Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 14 12 2016 r.

Go down 
+20
Aligator
Indiana
glupi
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
zibi
mariner
spacerolog
kaczor
Sir Nick
Małolat
betonowe_buty
Reser
REALISTA
MoralnyNiepokój
Osły
thorgall
HIOB
MICHU
delphia
dziadek
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 12:46

kaczor napisał:
mariner napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
Nieroby k**wa!
http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-skandal-z-nagrodami-dla-marszalkow,nId,2321729

Tyszka od Kukiza honorowo się zachował Shocked

Tyszka?????
nie znam gościa
Mariner wywozimy thorgala do lasu?
Stawiam stowe ze sie obsra jak zobaczy dol, ktory mu wykoplaes

stówy mi nie trzeba
Very Happy

ps jak już to ewentualnie setkę Laughing


Ostatnio zmieniony przez mariner dnia Sro 14 Gru 2016, 12:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30243
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 12:48

mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
Się dziwię co wiara w tym karpiu widzi; to jest tak wstrętna ryba że az mdli. niedobrze mi   Oścista i taka gówniana jakaś smakowo.

Tradycja i chooy - trza żreć karpie bo taka tradycja dobryżart 

Jest tyle smacznych ryb jak np. jesiotr, okoń, sandacz, karmazyn a u nas się wszyscy na karpia ujebali.

Tak się czasem zastanawiam nad sensem powielania schematów tradycji i stwierdzam, że to bezmyślne jest.

raz byś zjadł karpia w galarecie którego przygotowuje moja matka
i byś się w nim zakochał
tongue

Rzecz w tym, że wspomniane wyżej ryby smaqją mi nawet same - bez niczego a karp żeby smakował to go dopiero trzeba zrobić w galarecie Basketball

Karmazyna ostatnio qpiłem wędzonego - pyszny soczysty taki sam wchodzi. Razz Razz

Próbowałem karpia kilka razy i naprawdę byłem zawiedziony. Kicha jednym słowem, da sie zjeść ale dupy to absolutnie nie urywa. Z braq laq mozna.

temat w Twoim klimacie czyli- mak

doszło do absurdu- w Polsce są chyba jakieś restrykcyjne przepisy dt uprawy maku
no w sklepie nie można dostać polskiego
jak już to czeski
Shocked

kiedys sporo tego uprawiano u nas , nie wiem czy pamiętacie te pięknie kwitnące pola

konopie też były , a dziś masz rację niewolno uprawiać
a to Ci powiem że na tym korzysta kto inny

mój znajomy importuje mak z Francji po czym go przepakowuje i wysyła na Ukrainę , , ma chyba wyłączność na tamtejszy rynek

dziwne że Francuz uprawia i sprzedaje , a głupiego Polaka trzeba pilnować jak dziecko co by sobie kompotu z maku nie narobił Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30243
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 12:51

kaczor napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
Nieroby k**wa!
http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-skandal-z-nagrodami-dla-marszalkow,nId,2321729

Tyszka od Kukiza honorowo się zachował Shocked

BO u Kukiza i u Petru sa normalni ludzie, niezepsuci jeszcze, ktorzy maja wlasne biznesy i nei sepia sie na drobne.
Cala reszta "zawodowych politykow" to miernoty, ktore w normalnym zyciu tyle by nie zarobily

pamiętasz jak Nowacka z Palikotem o premię 40 tys się pożarła , a Palikot mówił że odda , a na nie chciała , aż ja z partii usunął taka to była kobieta Polka Very Happy

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$


Ostatnio zmieniony przez zibi dnia Sro 14 Gru 2016, 12:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 12:52

zibi napisał:
mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
mariner napisał:
OpCjOnEr napisał:
Się dziwię co wiara w tym karpiu widzi; to jest tak wstrętna ryba że az mdli. niedobrze mi   Oścista i taka gówniana jakaś smakowo.

Tradycja i chooy - trza żreć karpie bo taka tradycja dobryżart 

Jest tyle smacznych ryb jak np. jesiotr, okoń, sandacz, karmazyn a u nas się wszyscy na karpia ujebali.

Tak się czasem zastanawiam nad sensem powielania schematów tradycji i stwierdzam, że to bezmyślne jest.

raz byś zjadł karpia w galarecie którego przygotowuje moja matka
i byś się w nim zakochał
tongue

Rzecz w tym, że wspomniane wyżej ryby smaqją mi nawet same - bez niczego a karp żeby smakował to go dopiero trzeba zrobić w galarecie Basketball

Karmazyna ostatnio qpiłem wędzonego - pyszny soczysty taki sam wchodzi. Razz Razz

Próbowałem karpia kilka razy i naprawdę byłem zawiedziony. Kicha jednym słowem, da sie zjeść ale dupy to absolutnie nie urywa. Z braq laq mozna.

temat w Twoim klimacie czyli- mak

doszło do absurdu- w Polsce są chyba jakieś restrykcyjne przepisy dt uprawy maku
no w sklepie nie można dostać polskiego
jak już to czeski
Shocked

kiedys sporo tego uprawiano u nas , nie wiem czy pamiętacie te pięknie kwitnące pola

konopie też były , a dziś masz rację niewolno uprawiać
a to Ci powiem że na tym korzysta kto inny

mój znajomy importuje mak z Francji po czym go przepakowuje i wysyła na Ukrainę , , ma chyba wyłączność na tamtejszy rynek

dziwne że Francuz uprawia i sprzedaje , a głupiego Polaka trzeba pilnować jak dziecko co by sobie kompotu z maku nie narobił Very Happy

Tym bardzije ze od kiedy chinczyk zaczal produkowac RC, to uprawa maku na here nei za bardzo ma sens.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30243
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 13:14



4.28 Very Happy
list Anny Walentynowicz z 1995 roku

Na naszych oczach przeszłość ulega przekłamaniu, manipulacji. By ocalić prawdę ktoś musi zapytać o fakty. Dopóki żyją jeszcze ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na urząd prezydenta RP-Lechowi Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.

1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu?

2. Dlaczego okłamałeś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980 r. zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?

3. Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publicznie awantury w 1980 r.?

4. 9 grudnia 1980 r. przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę – 30 tys. USD. Co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?

5. Co zrobiłeś z 60 tys. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś?

6. Czy mieszkanie na ul. Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo?

7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą?

8. Czy uważasz za właściwe, że głowa Państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?

9. Czy byleś w 1981 r. informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem SB ?

10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowałeś na jego poczynania?

11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed Sądem dla nieletnich i Sądem Rejonowym, wymuszając płatną współpracę?

12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5-tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?

13. Czy pamiętasz swoją wypowiedź na Kongresie USA „lokujcie swe kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”. Czy nadal tak sądzisz?

14. Z jakiej obietnicy wyborczej wywiązałeś się?

15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie Andrzeja Gwiazdy z I Zjazdu Solidarności – jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?

16. Kiedy spełnisz publiczne obietnice rozliczenia się z majątku i wskażesz jego prawdziwe źródła, bo „twoje” książki przyniosły straty? Podobnie z obietnicą wyjaśnienia stosunków z SB?

17. Czy nie dosyć już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu?

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 13:18

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21117158,ostatnia-szansa-dla-hilary-clinton-20-elektorow-nie-chce-zaglosowac.html#BoxNewsImg

za 5 dni się okaże ale tytuł :ostatnia szansa dla Clinton jest liczeniem na cud przez GóWnianych redaktorów. Kongres jest zdominowany przez Republikanów i oni NIE wybiorą Clinton tylko co najwyżej kogoś kto będzie udawał kandydata bezpartyjnego albo wprost Republikanina. Tzn o ile będa mieli szansę bo USA pogrążą się w chaosie po takim wyniku Electoral College.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 13:25

delphia napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21117158,ostatnia-szansa-dla-hilary-clinton-20-elektorow-nie-chce-zaglosowac.html#BoxNewsImg

za 5 dni się okaże ale tytuł :ostatnia szansa dla Clinton jest liczeniem na cud przez GóWnianych redaktorów. Kongres jest zdominowany przez Republikanów i oni NIE wybiorą Clinton tylko co najwyżej kogoś kto będzie udawał kandydata bezpartyjnego albo wprost Republikanina. Tzn o ile będa mieli szansę bo USA pogrążą się w chaosie po takim wyniku Electoral College.

w razie czego nie będzie żadnego chaosu

trochę poprotestują i daswidanja

nie strasz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 13:36

mariner napisał:
delphia napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21117158,ostatnia-szansa-dla-hilary-clinton-20-elektorow-nie-chce-zaglosowac.html#BoxNewsImg

za 5 dni się okaże ale tytuł :ostatnia szansa dla Clinton jest liczeniem na cud przez GóWnianych redaktorów. Kongres jest zdominowany przez Republikanów i oni NIE wybiorą Clinton tylko co najwyżej kogoś kto będzie udawał kandydata bezpartyjnego albo wprost Republikanina. Tzn o ile będa mieli szansę bo USA pogrążą się w chaosie po takim wyniku Electoral College.

w razie czego nie będzie żadnego chaosu

trochę poprotestują i daswidanja

nie strasz

Dzisiaj w nocy znowu duch przyszedł.

Kurde chwycił mnie i ciągnie jak oszalały za łeb.

Krzyknął, zawyło, zaszumiało, zajęczało i poleciał.

Obawiam się, że tym razem to był duch Babci.

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 13:41

MICHU napisał:
mariner napisał:
delphia napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21117158,ostatnia-szansa-dla-hilary-clinton-20-elektorow-nie-chce-zaglosowac.html#BoxNewsImg

za 5 dni się okaże ale tytuł :ostatnia szansa dla Clinton jest liczeniem na cud przez GóWnianych redaktorów. Kongres jest zdominowany przez Republikanów i oni NIE wybiorą Clinton tylko co najwyżej kogoś kto będzie udawał kandydata bezpartyjnego albo wprost Republikanina. Tzn o ile będa mieli szansę bo USA pogrążą się w chaosie po takim wyniku Electoral College.

w razie czego nie będzie żadnego chaosu

trochę poprotestują i daswidanja

nie strasz

Dzisiaj w nocy znowu duch przyszedł.  

Kurde chwycił mnie i ciągnie jak oszalały za łeb.

Krzyknął,  zawyło,  zaszumiało,  zajęczało i poleciał.

Obawiam się,  że tym razem to był duch Babci.  


to ja byłem
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 13:44

mariner napisał:
delphia napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21117158,ostatnia-szansa-dla-hilary-clinton-20-elektorow-nie-chce-zaglosowac.html#BoxNewsImg

za 5 dni się okaże ale tytuł :ostatnia szansa dla Clinton jest liczeniem na cud przez GóWnianych redaktorów. Kongres jest zdominowany przez Republikanów i oni NIE wybiorą Clinton tylko co najwyżej kogoś kto będzie udawał kandydata bezpartyjnego albo wprost Republikanina. Tzn o ile będa mieli szansę bo USA pogrążą się w chaosie po takim wyniku Electoral College.

w razie czego nie będzie żadnego chaosu

trochę poprotestują i daswidanja

nie strasz

jest sporo wyborców Trumpa którzy raczej nie będą protestować z transparentami tylko z użyciem innych akcesoriów. O tym że wokół Trumpa jest kilklu wpływowych generałów US Army już wspominałem.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 13:53

delphia napisał:
mariner napisał:
delphia napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21117158,ostatnia-szansa-dla-hilary-clinton-20-elektorow-nie-chce-zaglosowac.html#BoxNewsImg

za 5 dni się okaże ale tytuł :ostatnia szansa dla Clinton jest liczeniem na cud przez GóWnianych redaktorów. Kongres jest zdominowany przez Republikanów i oni NIE wybiorą Clinton tylko co najwyżej kogoś kto będzie udawał kandydata bezpartyjnego albo wprost Republikanina. Tzn o ile będa mieli szansę bo USA pogrążą się w chaosie po takim wyniku Electoral College.

w razie czego nie będzie żadnego chaosu

trochę poprotestują i daswidanja

nie strasz

jest sporo wyborców Trumpa którzy raczej nie będą protestować z transparentami tylko z użyciem innych akcesoriów. O tym że wokół Trumpa jest kilklu wpływowych generałów US Army już wspominałem.

nie będę dyskutował
dyskusję nt krachu już mam za sobą

czytałem swego czasu indepentradera czy jakoś tak
dyskusję nt cen złota a zwłaszcza srebra też mam za sobą

już w nic nie wierzę
pier**lę wszelkie blogi i opinie

skoro zwątpiłem to pewnie będzie odwrotnie

pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 13:57

mariner napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
Nieroby k**wa!
http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-skandal-z-nagrodami-dla-marszalkow,nId,2321729

Tyszka od Kukiza honorowo się zachował Shocked

Tyszka?????
nie znam gościa

Tyszka jest posłem z Kukiza15 i jest wicemarszałkiem sejmu Very Happy Very Happy

Na niego taki Delphia w zyciu nie zaglosuje  Smile
bo podpisal dożywotnia umowe z błaznem co dyma mlode asystentki
i  gdy akurat nie spi to unie rozwala za 8 000 euro /mc
( wystarczy  jedna kadencja w PE, i dostanie dożywotnia emerytura  6323 zł brutto)

http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Ile-za-drzemke-w-europarlamencie-wzial-Korwin-Mikke,wid,16863328,wiadomosc.html

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Wynagrodzenia_europarlamentarzystow


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sro 14 Gru 2016, 13:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 13:59

mariner napisał:
delphia napisał:
mariner napisał:
delphia napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21117158,ostatnia-szansa-dla-hilary-clinton-20-elektorow-nie-chce-zaglosowac.html#BoxNewsImg

za 5 dni się okaże ale tytuł :ostatnia szansa dla Clinton jest liczeniem na cud przez GóWnianych redaktorów. Kongres jest zdominowany przez Republikanów i oni NIE wybiorą Clinton tylko co najwyżej kogoś kto będzie udawał kandydata bezpartyjnego albo wprost Republikanina. Tzn o ile będa mieli szansę bo USA pogrążą się w chaosie po takim wyniku Electoral College.

w razie czego nie będzie żadnego chaosu

trochę poprotestują i daswidanja

nie strasz

jest sporo wyborców Trumpa którzy raczej nie będą protestować z transparentami tylko z użyciem innych akcesoriów. O tym że wokół Trumpa jest kilklu wpływowych generałów US Army już wspominałem.

nie będę dyskutował
dyskusję nt krachu już mam za sobą

czytałem swego czasu indepentradera czy jakoś tak
dyskusję nt cen złota a zwłaszcza srebra też mam za sobą

już w nic nie wierzę
pier**lę wszelkie blogi i opinie

skoro zwątpiłem to pewnie będzie odwrotnie

pozdrawiam

Mariner a widzisz schładzanie oscylatorów i zawężenie wstęgi?

To znaczy, że Byczek trzyma i nie puszcza.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:00

Osły napisał:
mariner napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
Nieroby k**wa!
http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-skandal-z-nagrodami-dla-marszalkow,nId,2321729

Tyszka od Kukiza honorowo się zachował Shocked

Tyszka?????
nie znam gościa

Tyszka jest posłem z Kukiza15 i jest wicemarszałkiem sejmu Very Happy  Very Happy  

Na niego taki Delphia w zyciu nie zaglosuje  Smile
bo podpisal dożywotnia umowe z błaznem co dyma mlode asystentki
i  gdy akurat nie spi to unie rozwala za 8 000 euro /mc
( wystarczy  jedna kadencja w PE, i dostanie dożywotnia emerytura  6323 zł brutto)

http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Ile-za-drzemke-w-europarlamencie-wzial-Korwin-Mikke,wid,16863328,wiadomosc.html

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Wynagrodzenia_europarlamentarzystow

Ja czekam na zarobki 50k.
Ale dniówki.  lol!
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:07

Osły napisał:
mariner napisał:
zibi napisał:
kaczor napisał:
Nieroby k**wa!
http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-skandal-z-nagrodami-dla-marszalkow,nId,2321729

Tyszka od Kukiza honorowo się zachował Shocked

Tyszka?????
nie znam gościa

Tyszka jest posłem z Kukiza15 i jest wicemarszałkiem sejmu Very Happy  Very Happy  

Na niego taki Delphia w zyciu nie zaglosuje  Smile
bo podpisal dożywotnia umowe z błaznem co dyma mlode asystentki
i  gdy akurat nie spi to unie rozwala za 8 000 euro /mc
( wystarczy  jedna kadencja w PE, i dostanie dożywotnia emerytura  6323 zł brutto)

http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Ile-za-drzemke-w-europarlamencie-wzial-Korwin-Mikke,wid,16863328,wiadomosc.html

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Wynagrodzenia_europarlamentarzystow

poważnie ?????
dzięki za zwrócenie uwagi na pana Tyszkę
przyjrzę się
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:11

Materle zamkneli Very Happy
http://www.sport.pl/inne/1,102005,21117643,polska-gwiazda-mma-zatrzymana-przez-cbsp.html#Czolka3Img
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:12

delphia napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21117158,ostatnia-szansa-dla-hilary-clinton-20-elektorow-nie-chce-zaglosowac.html#BoxNewsImg

za 5 dni się okaże ale tytuł :ostatnia szansa dla Clinton jest liczeniem na cud przez GóWnianych redaktorów. Kongres jest zdominowany przez Republikanów i oni NIE wybiorą Clinton tylko co najwyżej kogoś kto będzie udawał kandydata bezpartyjnego albo wprost Republikanina. Tzn o ile będa mieli szansę bo USA pogrążą się w chaosie po takim wyniku Electoral College.



radek_sziwa przed chwilą
Każdy elektor oddający głos inaczej niż wyborcy jest politycznie skończony.


ciekawe czy poswieca swoje koryta dla idei ???
TACY LUDZIE SA TYLKO W KUKIZ 15
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:14

MICHU napisał:


Dzisiaj w nocy znowu duch przyszedł.  

Kurde chwycił mnie i ciągnie jak oszalały za łeb.

Krzyknął,  zawyło,  zaszumiało,  zajęczało i poleciał.

Obawiam się,  że tym razem to był duch Babci.  


to chyba Piotrek Shocked
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:16

zibi napisał:



jebia Bolka jak psa
tylko Cuma Go broni Mad Mad
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:17

Osły drogi i szanowny! Ja usunę ze stopki owego Kukiza15. Tam są ludzie w wiekszości uczciwi ale nie mający de facto żadnego spójnego programu. Poza JOWami. Taki wybór Kukiza. A zagłosować na nich nie zagłosuję bo prawdopodobnie nie będzie już takiego ugrupowania w następnych wyborach.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:19

mariner napisał:

poważnie ?????
dzięki za zwrócenie uwagi na pana Tyszkę
przyjrzę się

zwracam tez uwage na pana Kukiza - to taki muzyk patriotyczny  



Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Sro 14 Gru 2016, 14:27, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:22

delphia napisał:
Osły drogi i szanowny! Ja usunę ze stopki owego Kukiza15. Tam są ludzie w wiekszości uczciwi ale nie mający de facto żadnego spójnego programu. Poza JOWami. Taki wybór Kukiza. A zagłosować na nich nie zagłosuję bo prawdopodobnie nie będzie już takiego ugrupowania w następnych wyborach.

pewnie będzie Kukiz 19
Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:28

delphia napisał:
Osły drogi i szanowny! Ja usunę ze stopki owego Kukiza15. Tam są ludzie w wiekszości uczciwi ale nie mający de facto żadnego spójnego programu. Poza JOWami. Taki wybór Kukiza. A zagłosować na nich nie zagłosuję bo prawdopodobnie nie będzie już takiego ugrupowania w następnych wyborach.

No widzisz i o Razem sobie przy okazji przypomniałeś Very Happy
ps
a Kukiz w następnych wyborach bedzie mial ponad 10 %
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:39

Osły napisał:
delphia napisał:
Osły drogi i szanowny! Ja usunę ze stopki owego Kukiza15. Tam są ludzie w wiekszości uczciwi ale nie mający de facto żadnego spójnego programu. Poza JOWami. Taki wybór Kukiza. A zagłosować na nich nie zagłosuję bo prawdopodobnie nie będzie już takiego ugrupowania w następnych wyborach.

No widzisz i o Razem sobie przy okazji przypomniałeś Very Happy
ps
a Kukiz w następnych wyborach bedzie mial ponad 10 %

Kukiz coś wspominał o odejściu
twarzą ruchu Kukiza staje się Tyszka i mam nadzieję że ludzie mu uwierzą
i dadzą więcej- liczę na młodych

Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 14:57

spacerolog napisał:
L na W20 mnie świerzbi. Na DAX dzisiaj przewiduję dużą zmienność do FED-u(do 12:00-13.00 chyba S ?).
W każdym razie AT można sobie w d... schować.
PS. Umknął mi news o kandydacie na Prezesa GPW. A tu, okazuje się, że to mój dobry znajomy z okresu studiów.
Witek to chłopina odważna, chociaż nierozważna. Typ mądrali, analityka historii. Raczej nieudacznik. W stanie wojennym jakieś gazetki roznosił i napisy malował (za co na kilka miesięcy trafił do aresztu). Karierę w biznesie rozpoczął od totalnej klapy w spożywce (cytrusy, soki). Nie widziałem go przez ostatnie kilkanaście lat, ale widzę, że niewiele się zewnętrznie zmienił (oprócz tego, że stracił resztki włosów).

spacerolog, prawnikiem jesteś?. clown
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 15:00

thorgall napisał:
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3808
„Nieszczęsny, będziesz miał to, czegoś chciał!” - przestrzegał starożytny grecki filozof Platon


Na przykład podczas dyskusji nad przyszłą konstytucją Polski w roku 1920, żydowscy parlamentarzyści domagali się, by zwarte skupiska ludności żydowskiej w miastach miały status eksterytorialny. To oczekiwanie nie zostało spełnione i Polska była państwem unitarnym, aż dopiero Niemcy podczas okupacji w roku 1939 wyszli tym oczekiwaniom naprzeciw, tworząc dla Żydów getta.


wystarczy, ze „szerokie masy” przypomną sobie popularne w swoim czasie w Ameryce porzekadło, że wprawdzie Pan Bóg uczynił ludzi wolnymi, ale dopiero pułkownik Colt uczynił ich równymi. Smile
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 15:04

Co więcej – stopień zacietrzewienia wcale nie maleje, przeciwnie – sprawia wrażenie, jakby nawet narastał, podobnie, jak to było w Rosji w okresie poprzedzającym wybuch rewolucji bolszewickiej. Czyżby tedy Ameryka...? Trudno to wykluczyć, bo nasuwa się jeszcze jedno podobieństwo. W ruchu bolszewickim dominującą rolę odgrywali Żydzi, podobnie jak obecnie w Ameryce, gdzie są w awangardzie demokracji kierowanej. Co z tego chcą mieć i na co liczą, gdy przemówi pułkownik Colt?
Powrót do góry Go down
glupi

glupi


Liczba postów : 38
Registration date : 17/10/2016

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 15:25

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 15:34

MICHU napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:

temat  KRACH

jestem ciekaw jak się czują cipy co ciągle o tym pisały
i były pewne no bo przecież drzewa niby nie rosną do nieba
i raczyły nas tu na forum swoimi przemyśleniami i wklejkami

no ale na forum trza trzymać fason i zachować twarz więc obrócono to w żart
hehe sobie żartowałem

a i przy okazji można kogoś opierdolić
Rolling Eyes
ja pisałem o krachu, ale tak na prawdę ma L na S&P od 666 Laughing

Z cyklu... W prezencie od Micha na otarcie łez.  Laughing

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 4fzuxt

No i gdzie Realista szorcisz w połowie 2 kanałów?  king

Brawo dla Realisty. lol!
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 EmptySro 14 Gru 2016, 15:45

MICHU napisał:
MICHU napisał:
REALISTA napisał:
mariner napisał:

temat  KRACH

jestem ciekaw jak się czują cipy co ciągle o tym pisały
i były pewne no bo przecież drzewa niby nie rosną do nieba
i raczyły nas tu na forum swoimi przemyśleniami i wklejkami

no ale na forum trza trzymać fason i zachować twarz więc obrócono to w żart
hehe sobie żartowałem

a i przy okazji można kogoś opierdolić
Rolling Eyes
ja pisałem o krachu, ale tak na prawdę ma L na S&P od 666 Laughing

Z cyklu... W prezencie od Micha na otarcie łez.  Laughing

UFO  14 12  2016 r. - Page 3 4fzuxt

No i gdzie Realista szorcisz w połowie 2 kanałów?  king

Brawo dla Realisty.  lol!

prezenty, prezenty, jakby nie ta charytatywność to dawno byłbyś multimilarderem. Very Happy

widzisz, a mariner to wysłał z wdzięczności chociaż jakąś zaliczkę (np darmowy bilet na rejs dookoła horna), czy zero wdzięczności. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 12 2016 r.   UFO  14 12  2016 r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 14 12 2016 r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO - 01 02 2016 r.
» UFO - 19 02 2016 r.
» UFO - 10 03 2016 r.
» UFO - 30 03 2016 r.
» UFO - 18 04 2016 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: