Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET

Go down 
+36
Pan Czesław
MedKit*
MoralnyNiepokój
MICHU
myśliwyl
nomad
snajper
REALISTA
Windziarz
filip
rafalx
petgry
Aligator
zibi
gumbas
Diablo
karnak
mariner
Reser
thorgall
kLeszcz
SYLWESTER
Fanexa
delphia
jacek-g
godsent
13Homer
barany
spiter
Ezet
Piotrek691
janek
AgroTrader
tupolew
EX
inwestor
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET   UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 EmptyPią 08 Mar 2013, 23:16

Opustoszałymi w dzień pogrzebu Hugo Chaveza ulicami Caracas, gdzie zwykle panuje intensywny ruch samochodowy,
ciągnęły grupy zwolenników zmarłego prezydenta ze sztandarami narodowymi. Wenezuela tego dnia nie pracowała, zamknięto szkoły.
Na pogrzeb Chaveza przyjechali prezydenci państw latynoamerykańskich


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13530998.html

szczere wyrazy współczucia od UFO

[i][i][i][i][i]

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET   UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 EmptyPią 08 Mar 2013, 23:26

Liczba miejsc pracy w USA poza rolnictwem wzrosła w lutym o 236 tys. - podał w piątek Departament Pracy.
Oznacza to, że bezrobocie w USA jest najmniejsze od grudnia 2008 roku. Na giełdach solidne zwyżki i nowe rekordy

Read more: http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,13529406,USA__Bezrobocie_najnizsze_od_grudnia_2008_roku.html#BoxBizTxt#ixzz2MzQvYBdo

Każdy kto pracuje ponad 20 godz. tygodniowo nie wchodzi do statystyk bezrobocia w USA - warto to pamiętać patrząc na ich dane. Czyli osoba pracująca 21 godz. tygodniowo jako pomoc w godzinach szczytu w McDonald's jest traktowana jako osoba zatrudniona. Taka osoba nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, ma płaconą minimalną płacę (min. wage) oraz w przypadku utraty tej tyrki nie ma zasiłku. Mówimy tu o małolatach ze szkoły (nie płaca podatku), różnej maści tzw. "mniejszościach rasowych" i ludziach po 40-tce bez fachu czyli niezatrudnialnych - czarna rozpacz


pismaki_klamia

Cisza na ten temat w polskojęzycznych mediach jest znamienna. Pięcioosobowa delegacja z Izraela wspierana przez mieszkającego w Warszawie dyplomatę spotkała się z przedstawicielami rządu – m.in. ministerstwa spraw zagranicznych, sprawiedliwości i finansów – oraz reprezentantami „opozycji”. Tematem był zwrot przez Polskę mienia osobom ocalałym z „holocaustu” lub im spadkobiercom. Po raz pierwszy biznesmeni z Przedsiębiorstwa Holocaust poinformowali o „przełomie”. Bobby Brown, dyrektor HEART (Specjalna Grupa Zadaniowa ds. Restytucji Majątku z Okresu Holokaustu, ang. Holocaust Era Asset Restitution Taskforce ) poinformował, iż „Polacy byli niezwykle uprzejmi i przyjacielscy. Nie osiągnęliśmy porozumienia, ale wypracowaliśmy kanał porozumienia i widzieliśmy dużo dobrej woli”. Prace komisji HEART, wspieranej przez premiera Benjamina Netanjahu, sponsorowanej m. in. przez Agencję Żydowską na rzecz Izraela oraz Światową Organizację Syjonistyczną (WZO), będą ukierunkowane na odnalezienie mienia odebranego Żydom przez państwa europejskie podczas Holocaustu. Na dzisiejszą chwilę zarejestrowano 177 000 wniosków, 40 000 dotyczy nieruchomości i dóbr należących do przedwojennych mieszkańców RP.

Wartość ewentualnych roszczeń dotyczących mienia żydowskiego jest różnie szacowana, najniższe podawane sumy to 60 mld dolarów






_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pią 08 Mar 2013, 23:32, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET   UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 EmptyPią 08 Mar 2013, 23:28

Argos napisał:
a to o Michu i jego chomiku Laughing


jestem w szoku jak się zmienia pod wpływem przyszłego potomstwa

nigdy tego nie robiła a raczej pierwsze co żeby spierdzielić za meble

a teraz siedzi spokojnie i po rękach liże

i tak głęboko paczy w oczy Embarassed Embarassed Embarassed

....spokojnie mała będzie dobrze damy radę, nic się nie bój.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET   UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 EmptyPią 08 Mar 2013, 23:36

MICHU napisał:

jestem w szoku jak się zmienia pod wpływem przyszłego potomstwa

nigdy tego nie robiła a raczej pierwsze co żeby spierdzielić za meble

a teraz siedzi spokojnie i po rękach liże

i tak głęboko paczy w oczy Embarassed Embarassed Embarassed

....spokojnie mała będzie dobrze damy radę, nic się nie bój.
kiedys pisalem ze mialem suke
i jak miala małe to to ja obserwowalem
wzor matczynej troskliwosci , mądrej troskliwosci - a nie wychowanie bezstresowe

ludzie mogą sie uczyć

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET   UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 EmptyPią 08 Mar 2013, 23:40

rafalx napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Ezet napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
HIOB napisał:
korekta w locie za nami

od pn stronk baj ciąg dalszy

Chyba WARKA STRONK

Ja już dzisiaj zapodaję zgodnie z genami alkoholika żubrówkę białą, bo warka stronk to pikuś jest nie stronk Rolling Eyes

Chcesz mieć wątrobę na marsko? What a Face

Nie ma w tym nic do śmiechu - alkoholizm wyniszcza.

Ja to lubię browarki raczej ale też bez przesady - film mi się nigdy nie urywa. UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 190945

Wiem kiedy powiedzieć ENOUGH. Zresztą organizm sam mówi... gdy się opiję z 5 browarów to juś jest uczucie "nie mania gdzie wcisnąć" kolejnego i to znaczy, że dosyć na dzś.
Koorwa też bym tak chciał.

U mnie od 5 to organizm mówi: dobra jeszcze jedno, na pewno ostatnie

Ja zawsze osiagam stan przebrowarzenia.... po n browarach mam jus dodyc i sie robie qrewsko glodny, szczegolnie ze lubie pic na pisty zoladek :-)

Jestem inny widocznie: lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET   UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 EmptyPią 08 Mar 2013, 23:47

[quote="Argos"]Liczba miejsc pracy w USA poza rolnictwem wzrosła w lutym o 236 tys. - podał w piątek Departament Pracy.
Oznacza to, że bezrobocie w USA jest najmniejsze od grudnia 2008 roku. Na giełdach solidne zwyżki i nowe rekordy

Read more: http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,13529406,USA__Bezrobocie_najnizsze_od_grudnia_2008_roku.html#BoxBizTxt#ixzz2MzQvYBdo

Każdy kto pracuje ponad 20 godz. tygodniowo nie wchodzi do statystyk bezrobocia w USA - warto to pamiętać patrząc na ich dane. Czyli osoba pracująca 21 godz. tygodniowo jako pomoc w godzinach szczytu w McDonald's jest traktowana jako osoba zatrudniona. Taka osoba nie ma ubezpieczenia zdrowotnego, ma płaconą minimalną płacę (min. wage) oraz w przypadku utraty tej tyrki nie ma zasiłku. Mówimy tu o małolatach ze szkoły (nie płaca podatku), różnej maści tzw. "mniejszościach rasowych" i ludziach po 40-tce bez fachu czyli niezatrudnialnych - czarna rozpacz


pismaki_klamia

Cisza na ten temat w polskojęzycznych mediach jest znamienna. Pięcioosobowa delegacja z Izraela wspierana przez mieszkającego w Warszawie dyplomatę spotkała się z przedstawicielami rządu – m.in. ministerstwa spraw zagranicznych, sprawiedliwości i finansów – oraz reprezentantami „opozycji”. Tematem był zwrot przez Polskę mienia osobom ocalałym z „holocaustu” lub im spadkobiercom. Po raz pierwszy biznesmeni z Przedsiębiorstwa Holocaust poinformowali o „przełomie”. Bobby Brown, dyrektor HEART (Specjalna Grupa Zadaniowa ds. Restytucji Majątku z Okresu Holokaustu, ang. Holocaust Era Asset Restitution Taskforce ) poinformował, iż „Polacy byli niezwykle uprzejmi i przyjacielscy. Nie osiągnęliśmy porozumienia, ale wypracowaliśmy kanał porozumienia i widzieliśmy dużo dobrej woli”. Prace komisji HEART, wspieranej przez premiera Benjamina Netanjahu, sponsorowanej m. in. przez Agencję Żydowską na rzecz Izraela oraz Światową Organizację Syjonistyczną (WZO), będą ukierunkowane na odnalezienie mienia odebranego Żydom przez państwa europejskie podczas Holocaustu. Na dzisiejszą chwilę zarejestrowano 177 000 wniosków, 40 000 dotyczy nieruchomości i dóbr należących do przedwojennych mieszkańców RP.

Wartość ewentualnych roszczeń dotyczących mienia żydowskiego jest różnie szacowana, najniższe podawane sumy to 60 mld dolarów


/quote]

Wez mi nie pisz o prostytucji mienia zydowskiego bo gdy o tym czytam to sila woli piece sie same otwieraja w pewnym obiekcie blisko Krakau affraid niedobrze mi niedobrze mi
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET   UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 EmptySob 09 Mar 2013, 00:11

Anna Grodzka. Oddycha w Sejmie pełną piersią! W końcu

ja pitole
ale podniecona
jak jej brodawki sterczą lol!


UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 634983632514506743

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET   UFO -  08.03.2013 DZIEŃ KOBIET - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet
» UFO 08.03.2019r. - Dzień Kobiet
» UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!
» UFO - 04.09.2007
» UFO - 29.08.2007

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: