Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!

Go down 
+34
Sir Nick
spacerolog
Nadaje ze Stronia
gąsior
Bartek
filip
Fanexa
Retsjam
Prezes
betonowe_buty
myśliwyl
barany
delphia
dex
gumbas
fxdetal
kiwi
Osły
inwestor
Indiana
_ted
Janko Traderroo
kaczor
mariner
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Zygmunt de Bill
zibi
Ezet
zupa z leszcza
Małolat
Diablo
Generał
thorgall
dziadek
38 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Jaka jest Twoja ocena proponowanych zmian:
=pozytywna
Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Vote_lcap47%Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Vote_rcap
 47% [ 28 ]
=negatywna
Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Vote_lcap46%Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Vote_rcap
 46% [ 27 ]
=nie mam zdania
Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Vote_lcap7%Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Vote_rcap
 7% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 59
 
Poll closed

AutorWiadomość
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 16:01

Zygmunt de Bill napisał:
Trochę to przypomina wychowawców w poprawczaku chcących zamienić go na szkółkę niedzielną, bez wymiany podopiecznych, a takie zmiany mogą raczej spowodować wylanie dziecka z kąpielą.
Ja dałem pozytywny na regulamin, bo nie ma tam nic z czym bym się nie zgadzał.
Diablo potrafił zauważyć, że trochę przegina z postami o KK. Może by każdy tak spróbował zacząć od siebie naprawianie forum, a wtedy zostanie nam już tylko dobra zabawa w zajebistym i niepowtarzalnym miejscu w sieci, które jest takie bo tacy ludzie je tworzą. Nie administratorzy czy regulamin.
P.S. Mam zamiar pierdolnąć tu milionowego posta, wkleić dancera i czytać następny milion ....

Ja też na nie (de bill jest na tak ale widać rozbieżność regulaminu od "wykonu" adminów), jak powyżej napisane każdy powinien zacząć naprawę forum od siebie, pomyśleć chwilę czy też tak by się zachowywał jak wszyscy z ufo siedzieli by przy jednym stole, trochę kultury wyniesionej z domu, co mama nauczyła i będzie dobrze.

Wątek odjeżdża od tematu bo mało kto inwestuje intraday albo w ogóle? Tylko że te osoby co zostały stanowią obecny trzon ufo, jak wytniecie trzon  to ufo upadnie jak drzewo Smile

Nie ma nowych userów bo może giełda nie jest w modzie, ciężko zarobić w ostatnich latach, jeśli ktoś nowy zajrzy i pójdzie gdzieś indziej to pies go jeba. Jednocześnie biorę pod uwagę restrykcje dla niejasnego języka, gdy komuś się klepka w głowie luzuje to trzeba mu to uświadomić. Zachowujmy się normalnie, niech nowy user się wkręci, trochę straci, a potem już jest w szponach hazardu/ufo  Laughing


Ostatnio zmieniony przez gumbas dnia Nie 11 Paź 2015, 16:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 16:07

Z resztą regulamin jest całkiem spoko, tylko interpretacja adminów- bo rozumiem że powyższe zasady można odwzorować w działaniu ufo przez ostatnie tygodnie- jest przesadzona, a wszystko za sprawą jednego rodzynka. Czyli regulamin regulaminem a życie pokazało komu się popiep....yło od "władzy".
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 16:26

CZYLI TAK:
zagłosowałem na NIE
jestem za zmianami ale nie tak gwałtownymi jak ostatnio i nie tak daleko idącymi, jednak, mi hiob nie przeszkadza, ani wywody realisty o ciapatych, nie uważam tego za rasizm, thorgal tez mi nie przeszkadza gdy napisze coś o korwinie. To są cechy charakterystyczne tych userów. Może pisanie o żydach masonach i grupie sterującej rynkami też będzie zakazane? Laughing To cała prawda.

Dlaczego nie banujecie Opcjonera który jawnie pisze o kradzieżach? Bo jest taki fajny?? Mentalność dziecka? Kto słyszał nagranie jak jeb..ał swoją babkę gestapo to wie jaki jest Opcjonerek. Nie takie dziecko...

Ostatnio ufo było nie do czytania ale to przez micha i marinera( tak ty zło wcielone), jak ktoś nie umie wyrazić swoich poglądów (dowolnych) w sposób normalny to ban.


Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 16:41

Tak samo powinniście banować diablo za obrazę chrześcijańskich poglądów religijnych, dlaczego tego nie robiliście? Wiadomo jaki jest kościół i ta instytucja ale wiara w Boga to sprawa indywidualna i niczyje poglądy nie powinny być stawiane w tak obraźliwym świetle. Czym to się różni od wywodów Realisty czy Hioba? Że Polacy są tak zacofani że lepiej naszym pluć w twarz a nie ciapatym czy żydom? Brawo dla adminów, dla mnie totalna kompromitacja obecnej administracji na ufo.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 18:42

a tak w ogóle to po hoooj nam jakiś regulamin ???
i tak wiekszosc go łamie i nie przestrzega z modami i adminami na czele
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 19:32

Jestem przeciwny nowemu regulaminowi, gdyż zakłada że użytkownicy są po prostu głupi i nie potrafią sami ocenić co jest dla nich dobre, a co złe.
Administratorzy/modowie nie są od "uprawiania" użytkowników forum, tylko od takiego organizowania dyskusji dot. rynków kapitałowych, aby była ona możliwa.

Najbardziej istotnym są tu pkt. 4 i pkt. 5 dotychczasowego regulaminu:
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji."


Z jednej strony wiemy, że potrzebna zmiana to oddzielenie komentarzy merytorycznych od niemerytorycznych.
Z drugiej strony wiemy, że wyrzucenie wszystkich wpisów niemerytorycznych do osobnych wątków tematycznych po prostu nie działa, bo na dłuższą metę nie da się śledzić wielu wątków równocześnie.
A to właśnie niemerytoryczne wpisy umożliwiają istnienie normalnych, ludzkich relacji pomiędzy użytkownikami i stanowią o duchu tego forum.

Proponuję zatem pozostawienie poprzedniego regulaminu z modyfikacją pkt. 5, mianowicie umożliwienie luźniejszej formy dyskusji już od godziny 18.
Za to przed godziną 18 powinna być pełna merytoryka - za wpisy niezwiązane z rynkami kapitałowymi ostrzeżenie, i jeśli nie odniesie skutku, ban.
Po godzinie 18 pełna wolność wypowiedzi jak dotychczas - chuje-muje-dzikie-węże w ramach obowiązującego w Polsce prawa.

Proszę adminów o poważne rozważenie powyższej propozycji - jakieś porządki są konieczne, ale nie chcemy przecież wylewać dziecka z kąpielą.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Nie 11 Paź 2015, 21:45, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 21:31

gumbas napisał:
Tak samo powinniście banować diablo za obrazę chrześcijańskich poglądów religijnych, dlaczego tego nie robiliście? Wiadomo jaki jest kościół i ta instytucja ale wiara w Boga to sprawa indywidualna i niczyje poglądy nie powinny być stawiane w tak obraźliwym świetle. Czym to się różni od wywodów Realisty czy Hioba? Że Polacy są tak zacofani że lepiej naszym pluć w twarz a nie ciapatym czy żydom? Brawo dla adminów, dla mnie totalna kompromitacja obecnej administracji na ufo.

a wierzysz w gadającego węża?
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 23:00

gumbas napisał:
CZYLI TAK:
zagłosowałem  na NIE
jestem za zmianami ale nie tak gwałtownymi jak ostatnio i nie tak daleko idącymi, jednak, mi hiob nie przeszkadza, ani wywody realisty o ciapatych, nie uważam tego za rasizm, thorgal tez mi nie przeszkadza gdy napisze coś o korwinie. To są cechy charakterystyczne tych userów. Może pisanie o żydach masonach i  grupie sterującej rynkami też będzie zakazane? Laughing To cała prawda.

Dlaczego nie banujecie Opcjonera który jawnie pisze o kradzieżach? Bo jest taki fajny?? Mentalność dziecka? Kto słyszał nagranie jak jeb..ał swoją babkę gestapo to wie jaki jest Opcjonerek. Nie takie dziecko...

Ostatnio ufo było nie do czytania ale to przez micha i marinera( tak ty zło wcielone), jak ktoś nie umie wyrazić swoich poglądów (dowolnych) w sposób normalny to ban.



Shocked Shocked Shocked

Ale dlaczego banowac opcjonera za to ze jest zlodziejem?
Czy jest gdzies napisane ze to forum nie dla zlodziei?
Kazdy jest potencjalnym zlodziejem tylko dla niektorych kwota aktywujaca jest wysoka, opcjoner sie znizy zeby zajebac kilak zeta a ja bym dopiero na kilka baniek polecial Very Happy
Cos ci sie totalnie pojebalo kolego.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 23:03

kaczor napisał:
gumbas napisał:
CZYLI TAK:
zagłosowałem  na NIE
jestem za zmianami ale nie tak gwałtownymi jak ostatnio i nie tak daleko idącymi, jednak, mi hiob nie przeszkadza, ani wywody realisty o ciapatych, nie uważam tego za rasizm, thorgal tez mi nie przeszkadza gdy napisze coś o korwinie. To są cechy charakterystyczne tych userów. Może pisanie o żydach masonach i  grupie sterującej rynkami też będzie zakazane? Laughing To cała prawda.

Dlaczego nie banujecie Opcjonera który jawnie pisze o kradzieżach? Bo jest taki fajny?? Mentalność dziecka? Kto słyszał nagranie jak jeb..ał swoją babkę gestapo to wie jaki jest Opcjonerek. Nie takie dziecko...

Ostatnio ufo było nie do czytania ale to przez micha i marinera( tak ty zło wcielone), jak ktoś nie umie wyrazić swoich poglądów (dowolnych) w sposób normalny to ban.



Shocked Shocked Shocked

Ale dlaczego banowac opcjonera za to ze jest zlodziejem?
Czy jest gdzies napisane ze to forum nie dla zlodziei?
Kazdy jest potencjalnym zlodziejem tylko dla niektorych kwota aktywujaca jest wysoka, opcjoner sie znizy zeby zajebac kilak zeta a ja bym dopiero na kilka baniek polecial Very Happy
Cos ci sie totalnie pojebalo kolego.

jemu nie przeszkadza pisanie thorgalla o korwinie, czy REALISTY o ciapatych, przeszkadza mu mój antyklerykalizm, no comment Very Happy
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 23:19

Diablo napisał:
kaczor napisał:
gumbas napisał:
CZYLI TAK:
zagłosowałem  na NIE
jestem za zmianami ale nie tak gwałtownymi jak ostatnio i nie tak daleko idącymi, jednak, mi hiob nie przeszkadza, ani wywody realisty o ciapatych, nie uważam tego za rasizm, thorgal tez mi nie przeszkadza gdy napisze coś o korwinie. To są cechy charakterystyczne tych userów. Może pisanie o żydach masonach i  grupie sterującej rynkami też będzie zakazane? Laughing To cała prawda.

Dlaczego nie banujecie Opcjonera który jawnie pisze o kradzieżach? Bo jest taki fajny?? Mentalność dziecka? Kto słyszał nagranie jak jeb..ał swoją babkę gestapo to wie jaki jest Opcjonerek. Nie takie dziecko...

Ostatnio ufo było nie do czytania ale to przez micha i marinera( tak ty zło wcielone), jak ktoś nie umie wyrazić swoich poglądów (dowolnych) w sposób normalny to ban.



Shocked Shocked Shocked

Ale dlaczego banowac opcjonera za to ze jest zlodziejem?
Czy jest gdzies napisane ze to forum nie dla zlodziei?
Kazdy jest potencjalnym zlodziejem tylko dla niektorych kwota aktywujaca jest wysoka, opcjoner sie znizy zeby zajebac kilak zeta a ja bym dopiero na kilka baniek polecial Very Happy
Cos ci sie totalnie pojebalo kolego.

jemu nie przeszkadza pisanie thorgalla o korwinie, czy REALISTY o ciapatych, przeszkadza mu mój antyklerykalizm, no comment Very Happy
hihi
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2015, 23:47

oddałem głos na NIE

powody już wcześniej wyjaśniałem
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyPon 12 Paź 2015, 09:22

W jakich godzinach według nowego regulaminu można się modlić? Czy nie grozi za to kara? Bez modlitwy i zawierzenia Bogu ciężko jest osiągnąć jakikolwiek sukces.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyPon 12 Paź 2015, 09:26

barany napisał:
W jakich godzinach według nowego regulaminu można się modlić? Czy nie grozi za to kara? Bez modlitwy i zawierzenia Bogu ciężko jest osiągnąć jakikolwiek sukces.

spostrzeżenie godne miszcza, słuszna uwaga, może ustalic konkretnie godzine w regulaminie na modlitwę?
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyPon 12 Paź 2015, 12:18

propozycje, konsultacje i ankieta idą po naszej myśli. Twisted Evil
ciekawe czy administracja poda się do dymisji, czy zarządzi nowe głosowanie aż do skutku (tak jak w Irlandii)
scratch
chyba że otwarcie nie uzna wyniku i weźmie za ryj. (tak walczyli z faszyzmem na forum) Laughing
ciekawym
Powrót do góry Go down
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyPon 12 Paź 2015, 13:43

nie
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 09:45

za zmianami
- blokowac nieposlusznych, nazistow, katoli, antykatoli, pedofilow, politykierow, swirow i debili tzw madrych inaczej
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16393
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 09:54

Nie, ... bo tak! Very Happy
Powrót do góry Go down
Retsjam




Liczba postów : 228
Registration date : 28/08/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 12:51

Nie mam zdania tak jak we wszystkim
Powrót do góry Go down
Fanexa
fake profil
Fanexa


Liczba postów : 268
Location : lasy państwowe
Registration date : 03/02/2010

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 13:03

Generalnie to ja cenię takie zbiorowe dyskusje prowadzone na zasadzie wzajemnej konsultacji, jeżeli jest jakiś problem do omówienia albo gdy nawet nie ma problemu, ale wiadomo, że może pojawić się, dlatego zawsze lepiej, gdy wszelkie ewentualne spory będzie można wyeliminować dzięki takiej publicznej debacie. Dlatego też próbowałam pomóc i rozmawiałam nawet już z administratorem i on powiedział, że ewentualne zmiany w regulaminie raczej nie są możliwe, właściwie to on nie widzi takiej możliwości- tak powiedział, ale jeżeli jest nas większa grupa to możemy spróbować w centrali ToyaNet
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 13:06

Głosuje na TAK.

Mój głos oddaje nie na regulamin tylko na osoby, jeżeli zostanie inwestor i dziadek jetem na tak...co do Dava - nie mam zamiaru pisać zle o ludziach , których nie znam...i to by było na tyle

Pozdrawiam

i samych sukcesów
filip
Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 14:28

glosa oddalem na TAK amen
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 17:44

Mam propozycję

Niech UFO płynie sobie z prądem, bez zakazów, bez nakazów, bez regulaminów.

Totalna anarchia.

Jak przetrwa to będzie test na jego przydatność dla "społeczeństwa".

Jak nie przetrwa to niech zdycha.

Jak na "wolnym" rynq jocolor
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30239
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 17:47

Ezet napisał:
Mam propozycję

Niech UFO płynie sobie z prądem, bez zakazów, bez nakazów, bez regulaminów.

Totalna anarchia.

Jak przetrwa to będzie test na jego przydatność dla "społeczeństwa".

Jak nie przetrwa to niech zdycha.

Jak na "wolnym" rynq jocolor

ale władza zawsze wie lepiej co dla ludu jest najlepsze lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 17:50

glosujcie na nie...trzeba obalic ten chory dyktat !!
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 17:53

Generał napisał:
glosujcie na nie...trzeba obalic ten chory dyktat !!

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 767691 kozak
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 18:19

filip napisał:
Głosuje na TAK.

Mój głos oddaje nie  na regulamin tylko na osoby, jeżeli zostanie inwestor i dziadek jetem na tak...co do Dava - nie mam zamiaru pisać zle o ludziach , których nie znam...i to by było na tyle

Pozdrawiam

i samych sukcesów
filip

proponuje Twoj glos uznac za nieważny

ankieta bowiem dotyczyla regulaminu
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 22:58

Przesadzacie z tym chorym dyktatem, parę banów na tydzień i to ma być chory dyktat?
Zresztą ostatnio nikogo Dave nie zbanował, w sumie ciekawe czy dlatego że bany jeszcze trwają Laughing czy że ludziska przemyśleli swoje słownictwo?
Był tutaj chlew, nie da się ukryć, admini przykręcili śrubę i jak widać jest w miarę spokój.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 23:02

Indiana napisał:
Przesadzacie z tym chorym dyktatem, parę banów na tydzień i to ma być chory dyktat?
Zresztą ostatnio nikogo Dave nie zbanował, w sumie ciekawe czy dlatego że bany jeszcze trwają Laughing czy że ludziska przemyśleli swoje słownictwo?
Był tutaj chlew, nie da się ukryć, admini przykręcili śrubę i jak widać jest w miarę spokój.

Dlaczego Ty zawsze w bessie przychodzisz naganiać na wzrosty? Shocked
Nie lubisz nas? Laughing
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 23:20

Indiana napisał:
Przesadzacie z tym chorym dyktatem, parę banów na tydzień i to ma być chory dyktat?
Zresztą ostatnio nikogo Dave nie zbanował, w sumie ciekawe czy dlatego że bany jeszcze trwają Laughing czy że ludziska przemyśleli swoje słownictwo?
Był tutaj chlew, nie da się ukryć, admini przykręcili śrubę i jak widać jest w miarę spokój.

kazdy z nas jset dorosly i wie co ma robic ale to co bylo ostatnio na forum to jak zachowanie chorych psychicznie rodzicow w stosunku do swych normalnych dzieci...
zkazy z dupy....merytoryka bykla taka ze jedna stronka ufo przez caly dzien i to praktycznie rzeczy oczywiste... nic nowego
nie bylo luzu czego nam brakuje
dlatego regulamin jest nie do przyjecia

na watku glownym podalem nowy regulamin i luz
Powrót do góry Go down
gąsior




Liczba postów : 44
Registration date : 09/08/2011

Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 EmptyWto 13 Paź 2015, 23:25

TAK
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!   Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowy regulamin - propozycje, konsultacje, ankieta!
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 01 01 2024 r. Nowy Rok!
» UFO 30 12 2017 - 01 01 2018 r. Happy New Year!!!
» UFO - 15.04.2009
» UFO 01-02 01 2022 r. Nowy Rok!
» UFO 01 01 2023 r. Nowy Rok!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: