Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Managed Forex Accounts

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
tradefx




Liczba postów : 4
Registration date : 05/08/2010

Managed Forex Accounts Empty
PisanieTemat: Managed Forex Accounts   Managed Forex Accounts EmptyCzw 05 Sie 2010, 12:30

Expert Advisor który może pracować na twoim koncie forex.Win ratio rzędu 70%.Przykladowe konta klientow https://2img.net/r/ihimizer/f/84136801.jpg/ kontakt:globalfxtrade@yahoo.co.uk


Ostatnio zmieniony przez tradefx dnia Sob 28 Sie 2010, 17:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
tradefx




Liczba postów : 4
Registration date : 05/08/2010

Managed Forex Accounts Empty
PisanieTemat: Re: Managed Forex Accounts   Managed Forex Accounts EmptyPią 13 Sie 2010, 18:56

w tym tygodniu 236 pips wyniki mozna zobaczyc tutaj https://2img.net/r/ihimizer/i/17762865.jpg/
Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

Managed Forex Accounts Empty
PisanieTemat: Re: Managed Forex Accounts   Managed Forex Accounts EmptyPią 13 Sie 2010, 19:35

misiu najpierw pokaż na forum co potrafisz a potem szukaj fanów lol!
Powrót do góry Go down
wredniaha




Liczba postów : 762
Registration date : 22/12/2008

Managed Forex Accounts Empty
PisanieTemat: Re: Managed Forex Accounts   Managed Forex Accounts EmptyPią 13 Sie 2010, 19:47

Tak pokazywać to ja mogę dowolny wynik jaki chcesz za ostatni tydzień - mogę Ci i 1000% wykręcić.
Dawaj konto na myfxbook i tam pokaż live wyniki to będziesz w miarę wiarygodny.
Powrót do góry Go down
tradefx




Liczba postów : 4
Registration date : 05/08/2010

Managed Forex Accounts Empty
PisanieTemat: Re: Managed Forex Accounts   Managed Forex Accounts EmptyPią 13 Sie 2010, 19:52

wredniaha napisał:
Tak pokazywać to ja mogę dowolny wynik jaki chcesz za ostatni tydzień - mogę Ci i 1000% wykręcić.
Dawaj konto na myfxbook i tam pokaż live wyniki to będziesz w miarę wiarygodny.

Prosze pokazac wyniki tu i teraz Laughing Po co sie bawic w jakies staty,dla zainteresowanych login i password do konta demonstracyjnego
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Managed Forex Accounts Empty
PisanieTemat: Re: Managed Forex Accounts   Managed Forex Accounts EmptySob 14 Sie 2010, 10:48

tradefx napisał:
wredniaha napisał:
Tak pokazywać to ja mogę dowolny wynik jaki chcesz za ostatni tydzień - mogę Ci i 1000% wykręcić.
Dawaj konto na myfxbook i tam pokaż live wyniki to będziesz w miarę wiarygodny.

Prosze pokazac wyniki tu i teraz Laughing Po co sie bawic w jakies staty,dla zainteresowanych login i password do konta demonstracyjnego

masz licencje doradcy na zarządzanie kasą klientów, czy zarejestrowałes firme inwesycyjną w innym kraju?? jakas strona jest?? jaki kapiał załozycielski?? cokolwiek ????
Powrót do góry Go down
tradefx




Liczba postów : 4
Registration date : 05/08/2010

Managed Forex Accounts Empty
PisanieTemat: Re: Managed Forex Accounts   Managed Forex Accounts EmptySob 14 Sie 2010, 10:55

KRT napisał:
tradefx napisał:
wredniaha napisał:
Tak pokazywać to ja mogę dowolny wynik jaki chcesz za ostatni tydzień - mogę Ci i 1000% wykręcić.
Dawaj konto na myfxbook i tam pokaż live wyniki to będziesz w miarę wiarygodny.

Prosze pokazac wyniki tu i teraz Laughing Po co sie bawic w jakies staty,dla zainteresowanych login i password do konta demonstracyjnego

masz licencje doradcy na zarządzanie kasą klientów, czy zarejestrowałes firme inwesycyjną w innym kraju?? jakas strona jest?? jaki kapiał załozycielski?? cokolwiek ????

Nie jest to typowe managed accounts jak to jest powszechnie rozumiane a jedynie odplatne udostepnienie(wypozyczenie) EA
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Managed Forex Accounts Empty
PisanieTemat: Re: Managed Forex Accounts   Managed Forex Accounts Empty

Powrót do góry Go down
 
Managed Forex Accounts
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UFO - 07.01.2009
» UFO - 25.09.2007
» UFO - 02.10.2007
» UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY
» UFO - 06.05.2008

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Ogłoszenia-
Skocz do: