Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 16 01 2017 r.

Go down 
+17
Brutus
neuron
thorgall
kaczor
Bartek
HIOB
myśliwyl
Prezes
barany
Osły
Janko Traderroo
REALISTA
delphia
Reser
zibi
betonowe_buty
dziadek
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 00:32

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 00:36

o qrwa, myślałem o "już" i przypomniał mi się taki "analityk" Paweł Juś Laughing

http://pawel-jus.blogspot.com/
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30181
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 00:40

1

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 00:50

betonowe_buty napisał:
ja zamieszczam linki, żeby co niektórzy nie musieli szukac w necie i mogli sobie wyrobić własne zdanie. jak tu był jeszcze admin Żaba to pisałem, ze to nowy chwyt marketingowy (tak jakbym miał uwierzyć w to, ze  sponsorzy na jego banerach sponsoruja go nic nie oczekując w zamian), jest dużo sprzeczności, braku logiki, braku profesjonalizmu (np. reklamy cypryjskiego sponsora, który zbankrutowal). on albo ktoś od niego, na zarzuty robi "kopiuj i wklej" tego samego tekstu na roznych forach. mamy tu przykład jednego ze sponsorow HFT, który po przerwaniu współpracy został zmieszany z błotem i grupka zrobila im antyreklamę, ze maja kłopoty i zostali w ankietach opisani jako najgorszy broker. przypomina to szantaż.
gościu ma ok 15-20 letnie doświadczenie w marketingu i wie jak sprzedać gowno w sreberku. na pytania typu dlaczego na stronie sa formularze do zbierania danych osobowych odpisuje, ze to "dla beki". w trzech firmach jest ten sam prezes. Pani Asia zauwazyla, ze tam pare rzeczy podchodziloby pod zainteresowanie się KNF. No i jeszcze Fundacja, która zbiera pieniądze od nie-członków, żeby robic jakies RUNy... UFO  16 01  2017 r. Icon_lol

Bo zamiast się zająć uczciwym zarabianiem na rynq na własne konto to kombinują.... tam złodziej na złodzieju siedzi i złodzieja złodziejem pogania. Dzwonią qrwy szukając frajerów jak zbluzgałem ze cztery razy chuja takiego jednego z drugim to później było trochę przerwy i jakieś dziwne telefony a to z Gruzji a to z Wietnamu a to z USA miałem oczywiście nie odbierałem bo nie wiem czy to nie są jakieś takie kombinacje, że płaci się za przychodzące. Hgw. W końcu przestali dzwonić.
Naście razy powiedzieć mniej lub bardziej zdecydowanie, że nie nie wpłacę bo nie jestem zainteresowany współpracą na rynkach finansowych to nic nie dało - musiałem sięgnąć levelu rozmówcy i od chooyów i zajebanych sqrwysynów żywcem nawyzywać to dopiero pomogło. Laughing Laughing  Do niektórych inaczej po prostu nie dociera. Albo tak albo młotkiem w łeb.

Ja nie lubię złodziejstwa. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 00:59

Zmarzłem na tych dwóch gejach, jak przyjechałem i wrąbałem gorący obiadek to tak mnie zamuliło, że w kimę polazłem.
Wstałem jak zwykle po 23. i teraz się będę pałował do nocy.

Minimal techno sobie zapuściłem

https://www.kittikun.jp/

ogólnie lubię siedzieć w nocy.


Ten qrwiarz funtowy juś mi humor zepsuł Evil or Very Mad Evil or Very Mad   szmaciarz. I co - teraz shorta tam brać? 1.5 figury niżej???? Ja mam blokadę psychiczną przed czymś takim, szczególnie że nie spieszyło im się jakoś specjalnie z ostrym waleniem w ubiegłym tygodniu. Nie ma tam trendu typu lawina (że im niżej tym szybciej spada) tylko po prostu taka luka z pizdy, po której nie wiadomo teraz co zrobić.
Czy to qrestwo może wróci chociaż na 21?
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 01:05

funt padaczy na maxa bo szykuje się twardy Brexit. Tzn nie będzie 2 letnich negocjacji warunków tylko szybki ale na pewno burzliwy rozwód. Wbrew pozorom takie rozwiązanie byłoby najgorszym scenariuszem dla Niemiec które właśnie z Wielką Brytanią mają 50 mld EUR nadwyżki w handlu. Na razie mamy tylko słowa które są raczej elementem strategii negocjacyjnej ale warto pamiętać że twardą linię wobec GB firmują głównie Francuzi zaś Niemcy woleliby się dogadać z powodów o których wspomniałem. Zakładając że ten scenariusz się zrealizuje będziemy mieli uderzenie w naszą gospodarkę bo jesteśmy zapleczem Niemiec. Francja może grać ostro bo na pewno zależy jej na osłabieniu roli Niemiec swoim kosztem o Angolach nie wspominając.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 01:12

Moja kolacja - challenge! [polędwica z tuńczyka]

UFO  16 01  2017 r. Tun10

Niby są grzeczne ale z minety na minetę coraz to bliżej talerza osaczają z dwóch stron... nie ruszą dopóki widza że pilnuję. Wystarczy moment nieuwagi i bym jadł sam chleb. Shocked  Dudek (ten z prawej) jest bardzo szybki, niepilnowany potrafi zajumać z gorącej patelni jakieś źródło białka. Czasem go muszę lekko zewnętrzna stroną palców w pyszczek strzelić żeby bardziej nad sobą panował. Tuż przed wykonaniem foto był jeszcze przed głośnikiem, później na .... -> -> polędwica. Cool

Mają qrwiarze instynkty powolnego zbliżania się do potencjalnego pożywienia. Ostatnio oglądałem na NatGeo jak wygląda dorastanie lwów w stadzie to tak samo gnojki robią.
Gdy leży zabita przez lwice żyrafa w Parq Krugera to na nią są chętni oprócz nich i potomstwa również stado hien a najgorszy konqrent to lew samiec, który może pojawić się z dupy. Wtedy lwice nie tylko tracą pożywienie ale muszą spieprzać, żeby potomstwo ratować.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 01:16

delphia napisał:
funt padaczy na maxa bo szykuje się twardy Brexit. Tzn nie będzie 2 letnich negocjacji warunków tylko szybki ale na pewno burzliwy rozwód. Wbrew pozorom takie rozwiązanie byłoby najgorszym scenariuszem dla Niemiec które właśnie z Wielką Brytanią mają 50 mld EUR nadwyżki w handlu. Na razie mamy tylko słowa które są raczej elementem strategii negocjacyjnej ale warto pamiętać że twardą linię wobec GB firmują głównie Francuzi zaś Niemcy woleliby się dogadać z powodów o których wspomniałem. Zakładając że ten scenariusz się zrealizuje będziemy mieli uderzenie w naszą gospodarkę bo jesteśmy zapleczem Niemiec. Francja może grać ostro bo na pewno zależy jej na osłabieniu roli Niemiec swoim kosztem o Angolach nie wspominając.

W Jankielni i tak będzie korba pod Niebiosa.

Knock knock knockin` on a Heaven`s door dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 01:22

I dobrze - niech wychodzą twardo. Ja tam od zawsze byłem zwolennikiem rozwiązań radykalnych. Jeśli coś ma jebnąć to niech to z hukiem i przytupem nastąpi a nie ciaćkać się.

Szybkie i konkretne cięcia sa zawsze najlepsze niż jakieś rozwlekłe melodramaty w stylu "Upadająca Hellada odc. 954".

Rach-ciach-prach i do widzenia. Adolf też planował początkowo Blitzkrieg Basketball Nie zamierzał w założeniach się je**ć 6 lat...
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 01:29

Dobra, kima bo rano nie wstanę.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 07:11

Dziadzia
Masz jakąś opinie na temat jenota ?
z góry dziękuję
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 07:13

OpCjOnEr napisał:
Moja kolacja - challenge! [polędwica z tuńczyka]

UFO  16 01  2017 r. Tun10

Niby są grzeczne ale z minety na minetę coraz to bliżej talerza osaczają z dwóch stron... nie ruszą dopóki widza że pilnuję. Wystarczy moment nieuwagi i bym jadł sam chleb. Shocked  Dudek (ten z prawej) jest bardzo szybki, niepilnowany potrafi zajumać z gorącej patelni jakieś źródło białka. Czasem go muszę lekko zewnętrzna stroną palców w pyszczek strzelić żeby bardziej nad sobą panował. Tuż przed wykonaniem foto był jeszcze przed głośnikiem, później na .... -> -> polędwica. Cool

Mają qrwiarze instynkty powolnego zbliżania się do potencjalnego pożywienia. Ostatnio oglądałem na NatGeo jak wygląda dorastanie lwów w stadzie to tak samo gnojki robią.
Gdy leży zabita przez lwice żyrafa w Parq Krugera to na nią są chętni oprócz nich i potomstwa również stado hien a najgorszy konqrent to lew samiec, który może pojawić się z dupy. Wtedy lwice nie tylko tracą pożywienie ale muszą spieprzać, żeby potomstwo ratować.

Ty satanisto, czarne koty i czarną myszkę w domu trzymasz affraid affraid clown What a Face

Do kompletu brakuje Ci czarnej kobiety.

lol!
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 07:53

OpCjOnEr napisał:
betonowe_buty napisał:
ja zamieszczam linki, żeby co niektórzy nie musieli szukac w necie i mogli sobie wyrobić własne zdanie. jak tu był jeszcze admin Żaba to pisałem, ze to nowy chwyt marketingowy (tak jakbym miał uwierzyć w to, ze  sponsorzy na jego banerach sponsoruja go nic nie oczekując w zamian), jest dużo sprzeczności, braku logiki, braku profesjonalizmu (np. reklamy cypryjskiego sponsora, który zbankrutowal). on albo ktoś od niego, na zarzuty robi "kopiuj i wklej" tego samego tekstu na roznych forach. mamy tu przykład jednego ze sponsorow HFT, który po przerwaniu współpracy został zmieszany z błotem i grupka zrobila im antyreklamę, ze maja kłopoty i zostali w ankietach opisani jako najgorszy broker. przypomina to szantaż.
gościu ma ok 15-20 letnie doświadczenie w marketingu i wie jak sprzedać gowno w sreberku. na pytania typu dlaczego na stronie sa formularze do zbierania danych osobowych odpisuje, ze to "dla beki". w trzech firmach jest ten sam prezes. Pani Asia zauwazyla, ze tam pare rzeczy podchodziloby pod zainteresowanie się KNF. No i jeszcze Fundacja, która zbiera pieniądze od nie-członków, żeby robic jakies RUNy... UFO  16 01  2017 r. Icon_lol

Bo zamiast się zająć uczciwym zarabianiem na rynq na własne konto to kombinują.... tam złodziej na złodzieju siedzi i złodzieja złodziejem pogania. Dzwonią qrwy szukając frajerów jak zbluzgałem ze cztery razy chuja takiego jednego z drugim to później było trochę przerwy i jakieś dziwne telefony a to z Gruzji a to z Wietnamu a to z USA miałem oczywiście nie odbierałem bo nie wiem czy to nie są jakieś takie kombinacje, że płaci się za przychodzące. Hgw. W końcu przestali dzwonić.
Naście razy powiedzieć mniej lub bardziej zdecydowanie, że nie nie wpłacę bo nie jestem zainteresowany współpracą na rynkach finansowych to nic nie dało - musiałem sięgnąć levelu rozmówcy i od chooyów i zajebanych sqrwysynów żywcem nawyzywać to dopiero pomogło. Laughing Laughing  Do niektórych inaczej po prostu nie dociera. Albo tak albo młotkiem w łeb.

Ja nie lubię złodziejstwa. Twisted Evil



to jest dokładnie o czym mowil w 2013 mowiac o commerce e-learningu, a co robi dzisiaj, czyli jak zarobić na szkoleniach ale nie biorac kasy od szkolonych, ani nie biorac kasy od sponsorow za dawanie szkolen ale za udostepnianie powierzchni reklamowej. to jest nowa forma marketingu i zarabiania kasy. chcieliście, żeby wam pokazal w praktyce to pokazuje.

a jak sprzedać powierzchnie reklamowa brokerom? -pokazując potencjalnym klientom, ze można na tym zarobić w chooy kasy bedac zarówno tworca opinii o brokerach Laughing


Ostatnio zmieniony przez betonowe_buty dnia Pon 16 Sty 2017, 08:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 07:58

-3%

UFO  16 01  2017 r. ?s=^shbs&c=1d&t=l&a=lg
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 08:02

a co to ? rynki se nagle o Brexicie przypomniały? A może teraz dopiero będzie TA WŁAŚCIWA reakcja ?

Theresa May i poranna słabość funta
Tomasz Gessner - EFIX Dom Maklerski
16 Stycznia 2017 7:33


W najbliższy wtorek będzie miało miejsce wystąpienie premier UK Theresy May, dotyczące planów przeprowadzenia Brexitu. Można przypuszczać, że będzie ono miało raczej "twardy" charakter. Wczoraj Sunday Telegraph donosił, że May ogłosi, że Wlk. Brytania musi teraz:
- być przygotowana do opuszczenia Unii w taki sposób, aby zabezpieczyć strefy wolnego handlu na całym świecie
- odzyskać pełną kontrolę swoich granic, nawet jeśli oznacza to zakończenie jednolitego rynku
- UK przestanie być związana nakazami Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości

Te przecieki przekładają się na poranne osłabienie funta, co nawiasem mówiąc i tak jest zgodne z kierunkiem GBP Index z ostatnich tygodni -> wykres.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 08:49

delphia napisał:
funt padaczy na maxa bo szykuje się twardy Brexit. Tzn nie będzie 2 letnich negocjacji warunków tylko szybki ale na pewno burzliwy rozwód. Wbrew pozorom takie rozwiązanie byłoby najgorszym scenariuszem dla Niemiec które właśnie z Wielką Brytanią mają 50 mld EUR nadwyżki w handlu. Na razie mamy tylko słowa które są raczej elementem strategii negocjacyjnej ale warto pamiętać że twardą linię wobec GB firmują głównie Francuzi zaś Niemcy woleliby się dogadać z powodów o których wspomniałem. Zakładając że ten scenariusz się zrealizuje będziemy mieli uderzenie w naszą gospodarkę bo jesteśmy zapleczem Niemiec. Francja może grać ostro bo na pewno zależy jej na osłabieniu roli Niemiec swoim kosztem o Angolach nie wspominając.
a giełda szczytuje
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 08:54

Osły napisał:
delphia napisał:
funt padaczy na maxa bo szykuje się twardy Brexit. Tzn nie będzie 2 letnich negocjacji warunków tylko szybki ale na pewno burzliwy rozwód. Wbrew pozorom takie rozwiązanie byłoby najgorszym scenariuszem dla Niemiec które właśnie z Wielką Brytanią mają 50 mld EUR nadwyżki w handlu. Na razie mamy tylko słowa które są raczej elementem strategii negocjacyjnej ale warto pamiętać że twardą linię wobec GB firmują głównie Francuzi zaś Niemcy woleliby się dogadać z powodów o których wspomniałem. Zakładając że ten scenariusz się zrealizuje będziemy mieli uderzenie w naszą gospodarkę bo jesteśmy zapleczem Niemiec. Francja może grać ostro bo na pewno zależy jej na osłabieniu roli Niemiec swoim kosztem o Angolach nie wspominając.
a giełda szczytuje

waluta spada - społeczeństwo biednieje, w tym polscy emigranci, w przyszłości szlaban dla obcych,
giełda rośnie - tłuste koty przy korycie się bogacą Cool

a w ogole to giełdy niemiecka i usa powinny spadac, UK jak piszesz rosnie Shocked
tak od piątku / dziś spadki
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 08:57

REALISTA napisał:
a co to ? rynki se nagle o Brexicie przypomniały? A może teraz dopiero będzie TA WŁAŚCIWA reakcja ?

Theresa May i poranna słabość funta
Tomasz Gessner - EFIX Dom Maklerski
16 Stycznia 2017 7:33


W najbliższy wtorek będzie miało miejsce wystąpienie premier UK Theresy May, dotyczące planów przeprowadzenia Brexitu. Można przypuszczać, że będzie ono miało raczej "twardy" charakter. Wczoraj Sunday Telegraph donosił, że May ogłosi, że Wlk. Brytania musi teraz:
- być przygotowana do opuszczenia Unii w taki sposób, aby zabezpieczyć strefy wolnego handlu na całym świecie
- odzyskać pełną kontrolę swoich granic, nawet jeśli oznacza to zakończenie jednolitego rynku
- UK przestanie być związana nakazami Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości

Te przecieki przekładają się na poranne osłabienie funta, co nawiasem mówiąc i tak jest zgodne z kierunkiem GBP Index z ostatnich tygodni -> wykres.

własciwa to bedzie jak sie funt sie umocni a gielda jebnie - oczywiscie gdy wyjdą z Unii

a w sensie dluzszej lokaty - przed nieuchronnym krachem
( i koncem unii ?)obstawiałbym lub nie te waluty

funt wyrosnie na najciekawsza-najbardziej perspektywiczna do wzrostu
i pewna walute na swiecie

euro - moze sie skonczyc
dolar - kto wie? z nim moga zrobic wszystko
chf - bedzie pewny ale jest mocno przewartościowany
moze jeszcze wartościowa bedzie  korona szwedzka i norweska ?
i najlepsza lokata - fizyczne zloto w sztabkach
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 08:59

betonowe_buty napisał:
Osły napisał:
delphia napisał:
funt padaczy na maxa bo szykuje się twardy Brexit. Tzn nie będzie 2 letnich negocjacji warunków tylko szybki ale na pewno burzliwy rozwód. Wbrew pozorom takie rozwiązanie byłoby najgorszym scenariuszem dla Niemiec które właśnie z Wielką Brytanią mają 50 mld EUR nadwyżki w handlu. Na razie mamy tylko słowa które są raczej elementem strategii negocjacyjnej ale warto pamiętać że twardą linię wobec GB firmują głównie Francuzi zaś Niemcy woleliby się dogadać z powodów o których wspomniałem. Zakładając że ten scenariusz się zrealizuje będziemy mieli uderzenie w naszą gospodarkę bo jesteśmy zapleczem Niemiec. Francja może grać ostro bo na pewno zależy jej na osłabieniu roli Niemiec swoim kosztem o Angolach nie wspominając.
a giełda szczytuje

waluta spada - społeczeństwo biednieje, w tym polscy emigranci, w przyszłości szlaban dla obcych,
giełda rośnie - tłuste koty przy korycie się bogacą Cool

a w ogole to giełdy niemiecka i usa powinny spadac, UK jak piszesz rosnie Shocked
tak od piątku / dziś spadki
czyli nadal wszystko jest sterowane i pod kontrolą - jak zawsze
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:03

Finał WOŚP 2017. Potrójny rekord Jerzego Owsiaka

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wosp-2017/aktualnosci/news-final-wosp-2017-potrojny-rekord-jerzego-owsiaka,nId,2337858#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

WOŚP bez wojska, bez znaczka Poczty, bez TVP. Państwo PiS Owsiaka nie cierpi

Pierwszy, w którym państwo polskie tak ostentacyjnie odwraca się nie od Jurka Owsiaka, ale od ponad 100 tys. wolontariuszy Orkiestry i milionów Polaków
http://wyborcza.pl/7,75968,21246057,wosp-bez-wojska-bez-znaczka-poczty-bez-tvp-panstwo-pis-owsiaka.html?disableRedirects=true


ciekawe, czy Telewizja Polska poinformuje o tym rekordzie. A jest o czym mówić. Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać sumę niebotyczną - ponad 62 mln złotych! A to przecież dopiero wstępne szacunki. Ta kwota na pewno jeszcze wzrośnie.


http://natemat.pl/199259,absolutny-rekord-przeprowadzka-z-tvp-do-tvn-to-dla-wosp-owsiaka-byla-naprawde-dobra-zmiana-zebrano-ponad-62-mln-zl

błąd dobrej zmiany
Mad
wczoraj w dzienniku tv1 jako ostatnia wiadomosc wspomniano o finale orkiestry Very Happy Very Happy Mad
normalne debile i kurwy medialne Mad Mad Mad
bo to byl fakt ogólnopolski i ich zasranym obowiazkiem jest podawac takie wiadomosci
i to nawet przed niusem ze jakiś posel puścił bąka w sejmie
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:19

Osły napisał:
Finał WOŚP 2017. Potrójny rekord Jerzego Owsiaka

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wosp-2017/aktualnosci/news-final-wosp-2017-potrojny-rekord-jerzego-owsiaka,nId,2337858#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

WOŚP bez wojska, bez znaczka Poczty, bez TVP. Państwo PiS Owsiaka nie cierpi

Pierwszy, w którym państwo polskie tak ostentacyjnie odwraca się nie od Jurka Owsiaka, ale od ponad 100 tys. wolontariuszy Orkiestry i milionów Polaków
http://wyborcza.pl/7,75968,21246057,wosp-bez-wojska-bez-znaczka-poczty-bez-tvp-panstwo-pis-owsiaka.html?disableRedirects=true


ciekawe, czy Telewizja Polska poinformuje o tym rekordzie. A jest o czym mówić. Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać sumę niebotyczną - ponad 62 mln złotych! A to przecież dopiero wstępne szacunki. Ta kwota na pewno jeszcze wzrośnie.


http://natemat.pl/199259,absolutny-rekord-przeprowadzka-z-tvp-do-tvn-to-dla-wosp-owsiaka-byla-naprawde-dobra-zmiana-zebrano-ponad-62-mln-zl

błąd dobrej zmiany
Mad
wczoraj w dzienniku tv1 jako ostatnia wiadomosc wspomniano o finale orkiestry Very Happy Very Happy Mad
normalne debile i kurwy medialne Mad Mad Mad
bo to byl fakt ogólnopolski i ich zasranym obowiazkiem jest podawac takie wiadomosci
i to nawet przed niusem ze jakiś posel puścił bąka w sejmie

Caritas przekazuje co roku kilkanaście razy razy więcej pieniędzy na cele charytatywne ale nikt z tego nie robi takiej żebraniny jak WOŚP.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:20

Ja już zarabiam na S-kach na fw20 Very Happy
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:23

dziś Blue Monday

https://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_Monday



no i faktycznie funt ma doła

nieźle mnie wiozą na tym - no nic może jaki klin końcowy wykreślą

mimo Blue Monday jestem do kabla optymistycznie nastawiony i zamierzam dobrać L gdy jakiś sygnał odwrócenia się pojawi
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:26

betonowe_buty napisał:
Osły napisał:
delphia napisał:
funt padaczy na maxa bo szykuje się twardy Brexit. Tzn nie będzie 2 letnich negocjacji warunków tylko szybki ale na pewno burzliwy rozwód. Wbrew pozorom takie rozwiązanie byłoby najgorszym scenariuszem dla Niemiec które właśnie z Wielką Brytanią mają 50 mld EUR nadwyżki w handlu. Na razie mamy tylko słowa które są raczej elementem strategii negocjacyjnej ale warto pamiętać że twardą linię wobec GB firmują głównie Francuzi zaś Niemcy woleliby się dogadać z powodów o których wspomniałem. Zakładając że ten scenariusz się zrealizuje będziemy mieli uderzenie w naszą gospodarkę bo jesteśmy zapleczem Niemiec. Francja może grać ostro bo na pewno zależy jej na osłabieniu roli Niemiec swoim kosztem o Angolach nie wspominając.
a giełda szczytuje

waluta spada - społeczeństwo biednieje, w tym polscy emigranci, w przyszłości szlaban dla obcych,
giełda rośnie - tłuste koty przy korycie się bogacą Cool

a w ogole to giełdy niemiecka i usa powinny spadac, UK jak piszesz rosnie Shocked
tak od piątku / dziś spadki

to normalne, ze przy słabnącym funcie gumożuj szczytuje; jak jen sie osłabia to żółty też korbi
cac i dax powinny spadać , co sie odwlecze to nie uciecze
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:27

barany napisał:
Osły napisał:
Finał WOŚP 2017. Potrójny rekord Jerzego Owsiaka

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wosp-2017/aktualnosci/news-final-wosp-2017-potrojny-rekord-jerzego-owsiaka,nId,2337858#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

WOŚP bez wojska, bez znaczka Poczty, bez TVP. Państwo PiS Owsiaka nie cierpi

Pierwszy, w którym państwo polskie tak ostentacyjnie odwraca się nie od Jurka Owsiaka, ale od ponad 100 tys. wolontariuszy Orkiestry i milionów Polaków
http://wyborcza.pl/7,75968,21246057,wosp-bez-wojska-bez-znaczka-poczty-bez-tvp-panstwo-pis-owsiaka.html?disableRedirects=true


ciekawe, czy Telewizja Polska poinformuje o tym rekordzie. A jest o czym mówić. Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać sumę niebotyczną - ponad 62 mln złotych! A to przecież dopiero wstępne szacunki. Ta kwota na pewno jeszcze wzrośnie.


http://natemat.pl/199259,absolutny-rekord-przeprowadzka-z-tvp-do-tvn-to-dla-wosp-owsiaka-byla-naprawde-dobra-zmiana-zebrano-ponad-62-mln-zl

błąd dobrej zmiany
Mad
wczoraj w dzienniku tv1 jako ostatnia wiadomosc wspomniano o finale orkiestry Very Happy Very Happy Mad
normalne debile i kurwy medialne Mad Mad Mad
bo to byl fakt ogólnopolski i ich zasranym obowiazkiem jest podawac takie wiadomosci
i to nawet przed niusem ze jakiś posel puścił bąka w sejmie

Caritas przekazuje co roku kilkanaście razy razy więcej pieniędzy na cele charytatywne ale nikt z tego nie robi takiej żebraniny jak WOŚP.

UFO  16 01  2017 r. 767691 UFO  16 01  2017 r. 767691 UFO  16 01  2017 r. 767691
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44212
Registration date : 03/09/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:32

Zaledwie ośmiu miliarderów jest właścicielami bogactwa tak dużego, jak majątek połowy ludzkości - wynika z najnowszego raportu Oxfam. Międzynarodowa organizacja humanitarna alarmuje, że nierówności się pogłębiają i wzywa do działania na rzecz ograniczenia przywilejów superbogatych.

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/raport-oxfam-osmiu-mezczyzn-ma-tyle-majatku-co-polowa-ludzkosci,707352.html

Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:35

barany napisał:


Caritas przekazuje co roku kilkanaście razy razy więcej pieniędzy na cele charytatywne ale nikt z tego nie robi takiej żebraniny jak WOŚP.
tak ale w zyciu i panstwie demokratycznym potrzebny jest pluralizm - wielość mysli
i podmiotow tak gospodarczych jak i charytatywnych
a nawet wielość Bogów (albo żadnego -ale to tez inność )

co innego to kontrola i pilnowanie zeby tak u Owsiaka jak i w Caritasie nie kradli Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:37

barany napisał:
Ja już zarabiam na S-kach na fw20 Very Happy

miszczoskie zagranie
UFO  16 01  2017 r. 767691 UFO  16 01  2017 r. 767691
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:38

Osły napisał:
barany napisał:


Caritas przekazuje co roku kilkanaście razy razy więcej pieniędzy na cele charytatywne ale nikt z tego nie robi takiej żebraniny jak WOŚP.
tak ale w zyciu i panstwie demokratycznym potrzebny jest pluralizm - wielość mysli
i podmiotow tak gospodarczych jak i charytatywnych
a nawet wielość Bogów  (albo żadnego -ale to tez inność  )

co innego to kontrola i pilnowanie zeby tak u Owsiaka jak i w Caritasie nie kradli Very Happy

To co mieli nawet w dzienniku trąbić, ze uczy się od małego dzieci, że warto żebrać o kasę na ulicy?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. EmptyPon 16 Sty 2017, 09:51

Wielki Donald powiedział    Very Happy
( tego ludzie na swiecie sluchaja w odroznieniu od Małego Donalda )

Amerykański prezydent-elekt Donald Trump nazwał NATO archaicznym i wyraził nadzieję,
że inni członkowie UE pójdą w ślady Wielkiej Brytanii, opuszczając jej struktury

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-trump-nazywa-nato-archaicznym-i-krytykuje-ue/sjbn7fs

Przyszły prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump planuje wybrać się ze swoją pierwszą zagraniczną wizytą do Europy, aby spotkać się w Reykjaviku z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem - poinformował dzisiaj brytyjski "Sunday Times".

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sunday-times-donald-trump-chce-spotkac-sie-z-wladimirem-putinem-w-reykjaviku/4pjcrxy


W szczerym i najprawdopodobniej ostatnim z wywiadów jakich amerykański polityk udzielił na tym stanowisku, Gardner podkreślił, że przyszły prezydent jego kraju ma "mylne wyobrażenie" nt. przyszłości europejskich struktur.

Zasugerował również, że obraz jaki dociera do Donalda Trumpa, kreowany jest bowiem głównie przez lidera partii UKIP (Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa) Nigela Farage'a.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Trump-pyta-ktore-panstwo-opusci-UE,wid,18674558,wiadomosc.html?ticaid=118742


Prezydent elekt Stanów Zjednoczonych krytycznie ocenił politykę migracyjną Niemiec. Donald Trump, choć wyraził szacunek dla samej Angeli Merkel, to jej działania uznał za porażkę i wielkie nieszczęście. Zaś Sojusz Północnoatlantycki uznał za przestarzał
y.

Read more: http://www.pch24.pl/donald-trump--polityka-migracyjna-angeli-merkel-katastrofalnym-bledem--to-duze-nieszczescie,48778,i.html#ixzz4Vud7MTnI

Nie wiadomo co powie Trump i gorzej ze nie wiadomo co zrobi Trump ktory w piatek zacznie rzadzic światem
jaki to bedzie mialo wplyw na rynki ?/ Very Happy Very Happy Very Happy
niepewnosc to jest to co rynki i "rynki" lubia
a tutaj bedzie prawdziwa niepewność - dla wszystkich - dla eskimosa tez
i to nie jest taka "niepewnosc " jak jakies dane gospodarcze podawane przez media
ktorew pejs zna juz kika dni wczesniej i wie co zrobi

to jest niepewność dla wszystkich - co to oznacza dla rynków ???

ja nie wiem Very Happy - na to pytanie odpowiedź moze znac ZNA tylko jeden czlowiek na UFO
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  16 01  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 16 01 2017 r.   UFO  16 01  2017 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 16 01 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 02 01 2017 r.
» UFO 10 02 2017 r.
» UFO 01 03 2017 r.
» UFO 20 03 2017 r.
» UFO 24 04 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: