Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance Empty
PisanieTemat: wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance   wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance EmptyPon 06 Cze 2011, 22:33

oferta skierowana jest do kobiet (chociaż mężczyźni też się interesują tym tematem) - koledzy, chyba macie koleżanki Smile

więc roześlijcie info:

www.polestudio.pl



Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance Empty
PisanieTemat: Re: wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance   wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance EmptyWto 14 Cze 2011, 23:45

booosze, czy te "baby" wolą w domu siedzieć, zamiast się trochę poruszać i nabrać figury?

hmmm, psychika kobiety - z roku na rok coraz bardziej mnie zadziwia Very Happy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance Empty
PisanieTemat: Re: wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance   wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance EmptySro 15 Cze 2011, 00:25

Awa napisał:
booosze, czy te "baby" wolą w domu siedzieć, zamiast się trochę poruszać i nabrać figury?

hmmm, psychika kobiety - z roku na rok coraz bardziej mnie zadziwia Very Happy

niestety wolą zostac w domu
Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance Empty
PisanieTemat: Re: wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance   wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance EmptyCzw 16 Cze 2011, 01:28

celebryci juz się w to bawią - Kinga Rusin już spróbowała Smile ,
więc chłopaki - wysyłajcie swoje kobiety - wrócą: odmienione lol!
i dowiedzą się (Wy też - przy okazji i po fakcie) co to jest "sikający pies", "swastyka", "łabądek do góry nogami" - na wyjeździe z Nami (ja+ instruktorki + inne fajne kobiety);i nauczą się tych pozostałych figur, które Kinga też już umie Smile
Kinga Rusin - o tańcu na rurze: http://www.plejada.pl/17,49282,wideo,,268221,kinga-rusin-taniec-na-rurze-jest-sztuka,artykul.html
część 5,
Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance Empty
PisanieTemat: Re: wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance   wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance EmptyCzw 16 Cze 2011, 01:31

KRT napisał:
Awa napisał:
booosze, czy te "baby" wolą w domu siedzieć, zamiast się trochę poruszać i nabrać figury?

hmmm, psychika kobiety - z roku na rok coraz bardziej mnie zadziwia Very Happy

niestety wolą zostac w domu
żartujesz Smile
siedzieć w domu? znosić Wasze humory - nader kiepskie, z powodu męczącej konsoli?
zamiast fajnie się bawić w "babskim" gronie? scratch

hmm, życie zawsze mnie zadziwia (sic!) lol!
Powrót do góry Go down
aldonka




Liczba postów : 41
Registration date : 15/06/2016

wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance Empty
PisanieTemat: Re: wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance   wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance EmptyWto 28 Cze 2016, 09:01

A gdzie rozmieniacie pieniądz wyjeżdżając? Znajoma poleca mi skorzystanie z http://ergokantor.pl/, ponieważ zawsze jadąc za granicę wymienia pieniądze w tym internetowym kantorze. Podobno mają świetny kurs, który jest bardzo korzystny. Sprawy idą sprawnie i bezstresowo. Myślę, że są godni polecenia i warto zajrzeć Smile
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance Empty
PisanieTemat: Re: wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance   wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance EmptyWto 28 Cze 2016, 17:54

aldonka napisał:
A gdzie rozmieniacie pieniądz wyjeżdżając? Znajoma poleca mi skorzystanie z http://ergokantor.pl/, ponieważ zawsze jadąc za granicę wymienia pieniądze w tym internetowym kantorze. Podobno mają świetny kurs, który jest bardzo korzystny. Sprawy idą sprawnie i bezstresowo. Myślę, że są godni polecenia i warto zajrzeć Smile

OD KIEDY JESTES BOTEM. DA SIĘ WYŻYĆ ZA TO? Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance Empty
PisanieTemat: Re: wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance   wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance Empty

Powrót do góry Go down
 
wakacyjny wyjazdowy kurs Pole Dance
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UFO - 08.10.2007
» UFO - 24.04.2008
» Aldonka -ogłoszenia inne!
» UFO 06 01 2021 r. Ś-to Trzech Króli

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: