Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 6-7 lipca 2013r.

Go down 
+29
dziadek
MCHU
snajper
Decerter
Nadaje ze Stronia
SYLWESTER
Prezes
Mleczarz
Valdi
L.A.2022
Dave
TRADER
inwestor
IronFX
koala
MedKit*
janek
Jones
MoralnyNiepokój
zibi
Janko Traderroo
Piotrek691
rafalx
AgroTrader
Reser
delphia
kaczor
mariner
BORowik
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 21:51

Facet wylądował na bezludnej wyspie z psem i świnią. Po 2 latach tak bardzo chciało mu się kochać, że zaczął się dobierać do świni, ale zawsze wtedy pies kąsał go w dupę. Sytuacja się powtarzała. Pewnej nocy usłyszał wołanie ratunku, widząc kobietę w wodzie czym prędzej poszedł ją ratować. Po wyjęciu z wody kobieta powiedziała: -Uratowałeś mi życie, zrobię wszystko co zechcesz... Mężczyźnie zaświeciły się oczy i bez chwili zawahania powiedział kobiecie, że chce aby poszła z psem na spacer.

Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 21:53

MoralnyNiepokój napisał:
kaczor napisał:
edek chyba jednak zapierdala na 1,18 z korektami oczywiscie wyglada to na fale trzecia mocna
zloto raczej wraca na szczyty jeszcze, nei chce mi sie rysunkow wklejac bo nie chce marinerowi przeszkadzac w trolowaniu
Na 1900$ Question Nie wstydź się, wklejaj. Ufostronek wystarczy dla każdego Very Happy
Ropa prawie na kresce:

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 81b23c3678cdc0a6b7261042eeeb6a59

http://elliottwavepredictions.com/wp-content/uploads/2013/06/Gold-weekly-6-27-133.png

w niedziele zajmuje pozycje okolo 1222 stop ostatni dolek target 1350
oczywiscie nei pod ten wykres u gory bo to pokazuje tylko szersza skale
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 21:55

Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:
edek chyba jednak zapierdala na 1,18 z korektami oczywiscie wyglada to na fale trzecia mocna
zloto raczej wraca na szczyty jeszcze,
....

Kaczor jakieś herezje zaczynasz opowiadać Very Happy Edek do piekła na mocnym dolarze, a złoto na szczyty? Przecież to przeczy jedno drugiemu. Jak może być mocna śmata i złoto jednocześnie????? scratch

Czosnek może wszystko
np b.rzadko zdarzało sie żeby jednocześnie do góry szła ropa i dolar
wczoraj mocno jedno i drugie

http://stooq.com/
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 22:00

Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:
edek chyba jednak zapierdala na 1,18 z korektami oczywiscie wyglada to na fale trzecia mocna
zloto raczej wraca na szczyty jeszcze,
....

Kaczor jakieś herezje zaczynasz opowiadać Very Happy Edek do piekła na mocnym dolarze, a złoto na szczyty? Przecież to przeczy jedno drugiemu. Jak może być mocna śmata i złoto jednocześnie????? scratch
naloz wykresy eurodolara i zlota i powiedz mi czy widzisz jakas korelacje bo ja nie widze Smile
a jesli musisz fundamentalnie to slabosc euro i funta nie wynika tylko z sily dolara ale z powodu komunikatow boe i ECB o dalszym luzowaniu polityki pienieznej gdzie w USA mowi sie juz o jej zakonczeniu.
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 22:12

kaczor napisał:
Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:
edek chyba jednak zapierdala na 1,18 z korektami oczywiscie wyglada to na fale trzecia mocna
zloto raczej wraca na szczyty jeszcze,
....

Kaczor jakieś herezje zaczynasz opowiadać Very Happy Edek do piekła na mocnym dolarze, a złoto na szczyty? Przecież to przeczy jedno drugiemu. Jak może być mocna śmata i złoto jednocześnie????? scratch
naloz wykresy eurodolara i zlota i powiedz mi czy widzisz jakas korelacje bo ja nie widze Smile
a jesli musisz fundamentalnie to slabosc euro i funta nie wynika tylko z sily dolara ale z powodu komunikatow boe i ECB o dalszym luzowaniu polityki pienieznej gdzie w USA mowi sie juz o jej zakonczeniu.

Nie eurodolara, a dolar index vs gold. Very Happy Ja rozumiem, że od klilku lat przez drukowanie wszystkie tradycyjne korelacje się rozjechały, ale twierdzenie, żę bedzie mocny dolar i korbiące złoto bo bardzo ciekawe, bardzo.... zagrasz pod to? Very Happy 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 22:14

Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:
Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:
edek chyba jednak zapierdala na 1,18 z korektami oczywiscie wyglada to na fale trzecia mocna
zloto raczej wraca na szczyty jeszcze,
....

Kaczor jakieś herezje zaczynasz opowiadać Very Happy Edek do piekła na mocnym dolarze, a złoto na szczyty? Przecież to przeczy jedno drugiemu. Jak może być mocna śmata i złoto jednocześnie????? scratch
naloz wykresy eurodolara i zlota i powiedz mi czy widzisz jakas korelacje bo ja nie widze Smile
a jesli musisz fundamentalnie to slabosc euro i funta nie wynika tylko z sily dolara ale z powodu komunikatow boe i ECB o dalszym luzowaniu polityki pienieznej gdzie w USA mowi sie juz o jej zakonczeniu.

Nie eurodolara, a dolar index vs gold. Very Happy Ja rozumiem, że od klilku lat przez drukowanie wszystkie tradycyjne korelacje się rozjechały, ale twierdzenie, żę bedzie mocny dolar i korbiące złoto bo bardzo ciekawe, bardzo.... zagrasz pod to? Very Happy 

usd index tez nie ma korelacji bezposredniej,spadki na zlocie zaczely sie duzo wczesniej niz umocnienei dolara
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 22:14

Krzyki i spazmy na Stadionie Narodowym. Masowe uzdrawianie

affraid affraid affraid 

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14228440,Jezus_na_Stadionie___wierni_juz_na_Narodowym__RELACJA_.html#BoxSlotII3img
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 22:39

kaczor napisał:


usd index tez nie ma korelacji bezposredniej,spadki na zlocie zaczely sie duzo wczesniej niz umocnienei dolara

Kaczor proponuję lekturę Murphego "Intermarket Analysis" i przyswojenie sobie korelacji pomiędzy surowcami, walutami, akcjami i obligami. To naprawdę fajna lektura i przydatna każdemu traderowi.

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Lbm_bo2


Cytat :
Intermarket Trading Law #1: Make Sure Dollar Is Dropping Before Buying Commodities Commodity prices trend in the opposite direction of the U.S. Dollar. If you’re looking to buy commodities, make sure the dollar is dropping first.  The best way to measure the trend of the dollar is to chart the U.S. Dollar Index, which compares the greenback to six foreign currencies. It’s also good for commodity prices when foreign currency prices are rising. That’s especially true of commodity currencies like the Australian and Canadian Dollars. By the same token, currency traders should check the trend of commodity markets. Since the two markets are so closely linked, it’s a mistake to do a chart of analysis of one without a corresponding analysis of the other. Of all the commodities, gold is the most sensitive to the trend of the dollar. It generally doesn’t pay to buy gold when the dollar is rising - See more at: http://www.capitalexchangeblog.com/john-murphy-laws-intermarket-trading/#sthash.ZqCfou1K.dpuf

Jutro niedziela, więc idź się wyspowiadaj Zaharemu. Powiedz, żę zaczałeś herezje opowiadać o korelacjach pomiędzy dolcem a złotem dobryżart
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 23:22

Gen. Wojciech Jaruzelski obchodzi w sobotę 90. urodziny.

http://www.fakt.pl/Wojciech-Jaruzelski-obchodzi-w-sobote-90-urodziny,artykuly,219242,1.html

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
MedKit*
Całkiem Dobra Wróżka
Całkiem Dobra Wróżka
MedKit*


Liczba postów : 2605
Location : KryspinLand
Registration date : 23/05/2008

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 23:25

grunt to mieć plan ewakuacji cheers 

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 2n4g


UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Ml9j


plan Bena i Mario scratch 
UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 O5g

Powrót do góry Go down
koala




Liczba postów : 201
Registration date : 14/06/2013

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 23:33

OpCjOnEr napisał:
Argos napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:


 A ta jest bardziej płaska od dechy, na której jedzie Surprised

Gdzie ona była gdy Bozia cycki rozdawała? lol!

Takie balony jak na górze tej pani w zielonych włosach to pała stoi z kilometra. Przynajmniej u mnie.

Może Rosjanka? scratch 
Rosjanki właśnie tak wyglądają. Wysokie, super nogi, tyłeczki, buziaczki, ale w w/w kwestii to pewien gościu tak to skomentował na portalu www.expat.ru:
"moja deska do prasowania ma więcej wypukłości niż Rosjanki" Very Happy

opcjo to ma wymagania  , dupa ,  cyc , ciemna karnacja
piekne wlosy i do tego chętna na anal , loda ..

a kto bedzie dymal te plaskie , mniej ladne ??

a poza tym to opcjo , jak pisalo na ufo , sam ma krzywe nogi -od kolarki
i jest ponizej przeciętnej urody - grzecznie napisane
podobno nawet w Roksie doplate od niego  biorą ...


w nocy to nawet wlasna babka krzyczy ze strachu jak go zobaczy - jest nawet na to dowod w necie

Aqrat prostość czy krzywość nóg u faceta nie ma absolutnie żadnego znaczenia Very Happy  ja nawet nie wiem jakie mam bo wuj mnie to obchodzi.
Jeszcze nie słyszałem o tym by kobieta zwracała uwagę czy facet ma proste nogi dobryżart  bo to jest cecha oceniana u samic a nie u samców.  Może geje NATO patrzą - nie wiem.

A co ma wspólnego jeżdżenie na kolarce z prostością nóg to juś całkiem nie jarzę związq przyczynowo-sqtkowego. Wymyślasz tematy z dupy a gestapo od dłuższego czasu ciche jak mysz pod miotłą bo ma ganc gnoje telewizorek i se puszcza na okrągło to nie ma czasu mordy drzeć.

Może na kolarce nie, ale na kuniach - jeszcze jak!
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 23:39

MedKit* napisał:
grunt to mieć plan ewakuacji cheers 

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 2n4g


UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Ml9j


plan Bena i Mario scratch 
UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 O5g

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 767691 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptySob 06 Lip 2013, 23:42

Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:


usd index tez nie ma korelacji bezposredniej,spadki na zlocie zaczely sie duzo wczesniej niz umocnienei dolara

Kaczor proponuję lekturę Murphego "Intermarket Analysis" i przyswojenie sobie korelacji pomiędzy surowcami, walutami, akcjami i obligami. To naprawdę fajna lektura i przydatna każdemu traderowi.

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Lbm_bo2


Cytat :
Intermarket Trading Law #1: Make Sure Dollar Is Dropping Before Buying Commodities Commodity prices trend in the opposite direction of the U.S. Dollar. If you’re looking to buy commodities, make sure the dollar is dropping first.  The best way to measure the trend of the dollar is to chart the U.S. Dollar Index, which compares the greenback to six foreign currencies. It’s also good for commodity prices when foreign currency prices are rising. That’s especially true of commodity currencies like the Australian and Canadian Dollars. By the same token, currency traders should check the trend of commodity markets. Since the two markets are so closely linked, it’s a mistake to do a chart of analysis of one without a corresponding analysis of the other. Of all the commodities, gold is the most sensitive to the trend of the dollar. It generally doesn’t pay to buy gold when the dollar is rising - See more at: http://www.capitalexchangeblog.com/john-murphy-laws-intermarket-trading/#sthash.ZqCfou1K.dpuf

Jutro niedziela, więc idź się wyspowiadaj Zaharemu. Powiedz, żę zaczałeś herezje opowiadać o korelacjach pomiędzy dolcem a złotem dobryżart

czytalem i pokaz mi od 2008 korelacje madralo
Dolar sie umacnial mimo zerowych stop procentowych w USA co wyraznie neguje zalozenia z tej ksiazki.
W odroznieniu od Ciebie mi sie chce pomyslec Very Happy 
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 07:43

kaczor napisał:
Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:


usd index tez nie ma korelacji bezposredniej,spadki na zlocie zaczely sie duzo wczesniej niz umocnienei dolara

Kaczor proponuję lekturę Murphego "Intermarket Analysis" i przyswojenie sobie korelacji pomiędzy surowcami, walutami, akcjami i obligami. To naprawdę fajna lektura i przydatna każdemu traderowi.

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Lbm_bo2


Cytat :
Intermarket Trading Law #1: Make Sure Dollar Is Dropping Before Buying Commodities Commodity prices trend in the opposite direction of the U.S. Dollar. If you’re looking to buy commodities, make sure the dollar is dropping first.  The best way to measure the trend of the dollar is to chart the U.S. Dollar Index, which compares the greenback to six foreign currencies. It’s also good for commodity prices when foreign currency prices are rising. That’s especially true of commodity currencies like the Australian and Canadian Dollars. By the same token, currency traders should check the trend of commodity markets. Since the two markets are so closely linked, it’s a mistake to do a chart of analysis of one without a corresponding analysis of the other. Of all the commodities, gold is the most sensitive to the trend of the dollar. It generally doesn’t pay to buy gold when the dollar is rising - See more at: http://www.capitalexchangeblog.com/john-murphy-laws-intermarket-trading/#sthash.ZqCfou1K.dpuf

Jutro niedziela, więc idź się wyspowiadaj Zaharemu. Powiedz, żę zaczałeś herezje opowiadać o korelacjach pomiędzy dolcem a złotem dobryżart

czytalem i pokaz mi od 2008 korelacje madralo
Dolar sie umacnial mimo zerowych stop procentowych w USA co wyraznie neguje zalozenia z tej ksiazki.
W odroznieniu od Ciebie mi sie chce pomyslec  Very Happy 

Do kościółka marsz i pomodlić się o rozum! Przy okazji nie zapomnij rzucić na tacę Zaharemu Very Happy 

Cała zabawa polega na tym, że od 2008 roku poprzez drukowanie Benka tradycyjne korelacje między rynkowe zostały zaburzone bo czegoś takiego jeszcze nie było. Jeśli teraz przyjmiemy, że drukowanie zostanie ograniczone, a w dłuższej perspektywie drukarki wyłączone to co się stanie? Powrót do klasycznych korelacji pomiędzy rynkami?

1. EURUSD, który przez ostatnie kilka lat reagował wrostami na dobre dane w USA od niedawna reaguje odwrotnie czyli tak jak fundamentalnie powinien
2. Spektakularne tąpnięcie na goldzie kilka miesięcy temu zbiegło się z pierwszymi plotkami o ograniczeniu dodruku

Jak na mój gust Kaczor to trybisz jak diesel w zimie, ale powolutku nie przegrzewając baniaka rozważ sygnały jakie Ci daje rynek Very Happy 

Oczywiście to są procesy, które trwają miesiącami, ale za wypisywanie, że będzie mocny dolar i drogie złoto to Ci się spowiedź i pokuta należy heretyku Very Happy 

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 08:54

Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.
Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.
Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:
orzeźwia moją duszę.
Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach
przez wzgląd na swoje imię.
Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 09:04

Argos napisał:
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.
Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.
Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:
orzeźwia moją duszę.
Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach
przez wzgląd na swoje imię.
Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.
zła się nie ulęknę, bo...
jestem największym skurwielem w tej dolinie...
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 09:09

http://biznes.onet.pl/rozpadajace-sie-krolestwo,18491,5556671,1,prasa-detal

"w 2014 roku Szkoci mają zdecydować, czy chcą stworzyć niezależne państwo, które nie będzie już musiało dzielić z Anglią swoich zysków z pól naftowych na Morzu Północnym."

szykuje się długoterminowa eSka na kabla ???
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 09:17

„Pomimo przymusu ekonomicznego – czytamy w Katechizmie – władze publiczne powinny czuwać nad zapewnieniem obywatelom czasu przeznaczonego na odpoczynek i oddawanie czci Bogu. Pracodawcy mają analogiczny obowiązek względem swoich pracowników.” (KKK 2187) „Dla chrześcijan nie jest to sytuacja normalna, gdy niedziela, dzień święta i radości, nie jest także dniem odpoczynku, a w każdym razie trudno im «świętować» niedzielę, jeśli nie dysponują odpowiednią ilością wolnego czasu.” (Jan Paweł II, Dies Domini 64)

Ze względu na wielkie dobro, jakie rodzi się ustawowego zagwarantowania możliwości świętowania niedzieli, wierni powinni starać się o przyznanie im tego prawa. „W poszanowaniu wolności religijnej i dobra wspólnego wszystkich chrześcijanie powinni domagać się uznania niedziel i świąt kościelnych za ustawowe dni świąteczne.” (KKK 2188)

„Jeśli ustawodawstwo kraju czy też inne powody zobowiązują do pracy w niedzielę, to niech ten dzień będzie jednak przeżywany jako dzień naszego wyzwolenia, które pozwala nam uczestniczyć w owym "uroczystym zebraniu", w Kościele "pierworodnych, którzy są zapisani w niebiosach" (Hbr 12,22-23)”.  



jeszcze coś o sobotach
ciekawe, że kiedyś cała Polska strajkowała w bitwie o wolne soboty a dziś nikt sie wolnych sobót nie domaga....styropian z łbów pewnie wyfrunął

no i 14 postulat Solidarności
/21 postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego z 17 sierpnia 1980/

Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55 lub [zaliczyć] przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 lat dla mężczyzn bez względu na wiek.

teraz pomysłodawcy są u steru ale jakoś cisza o tym postulacie

sranda
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3705
Registration date : 11/03/2010

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 09:24

kaczor napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
kaczor napisał:
edek chyba jednak zapierdala na 1,18 z korektami oczywiscie wyglada to na fale trzecia mocna
zloto raczej wraca na szczyty jeszcze, nei chce mi sie rysunkow wklejac bo nie chce marinerowi przeszkadzac w trolowaniu
Na 1900$ Question Nie wstydź się, wklejaj. Ufostronek wystarczy dla każdego Very Happy
Ropa prawie na kresce:

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 81b23c3678cdc0a6b7261042eeeb6a59

http://elliottwavepredictions.com/wp-content/uploads/2013/06/Gold-weekly-6-27-133.png

w niedziele zajmuje pozycje okolo 1222 stop ostatni dolek target 1350
oczywiscie nei pod ten wykres u gory bo to pokazuje tylko szersza skale

Jeśli widzisz setup na L, to rozumiem taktykę.
Odnosząc się do rysunku złota, to pierwszy impuls korekty (czarne A) ma zachodzenie 4 na 1 - coś takiego może wystąpić wg EWT tylko w klinie chyba Question Czy czarne A to klin? Nie wygląda imo.
Kto się zna na EWT?


Ostatnio zmieniony przez MoralnyNiepokój dnia Nie 07 Lip 2013, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 09:28

kaczor napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
kaczor napisał:
edek chyba jednak zapierdala na 1,18 z korektami oczywiscie wyglada to na fale trzecia mocna
zloto raczej wraca na szczyty jeszcze, nei chce mi sie rysunkow wklejac bo nie chce marinerowi przeszkadzac w trolowaniu
Na 1900$ Question Nie wstydź się, wklejaj. Ufostronek wystarczy dla każdego Very Happy
Ropa prawie na kresce:

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 81b23c3678cdc0a6b7261042eeeb6a59

http://elliottwavepredictions.com/wp-content/uploads/2013/06/Gold-weekly-6-27-133.png

w niedziele zajmuje pozycje okolo 1222 stop ostatni dolek target 1350
oczywiscie nei pod ten wykres u gory bo to pokazuje tylko szersza skale

na koncepcja ze jest ABC
ale to jest do doopy
na samym poczatku licznie pierwszej 5ki
1-2 ok,
ale ralej ze 3-4-5 to chyba jakies nieporozumienie

co na to znawcy TFE?
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 09:29

HIOB napisał:
„Pomimo przymusu ekonomicznego – czytamy w Katechizmie – władze publiczne powinny czuwać nad zapewnieniem obywatelom czasu przeznaczonego na odpoczynek i oddawanie czci Bogu. Pracodawcy mają analogiczny obowiązek względem swoich pracowników.” (KKK 2187) „Dla chrześcijan nie jest to sytuacja normalna, gdy niedziela, dzień święta i radości, nie jest także dniem odpoczynku, a w każdym razie trudno im «świętować» niedzielę, jeśli nie dysponują odpowiednią ilością wolnego czasu.” (Jan Paweł II, Dies Domini 64)

Ze względu na wielkie dobro, jakie rodzi się ustawowego zagwarantowania możliwości świętowania niedzieli, wierni powinni starać się o przyznanie im tego prawa. „W poszanowaniu wolności religijnej i dobra wspólnego wszystkich chrześcijanie powinni domagać się uznania niedziel i świąt kościelnych za ustawowe dni świąteczne.” (KKK 2188)

„Jeśli ustawodawstwo kraju czy też inne powody zobowiązują do pracy w niedzielę, to niech ten dzień będzie jednak przeżywany jako dzień naszego wyzwolenia, które pozwala nam uczestniczyć w owym "uroczystym zebraniu", w Kościele "pierworodnych, którzy są zapisani w niebiosach" (Hbr 12,22-23)”.  



jeszcze coś o sobotach
ciekawe, że kiedyś cała Polska strajkowała w bitwie o wolne soboty a dziś nikt sie wolnych sobót nie domaga....styropian z łbów pewnie wyfrunął

no i 14 postulat Solidarności
/21 postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego z 17 sierpnia 1980/

Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55 lub [zaliczyć] przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 lat dla mężczyzn bez względu na wiek.

teraz pomysłodawcy są u steru ale jakoś cisza o tym postulacie

sranda

bo oni walczyli o te przywileje dla siebie nie dla nas

walczyli i wywalczyli lepsze jutro tzn dziś dla siebie

a my jestesmy teraz "oni " i jak tamci oni jesteśmy po drugiej stronie

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 09:51

Z pamiętnika Dezertera. Very Happy
Niestety ciężko znaleźć ten utwór w lepszej jakości.

Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 09:53

Argos napisał:
HIOB napisał:
„Pomimo przymusu ekonomicznego – czytamy w Katechizmie – władze publiczne powinny czuwać nad zapewnieniem obywatelom czasu przeznaczonego na odpoczynek i oddawanie czci Bogu. Pracodawcy mają analogiczny obowiązek względem swoich pracowników.” (KKK 2187) „Dla chrześcijan nie jest to sytuacja normalna, gdy niedziela, dzień święta i radości, nie jest także dniem odpoczynku, a w każdym razie trudno im «świętować» niedzielę, jeśli nie dysponują odpowiednią ilością wolnego czasu.” (Jan Paweł II, Dies Domini 64)

Ze względu na wielkie dobro, jakie rodzi się ustawowego zagwarantowania możliwości świętowania niedzieli, wierni powinni starać się o przyznanie im tego prawa. „W poszanowaniu wolności religijnej i dobra wspólnego wszystkich chrześcijanie powinni domagać się uznania niedziel i świąt kościelnych za ustawowe dni świąteczne.” (KKK 2188)

„Jeśli ustawodawstwo kraju czy też inne powody zobowiązują do pracy w niedzielę, to niech ten dzień będzie jednak przeżywany jako dzień naszego wyzwolenia, które pozwala nam uczestniczyć w owym "uroczystym zebraniu", w Kościele "pierworodnych, którzy są zapisani w niebiosach" (Hbr 12,22-23)”.  



jeszcze coś o sobotach
ciekawe, że kiedyś cała Polska strajkowała w bitwie o wolne soboty a dziś nikt sie wolnych sobót nie domaga....styropian z łbów pewnie wyfrunął

no i 14 postulat Solidarności
/21 postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego z 17 sierpnia 1980/

Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet do 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55 lub [zaliczyć] przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 lat dla mężczyzn bez względu na wiek.

teraz pomysłodawcy są u steru ale jakoś cisza o tym postulacie

sranda

bo oni walczyli o te przywileje dla siebie nie dla nas

walczyli i wywalczyli lepsze jutro tzn dziś dla siebie

a my jestesmy teraz "oni " i jak tamci oni jesteśmy po drugiej stronie

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 D4x7

podobno era komputerów miala zmniejszyć administracje
Idea 
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 09:56

pare lat umacniania dolara nasz czeka, spadki cen zlota
moze byc teraz podbitka ale o powrocie na max zapomnijcie
pewnie jeszcze jakies gwaltowne spadki beda a pozniej utrzymywanie cen na niskich poziomach

razem wychodzi ze mozna brac "emerytalne S na Gold w USD"
zysk podwojny: na rosnacym dolarze i spadajacym zlocie
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 10:01

HIOB napisał:
Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:
edek chyba jednak zapierdala na 1,18 z korektami oczywiscie wyglada to na fale trzecia mocna
zloto raczej wraca na szczyty jeszcze,
....

Kaczor jakieś herezje zaczynasz opowiadać Very Happy Edek do piekła na mocnym dolarze, a złoto na szczyty? Przecież to przeczy jedno drugiemu. Jak może być mocna śmata i złoto jednocześnie????? scratch

Czosnek może wszystko
np b.rzadko zdarzało sie żeby jednocześnie do góry szła ropa i dolar
wczoraj mocno jedno i drugie

http://stooq.com/

bo nic sie nie liczy tylko pozycja czasnka w danym momencie i zysk z tej pozycji
oczywiscie na dluzej tak nie mozna ale mozna na tyle zeby wasze konto wyzerowac


im wczesniej to zrozumiecie tym lepiej dla waszego depo

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 10:09

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Lnnp
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 10:24

Poznań się bawi Very Happy

Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 10:40

Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:
Piotrek691 napisał:
kaczor napisał:


usd index tez nie ma korelacji bezposredniej,spadki na zlocie zaczely sie duzo wczesniej niz umocnienei dolara

Kaczor proponuję lekturę Murphego "Intermarket Analysis" i przyswojenie sobie korelacji pomiędzy surowcami, walutami, akcjami i obligami. To naprawdę fajna lektura i przydatna każdemu traderowi.

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Lbm_bo2


Cytat :
Intermarket Trading Law #1: Make Sure Dollar Is Dropping Before Buying Commodities Commodity prices trend in the opposite direction of the U.S. Dollar. If you’re looking to buy commodities, make sure the dollar is dropping first.  The best way to measure the trend of the dollar is to chart the U.S. Dollar Index, which compares the greenback to six foreign currencies. It’s also good for commodity prices when foreign currency prices are rising. That’s especially true of commodity currencies like the Australian and Canadian Dollars. By the same token, currency traders should check the trend of commodity markets. Since the two markets are so closely linked, it’s a mistake to do a chart of analysis of one without a corresponding analysis of the other. Of all the commodities, gold is the most sensitive to the trend of the dollar. It generally doesn’t pay to buy gold when the dollar is rising - See more at: http://www.capitalexchangeblog.com/john-murphy-laws-intermarket-trading/#sthash.ZqCfou1K.dpuf

Jutro niedziela, więc idź się wyspowiadaj Zaharemu. Powiedz, żę zaczałeś herezje opowiadać o korelacjach pomiędzy dolcem a złotem dobryżart

czytalem i pokaz mi od 2008 korelacje madralo
Dolar sie umacnial mimo zerowych stop procentowych w USA co wyraznie neguje zalozenia z tej ksiazki.
W odroznieniu od Ciebie mi sie chce pomyslec  Very Happy 

Do kościółka marsz i pomodlić się o rozum! Przy okazji nie zapomnij rzucić na tacę Zaharemu Very Happy 

Cała zabawa polega na tym, że od 2008 roku poprzez drukowanie Benka tradycyjne korelacje między rynkowe zostały zaburzone bo czegoś takiego jeszcze nie było. Jeśli teraz przyjmiemy, że drukowanie zostanie ograniczone, a w dłuższej perspektywie drukarki wyłączone to co się stanie? Powrót do klasycznych korelacji pomiędzy rynkami?

1. EURUSD, który przez ostatnie kilka lat reagował wrostami na dobre dane w USA od niedawna reaguje odwrotnie czyli tak jak fundamentalnie powinien
2. Spektakularne tąpnięcie na goldzie kilka miesięcy temu zbiegło się z pierwszymi plotkami o ograniczeniu dodruku

Jak na mój gust Kaczor to trybisz jak diesel w zimie, ale powolutku nie przegrzewając baniaka rozważ sygnały jakie Ci daje rynek Very Happy 

Oczywiście to są procesy, które trwają miesiącami, ale za wypisywanie, że będzie mocny dolar i drogie złoto to Ci się spowiedź i pokuta należy heretyku Very Happy 


napisalem ze bedzie slabe euro i mocne zloto.
Czas pokaze ale twoje argumenty sa prosto z dupy bo pokazujesz wykresy do 2005 roku i powolujesz sie na korelacje ktore jak sam pozniej przyznajesz juz nei istnieja.
Tak wiec podobnie jak ja masz tylko przewidywania a nie zadne naukowo potwierdzone tezy.
I nei widze powodu dlaczgeo zloto nie ma dokonczyc tej fali wzrostowej a pozniej kiedy juz faktycznie beda podwyzki stop w USa zaczac spadac, wszystko jest perspektywa odpowiednich okien czasowych.
No chyba ze uwazasz ze zloto 2 lata przed podwyzkami stop w USA spadnie na 200 dolarow bo ty tak chcesz wtedy gratuluje i zycze udanych szortow szczegolnie teraz
Zrszta to ja a nie ty pisalem jak zloto bylo duzo wyzej ze idziemy w okolice 1150 jakos wtedy nie miales wiekszych zapatrywan madralo za to teraz praktycznie blisko srednioterminowego dolka krzyczysz o szorty Very Happy
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 11:01

by zylo sie lepiej

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14231658,Dunski_zuzlowiec___To_mozliwe__ze_Polska_jest_w_UE__.html?lokale=lodz#BoxWiadTxt

Ostatnio na swoim Facebooku Larsen w ostrych słowach skrytykował służbę zdrowia w naszym kraju "To niemożliwe, że Polska jest częścią Unii Europejskiej i nikt w szpitalu nie był mi w stanie powiedzieć, co się dokładnie stało. Byłem właśnie w duńskim szpitalu i poinformowano mnie, że w ciągu trzech dni muszę wykonać operację, bo ręka nie została nawet nastawiona!" - napisał Duńczyk.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 EmptyNie 07 Lip 2013, 11:17

"PB": Fiskus zapuka do drzwi



Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,14218542,_PB___Fiskus_zapuka_do_drzwi.html#Cuk#ixzz2Sb3M7MNO
shago0

Proponuje się umożliwienie organom podatkowym, za zgodą podatnika , przeprowadzanie oględzin

za odmowę oględzin grozić będzie kara finansowa.


albo jakiś lapsus słowno-językowy albo wymyślił to kompletny idiota i kretyn, pisze to z całą odpowiedzialnością. tego tumana co to wymyślił należy zwolnić gdyż przeżera na bezdurno nasze podatki. dorzucić do zwolnienia jego wszystkich przełożonych co to widzieli i zaakceptowali. koniec z głupotą urzędniczą. albo coś jest za zgodą albo bez zgody poparte karą. chcoiaż rozumiem że dla aparatu skarbowego tylko kara się liczy.

tzw propozycja nie do odrzucenia Very Happy 

by zyło sie lepiej

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 6-7 lipca 2013r.    UFO - 6-7 lipca 2013r.  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 6-7 lipca 2013r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 11 lipca 2013r.
» UFO - 12 lipca 2013r.
» UFO - 15 lipca 2013r.
» UFO - 16 lipca 2013r.
» UFO - 17 lipca 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: