Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Podatki i US

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
play

play


Liczba postów : 221
Age : 40
Location : Poznań
Registration date : 30/09/2010

Podatki i US Empty
PisanieTemat: Podatki i US   Podatki i US EmptySro 13 Paź 2010, 00:31

Od niedawna bawię się w grę kontrakty i w związku ze zbliżającym się końcem roku naszła mnie refleksja dotycząca podatku.

Jeśli dobrze rozumiem to w nowym roku otrzymam PIT-8C z w którym wyszczególniony będzie przychód, koszt uzyskania przychodu oraz dochód/strata za ostatni rok. Biorąc pod uwagę lewar na kontraktach kwoty będą znaczne. Obawiam się troszkę czy mój US po otrzymaniu PIT-a nie wezwie mnie na dywanik z pytaniem: Skąd miał Pan takie pieniądze skoro zarobił pan 1/100 z tych kwot. Czy ktoś z Was miał takie przygody. Martwi mnie to ponieważ podlegam pod bardzo upierdliwy US.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Podatki i US Empty
PisanieTemat: Re: Podatki i US   Podatki i US EmptySro 13 Paź 2010, 20:09

play napisał:
Od niedawna bawię się w grę kontrakty i w związku ze zbliżającym się końcem roku naszła mnie refleksja dotycząca podatku.

Jeśli dobrze rozumiem to w nowym roku otrzymam PIT-8C z w którym wyszczególniony będzie przychód, koszt uzyskania przychodu oraz dochód/strata za ostatni rok. Biorąc pod uwagę lewar na kontraktach kwoty będą znaczne. Obawiam się troszkę czy mój US po otrzymaniu PIT-a nie wezwie mnie na dywanik z pytaniem: Skąd miał Pan takie pieniądze skoro zarobił pan 1/100 z tych kwot. Czy ktoś z Was miał takie przygody. Martwi mnie to ponieważ podlegam pod bardzo upierdliwy US.

nic sie nie bój
nawet jak masz strate to wyślij PITa, mojego ojca ścigneli za to że dwa lata temu nie złożył pita bo myslał że jak ma strate to nie trzeba, musiał łoyc zaległy i wyrazić na piśmie skruchę , poza tym wszystko inne luz
Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

Podatki i US Empty
PisanieTemat: Re: Podatki i US   Podatki i US EmptySro 13 Paź 2010, 20:31

Wezwali mnie 2 lata temu na dywanik bo okazało się że pieczątke złożenia pita przystawili sobie we wrześniu. Błąd urzędnika a ja lżejszy o 100 zł mandatu. Oczywiście jeszcze pytania skąd te duże sumy. Zacząłem tłumaczyć ale nie zakumała o co chodzi. zabrała się za to za wypisywanie mandatu
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Podatki i US Empty
PisanieTemat: Re: Podatki i US   Podatki i US EmptyCzw 14 Paź 2010, 17:05

kiwi napisał:
Wezwali mnie 2 lata temu na dywanik bo okazało się że pieczątke złożenia pita przystawili sobie we wrześniu. Błąd urzędnika a ja lżejszy o 100 zł mandatu. Oczywiście jeszcze pytania skąd te duże sumy. Zacząłem tłumaczyć ale nie zakumała o co chodzi. zabrała się za to za wypisywanie mandatu

dlacego masz zapłacic mandat z nie swojej winy?? nie odwołałeś sie od tej decyzji??
Powrót do góry Go down
kiwi

kiwi


Liczba postów : 1750
Registration date : 16/09/2008

Podatki i US Empty
PisanieTemat: Re: Podatki i US   Podatki i US EmptyCzw 14 Paź 2010, 21:49

KRT napisał:
kiwi napisał:
Wezwali mnie 2 lata temu na dywanik bo okazało się że pieczątke złożenia pita przystawili sobie we wrześniu. Błąd urzędnika a ja lżejszy o 100 zł mandatu. Oczywiście jeszcze pytania skąd te duże sumy. Zacząłem tłumaczyć ale nie zakumała o co chodzi. zabrała się za to za wypisywanie mandatu

dlacego masz zapłacic mandat z nie swojej winy?? nie odwołałeś sie od tej decyzji??
Raczej nie było do udowodnienia, że złożyłem w terminie. Razem z księgowym stwierdziliśmy że lepiej zapłacić niż się bujać po sądach po 100zł. Nie miałem zresztą czasu na to. Już wystarczająco byłem wk... że musiałem tam się stawić w określony dzień o określonej godz. niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podatki i US Empty
PisanieTemat: Re: Podatki i US   Podatki i US Empty

Powrót do góry Go down
 
Podatki i US
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: FAQ & P.U.P.A.-
Skocz do: