Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 O Sobie

Go down 
+2
Diablo
chudy mis
6 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




O Sobie Empty
PisanieTemat: O Sobie   O Sobie EmptyWto 28 Sie 2007, 07:45

Witam wszystkich starych wyjadaczy oraz przyszłych forumowiczów. Czytuję UFO tak gdzieś od początku roku. Do tej pory jakoś nie było mi spieszno do zabierania głosu - może to brak wystarczającej wiedzy a może niechęć do publicznych forów.

Skoro szykuje się przesiadka z bankiera Tutaj to może fajnie byłoby od początku założyć wątek "powitalny" gdzie każdy nowy powiedziałby parę słów o sobie i się przywitał.

Skoro zacząłem to proszę bardzo.

Pogrywam na GPW około roku, głównie futures
-okolica - Śląsk
-ilość >10 kontrkatktów
- wyniki - jedna poważna wtopa na circa 20 kilo, poza tym raczej pozytywnie
-wiek - lekko średni
-WOU - aktualnie 3L (mentalnie neutralnie)

pozdrawiam Życząc wszystkim sukcesów
Chris
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptySob 01 Wrz 2007, 23:01

Pójdę śladem kolegi:

Gram na giełdzie od mniej więcej lutego tego roku.
- W-wa, ale w większości czasu w NL jestem.
- ilość - za kolo 70k w akcje, na futy dopiero się zbieram. - jak zrozumiem o co biega to zainwestuję. affraid
- wyniki? - różnie - teraz 60% ale nie raz wtopiłem i cieszyłem się wychodząc na 0.
-wiek - 29l.
-WOU-nawet nie wiem co to jest.

Pozdrawiam.
K.


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie 02 Wrz 2007, 15:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptySob 01 Wrz 2007, 23:27

Elmo napisał:

-WOU-nawet nie wiem co to jest.

wskaznik optymizmu uniwersytetu - ankieta na glownej stronie, glosujemy , podajac po sesji swoja pozycje, metodologią zbliżony do wigometru publikowanego przez GiePeWu
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptySob 08 Wrz 2007, 21:26

Elmo napisał:
- wyniki? - różnie - teraz 60% ale nie raz wtopiłem i cieszyłem się wychodząc na 0.

I po zyskach Smile Jestem na minusie jakieś 10%. Jeszcze nie sprzedałem, jak mi pikawa nie wybuchnie, to może odrobię Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptyPon 10 Wrz 2007, 19:22

Witam .Na giełdzie jestem od pierwotnej Wólczanki.


Ostatnio zmieniony przez Allach dnia Czw 27 Mar 2008, 08:51, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptyPon 10 Wrz 2007, 20:43

No cóż na giełdzie jestem wsumie prawie że od początku, prosze mnie tylko nie pytac o historie bo niemam do tego głowy i poprostu pamiętam tylko niektóre wydarzenia, a byłem wsumie gówniarzem, który założył pierwszy rach. inwestycyjny na ojca gdyż byłem mocno nieletni Smile Giełda zainteresowałem sie po przeczytaniu książki Jeffrey Archer " Co do grosza" i dzięki temu tym sie zainteresowałem
Moim pierwszym zakupem był PPabank dzisiejszy Fortis Bank i zarobiłem na tym całkiem całkiem o reszcie nie ma sensu pisac
Futuresami zajołem sie odrazu po wprowadzeniu moge się pochwalic że jako jeden z pierwszych robiłem obrót Smile
Niewiem czy zdobyłem Milion bo mam tendencje do szastania pieniędzmi więc nie moge powiedziec że mam swojego pierwszego Miliona. Po za tym mam firme i dobrze mi się zyje jako kawaler. Żony nie szukam bo mam problem z wiernościa , a nie uznaje zdrad
To tyle o mnie. Smile


Zapomniałem dodac że jestem ładny Very Happy
Powrót do góry Go down
Franz

Franz


Liczba postów : 804
Age : 39
Registration date : 28/08/2007

O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptyCzw 15 Lis 2007, 00:29

x


Ostatnio zmieniony przez Franz dnia Sob 05 Maj 2012, 19:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptyPon 19 Lis 2007, 19:31

Witam
Jestem jeszcze dosyć zielonym misiem alien ale z każdym miesiącem się to zmienia Smile Jestem również całkiem młodym byczkiem ale i to z każdym miesiącem ulega zmianie Razz
Pozdrawiam wszystkich użytkowników najbardziej merytoryczycznego forum o tematyce giełdowej:)
cheers
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptyPon 26 Lis 2007, 13:25

Na giedzie jestem od 2004 roku. od kąd skończyłem 19 lat, a zacząłem się tym interesować po obejrzeniu polskiego filmu pt. "Pierwszy Milion". Najpierw akcje, zacząłem od 3 tyś zł po pół roku miałem ponad 24 tyś zł zarobione na skotanie, oczywiście styraty też były. Na kontraktach gram od maja 2007. Poza tym studiuje, w przyszłośći chciabym zostać maklerem parierów wartościowych
Powrót do góry Go down
daro84_pl

daro84_pl


Liczba postów : 2
Registration date : 11/03/2012

O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptyPon 12 Mar 2012, 13:08

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Jestem tutaj "nowy" więc w razie czego będę prosił o pomoc. Mam również nadzieję, że moje doświadczenie jakie zdobyłem pozytywnie wpłynie na poruszane tu wątki.
Powrót do góry Go down
I_love_money

I_love_money


Liczba postów : 4
Registration date : 31/03/2012

O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptySob 31 Mar 2012, 23:38

Witam,
jestem tu, bo interesuję się inwestycjami.
Myślę, że znajdę tu wiele ciekawych tematów do rozmów i nabędę trochę przydatnych informacji.
Powrót do góry Go down
MAJ40i4

MAJ40i4


Liczba postów : 27
Registration date : 10/01/2015

O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie EmptySob 10 Sty 2015, 07:39

Zadumałem się, gdy tutaj dotarłem...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





O Sobie Empty
PisanieTemat: Re: O Sobie   O Sobie Empty

Powrót do góry Go down
 
O Sobie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Księga Gości-
Skocz do: