Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A ___ K O N I A

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
~:o




Liczba postów : 84
Registration date : 26/02/2010

N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A Empty
PisanieTemat: N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A ___ K O N I A   N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A EmptySro 18 Sie 2010, 21:00

Uprzjemnie proszę o informacje, gdzie i po ile płacicie za konia. Ja osobiście szukam naprawdę dobrej oferty.
Obecnie moje warunki to:

BZWBK - 9zł za 1szt FW20


Ostatnio zmieniony przez ~:o dnia Pią 20 Sie 2010, 06:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A Empty
PisanieTemat: Re: N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A ___ K O N I A   N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A EmptyCzw 19 Sie 2010, 00:19

~Surprised napisał:
Uprzjemnie proszę o informacje, gdzie i po ile płacicie za konia. Ja osobiście szukam naprawdę dobrej oferty.
Obecnie moje warunki to:

BZWBK - 5zł za 1szt FW20

jeszcze napisz przy jakim obrocie miesiecznym te 5 zyla
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A Empty
PisanieTemat: Re: N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A ___ K O N I A   N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A EmptyCzw 19 Sie 2010, 10:12

Pierdoli głupoty takiej prowizji nie dostanie indywidualny.6 zet przy zamykającym DT,Mam 6 i 6 ale zaraz zadzwonie co z tą piątką.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A Empty
PisanieTemat: Re: N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A ___ K O N I A   N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A EmptyCzw 19 Sie 2010, 13:38

ciach Very Happy


Ostatnio zmieniony przez KRT dnia Czw 19 Sie 2010, 22:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
neander
Gość




N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A Empty
PisanieTemat: ale bajki he he   N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A EmptyCzw 19 Sie 2010, 16:31

eee tam.
gosc opowiada bajki - nie ma tak niskich prowizji! Laughing
Powrót do góry Go down
~:o




Liczba postów : 84
Registration date : 26/02/2010

N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A Empty
PisanieTemat: Re: N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A ___ K O N I A   N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A EmptyPią 20 Sie 2010, 06:51

Sztukmistrz z Lublina napisał:
~Surprised napisał:
Uprzjemnie proszę o informacje, gdzie i po ile płacicie za konia. Ja osobiście szukam naprawdę dobrej oferty.
Obecnie moje warunki to:

BZWBK - 5zł za 1szt FW20

jeszcze napisz przy jakim obrocie miesiecznym te 5 zyla

pomyłka - nie wiem jak to sie stało, ale ja jednak mam 9zł Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A Empty
PisanieTemat: Re: N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A ___ K O N I A   N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A EmptyPią 20 Sie 2010, 08:44

~Surprised napisał:
Sztukmistrz z Lublina napisał:
~Surprised napisał:
Uprzjemnie proszę o informacje, gdzie i po ile płacicie za konia. Ja osobiście szukam naprawdę dobrej oferty.
Obecnie moje warunki to:

BZWBK - 5zł za 1szt FW20

jeszcze napisz przy jakim obrocie miesiecznym te 5 zyla

pomyłka - nie wiem jak to sie stało, ale ja jednak mam 9zł Crying or Very sad Crying or Very sad

no to w pierwszym kroku zapisuj sie do SII za 90 pln rocznie i redukujesz prowizje do 7 pln ( wzbbk, alior, bos )
reszta to kwestia obrotu...

jak nie wycisnies mniej do lutego 2010
to sie zapiszesz do Parkiet Challenge 2011 i za oplate 99 pln za udzial w konkursie
zredukujesz prowizje na rok czasu do 6 pln

reszta to kwestia obrotu...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A Empty
PisanieTemat: Re: N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A ___ K O N I A   N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A  ___ K O N I A Empty

Powrót do góry Go down
 
N A J N I Ż S Z E ___ P R O W I Z J E ___ N A ___ K O N I A
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: FAQ & P.U.P.A.-
Skocz do: