Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 03 03 2017 r.

Go down 
+15
thorgall
neuron
kaczor
mariner
MICHU
Zygmunt de Bill
Małolat
Aligator
Osły
barany
REALISTA
Janko Traderroo
Reser
HIOB
dziadek
19 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 00:23

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 01:04

★Apel !!!!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 01:41

Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stwierdziłem, że mi dupa przyrasta juś do stołka a HIOB straszył hemoroidami więc postanowiłem się trochę rozbujać. No i qpiłem sobie karnet na crossfit bo w pierwszy miesiąc była promocja za pół ceny. Obczaiłem sobie trochę w necie i tak stwierdziłem, że fajne te ćwiczenia w przeciwieństwie do jakiegoś pedalskiego pilates lansowanego onegdaj przez nomada.

Dziś jestem po 10. treningu  i w skrócie napiszę tak.... PODOBA MI SIĘ ten sport aczkolwiek przyznać też muszę, że jest ciężki. Nie jest to bułeczka z masełkiem a zapierdol aż miło. Dużo technicznie trudnych spraw, których się trzeba najpierw nauczyć a do tego zabójcze tempo. WOD - workout of the day trwa w sumie 1h z czego do 40min trwa rozgrzewka z progresją a właściwy trening zależnie od przewidzianego time capu od 9 do 20 min.
Są też różne formuły treningów np. AMRAP - as many rounds as possible to po naszemu zapierdalasz tyle rund aż się zajebiesz Laughing  EMOM - w każdej minecie trzeba wykonać określoną ilość powtórzeń czegoś a jeśli się uda wcześniej to reszta seqnd łapie się cenny oddech, PUNISHER - jak się na czymś wymięknie to za karę trzeba robić więcej czego innego (np. nie zrobi się serii 50 burpees to zapierdalać na skakance 100 double unders itp.)

Np trening o nazwie OPEN 17.1


Wydaje się to proste ale w tej ilościointensywności to jest masakra. Robiłem kettlem 12tką i skrzynia 60 to na początq czwartej rundy czas sie skończył Basketball  a myślałem że mi pikawa wyskoczy normalnie. Apel HIOBa to przy tym dziecinna zabawa jest.

a tu przechuj co wymiata w <10min

  affraid affraid affraid

Albo wydawać by się mogło takie niby proste ćwiczenie "dla dziewczynek" jak skakanka ... tylko że trzy obroty na jeden skok



Okazało się, że nie umiałem nawet pojedynczych robić dobryżart  Przypał jak chooy; plątało mi się to co chwila bo nigdy nie skakałem ale sie nauczyłem i single wychodzą mi tak około 30szt serią, próbuję podwójne ale te mi nie wychodzą bo sie znowu plączę.

Power snatch:

- tego to sie dopiero zacząłem uczyć na razie bo dokładna technika to jest podstawa żeby sobie qq nie zrobić.

Jest od zajebania tych ćwiczeń i ich kombinacji do tego w różnych formułach, że praktycznie żaden trening się dokładnie ten sam nie powtarza i to jest fajne bo nie ma mowy o nudzie. Trener na bieżąco wsio pokazuje i tłumaczy co jak robić.

No i ktoś ciekawski zadał pytanie niedawno co to się stało, że tak wcześnie rano pisuję ... a no bo na 7:30 naqrwiam więc o 6 muszę wam apel zrobić Cool

No nic, przedłużyłem karnet na marzec i będę dalej zapierdalał. Po pierwszym razie to dupę i nogi czułem przez kilka dni jak ministrant po zlocie kardynałów ale teraz juś spoko - lekki zakwas nie tragedia. Pozytywne emocje po tych treningach mam i przynajmniej pojawiła mi się motywacja do czegoś bo cierpiałem na nadmiar czasu i nudę.....   Shocked 
Zacząłem od levelu zeroleszcza - miesiąc temu jeszcze nie miałem nawet pojęcia o co kaman, tera juś co nie co jarzę ale wiem, że to początek długiej drogi aby dojść do jakiejś zadowalającej formy.

A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 04:04

No to po takim zjeżdzie w USA u nas otwarcie luką w dół?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44305
Registration date : 03/09/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 07:14

OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44305
Registration date : 03/09/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 07:15

HIOB !
jaka sytuacja na Froncie Wschodnim ?
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 07:51

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 08:10

dzisiaj otwarcie ponizej 2200 czy powyżej ?
rozliczeniu po 2000 czy po 1800 ?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 08:11

barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

ropa bedzie po 100 czy juz byla ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 08:12

barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 08:14

OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stwierdziłem, że mi dupa przyrasta juś do stołka a HIOB straszył hemoroidami więc postanowiłem się trochę rozbujać. No i qpiłem sobie karnet na crossfit bo w pierwszy miesiąc była promocja za pół ceny. Obczaiłem sobie trochę w necie i tak stwierdziłem, że fajne te ćwiczenia w przeciwieństwie do jakiegoś pedalskiego pilates lansowanego onegdaj przez nomada.

Dziś jestem po 10. treningu  i w skrócie napiszę tak.... PODOBA MI SIĘ ten sport aczkolwiek przyznać też muszę, że jest ciężki. Nie jest to bułeczka z masełkiem a zapierdol aż miło. Dużo technicznie trudnych spraw, których się trzeba najpierw nauczyć a do tego zabójcze tempo. WOD - workout of the day trwa w sumie 1h z czego do 40min trwa rozgrzewka z progresją a właściwy trening zależnie od przewidzianego time capu od 9 do 20 min.
Są też różne formuły treningów np. AMRAP - as many rounds as possible to po naszemu zapierdalasz tyle rund aż się zajebiesz Laughing  EMOM - w każdej minecie trzeba wykonać określoną ilość powtórzeń czegoś a jeśli się uda wcześniej to reszta seqnd łapie się cenny oddech, PUNISHER - jak się na czymś wymięknie to za karę trzeba robić więcej czego innego (np. nie zrobi się serii 50 burpees to zapierdalać na skakance 100 double unders itp.)

Np trening o nazwie OPEN 17.1


Wydaje się to proste ale w tej ilościointensywności to jest masakra. Robiłem kettlem 12tką i skrzynia 60 to na początq czwartej rundy czas sie skończył Basketball  a myślałem że mi pikawa wyskoczy normalnie. Apel HIOBa to przy tym dziecinna zabawa jest.

a tu przechuj co wymiata w <10min

  affraid affraid affraid

Albo wydawać by się mogło takie niby proste ćwiczenie "dla dziewczynek" jak skakanka ... tylko że trzy obroty na jeden skok



Okazało się, że nie umiałem nawet pojedynczych robić dobryżart  Przypał jak chooy; plątało mi się to co chwila bo nigdy nie skakałem ale sie nauczyłem i single wychodzą mi tak około 30szt serią, próbuję podwójne ale te mi nie wychodzą bo sie znowu plączę.

Power snatch:

- tego to sie dopiero zacząłem uczyć na razie bo dokładna technika to jest podstawa żeby sobie qq nie zrobić.

Jest od zajebania tych ćwiczeń i ich kombinacji do tego w różnych formułach, że praktycznie żaden trening się dokładnie ten sam nie powtarza i to jest fajne bo nie ma mowy o nudzie. Trener na bieżąco wsio pokazuje i tłumaczy co jak robić.

No i ktoś ciekawski zadał pytanie niedawno co to się stało, że tak wcześnie rano pisuję ... a no bo na 7:30 naqrwiam więc o 6 muszę wam apel zrobić Cool

No nic, przedłużyłem karnet na marzec i będę dalej zapierdalał. Po pierwszym razie to dupę i nogi czułem przez kilka dni jak ministrant po zlocie kardynałów ale teraz juś spoko - lekki zakwas nie tragedia. Pozytywne emocje po tych treningach mam i przynajmniej pojawiła mi się motywacja do czegoś bo cierpiałem na nadmiar czasu i nudę.....   Shocked 
Zacząłem od levelu zeroleszcza - miesiąc temu jeszcze nie miałem nawet pojęcia o co kaman, tera juś co nie co jarzę ale wiem, że to początek długiej drogi aby dojść do jakiejś zadowalającej formy.

A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

Ćwiczysz bo chcesz walczyć a Thorgallem, po ile bilet?
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 08:15

Osły napisał:
barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa

General ćwiczył i rzucił forex.
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 08:29

Osły napisał:
barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa
dokładnie...do tego siekiera , piła poprzeczna i noszenie metrów po 100 metrów
kiełbasa z ogniska i bliskość Boga
a nie jakieś małpie skakania po skrzynkach na jabłka rendeer albino
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 08:52

Małolat napisał:
Osły napisał:
barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa
dokładnie...do tego siekiera , piła poprzeczna i noszenie metrów po 100 metrów
kiełbasa z ogniska i bliskość Boga
a nie jakieś małpie skakania po skrzynkach na jabłka rendeer albino

Oczywiście modlitwa konieczna i oczywista, wiec tego nawet nie wspominałem. I mniej jedzcie, bierzcie przykład z Żydów, tam prawie nie ma ludzi otyłych.
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6362
Registration date : 22/12/2011

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:10

Osły napisał:
barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa

Ja, biegi na orientację BnO, ang. foot orienteering
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:16

Tak jak myślałem, M-ka cafe będzie na dziennym i się wigunia obsrywa sranda 

Wczoraj była super okazja na SS, wziałem nieśmiało jak ministrant 3 opcje put.

Do 2190 z powrotem.

A ropa nadal dziś rośnie?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44305
Registration date : 03/09/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:18

jeszcze spadniemy ze 130 pkt ale przypominam, że stuletni trend wzrostowy jest nie zagrożony Cool
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:23

Aligator napisał:
Osły napisał:
barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa

General ćwiczył i rzucił forex.

generał ruchać juz nie moze
a wiec nie ma szans na zarobki na giełdzie Smile


Ostatnio zmieniony przez Osły dnia Pią 03 Mar 2017, 11:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:23

Aligator napisał:
Ćwiczysz bo chcesz walczyć a Thorgallem, po ile bilet?

Ja mam w piździe thorgalla, co mnie jakiś żul obchodzi? Basketball 

250pln open; od pon do soboty grafikowe zajęcia z trenerami w różnych porach (rano, middle day i wieczorami) i luźne godziny gdzie jest open gym i se można samemu przyjść. Ilość wejść skolko ugodna.

Jak patrzyłem w zasadzie wszystkie crossfit boxy mają tą samą cenę. Surprised Ale nie żałuję jak na razie.

Żuławy to se qrwa sami kopcie  dobryżart dobryżart  W obecnych czasach jest to praca zautomatyzowana, że tylko się siedzi na dupie w koparce i joystickiem macha:



HIOB żyje jeszcze realiami powojennymi bo kto zdrowy na umyśle gromadzi w bunkrze kaszę, która w pierwszej lepszej Biedronce jest po 2zł/kg jęczmienna? To tak jak moja zidiociała babka-gestapo trzyma jeszcze pościele sprzed 40 lat bo przecież nie ma teraz w sklepach lol!
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:31

Zygmunt de Bill napisał:
Osły napisał:
barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa

Ja, biegi na orientację BnO, ang. foot orienteering
po pieciu halnych po nastepne halne...to to rozumie lol!
sport extremalny afro
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:32

Zygmunt de Bill napisał:
Osły napisał:
barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa

Ja, biegi na orientację BnO, ang. foot orienteering

Coś o tym słyszałem kiedyś w sumie to nawet chętnie wziąłbym udział. Ale mam nadzieję, że jest to orientacja hetero? Laughing
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:39

OpCjOnEr napisał:


A ropa nadal dziś rośnie?

Oczywiście, że rośnie. Wczoraj wieczorem jeszcze dobrałem i dziś będę przymykał znowu zarobione.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38815
Registration date : 25/10/2010

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:44

Komentarz rynkowy dax.

Antytrendówka szaleje. :-)
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:45

Żyjemy w czasach gdy:

  • jest nadpodaż towarów w sklepach: wszystkiego jest w qrwę i trochę że nie ma sensu niczego gromadzić; czasem jest wręcz nadwybór wariat 
  • spędzamy zbyt dużo czasu w pozycji siedzącej a zbyt mało się ruszamy (bo sprint do tramwaju/autobusu żeby się nie spóźnić do roboty za biurkiem to się nie liczy.... dobryżart)
  • żremy zbyt dużo junk foodu czyli gotowców z produktów przetworzonych w tym od chuja cukrów prostych i olejów rafinowanych przemysłowo


Później efekt tego taki:

UFO  03 03  2017 r. 1411433575003_wps_1_AN3A15_Overweight_man_wat
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:45

OpCjOnEr napisał:
Aligator napisał:
Ćwiczysz bo chcesz walczyć a Thorgallem, po ile bilet?

Ja mam w piździe thorgalla, co mnie jakiś żul obchodzi? Basketball 

250pln open; od pon do soboty grafikowe zajęcia z trenerami w różnych porach (rano, middle day i wieczorami) i luźne godziny gdzie jest open gym i se można samemu przyjść. Ilość wejść skolko ugodna.

Jak patrzyłem w zasadzie wszystkie crossfit boxy mają tą samą cenę. Surprised Ale nie żałuję jak na razie.

Żuławy to se qrwa sami kopcie  dobryżart dobryżart  W obecnych czasach jest to praca zautomatyzowana, że tylko się siedzi na dupie w koparce i joystickiem macha:



HIOB żyje jeszcze realiami powojennymi bo kto zdrowy na umyśle gromadzi w bunkrze kaszę, która w pierwszej lepszej Biedronce jest po 2zł/kg jęczmienna? To tak jak moja zidiociała babka-gestapo trzyma jeszcze pościele sprzed 40 lat bo przecież nie ma teraz w sklepach lol!

250pln na msc żeby sobie poćwiczyć?
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:47

OpCjOnEr napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Osły napisał:
barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa

Ja, biegi na orientację BnO, ang. foot orienteering

Coś o tym słyszałem kiedyś w sumie to nawet chętnie wziąłbym udział. Ale mam nadzieję, że jest to orientacja hetero? Laughing

Widzę, że po tym wysiłku sportowym dowcipność macie waszmość większą Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:47

barany napisał:
OpCjOnEr napisał:


A ropa nadal dziś rośnie?

Oczywiście, że rośnie. Wczoraj wieczorem jeszcze dobrałem i dziś będę przymykał znowu zarobione.

Żebyś się nie zdziwił gdy ci wywali pozycje <50 .... normalnie uśredniasz longi w dół affraid  To tylko do czasu się udaje.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44305
Registration date : 03/09/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 09:55

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zuckerberg-sprzedal-drobna-czesc-akcji-Facebooka-7502611.html
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 10:01

Janko Traderroo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Osły napisał:
barany napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
Będzie tematyka poboczna ale żebyście nie kojarzyli mnie tylko z tematami gówiennymi to napiszę. Od jakiegoś czasu stw


A wy coś trenujecie? Thorgall to wiem, że wódkę, kaczor jakieś sztuki walki a reszta? Basketball

szkoda czasu, energii i pieniędzy ; lepiej łopata i Żuławy - też ćwiczenie a poza tym płaca 3 pln/h Laughing

Dokładnie, najlepszym ćwiczeniem jest ciężka praca, bo uczy pokory i szacunku. Teraz ludziom tego brakuje.

tylko praca i modlitwa

Ja, biegi na orientację BnO, ang. foot orienteering

Coś o tym słyszałem kiedyś w sumie to nawet chętnie wziąłbym udział. Ale mam nadzieję, że jest to orientacja hetero? Laughing

Widzę, że po tym wysiłku sportowym dowcipność macie waszmość większą Very Happy

Ja zawsze mam Smile

Bo to jest dobre, że jest w sumie krótkie a mega intensywne co mi się podoba - nie lubię długiego mulenia, krótko a konkretnie. Zaledwie 1h trening (z dojechaniem, powrotem, wykąpaniem się i zesraniem to 2h) no to 2 godziny chyba każdy jest w stanie wygospodarować chociażby co drugi dzień? To tylko kwestia organizacji swojego życia i chęć ruszenia pizdy z fotela Basketball
Gotowe żarcie after workout można qpić na miejscu albo sobie przygotować wcześniej do plastikowego pojemnika.

Stwierdziłem, że tyle godzin każdego dnia bezsensownie i bezpowrotnie przecieka mi przez palce bo zwyczajnie qrwa nie mam co robić affraid  no to sobie znalazłem jakieś konstruktywne zajęcie. Po takim mixie ćwiczeń cardio z siłowymi jestem taki ausgepompen jakbym maraton przebiegł w te naście minet Shocked Shocked bo to jest tempo jak chooy - szybko tlen potrafi odciąć jak misiom na GPW po luce.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. EmptyPią 03 Mar 2017, 10:05

SSzwabinka zrobiła lukę i stoi... inwestorzy liczą na zaciąg.

U nas też coś już qrwa stop.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  03 03  2017 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 03 03 2017 r.   UFO  03 03  2017 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 03 03 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO 19 01 2017 r.
» UFO 08 02 2017 r.
» UFO 27 02 2017 r.
» UFO 17 03 2017 r.
» UFO 19 04 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: