Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 System FW20 - 1 mln w pół roku

Go down 
+8
professor
Awa
Jones
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Ziommmm
przemak
antykatofob
Mr Lewar
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 10:49

anduril napisał:
Ziommmm napisał:
strasznie fajny radosno-debilowaty wątek.
jakiś koleś "skarbiec" wpadł na pomysł systemu "co mu da bańkę w pół roku", liczy zyski na papierze długopisem i kalkulatorem bo nie umie go wklepać do ami, i jeszcze postanowił się tym wszystkim podzielić z kolegami co też chcą być milionerami.
jak dla mnie, jeden z mocniejszych faworytów na "turbo-ufo-leszcza roku". Very Happy Very Happy Very Happy
Akurat to, czy ktoś zna, czy nie zna ami, nie jest żadnym wyznacznikiem.

A co do samego sysa, to...
"Każda metoda inwestycyjna, która wydaje się zbyt obiecująca w trakcie testów, posiada jakiś błąd."
http://www.stopazwrotu.pl/blog.php?blogid=97

Zgadzam się z Tobą w 100% anduril. Odnośnie Amibrokera - to z własnego doświadczenia polece Wam pewną metode.

Jesli gracie jakims systemem i testujecie go na Amibrokerze to spróbujcie sobie wydrukować np jedną serie z wykresami 1min (każdy dzień) i dodatkowo rozpiszcie każdy dzień w formie otwarcie,min,max,close i przeanalizujcie z przysłowiowym "kalkulatorem i długopisem na papierze" i jestem przekonany, że zobaczycie to czego Ami nie widzi.
Powrót do góry Go down
Ziommmm
Trend Trader
Trend Trader



Liczba postów : 1211
Registration date : 09/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 10:56

chrzanić ami, to był tylko przykład.

skarbiec, życzę ci powodzenia ale twoja naiwność szokuje i wiem, że "z powodzenia" niewiele wyjdzie Wink Very Happy

pokaż zrzut z konta jak mylogi i będziesz wtedy powaznym gościem do gadania a nie marzycielem-turboleszczem;)
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 11:22

Ziommmm napisał:
chrzanić ami, to był tylko przykład.

skarbiec, życzę ci powodzenia ale twoja naiwność szokuje i wiem, że "z powodzenia" niewiele wyjdzie Wink Very Happy

pokaż zrzut z konta jak mylogi i będziesz wtedy powaznym gościem do gadania a nie marzycielem-turboleszczem;)

Ok. Pełna seria U tez bedzie mogla zostac upubliczniona po rozliczeniu (przez mojego Klienta, który od początku serii gra non stop przy zalozeniach tego systemu)

1 kawalek z mojego http://www.bankfotek.pl/view/312694
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 11:23

Ziommmm napisał:
chrzanić ami, to był tylko przykład.

skarbiec, życzę ci powodzenia ale twoja naiwność szokuje i wiem, że "z powodzenia" niewiele wyjdzie Wink Very Happy

pokaż zrzut z konta jak mylogi i będziesz wtedy powaznym gościem do gadania a nie marzycielem-turboleszczem;)

Ale co szokuje? :-) Gdyby nie było napisane, że dochodzi do 1 mln zł to wszystko byłoby już OK?
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 11:29

skarbiec napisał:
Ale co szokuje? :-) Gdyby nie było napisane, że dochodzi do 1 mln zł to wszystko byłoby już OK?
Teoretycznie każdy zarabiający system dochodzi do miliona... kwestia tego jak długo to potrwa Wink
Ale co ja będę mówił, mając obsuwę powyżej historycznego MaxDD z backtestów Smile
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 11:33

anduril napisał:
skarbiec napisał:
Ale co szokuje? :-) Gdyby nie było napisane, że dochodzi do 1 mln zł to wszystko byłoby już OK?
Teoretycznie każdy zarabiający system dochodzi do miliona... kwestia tego jak długo to potrwa Wink
Ale co ja będę mówił, mając obsuwę powyżej historycznego MaxDD z backtestów Smile

Najszybciej do 1mln dochodzi chyba ten system, który wystartował z kapitałem 2mln Laughing

A tak ogólnie to ten system powstawał specjalnie pod konkurs parkietu, czyli max zwrot w 3 miesiące
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 11:39

anduril napisał:
skarbiec napisał:
Ale co szokuje? :-) Gdyby nie było napisane, że dochodzi do 1 mln zł to wszystko byłoby już OK?
Teoretycznie każdy zarabiający system dochodzi do miliona... kwestia tego jak długo to potrwa Wink
Ale co ja będę mówił, mając obsuwę powyżej historycznego MaxDD z backtestów Smile

Dokładnie, zwłaszcza jak się poprowadzi backtest z dołka DD na maksymalnym lewarze i na optymalizowanym okresie, to milion mamy gwarantowany (w teorii). Wg mnie już sam fakt zaangażowania 2000 zł na kontrakt dyskwalifikuje ten system.

I druga bardzo ważna rzecz: jeśli system w backteście zajmuje pozycje po wyrysowaniu całej świeczki a w realu kierujemy się świeczką dzienną z godziny 16:10, to wyniki testu są niemiarodajne.
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 11:49

WigWestor napisał:
anduril napisał:
skarbiec napisał:
Ale co szokuje? :-) Gdyby nie było napisane, że dochodzi do 1 mln zł to wszystko byłoby już OK?
Teoretycznie każdy zarabiający system dochodzi do miliona... kwestia tego jak długo to potrwa Wink
Ale co ja będę mówił, mając obsuwę powyżej historycznego MaxDD z backtestów Smile
Dokładnie, zwłaszcza jak się poprowadzi backtest z dołka DD na maksymalnym lewarze i na optymalizowanym okresie, to milion mamy gwarantowany (w teorii). Wg mnie już sam fakt zaangażowania 2000 zł na kontrakt dyskwalifikuje ten system.
I druga bardzo ważna rzecz: jeśli system w backteście zajmuje pozycje po wyrysowaniu całej świeczki a w realu kierujemy się świeczką dzienną z godziny 16:10, to wyniki testu są niemiarodajne.
Ale tu nie mamy amika, więc i optymalizacji.
Co do 2k/koń - nazwałem to ruletką i zdania nie zmieniam. Trafienie na obsuwę rzędu MaxDD na początku powoduje, że pozycja zmniejsza się znacząco i odrobienie strat jest mało realne... (skarbiec - proponuję zobaczyć co się stanie jeśli wystartujesz system tuż przed największą obsuwą jaką znalazłeś).
Prawda - amik robi takie cyrki jak napisałeś, jeśli się go nie upilnuje - przede wszystkim dzięki temu powstało wytłuszczone przez mnie powyżej powiedzenie Rolling Eyes

EDIT: źle zrozumiałem Twoje ostatnie zdanie, moja uwaga nie na temat, acz wciąż prawdziwa Smile


Ostatnio zmieniony przez anduril dnia Czw 06 Sie 2009, 11:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 11:50

WigWestor napisał:
anduril napisał:
skarbiec napisał:
Ale co szokuje? :-) Gdyby nie było napisane, że dochodzi do 1 mln zł to wszystko byłoby już OK?
Teoretycznie każdy zarabiający system dochodzi do miliona... kwestia tego jak długo to potrwa Wink
Ale co ja będę mówił, mając obsuwę powyżej historycznego MaxDD z backtestów Smile

Dokładnie, zwłaszcza jak się poprowadzi backtest z dołka DD na maksymalnym lewarze i na optymalizowanym okresie, to milion mamy gwarantowany (w teorii). Wg mnie już sam fakt zaangażowania 2000 zł na kontrakt dyskwalifikuje ten system.

I druga bardzo ważna rzecz: jeśli system w backteście zajmuje pozycje po wyrysowaniu całej świeczki a w realu kierujemy się świeczką dzienną z godziny 16:10, to wyniki testu są niemiarodajne.

Tak jak wczesniej pisalem - sygnal moze pasc o 16 ale pewny jest po wyrysowaniu calej swieczki. Myk polega na tym, że nie dochodzi do częstych zmian z S na L i na odwrót. Najważniejsza jest sygnalna, która wyznaczy punkt zwrotny. Czasami potrzeba np 50 pkt w przeciwną stronę żeby zmienić sygnał i dlatego podając info że system pozostaje na tej samej pozycji dalej o 16 zmienic to moze dosc duza zmiana na fixie.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 12:00

2 czesc http://www.bankfotek.pl/view/312720

Seria M7 "obronna" +906pkt (14 sygnałów)
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 12:16

skarbiec napisał:
Odnośnie Amibrokera - to z własnego doświadczenia polece Wam pewną metode.

Jesli gracie jakims systemem i testujecie go na Amibrokerze to spróbujcie sobie wydrukować np jedną serie z wykresami 1min (każdy dzień) i dodatkowo rozpiszcie każdy dzień w formie otwarcie,min,max,close i przeanalizujcie z przysłowiowym "kalkulatorem i długopisem na papierze" i jestem przekonany, że zobaczycie to czego Ami nie widzi.

Ciekawe... Moj ami widzi wszystko, co mu napisalem Wink
Podawanie potwierdzonych sygnalow na close po 16:20 (czyli na close, ktory juz byl) to czysta teoria. Takich systemow jest mnostwo Wink
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 12:19

przemak napisał:
skarbiec napisał:
Odnośnie Amibrokera - to z własnego doświadczenia polece Wam pewną metode.

Jesli gracie jakims systemem i testujecie go na Amibrokerze to spróbujcie sobie wydrukować np jedną serie z wykresami 1min (każdy dzień) i dodatkowo rozpiszcie każdy dzień w formie otwarcie,min,max,close i przeanalizujcie z przysłowiowym "kalkulatorem i długopisem na papierze" i jestem przekonany, że zobaczycie to czego Ami nie widzi.
Ciekawe... Moj ami widzi wszystko, co mu napisalem Wink
Podawanie potwierdzonych sygnalow na close po 16:20 (czyli na close, ktory juz byl) to czysta teoria. Takich systemow jest mnostwo Wink
Dlatego pomyślałem o sygnale z fiksa na open... może by to działało? Trzeba potestować Smile
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 12:23

anduril napisał:
przemak napisał:
skarbiec napisał:
Odnośnie Amibrokera - to z własnego doświadczenia polece Wam pewną metode.

Jesli gracie jakims systemem i testujecie go na Amibrokerze to spróbujcie sobie wydrukować np jedną serie z wykresami 1min (każdy dzień) i dodatkowo rozpiszcie każdy dzień w formie otwarcie,min,max,close i przeanalizujcie z przysłowiowym "kalkulatorem i długopisem na papierze" i jestem przekonany, że zobaczycie to czego Ami nie widzi.
Ciekawe... Moj ami widzi wszystko, co mu napisalem Wink
Podawanie potwierdzonych sygnalow na close po 16:20 (czyli na close, ktory juz byl) to czysta teoria. Takich systemow jest mnostwo Wink
Dlatego pomyślałem o sygnale z fiksa na open... może by to działało? Trzeba potestować Smile

Dlatego przy tescie było robione tak ze sygnal padał dzis na close - pozycja zmieniana dnia nastepnego na close (mozna zmienic na open) musze przeliczyc to napisze
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 12:58

skarbiec napisał:
przy tescie było robione tak ze sygnal padał dzis na close - pozycja zmieniana dnia nastepnego na close (mozna zmienic na open) musze przeliczyc to napisze

Przewidujesz caly nastepny dzien! To jest Graal - czyli masz blad Wink
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 13:13

przemak napisał:
skarbiec napisał:
przy tescie było robione tak ze sygnal padał dzis na close - pozycja zmieniana dnia nastepnego na close (mozna zmienic na open) musze przeliczyc to napisze

Przewidujesz caly nastepny dzien! To jest Graal - czyli masz blad Wink

Tak bylo robione z powodu powiekszania pozycji wzglkedem salda gotowkowego - pisalem wczesniej.

Wyniki obecnej serii - zakup na close:

1. System zwykly: +624pkt
2. System obronny: +659pkt

Wyniki obecnej serii - zakup na open po sygnale z dnia wczesniejszego:

1. System zwykły: +468pkt
2. System obronny: +505pkt

Okres zbyt krótki, pozniej postaram sie przeliczyc inne serie i dluzszy okres.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 16:21

Aktualna pozycja: S (od 2167). Zysk/strata: +92pkt
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 17:06

Mam nadzieję, że masz pomysł na liczenie zysku jak zacznie Ci się zmieniać zaangażowanie... Smile
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 18:14

skarbiec napisał:
Wyniki obecnej serii - zakup na close:

1. System zwykly: +624pkt
2. System obronny: +659pkt

System dzienny z wynikiem 400pkt miesiecznie, praktycznie bez dd, jak rozumiem... Gratulacje i powodzenia!
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 22:27

System intra którym gram ma od 2001 roku zysk średnio 210p na serię i maksymalną obsuwę 400pkt, a uważam, że to niezły system.
Wyniki rzędu tych podawanych przez Ciebie sugerują jedną z trzech rzeczy: albo popełniasz gdzieś błąd (np. rachunkowy), albo jest gdzieś tam taka seria, której jeszcze nie obliczyłeś, a która zabierze Ci 3/4 dotychczasowego zysku, albo masz w garażu taki sprzęcior:
http://historyofeconomics.files.wordpress.com/2008/09/back_to_the_future1.jpg

No albo dokonałeś odkrycia na miarę Nobla, ale szansa na to jest niestety mniejsza niż powyższej hipotezy, że jesteś Martym McFly Wink
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyCzw 06 Sie 2009, 23:37

Dzięki za uwagi.

Właśnie dlatego chciałem zacząć publikować sygnały publicznie, żeby "oczy bardziej doświadczonych" mogły coś dodać "in plus" do tego systemu.

Co ciekawe od 2003 roku system złapał praktycznie wszystkie sesje z zasięgiem ponad 100pkt (pomijając jedną)

Jakbyście mogli dodać od siebie jakim zaangażowaniem kapitału najlepiej grać, zakładając bezpieczną grę?
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPią 07 Sie 2009, 08:58

W przypadku jeśli masz zrobiony pełny test historyczny, to wziąłbym 2*MaxDD do 3*MaxDD. Jeśli nie, to myślę, że największe obsunięcie jakie znalazłeś *4.
Ale ja chcę zaledwie przejść na wcześniejszą emeryturę, a nie kupić Rollsa i jacht za trzy tygodnie Smile

Właśnie - nic nie napisałeś o obsunięciach w tym systemie... jeszcze raz:
proponuję zobaczyć co się stanie jeśli wystartujesz system tuż przed największą obsuwą jaką znalazłeś

Generalnie warto przemnożyć wyniki z testów przez "reality factor" - obsuwa razy 2, zysk razy 0.5.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPią 07 Sie 2009, 11:17

anduril napisał:
Ale ja chcę zaledwie przejść na wcześniejszą emeryturę, a nie kupić Rollsa i jacht za trzy tygodnie Smile

Dobre Very Happy

Ciągle to sprawdzam. Największa strata na chwile obecną wynosi 186pkt (w systemie normalnym). Przy obronnym ta strata zmniejsza się do -85pkt. Będę badał dalej i zobaczymy. Praktycznie przy "większych" stratach, system ten tracił to co zarobił dzień wcześniej. Ale gdyby wejść w pozycję przy systemie normalnym przed tą dużą stratą to przy pełnym zaangażowaniu kapitału nie byłoby wesoło.
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPią 07 Sie 2009, 12:24

600-900 punktów na serię, przy obsuwach <200? Jakem wierzący, tak nie wierzę pig
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPią 07 Sie 2009, 12:40

anduril napisał:
600-900 punktów na serię, przy obsuwach <200? Jakem wierzący, tak nie wierzę pig

I właśnie dlatego mamy ten wątek aby potwierdzić lub zaprzeczyć. Wklejhe jeszcze tabelkę od początku tej serii.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPią 07 Sie 2009, 14:54

skarbiec napisał:
Ale gdyby wejść w pozycję przy systemie normalnym przed tą dużą stratą to przy pełnym zaangażowaniu kapitału nie byłoby wesoło.

To zacznij realna kasa od tego wejscia, a strate przemnoz x2, wtedy bedziesz mogl cos powiedziec Wink
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPią 07 Sie 2009, 16:20

Aktualna pozycja: S (od 2167 -2009-08-03). Zysk/strata z aktualnej pozycji: +48pkt
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPon 10 Sie 2009, 16:22

Aktualna pozycja: L (od 2124 -2009-08-10). Zysk/strata z aktualnej pozycji: 0pkt.

Zysk/strata od początku publikacji +43pkt
Powrót do góry Go down
Ziommmm
Trend Trader
Trend Trader



Liczba postów : 1211
Registration date : 09/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPon 10 Sie 2009, 16:25

skarbiec napisał:
Aktualna pozycja: L (od 2124 -2009-08-10). Zysk/strata z aktualnej pozycji: 0pkt.

Zysk/strata od początku publikacji +43pkt

zlecenie wklepałeś o której?
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPon 10 Sie 2009, 16:28

Ziommmm napisał:
skarbiec napisał:
Aktualna pozycja: L (od 2124 -2009-08-10). Zysk/strata z aktualnej pozycji: 0pkt.

Zysk/strata od początku publikacji +43pkt

zlecenie wklepałeś o której?

Jeśli o mnie chodzi to o 16:05
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 EmptyPon 10 Sie 2009, 18:09

anduril napisał:
600-900 punktów na serię, przy obsuwach <200? Jakem wierzący, tak nie wierzę pig

bez jaj, są takie - i okresowo takie wyniki występują (np.: II'2009 +475, III+461, IV+502 netto), przy dd<150. albino

ps. co do lewarowania i dd zgadzam się z przedmówcami. w każdym razie na gpw 50% zaangażowania wydaje zdecydowanie za duże, niezależnie od parametrów dowolnego systemu - ja preferuję 15-20% (ale na forexie przy 20% to taki wpier..l się dostało, że affraid ).
pozdr
Powrót do góry Go down
Sponsored content





System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
System FW20 - 1 mln w pół roku
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» FUTURES----SYSTEM FW20----TRADEFW20.PL
» SYSTEM---TRANSAKCYJNY---DLA---KONTRAKTÓW---FW20
» UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend
» UFO - 16.10.2007
» UFO - 16.04.2008

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW-
Skocz do: