Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27.06.2009 - weekend

Go down 
+32
dead_eye
ojro
gumbas
Dave
konik_polny
Lennon
Damian
przemak
Ezet
Aligator
Bankrut
loko
Indiana
Got mit Uns
Liber GRIZZLI Abaci
Akwila
busia
REALISTA
SYLWESTER
detergent
IronFX
karnak
MedKit*
betonowe_buty
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Jones
barany
rydzo
adepcik2
Reser
inwestor
chudy mis
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 22:19

Liber Grizzli Abaci napisał:
Mylogi napisał:
czlowiek wrocil z Pol Mokotowskich ze spaceru (polecam na boska po trawie)
chcial motywacyjnie oko zawiesic na pieknosvi w blue haleczce a tu
hooj... nie ma i do excela na czczo trzeba siadac!

posrana inkwizycja!

juz wiecie jak to mozliwe bylo w obozach koncentracyjnych ze wspolwienzien zostawal kapo....

re: Mylogi, Z tym "kapo" to grubo przesadziłeś...

chodzi mi o mechanizm
za slowo przepraszam

korygowanie czyjegos posta tez uwazam za niedopuszczalne
albo cut, albo przeniesienie

jesli sa zasady to obowiazuja
a nie hooj wg zasad jest ok
ale ja mam wladze to robie to i to

ogonie dla mnie to jakies szalenstwo jest
za duzo i w zbyt krzykliwej formie

ale np. jesli admin pisze swoje posty ta sama czcionka co korekty to sie miesza juz, zobaczcie jak to robil mis czy szwagier

prosta czcionka tylko w jakims kolorze i tylko jesli dotyczyla dzalan kako admina

dyskusje w korygowanych postach miedzy adminami np.

mnie tam rybka, bo coraz zadziej wchodze


Ostatnio zmieniony przez Mylogi dnia Sob 27 Cze 2009, 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 22:26

Liber Grizzli Abaci napisał:
Zagadka:

// -.-. --.. -.-- // .-.. .. -... . .-. // .- -... .- -.-. .. // .--- . ... - // -.. .-- ..- .-.. .. -.-. --- .-- -.-- ..--..


// -. .. . // .-- .. . -- ---... -.--.-


Ostatnio zmieniony przez Jones dnia Sob 27 Cze 2009, 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 22:26

Zagadka:

Fcb Olehu Dedfl mhvw gzxolfrzb?

(podpowiedź: Cezar, Cycero, +3)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 22:29

Lądek Zdrój

przygotować się do ewakuacji

ACHTUNG ACHTUNG !!!


WNIMANIJE WNIMANIJE

ATTENTION ATTENTION


Ostatnio zmieniony przez HIOB dnia Sob 27 Cze 2009, 22:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 22:31

Jones napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
Zagadka:

// -.-. --.. -.-- // .-.. .. -... . .-. // .- -... .- -.-. .. // .--- . ... - // -.. .-- ..- .-.. .. -.-. --- .-- -.-- ..--..


// -. .. . // .-- .. . -- ---... -.--.-


-. .. . // .-- .. . ... --.. ..--.. // ... - .-. .- ... --.. -. .-.- // .--. .-. --.. -.-- -.- .-. --- ...-... -.-.. // -- .. // .-- -.-- .-. --.. .-.- -.. --.. .- ... --.. // - .- -.- .-.- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --.. .. .-.- .-.-.- .-.-.- .-.-.- // --- -.-. --.. -.-- .-- .. ...-... -.-. .. . --..-- // --..-. . // -. .. . // .--- . ... - // .. // - -.-- .-.. -.- --- // - .- -.- .- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --..- // .--- . ... - // .--. .-. .- .-- .. -.. .-..- --- .-- .- // ---... -....- -.--.-
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 22:34

W zeszly weekend ktos pytal o mobilne rozwiazania - Admiral Marekets ma wersje mobilna metatradera. Zaladowalem na samsunga i780 i dziala, nawet srednie i inne takie sa, i cos tam widac w sumie. Do demo jakos nie chce sie zalogowac (albo cos zle robie), wiec jak dzialaja zlecenia to nie wiem, ale w sumie mozna wplacic pare zlotych i potestowac, bo w admiral na jeden lot 1 punkt to zlotowka, a depo 4 dychy Wink
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 22:41

przemak napisał:
W zeszly weekend ktos pytal o mobilne rozwiazania - Admiral Marekets ma wersje mobilna metatradera. Zaladowalem na samsunga i780 i dziala, nawet srednie i inne takie sa, i cos tam widac w sumie. Do demo jakos nie chce sie zalogowac (albo cos zle robie), wiec jak dzialaja zlecenia to nie wiem, ale w sumie mozna wplacic pare zlotych i potestowac, bo w admiral na jeden lot 1 punkt to zlotowka, a depo 4 dychy Wink

A dla kogos, kto zawsze MUSI wiedziec, po ile ropa, to w sumie niezle darmowe rozwiazanie...
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 22:50

przemak napisał:
przemak napisał:
W zeszly weekend ktos pytal o mobilne rozwiazania - Admiral Marekets ma wersje mobilna metatradera. Zaladowalem na samsunga i780 i dziala, nawet srednie i inne takie sa, i cos tam widac w sumie. Do demo jakos nie chce sie zalogowac (albo cos zle robie), wiec jak dzialaja zlecenia to nie wiem, ale w sumie mozna wplacic pare zlotych i potestowac, bo w admiral na jeden lot 1 punkt to zlotowka, a depo 4 dychy Wink

A dla kogos, kto zawsze MUSI wiedziec, po ile ropa, to w sumie niezle darmowe rozwiazanie...

wiesz podjezdzasz na CPN i wiesz czy nie przeplacasz...
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 22:54

Mylogi napisał:
wiesz podjezdzasz na CPN i wiesz czy nie przeplacasz...

Fakt, i w kantorze od razu wiesz, czy nie oszukuja (znaczy ile oszukuja) Wink
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:03

Liber Grizzli Abaci napisał:
Jones napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
Zagadka:

// -.-. --.. -.-- // .-.. .. -... . .-. // .- -... .- -.-. .. // .--- . ... - // -.. .-- ..- .-.. .. -.-. --- .-- -.-- ..--..


// -. .. . // .-- .. . -- ---... -.--.-


-. .. . // .-- .. . ... --.. ..--.. // ... - .-. .- ... --.. -. .-.- // .--. .-. --.. -.-- -.- .-. --- ...-... -.-.. // -- .. // .-- -.-- .-. --.. .-.- -.. --.. .- ... --.. // - .- -.- .-.- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --.. .. .-.- .-.-.- .-.-.- .-.-.- // --- -.-. --.. -.-- .-- .. ...-... -.-. .. . --..-- // --..-. . // -. .. . // .--- . ... - // .. // - -.-- .-.. -.- --- // - .- -.- .- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --..- // .--- . ... - // .--. .-. .- .-- .. -.. .-..- --- .-- .- // ---... -....- -.--.-
qrcze wszystko zapomniałem scratch w łączności służyłeś czy co ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:04

przemak napisał:
Mylogi napisał:
wiesz podjezdzasz na CPN i wiesz czy nie przeplacasz...

Fakt, i w kantorze od razu wiesz, czy nie oszukuja (znaczy ile oszukuja) Wink

Przemak
umiesz zagrać to?

https://www.youtube.com/watch?v=SvfvX9Py5is&feature=related


.
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:11

Mylogi napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
Mylogi napisał:
czlowiek wrocil z Pol Mokotowskich ze spaceru (polecam na boska po trawie)
chcial motywacyjnie oko zawiesic na pieknosvi w blue haleczce a tu
hooj... nie ma i do excela na czczo trzeba siadac!

posrana inkwizycja!

juz wiecie jak to mozliwe bylo w obozach koncentracyjnych ze wspolwienzien zostawal kapo....

re: Mylogi, Z tym "kapo" to grubo przesadziłeś...

chodzi mi o mechanizm
za slowo przepraszam

korygowanie czyjegos posta tez uwazam za niedopuszczalne
albo cut, albo przeniesienie

jesli sa zasady to obowiazuja
a nie hooj wg zasad jest ok
ale ja mam wladze to robie to i to

ogonie dla mnie to jakies szalenstwo jest
za duzo i w zbyt krzykliwej formie

ale np. jesli admin pisze swoje posty ta sama czcionka co korekty to sie miesza juz, zobaczcie jak to robil mis czy szwagier

prosta czcionka tylko w jakims kolorze i tylko jesli dotyczyla dzalan kako admina

dyskusje w korygowanych postach miedzy adminami np.

mnie tam rybka, bo coraz zadziej wchodze

Krytyka działań moderatora przez uczestnika forum jest bardzo zdrowym zjawiskiem. Każdy system zanim dojdzie do stanu równowagi, dokonuje wychyleń. Warto je korygować, aby system szybciej doszedł do stanu równowagi.
Aby jednak krytyka przyniosła spodziewany efekt, dobrze byłoby, aby podać konkretne działanie konkretnego moderatora, które uważasz za niewłaściwe, na konkretnym przykładzie.

Wybacz, ale zarzuty stawiane w formie bezosobowej do trzymających władzę i generalizujące nie mają szansy bycia rozważonymi przeze mnie. Vide:

"jesli sa zasady to obowiazuja
a nie hooj wg zasad jest ok
ale ja mam wladze to robie to i to"


"ogolnie dla mnie to jakies szalenstwo jest
za duzo i w zbyt krzykliwej formie"


Przyznam, że moich wpisów w piątek było dużo. Jak dziecko nową zabawką, tak i ja otrzymanymi atrybutami władzy chciałem się pobawić... Co do pozostałych spraw, to oczekuję od Ciebie konkretów.

Pozdrawiam
LA
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:14

HIOB napisał:
Przemak
umiesz zagrać to?

https://www.youtube.com/watch?v=SvfvX9Py5is&feature=related


.

Umiem, chyba kazdy umie, nawet ten, co nie gra na niczym Wink

Ale na basie to fajniej jest cwiczyc to:

https://www.youtube.com/watch?v=pqashW66D7o
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:16

Jones napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
Jones napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
Zagadka:

// -.-. --.. -.-- // .-.. .. -... . .-. // .- -... .- -.-. .. // .--- . ... - // -.. .-- ..- .-.. .. -.-. --- .-- -.-- ..--..


// -. .. . // .-- .. . -- ---... -.--.-


-. .. . // .-- .. . ... --.. ..--.. // ... - .-. .- ... --.. -. .-.- // .--. .-. --.. -.-- -.- .-. --- ...-... -.-.. // -- .. // .-- -.-- .-. --.. .-.- -.. --.. .- ... --.. // - .- -.- .-.- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --.. .. .-.- .-.-.- .-.-.- .-.-.- // --- -.-. --.. -.-- .-- .. ...-... -.-. .. . --..-- // --..-. . // -. .. . // .--- . ... - // .. // - -.-- .-.. -.- --- // - .- -.- .- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --..- // .--- . ... - // .--. .-. .- .-- .. -.. .-..- --- .-- .- // ---... -....- -.--.-
qrcze wszystko zapomniałem scratch w łączności służyłeś czy co ?

.-.. .. -... . .-. -.-. .... -.-- -... .- .-. --- .-- -. -.-- -.-. .... .-.. --- .--. --..-- .- .-.. . .--- .- -.- - --- -... . -.. --.. .. . --.. .-- .. --. .. . -- --..-- -.-. --- --. .-. .- -.-.
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:18

Jones napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
Jones napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
Zagadka:

// -.-. --.. -.-- // .-.. .. -... . .-. // .- -... .- -.-. .. // .--- . ... - // -.. .-- ..- .-.. .. -.-. --- .-- -.-- ..--..


// -. .. . // .-- .. . -- ---... -.--.-


-. .. . // .-- .. . ... --.. ..--.. // ... - .-. .- ... --.. -. .-.- // .--. .-. --.. -.-- -.- .-. --- ...-... -.-.. // -- .. // .-- -.-- .-. --.. .-.- -.. --.. .- ... --.. // - .- -.- .-.- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --.. .. .-.- .-.-.- .-.-.- .-.-.- // --- -.-. --.. -.-- .-- .. ...-... -.-. .. . --..-- // --..-. . // -. .. . // .--- . ... - // .. // - -.-- .-.. -.- --- // - .- -.- .- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --..- // .--- . ... - // .--. .-. .- .-- .. -.. .-..- --- .-- .- // ---... -....- -.--.-
qrcze wszystko zapomniałem scratch w łączności służyłeś czy co ?

śpieszę z tłumaczeniem: Wink

nie wiesz? straszną przykrość mi wyrządzasz taką odpowiedzią... oczywiście, że nie jest i tylko taka odpowiedź jest prawidłowa :-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:20

a ja z takim pytaniem
jak wam się podoba rgr z nieprawidłowym patternem obrotów i potwierdzeniem dokonanym nie luką jak należałoby tylko w trakcie sesji świeczką godzinową?
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:22

lami napisał:

...

.-.. .. -... . .-. -.-. .... -.-- -... .- .-. --- .-- -. -.-- -.-. .... .-.. --- .--. --..-- .- .-.. . .--- .- -.- - --- -... . -.. --.. .. . --.. .-- .. --. .. . -- --..-- -.-. --- --. .-. .- -.-.

Nie chyba, tylko na pewno! Rolling Eyes

Co grać? Ja myślę, że qrs najpierw podejdzie jeszcze trochę do góry (ponad 1900 powinno być na fjutach) pod przebitą linię trendu, a potem zjazd. Więc krótkoterminowo L, średnoterminowo S. Taki mam koncept i tego się trzymam. Grając średnioterminowo trzymam S.


Ostatnio zmieniony przez Liber Grizzli Abaci dnia Sob 27 Cze 2009, 23:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:23

przemak napisał:
HIOB napisał:
Przemak
umiesz zagrać to?

https://www.youtube.com/watch?v=SvfvX9Py5is&feature=related


.

Umiem, chyba kazdy umie, nawet ten, co nie gra na niczym Wink

Ale na basie to fajniej jest cwiczyc to:

https://www.youtube.com/watch?v=pqashW66D7o

dopingg dopingg dopingg
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:27

Liber Grizzli Abaci napisał:
lami napisał:

...

.-.. .. -... . .-. -.-. .... -.-- -... .- .-. --- .-- -. -.-- -.-. .... .-.. --- .--. --..-- .- .-.. . .--- .- -.- - --- -... . -.. --.. .. . --.. .-- .. --. .. . -- --..-- -.-. --- --. .-. .- -.-.

Nie chyba, tylko na pewno!

Co grać? Ja myślę, że qrs najpierw podejdzie jeszcze trochę do góry (ponad 1900 powinno być na fjutach) pod przebitą linię trendu, a potem zjazd. Więc krótkoterminowo L, średnoterminowo S. Taki mam koncept i tego się trzymam. Grając średnioterminowo trzymam S.
Podobnie, zakładając, że teraz robimy korektę spadkowej piątki.
.- .-.. . .--- . ... --.. -.-. --.. . .-- ... - .-. --.. -.-- -- .- -- ... .. . --.. .-. ..- -.-. .... .- -- .. .-.-.- --. . -. . .-. .- .-.. -. .. . .--- . ... - .--. --- -.. .-.. .- -- .- -- -.-- .--. --- -. .. . -.. --.. .. .- .-.. -.- --- .-- .- ... . ... .--- .- .-.-.- .-- --.. .. .- .-.. . -- ... .--. --- .---- ----. ....- -.... .. --- -.. -.. .- .-.. . -- .-. .- -. --- .--. --- .---- ----. ...-- ...-- --..-- -... --- -. .. . -- .. .- .-.. . -- -.-. --.. .- ... ..- --- -... ... . .-. .-- --- .-- .- -.-. ... . ... .--- .. .-.-.- .-- .. . -.. --.. .. .- .-.. . -- --.. . -... . -.. .- ... .--. .- -.. -.- .. --..-- .- -. .. . .-- -.-- -.- --- .-. --.. -.-- ... - .- .-.. . -- .. -.-. .... .--. --- - . -. -.-. .--- .- .-.. ..- .-.-.- .- .-- .- .--- ..- - .-. --- -.-. .... . ... - .-. .- -.-. .. .-.. . -- -. .- - . .--- -.- --- -. ... --- .-.. .. .-.-.- - .-. --.. -.-- -- .- .--- ... .. . .. -- .. .-.. . --. --- .-- . . -.- . -. -.. ..- .-.-.-
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:27

Liber Grizzli Abaci napisał:
Jones napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
Jones napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
Zagadka:

// -.-. --.. -.-- // .-.. .. -... . .-. // .- -... .- -.-. .. // .--- . ... - // -.. .-- ..- .-.. .. -.-. --- .-- -.-- ..--..


// -. .. . // .-- .. . -- ---... -.--.-


-. .. . // .-- .. . ... --.. ..--.. // ... - .-. .- ... --.. -. .-.- // .--. .-. --.. -.-- -.- .-. --- ...-... -.-.. // -- .. // .-- -.-- .-. --.. .-.- -.. --.. .- ... --.. // - .- -.- .-.- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --.. .. .-.- .-.-.- .-.-.- .-.-.- // --- -.-. --.. -.-- .-- .. ...-... -.-. .. . --..-- // --..-. . // -. .. . // .--- . ... - // .. // - -.-- .-.. -.- --- // - .- -.- .- // --- -.. .--. --- .-- .. . -.. --..- // .--- . ... - // .--. .-. .- .-- .. -.. .-..- --- .-- .- // ---... -....- -.--.-
qrcze wszystko zapomniałem scratch w łączności służyłeś czy co ?

śpieszę z tłumaczeniem: Wink

nie wiesz? straszną przykrość mi wyrządzasz taką odpowiedzią... oczywiście, że nie jest i tylko taka odpowiedź jest prawidłowa :-)
nie wiem czy jesteś bo ze nie jesteś to wiem
może być Smile
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:35

lami napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
lami napisał:

...

.-.. .. -... . .-. -.-. .... -.-- -... .- .-. --- .-- -. -.-- -.-. .... .-.. --- .--. --..-- .- .-.. . .--- .- -.- - --- -... . -.. --.. .. . --.. .-- .. --. .. . -- --..-- -.-. --- --. .-. .- -.-.

Nie chyba, tylko na pewno!

Co grać? Ja myślę, że qrs najpierw podejdzie jeszcze trochę do góry (ponad 1900 powinno być na fjutach) pod przebitą linię trendu, a potem zjazd. Więc krótkoterminowo L, średnoterminowo S. Taki mam koncept i tego się trzymam. Grając średnioterminowo trzymam S.
Podobnie, zakładając, że teraz robimy korektę spadkowej piątki.
.- .-.. . .--- . ... --.. -.-. --.. . .-- ... - .-. --.. -.-- -- .- -- ... .. . --.. .-. ..- -.-. .... .- -- .. .-.-.- --. . -. . .-. .- .-.. -. .. . .--- . ... - .--. --- -.. .-.. .- -- .- -- -.-- .--. --- -. .. . -.. --.. .. .- .-.. -.- --- .-- .- ... . ... .--- .- .-.-.- .-- --.. .. .- .-.. . -- ... .--. --- .---- ----. ....- -.... .. --- -.. -.. .- .-.. . -- .-. .- -. --- .--. --- .---- ----. ...-- ...-- --..-- -... --- -. .. . -- .. .- .-.. . -- -.-. --.. .- ... ..- --- -... ... . .-. .-- --- .-- .- -.-. ... . ... .--- .. .-.-.- .-- .. . -.. --.. .. .- .-.. . -- --.. . -... . -.. .- ... .--. .- -.. -.- .. --..-- .- -. .. . .-- -.-- -.- --- .-. --.. -.-- ... - .- .-.. . -- .. -.-. .... .--. --- - . -. -.-. .--- .- .-.. ..- .-.-.- .- .-- .- .--- ..- - .-. --- -.-. .... . ... - .-. .- -.-. .. .-.. . -- -. .- - . .--- -.- --- -. ... --- .-.. .. .-.-.- - .-. --.. -.-- -- .- .--- ... .. . .. -- .. .-.. . --. --- .-- . . -.- . -. -.. ..- .-.-.-

Na poniedziałkowej ladze 13 puntków zarobku? No No to współczuję...
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:42

Lubię Steve'a. Jak dla mnie niesamowicie wymiata. Dla mnie jeden z najlepszych na świecie
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:44

Jones napisał:

...
nie wiem czy jesteś bo ze nie jesteś to wiem
może być Smile

Ta logicznie pokrętna odpowiedź podoba mi się Smile
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptySob 27 Cze 2009, 23:49

lami napisał:
Liber Grizzli Abaci napisał:
lami napisał:

...

.-.. .. -... . .-. -.-. .... -.-- -... .- .-. --- .-- -. -.-- -.-. .... .-.. --- .--. --..-- .- .-.. . .--- .- -.- - --- -... . -.. --.. .. . --.. .-- .. --. .. . -- --..-- -.-. --- --. .-. .- -.-.

Nie chyba, tylko na pewno!

Co grać? Ja myślę, że qrs najpierw podejdzie jeszcze trochę do góry (ponad 1900 powinno być na fjutach) pod przebitą linię trendu, a potem zjazd. Więc krótkoterminowo L, średnoterminowo S. Taki mam koncept i tego się trzymam. Grając średnioterminowo trzymam S.
Podobnie, zakładając, że teraz robimy korektę spadkowej piątki.
.- .-.. . .--- . ... --.. -.-. --.. . .-- ... - .-. --.. -.-- -- .- -- ... .. . --.. .-. ..- -.-. .... .- -- .. .-.-.- --. . -. . .-. .- .-.. -. .. . .--- . ... - .--. --- -.. .-.. .- -- .- -- -.-- .--. --- -. .. . -.. --.. .. .- .-.. -.- --- .-- .- ... . ... .--- .- .-.-.- .-- --.. .. .- .-.. . -- ... .--. --- .---- ----. ....- -.... .. --- -.. -.. .- .-.. . -- .-. .- -. --- .--. --- .---- ----. ...-- ...-- --..-- -... --- -. .. . -- .. .- .-.. . -- -.-. --.. .- ... ..- --- -... ... . .-. .-- --- .-- .- -.-. ... . ... .--- .. .-.-.- .-- .. . -.. --.. .. .- .-.. . -- --.. . -... . -.. .- ... .--. .- -.. -.- .. --..-- .- -. .. . .-- -.-- -.- --- .-. --.. -.-- ... - .- .-.. . -- .. -.-. .... .--. --- - . -. -.-. .--- .- .-.. ..- .-.-.- .- .-- .- .--- ..- - .-. --- -.-. .... . ... - .-. .- -.-. .. .-.. . -- -. .- - . .--- -.- --- -. ... --- .-.. .. .-.-.- - .-. --.. -.-- -- .- .--- ... .. . .. -- .. .-.. . --. --- .-- . . -.- . -. -.. ..- .-.-.-

jeżeli przyjąć, że ta piątka to był pierwszy impuls w 5 falowej strukturze, to przyjmując założenie, że zasięg całej struktury to 261.8% pierwszej fali, otrzymujemy zasięg spadków w okolice 1370...
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptyNie 28 Cze 2009, 01:38

tak sie pozniej zastanawialem dlaczego mnie raza dzialania adminow

i wiem, chodzi mi o roznice miedzy wladza jako wyraz swojej sily a wladza pojmowana jako sluzba.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptyNie 28 Cze 2009, 01:39

....


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Nie 28 Cze 2009, 01:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptyNie 28 Cze 2009, 01:49

i jeszcze jedno

było ustalone że po 22 zwłaszcza w weekendy luzujemy

i niech tak zostanie


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Nie 28 Cze 2009, 01:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptyNie 28 Cze 2009, 01:51

Mylogi napisał:
tak sie pozniej zastanawialem dlaczego mnie raza dzialania adminow

i wiem, chodzi mi o roznice miedzy wladza jako wyraz swojej sily a wladza pojmowana jako sluzba.

Mylogi, prosiłem o konkrety, a ty dalej ogólnikami sypiesz. To jest nie fair. Jeżeli masz konkretny problem z moją działalnością jako moda, to dawaj - nie jest dla mnie problemem krytyka. Irytuje mnie, niestety, takie tromtadractwo na poziomie ogólników.

Konkretny mój wpis (żółta, albo czerwona kartka), albo konkretne wycięcie treści posta... albo coś innego konkretnego. Napisz co Ci nie pasuje i dlaczego, a zweryfikuję swoje zachowanie jako moderator.

Służba forum to działanie na rzecz jego dobra. A każdy ma swoje, subiektywne pojęcie tego dobra. Twoje pojęcie dobra forum, jest inne niż np. Akwili. Ty byś chciał widzieć niebieską halkę, on sobie tego nie życzy.
Dlatego dopóki nie wejdziesz na poziom konkretnych przypadków i będziesz operować w sferze ogólników, nigdy się nie dogadamy...


Ostatnio zmieniony przez Liber Grizzli Abaci dnia Nie 28 Cze 2009, 02:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptyNie 28 Cze 2009, 01:57

MICHU napisał:
i jeszcze jedno

było ustalone że po 22 zwłaszcza w weekendy luzujemy

i niech tak zostanie

Michu, a co Ci tak adrenalina o 1:49 w nocy podskoczyła? affraid

Ja to na negocjacjach siedzę, trzech prawników coś pier...li obok, to aby nie zasnąć, sobie piszę na forum, ale Ty to już w łóżeczku powineneś smacznie Sleep


Ostatnio zmieniony przez Liber Grizzli Abaci dnia Nie 28 Cze 2009, 02:10, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 EmptyNie 28 Cze 2009, 02:03

LA

jak możesz to wymoderuj proszę mój post tak jak jest

na 3 stronie...

adrenalina wynika z pewnych życiowych spraw

pozdrowienia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.06.2009 - weekend   UFO - 27.06.2009 - weekend - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27.06.2009 - weekend
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO - 17.10.2009 weekend
» UFO - 12.09.2009 weekend
» UFO - 19.09.2009 weekend
» UFO - 31.10.2009 weekend
» UFO - 19.12.2009 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: