Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/

Go down 
+18
BORowik
forex
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Nadaje ze Stronia
betonowe_buty
Diablo
Aligator
dead_eye
kamikaze
Rmir
walent
Damian
Kazik
radko
fabularasa
Kozoyeb
Lennon
Edith
22 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 14:22

infinan napisał:
czyli nie mozesz odejść od kompa ... scratch

można ustawić alarm
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 14:42

infinan napisał:
Bogdan napisał:
infinan napisał:
gosc juz wykrył, że komp pracuje całą dobę? affraid
pracuje w takiej miedzynarod korporacji.. nasz system podwieszony jest na serwerze zagr.. czesto w nocy przeprowadzaja "konserwacje" systemu.. domyslam sie ze puscili jakis program, ktory wymagal zamkniecie wsz aplikacji w PL.. w kazdym razie wyłacze wychodzac z pracy Sad
ja piernicze, robienie tego w robocie tez niebezpieczne, bo jakiś szalony informatyk z zagranicy moze zdalenie wylaczyc kompa w "dobrej wierze i interesie firmy"
POmyśl czy nie wykupić VPS'a do zabawy ...
to koszt kilkunastu $$ miesiecznie.
http://astrafx.wordpress.com/2009/05/27/przewodnik-po-vps-rozdzial-3/
Ja tam mieszane odczucia odnosnie VPS-ow. Powiedzmy, ze masz EA, ktore jedzie na duzym zaangazowaniu i przegapienie pojedynczego sygnalu moze sporo uszczuplic depo. Co w sytuacji, gdy w newralgicznym momencie VPS odmowi wspolpracy (w koncu wszystko jest zawodne)? Wlasciciel VPS-a wyrowna strate (a moze nawet utracone korzysci)?

A druga sprawa to kwestia upubliczniania EA. Administrator VPS z oczywistych wzgledow ma pelen dostep do wszystkich plikow na kompie. Jesli sie zorientuje, ze ktorys z klientow wyjatkowo skuteczna strategie, to moze zwyczajnie ja ukrasc. Jak mu udowodnisz, ze zrobil na lewo kopie?
Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 15:07

infinan napisał:
czyli nie mozesz odejść od kompa ... scratch

u Ciebie działa system a mam wrażenie że i tak jesteś 24h przy kompie

niestety z doskoku ale widać że scenariusz 5 falki się realizuje - edek
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 15:46

forex napisał:
infinan napisał:
Bogdan napisał:
infinan napisał:
gosc juz wykrył, że komp pracuje całą dobę? affraid
pracuje w takiej miedzynarod korporacji.. nasz system podwieszony jest na serwerze zagr.. czesto w nocy przeprowadzaja "konserwacje" systemu.. domyslam sie ze puscili jakis program, ktory wymagal zamkniecie wsz aplikacji w PL.. w kazdym razie wyłacze wychodzac z pracy Sad
ja piernicze, robienie tego w robocie tez niebezpieczne, bo jakiś szalony informatyk z zagranicy moze zdalenie wylaczyc kompa w "dobrej wierze i interesie firmy"
POmyśl czy nie wykupić VPS'a do zabawy ...
to koszt kilkunastu $$ miesiecznie.
http://astrafx.wordpress.com/2009/05/27/przewodnik-po-vps-rozdzial-3/
Ja tam mieszane odczucia odnosnie VPS-ow. Powiedzmy, ze masz EA, ktore jedzie na duzym zaangazowaniu i przegapienie pojedynczego sygnalu moze sporo uszczuplic depo. Co w sytuacji, gdy w newralgicznym momencie VPS odmowi wspolpracy (w koncu wszystko jest zawodne)? Wlasciciel VPS-a wyrowna strate (a moze nawet utracone korzysci)?

A druga sprawa to kwestia upubliczniania EA. Administrator VPS z oczywistych wzgledow ma pelen dostep do wszystkich plikow na kompie. Jesli sie zorientuje, ze ktorys z klientow wyjatkowo skuteczna strategie, to moze zwyczajnie ja ukrasc. Jak mu udowodnisz, ze zrobil na lewo kopie?
w kwestii jakości dzialania vps'a znam kilka osob i jak na razie twierdza ze wsyztsko jest idealnie, na pewno awaria predzej mi sie przytrafi niz im.
A co do kradziezy EA no coz, to jest powod dla ktorego ja osobiscie nie zdecuduje sie na VPS'a , ale Bogdan chce uzywac darmowych ea, wiec to bez znaczenia. Wink
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 15:49

fabularasa napisał:
infinan napisał:
czyli nie mozesz odejść od kompa ... scratch

u Ciebie działa system a mam wrażenie że i tak jesteś 24h przy kompie

niestety z doskoku ale widać że scenariusz 5 falki się realizuje - edek
zwykle po 17 wogole nie włączam kompa, a od rana faktycznie sledze to, ale w kazdej chwili moge przynjamniej wyjsc, wczesniej nie bylo to wogole mozliwe. Tak czy siak spedzam przed kompem tyle godzin ile niejden z nas na etacie, wiec nie jest tak źle Very Happy
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 16:07

infinan napisał:
...

w kwestii jakości dzialania vps'a znam kilka osob i jak na razie twierdza ze wsyztsko jest idealnie, na pewno awaria predzej mi sie przytrafi niz im.
A co do kradziezy EA no coz, to jest powod dla ktorego ja osobiscie nie zdecuduje sie na VPS'a , ale Bogdan chce uzywac darmowych ea, wiec to bez znaczenia. Wink
hmmm, nawet najwiekszym gigantom informatycznym zdarzaja sie awarie, a oni powinni byc najlepiej przed nimi zabezpieczeni. A co dopiero mowic o jakiejs firemce, ktora postawila gdzies w garazu 20 pecetow i zyje z wynajmu VPS-ow. Jak dlugo pociagnie ich UPS w przypadku braku pradu? Ile maja niezaleznych laczy internetowych? Czy owi znajomi interesowali sie jak wyglada odpowiedzialnosc operatora VPS w przypadku awarii?

Oczywiscie w przypadku darmowych strategii, stosowanych jeszcze dodatkowo na demo ryzko jest zadne. Tylko po co wtedy ponosic koszty wynajmu VPS-a? scratch
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 16:36

forex napisał:
infinan napisał:
...

w kwestii jakości dzialania vps'a znam kilka osob i jak na razie twierdza ze wsyztsko jest idealnie, na pewno awaria predzej mi sie przytrafi niz im.
A co do kradziezy EA no coz, to jest powod dla ktorego ja osobiscie nie zdecuduje sie na VPS'a , ale Bogdan chce uzywac darmowych ea, wiec to bez znaczenia. Wink
hmmm, nawet najwiekszym gigantom informatycznym zdarzaja sie awarie, a oni powinni byc najlepiej przed nimi zabezpieczeni. A co dopiero mowic o jakiejs firemce, ktora postawila gdzies w garazu 20 pecetow i zyje z wynajmu VPS-ow. Jak dlugo pociagnie ich UPS w przypadku braku pradu? Ile maja niezaleznych laczy internetowych? Czy owi znajomi interesowali sie jak wyglada odpowiedzialnosc operatora VPS w przypadku awarii?

Oczywiscie w przypadku darmowych strategii, stosowanych jeszcze dodatkowo na demo ryzko jest zadne. Tylko po co wtedy ponosic koszty wynajmu VPS-a? scratch
tak, ale sznase ze domowy serwer padnie vs firma specjalistyczna, stawiam 10:1 ze pierwszy bedzie domowy serwer. Wink
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 16:52

infinan napisał:
...

tak, ale sznase ze domowy serwer padnie vs firma specjalistyczna, stawiam 10:1 ze pierwszy bedzie domowy serwer. Wink
Mow co chcesz, ale ja bym nie spal spokojnie wiedzac, ze moja kasa jest uzalezniona od bezawaryjnego dzialania jakiegos kompa przez 24h na dobe. Dlatego gram na swieczkach dziennych. Jedno zlecenie na dzien roboczy i rece pod doopa . Ewentualnie widzialbym sens stosowania dzialajacego na okraglo kompa w sytuacji gdyby kazde zlecenie wchodzilo na rynek z DOCELOWYM SL i TP. Wtedy awaria kompa zaowocowalaby w najgorszym razie dziura w zleceniach, ale nie spowodowalaby katastrofy. Tylko ile jest strategii spelniajacych ten warunek?

Moze to bardziej rozwazania filozoficzne, ale przyznasz kozo, ze cos w tym jest skoro sam najchetniej ograniczylbys sie do zbierania oplat za sprzedaz swoich EA zamiast samemu aktywnie grac.
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 16:58

[quote="forex"]
infinan napisał:
...

A co dopiero mowic o jakiejs firemce, ktora postawila gdzies w garazu 20 pecetow i zyje z wynajmu VPS-ow. Jak dlugo pociagnie ich UPS w przypadku braku pradu? Ile maja niezaleznych laczy internetowych?

scratch


Widziałem fotografię i dane VPS-a w USA. To co tam mają jest na granicy SF.
Prawdopobobieństwo awarii....chyba jakiś totalny kataklizm.
Powrót do góry Go down
Damian




Liczba postów : 7125
Location : Waw
Registration date : 28/01/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 18:24

[quote="Kazik"]
forex napisał:
infinan napisał:
...

A co dopiero mowic o jakiejs firemce, ktora postawila gdzies w garazu 20 pecetow i zyje z wynajmu VPS-ow. Jak dlugo pociagnie ich UPS w przypadku braku pradu? Ile maja niezaleznych laczy internetowych?

scratch


Widziałem fotografię i dane VPS-a w USA. To co tam mają jest na granicy SF.
Prawdopobobieństwo awarii....chyba jakiś totalny kataklizm.

zadne sensowne data center nie jest jedynakiem,
powinno byc zdublowane w innej lokalizacji geograficznej, wiec i kataklizm lokalny niczego nie zmieni
Powrót do góry Go down
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 18:26

Oil :

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 414511
Powrót do góry Go down
Damian




Liczba postów : 7125
Location : Waw
Registration date : 28/01/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 18:45

Lennon napisał:
Oil :

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 414511

xtb czy am to oil?
bo ja mam od kilku minut s ale ceny inne

edit: 60 centów i zamykamy kramik
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 19:19

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Dolar132


to tak jak Kamikaze pisał, jenocik up
Powrót do góry Go down
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 19:20

re Damian: XTB
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 19:40

dzis dzien duzych wahniec na edku:

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 301pklw
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyCzw 08 Paź 2009, 19:54

re Kazik... kontynuując i w zasadzie koncząc temat ZuluTrade, przytocze z forex-tsd :

"Zulutrade platform is very dangerous for subscribers, it's always split from 3 to 10 pips at any time, even more at big news out. This is easy to understand because zulutrade pay signals provider 0.5 pip and pay affiliate 0.4 pip commission and provide FREE (?!) signals for subscribers (...) Let's say you "lose" 5 pips/trade. The seller open 10 trade/day
Total: You "lose" 5 pips x 10 trades x 20 days = 1000 pips/month/1lot.
If you trade standard lot you lose 1000 pips x $10 = $10,000/month.
This $10,000/moth is pay for your FREE service at zulu"...


nic dodać.... szkoda sobie zawracać głowe tym "darmowym" serwisem


infinan napisał:
Bogdan chce uzywac darmowych ea
ale przyznasz ze mozna sciagnac darmowe EA, które swietnie dzialaja.. np Swiss Army czy MTP :-).. co innego komplexowy automat.. to musi kosztowac :-)

forex napisał:
Powiedzmy, ze masz EA, ktore jedzie na duzym zaangazowaniu i przegapienie pojedynczego sygnalu moze sporo uszczuplic depo.

ech, przegapienie sygnału wejscia to pół biedy (chyba ze masz na mysli sygnal SL lub SAR). Testowałem na demo wlasnie ManageTakeProfit (MPA). Zajebisty EA, bo zarządza pozycja (bierze czesciowe TP, przesuwa SL na BE + 1 itd).. Pozycje otwieramy "z palucha" lub innym EA bez ustawiania SL.. MPT niejako przejmuje w swoje rece pozycje. Ale bałbym sie zostawic to bez nadzoru, tak 24/7. Bo wszystko fajnie, jak jak jest prąd i net. Jak awaria, to pozycja zostaje bez ochrony. Dlatego wg mnie otwieranie trejdu automatem powinno isc tylko i wylacznie z ustawionym SL (nawet mega duzym)
Powrót do góry Go down
walent

walent


Liczba postów : 638
Registration date : 18/03/2009

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 00:17

walent napisał:
Czy kangur dotrze do 0.900?
FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 393272
https://ufoforum.forumotion.com/waluty-forex-f31/powitanie-wrzesien-2009-p387252.htm

We wrześniu zamieściłem taki obrazek.
Dzisiaj dotarło i przebił 0.900.
Teoretycznie powinno zawrócić,
ale nie ma sygnału odwrotu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 07:50

no tutaj to juz nie jest "darmowo"..

http://rentasignal.com/

w przeciwienstwie do ZULU (który sam jest brokerem), tutaj RAS daje tylko soft.

Kazik, zetknales sie z tym ?
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 07:53

forex napisał:

Moze to bardziej rozwazania filozoficzne, ale przyznasz kozo, ze cos w tym jest skoro sam najchetniej ograniczylbys sie do zbierania oplat za sprzedaz swoich EA zamiast samemu aktywnie grac.
Nawet jak sprzedam 10.000szt to nadal bede ich uzywal w realu, ale na wieksza skalę. Razz
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 09:14

edek znowu sciemnia ze sie w koncu zwali, czy jednak nie zartuje ? scratch
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 12:19

Trzy pierwsze zlecenia na FXPro i trzy drobne problemy: rekwota, poślizg i niemożność przesunięcia w górę tp na kablu, pomimo że zlecenie zamknęło się dopiero po dłuższej chwili.
Tym niemniej dwie pierwsze transakcje na plusie.
Oczekiwałem szybszej realizacji zleceń.
Cool
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 12:21

kamikaze napisał:
Trzy pierwsze zlecenia na FXPro i trzy drobne problemy: rekwota, poślizg i niemożność przesunięcia w górę tp na kablu, pomimo że zlecenie zamknęło się dopiero po dłuższej chwili.
Tym niemniej dwie pierwsze transakcje na plusie.
Oczekiwałem szybszej realizacji zleceń.
Cool
mt4 w graniu recznym jest bardzo niewygodne... Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 12:50

http://www.mediafire.com/file/eymky52ovdm/_MT4%20Analyzer.xlsm

EXCELL macro, ktory konweruje historię konta mt4 z htmla do excella
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 12:51

wycina posty, daję sobie spokój z pisaniem
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 13:04

Bogdan napisał:
no tutaj to juz nie jest "darmowo"..

http://rentasignal.com/

w przeciwienstwie do ZULU (który sam jest brokerem), tutaj RAS daje tylko soft.

Kazik, zetknales sie z tym ?


Jeżeli ktoś szuka sygnałów (darmowych/płatnych) to powinien
natychmiast przelać kasę na zbożny cel i dać sobie
spokój z tradingiem.
Szkoda każdej minuty na coś takiego.
Ponieważ finał jest z góry określony i nie ma wyjątków.
Jedyną zaletą jest to, że trwa to krócej niz dłużej .
Nie trzeba się długo męczyć dobryżart
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 14:00

cóz Kazik.. ja uważam, że skoro sam nie umiem stworzyc porządnego automatu (brak wiedzy) to go po prostu kupuje od fachowca. Rezerwuje sobie przy tym prawo do oceny jego przydatności jak rowniez do decyzji czy go bede uzywał...

Rozumiem, że Ty sam wszystko tworzysz od podstaw: naprawiasz w domu, hodujesz bydło, pieczesz chleb.. z samochodem również nie jedziesz do mechanika a naprawiasz u siebie w garażu..

Zresztą juz pierdole to co myslisz i co w swoim stylu wysmiewasz.
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 14:38

Bogdan napisał:
cóz Kazik.. ja uważam, że skoro sam nie umiem stworzyc porządnego automatu (brak wiedzy) to go po prostu kupuje od fachowca. Rezerwuje sobie przy tym prawo do oceny jego przydatności jak rowniez do decyzji czy go bede uzywał...

Rozumiem, że Ty sam wszystko tworzysz od podstaw: naprawiasz w domu, hodujesz bydło, pieczesz chleb.. z samochodem również nie jedziesz do mechanika a naprawiasz u siebie w garażu..

Zresztą juz pierdole to co myslisz i co w swoim stylu wysmiewasz.


Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie to co napisałem.
Przeczytaj inne opinie tych co mieli z tym do czynienia
i zastanów się co warto p..dolić a co nie.
Może znajdz jednego co na tym zarobił, bo mnie się nie udało.
Może słabo szukałem.

Nie widzę związku z pieczeniem chleba, ale wszystko można sprowadzić
do absurdu.
Ja mam zwyczaj uczyć się na błędach innych, jak tylko mam sposobność.
Każdy może odkrywać proch od nowa...he,he,
Przykro mi, że to co myślę nie jest zgodne z tym co chciałeś przeczytać.


I jeszcze jedno dla jasności, nie było moim celem wyśmiewanie się z Ciebie, bo chyba tak to odebrałeś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 15:03

Kazik napisał:
(...) Przeczytaj inne opinie tych co mieli z tym do czynienia (...) Ja mam zwyczaj uczyć się na błędach innych, jak tylko mam sposobność (...)

i nie mozna tak było od razu? Very Happy Po to własnie wkleilem zeby usłyszec opinie innych..

Ale i tak uważam ze za wiedze/prace innych nalezy placic. Skoro ktos poswiecił swój czas na stworzenie czegos , to Jego wola czy udostepni to za friko czy za opłata.

OK - idzie wknd. Czas "zresetowac twardy dysk".
Pozdro
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 19:53

cyklomiarka ma mi pomoc w wyznaczaniu max i min w trendzie

chart of the week:

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 W70r2b

teraz oczekuje max.
Powrót do góry Go down
Edith

Edith


Liczba postów : 2418
Age : 47
Registration date : 14/11/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 EmptyPią 09 Paź 2009, 21:25

kamikaze napisał:
wycina posty, daję sobie spokój z pisaniem
możesz jaśniej i mniej bezosobowo??? kto wycina posty, bo jeśli chodzi o mnie to dopiero teraz zalogowałam się po całym dniu nieobecności na rynku i forum tym samym
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/
Powrót do góry 
Strona 7 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» forex październik 2011
» FOREX LISTOPAD 2009
» FOREX GRUDZIEŃ 2009
» UFO - 02.10.2007
» FOREX MAJ 2011

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Waluty - FOREX-
Skocz do: