Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 02.11.2007

Go down 
+27
karnak
forex
crus
Cris
p0teflon
Dave
Prezes
Małolat
Kozoyeb
dafnia
EURO
myst
barany
przemak
mobar
Indiana
Diablo
melex259
REALISTA
kydo
Reser
Albin
kLeszcz
kamikaze
Bankrut
chudy mis
SzFagier
31 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
AutorWiadomość
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:26

kaczor napisał:
prezes102 napisał:
kaczor napisał:
prezes102 napisał:
Indiana napisał:
Prezes - daj sobie spokój na tydzień - dwa. Nic nie ugrasz, tylko zmasakrujesz rachunek. Potem popróbuj grać np. systemem Kydo godzinnym czy Kozo, stres mniejszy, o wtopie rzędu 100 pkt możesz zapomnieć.
Edit
Dziś również jestem zły na siebie, bo za szybko wyskoczyłem z eSek. Ale i tak wczorajsze stoplossy z eLek odrobione. Tyle dobrze, że stany na razie nie padakują, może uda się ponownie po 3860-70 wejść ponownie do gry. Oczywiście, na..... Very Happy

Dzięki za radę, ale trzeba kuć żelazo, póki gorące. Rachunek już mam zmasakrowany, a jedno dno goni drugie. Jeśli wierzyć w prawo serii, kiedyś się ono kończy. Stojąc z boku, będę poza ryzykiem, co uderzy w moje ego. Chcę walczyć i ufam, że wreswzcie zacznę wygrywać. U boku szwagra jakieś miejsce by się przydało... Kto chętny?

KAzdy system jest niczym bez prawidlowego zarzadzanai wielkoscia pozycji.Pisalem tu kiedys o wartosci oczekiwanej, i tym ze mozna zbankrutowac z bardz odobrym systemem.Jak bede mial chwile czsu to napisze moze FAQ o tolerowanej wielkosci ryzyka i wielkosci pozycji jaka trzeba miec zeby zminimalizowac ryzyko bankructwa.System koza na przyklad moze byc dobry dla niego bo dla niego strata 300 punktow na na 100 kontraktach to moze byc mniej niz 1% calosci kapitalu a jak ktos ma 5000 na kontrakt to po 300 punktach ma margin call i papa(oczywiscie to uproszczenie ale dopuszczalny poziom straty jest powiazany z wartoscia kapitalu)

Andre wiem, ze sie nei zgadzasz, ale pomysl ze ja pisze do ludzi ktorzy nie potrafia sobie DT odrabiac naglych ruchow rynku albo bledow w strategii.

A tak swoja droga ciekawy jestem jak ktos dopuszcza do strat wielkosci na przyklad 20% kapitalu to jak chce sie utrzymac na rynku?Wbrew pozorom nawet przy dobrym systemie moze sie zdarzyc kilak blednych sygnalow pod rzad.Nie ma systemow idealnych

Są takie rzeczy na świecie, które się fizjonomom nie śniły... "Gdy dopada Cię zło, z żalem idziesz na dno, Uwierz w siebie, a przyjdzie lepszy czas, (...) siłę MARZEŃ masz" - jak śpiewa Gosia Andrzejewicz. Trening czyi Mistrza, a WIARA cuda. Ja wciąż wierzę. Bardzo... Czy to jest klucz do sukcesu, ocenię później. Rynek to oceni.

Rzecz w tym, ze wcale nie trzeba miec racji zeby zarabiac. mozna nie miec racji w wiekszosci przypadkow i nadal byc do przodu.Ale coz zawsze mozna otworzyc pozycje i WIERZYC Very Happy pozdrawiam

Każdy w coś wierzy. Jeden w prognozę pogody, drugi w listę wyborczą numer 6, a Ty w to, że nie trzeba mieć racji, by zarobić. W wiarę często wplątuje się jednak zwątpienie, a w połączeniu ze strachem może skutecznie ograniczyć nasze zasoby, n'est pas? Pozdrowionka!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:29

To nei jest kwestia wiary ale obliczen.Liczby sa obiektywne i nie klamia, wiara moze byc najbardziej przewrotnym objawem samooszukiwania sie.Dlatego tak wielu graczy woli trzymac sie systemu, wiedza, ze dzieki temu ich wlasny umysl nie zwiedzie ich na manowce.
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:29

Dave napisał:
ewa-maria napisał:


Re Prezes
najbardziej zmasakrowany rachunek mam ja..... na 1000 pkt i paraliż decyzyjny....nie wiem jak wybrnąć? ale jak mówi mój mąż "to tylko pieniądze"
Pozdrawiam......przepadam za ufoludkami Very Happy


ewa-maria, prezes

czasami trzeba stanąc z boku i nabrac dystansu do rzeczywistości.
w nerwach robi się największe błędy.

taka walka dla walki jest zupełnie bez sensu.

Bez sensu to jest lokata. A my, Polacy, walkę mamy we krwi. I do krwi ostatniej kropli z żył, bronić będziemy ducha...
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:32

kaczor napisał:
Patrze na wykres i jestesmy akurat na dolnej bandzie kanalu wzrostowego.Jesli szwagry faktycznie istnieja to poza kanal nei spadniemy Laughing

no to przeprowadzisz dowod empiryczny w poniedzialek Very Happy Very Happy
ciagle o nich mowimy ale czy istnieja ? czy tylko tlumaczymy swoje bledy ?
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:33

kaczor napisał:
To nei jest kwestia wiary ale obliczen.Liczby sa obiektywne i nie klamia, wiara moze byc najbardziej przewrotnym objawem samooszukiwania sie.Dlatego tak wielu graczy woli trzymac sie systemu, wiedza, ze dzieki temu ich wlasny umysl nie zwiedzie ich na manowce.

"Liczby sa obiektywne i nie klamia", czyż to nie aksjomat, będący antonimem wiary? Kogo chcesz oszukać? "Oprócz wiary nie ma nic..."
Wiara w system też jest oznakiem ucieczki przed strachem, przed odpowiedzialnością: "...to nie ja, to system"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:34

loko napisał:
kaczor napisał:
Patrze na wykres i jestesmy akurat na dolnej bandzie kanalu wzrostowego.Jesli szwagry faktycznie istnieja to poza kanal nei spadniemy Laughing

no to przeprowadzisz dowod empiryczny w poniedzialek Very Happy Very Happy
ciagle o nich mowimy ale czy istnieja ? czy tylko tlumaczymy swoje bledy ?

Raczej to psychologiczna sklonnosc od poszukiwania zrodla wlasnych niepowodzen poza samym soba.Przyznanie sie do wlasnych bledow u wielu osob wiaze sie z przykrym stanem zwiazanym z wstydem i chwilowo naruszonym poczuciem wlasnej wartosci.Latwiej jest poszukac winnych gdzies obok. to nie wymaga zmierzenia sie z wlasnym postepowaniem i powoduje ze pozostaje sie w sferze psychicznego komfortu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:36

prezes102 napisał:
kaczor napisał:
To nei jest kwestia wiary ale obliczen.Liczby sa obiektywne i nie klamia, wiara moze byc najbardziej przewrotnym objawem samooszukiwania sie.Dlatego tak wielu graczy woli trzymac sie systemu, wiedza, ze dzieki temu ich wlasny umysl nie zwiedzie ich na manowce.

"Liczby sa obiektywne i nie klamia", czyż to nie aksjomat, będący antonimem wiary? Kogo chcesz oszukać? "Oprócz wiary nie ma nic..."
Wiara w system też jest oznakiem ucieczki przed strachem, przed odpowiedzialnością: "...to nie ja, to system"

Chodzi o to zeby byc skutecznym.Wszystko inne to juz ideologia niekoniecznie zwiazana z celami, ktore chcesz osiagnac/Jesli chodzi tylko o wiare to po co angazowac w to pieniadze?Szczera wiara nie potrzebuje zakladow z rzeczywistoscia o prawdziwosc:)
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:42

kaczor napisał:
prezes102 napisał:
kaczor napisał:
To nei jest kwestia wiary ale obliczen.Liczby sa obiektywne i nie klamia, wiara moze byc najbardziej przewrotnym objawem samooszukiwania sie.Dlatego tak wielu graczy woli trzymac sie systemu, wiedza, ze dzieki temu ich wlasny umysl nie zwiedzie ich na manowce.

"Liczby sa obiektywne i nie klamia", czyż to nie aksjomat, będący antonimem wiary? Kogo chcesz oszukać? "Oprócz wiary nie ma nic..."
Wiara w system też jest oznakiem ucieczki przed strachem, przed odpowiedzialnością: "...to nie ja, to system"

Chodzi o to zeby byc skutecznym.Wszystko inne to juz ideologia niekoniecznie zwiazana z celami, ktore chcesz osiagnac/Jesli chodzi tylko o wiare to po co angazowac w to pieniadze?Szczera wiara nie potrzebuje zakladow z rzeczywistoscia o prawdziwosc:)

Mówimy o pomnażaniu kapitału, a nie o zakładach. To byłoby uproszczenie. A do każdego sukcesu czy porażki dospisuje się ideologię i to chyba może być wnioskiem z tej rozmowy. Rynek nauczy nas znowu pokory... Trzeba być czujnym, jak pies podwójny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:44

Prezent dla Realisty
za:
NIESKAZITELNĄ POSTAWĘ WOJOWNIKA

https://www.youtube.com/watch?v=ggLbeVlvpKw
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:45

A tak juz na weekend to na dziennym MACD i RSI widac wyraznie bycze dywergencje dla DIJA.Nie wiem skad takie pesymistyczne prognozy sie dla DIJA i amerykanskich rynkow biora,Czasem widze dziwne pomieszanie AT z chciejstwem,ktos mowi ze "powinno spadac, bo..." i pozniej szuka na sile potwierdzen w AT a tak naprawde jedno z drugim nie powinno miec nic wspolnego..

re prezes

Kazdy ma swoja droga i kazdy jest za nai odpowiedzialny, ja Ci zycze sukcesu.

Bankrut gratulacje!
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:47

kaczor napisał:
loko napisał:
kaczor napisał:
Patrze na wykres i jestesmy akurat na dolnej bandzie kanalu wzrostowego.Jesli szwagry faktycznie istnieja to poza kanal nei spadniemy Laughing

no to przeprowadzisz dowod empiryczny w poniedzialek Very Happy Very Happy
ciagle o nich mowimy ale czy istnieja ? czy tylko tlumaczymy swoje bledy ?

Raczej to psychologiczna sklonnosc od poszukiwania zrodla wlasnych niepowodzen poza samym soba.Przyznanie sie do wlasnych bledow u wielu osob wiaze sie z przykrym stanem zwiazanym z wstydem i chwilowo naruszonym poczuciem wlasnej wartosci.Latwiej jest poszukac winnych gdzies obok. to nie wymaga zmierzenia sie z wlasnym postepowaniem i powoduje ze pozostaje sie w sferze psychicznego komfortu.

wiesz to jest b.trudne znalezc taki balans dla tradera. jak za bardzo zacznie analizowac swoje bledy i slabosci to moze stracic pewnosc siebie i poczucie wartosci. wyobrazasz sobie pogromce przyznajacego sie do tego ze boi sie zwierzat od czasu do czasu. ? zwykle sprawy sa szare niz biale lub czarne. a swoja droge to jestes po psychologii ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:47

Witam,

Nasz rynek uratowaly dzis: wyjatkowosc dnia - okienko miedzy dniem swiatecznym z weekendem (choc obroty oceniam jako dosc wysokie) oraz mobilizacja bykow za oceanem. Kierunek pokaza zapewne stany, gdzie obecnie pierwszym waznym zadaniem bedzie przykrycie wczorajszej czarnej swiecy. Jesli to sie uda juz na poczatku przyszlego tygodnia - nasz rynek nie powinien sie dalej obsuwac. Osobiscie w to watpie i zajalem dzis pozycje po krotkiej stronie rynku (3860). Jestem chyba dosc osamotniony w tej decyzji - wiekszosc forumowiczow zrealizowala zysk z S na fix, a niektorzy nawet zaryzykowali L. Wejscie w L uznaje za ekstrawagancje. Smile

Jedna uwaga na odlegla przyszlosc. Dzis przeczytalem jedna z prognoz zakonczenia cyklu gospodarczego w Polsce, wygloszona przez pana Hausnera (pamietamy go jako min finansow w rzadzie millera i belki). Otoz pierwszy kryzys przewiduje w ... 2009 roku. Zasade, ktora warto teraz przywolac to wyprzedzenie zmian koniunktury gieldowej w stosunku do cyklu gospodarczego. Wynosi zazwyczaj ok 3 kwartalow. Oznacza to, ze szczyt hossy moze sie zdarzyc dopiero w przyszlym roku. Jest to jak widac przestroga na dosc odlegla przyszlosc (wiekszosc forumowiczow aktywnie otwiera i zamyka pozycje w ciagu paru godzin lub kilku dni), ale warto ja miec na uwadze...

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:48

Weszłam w jeden z podawanych systemów, posłuszna byłam jedynie w jego słabych momentach.....zrealizowałam je w 100%....psychicznie wysiadłam, gdy zaczął generować zysk...już mnie nie było ..... nigdy nie obarczam nikogo za swoje błędy.....to jest bez sensu.....zgadzam się z opinią że należy dostać baty by w przyszłości zarabiać.....bacznie obserwuję każdą sesję....jestem pracusiem:)) ale brak mi refleksu
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:51

Bankrut napisał:
REALISTA napisał:
podtrzymuję swoją opinię że forum stało się bycze. Wink

Złota Czcionka
Dożyliśmy tych czasów kiedy WOU...
WOU = L 43%
WOU = 0 26%
WOU = S 29%
Nie - większośc na ELACH - ale jaja
Re bankrut
A czy dopuszczasz, że mogą mieć rację? Głupie pytanie.
Poprawniej będzie ile dajesz szans, że ich racja.


Ostatnio zmieniony przez dnia Pią 02 Lis 2007, 22:54, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:53

ewa-maria napisał:
Weszłam w jeden z podawanych systemów, posłuszna byłam jedynie w jego słabych momentach.....zrealizowałam je w 100%....psychicznie wysiadłam, gdy zaczął generować zysk...już mnie nie było ..... nigdy nie obarczam nikogo za swoje błędy.....to jest bez sensu.....zgadzam się z opinią że należy dostać baty by w przyszłości zarabiać.....bacznie obserwuję każdą sesję....jestem pracusiem:)) ale brak mi refleksu

Moglas wejsc z takim zaangazowaniem ze nawet potencjalna strata nie bylaby bolesna.Wyznacz sobie ile mozesz stracic i zamykaj pozycje jak osiagniesz ten poziom straty niewazne co by sie dzialo.Wiekszosc traderow ma psychologiczna sklonnosc do zbyt poznego zamykania stratnych pozycji i zbyt szybkiego zamykania pozycji zyskownych.Przyczyny sa skomplikowane i sa tematem wielu ksiazek wiec nei bede ich tu przytaczal,ale umiejetnosc zamykanai stratnych pozycji to bardzooo cenna wiedza;)
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:54

re: Karnak

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Fw2010

no ja dopuszczam taki kanalik...

3850
3890 i tam się ustawie...
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:56

Trzykropku
doceniam znaczenie Polski i powiazanie koniunktury z gielda, ale wydaje mi sie ze gdzies indziej zostanie wyznaczony szczyt koniunktury i bedzie to raczej za wielka woda. powtorze to co pare dni temu uslyszalem , bessy zwykle zaczynaly sie na wiosne- marzec lub jakos tam. O ile oczywiscie nie zacznie sie w poniedzialek .
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 22:57

ewa-maria napisał:
Weszłam w jeden z podawanych systemów, posłuszna byłam jedynie w jego słabych momentach.....zrealizowałam je w 100%....psychicznie wysiadłam, gdy zaczął generować zysk...już mnie nie było ..... nigdy nie obarczam nikogo za swoje błędy.....to jest bez sensu.....zgadzam się z opinią że należy dostać baty by w przyszłości zarabiać.....bacznie obserwuję każdą sesję....jestem pracusiem:)) ale brak mi refleksu

Toćka w toćkę moje ostatnie poczynania z systemem. A już myślałem, że wokoło sami zwycięzcy. Ostatni będą pierwszymi, póki co należy chylić czoła przed tymi, którzy od nas wyciągają kasę. Prawo rynku. Ciągle myślę nad jakims fortelem... Najlepsza byłaby współpraca za szwagrami. Qu'est ce-que tu pense?
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:00

ewa-maria napisał:
Weszłam w jeden z podawanych systemów, posłuszna byłam jedynie w jego słabych momentach.....zrealizowałam je w 100%....psychicznie wysiadłam, gdy zaczął generować zysk...już mnie nie było ..... nigdy nie obarczam nikogo za swoje błędy.....to jest bez sensu.....zgadzam się z opinią że należy dostać baty by w przyszłości zarabiać.....bacznie obserwuję każdą sesję....jestem pracusiem:)) ale brak mi refleksu

refleks się przydaje w grze na bilardzie....na giełdzie raczej nie za bardzo Smile
przy najmniej tak jest u mnie.......może inni mają inaczej Very Happy
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:00

ewa-maria napisał:
Weszłam w jeden z podawanych systemów, posłuszna byłam jedynie w jego słabych momentach.....zrealizowałam je w 100%....psychicznie wysiadłam, gdy zaczął generować zysk...już mnie nie było ..... nigdy nie obarczam nikogo za swoje błędy.....to jest bez sensu.....zgadzam się z opinią że należy dostać baty by w przyszłości zarabiać.....bacznie obserwuję każdą sesję....jestem pracusiem:)) ale brak mi refleksu

Ale to bylo 1000pkt "w ogole" czy na jeden kontrakt? Jezeli na jeden kontrakt, to... a jezeli "w ogole", to znaczy, ze stac Ciebie na to i tyle.

Zięć zwraca się do bogatego teścia miesiąc po ślubie:
- Tate, potrzebujemy pieniedzy...
- Jak to? Posagu 50 tysiecy... Slub, mieszkanie, podroz poslubna, utrzymanie... no gora 30 tysiecy!? A reszta?
- Aj, tate - a interesów nie robilem?
Powrót do góry Go down
nazgul71

nazgul71


Liczba postów : 459
Age : 53
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:03

prezes102 napisał:
ewa-maria napisał:
Weszłam w jeden z podawanych systemów, posłuszna byłam jedynie w jego słabych momentach.....zrealizowałam je w 100%....psychicznie wysiadłam, gdy zaczął generować zysk...już mnie nie było ..... nigdy nie obarczam nikogo za swoje błędy.....to jest bez sensu.....zgadzam się z opinią że należy dostać baty by w przyszłości zarabiać.....bacznie obserwuję każdą sesję....jestem pracusiem:)) ale brak mi refleksu

Toćka w toćkę moje ostatnie poczynania z systemem. A już myślałem, że wokoło sami zwycięzcy. Ostatni będą pierwszymi, póki co należy chylić czoła przed tymi, którzy od nas wyciągają kasę. Prawo rynku. Ciągle myślę nad jakims fortelem... Najlepsza byłaby współpraca za szwagrami. Qu'est ce-que tu pense?
Dołączę się do zrzędzenia na własnymi slabościami. Otóż na stratnych pozycjach przebywać mogę bardzo długo, a zysk biorę i sp.. dopiero po sesji albo kilku okazuje się, że można było wziąc x razy tyle. Co prawda jak mówią na zysk nie należy się obrażać, ale siedzenie na stracie i zrealizowanie jej kiedy przybrała już formę śnieżnej kuli to najbardziej bolesna sprawa. Nie jesteś prezes sam
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:04

prezes102 napisał:
Najlepsza byłaby współpraca za szwagrami...

Taaaa... Niestety wspolpraca chyba tylko w formie wplat do funduszu inwestycyjnego. W obecnej chwili - nie polecam Wink

Natomiast zdecydowanie lepiej niz na moich poczynaniach gieldowych wychodze na koncie e-max plus w mbanku - pelne 4,5% rocznie! Very Happy
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:04

Bankrut napisał:
re: Karnak

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Fw2010

no ja dopuszczam taki kanalik...

3850
3890 i tam się ustawie...
Ciekawy kanalik, bo potwierdzałby mój system. Po symulacji świeczki poniedziałkowej wyszło mi, że zamknięcie poniedziałkowe powyżej 3895 trudno to powiedzieć co do punktu, bo to zalęży od kształtu całej świeczki, wygeneruje sygnał L. Tak ,ze warto na te rejony polować, ale patrząc bystrym okiem coby się nie postrzelić.
Pozdr
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:07

nazgul71 napisał:
...siedzenie na stracie i zrealizowanie jej kiedy przybrała już formę śnieżnej kuli to najbardziej bolesna sprawa...

Bo z pozycji nalezy wychodzic jak jest okreslona z gory strata i nie ma to-tamto. Zamykac i juz. Z okreslona strata latwiej sie pogodzic, bo w zasadzie nalezy sie z nia pogodzic otwierajac pozycje. Znow sie przypomina przedwojenny szmonces, przypomniany przez Dudka: "Ile mozna stracic?" Cool
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:09

Re: Przemak

skoro boli to "nie stać mnie na to"
Powrót do góry Go down
nazgul71

nazgul71


Liczba postów : 459
Age : 53
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:10

wszystko to prawda drogi Przemaku i w teorii mam to dopracowane do perfekcji, no ale w praktyce różnie bywa gram dopiero dwa lata i jakoś się utrzymuje na powerzchni ale z psychiką czasem ciężko
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:11

przemak napisał:
nazgul71 napisał:
...siedzenie na stracie i zrealizowanie jej kiedy przybrała już formę śnieżnej kuli to najbardziej bolesna sprawa...

Bo z pozycji nalezy wychodzic jak jest okreslona z gory strata i nie ma to-tamto. Zamykac i juz. Z okreslona strata latwiej sie pogodzic, bo w zasadzie nalezy sie z nia pogodzic otwierajac pozycje. Znow sie przypomina przedwojenny szmonces, przypomniany przez Dudka: "Ile mozna stracic?" Cool

Święte słowa! OK, czas na pełen relaks. Weekend przed nami, życzę wszystkim miłego wypoczynku i udanych inwestycji next week. Wsiadam w autokar do łóżeczka. Ten raczej mnie nie wyrzuci... Małżonka na to nie pozwoli.Very Happy Surprised Sleep
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:12

ewa-maria napisał:
skoro boli to "nie stać mnie na to"

Wiem, nikogo nie stac... Chodzi mi o to, ze dopuscilas do takiej straty i ja "zrealizowalas", czyli kasa na to byla. To niestety tez wskazuje na chyba zbyt duza pozycje, choc nie chialbym sie wymadrzac.
Powrót do góry Go down
nazgul71

nazgul71


Liczba postów : 459
Age : 53
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:14

Tak jest no to jeszcze jd i idę zajarać na taras wasze zdrowie
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 EmptyPią 02 Lis 2007, 23:14

nazgul71 napisał:
wszystko to prawda drogi Przemaku i w teorii mam to dopracowane do perfekcji, no ale w praktyce różnie bywa gram dopiero dwa lata i jakoś się utrzymuje na powerzchni ale z psychiką czasem ciężko

Ja gram zdecydowanie krocej... i co myslisz - ja tez o dwa-trzy punkty zawsze ustalona wczesniej strate powiekszam, bo... no wlasnie, bo co? Embarassed
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.11.2007   UFO - 02.11.2007 - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 02.11.2007
Powrót do góry 
Strona 16 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» UFO - 04.09.2007
» UFO - 21.09.2007
» UFO - 08.10.2007
» UFO - 22.10.2007
» UFO - 28.11.2007

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: