Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27 04 2015 r.

Go down 
+21
MedKit*
zibi
Cichy!
struggler1
mariner
spacerolog
Krzysztof
Sir Nick
kaczor
delphia
thorgall
dex
barra
kamikaze
Reser
barany
Janko Traderroo
AgroTrader
Generał
Diablo
dziadek
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 13:58

dex napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
kaczor napisał:
Kazdy podatek jest tak naprawde okupem placonym przez frajera (obywatela) zlodziejowi (czyli panstwu).
Nie ma rzeczy, ktorej prywatne firmy i rynek nie zrobilyby lepiej i taniej niz panstwo przy czym sporo wymagan ktore panstwo ma w ogole nei jest potrzebne (dowody osobiste na przyklad albo numery rejestracyjne pojazdu)

Laughing  kiedy ja już to mówiłem

a prawo jazdy? Laughing
TY jestes NARODOWCEM a pojecie NARODU zostalo sztucznie wymyslone przez panstwo zeby uzasadniac jego istnienie.Nie wiem jak mozna byc tak slepym Laughing  W srednowieczu nie bylo tak naprawde granic, kazdy poruszal sie jak chcial, identyfikacja narodowa byla slaba czy to slazak czy pomorzanin czy rusin bardziej sie identyfikowal z tymi z ktorymi mieszkal niz z jakas sztuczna idea panstwa. Dopiero XIX wiek przyniosl fale nacjonalizmu i falszywych ideologii majacych na celu uzasadnieni istnienia panstwa.W szczegolnosci Bismarck potrzebowal tej legendy bo Niemcy tak naprawde byly zlepkiem wielu panstw ktore laczyl tylko jezyk i trzeba bylo wymyslic jakas sztuczna legende zeby zapewnic jednosc.
Narodowiec nie moze byc liberalem, bo pojecie narodu jest antyliberalne, dla liberala liczy sie tylko jednostka nie wspolnota.

Na początku monopol zrobiły kościoły, mówiąc że urodziliśmy się grzeszni, a żeby dostapić zbawienia trzeba mieć wiarę.
Potem monopol zrobiły państwa, mówiąc że urodziliśmy sie bezdomni, a żeby mieć ziemię trzeba mieć narodowość.
Na samym końcu monopol zrobiły banki, mówiąc że urodziliśmy się zadłużeni, a żeby spłacić kredyt trzeba mieć zdolność kredytową.


NALEŻY SIĘ ZŁOTA CZCIONKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Cichy!




Liczba postów : 189
Location : Kraków
Registration date : 15/01/2009

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:07

Diablo napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:
dziadek napisał:
Diablo napisał:
dziadek napisał:
@Diablo!

           Masz może jakiś pomysł na Nasdaq??? pzdr d.....

wyjscie górą, czyli L
...
To jest właśnie ten pomysł którego nie chciałem zobaczyć. Dla mnie za wysoko na L!

a to jest inna kwestia, dla mnie nic co drogie nie może być jeszcze droższe. Czy coś jest drogie o tym decyduje rynek a nie twoje widzimisię, spójrz szerzej na rynek i zadaj sobie proste pytanie co widzisz? jeżeli odpowiedzią jest wzrost, to ja szukam okazji do wejscia w L a nie łapie górki, bo to udaje może w 5%
W tej chwili wsparciem dla NQ jest 4481, wiec mi w to graj, niech ciągną jak najdalej, ja niestety wiekszosc kasy wpakowałem w DAXa , który się spałował i trudno mi zdecydowac co robic.
zobacz na swieczke miesieczna, moze jeszcze pobujac ale mam nadzieje ze niedlugo cos sie wyklaruje
pozdrawiam

gra z trendem ma jedną podstawową zalete, wiadomo gdzie postawic stopa, lata praktyki nauczyły mnie że wszystkie ograniczenia rodzą sie w głowie, dla mnie jak spadnie to i tak stop mi zamknie z zyskiem, jak pójdzie w góre to maksymalizuje moje zyski, wiec zajebiscie
pozdro Very Happy
graty za mocna psyche, ja jeszcze lapie sie na "sugestie" ale na szczescie, coraz rzadziej Smile
pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sir Nick
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Sir Nick


Liczba postów : 852
Age : 47
Registration date : 01/11/2010

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:14

dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jak może nie być dowodów osobistych? A załatwić cokolwiek w urzędzie czy np. ślub wziąć czy gdy jest wypadek i się zabiera do szpitala pacjenta to incognito Pan X leży na OIOMie? Shocked Kompletna bzdura, w każdym chyba kraju na świecie są dowody osobiste. Niepotrzebne są tylko w nich adresy.

A prawa jazdy? Przecież musza być. Jak może każdy ćwiek z dupy prowadzić pojazd bez niczego? Qrwa bez dowodów osobistych, praw jazdy to dopiero by był wypadek i ofiary na każdej ulicy co chwilę. Tylko te durne adresy w prawach jazdy są potrzebne jak dupa do srania; to ma być doqment poświadczający uprawnienia do prowadzenia pojazdów a nie informujący gdzie się mieszka. scratch

Dowody i tablice rejestracyjne to już inna bajka - tego na dobrą sprawę nie musiałoby być. To bardziej jest chyba dla kontroli państwa nad obywatelem.

Podobno jest też tak, że nie da się zarejestrować pojazdu jeśli się nie posiada stałego adresu zameldowania - jeśli to prawda to znaczy, że wciąż komuna ma się w najlepsze.
Już od dawna się pieprzy o zniesieniu tego debilnego obowiązq meldunkowego a zabierają się za to jak pies za jeża.

W dowodach powinno być imię, nazwisko i PESEL, a w internecie pod PESELem wykaz wszystkich gruntów zaznaczonych np. na Google Maps.
Księgi wieczyste powinny być jawne, zarówno ziemia państwowa, kościelna jak i prywatna.

A wieczyste są tajne??? cyclops Ja pierwsze czytam o czymś takim. Przecież można sprawdzać xięgi wieczyste nawet na necie.

Oczywiście, że nie są jawne.
Moge sprawdzić tylko część ludzi, a także nie jestem w stanie sprawdzić do kogo należy dana ziemia.
Nawet Państwo nie wie ile ziemi ma Kościół, nie wie także gdzie:
http://www.wprost.pl/ar/211349/Ile-ziemi-ma-Kosciol/

Wprowadzić LTV, kto nie płaci podatku od ziemi, ten nie może z niej korzystać.
Taka ziemia jest niczyja i kto zapłaci najwyższe LTV ten może sobie tę ziemię używać.

Wolny rynek.

Dex oczywiście, że księgi wieczyste są jawne... i zawsze były. Wgląd nie był nawet płatny.
Jak parę lat temu uruchomili stronę:

https://ekw.ms.gov.pl/eukw/pdcbdkw.html

to przez wiele lat można było oglądać KW sąsiadów i patrzeć jaki kredyt wzięli na dom Very Happy
Nr księgi wieczystej też był jawny (np. na stronie http://serwis.wrosip.pl/imap/ do końca zeszłego roku były wyświetlane numery KW).
Niestety GIODO zakazał tego.

Tu macie program "cyferka" - ułatwia znalezienie NKW.

http://www.wg.katowice.eu/program-cyferka.html
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:14

Nagle padaczka na wigu
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:21

dex napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
kaczor napisał:
Kazdy podatek jest tak naprawde okupem placonym przez frajera (obywatela) zlodziejowi (czyli panstwu).
Nie ma rzeczy, ktorej prywatne firmy i rynek nie zrobilyby lepiej i taniej niz panstwo przy czym sporo wymagan ktore panstwo ma w ogole nei jest potrzebne (dowody osobiste na przyklad albo numery rejestracyjne pojazdu)

Laughing  kiedy ja już to mówiłem

a prawo jazdy? Laughing
TY jestes NARODOWCEM a pojecie NARODU zostalo sztucznie wymyslone przez panstwo zeby uzasadniac jego istnienie.Nie wiem jak mozna byc tak slepym Laughing  W srednowieczu nie bylo tak naprawde granic, kazdy poruszal sie jak chcial, identyfikacja narodowa byla slaba czy to slazak czy pomorzanin czy rusin bardziej sie identyfikowal z tymi z ktorymi mieszkal niz z jakas sztuczna idea panstwa. Dopiero XIX wiek przyniosl fale nacjonalizmu i falszywych ideologii majacych na celu uzasadnieni istnienia panstwa.W szczegolnosci Bismarck potrzebowal tej legendy bo Niemcy tak naprawde byly zlepkiem wielu panstw ktore laczyl tylko jezyk i trzeba bylo wymyslic jakas sztuczna legende zeby zapewnic jednosc.
Narodowiec nie moze byc liberalem, bo pojecie narodu jest antyliberalne, dla liberala liczy sie tylko jednostka nie wspolnota.

Na początku monopol zrobiły kościoły, mówiąc że urodziliśmy się grzeszni, a żeby dostapić zbawienia trzeba mieć wiarę.
Potem monopol zrobiły państwa, mówiąc że urodziliśmy sie bezdomni, a żeby mieć ziemię trzeba mieć narodowość.
Na samym końcu monopol zrobiły banki, mówiąc że urodziliśmy się zadłużeni, a żeby spłacić kredyt trzeba mieć zdolność kredytową.

Żeby odwrócić ten chory proces wystarczy:
- wprowadzić pieniądz ujemnie oprocentowany naturalną stopą procentową i dystrybuować podaż pieniądza równo na wszystkich mieszkańców ziemi
- zastapić wszystkie podatki jednym podatkiem LTV od zadeklarowanej wartości ziemi z prawem wykupu i dystrybuować podatek równo na wszystkich mieszkańców ziemi
- przywrócić prawdziwą Eucharystię i dać do niej dostęp wszystkim mieszkańcom ziemi

Wtedy zamiast zadłużonymi, bezdomnymi, bojącymi się śmierci grzesznikami,
znów będziemy wolnymi mieszkańcami Raju patrzącymi oczami Boga.

To jest nasz wybór, możliwość jest na wyciągnięcie ręki.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 27 Kwi 2015, 14:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:36

ISIS Leader Al-Baghdadi Dead, Radio Iran Claims

ciekawe czy się tym razem potwierdzi
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30237
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:39

widzę że wyjebanym przez Tuska marzy się nowe prawo podatkowe

panowie od pierdolenia na sucho na pewno się nam nie poprawi

trochę trotylu saletetry i kartaczy może zasiać niepokój i zwątpienie wśród emerytów i kombatantów politycznych

listy rewolucyjne już są


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30237
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:43

min sprawiedliwości w republice bananowej

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Cezary-Grabarczyk-nielegalnie-zdobyl-pozwolenie-na-bron,wid,17487723,wiadomosc.html?ticaid=114c36

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:48

Wig się zesrał w gacie
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:52

zibi napisał:
widzę że wyjebanym przez Tuska marzy się nowe prawo podatkowe

panowie od pierdolenia na sucho na pewno się nam nie poprawi

trochę trotylu saletetry i kartaczy może zasiać niepokój i zwątpienie wśród emerytów i kombatantów politycznych

listy rewolucyjne już są


To nie tylko teoria.
Niedługo uruchamiam ujemnie oprocentowaną kryptowalutę opartą na Bitcoinie, ze stopą -3.5%.
Podaż pieniądza 3,5% będzie dystrybuowana automatycznie równo wśród uczestników.
Zabezpieczeniem waluty jest moja ziemia, której wartość oceniam na 50% waluty - kto zapłaci więcej może ją odemnie kupić.
Podatek LTV 3.5% od zadeklarowanej wartości gruntu bedzie automatycznie pobierany i dystrybuowany równo wśród uczestników.
Będziemy sobie płacić kryptowalutą bez podatku na podstawie barteru usług, stąd każdy musi mieć działalność gospodarczą.
Każdy będzie mógł się dobrowolnie dołączyć na identycznych zasadach.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 27 Kwi 2015, 14:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:53

struggler1 napisał:
spacerolog napisał:
Argos napisał:
thorgall napisał:
Argos napisał:
S PO 2523

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 767691
zarobisz mnóstwo pieniędzy

zoofil
a wszystko na koszt barana

Nie mam swojego pomysłu na grę dzisiaj, więc na jedną (może dwie godzinki?)
2526 S Very Happy

spacer, zobacz tu:

https://ufoforum.forumotion.com/spa/spacerolog

przy 2467 / okolice/ sprawdzałeś ZA WSZYSTKO Smile

cały czas dobierasz ???
oczywiście nikomu nic nie musisz udowadniać / ani tobie nikt wierzyć ale zaczyna sie to robić komiczne:)
dex, a jak ty??
ja 2 wtopy ostatnio na 30 i 20 ppkt / 1 koń i 2 konie odpowiednio/..

ale ja gram DT !
teraz już np. zamykam po 2516 !
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30237
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:54

już się psy na listy jesienne ustawiają każdy chce być pewniakiem Evil or Very Mad

skurwysynów do Tupolewa 2 i w teren

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:54

Cichy! napisał:
Diablo napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:
dziadek napisał:
Diablo napisał:
dziadek napisał:
@Diablo!

           Masz może jakiś pomysł na Nasdaq??? pzdr d.....

wyjscie górą, czyli L
...
To jest właśnie ten pomysł którego nie chciałem zobaczyć. Dla mnie za wysoko na L!

a to jest inna kwestia, dla mnie nic co drogie nie może być jeszcze droższe. Czy coś jest drogie o tym decyduje rynek a nie twoje widzimisię, spójrz szerzej na rynek i zadaj sobie proste pytanie co widzisz? jeżeli odpowiedzią jest wzrost, to ja szukam okazji do wejscia w L a nie łapie górki, bo to udaje może w 5%
W tej chwili wsparciem dla NQ jest 4481, wiec mi w to graj, niech ciągną jak najdalej, ja niestety wiekszosc kasy wpakowałem w DAXa , który się spałował i trudno mi zdecydowac co robic.
zobacz na swieczke miesieczna, moze jeszcze pobujac ale mam nadzieje ze niedlugo cos sie wyklaruje
pozdrawiam

gra z trendem ma jedną podstawową zalete, wiadomo gdzie postawic stopa, lata praktyki nauczyły mnie że wszystkie ograniczenia rodzą sie w głowie, dla mnie jak spadnie to i tak stop mi zamknie z zyskiem, jak pójdzie w góre to maksymalizuje moje zyski, wiec zajebiscie
pozdro Very Happy
graty za mocna psyche, ja jeszcze lapie sie na "sugestie" ale na szczescie, coraz rzadziej Smile
pozdrawiam
...
To samo można powiedzieć o każdej strategii , to są banały wcale nie ułatwiające zarabiania! Jak ktoś nie wie gdzie postawić stopa nie powinien wchodzić w pozycję , za jedno z trendem czy kontra. Grając PA jeżeli mamy istotny poziom oporu to również możemy postawić stopa blisko a R/R jest bardziej korzystne. Istotne poziomy czy to wsparcia czy oporu nie bywają z reguły łamane z marszu chociaż bywają zwickowane często i to też jest jakiś tam sygnał.
Na spotkaniu/szkoleniu w Krakowie był taki młody trader mocno zdumiony w czym problem. On gra (opowiadał) z trendem , L gdy rośnie i S gdy spada. Znam Kydo osobiście bobym pomyślał , wypisz wymaluj Jego strategia. Powtarzam to są banały , ograne formułki w które ja uwierzę jak mi ktoś pokaże że regularnie na tym zarabia! Jeszcze takiego nie spotkałem co zresztą nie znaczy że takich niema! (białe myszy też są- w młynie)

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:55

dex napisał:
zibi napisał:
widzę że wyjebanym przez Tuska marzy się nowe prawo podatkowe

panowie od pierdolenia na sucho na pewno się nam nie poprawi

trochę trotylu saletetry i kartaczy może zasiać niepokój i zwątpienie wśród emerytów i kombatantów politycznych

listy rewolucyjne już są


To nie tylko teoria.
Niedługo uruchamiam ujemnie oprocentowaną kryptowalutę opartą na Bitcoinie, ze stopą -3.5%.
Podaż pieniądza 3,5% będzie dystrybuowana automatycznie równo wśród uczestników.
Zabezpieczeniem waluty jest moja ziemia, której wartość oceniam na 50% waluty - kto zapłaci więcej może ją odemnie kupić.
Podatek LTV 3.5% od zadeklarowanej wartości gruntu bedzie automatycznie pobierany i dystrybuowany równo wśród uczestników.
Będziemy sobie płacić walutą bez podatku na podstawie barteru usług, stąd każdy musi mieć działalność gospodarczą.
Każdy będzie mógł się dobrowolnie dołączyć na identycznych zasadach.

i pewnego dnia zapuka do ciebie ABW dobryżart
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:56

Generał napisał:
dex napisał:
zibi napisał:
widzę że wyjebanym przez Tuska marzy się nowe prawo podatkowe

panowie od pierdolenia na sucho na pewno się nam nie poprawi

trochę trotylu saletetry i kartaczy może zasiać niepokój i zwątpienie wśród emerytów i kombatantów politycznych

listy rewolucyjne już są


To nie tylko teoria.
Niedługo uruchamiam ujemnie oprocentowaną kryptowalutę opartą na Bitcoinie, ze stopą -3.5%.
Podaż pieniądza 3,5% będzie dystrybuowana automatycznie równo wśród uczestników.
Zabezpieczeniem waluty jest moja ziemia, której wartość oceniam na 50% waluty - kto zapłaci więcej może ją odemnie kupić.
Podatek LTV 3.5% od zadeklarowanej wartości gruntu bedzie automatycznie pobierany i dystrybuowany równo wśród uczestników.
Będziemy sobie płacić walutą bez podatku na podstawie barteru usług, stąd każdy musi mieć działalność gospodarczą.
Każdy będzie mógł się dobrowolnie dołączyć na identycznych zasadach.

i pewnego dnia zapuka do ciebie ABW dobryżart

Tak, ale zrobią to za późno.
Już obecnie są ludzie poza granicami Polski, którzy w to wchodzą.
Robimy wszystko legalnie, żadnej Ayahuaski na terytorium krajów gdzie jest zabroniona.
Choć pracuję nad zalegalizowaniem Santo Daime w Polsce.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 27 Kwi 2015, 14:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 14:59

zibi napisał:
już się psy na listy jesienne ustawiają każdy chce być pewniakiem Evil or Very Mad

skurwysynów do Tupolewa 2 i w teren

na UFOforum są sami milionerzy Smile
więc zróbmy zrzutę na nagrodę 1 mln zł dla tego co wysadzi Sejm w powietrze z minimum 80% idiotów w środku.... reklame o tym należy zamieścić na banerze w centrum Warszawy tak by wszytskie media o tym trąbiły... myślę że chętnych będzie wielu
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:04

no nareszcie DAX ruszył dupe Very Happy
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:04

Generał napisał:
zibi napisał:
już się psy na listy jesienne ustawiają każdy chce być pewniakiem Evil or Very Mad

skurwysynów do Tupolewa 2 i w teren

na UFOforum są sami milionerzy Smile
więc zróbmy zrzutę na nagrodę 1 mln zł dla tego co wysadzi Sejm w powietrze z minimum 80% idiotów w środku.... reklame o tym należy zamieścić na banerze w centrum Warszawy tak by wszytskie media o tym trąbiły... myślę że chętnych będzie wielu

Nie trzeba wysadzać sejmu w powietrze.
I choć znam sposób jak całkowicie legalnie to zlecić, to go nie podam.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:08

dex napisał:
Generał napisał:
zibi napisał:
już się psy na listy jesienne ustawiają każdy chce być pewniakiem Evil or Very Mad

skurwysynów do Tupolewa 2 i w teren

na UFOforum są sami milionerzy Smile
więc zróbmy zrzutę na nagrodę 1 mln zł dla tego co wysadzi Sejm w powietrze z minimum 80% idiotów w środku.... reklame o tym należy zamieścić na banerze w centrum Warszawy tak by wszytskie media o tym trąbiły... myślę że chętnych będzie wielu

Nie trzeba wysadzać sejmu w powietrze.
I choć znam sposób jak całkowicie legalnie to zlecić, to go nie podam.

znasz sposób na legalne wysadzenie sejmu ? What a Face
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:15

dziadek napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:
dziadek napisał:
Diablo napisał:


wyjscie górą, czyli L
...
To jest właśnie ten pomysł którego nie chciałem zobaczyć. Dla mnie za wysoko na L!

a to jest inna kwestia, dla mnie nic co drogie nie może być jeszcze droższe. Czy coś jest drogie o tym decyduje rynek a nie twoje widzimisię, spójrz szerzej na rynek i zadaj sobie proste pytanie co widzisz? jeżeli odpowiedzią jest wzrost, to ja szukam okazji do wejscia w L a nie łapie górki, bo to udaje może w 5%
W tej chwili wsparciem dla NQ jest 4481, wiec mi w to graj, niech ciągną jak najdalej, ja niestety wiekszosc kasy wpakowałem w DAXa , który się spałował i trudno mi zdecydowac co robic.
zobacz na swieczke miesieczna, moze jeszcze pobujac ale mam nadzieje ze niedlugo cos sie wyklaruje
pozdrawiam

gra z trendem ma jedną podstawową zalete, wiadomo gdzie postawic stopa, lata praktyki nauczyły mnie że wszystkie ograniczenia rodzą sie w głowie, dla mnie jak spadnie to i tak stop mi zamknie z zyskiem, jak pójdzie w góre to maksymalizuje moje zyski, wiec zajebiscie
pozdro Very Happy
graty za mocna psyche, ja jeszcze lapie sie na "sugestie" ale na szczescie, coraz rzadziej Smile
pozdrawiam
...
To samo można powiedzieć o każdej strategii , to są banały wcale nie ułatwiające zarabiania! Jak ktoś nie wie gdzie postawić stopa nie powinien wchodzić w pozycję , za jedno z trendem czy kontra. Grając PA jeżeli mamy istotny poziom oporu to również możemy postawić stopa blisko a R/R jest bardziej korzystne. Istotne poziomy czy to wsparcia czy oporu nie bywają z reguły łamane z marszu chociaż bywają zwickowane często i to też jest jakiś tam sygnał.
Na spotkaniu/szkoleniu w Krakowie był taki młody trader mocno zdumiony w czym problem. On gra (opowiadał) z trendem , L gdy rośnie i S gdy spada. Znam Kydo osobiście bobym pomyślał , wypisz wymaluj Jego strategia.  Powtarzam to są banały , ograne formułki w które ja uwierzę jak mi ktoś pokaże że regularnie na tym zarabia! Jeszcze takiego nie spotkałem co zresztą nie znaczy że takich niema! (białe myszy też są- w młynie)

ale gdzie widzisz problem? od kiedy zadałes pytanie NQ znowu urósł, i o tym mówie, to moze są banały ale o dziwo nikt tego nie stosuje, bo ma w głowie ograniczenia, bo wg jego widzimisie jest wysoko i cyka sie L, podałem ci poziom wsparcia i tylko korzystac, tyle że trzeba przezwycieżyc wewnętrzną blokada i sie przemóc.
Ja brałem przykład z opcja, jego przemyślenia trafiały do mnie, dzięki niemu zainteresowałem się opcjami, świeczkami, i dokładnie przemyślałem swoją strategie inwestycyjną, niby banały ale mam to gdzieś, póki daje mi to dochód to wole te banały niż wydumane techniki co ładnie wyglądają ale niewiele dają
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:15

Generał napisał:
dex napisał:
Generał napisał:
zibi napisał:
już się psy na listy jesienne ustawiają każdy chce być pewniakiem Evil or Very Mad

skurwysynów do Tupolewa 2 i w teren

na UFOforum są sami milionerzy Smile
więc zróbmy zrzutę na nagrodę 1 mln zł dla tego co wysadzi Sejm w powietrze z minimum 80% idiotów w środku.... reklame o tym należy zamieścić na banerze w centrum Warszawy tak by wszytskie media o tym trąbiły... myślę że chętnych będzie wielu

Nie trzeba wysadzać sejmu w powietrze.
I choć znam sposób jak całkowicie legalnie to zlecić, to go nie podam.

znasz sposób na legalne wysadzenie sejmu ? What a Face

Nie, znam sposób jak legalnie to zlecić.
Zdradzę go dopiero gdy Sejm będzie juz niepotrzebny, bo będziemy mieli demokrację bezpośrednią.
Powrót do góry Go down
MedKit*
Całkiem Dobra Wróżka
Całkiem Dobra Wróżka
MedKit*


Liczba postów : 2605
Location : KryspinLand
Registration date : 23/05/2008

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:16

Arrow http://stooq.com/mol/?id=3176
Powrót do góry Go down
Cichy!




Liczba postów : 189
Location : Kraków
Registration date : 15/01/2009

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:27

dziadek napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:
dziadek napisał:
Diablo napisał:


wyjscie górą, czyli L
...
To jest właśnie ten pomysł którego nie chciałem zobaczyć. Dla mnie za wysoko na L!

a to jest inna kwestia, dla mnie nic co drogie nie może być jeszcze droższe. Czy coś jest drogie o tym decyduje rynek a nie twoje widzimisię, spójrz szerzej na rynek i zadaj sobie proste pytanie co widzisz? jeżeli odpowiedzią jest wzrost, to ja szukam okazji do wejscia w L a nie łapie górki, bo to udaje może w 5%
W tej chwili wsparciem dla NQ jest 4481, wiec mi w to graj, niech ciągną jak najdalej, ja niestety wiekszosc kasy wpakowałem w DAXa , który się spałował i trudno mi zdecydowac co robic.
zobacz na swieczke miesieczna, moze jeszcze pobujac ale mam nadzieje ze niedlugo cos sie wyklaruje
pozdrawiam

gra z trendem ma jedną podstawową zalete, wiadomo gdzie postawic stopa, lata praktyki nauczyły mnie że wszystkie ograniczenia rodzą sie w głowie, dla mnie jak spadnie to i tak stop mi zamknie z zyskiem, jak pójdzie w góre to maksymalizuje moje zyski, wiec zajebiscie
pozdro Very Happy
graty za mocna psyche, ja jeszcze lapie sie na "sugestie" ale na szczescie, coraz rzadziej Smile
pozdrawiam
...
To samo można powiedzieć o każdej strategii , to są banały wcale nie ułatwiające zarabiania! Jak ktoś nie wie gdzie postawić stopa nie powinien wchodzić w pozycję , za jedno z trendem czy kontra. Grając PA jeżeli mamy istotny poziom oporu to również możemy postawić stopa blisko a R/R jest bardziej korzystne. Istotne poziomy czy to wsparcia czy oporu nie bywają z reguły łam Very Happy Very Happy ane z marszu chociaż bywają zwickowane często i to też jest jakiś tam sygnał.
Na spotkaniu/szkoleniu w Krakowie był taki młody trader mocno zdumiony w czym problem. On gra (opowiadał) z trendem , L gdy rośnie i S gdy spada. Znam Kydo osobiście bobym pomyślał , wypisz wymaluj Jego strategia.  Powtarzam to są banały , ograne formułki w które ja uwierzę jak mi ktoś pokaże że regularnie na tym zarabia! Jeszcze takiego nie spotkałem co zresztą nie znaczy że takich niema! (białe myszy też są- w młynie)
zgadzam sie
ale Diablo ma swoje zasady i sie ich mocno trzyma, to zasluguje na pochwale.
tego wlasnie mi brakuje, konsekwencji! I nad tym usilnie pracuje
nie twierdze ze ciagle zarabia, 
z tego co wiem nie zarabia jak michu  Very Happy
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:30

Cichy! napisał:
dziadek napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:
dziadek napisał:

...
To jest właśnie ten pomysł którego nie chciałem zobaczyć. Dla mnie za wysoko na L!

a to jest inna kwestia, dla mnie nic co drogie nie może być jeszcze droższe. Czy coś jest drogie o tym decyduje rynek a nie twoje widzimisię, spójrz szerzej na rynek i zadaj sobie proste pytanie co widzisz? jeżeli odpowiedzią jest wzrost, to ja szukam okazji do wejscia w L a nie łapie górki, bo to udaje może w 5%
W tej chwili wsparciem dla NQ jest 4481, wiec mi w to graj, niech ciągną jak najdalej, ja niestety wiekszosc kasy wpakowałem w DAXa , który się spałował i trudno mi zdecydowac co robic.
zobacz na swieczke miesieczna, moze jeszcze pobujac ale mam nadzieje ze niedlugo cos sie wyklaruje
pozdrawiam

gra z trendem ma jedną podstawową zalete, wiadomo gdzie postawic stopa, lata praktyki nauczyły mnie że wszystkie ograniczenia rodzą sie w głowie, dla mnie jak spadnie to i tak stop mi zamknie z zyskiem, jak pójdzie w góre to maksymalizuje moje zyski, wiec zajebiscie
pozdro Very Happy
graty za mocna psyche, ja jeszcze lapie sie na "sugestie" ale na szczescie, coraz rzadziej Smile
pozdrawiam
...
To samo można powiedzieć o każdej strategii , to są banały wcale nie ułatwiające zarabiania! Jak ktoś nie wie gdzie postawić stopa nie powinien wchodzić w pozycję , za jedno z trendem czy kontra. Grając PA jeżeli mamy istotny poziom oporu to również możemy postawić stopa blisko a R/R jest bardziej korzystne. Istotne poziomy czy to wsparcia czy oporu nie bywają z reguły łam Very Happy Very Happy ane z marszu chociaż bywają zwickowane często i to też jest jakiś tam sygnał.
Na spotkaniu/szkoleniu w Krakowie był taki młody trader mocno zdumiony w czym problem. On gra (opowiadał) z trendem , L gdy rośnie i S gdy spada. Znam Kydo osobiście bobym pomyślał , wypisz wymaluj Jego strategia.  Powtarzam to są banały , ograne formułki w które ja uwierzę jak mi ktoś pokaże że regularnie na tym zarabia! Jeszcze takiego nie spotkałem co zresztą nie znaczy że takich niema! (białe myszy też są- w młynie)
zgadzam sie
ale Diablo ma swoje zasady i sie ich mocno trzyma, to zasluguje na pochwale.
tego wlasnie mi brakuje, konsekwencji! I nad tym usilnie pracuje
nie twierdze ze ciagle zarabia, 
z tego co wiem nie zarabia jak michu  Very Happy
...
Mógłbym dokładnie to samo napisać , słowo w słowo!!!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:34

Sir Nick napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jak może nie być dowodów osobistych? A załatwić cokolwiek w urzędzie czy np. ślub wziąć czy gdy jest wypadek i się zabiera do szpitala pacjenta to incognito Pan X leży na OIOMie? Shocked Kompletna bzdura, w każdym chyba kraju na świecie są dowody osobiste. Niepotrzebne są tylko w nich adresy.

A prawa jazdy? Przecież musza być. Jak może każdy ćwiek z dupy prowadzić pojazd bez niczego? Qrwa bez dowodów osobistych, praw jazdy to dopiero by był wypadek i ofiary na każdej ulicy co chwilę. Tylko te durne adresy w prawach jazdy są potrzebne jak dupa do srania; to ma być doqment poświadczający uprawnienia do prowadzenia pojazdów a nie informujący gdzie się mieszka. scratch

Dowody i tablice rejestracyjne to już inna bajka - tego na dobrą sprawę nie musiałoby być. To bardziej jest chyba dla kontroli państwa nad obywatelem.

Podobno jest też tak, że nie da się zarejestrować pojazdu jeśli się nie posiada stałego adresu zameldowania - jeśli to prawda to znaczy, że wciąż komuna ma się w najlepsze.
Już od dawna się pieprzy o zniesieniu tego debilnego obowiązq meldunkowego a zabierają się za to jak pies za jeża.

W dowodach powinno być imię, nazwisko i PESEL, a w internecie pod PESELem wykaz wszystkich gruntów zaznaczonych np. na Google Maps.
Księgi wieczyste powinny być jawne, zarówno ziemia państwowa, kościelna jak i prywatna.

A wieczyste są tajne??? cyclops Ja pierwsze czytam o czymś takim. Przecież można sprawdzać xięgi wieczyste nawet na necie.

Oczywiście, że nie są jawne.
Moge sprawdzić tylko część ludzi, a także nie jestem w stanie sprawdzić do kogo należy dana ziemia.
Nawet Państwo nie wie ile ziemi ma Kościół, nie wie także gdzie:
http://www.wprost.pl/ar/211349/Ile-ziemi-ma-Kosciol/

Wprowadzić LTV, kto nie płaci podatku od ziemi, ten nie może z niej korzystać.
Taka ziemia jest niczyja i kto zapłaci najwyższe LTV ten może sobie tę ziemię używać.

Wolny rynek.

Dex oczywiście, że księgi wieczyste są jawne... i zawsze były. Wgląd nie był nawet płatny.
Jak parę lat temu uruchomili stronę:

https://ekw.ms.gov.pl/eukw/pdcbdkw.html

to przez wiele lat można było oglądać KW sąsiadów i patrzeć jaki kredyt wzięli na dom Very Happy
Nr księgi wieczystej też był jawny (np. na stronie http://serwis.wrosip.pl/imap/ do końca zeszłego roku były wyświetlane numery KW).
Niestety GIODO zakazał tego.

Tu macie program "cyferka" - ułatwia znalezienie NKW.

http://www.wg.katowice.eu/program-cyferka.html

Nie jestem w stanie znaleźć wykazu gruntów dla PESELu/REGONu, ani powiązać współrzędnych na mapie z PESELem/REGONem właściciela.
To nie jest jawność.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 27 Kwi 2015, 15:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cichy!




Liczba postów : 189
Location : Kraków
Registration date : 15/01/2009

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:36

dziadek napisał:
Cichy! napisał:
dziadek napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:
Cichy! napisał:
Diablo napisał:


a to jest inna kwestia, dla mnie nic co drogie nie może być jeszcze droższe. Czy coś jest drogie o tym decyduje rynek a nie twoje widzimisię, spójrz szerzej na rynek i zadaj sobie proste pytanie co widzisz? jeżeli odpowiedzią jest wzrost, to ja szukam okazji do wejscia w L a nie łapie górki, bo to udaje może w 5%
W tej chwili wsparciem dla NQ jest 4481, wiec mi w to graj, niech ciągną jak najdalej, ja niestety wiekszosc kasy wpakowałem w DAXa , który się spałował i trudno mi zdecydowac co robic.
zobacz na swieczke miesieczna, moze jeszcze pobujac ale mam nadzieje ze niedlugo cos sie wyklaruje
pozdrawiam

gra z trendem ma jedną podstawową zalete, wiadomo gdzie postawic stopa, lata praktyki nauczyły mnie że wszystkie ograniczenia rodzą sie w głowie, dla mnie jak spadnie to i tak stop mi zamknie z zyskiem, jak pójdzie w góre to maksymalizuje moje zyski, wiec zajebiscie
pozdro Very Happy
graty za mocna psyche, ja jeszcze lapie sie na "sugestie" ale na szczescie, coraz rzadziej Smile
pozdrawiam
...
To samo można powiedzieć o każdej strategii , to są banały wcale nie ułatwiające zarabiania! Jak ktoś nie wie gdzie postawić stopa nie powinien wchodzić w pozycję , za jedno z trendem czy kontra. Grając PA jeżeli mamy istotny poziom oporu to również możemy postawić stopa blisko a R/R jest bardziej korzystne. Istotne poziomy czy to wsparcia czy oporu nie bywają z reguły łam Very Happy Very Happy ane z marszu chociaż bywają zwickowane często i to też jest jakiś tam sygnał.
Na spotkaniu/szkoleniu w Krakowie był taki młody trader mocno zdumiony w czym problem. On gra (opowiadał) z trendem , L gdy rośnie i S gdy spada. Znam Kydo osobiście bobym pomyślał , wypisz wymaluj Jego strategia.  Powtarzam to są banały , ograne formułki w które ja uwierzę jak mi ktoś pokaże że regularnie na tym zarabia! Jeszcze takiego nie spotkałem co zresztą nie znaczy że takich niema! (białe myszy też są- w młynie)
zgadzam sie
ale Diablo ma swoje zasady i sie ich mocno trzyma, to zasluguje na pochwale.
tego wlasnie mi brakuje, konsekwencji! I nad tym usilnie pracuje
nie twierdze ze ciagle zarabia, 
z tego co wiem nie zarabia jak michu  Very Happy
...
Mógłbym dokładnie to samo napisać , słowo w słowo!!!
dobryżart dobryżart
Na razie uciekam
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:37

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bild-Grecji-skonczyly-sie-pieniadze-3330498.html

kuxwa niech ta Grecja wreszcie padnie, mam dosc słuchania o tych nierobach Mad
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 15:56

Diablo napisał:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bild-Grecji-skonczyly-sie-pieniadze-3330498.html

kuxwa niech ta Grecja wreszcie padnie, mam dosc słuchania o tych nierobach Mad

chyba tak żle nie jest skoro gieldunia w atenach zapierdala ponad 4% up Laughing
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 16:01

Diablo napisał:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bild-Grecji-skonczyly-sie-pieniadze-3330498.html

kuxwa niech ta Grecja wreszcie padnie, mam dosc słuchania o tych nierobach Mad

Ostatnio gdy byłem w Grecji właścicielka domu w którym mieszkałem zrobiła mi zupę ze świeżych ryb,
i przyniosła własnoręcznie zebrane oliwki zupełnie za darmo.
Jej mąż pojechał do drugiego miasta, by przywieźć nam łóżeczko dla dziecka.

Grecy nie są nierobami, jedyne co robią "źle", to że nie dają się naciągnąć lichwiarzom.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pon 27 Kwi 2015, 16:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 EmptyPon 27 Kwi 2015, 16:01

pit39 napisał:
Diablo napisał:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bild-Grecji-skonczyly-sie-pieniadze-3330498.html

kuxwa niech ta Grecja wreszcie padnie, mam dosc słuchania o tych nierobach Mad

chyba tak żle nie jest skoro gieldunia w atenach zapierdala ponad 4% up Laughing

no kuxwa to upierdliwe sie robi, nudzą o tej grecji i nudzą a olac ich, niech teraz rosjanie w nich pakują kase i będzie gitara

PS DAXik Very Happy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27 04 2015 r.   UFO  - 27 04  2015 r. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27 04 2015 r.
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO - 05 01 2015
» UFO - 23 01 2015 r.
» UFO - 12 02 2015 r.
» UFO - 04 03 2015 r.
» UFO - 23 03 2015 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: