Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 telefon do składania zleceń

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń EmptySro 21 Sty 2009, 18:29

Możecie mi doradzić jakiś telefon, na którym dałoby się składać internetowo zlecenia? Chodzę codziennie na uczelnie i składam zlecenia na fixingu, a głupio mi wyciągnąć laptopa na jakichś ćwiczeniach, a telefonu nikt nie zauważy. A właśnie zmieniam taryfe i operatora, więc moge sobie wybrać nowy model. Smile
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: Re: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń EmptySro 21 Sty 2009, 19:03

Jeśli przez stronę www, to właściwie każdy Smile
Polecam palmfony z Windowsem Mobile - Diamond, Omnia, Touch Pro (tego bym wybrał ja, bo ma klawiaturkę). Ja używam Wizarda nie pierwszej młodości i nie ma problemów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: Re: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń EmptySro 21 Sty 2009, 19:53

Dzieki. Ja się w ogóle nie orientowałem wcześniej czy nawet istnieje możliwość takiego składania zleceń. A jednak to sporo oszczędność na prowizjach.
Powrót do góry Go down
Franz

Franz


Liczba postów : 804
Age : 39
Registration date : 28/08/2007

telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: Re: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń EmptyPią 20 Mar 2009, 19:15

Witam,
Potrzebuje telefon do sladania zlecen w bz wbk, to bedzie bodaj WAP (serwis INWESTOR WAP). Czy mozecie jakies smartphone'a polecic?
Iphone, blackberry, czy jakis HTC ??
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: Re: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń EmptyPią 20 Mar 2009, 23:20

polecam ten model

https://ssl.allegro.pl/item550126172_550126172.html

ale osobiscie uzywam ten i zajebiscie zlecenia wchodza

https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=554901763

wersja clasic jest stabilniejsza, nie lap sie na bajery z nowszego modelu (1 link)
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: Re: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń EmptySob 21 Mar 2009, 09:57

Franz - jak wyżej. Inna sprawa by była, gdybyś chciał na tym odpalać specjalną aplikację do zleceń/notowań, wtedy trzeba by się zastanowić nad platformą.
Windows Mobile to chyba najbardziej udany wytwór Microsoftu w historii Wink

Mylogi: lol!
Powrót do góry Go down
Franz

Franz


Liczba postów : 804
Age : 39
Registration date : 28/08/2007

telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: Re: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń EmptySob 21 Mar 2009, 12:27

Re Mylogi,

Używałem, ale maja za mało opcji ... np brak prysznica
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: Re: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń EmptySob 21 Mar 2009, 20:10

mylogi napisał:
ale osobiscie uzywam ten i zajebiscie zlecenia wchodza
To niezły zawodnik jesteś, ja już przy próbie wykręcenia "HTTP GET bossa.pl" zgubiłem się przy drugiej literce...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: Re: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń EmptyCzw 03 Gru 2009, 22:32

odnawiam temat Wink zastanawiam sie nad wyborem pomiedzy HTC Touch Pro a Xperia X1... moze ktos korzysta i moze sie podzielic spostrzezeniami praktycznymi? bo paramatry to maja podobne...a moze jakis inny pomysl - koniecznie w klawiatura ( dopiero pozbylam sie diamond'a wlasnie ze wzgledu an brak "guziczkow" )dzieki
Powrót do góry Go down
Sponsored content





telefon do składania zleceń Empty
PisanieTemat: Re: telefon do składania zleceń   telefon do składania zleceń Empty

Powrót do góry Go down
 
telefon do składania zleceń
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: