postępowania krawaciarza

po prostu świat dostał zajoba na więcej lepiej szybciej, wyniki - kasa

przyszedł nadkrawaciarz i orzekł coś o 1200% normy nie ważne jakim kosztem

najczęściej kosztem ryzyka no i teraz mamy

nie wierzę że ich uczelnie kształcą debili ale najpierw trzeba byłoby się

tam dostać...

mysle ze zapomnieli kim są żydzi i dali sie podpuscic żydowskim kapitalom
przestali myslec sluząc systemowi nakrecanemu przez super żyda Greenspana

W korei Polnocnej nie ma Zydow a jest jak jest.Podobnie w Etiopii.Przestancie obrazac swoja i innych inteligencje tymi antysemickimi bzdurami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy EmptyNie 26 Paź 2008, 10:20

a teraz cos fajnego

https://www.youtube.com/watch?v=Nbqg8ww5wyQ&NR=1
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.10.2008 - weekendowy   UFO - 25.10.2008 - weekendowy Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 25.10.2008 - weekendowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 12Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» UFO - 05.01.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 27.01.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 15.03.2008 - WEEKENDOWY
» UFO - 26.04.2008 WEEKENDOWY
» UFO - 09.08.2008 weekendowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: