Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 14 03 2017 r.

Go down 
+18
zibi
neuron
SYLWESTER
Indiana
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Pan Nikt
Reser
thorgall
betonowe_buty
Aligator
MICHU
mariner
Małolat
barany
REALISTA
HIOB
delphia
dziadek
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:19

http://reporters.pl/6184/nierob-z-afryki-10-lat-miga-sie-od-pracy-dali-mu-luksusowa-wille-za-2-mln-funtow-foto/
Dać im kasę .... niech poharują na Giełduni ! cheers

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:24

I znowu krach się poszedł je...ć lol!
Trudno, jakoś przeżyję korbę na standardowej ilości L Basketball
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:38

jak podał cnbc z usiakowa
jest uzasadnione podejrzenie, że zostały zaatakowane serwery handlujące akcjami i zaimplementowano hackerskie algorytmy nie dopuszczające do spadku większego niż 0,5% na indeksach
sprawa jest na tyle poważna, że nie ma sposobu na usunięcie złośliwego oprogramowania które zintegrowało się z systemami transakcyjnymi
rozważa się na poważnie zamknięcie giełd na kilka tygodni i reinstalację systemów
na pytanie prowadzącego dlaczego nie składane są zlecenia " ręcznie" padła zdumiewająca odpowiedz
nie ma doświadczonych traiderów którzy by mogli się tym zająć
poza tym w programach są już tylko bardzo okrojone opcje do handlowania na sprzeda a złośliwe oprogramowanie zmienia bardzo skutecznie zlecenie sprzeda na kupi w milisekundy
mamy z tym duży problem !!!!

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:40

MICHU napisał:
Małolat napisał:

Widze że Pan Michu m tu najwieksze doświadczenie w realnej gospodarce lotami i mokro lotami,
reszta coś mi naganiaczami pachnie...
A jeszcze jedno Panie Michu, skąd taki sysytem i tą psychologie ... jak już puszków nazbieam na tego miliona Question

No to weź sobie przemyśl te składowe elementy sukcesu.
Kapitał przyjmij,  że masz a bryluj między systemem a psychologią i co się dzieje z tym kapitałem
w przypadku ich nie spełnienia.
Oczywiście mnie to nie dotyczy.  Laughing
Co to Antka obchodzi czy mam dobry nastrój czy nie. Laughing

tu michu ma rację - Antek jest tworem wirtualnym, więc go gówno obchodzi nastrój micha i czy michu akurat śpi czy śmierdzi czy wypity jest, nie nic nie poczuje.  clown


kolego miszaty, ale kiedy w końcu przestaniesz pisać notorycznie te BREDNIE że jesteś trejderem klasy światowej. dobryżart


powiedzmy że matematyka ma 1 warstwę - matematyk teoretyk=matematyk praktyk,
ale już np malarstwo ma 2 warstwy: znać sie na sztuce (teoria), i umieć namalować coś więcej niż bazgroły (no ewentualnie w sposób utalentowany bazgroły mazać), czyli (umiejętności manualne /praktyczne/rożróżnianie kolorów/odcieni itp),
a w trejdingu są ważne już 3 warstwy: analizowanie, działanie oraz zarządzanie pieniędzmi.

czyli tak:
-przy analizie: myślenie, koncepcje, logika,
-przy działaniu na rynku wchodzi fizjologia procesów emocjonalnych, włączają się emocje, nawyki, poczucie tożsamości (ego), inaczej działa układ nerwowy, pamięć, oraz włącza się silnie układ hormonalny i limbiczny, układ nagrody, znaczenie mają też energia, spokój, koncentracja, silna wola, konsekwencja,... itp
-przy zarządzaniu pieniędzmi oprócz układu limbicznego i nasilonych reakcji na zagrożenie, bodźce przyjemne i ból, euforię i strach, silniej uaktywnia się pień mózgu odpowiedzialny za podświadome pierwotne instynkty i uwarunkowania zwierzęce, gniew, agresja, panika, żal, potrzeba schronienia, ucieczki, które wogóle są mało kompatybilne z rynkiem.  albino

a idąc ku meritum:
1.analityk analizuje ceny, wykresy, formacje, systemy, prawdopodobieństwo itp
2.trejder działa, zawiera transakcje z innymi, handluje na rynku, itp
3.zarządzający kapitałem obraca kasą, stosuje w praktyce mm, itp

w których kategoriach obecnie jesteś, tylko: w 1-szej? Question

także może być:
1.światowej klasy analityk,
2.światowej klasy trejder,
3.światowej klasy zarządzający pieniędzmi,

i jak napiszesz żeś światowej klasy analityk, to brawo ci UFO  14 03  2017 r. - Page 4 767691 UFO  14 03  2017 r. - Page 4 767691
w pozostałych dwóch kategoriach to albo cię nie ma, albo jesteś kuternogą i dupa wołową. doopa
i kolego miszaty podkręcanie swego ego, tego nie zmienia w żaden sposób.  Smile
pozwala za to utrzymać obraz własny, natomiast zaciemnia rozróżnianie, jest zwykłym kłamstwem oraz brakiem logiki. wolisz miłe kłamstwo nad niemiłą prawdę. wolisz marzenia niż realizację. itd  albino
pozdr


http://www.pudelek.pl/artykul/106950/skromna_pawlowicz_o_sobie_jestem_bardzo_ladna_bardzo_mila_zyczliwa_lagodna/
Skromna Pawłowicz o sobie: "Jestem bardzo ładna, bardzo miła, życzliwa, łagodna:  clown
UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Dff954fa809f2e209a2e4b80658e6f801bb8967d
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:51

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
Małolat napisał:

Widze że Pan Michu m tu najwieksze doświadczenie w realnej gospodarce lotami i mokro lotami,
reszta coś mi naganiaczami pachnie...
A jeszcze jedno Panie Michu, skąd taki sysytem i tą psychologie ... jak już puszków nazbieam na tego miliona Question

No to weź sobie przemyśl te składowe elementy sukcesu.
Kapitał przyjmij,  że masz a bryluj między systemem a psychologią i co się dzieje z tym kapitałem
w przypadku ich nie spełnienia.
Oczywiście mnie to nie dotyczy.  Laughing
Co to Antka obchodzi czy mam dobry nastrój czy nie. Laughing

tu michu ma rację - Antek jest tworem wirtualnym, więc go gówno obchodzi nastrój micha i czy michu akurat śpi czy śmierdzi czy wypity jest, nie nic nie poczuje.  clown


kolego miszaty, ale kiedy w końcu przestaniesz pisać notorycznie te BREDNIE że jesteś trejderem klasy światowej. dobryżart


powiedzmy że matematyka ma 1 warstwę - matematyk teoretyk=matematyk praktyk,
ale już np malarstwo ma 2 warstwy: znać sie na sztuce (teoria), i umieć namalować coś więcej niż bazgroły (no ewentualnie w sposób utalentowany bazgroły mazać), czyli (umiejętności manualne /praktyczne/rożróżnianie kolorów/odcieni itp),
a w trejdingu są ważne już 3 warstwy: analizowanie, działanie oraz zarządzanie pieniędzmi.

czyli tak:
-przy analizie: myślenie, koncepcje, logika,
-przy działaniu na rynku wchodzi fizjologia procesów emocjonalnych, włączają się emocje, nawyki, poczucie tożsamości (ego), inaczej działa układ nerwowy, pamięć, oraz włącza się silnie układ hormonalny i limbiczny, układ nagrody, znaczenie mają też energia, spokój, koncentracja, silna wola, konsekwencja,... itp
-przy zarządzaniu pieniędzmi oprócz układu limbicznego i nasilonych reakcji na zagrożenie, bodźce przyjemne i ból, euforię i strach, silniej uaktywnia się pień mózgu odpowiedzialny za podświadome pierwotne instynkty i uwarunkowania zwierzęce, gniew, agresja, panika, żal, potrzeba schronienia, ucieczki, które wogóle są mało kompatybilne z rynkiem.  albino

a idąc ku meritum:
1.analityk analizuje ceny, wykresy, formacje, systemy, prawdopodobieństwo itp
2.trejder działa, zawiera transakcje z innymi, handluje na rynku, itp
3.zarządzający kapitałem obraca kasą, stosuje w praktyce mm, itp

w których kategoriach obecnie jesteś, tylko: w 1-szej? Question

także może być:
1.światowej klasy analityk,
2.światowej klasy trejder,
3.światowej klasy zarządzający pieniędzmi,

i jak napiszesz żeś światowej klasy analityk, to brawo ci UFO  14 03  2017 r. - Page 4 767691 UFO  14 03  2017 r. - Page 4 767691
w pozostałych dwóch kategoriach to albo cię nie ma, albo jesteś kuternogą i dupa wołową. doopa
i kolego miszaty podkręcanie swego ego, tego nie zmienia w żaden sposób.  Smile
pozwala za to utrzymać obraz własny, natomiast zaciemnia rozróżnianie, jest zwykłym kłamstwem oraz brakiem logiki. wolisz miłe kłamstwo nad niemiłą prawdę. wolisz marzenia niż realizację. itd  albino
pozdr


http://www.pudelek.pl/artykul/106950/skromna_pawlowicz_o_sobie_jestem_bardzo_ladna_bardzo_mila_zyczliwa_lagodna/
Skromna Pawłowicz o sobie: "Jestem bardzo ładna, bardzo miła, życzliwa, łagodna:  clown
UFO  14 03  2017 r. - Page 4 58e6f801bb8967d

No ale przecież Ja się nie urodziłem w świecie tradingu wczoraj. dobryżart king
Pewnie podobnie jak Indiana przeoczyłeś wklejkę 30% dniówki.

Skoro jesteście tacy przezayebiści Traderzy to składam prośba
Rynek pomieści Was wszystkich. Laughing
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:53

MICHU napisał:
HIOB napisał:
Małolat napisał:
HIOB napisał:
Ważna informacja dla graczy UFO:

http://www.pudelek.pl/artykul/106987/pazdzioch_odchodzi_z_kiepskich_musi_zajac_sie_swoim_zdrowiem/
chciałbym zacząć zarabiać na forex, konto już mam
dał byś kilka rad, podpowiedzi bounce Very Happy Question

Wszystko jest na głowie Micha
scedowałem zarządzanie kapitałem na niego
i mam luz

Fajnie,  że wysłałeś tą darowiznę dla Zochy.  cheers
Uczciwa Kobieta.
I bardzo honorowa. Smile


a pisałeś, że Zocha uciekła

http://polskie-echo.com/zofie-sadowska-uduszona-folia-ruszyl-proces-ahsana-hassana/

Shocked
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:54

neuron napisał:
jak podał cnbc z usiakowa
jest uzasadnione podejrzenie, że zostały zaatakowane serwery handlujące akcjami i zaimplementowano hackerskie algorytmy nie dopuszczające do spadku większego niż 0,5% na indeksach
sprawa jest na tyle poważna, że nie ma sposobu na usunięcie złośliwego oprogramowania które zintegrowało się z systemami transakcyjnymi
rozważa się na poważnie zamknięcie giełd na kilka tygodni i reinstalację systemów
na pytanie prowadzącego dlaczego nie składane są zlecenia " ręcznie" padła zdumiewająca odpowiedz
nie ma doświadczonych traiderów którzy by mogli się tym zająć
poza tym w programach są już tylko bardzo okrojone opcje do handlowania na sprzeda a złośliwe oprogramowanie zmienia bardzo skutecznie zlecenie sprzeda na kupi w milisekundy
mamy z tym duży problem !!!!

tam grają krótko tylko indywidualni oraz fundusze hedzingowe. niektóre akcyjne co najwyżej zabezpieczają część opcjami. także tylko flash krachy. Smile
ostatnio hedze kiepsko sobie radziły,

poza tym fundy obawiając się prokuratury i oskarżeń o insajd trajding, dlatego nawet przy złych wynikach danej firmy i tak kupują ich akcje. clown
https://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/rynki-finansowe/fundusze-hedgingowe-w-odwrocie/
Powrót do góry Go down
Pan Nikt
Dobry Kreskarz
Dobry Kreskarz
Pan Nikt


Liczba postów : 5896
Registration date : 29/08/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:55

Spadkowa dywergencja na szybkim RSI na wykresie trzydziestominutowym W20. Pewnie z tego będzie spadek do ok. 2200 pkt i w takim położeniu "poczekamy sobie" na decyzję Żanety Jeleniowej. Jeśli okaże się, ze podwyżki stóp nie będzie, to nie wiem, czy zdąży mnie obrócić na L - krach w górę będzie przepotężny!
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:57

MICHU napisał:

No ale przecież Ja się nie urodziłem w świecie tradingu wczoraj.  dobryżart  king
Pewnie podobnie jak Indiana przeoczyłeś wklejkę 30% dniówki.

Skoro jesteście tacy przezayebiści Traderzy to składam prośba
Rynek pomieści Was wszystkich.   Laughing

PRZEOCZYŁEM. no wklej kilka dniówek z poprzedniego miesiąca. albo chociaż tygodniówki. albo z tamtego roku miesięczniówki. Very Happy
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:58

komentarz też mocny:

Ryba 10 marca 2017 at 16:52
(z innego forum) „No i luz !… Zofia dostała tylko to, o co się prosiła !… Ale trzeba jej przyznać, że nie poszła na łatwiznę i np. nie weszła do klatki z lwem, nie spróbowała pocałować kobry czy nie wskoczyła do basenu z rekinem !… Zofia z grubej rury – jak ten tyczkarz, co odpuszcza kilka wysokości…. Od razu zadała się z dzikim Pakolem ! Szacunek ! Prawdziwy level master ! Mocna kandydatka do nagrody Darwina !”

Shocked
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 16:59

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
neuron napisał:
jak podał cnbc z usiakowa
jest uzasadnione podejrzenie, że zostały zaatakowane serwery handlujące akcjami i zaimplementowano hackerskie algorytmy nie dopuszczające do spadku większego niż 0,5% na indeksach
sprawa jest na tyle poważna, że nie ma sposobu na usunięcie złośliwego oprogramowania które zintegrowało się z systemami transakcyjnymi
rozważa się na poważnie zamknięcie giełd na kilka tygodni i reinstalację systemów
na pytanie prowadzącego dlaczego nie składane są zlecenia " ręcznie" padła zdumiewająca odpowiedz
nie ma doświadczonych traiderów którzy by mogli się tym zająć
poza tym w programach są już tylko bardzo okrojone opcje do handlowania na sprzeda a złośliwe oprogramowanie zmienia bardzo skutecznie zlecenie sprzeda na kupi w milisekundy
mamy z tym duży problem !!!!

tam grają krótko tylko indywidualni oraz fundusze hedzingowe. niektóre akcyjne co najwyżej zabezpieczają część opcjami. także tylko flash krachy. Smile
ostatnio hedze kiepsko sobie radziły,

poza tym fundy obawiając się prokuratury i oskarżeń o insajd trajding, dlatego nawet przy złych wynikach danej firmy i tak kupują ich akcje. clown
https://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/rynki-finansowe/fundusze-hedgingowe-w-odwrocie/
podobno wykryto w tym złosliwym oprogramowaniu co może spowodować powrót do normalności i przywrócenia właściwych funkcji programu
musi się pojawić różnica miedzy sprzeda a kupi w wielkości 6,3% !!!!! in minus !!!!!
co śmieszne ten poziom transakcji ma być utrzymany przez 6,3 sek. na tym poziomie lub niższym

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24679
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:07

j..ł pies takie żarty Shocked

http://www.olsztyn.com.pl/artykul,pracownica-olsztynskiego-banku-zazartowala-z-85-latka,22790.html
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:07

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

No ale przecież Ja się nie urodziłem w świecie tradingu wczoraj.  dobryżart  king
Pewnie podobnie jak Indiana przeoczyłeś wklejkę 30% dniówki.

Skoro jesteście tacy przezayebiści Traderzy to składam prośba
Rynek pomieści Was wszystkich.   Laughing

PRZEOCZYŁEM. no wklej kilka dniówek z poprzedniego miesiąca. albo chociaż tygodniówki. albo z tamtego roku miesięczniówki. Very Happy

No widzisz, podglądałeś te głupie 100% w miesiąc. lol!

Tylko, że HiperAntek jest co najmniej 5 krotnie lepszy. lol!

Co najmniej. lol!
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:17

"Jak powiedział potem niemieckiej policji, poczuł zapach zwierzyny i z głodu podjął trop. Biegł, pomagając sobie rękoma, przez osiem godzin."

http://www.planeta.fm/Newsy/Ciekawostki/Czech-zazyl-LSD-i-przebiegl-nago-Polske-az-do-Niemiec-W-ciagu-jednej-nocy

Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44333
Registration date : 03/09/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:20

PGNiG zakłada, że do 2022 roku ceny ropy wzrosną o 27 proc., a gazu spadną o 25 proc.
PAP - Biznes
14 Mar 2017, 17:08

brać Longi na ropę , za 5 lat je zamkniecie z zyskiem , kto nie wierzy niech się spyta Barany dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44333
Registration date : 03/09/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:21

HIOB napisał:
"Jak powiedział potem niemieckiej policji, poczuł zapach zwierzyny i z głodu podjął trop. Biegł, pomagając sobie rękoma, przez osiem godzin."

http://www.planeta.fm/Newsy/Ciekawostki/Czech-zazyl-LSD-i-przebiegl-nago-Polske-az-do-Niemiec-W-ciagu-jednej-nocy

Rolling Eyes

no a gdzie Opcjoner ? jak się zgubi to wyląduje w Portugalii dobryżart
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:24

HIOB napisał:
"Jak powiedział potem niemieckiej policji, poczuł zapach zwierzyny i z głodu podjął trop. Biegł, pomagając sobie rękoma, przez osiem godzin."

http://www.planeta.fm/Newsy/Ciekawostki/Czech-zazyl-LSD-i-przebiegl-nago-Polske-az-do-Niemiec-W-ciagu-jednej-nocy

Rolling Eyes

Laughing
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:24

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

No ale przecież Ja się nie urodziłem w świecie tradingu wczoraj.  dobryżart  king
Pewnie podobnie jak Indiana przeoczyłeś wklejkę 30% dniówki.

Skoro jesteście tacy przezayebiści Traderzy to składam prośba
Rynek pomieści Was wszystkich.   Laughing

PRZEOCZYŁEM. no wklej kilka dniówek z poprzedniego miesiąca. albo chociaż tygodniówki. albo z tamtego roku miesięczniówki. Very Happy

No widzisz,  podglądałeś te głupie 100% w miesiąc.  lol!

Tylko,  że HiperAntek jest co najmniej 5 krotnie lepszy.  lol!

Co najmniej.  lol!

co to ma za znaczenie praktyczne że jakiś wirtualny twór miałby 100% lub 500% lub 5000%/mc, i tak na modelu teoretycznym nikt nie zarobi, ani ja, ani ty również. Very Happy

a powracając do tematu, pisz: "jestem światowej klasy analitykiem", a nie: "jestem światowej klasy trejderem" bo prawdą to w żaden sposób nie jest.
to jak różnica np między teoretykiem piłkarskim/trenerem np jose mourinho, a piłkarzem messim/ronaldo/..
cokolwiek np zidane został trenerem, ale grać nadal potrafi. clown
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44333
Registration date : 03/09/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:27

Banki mogą wziąć udział w restrukturyzacji Twojej SKOK
PAP - Biznes
14 Mar 2017, 17:22
jak myślicie, które banki dostaną propozycję nie do odrzucenia ? Laughing pis20 to się tak zjebie, że klekajcie Narody
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44333
Registration date : 03/09/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:29


nie wiem tylko, czy to ten Czech po LSD czy Opcjoner po bakaniu Laughing
UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Monitoring
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:33

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

No ale przecież Ja się nie urodziłem w świecie tradingu wczoraj.  dobryżart  king
Pewnie podobnie jak Indiana przeoczyłeś wklejkę 30% dniówki.

Skoro jesteście tacy przezayebiści Traderzy to składam prośba
Rynek pomieści Was wszystkich.   Laughing

PRZEOCZYŁEM. no wklej kilka dniówek z poprzedniego miesiąca. albo chociaż tygodniówki. albo z tamtego roku miesięczniówki. Very Happy

No widzisz,  podglądałeś te głupie 100% w miesiąc.  lol!

Tylko,  że HiperAntek jest co najmniej 5 krotnie lepszy.  lol!

Co najmniej.  lol!

co to ma za znaczenie praktyczne że jakiś wirtualny twór miałby 100% lub 500% lub 5000%/mc, i tak na modelu teoretycznym nikt nie zarobi, ani ja, ani ty również. Very Happy

a powracając do tematu, pisz: "jestem światowej klasy analitykiem", a nie: "jestem światowej klasy trejderem" bo prawdą to w żaden sposób nie jest.
to jak różnica np między teoretykiem piłkarskim/trenerem np jose mourinho, a piłkarzem messim/ronaldo/..
cokolwiek np zidane został trenerem, ale grać nadal potrafi. clown

A jest jakaś różnica? Laughing
Światowej klasy trading to nie handel ziemniakami na targowisku. Laughing
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:35

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

No ale przecież Ja się nie urodziłem w świecie tradingu wczoraj.  dobryżart  king
Pewnie podobnie jak Indiana przeoczyłeś wklejkę 30% dniówki.

Skoro jesteście tacy przezayebiści Traderzy to składam prośba
Rynek pomieści Was wszystkich.   Laughing

PRZEOCZYŁEM. no wklej kilka dniówek z poprzedniego miesiąca. albo chociaż tygodniówki. albo z tamtego roku miesięczniówki. Very Happy

No widzisz,  podglądałeś te głupie 100% w miesiąc.  lol!

Tylko,  że HiperAntek jest co najmniej 5 krotnie lepszy.  lol!

Co najmniej.  lol!

co to ma za znaczenie praktyczne że jakiś wirtualny twór miałby 100% lub 500% lub 5000%/mc, i tak na modelu teoretycznym nikt nie zarobi, ani ja, ani ty również. Very Happy

a powracając do tematu, pisz: "jestem światowej klasy analitykiem", a nie: "jestem światowej klasy trejderem" bo prawdą to w żaden sposób nie jest.
to jak różnica np między teoretykiem piłkarskim/trenerem np jose mourinho, a piłkarzem messim/ronaldo/..
cokolwiek np zidane został trenerem, ale grać nadal potrafi. clown

A jest jakaś różnica?  Laughing
Światowej klasy trading to nie handel ziemniakami na targowisku.   Laughing

w poście na poprzedniej stronie wyjaśniłem. albino

i czekam na wklejki od "światowego trejdera micha" statement miesięczny real konta, a nie wklejki wykresów od "światowego analityka micha" na których i tak nie zarobię, i które mnie nie interesują. Smile


Ostatnio zmieniony przez PINGWIN (Z MADAGASKARU) dnia Wto 14 Mar 2017, 17:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:37

MICHU napisał:
dziadek napisał:
WTI po cypryjsku!

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 174_2010

Ale co z tego wynika i jaki Plan działania?
Jest chyba 10 różnych metod wyliczania tymczasowych wsparć i oporów z n dni wstecz.

Rysunek nie zawiera najważniejszego.
I jak się przekonasz to zwykłe fusy.

Dziadek

Masz jeszcze jakieś ciekawe analizy? Laughing
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:40

HIOB napisał:
MICHU napisał:
HIOB napisał:
Małolat napisał:
HIOB napisał:
Ważna informacja dla graczy UFO:

http://www.pudelek.pl/artykul/106987/pazdzioch_odchodzi_z_kiepskich_musi_zajac_sie_swoim_zdrowiem/
chciałbym zacząć zarabiać na forex, konto już mam
dał byś kilka rad, podpowiedzi bounce Very Happy Question

Wszystko jest na głowie Micha
scedowałem zarządzanie kapitałem na niego
i mam luz

Fajnie,  że wysłałeś tą darowiznę dla Zochy.  cheers
Uczciwa Kobieta.
I bardzo honorowa. Smile


a pisałeś, że Zocha uciekła

http://polskie-echo.com/zofie-sadowska-uduszona-folia-ruszyl-proces-ahsana-hassana/

Shocked

ładna kobieta to nie przekleństwo?
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:40

thorgall napisał:
j..ł pies takie żarty Shocked

http://www.olsztyn.com.pl/artykul,pracownica-olsztynskiego-banku-zazartowala-z-85-latka,22790.html
ogolić szmate i w samej halce po gościncu do Olsztyna ścigać Basketball
na starość tak męczyć schorowanego człowieka... byle by premia była kozak
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:41

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

No ale przecież Ja się nie urodziłem w świecie tradingu wczoraj.  dobryżart  king
Pewnie podobnie jak Indiana przeoczyłeś wklejkę 30% dniówki.

Skoro jesteście tacy przezayebiści Traderzy to składam prośba
Rynek pomieści Was wszystkich.   Laughing

PRZEOCZYŁEM. no wklej kilka dniówek z poprzedniego miesiąca. albo chociaż tygodniówki. albo z tamtego roku miesięczniówki. Very Happy

No widzisz,  podglądałeś te głupie 100% w miesiąc.  lol!

Tylko,  że HiperAntek jest co najmniej 5 krotnie lepszy.  lol!

Co najmniej.  lol!

co to ma za znaczenie praktyczne że jakiś wirtualny twór miałby 100% lub 500% lub 5000%/mc, i tak na modelu teoretycznym nikt nie zarobi, ani ja, ani ty również. Very Happy

a powracając do tematu, pisz: "jestem światowej klasy analitykiem", a nie: "jestem światowej klasy trejderem" bo prawdą to w żaden sposób nie jest.
to jak różnica np między teoretykiem piłkarskim/trenerem np jose mourinho, a piłkarzem messim/ronaldo/..
cokolwiek np zidane został trenerem, ale grać nadal potrafi. clown

A jest jakaś różnica?  Laughing
Światowej klasy trading to nie handel ziemniakami na targowisku.   Laughing

w poście na poprzedniej stronie wyjaśniłem. albino

Wyjaśniłeś, że jest różnica.
Moja Antyteza stanowi zaprzeczenie.
Chyba, że inwestujesz rzucając monetą bądź na czuja co nie stanowi światowej klasy tradingu.
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:47

REALISTA napisał:

nie wiem tylko, czy to ten Czech po LSD czy Opcjoner po bakaniu  Laughing
UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Monitoring

to tylko kwestia czasu
czekamy na wycieczkę opcja do czech
a potem czekamy na wieści z Bergen
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:49

Aligator napisał:
HIOB napisał:
MICHU napisał:
HIOB napisał:
Małolat napisał:
HIOB napisał:
Ważna informacja dla graczy UFO:

http://www.pudelek.pl/artykul/106987/pazdzioch_odchodzi_z_kiepskich_musi_zajac_sie_swoim_zdrowiem/
chciałbym zacząć zarabiać na forex, konto już mam
dał byś kilka rad, podpowiedzi bounce Very Happy Question

Wszystko jest na głowie Micha
scedowałem zarządzanie kapitałem na niego
i mam luz

Fajnie,  że wysłałeś tą darowiznę dla Zochy.  cheers
Uczciwa Kobieta.
I bardzo honorowa. Smile


a pisałeś, że Zocha uciekła

http://polskie-echo.com/zofie-sadowska-uduszona-folia-ruszyl-proces-ahsana-hassana/

Shocked

ładna kobieta to nie przekleństwo?

niech Allach nas przed tym broni. prośba
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:55

MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:

No ale przecież Ja się nie urodziłem w świecie tradingu wczoraj.  dobryżart  king
Pewnie podobnie jak Indiana przeoczyłeś wklejkę 30% dniówki.

Skoro jesteście tacy przezayebiści Traderzy to składam prośba
Rynek pomieści Was wszystkich.   Laughing

PRZEOCZYŁEM. no wklej kilka dniówek z poprzedniego miesiąca. albo chociaż tygodniówki. albo z tamtego roku miesięczniówki. Very Happy

No widzisz,  podglądałeś te głupie 100% w miesiąc.  lol!

Tylko,  że HiperAntek jest co najmniej 5 krotnie lepszy.  lol!

Co najmniej.  lol!

co to ma za znaczenie praktyczne że jakiś wirtualny twór miałby 100% lub 500% lub 5000%/mc, i tak na modelu teoretycznym nikt nie zarobi, ani ja, ani ty również. Very Happy

a powracając do tematu, pisz: "jestem światowej klasy analitykiem", a nie: "jestem światowej klasy trejderem" bo prawdą to w żaden sposób nie jest.
to jak różnica np między teoretykiem piłkarskim/trenerem np jose mourinho, a piłkarzem messim/ronaldo/..
cokolwiek np zidane został trenerem, ale grać nadal potrafi. clown

A jest jakaś różnica?  Laughing
Światowej klasy trading to nie handel ziemniakami na targowisku.   Laughing

w poście na poprzedniej stronie wyjaśniłem. albino

Wyjaśniłeś,  że jest różnica.
Moja Antyteza stanowi zaprzeczenie.
Chyba,  że inwestujesz rzucając monetą bądź na czuja co nie stanowi światowej klasy tradingu.

nie stanowi zaprzeczenia, jako antytezę wyślij z malediwów pocztówkę. clown
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 EmptyWto 14 Mar 2017, 17:56

UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Images12

Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 14 03 2017 r.   UFO  14 03  2017 r. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 14 03 2017 r.
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO 26 01 2017 r.
» UFO 15 02 2017 r.
» UFO 06 03 2017 r.
» UFO 24 03 2017 r.
» UFO 28 04 2017 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: