Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY

Go down 
+26
crus
Ezet
karnak
Albin
piotrkosa
Krzysztof
www
Rmir
kydo
REALISTA
myst
IronFX
Bankrut
chudy mis
Indiana
Kozoyeb
betonowe_buty
Reser
Laik
Akwila
Nadaje ze Stronia
kLeszcz
kamikaze
Dave
forex
SzFagier
30 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptyPią 14 Gru 2007, 23:43

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - REINKARNACJA

REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dla wszystkich Użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i Gości.
2. Tematem przewodnim są pochodne polskiego rynku kapitałowego ale nie jest to temat jedyny.
3. Użytkownicy powstrzymują się od wszczynania wojenek osobistych.
4. Przeklinając pozostawiamy niedomówienie.
5. Poruszając zagadnienie postaraj się je omówić lub podaj linka do informacji.
6. Przytaczając obcy komentarz podaj źródło.
7. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu

nasze hasło: GOŁODUPKI, HOP DO KUPKI
nasz odzew: SZWAGIER TWÓJ WRÓG, LAĆ GO

Zwracam się z prośbą o przestrzeganie następujących postanowień:
1. Wątek zakładają admini: SzFagier, Chudy Miś lub Bankrut. Obowiązuje cykl dzienny.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
ZAPRASZAMY i POZDRAWIAMY ZAINTERESOWANYCH
podpisano kierownictwo Bankrut, Chudy Miś, SzFagier

dlaczego nie mam informacji, że wpłacacie pieniążki na UFOZLOT co jest 40 osób to nie w kij dmuchał
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 00:02

O, jest juz watek weekendowy! To moze jakis optymistyczny cytat na poczatek? Na przyklad: "Gospodarka ma mocne fundamenty, a inflacja pozostaje pod kontrola". Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 00:41

Witam wszystkich i przepraszam,
że się tak długo nie udzielałam,
ale uwierzcie,że człowiek może być zajęty 28 godzin na dobę.
potwierdzam, że w Zlocie uczestniczę,
chociaż z giełdą związana jestem już tylko wątłą nicią


Pozdrawiam moich starych adwersarzy, a zwłaszcza andre, krt, hioba, bankruta, szfagra, dave, takiego jednego, EURO, i kogo jeszcze się da
i oczywiście dziewczyny, a zwłaszcza indiankę, ewę-marię

niedługo wrócę, tylko, kupiłam znowu nową chawirkę
i jestem spłukana do cna

lol!
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 01:53

to ja może zacznę optymistycznie...... lol!
niedługo święta i prezenty
cheers
UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY 1410






Justa witaj Smile ....i wielki buziak

cheers
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 07:06

Jankeskie psy, czas na specjalistę,admin nie powinien tak pisać,możesz się synu narazić na kłopoty prawne.
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 07:50

Dave napisał:
to ja może zacznę optymistycznie...... lol!
niedługo święta i prezenty
cheers
UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY 1410






Justa witaj Smile ....i wielki buziak

cheers


Witam!
Dobre! Od razu mam dobry humor na resztę dnia.
Ale byczki to mają przesrane. Liczyli na świąteczny wyjazd a zamiast tego trafili na stół operacyjny z chirurgiem trzymającym w ręce zardzewiały śrubokręt (jak by Ważka napisał). Nie jest im do śmiechu.
Ja miałem błędną koncepcję wyjazdu i nie dałem się przekonać do spadków. Zdarza się. Ale najważniejsze, że w porę (w czwartek) zeskoczyłem ze stołu operacyjnego. Kto tego nie zrobił, będzie się długo leczył po "zabiegu".
Wielu ten zjazd wykończył lub wykończy, bo może potrwać czort wie jak długo (może już się skończył??). To jest nie do przewidzenia, choć można oczywiście zgadywać.
I pomyśleć, że wczoraj na dwie minuty przed dziewiątą, anulowałem zlecenia otwierające eski na całym portfelu którym gram! Takie miałem przemyślenia, że należy wejść w S, ale... nie wytrwałem do końca. Popełniłem szkolny błąd. Teraz mam nauczkę na przyszłość, ale wolałbym mieć kasę na rachunku. Na szczęście już trochę odrobiłem dzięki DT. I to na elach, he..he..
Zmieniać zdanie za szybko - źle. Wolno zmieniać zdanie - jeszcze gorzej. I bądź tu mądry na tych futach.

Cool
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: andre   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 08:10

wstalem z ranca i co widze szyneczke pekluje potem wedzil bo kupnej nie jadam i pieke miesko bo tez tak lubie juz czuje troche sniegu jest,KAMIKAZE fajnys chlop ale pozbadz sie tego bo usa spadlo to es tak usmieje sie w pon,graja zebysciw nic nie wiedzieli pis oszukuja ,do srody wzrost ,OJCIEC mojego tam cos skad wiem pisalem o tym a wy kreslicie a oni powielaja,wzrost moze byc nawet do 5 stycznia ale ja zakladam sroda wek w piatek cofka rozliczenie 2 sesjre koniec roku up i przed owsiakiem szczyt jakis tam i tam bede w es duza iloscia wtedy pewnie 4000 beda widziec ale przezyje,normalnie jak czytam jak na fali albo usa spada albo rosnie to szok azja rano zielono pon,pisalem wszyscy graja boczny bo dystrybuuja ale jeszcze troche pograja ,juz tylko 1 czynnik mi zostal zebym oglosil zmiane jeden byly 2 ale 2 juz mi sie potwierdzil.ZMIANY musza byc szybkie zebyscie ele po 3600 brali a 3550 na ryzyku osobiscie licze ze kupie okolo 12 pon bo strzepna tych pierwszych.SZOK na g jak ja es to ufo mnie wstrzymu je bo mysle a moze poczekac jak d to znowu a moze poczekac ale nima juz czasu ten tydzien bedzie tez remisowy sroda up piatek down HOWK tera poczytam co tam bedzieta kreslic itd,GERONIMO klopoty prawne admin zartujesz se jakies pierdoly wciskacz od czego JUSTA jest urok i kruczki PRAWNE he he
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 08:45

dzińdybry

nutka na weekend

http://keira24.wrzuta.pl/audio/GAiEpknuP5/harlem-jestes_moim_domem


Utwór dedykuję Allachowi. Dziękuje za złotą czcionkę cheers
Słowa piosenki tak bardzo zbliżają... łzy wzruszenia nie pozwalaja mi dłużej pisać...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: andre   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 08:48

przeczytalem strony z wczoraj od 18 ktos sie zajebiscie znowu pomyli,PAWEL tak piatek po 12-15 utrzymaja a potem w godz wyjebia tez pod to co pisalem gram w pon dokupie wiecej a te luki jak zawsze widzita po usa dlaczego nikt nie pisal luka bo z 3680 3730 wyciagneli normalnie byblby to syg kupna nie luka zamknieta itd,pisze usa 1000 uroslo 400 oddalo i teraz moze w bocznym dymac swiat londyn to wie i spadl 3 urosl 3 a tu emocje ze glowa boli bo ,ale kazdy zagra jak uwaza,ale fakt strach jest na 3700 es jak i tu el wiedza to i tu se chodza zawezaja cos tam popatrzec w dluzszym terminie
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 08:55

Spoko loco, Andre. Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem z tym "pozbądź się tego". W każdym razie większość elek wywaliłem w czwartek po 670, a ostatnie wczoraj na otwarciu. Tyle że spękałem i nie wziąłem esek. Teraz jestem bez pozycji.

A ta szklana kula którą używasz do łupienia szfagrów to gdzie kupiona, hę?

Pora na śniadanko.

Pozdro sunny

Cool
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: andre   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 09:00

ja wol spoko loko wiem ze wywaliles ale dzien wczesniej uparty byles ale to normalne jak ja teraz na el,pewnie sniadanko ja tera zakupy i o 9,30 sniadanko i polatam troche na dzialce ale krotko i pofiluje co tu beda kreslic bo oglupieni musza byc,tylko kACZOR zawsze tech wszyustko widzi ciekawe co tera przewidza,gdzie kupilem w sklepie wszedzie jest pisze o tym kopiuja od 2 miesiecy niewiarygodne tez mam watpliwosci bo mysle a tu slepo
Powrót do góry Go down
Amator
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 09:27

Ducha nie tracić , najbardziej spektakularne zwycięstwa przychodzą gdy nikt się tego nie spodziewa lol!

Największym wrogiem dla siębie jesteśmy my sami i nasza psychika która utrudnia wyjście z małą stratą . JEST TEż TAK żE PO BRAKU WYGRANEJ STAJEMY SIę OSTROżNI BARDZO ostrożni i tu się pojawia problem że nie wchodzimy na pozycję wcześniej planowaną która okazuje się zyskowna .

Dlatego gra na fut wbrew pozorom nie jest taka trudna .ALE SłABA PSYCHE POWODUJE TAKI GALIMATJAS żE GłOWA MAłA .


SUKCES CHOćBY MAłY PODBUDOWóJE ZAUFANIE WOBEC SIEBIE I O TO CHODZI lol!

ALE SIę ROZPISAłEM lol!
Powrót do góry Go down
Amator
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 09:29

Przepraszam za błędy Embarassed
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 10:01

Witam wszystkich w weekend Smile

Pozostając bez pozycji od czwartku pozostaje mi tylko sobie powtarzać w ramach dość marnego pocieszenia : "lepiej stracić okazję niż pieniądze".

Przyszły tydzień na pewno będzie ciekawy. Jeśli sięgnąć do kanonów AT to jedną z trzech podstawowych zasad jest, że historia się powtarza. Zastanawiając się co tu może się powtórzyć to przychodzi mi do głowy rozliczenie serii marcowej. Jak kto nie pamięta to radzę obejrzeć wykresy z tamtego tygodnia bo horror był niezły. W rolach głównych wystąpiła stu punktowa luka w dół a potem dziki rajd w górę do samego rozliczenia. Jeśli taki scenariusz miałby się powtórzyć to w poniedziałek otwieramy się na 3460. affraid

A ja kuźwa bez pozycji Sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 10:02

andre napisał:
ja wol spoko loko wiem ze wywaliles ale dzien wczesniej uparty byles ale to normalne jak ja teraz na el,pewnie sniadanko ja tera zakupy i o 9,30 sniadanko i polatam troche na dzialce ale krotko i pofiluje co tu beda kreslic bo oglupieni musza byc,tylko kACZOR zawsze tech wszyustko widzi ciekawe co tera przewidza,gdzie kupilem w sklepie wszedzie jest pisze o tym kopiuja od 2 miesiecy niewiarygodne tez mam watpliwosci bo mysle a tu slepo

dokupiles L w piatek czy masz drabinke rozlozona?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 10:24

andre napisał:
wstalem z ranca i co widze szyneczke pekluje potem wedzil bo kupnej nie jadam i pieke miesko bo tez tak lubie juz czuje troche sniegu jest,KAMIKAZE fajnys chlop ale pozbadz sie tego bo usa spadlo to es tak usmieje sie w pon,graja zebysciw nic nie wiedzieli pis oszukuja ,do srody wzrost ,OJCIEC mojego tam cos skad wiem pisalem o tym a wy kreslicie a oni powielaja,wzrost moze byc nawet do 5 stycznia ale ja zakladam sroda wek w piatek cofka rozliczenie 2 sesjre koniec roku up i przed owsiakiem szczyt jakis tam i tam bede w es duza iloscia wtedy pewnie 4000 beda widziec ale przezyje,normalnie jak czytam jak na fali albo usa spada albo rosnie to szok azja rano zielono pon,pisalem wszyscy graja boczny bo dystrybuuja ale jeszcze troche pograja ,juz tylko 1 czynnik mi zostal zebym oglosil zmiane jeden byly 2 ale 2 juz mi sie potwierdzil.ZMIANY musza byc szybkie zebyscie ele po 3600 brali a 3550 na ryzyku osobiscie licze ze kupie okolo 12 pon bo strzepna tych pierwszych.SZOK na g jak ja es to ufo mnie wstrzymu je bo mysle a moze poczekac jak d to znowu a moze poczekac ale nima juz czasu ten tydzien bedzie tez remisowy sroda up piatek down HOWK tera poczytam co tam bedzieta kreslic itd,GERONIMO klopoty prawne admin zartujesz se jakies pierdoly wciskacz od czego JUSTA jest urok i kruczki PRAWNE he he

Andre,

zadziwiające, ale dokładnie identyczny scenariusz na najbliższe tygodnie podpowiada analiza elliottowska Exclamation
10.12 zakończyła się druga fala spadków, które trwają od 29.10. Teraz jesteśmy w pierwszej podfali najsilniejszej - trzeciej fali spadkowej. W poniedziałek powinniśmy dokończyć 3 falę tejże podfali, poźniej fala 4 raczej w bok (zasada zmienności) i fala 5 w dół, jeszcze przed rozliczeniem.
Na przełomie roku powinniśmy mieć wzrosty w ramach drugiej podfali, w pierwszej połowie stycznia zanosi się na rozpoczęcie słynnej "trójki w trójce" w dół.

Pozdr
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 10:43

rynku sie nie da przewidziec ze 100% pewnoscia, kto w to wierzy pownienien sie zajmowac magia albo chiromancja
Powrót do góry Go down
Goś?
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 11:28

Co to wiga20 to ostatnio zdumiony jestem siłą TPSY, wig dwa razy zleciał po 2procent, a TPSA trzyma sie na jednym poziomie, ja cały czas na L od 23,90. Ale coś tak mi sie wydaje, ze wraz z kolejnymi spadkami wig20 TPSA nie da rady sie bronić. W poniedziałek licze na odreagowanie i wzrost TPSY.
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28475
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 11:35

witam z rana, po kawie już a w głowie szumy po wczorajszej sesji i wieczornym korbieniu. Przyszły tydzień zapowiada się interesująco. Andre masz klasse może E, a Twoje przemyślenia nieuczesane mają to COŚ!!!
Idąc od końca - decydujący dla całego przyszłotygodniowego roberka będzie ostatnia godzina notowań ( rozliczenie, przedłużony wikend świąteczny). Kużwa, ilość scenariuszy może być odgroma...a najbardziej prawdobodobny i przez większość lansowany będzie piątkowy spadek...ale czy na pewno...oj piątek bez waleriany lub piwnego znieczulenia do klawiatury nie podchodź.

Pozdrawiam i z utęsknieniem wypatruję już pierwszej gwiazdki na niebie. Najważniejszy spokój i zdrowie ....czego i Wam życzę.

PiS
Kassa nie zając nie ucieknie, chyba że zmieni sobie właściciela.
Zacz futy to jak E=mc2 tyle że z tego układu kassa jest pomniejszona o prowizję i podatek od wygrywających.
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 11:37

Witam wszystkich.

Jak pisałem wczoraj przetrzymałem wyjazd do góry i eSki zamknąłem z zyskiem. Teraz siedzę na L od 3550 i wiem że zarobią choc na wszelki wypadek jestem tylko połową kapitału którym zagrałbym normalnie. Zgadzam się z Andre co do Jego scenariusza. Podjazd do góry powinien (ale tylko powinien - nie musi) byc ale potem na górce ładuję się w eSy że aż miło. Tak powyżej 3780 już powinienem byc pod korek, choc rozliczenie serii przewiduję 3650-80, ale najbliższy czas jest dla byka.
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 11:39

Ciekawe jak spadki zniosą ci którzy wchodzą w akcje bo tanio i się przeceniły. Poza blue chipami to myslę że dopiero za jakiś rok półtora mogą wyjśc na swoje. Ostatnie chwile do ucieczki. A mowią że inwestor długoterminowy to taki który na dt zajął nie tą pozycję


Ostatnio zmieniony przez dnia Sob 15 Gru 2007, 11:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Amator
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 11:41

Re : kaczor zgadzam się z tym w 100% Very Happy
Powrót do góry Go down
Laik

Laik


Liczba postów : 1761
Location : Małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 11:53

Czolem all Smile

Wczorajsze zakonczenie w Stanach nie napawa optymizmem scratch Mimo wszystko mamy weekend i pewnie wymowa poniedzialkowa bedzie znowy stonowana i bardziej Azja i ranne futy wyznacza kierunek. Przyszly tydzien napewno bedzie ciekawy i z duza zmiennosci indeksow zwiazany z rozliczeniem kontraktow. Czesto patrze na zachowanie USD/JPY jako wyznacznik kierunku trendu. Ten poki co odbil i idzie w gore. Decyzje FED równiez oceniam jako dobra w dluzszej perspektywie dla rynku akcji king

Jak zawsze trudno przewidziec gdzie beda chialy grubasy rozliczyc serie study LOP wzrosl pare kilo w ciagu ostatniego tygodnia. Trzymajac sie akcji dobralem w piatek male L na nowej serii traktujac znowu kontrakt jak lokatke bo aktualna zamkna mi juz w piatek geek
Nie chce miec klopotow przy ewentualnym rolowaniu na znacznie odbiegajacej bazie. Sklonil mnie do tego wyraznie mniejszy obrot na dwoch ostatnich sesjach co w domysle wyglada mi na przygladaniu sie z boku "grubasow" i zabawie arbitrazu.

WIG20 jest sporo nizej wzgledem innych rynkow wiec pewnie czekaja nas wzrosty zwlaszcza jak w Stanach sie ustabilizuje. Jednak do rozliczenia 5 dni wiec na tej serii juz duze ryzyko study

Ciesza za to akcje, ktore pomimo tak duzych spadkow na WIG20 stabilizuja calosc portwela. W piatek znowu sobie dokupilem maly pakiecik geek Zakladam, ze jesli beda rozliczac kontrakty nizej to w przyszlym tygodniu moga byc znowu dobre ceny do zakupów akcji. Przy rozliczeniu wyzej czekam na rozwoj sytuacji na swiecie a glownie w USA co pewnie przeciagnie sie na styczen i wyniki kwartalne study

Pozdr i milego weekendu lol!
Powrót do góry Go down
Laik

Laik


Liczba postów : 1761
Location : Małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 11:58

Czolem all Smile

Wczorajsze zakonczenie w Stanach nie napawa optymizmem scratch Mimo wszystko mamy weekend i pewnie wymowa poniedzialkowa bedzie znowy stonowana i bardziej Azja i ranne futy wyznacza kierunek. Przyszly tydzien napewno bedzie ciekawy i z duza zmiennosci indeksow zwiazany z rozliczeniem kontraktow. Czesto patrze na zachowanie USD/JPY jako wyznacznik kierunku trendu. Ten poki co odbil i idzie w gore. Decyzje FED równiez oceniam jako dobra w dluzszej perspektywie dla rynku akcji king

Jak zawsze trudno przewidziec gdzie beda chialy grubasy rozliczyc serie study LOP wzrosl pare kilo w ciagu ostatniego tygodnia. Trzymajac sie akcji dobralem w piatek male L na nowej serii traktujac znowu kontrakt jak lokatke bo aktualna zamkna mi juz w piatek geek
Nie chce miec klopotow przy ewentualnym rolowaniu na znacznie odbiegajacej bazie. Sklonil mnie do tego wyraznie mniejszy obrot na dwoch ostatnich sesjach co w domysle wyglada mi na przygladaniu sie z boku "grubasow" i zabawie arbitrazu.

WIG20 jest sporo nizej wzgledem innych rynkow wiec pewnie czekaja nas wzrosty zwlaszcza jak w Stanach sie ustabilizuje. Jednak do rozliczenia 5 dni wiec na tej serii juz duze ryzyko study

Ciesza za to akcje, ktore pomimo tak duzych spadkow na WIG20 stabilizuja calosc portwela. W piatek znowu sobie dokupilem maly pakiecik geek Zakladam, ze jesli beda rozliczac kontrakty nizej to w przyszlym tygodniu moga byc znowu dobre ceny do zakupów akcji. Przy rozliczeniu wyzej czekam na rozwoj sytuacji na swiecie a glownie w USA co pewnie przeciagnie sie na styczen i wyniki kwartalne study

Pozdr i milego weekendu lol!
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 12:20

Zastanawia mnie dlaczego w Usiu są zjazdy a USDJPY idzie w stronę przeciwną. Dolar wyraźnie się umacnia. Ponadto patrząc się na formacje widzę na większości indeksów odwrócony młot lub parę młot, odwrócony młot. To zapowiada jednak ruch do góry
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 12:28

A ja wam mówię, że w nadchodzącym tygodniu będzie trzepanie leszczy obustronne że aż będą łuski lecieć Cool
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 12:34

OpCjoNeR napisał:
A ja wam mówię, że w nadchodzącym tygodniu będzie trzepanie leszczy obustronne że aż będą łuski lecieć Cool

Dokładnie. Ale jak się trafi w odpowiedni timing to będzie mozna na tym nieźle zarobic
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: ,,,,   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 12:42

mysle, ze ten tydzien bedzie bardzo ciekawy. przydalaby sie sonda lol!
w pon bedzie reakcja Azji i w zwiazku z tym futow USA (moga liczyc na podwojne dno).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 13:11

No po fakcie to pięknie widać , trzeba było zrobić tak i tak, he he.

Rozumiem że jak atak na lukę się nie powiódł to cofka i możliwość ponownej próby.

Ale że odrazu wjebią do wnętrza konsoli i 2/3 wzrostów skasują to brak
słów.

Dobra piątek to historia i pytanie co dalej?

Szwagry macie wy jeszcze honor czy już mamy bessę?
Bezpardonowa napierdalanka spowodowała że indeks stoi 20pkt nad przepaścią i tyle właśnie brakuje do przewalenia rynku na ciemną stronę.

Wiadomo że nie jesteśmy sami i inne rynki też mają wpływ ale jak w poniedziałek nie będzie zdrowego popytu i mocnej obrony to ostatni
gasi światło i zamyka drzwi.

Nawet brakuje miejsca na zagryweczki typu wycieczki po stopy bo można
uruchomić lawinę.

Sprawa jest jasna krawaciki do roboty a jak nie to spie.....lajcie na szczaF
cieniasy.

ps. Czy widać że jestem lekko ponerwowany? Chyba nie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY EmptySob 15 Gru 2007, 13:42

"dolar uważa" że inflacja może nie pozwalić na obnizanie stóp ale to się okaże w styczniu i następnych miesiącach, chociaż waluty już taką ewentualność dyskontują, giełdy prubóją -
kryzys "hipoteczny" ale to już standard -
przed rozliczeniem (dzień, dwa) tradycyjne spadki, ale w takim razie nie pon, wtorek -
wigometr skrajnie pesymistyczny +
spadki zagranicy w cenach +
koniec roku, kwartału +

dwudniowy rgr na godzinowym wczoraj zrealizował zasięg, zamknięcie poniżej 3600, ale wsparcie obronione, 3550?, 600-623?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY   UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 15.12.2007 WEEKENDOWY
Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» UFO - 10.11.2007 WEEKENDOWY
» UFO - 01.12.2007 - WEEKENDOWY
» UFO - 27.10.2007 WEEKENDOWY
» UFO - 17.11.2007 WEEKENDOWY
» UFO - 19.07.2007 WEEKENDOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: