Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 05.07.2010

Go down 
+48
loko
Liber GRIZZLI Abaci
Władzió
Bartek
myśliwyl
Akwila
leszczyzna
Stavros
filip
SzFagier
Azazel
EX
Salomon Fiszman
Alicja_B
Kola
Diablo
nomad
kaczor
barura
przemak
wry
Pan Nikt
dead_eye
Ezet
crus
fabularasa
kydo
goldmar SYS TRADER
Damian
STOLZMAN
walent
barany
Nadaje ze Stronia
Huntero
dafnia
RJ
dixi
Małolat
thorgall
GROOBY2
IronFX
SYLWESTER
delphia
W stronę słońca :)
Reser
gajowy
inwestor
Jastrząb
52 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 20:40

http://www.tase.co.il/TASEEng/Homepage.htm
GRAM SWOJE wakajce musza byc ok
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 20:44

malec napisał:
OpCjOnEr napisał:
loko napisał:
OpCjOnEr napisał:
Te nasze "pierwsze damy" to coraz bardziej nieudane. Najpierw qcharka, później wytapirowana ruska Barbie, później baba z nosem jak Pinokio a teraz SZALUPY WELCOME TO...
Kiedy nasza First Lady będzie wyglądać jak np. Michelle Obama albo Condoleeza Rice a nie jak baba z warzywniaka?

a czy ładna laska wyszłaby za takiego jelopa ?

UFO - 05.07.2010 - Page 9 33_1

Ale może gdy się z nim żeniła to wyglądała wporzo - w końcu trochę dawnawo temu to musiało być.
ALE BRZYDKA DUPA KTO TO

ania komorowska 1 laska rzeczypospolitej.

po litrze i 42 lat temu to moze ?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 20:54

TAK POWINNA WYGLĄDAĆ FERST LEJDI:

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Michelle-obama-white-house-portrait

a nie jak babsztyl z warzywniaka albo biurwa na emeryturze.

Zauważcie, że za Oceanem w polityce i massmediach ludzie o posturze np. naszego Kalisza są skończeni. O ile w społeczeństwie grubasów dużo to w tv i polityce kryteria są bardzo ostre pod tym względem i dobrze.
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 20:58

http://www.financialsense.com/financial-sense-newshour/big-picture/2010/06/19/02/a-conversation-with-bob-prechter-final-end-game

jak ktos zainteresowany to moze sobie posluchac prechtera
Powrót do góry Go down
STOLZMAN

STOLZMAN


Liczba postów : 594
Registration date : 20/04/2010

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:01

malec napisał:
dino napisał:
malec napisał:

ALE BRZYDKA DUPA KTO TO
Twoja stara
masz chujowy wzrok cieniasie i pewnie przyrodzenie tez ci opada no ale milujmy bliźnich Twisted Evil
UFO - 05.07.2010 - Page 9 767691
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:08

OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
Palikot jest fajny
http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article639671/Palikot_zbiera_donosy_na_ksiezy.html

jedyny z PO którego szanuje

Bo nienawidzisz kleru i każdego, kto będzie robił coś ANTY-kler będziesz podziwiwał Laughing

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

OpCjOnEr napisał:
Ja nie bronię tylko pisałem o tym, że czy białas czy kolorowy popełni przestępstwo to jest to jedna cholera.
Ruskich nie cierpię i tego raczej nic u mnie nie zmieni. Niektórzy mają wrodzoną nienawiść do Juden, inni do "brudasów" a ja do ruskich i tyle.

Kwaśniewska elegancka była - to fuckt ale z gęby przypominała mi ruskiego babsztyla.

A co ci Turcy takiego robili? Tobie chyba nic skoro dziś tu piszesz.

No miałem pare nieprzyjemnych sytuacji, ale bardziej przesrane mialy kobiety

Odwiedzasz Berlin odwiedź sobie o 22tej dzielnice turecką to zrozumiesz
Powrót do góry Go down
Salomon Fiszman

Salomon Fiszman


Liczba postów : 1491
Age : 54
Location : Prestwich
Registration date : 19/04/2008

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:09

OREDZIE


https://www.youtube.com/watch?v=o-Sd-KWP5ss&feature=player_embedded

TO PRAWDA Question Question Question
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:09

Taka mała dygresja odnośnie wyborów. Zwróćcie uwagę, że Komorowski będzie prezydenten wybranym w sposób negatywny! Mnóstwo ludzi na niego głosujących wcale nie popiera go a głosowali na zasadzie "oby tylko nie kaczor" - mniejsze zło natomiast na Kaczora głosowali tylko ci, którzy autentycznie go popierają a to jest istotne bo gdyby na Komora mieli głosować tylko ci, którzy autentycznie go popierają na tak, to by przegrał z kretesem.

No i już 15 lat mamy prezydentów na literę K.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:13

KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
Palikot jest fajny
http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article639671/Palikot_zbiera_donosy_na_ksiezy.html

jedyny z PO którego szanuje

Bo nienawidzisz kleru i każdego, kto będzie robił coś ANTY-kler będziesz podziwiwał Laughing

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

A który prezydent nie miał? Magister Kwaśniewski może nie miał?
Laughing Laughing Noga go bolała w Katyniu, że ledwo stał. Lechu "Bolek" W. też sobie lubił chlapnąć.
To problem większości rządzących, np. Jelcyn, Gorbaczow - to alkoholicy pełną gębą.
Nasz były minister "Sztuczne Serce" Religa też alkoholik był.
Lechu K. nie pierwszy i nie ostatni.
A Siwiec z Kaliszem jak zabawiali sie w JPII po wyjściu z helikoptera to trzeźwi byli?
Wszyscy chleją równo.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:15

Jutro ogólnoświatowa korba, kto został na S ten przegra życie.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:15

OpCjOnEr napisał:
Taka mała dygresja odnośnie wyborów. Zwróćcie uwagę, że Komorowski będzie prezydenten wybranym w sposób negatywny! Mnóstwo ludzi na niego głosujących wcale nie popiera go a głosowali na zasadzie "oby tylko nie kaczor" - mniejsze zło natomiast na Kaczora głosowali tylko ci, którzy autentycznie go popierają a to jest istotne bo gdyby na Komora mieli głosować tylko ci, którzy autentycznie go popierają na tak, to by przegrał z kretesem.

No i już 15 lat mamy prezydentów na literę K.

no ale w pierwszej turze pozostali kandydaci bardziej niż cienko wypadli jedynie Napieralski z 14%
ja w pierwszej turze głosowałem wlasnie na Napieralskiego ale nie dlatego że go popieram czy to że jest z lewicy bo SLD dawno przestało byc lewicowe zostala tylko nazwa , głosowałem na niego własnie dlatego że jako wyborca nie chce żeby w polityce były tylko dwie partie prawicowe, ktore sobie stworzyly wojenke i jest to ich sposob na władze,
drugą ture olałem
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:17

OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
Palikot jest fajny
http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article639671/Palikot_zbiera_donosy_na_ksiezy.html

jedyny z PO którego szanuje

Bo nienawidzisz kleru i każdego, kto będzie robił coś ANTY-kler będziesz podziwiwał Laughing

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

A który prezydent nie miał? Magister Kwaśniewski może nie miał?
Laughing Laughing Noga go bolała w Katyniu, że ledwo stał. Lechu "Bolek" W. też sobie lubił chlapnąć.
To problem większości rządzących, np. Jelcyn, Gorbaczow - to alkoholicy pełną gębą.
Nasz były minister "Sztuczne Serce" Religa też alkoholik był.
Lechu K. nie pierwszy i nie ostatni.
A Siwiec z Kaliszem jak zabawiali sie w JPII po wyjściu z helikoptera to trzeźwi byli?
Wszyscy chleją równo.

eee no co ty gadasz ten motyw z odegraniem Wojtyły był zajebisty ja z tego brechtałem Laughing
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:25

KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
Palikot jest fajny
http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article639671/Palikot_zbiera_donosy_na_ksiezy.html

jedyny z PO którego szanuje

Bo nienawidzisz kleru i każdego, kto będzie robił coś ANTY-kler będziesz podziwiwał Laughing

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

A który prezydent nie miał? Magister Kwaśniewski może nie miał?
Laughing Laughing Noga go bolała w Katyniu, że ledwo stał. Lechu "Bolek" W. też sobie lubił chlapnąć.
To problem większości rządzących, np. Jelcyn, Gorbaczow - to alkoholicy pełną gębą.
Nasz były minister "Sztuczne Serce" Religa też alkoholik był.
Lechu K. nie pierwszy i nie ostatni.
A Siwiec z Kaliszem jak zabawiali sie w JPII po wyjściu z helikoptera to trzeźwi byli?
Wszyscy chleją równo.

eee no co ty gadasz ten motyw z odegraniem Wojtyły był zajebisty ja z tego brechtałem Laughing

mnie to do teraz smieszy do lez Laughing
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:30

kaczor napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
Palikot jest fajny
http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article639671/Palikot_zbiera_donosy_na_ksiezy.html

jedyny z PO którego szanuje

Bo nienawidzisz kleru i każdego, kto będzie robił coś ANTY-kler będziesz podziwiwał Laughing

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

A który prezydent nie miał? Magister Kwaśniewski może nie miał?
Laughing Laughing Noga go bolała w Katyniu, że ledwo stał. Lechu "Bolek" W. też sobie lubił chlapnąć.
To problem większości rządzących, np. Jelcyn, Gorbaczow - to alkoholicy pełną gębą.
Nasz były minister "Sztuczne Serce" Religa też alkoholik był.
Lechu K. nie pierwszy i nie ostatni.
A Siwiec z Kaliszem jak zabawiali sie w JPII po wyjściu z helikoptera to trzeźwi byli?
Wszyscy chleją równo.

eee no co ty gadasz ten motyw z odegraniem Wojtyły był zajebisty ja z tego brechtałem Laughing

mnie to do teraz smieszy do lez Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=Cn0QO1Qpv0A dobryżart
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:32

KRT napisał:

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

A po czym tak sądzisz? Ja miałem styczność z alkoholizmem w otoczeniu, ale po Lechu tego nie widziałem, miał zbyt "trzeźwą" twarz, przynajmniej tak mi się wydawało, może mają dobry puder w kancelarii Laughing

Odnośnie Turków - ostatnio w parku dosiadł się do mnie starszy dziadek, a po chwili podeszła jakaś żebraczka z pytaniem czy nie mam 1 euro. Oczywiście nie miałem, bo wszystko przegrałem na foreksie, więc nie dałem Laughing Dziadek skwitował to lamentem "Deutschland kaputt", a potem zaczął coś gadać z tureckim akcentem(!), a na sam koniec jak odchodziłem, spytał, czy moja butelka jest już pusta. Niemcy mają kaucję na plastikowe flaszki po wodzie mineralnej - 25 centów. Nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać Wink Deutschland kaputt, w piłkę jeszcze dobrze grają, bo mają piłkarzy z importu Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:36

Radziecki uczony konstruktor niejaki profesor Anatolij Schodov wynalazł i opatentował klatkę, która została później nazwana od jego nazwiska. Klatkę ową stosuje się do dziś w buodwnictwie całego śiwata. Laughing


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pon 05 Lip 2010, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:38

kaczor napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
OpCjOnEr napisał:
KRT napisał:
Palikot jest fajny
http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-prezydenckie-2010/article639671/Palikot_zbiera_donosy_na_ksiezy.html

jedyny z PO którego szanuje

Bo nienawidzisz kleru i każdego, kto będzie robił coś ANTY-kler będziesz podziwiwał Laughing

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

A który prezydent nie miał? Magister Kwaśniewski może nie miał?
Laughing Laughing Noga go bolała w Katyniu, że ledwo stał. Lechu "Bolek" W. też sobie lubił chlapnąć.
To problem większości rządzących, np. Jelcyn, Gorbaczow - to alkoholicy pełną gębą.
Nasz były minister "Sztuczne Serce" Religa też alkoholik był.
Lechu K. nie pierwszy i nie ostatni.
A Siwiec z Kaliszem jak zabawiali sie w JPII po wyjściu z helikoptera to trzeźwi byli?
Wszyscy chleją równo.

eee no co ty gadasz ten motyw z odegraniem Wojtyły był zajebisty ja z tego brechtałem Laughing

mnie to do teraz smieszy do lez Laughing

Nie mówię, że nie śmieszny ale raczej po trzeźwemu to ciężko na to wpaść. Bez wodq nie razbieriosz.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:40

Dezerter napisał:
KRT napisał:

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

A po czym tak sądzisz? Ja miałem styczność z alkoholizmem w otoczeniu, ale po Lechu tego nie widziałem, miał zbyt "trzeźwą" twarz, przynajmniej tak mi się wydawało, może mają dobry puder w kancelarii Laughing

hehe dobrze sie z tym krył wiedział po przykładzie z Kwaśniewskim kiedy mu wolno a kiedy nie , wystarczy wsłuchac sie w wypowedzi Lecha Kaczyńskiego raz mówił czysto (plus mlaskanie), innym razem bełkotał często "oblizując usta" co jest charakterystyczne dla pijących
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:54

KRT napisał:
Dezerter napisał:
KRT napisał:

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

A po czym tak sądzisz? Ja miałem styczność z alkoholizmem w otoczeniu, ale po Lechu tego nie widziałem, miał zbyt "trzeźwą" twarz, przynajmniej tak mi się wydawało, może mają dobry puder w kancelarii Laughing

hehe dobrze sie z tym krył wiedział po przykładzie z Kwaśniewskim kiedy mu wolno a kiedy nie , wystarczy wsłuchac sie w wypowedzi Lecha Kaczyńskiego raz mówił czysto (plus mlaskanie), innym razem bełkotał często "oblizując usta" co jest charakterystyczne dla pijących

Hehe, no nie wiem, jakoś mnie to nie przekonuje, nie darzyłem go sympatią, ale po pijaku miałby chyba bardziej maślane oczka jak Kwach. Z drugiej strony Palikot może jednak o czymś wiedział i nie miał obaw się na ten temat wypowiadać. No i pamiętam jeszcze jak kiedyś na kilka ładnych dni zniknął pod pretekstem tego http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Choroba_prezydencka Laughing
Ale i tak jak dla mnie miał zbyt trzeźwą twarz, alkoholicy po pewnym czasie mają te % na twarzy, z łatwością to zauważam, a u niego nie widziałem, choć mogę się mylić.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 21:55

http://www.dziennik.pl/gospodarka/article639714/Ekonomisci_Polsce_grozi_grecki_scenariusz.html

no to PO ma zagwozdke, spełnic obietnice wyborcze czy wziasc sie za reformy bo ja juz sie pogubiłem czego oni wlasciwie chcą - wsłuchując sie w kampanie usłyszalem dwie skrajnośc czyli zwiększyc wydatki (place nauczycielom,zniżki dla studentów etc) oraz obniżyc podatki. Oczywiście Jaruś mówił to samo, więc to nie jest jedynie przytyk do PO
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:00

Dezerter napisał:
KRT napisał:
Dezerter napisał:
KRT napisał:

no nie do końca tak jest bo Palikota lubiłem wcześniej jego zapytania o alkoholizm Kaczora był idealnie trafny jako syn alkoholika mam te same zdanie o zmarłym prezydencie - Lechu miał problem z alkoholem.

A po czym tak sądzisz? Ja miałem styczność z alkoholizmem w otoczeniu, ale po Lechu tego nie widziałem, miał zbyt "trzeźwą" twarz, przynajmniej tak mi się wydawało, może mają dobry puder w kancelarii Laughing

hehe dobrze sie z tym krył wiedział po przykładzie z Kwaśniewskim kiedy mu wolno a kiedy nie , wystarczy wsłuchac sie w wypowedzi Lecha Kaczyńskiego raz mówił czysto (plus mlaskanie), innym razem bełkotał często "oblizując usta" co jest charakterystyczne dla pijących

Hehe, no nie wiem, jakoś mnie to nie przekonuje, nie darzyłem go sympatią, ale po pijaku miałby chyba bardziej maślane oczka jak Kwach. Z drugiej strony Palikot może jednak o czymś wiedział i nie miał obaw się na ten temat wypowiadać. No i pamiętam jeszcze jak kiedyś na kilka ładnych dni zniknął pod pretekstem tego http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Choroba_prezydencka Laughing
Ale i tak jak dla mnie miał zbyt trzeźwą twarz, alkoholicy po pewnym czasie mają te % na twarzy, z łatwością to zauważam, a u niego nie widziałem, choć mogę się mylić.

Po jednych to widac po drugich nie, mimo że ja osobiscie jestem niepijący to chodziłem na te mitingi AA bo wg nich tez jestem alkoholikiem ale nie pijącym
W sumie nawet mi sie to podobalo i przy okazji sporo sie nauczyłem własnie dostrzegac takie gesty jak ton głosu, oblizywanie ust, etc

Jeden koles mnie robawił dzieki alkoholowi zdobyl świetną prace , 120metrowe mieszkanie od miasta za free - nie rozumiałem po cholere on sie leczy Laughing
Powrót do góry Go down
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:00

swietny film szedł na tvn7. maja babka kiedyś spytala co by bylo gdybysmy sie rozwiedi- to chyba dzieci by były ze mna -a ja m-rwa uwielbiam ich 22, 21 i 6 no i był lekki zgrzyt . niestety faceci w polsce w tych sprawach to nadal 2-ga liga Evil or Very Mad warto dla tego usmiechu zyc. tata ..... i całuski Very Happy
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44332
Registration date : 03/09/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:06

idzie coś na tym rynku zarobić ? pałowanie że ja pierdolę ; skąd Barany u Ciebie przekonanie o UP?
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:11

REALISTA napisał:
idzie coś na tym rynku zarobić ? pałowanie że ja pierdolę ; skąd Barany u Ciebie przekonanie o UP?
ni h*ja trzeba brać co dają głupie 13 pkt i spadać
Barany jeszcze tego nie czytał
Canadian stocks slipped Monday, weighed down by metals stocks, but all sectors showed losses. The Toronto exchange was continuing its losing streak from last week, when its benchmark index declined more than 4%.

The S&P/TSX Composite Index (CA:$ISPTX 11,111, -85.56, -0.76%) was off 0.9%, pressured by the S&P/TSX Capped Diversified Metals and Mining index, which fell 2.2%. Shares of Teck Resources (CA:TCK.B 30.34, -1.27, -4.02%) , Canada's largest producer of diversified metals, lost 3%.

i tego
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8102681,Gieldy_w_Chinach_najnizej_od_15_miesiecy.html

troche ponaganiam przed spaniem jocolor

Tricky - Evolution Revolution Love
https://www.youtube.com/watch#!v=lWIeVTs94rI&a=YCLSKQSva6M&playnext_from=ML&playnext=1


Ostatnio zmieniony przez Małolat dnia Pon 05 Lip 2010, 22:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:13

KRT napisał:

Po jednych to widac po drugich nie, mimo że ja osobiscie jestem niepijący to chodziłem na te mitingi AA bo wg nich tez jestem alkoholikiem ale nie pijącym
W sumie nawet mi sie to podobalo i przy okazji sporo sie nauczyłem własnie dostrzegac takie gesty jak ton głosu, oblizywanie ust, etc

Jeden koles mnie robawił dzieki alkoholowi zdobyl świetną prace , 120metrowe mieszkanie od miasta za free - nie rozumiałem po cholere on sie leczy Laughing

Mnie nikt takich rzeczy nie uczył, tyle wiem, co widziałem na własne oczy. W sumie brzmi ciekawie, masz może jakiegoś linka, gdzie byłoby to opisane z takimi niuansami?
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:18

realisto, usunalem Twojego awatara poniewaz nie zareagowales na moja prosbe wyslana na priv
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:27

Tempo wzrostu gospodarczego w strefie euro może być w tym roku bliskie zera – prognozuje Nouriel Roubini, ekonomista, któremu przypisuje się przewidzenie kryzysu finansowego. Jak jednak podkreśla, nawrót recesji raczej Europie nie grozi
Nouriel Roubini
źródło: Bloomberg
Nouriel Roubini
+zobacz więcej

* Roubini: strefę euro czeka drugi etap kryzysu
* Roubini: strefa euro może się rozpaść

Tempo wzrostu gospodarki USA może spaść w drugiej połowie roku do 1,5 proc., w porównaniu z ponad 3 proc. w pierwszych sześciu miesiącach – ocenił Roubini na niedzielnej konferencji w Aix-en-Provence we Francji.

- Perspektywy światowej gospodarki do końca roku nie są przyjemne – powiedział ekonomista, który ze względu na swoje pesymistyczne poglądy zyskał przydomek. „doktora Zagłada” (Dr Doom).

Według niego, w najbliższych miesiącach na rynkach finansowych będzie panowała duża zmienność, a indeksy giełdowe będą rozczarowywały. Jako źródło tych zawirowań Roubini wskazał nienajlepsze dane gospodarcze

– Krótko- i długoterminowe obligacje państw, które nie są jeszcze przedmiotem obaw fiskalnych, będą bezpiecznym schronieniem – dodał, wskazując na Niemcy, Kanadę i USA.

Profesor Uniwersytetu Nowojorskiego poprzednio oceniał, że strefa euro będzie się w 2010 r. rozwijała w tempie 1 proc. Przewidywania te były zbliżone do prognoz Europejskiego Banku Centralnego oraz Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Ankietowani przez agencję Bloomberga ekonomiści spodziewają się średnio, że gospodarka strefy euro powiększy się w tym roku o 1,05 proc., przy czym tempo wzrostu ma przyspieszać z 0,6 proc. w I kwartale do 1,3 proc. w IV kwartale.

Według tych prognoz, gospodarka USA wzrośnie w 2010 r. o 3,2 proc., przy czym w IV kwartale tempo wzrostu wyhamuje do 2,8 proc.
parkiet.com

Od jutra korba
Nie wieże w takie brednie jakiegoś Roubiniego
Kryzys którego nie było się skończył
A co
Z niego ekonomista może i dobry ale analityk beznadziejny
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:33

Wydaje się więc, że Unia Europejska wychodzi z recesji .....
Dla porównania, w znacznie bardziej liberalnej gospodarce amerykańskiej recesja skończyła się już w IV kwartale ubiegłego roku, a w pierwszych trzech miesiącach 2010 roku wzrost amerykańskiego PKB wyniósł 2,5 proc. Jeszcze lepiej radzi sobie Japonia, gdzie PKB w I kwartale wzrósł o 4,2 proc.
Marcin Peterlika

No i proszę nasz analityk wie że już dawno nie ma kryzysu

Giełdy muszą iść do góry na nowe szczyty bo..........tak
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:35

Polski złoty cieszy się z wygranej Komorowskiego, jutro cieszyć się będą inne giełdy
http://waluty.wp.pl/kat,50000,title,Polski-zloty-cieszy-sie-z-wygranej-Komorowskiego,wid,12445322,wiadomosc.html
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28482
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 EmptyPon 05 Lip 2010, 22:43

barany napisał:
Polski złoty cieszy się z wygranej Komorowskiego, jutro cieszyć się będą inne giełdy
http://waluty.wp.pl/kat,50000,title,Polski-zloty-cieszy-sie-z-wygranej-Komorowskiego,wid,12445322,wiadomosc.html



...a jagody przedałeś scratch ...... nosz qm pytam się ponownie, przedałeś mur mur mur
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.07.2010   UFO - 05.07.2010 - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 05.07.2010
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO - 02.02.2010
» UFO - 04.03.2010
» UFO-26.03.2010
» UFO - 14.04.2010
» UFO - 18.05.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: