Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta

Go down 
+26
crus
Damian
Liber GRIZZLI Abaci
Cris
Brok
HIOB
kydo
Janusz
BORowik
busia
Sempik
EURO
Jones
Kozoyeb
Poffcernacy
IronFX
Jastrząb
rabe
przemak
Prezes
fabularasa
inwestor
chudy mis
dafnia
Rmir
SzFagier
30 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPią 14 Lis 2008, 14:17

propozycje
miejsce
termin
i ekwipunek Suspect


Ostatnio zmieniony przez SzFagier dnia Pon 17 Lis 2008, 18:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPią 14 Lis 2008, 14:20

http://www.jawita.pl/index_pl.html
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPią 14 Lis 2008, 15:07

jawita mi się wstępnie podoba. A czy termin można by tak dopasować, żeby administracja mogła i była obecna (to dodaje zlotowi splendoru Very Happy). Musielibyście wtedy podać wasze preferencje.

Acha- i zanim zaczniemy coś wybierać warto zastanowić się, czy środek Polski i łatwy dojazd to jedyne kryteria jakie mamy. Np może jeszcze jakieś granice cenowe (zwykle nie było to drogie), warunki spania i chlania, przekonania polityczne gospodarzy itp
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPią 14 Lis 2008, 15:21

dafnia napisał:
jawita mi się wstępnie podoba. A czy termin można by tak dopasować, żeby administracja mogła i była obecna (to dodaje zlotowi splendoru Very Happy). Musielibyście wtedy podać wasze preferencje.


dla mnie najpewniej odpada okres polowa stycznia-polowa kwietnia pale

co do 'centralnosci' - niekoniecznie geometryczny srodek kraju, jak ktos juz chyba wspomnial, rozsądnie jest zeby bylo np. blisko 'gierkowki'

optowalbym za kwota zblizona do UZI(I) czyli rzedu 200pln
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPią 14 Lis 2008, 15:44

mysle ze trzeba od razu zaznaczyc zeby propozycje byly z czworokata :
Poznan - Łodz - Wawa - Torun - bo co do lokalizacji to chyba panuje wzgledna zgoda.
Co do terminow - to chyba ferie nie maja znaczenia, bo i tak są w róznych okresach dla poszczegolnych wojewodztw..
Propozycja Kutna mi sie podoba, bo to rzeczywscie prawie srodek . Moze Kozo znajdzie cos fajnego..
Moja propozycja to :
http://www.kuzniahotel.pl/
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPią 14 Lis 2008, 17:39

Witam!
Kto w Kutnie nie był,
Ten życia nie zna


SORRY


Ostatnio zmieniony przez inwestor dnia Wto 18 Lis 2008, 20:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPią 14 Lis 2008, 20:43

aa.. i jeszcze jedno co do ceny..
sluchajcie, nie popadajmy w skrajnosc. Spotykamy sie raz na pol roku i naprawde 100 czy 200 zl nie powinno stanowic jakies duzej roznicy. Zarabiamy/tracimy dziennie znacznie wiecej wiec raz na pół roku mozna sobie jakas nagrode wyplacic.
Uwazam, ze mozemy przeznaczyc te 400-500 zl na takie spotkanie wzamian na lepsze warunki i przede wszytkim wygode spotkania. Wezcie pod uwage ze tym razem (ze wzgl na lokalizacje) moze byc znacznie wiecej osob. Wiec i jakas sala konferencyjna by sie przydala, i net.. no i dobry bar :-))
Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyNie 16 Lis 2008, 18:29

http://www.hotel-skorzecin.pl/index.htm

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Hjb_2d
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16393
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPon 17 Lis 2008, 19:50

http://www.ciechocinek.pl/wizytowki/targon/index.htm

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Front210
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPon 17 Lis 2008, 21:32

Jak bedzie w okilicy centrumu, to ja bym bardzo chetnie sie zjawil!

A ta Jawita to super, wrecz rzut kuflem od domu Wink
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16393
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyPon 17 Lis 2008, 22:17

Bogdan napisał:
mysle ze trzeba od razu zaznaczyc zeby propozycje byly z czworokata :
Poznan - Łodz - Wawa - Torun - bo co do lokalizacji to chyba panuje wzgledna zgoda.
Co do terminow - to chyba ferie nie maja znaczenia, bo i tak są w róznych okresach dla poszczegolnych wojewodztw..
Propozycja Kutna mi sie podoba, bo to rzeczywscie prawie srodek . Moze Kozo znajdzie cos fajnego..
Moja propozycja to :
http://www.kuzniahotel.pl/

Gdyby Ciechocinek nie wypalił, Kutno jest znakomitym miejscem na nasze spotkanie. I można przyjechać pociągiem, z Bykiem na czele. Very Happy Popieram!!!
Powrót do góry Go down
rabe

rabe


Liczba postów : 1329
Location : Zielona Góra
Registration date : 08/11/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 18 Lis 2008, 08:45

jestem za wcielenie takiego systemu głosowania:
- zaliczyłeś 2 zloty - 3 głosy
- zaliczyłeś 1 zlot - 2 głosy
- dziewice zlotowe - 1 głos

Jako były kierownik imprezy, wiem że znowu będzie problem z krzykaczami którzy głosują, a później rezygnują i nie wpłacają.
Osoby które już były, wg. mnie cieszą się większym zaufaniem i nie będą robić "z gęby cholewy"
!Ja jestem ZA takim rozwiązaniem!
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 18 Lis 2008, 09:16

rabe napisał:
Ja jestem ZA takim rozwiązaniem!

Zgadzam sie. Jak bedzie w miare niedaleko i bede mial czas, to bede, jak nie to nie... Trudno Wink
Powrót do góry Go down
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 18 Lis 2008, 09:21

Myślę żeby każdy chętny wpisał swój akces uczestnictwa, żeby wiedzieć mniej więcej ilu chętnych będzie. Od tego zależeć będzie dalsze poszukiwanie miejsca spotkania.Inny ośrodek dla np. 30 osób, a inny dla 50 - 70. Ja szacuje że będzie nas 25 -40 szt. Ale różnie bywa, może być niespodzianka jak miejsce zlotu przypasuje większej liczbie Ufoków.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 18 Lis 2008, 09:26

Jastrząb napisał:
różnie bywa, może być niespodzianka jak miejsce zlotu przypasuje większej liczbie Ufoków.

Srodek Polski - to ja bede.
Powrót do góry Go down
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 18 Lis 2008, 09:35

Ja osobiscie pojadę tam gdzie większość wybierze. Mogą być nawet Ustrzyki.
Chęć spotkania się jest większa niż " obiektywne trudnośći".
Czasu jest tyle, że kazdy zdoła sobie wolne i środki pieniężne załatwić.
A z samej grzeczności do innych koleżanek i kolegów nie wypada powoływać się na odległość i czas.
Kto był na poprzednich zlotach to wie że warto się spotkać.
Pozdrawiam !
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 18 Lis 2008, 11:07

dokladnie Jastrzab. Jak bedzie wiecej osob to musi byc i jakas sala konf. A ze warto - to wiem. Mysle ze tym razem bedzie ok 40 osob Smile
Powrót do góry Go down
rabe

rabe


Liczba postów : 1329
Location : Zielona Góra
Registration date : 08/11/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 18 Lis 2008, 11:23

Może BOGATYNIA lub HEL, mi pasuje wszędzie.
Mogę być kierownikiem tych ośrodków:)
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 18 Lis 2008, 12:03

Jastrząb napisał:
Ja osobiscie pojadę tam gdzie większość wybierze. Mogą być nawet Ustrzyki.
Chęć spotkania się jest większa niż " obiektywne trudnośći".
Czasu jest tyle, że kazdy zdoła sobie wolne i środki pieniężne załatwić.
A z samej grzeczności do innych koleżanek i kolegów nie wypada powoływać się na odległość i czas.
Kto był na poprzednich zlotach to wie że warto się spotkać.
Pozdrawiam !

Oczywiscie obiektywnie masz racje. Bardzo bym chcial sie spotkac, wiadomo. Jednak musze (w zasadzie sam sobie) wyznaczyc warunki brzegowe, bo mam ostatnio olbrzymie ograniczenia czasowe. W sumie rzeczywiscie odleglosc nie jest istotna, wazniejszy jest czas. Z drugiej strony bliskosc dziala mobilizujaco Wink
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 18 Lis 2008, 17:22

przemak napisał:
rzeczywiscie odleglosc nie jest istotna, wazniejszy jest czas. Z drugiej strony bliskosc dziala mobilizujaco Wink

I tak naprawde to dlatego to pisze, zeby klamka zapadla - napisane, glupio sie wycofac, wiec bede musial sie wyrwac i juz! Wink
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptySro 19 Lis 2008, 08:13

To jeszcze zanim zaczniemy wstępnie zbierać chętnych, terminy i ośrodki warto kilkakrotnie krzyknąć o tym na forum głównym - że zaczynamy organizować III zlot - no wiecie, żeby nie było, że wielu osobom ta informacja uciekła. Może admini mogliby np przez tydzień coś większą czcionką na początku każdego dnia napisać, a potem już normalną (małą) aż do zlotu powtarzać informację. Poprzednio zabrakło nam chyba też trochę"szumu" wokół zlotu...
ps
propozycja haseł reklamowych dla administracji:
"Inny Ufok pomógł Ci inaczej spojrzeć na rynek, a Ty:
- zarobiłeś i chciałbyś osobiście wyściskać dobroczyńcę?
- wtopiłeś i chciałbyś osobiście napluć mu na buty?
Nie wahaj się - jedź na III UFOzlot!"

No - nie mam weny, ale coś takiego. Co wy na to? A administracja?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptySro 19 Lis 2008, 08:18

dafnia napisał:
- wtopiłeś i chciałbyś osobiście napluć mu na buty?
Nie wahaj się - jedź na III UFOzlot!

zajebiste Smile))
mozna tez:
" poznaj tych co zabrali Twoim dzieciom posag - jedz na III UFOzlot"
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptySro 19 Lis 2008, 08:19

Bogdan napisał:
dafnia napisał:
- wtopiłeś i chciałbyś osobiście napluć mu na buty?
Nie wahaj się - jedź na III UFOzlot!

zajebiste Smile))
mozna tez:
" poznaj tych co zabrali Twoim dzieciom posag - jedz na III UFOzlot"

done
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptySro 19 Lis 2008, 12:37

przemak napisał:

Srodek Polski - to ja bede.

Właśnie - środek Polski to dobry pomysł.

Bardzo chętnie przyjadę na taki zlot.
Powrót do góry Go down
rabe

rabe


Liczba postów : 1329
Location : Zielona Góra
Registration date : 08/11/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptySro 19 Lis 2008, 12:43

dobra meta

www.treskov.pl

Blisko A2, na samym jej końcu w okolicach Nowy Tomyśl i Wolsztyn.
Myślę, że w okolicach 500zł byłaby naprawdę fajowa imprezka.
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 25 Lis 2008, 09:51

rabe napisał:
dobra meta

www.treskov.pl

Blisko A2, na samym jej końcu w okolicach Nowy Tomyśl i Wolsztyn.
Myślę, że w okolicach 500zł byłaby naprawdę fajowa imprezka.

rabe, zalatw ze kazdy bedzie miec w pokoju taka pane jak jest tam na jednym ze zdjec z tancow a wchodzimy w ciemna za podwojna stawke Wink

III zlot to chyba za granica ?
Zbiorka w centralnej Polsce czyli warszawa okecie , bedzie wszystkim pasowac!
Powrót do góry Go down
Poffcernacy

Poffcernacy


Liczba postów : 367
Age : 52
Location : Poznań
Registration date : 17/01/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyWto 25 Lis 2008, 10:04

rabe napisał:
dobra meta

www.treskov.pl

Blisko A2, na samym jej końcu w okolicach Nowy Tomyśl i Wolsztyn.
Myślę, że w okolicach 500zł byłaby naprawdę fajowa imprezka.

O ja pierd... kto to narysował :O :O :O sto lat bym próbował i by mi tak nie wyszło.
Parę kilometrów na północ od Strykowa nad tym samym jeziorem jest uroczy pałacyk PAN-u w Sapowicach - wada - żarcie we własnym zakresie.
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyCzw 27 Lis 2008, 13:36

no to kurwa kiedy ten zlot ? Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyCzw 27 Lis 2008, 14:03

infinan napisał:
no to kurwa kiedy ten zlot ? Evil or Very Mad

Infinan, jeśli mieszkasz w Łodzi, to możemy we dwóch się zlecieć. Jak inni się dowiedzą, to może też się zlecą. Możemy nawet jakieś prezentacje zrobić, omówić wykresy na wielkim ekranie, bowiem mam zaprzyjaźnioną salę wykładową w centrum miasta, z rzutnikiem podłączanym do laptopa.
Czekam na odzew.
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta EmptyCzw 27 Lis 2008, 15:31

i że niby ja mam to nadzorować affraid
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta Empty

Powrót do góry Go down
 
UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: FAQ & P.U.P.A. :: UFOZLOT III-
Skocz do: