Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 05.04.2017r.

Go down 
+14
betonowe_buty
Reser
Osły
Indiana
REALISTA
kamikaze
barany
zupa z leszcza
thorgall
mariner
dziadek
delphia
MICHU
BP
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 00:16

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 00:29


można się spierać o rynek
można się spierać o politykę

ale wstawki o rodzinie są niedopuszczalne

Kaczor dopuścił się pierdolonych komentarzy nt mojej rodziny
ja zostałem zbanowany bo go opierdoliłem

no nic
zostaje się pożegnać
zasady są zasadami

ja nigdy nie zaatakowałem rodziny UFOKA
ale są tacy co mają zasady w doopie

pozdrawiam admina BP

żegnam


Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 00:37

Kaczor

Ty grasz na kawie.

Patrz jaka rewelka.

UFO 05.04.2017r. Screen66

Kolejno pozycje:

eL w eS - - - -> obrotka na eS w eS - - - - >obrotka na eL w eS - - - - - - > obrotka na eS w eS - - - - - > obrotka na eL w eS.

Widać też z wyprzedzeniem gdzie i jakich zleceń trzeba nawystawiać.... I można iść na piwo. Laughing

Wystarczy kontrolnie zerknąć 4 x dziennie co się dzieje.... i policzyć ile kasy wpadło. Laughing

Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 00:39

mariner.. napisał:

można się spierać o rynek
można się spierać o politykę

ale wstawki o rodzinie są niedopuszczalne

Kaczor dopuścił się pierdolonych komentarzy nt mojej rodziny
ja zostałem zbanowany bo go opierdoliłem

no nic
zostaje się pożegnać
zasady są zasadami

ja nigdy nie zaatakowałem rodziny UFOKA
ale są tacy co mają zasady w doopie

pozdrawiam admina BP

żegnam


Czy Ty w ogóle panujesz nad tym co piszesz?
Bo o oto zagadka:

"A wypierdalaj to sobie mozesz mowic do mamy z ktora pewnie mieszkasz bo ktos z taka zjebana psychika jak ty pewnie do teraz mieszka z rodzicami. To ze jestes psychicznie chory jak michu nei oznacza ze wszystko ci wolno."

Któż to napisał?
Pozdrawiam
BP
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 00:41

BP napisał:
mariner.. napisał:

można się spierać o rynek
można się spierać o politykę

ale wstawki o rodzinie są niedopuszczalne

Kaczor dopuścił się pierdolonych komentarzy nt mojej rodziny
ja zostałem zbanowany bo go opierdoliłem

no nic
zostaje się pożegnać
zasady są zasadami

ja nigdy nie zaatakowałem rodziny UFOKA
ale są tacy co mają zasady w doopie

pozdrawiam admina BP

żegnam


Czy Ty w ogóle panujesz nad tym co piszesz?
Bo o oto zagadka:

"A wypierdalaj to sobie mozesz mowic do mamy z ktora pewnie mieszkasz bo ktos z taka zjebana psychika jak ty pewnie do teraz mieszka z rodzicami. To ze jestes psychicznie chory jak michu nei oznacza ze wszystko ci wolno."

Któż to napisał?
Pozdrawiam
BP

noo
kto napisał ???
sprawdz
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 00:45

kaczor napisał:
delphia napisał:
mariner napisał:
kamikaze napisał:
W Amsterdamie tylko 1/3 mieszkańców poniżej 15 lat to etniczni Holendrzy

http://www.dutchnews.nl/news/archives/2017/03/ethnic-dutch-a-minority-in-big-cities-says-researcher/

nie ma zlituj

ja poczekam na opinię i analizę Pana Kaczora

starałem się to Panu kaczorowi wyjaśnić ale idzie jak po grudzie .....
Starasz m isie wcisnac jakas swoja wizje rzeczywistosci.
Nie mialem dzisiaj czasu juz odpisywac na te twoje wywody ale wiekszosc twoich zalozen jest typowych dla konserwatysty - nie umiesz nagiac mozgu zeby bardziej kreatywnie ocenil sytuacje i zakladasz ze zawsze bedzie tak samo.
Dlatego konserwatysci zawse tylko reaguja na to co zastana, a zastaja to co im media rzuca.
Jakbys mi o islamskim zagorozeniu pisal w 2007 to bym jakos mogl ci uwierzyc a tak ty bijesz po prostu w ten dzwon ktory akurat najglosniej dzwoni.
I jeszcze jesli jak kamikaze uwazasz ze to nie ruscy sa zagrozeniem ale jakis pierdolony kebab w Marsylii to gratuluje Very Happy

NAWET jesli twoej wywody sa prawdziwe to POlska jako kraj tylko na tym skorzysta, bo oslabi to zarowno Niemcy jak i Rosje ktora ma 20 milionow szybko sie mnozacych muzulmanow.
Wiec skad te jeki i straszenie?
Dac sobei czipa w kark wszczepic jak mariner i indiana z obawy przez zagrozeniem, ktore nas nie dotyczy ?Very Happy

pokazałem Ci dane - jeśli to do Ciebie nie przemawia to szkoda klawiatury. Post kamikaze był zresztą potwierdzeniem tego co pisałem.

Polska skorzysta ale pod warunkiem że nie zaimportujemy do siebie tego "towaru". I dlatego ucząc się na błędach Europy Zachodniej nie wolno tu wpuszczać.

A o sprawach muzułmanów to akurat ja, thorgall i mariner pisaliśmy od dawna

https://ufoforum.forumotion.com/t3228p50-ufo-08-09-12-2012r-weekend

PisanieTemat: Re: UFO - 08-09.12.2012r. Weekend Nie 09 Gru 2012, 12:56 Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Report post to moderator or admin Lock post for new reports
za 20 czy 30 lat w takiej Francji islamscy imigranci będą mogli dojść do władzy w całkowicie demokratyczny sposób o czym zdecyduje demografia. Już teraz są szkoły gdzie białych jest dużo mniej niż dzieci imigrantów. I wtedy dopiero zacznie się problem dla rdzennych Francuzów bo będą oni musieli przyjmować narzucane przez tę grupę wartości a przecież nie jest tajemnicą że te grupy nie asymilują się zbyt dobrze a wręcz przeciwnie - żyją w gettach i utrzymują swoja odmienność. Może być tak że rzeczywiście będzie emigracja do krajów Europy Wschodniej nie z powodów ekonomicznych tylko wyznaniowych czy politycznych.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 00:45

mariner.. napisał:

można się spierać o rynek
można się spierać o politykę

ale wstawki o rodzinie są niedopuszczalne

Kaczor dopuścił się pierdolonych komentarzy nt mojej rodziny
ja zostałem zbanowany bo go opierdoliłem

no nic
zostaje się pożegnać
zasady są zasadami

ja nigdy nie zaatakowałem rodziny UFOKA
ale są tacy co mają zasady w doopie

pozdrawiam admina BP

żegnam


Ciężko mi pisać z komury ale parę słów ode mnie! Ban to jest blokada dostępu edycyjnego a nie zaproszenie do robienia sobie jaj z regulaminu. Ban Ci się należał a za to cenię BP że nie daje się ponieść emocjom i "oszczędnie gospodaruje swoimi uprawnieniami"
Każdy na Forum ma wybór i Twój wybór też uszanujemy.Pisanie na forum nie jest przymusowe ani nawet obowiązkowe. Zawsze może być tak że Ty sobie znajdziesz inne forum a my sobie poszukamy innego Ufoka. Klona Ci blokuje, pozdrawiam  dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g


Ostatnio zmieniony przez dziadek dnia Sro 05 Kwi 2017, 00:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 00:51

Przysłowia są....... Laughing


UFO 05.04.2017r. Krowy11

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 00:56

dziadek czy nie sądzisz że to jest deja vu? Przecież sytuacje w których jeden z użytkowników obraża rodzinę drugiego doprowadziły do odejścia z UFO kilku osób. O ile ban się marinerowi należał za słownictwo bo dostał wcześniej ostrzeżenie to znów osoba która jako druga strona bierze udział w tej pyskówce czyli kaczor nie dostaje nawet ostrzeżenia. Jak to możliwe? Uważasz że to jest fair?

BP się pomylił bo to nie mariner jest autorem tych słów które zacytował a kaczor. Więc skoro zbanował za nie marinera to teraz MUSI zbanować kaczora. No chyba że mierzymy różna miarą.
Powrót do góry Go down
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 01:09

delphia napisał:
dziadek czy nie sądzisz że to jest deja vu? Przecież sytuacje w których jeden z użytkowników obraża rodzinę drugiego doprowadziły do odejścia z UFO kilku osób. O ile ban się marinerowi należał za słownictwo bo dostał wcześniej ostrzeżenie to znów osoba która jako druga strona bierze udział w tej pyskówce czyli kaczor nie dostaje nawet ostrzeżenia. Jak to możliwe? Uważasz że to jest fair?

BP się pomylił bo to nie mariner jest autorem tych słów które zacytował a kaczor. Więc skoro zbanował za nie marinera to teraz MUSI zbanować kaczora. No chyba że mierzymy różna miarą.

Rzeczywiście pomyliłem się, za co przepraszam marinera.

@dziadku
Cofnij bana, proszę.
BP
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 01:15

delphia napisał:
dziadek czy nie sądzisz że to jest deja vu? Przecież sytuacje w których jeden z użytkowników obraża rodzinę drugiego doprowadziły do odejścia z UFO kilku osób. O ile ban się marinerowi należał za słownictwo bo dostał wcześniej ostrzeżenie to znów osoba która jako druga strona bierze udział w tej pyskówce czyli kaczor nie dostaje nawet ostrzeżenia. Jak to możliwe? Uważasz że to jest fair?
...
Nie wiem co to jest deja vu, poza tym zgadzam się z Tobą! Jak wiadomo, jestem na urlopie i nie moderuje forum bo mam za grube paluchy i ciężko mi pisać z tela. Nie mam nic przeciwko banowi dla Kaczora ale tym razem to nie do mnie. Przyznaje ze Mariner często jest prowokowany ale równie często sam prowokuje i bywa to męczące. Dla mnie niezrozumiałe jest że człowiek 50+ nie kontroluje własnych emocji i ujawnia je w zupełnej kolizji z regulaminem. No i niestety trzeba reagować! Nie uważam moich reakcji za bezbłędne, też nieobce mi są emocje chociaż staram się ich nie ujawniać.
................................... Pozdrawiam dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 01:21

BP napisał:
delphia napisał:
dziadek czy nie sądzisz że to jest deja vu? Przecież sytuacje w których jeden z użytkowników obraża rodzinę drugiego doprowadziły do odejścia z UFO kilku osób. O ile ban się marinerowi należał za słownictwo bo dostał wcześniej ostrzeżenie to znów osoba która jako druga strona bierze udział w tej pyskówce czyli kaczor nie dostaje nawet ostrzeżenia. Jak to możliwe? Uważasz że to jest fair?

BP się pomylił bo to nie mariner jest autorem tych słów które zacytował a kaczor. Więc skoro zbanował za nie marinera to teraz MUSI zbanować kaczora. No chyba że mierzymy różna miarą.

Rzeczywiście pomyliłem się, za co przepraszam marinera.

@dziadku
Cofnij bana, proszę.
BP
...
Ty tu (u)rządzisz Laughing Uważam że bana dałeś słusznie i zgodnie z regulaminem ale..... Twoja wola. Powiedzmy że to taki rodzaj amnestii! Natomiast klon jako niezgodny z regulaminem zostaje......... pzdr d.....

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 01:35

@ dziadek
pw
odpowiedzi nie chcę
pozdrawiam
za mocny jestem
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 01:40

mariner napisał:
@ dziadek
pw
odpowiedzi nie chcę
pozdrawiam
za mocny jestem
...
Chyba miałem przeczucie i nie odpowiedziałem Laughing Mariner, przestań się wygłupiać,w naszym wieku to zwyczajnie nie przystoi Laughing

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 02:02

dziadek napisał:
mariner napisał:
@ dziadek
pw
odpowiedzi nie chcę
pozdrawiam
za mocny jestem
...
Chyba miałem przeczucie i nie odpowiedziałem Laughing  Mariner, przestań się wygłupiać,w naszym wieku to zwyczajnie nie przystoi Laughing

tak
po imieniu nie przystoi
zostańmy przy nickach
zbytnie sfraternizowanie nie jest dobre
po co się kolegować
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 02:10

BP napisał:
delphia napisał:
dziadek czy nie sądzisz że to jest deja vu? Przecież sytuacje w których jeden z użytkowników obraża rodzinę drugiego doprowadziły do odejścia z UFO kilku osób. O ile ban się marinerowi należał za słownictwo bo dostał wcześniej ostrzeżenie to znów osoba która jako druga strona bierze udział w tej pyskówce czyli kaczor nie dostaje nawet ostrzeżenia. Jak to możliwe? Uważasz że to jest fair?

BP się pomylił bo to nie mariner jest autorem tych słów które zacytował a kaczor. Więc skoro zbanował za nie marinera to teraz MUSI zbanować kaczora. No chyba że mierzymy różna miarą.

Rzeczywiście pomyliłem się, za co przepraszam marinera.

@dziadku
Cofnij bana, proszę.
BP

dla mnie już nie ma sprawy
hej

ps
"pomyliłem się"- czyli męski
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 03:21

BP napisał:
delphia napisał:
dziadek czy nie sądzisz że to jest deja vu? Przecież sytuacje w których jeden z użytkowników obraża rodzinę drugiego doprowadziły do odejścia z UFO kilku osób. O ile ban się marinerowi należał za słownictwo bo dostał wcześniej ostrzeżenie to znów osoba która jako druga strona bierze udział w tej pyskówce czyli kaczor nie dostaje nawet ostrzeżenia. Jak to możliwe? Uważasz że to jest fair?

BP się pomylił bo to nie mariner jest autorem tych słów które zacytował a kaczor. Więc skoro zbanował za nie marinera to teraz MUSI zbanować kaczora. No chyba że mierzymy różna miarą.

Rzeczywiście pomyliłem się, za co przepraszam marinera.

@dziadku
Cofnij bana, proszę.
BP

dobryżart
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 07:25

Witam trejderów światowej klasy
Very Happy
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 07:37

HOSSA na ropie, kto nie ma L-ek, ten traci życie. Very Happy
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 07:39

UFO 05.04.2017r. Dimon%20LFP

... we have a serious problem. The chart below shows that in America, the participation rate for that cohort [men ages 25-54] has gone from 96% in 1968 to a little over 88% today. This is way below labor force participation in almost every other developed nation.

If the work participation rate for this group went back to just 93% – the current average for the other developed nations – approximately 10 million more people would be working in the United States. Some other highly disturbing facts include: 57% of these non-working males are on disability, and fully 71% of today’s youth (ages 17–24) are ineligible for the military due to a lack of proper education (basic reading or writing skills) or health issues (often obesity or diabetes).

Like a Star @ heaven
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 07:41

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
mariner napisał:
kamikaze napisał:
W Amsterdamie tylko 1/3 mieszkańców poniżej 15 lat to etniczni Holendrzy

http://www.dutchnews.nl/news/archives/2017/03/ethnic-dutch-a-minority-in-big-cities-says-researcher/

nie ma zlituj

ja poczekam na opinię i analizę Pana Kaczora

starałem się to Panu kaczorowi wyjaśnić ale idzie jak po grudzie .....
Starasz m isie wcisnac jakas swoja wizje rzeczywistosci.
Nie mialem dzisiaj czasu juz odpisywac na te twoje wywody ale wiekszosc twoich zalozen jest typowych dla konserwatysty - nie umiesz nagiac mozgu zeby bardziej kreatywnie ocenil sytuacje i zakladasz ze zawsze bedzie tak samo.
Dlatego konserwatysci zawse tylko reaguja na to co zastana, a zastaja to co im media rzuca.
Jakbys mi o islamskim zagorozeniu pisal w 2007 to bym jakos mogl ci uwierzyc a tak ty bijesz po prostu w ten dzwon ktory akurat najglosniej dzwoni.
I jeszcze jesli jak kamikaze uwazasz ze to nie ruscy sa zagrozeniem ale jakis pierdolony kebab w Marsylii to gratuluje Very Happy

NAWET jesli twoej wywody sa prawdziwe to POlska jako kraj tylko na tym skorzysta, bo oslabi to zarowno Niemcy jak i Rosje ktora ma 20 milionow szybko sie mnozacych muzulmanow.
Wiec skad te jeki i straszenie?
Dac sobei czipa w kark wszczepic jak mariner i indiana z obawy przez zagrozeniem, ktore nas nie dotyczy ?Very Happy

pokazałem Ci dane - jeśli to do Ciebie nie przemawia to szkoda klawiatury. Post kamikaze był zresztą potwierdzeniem tego co pisałem.

Polska skorzysta ale pod warunkiem że nie zaimportujemy do siebie tego "towaru". I dlatego ucząc się na błędach Europy Zachodniej nie wolno tu wpuszczać.

A o sprawach muzułmanów to akurat ja, thorgall i mariner pisaliśmy od dawna

https://ufoforum.forumotion.com/t3228p50-ufo-08-09-12-2012r-weekend

PisanieTemat: Re: UFO - 08-09.12.2012r. Weekend   Nie 09 Gru 2012, 12:56 Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post  Report post to moderator or admin Lock post for new reports
za 20 czy 30 lat w takiej Francji islamscy imigranci będą mogli dojść do władzy w całkowicie demokratyczny sposób o czym zdecyduje demografia. Już teraz są szkoły gdzie białych jest dużo mniej niż dzieci imigrantów. I wtedy dopiero zacznie się problem dla rdzennych Francuzów bo będą oni musieli przyjmować narzucane przez tę grupę wartości a przecież nie jest tajemnicą że te grupy nie asymilują się zbyt dobrze a wręcz przeciwnie - żyją w gettach i utrzymują swoja odmienność. Może być tak że rzeczywiście będzie emigracja do krajów Europy Wschodniej nie z powodów ekonomicznych tylko wyznaniowych czy politycznych.

Takie mieszanie narodowości to jest problem na wieki, który się nie rozwiąże. Dopiero ponowny Adolf jest w stanie coś zmienić, ale to są drastyczne metody.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 07:47

Z cyklu sławne cytaty.... pomocne w tradingu. Razz

UFO 05.04.2017r. Screen68

lol! lol! lol! lol! lol!





Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44325
Registration date : 03/09/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 08:04

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 08:15

barany napisał:
HOSSA na ropie, kto nie ma L-ek, ten traci życie. Very Happy

http://biznes.interia.pl/galerie/i-biznes-sie-kreci/ursus-zaprezentowal-autobus-elektryczno-wodorowy/zdjecie/duze,1801905,1,499

eeeee tam
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 08:39

http://wiadomosci.wp.pl/corka-janusza-korwin-mikkego-zatrzymana-miala-przy-sobie-heroine-europosel-komentuje-to-w-swoim-stylu-6108367216572033a

Ona ma trzydzieściparę lat, dorosła jest, niech się tłumaczy - skomentował sytuację w rozmowie z WP Janusz Korwin-Mikke i potwierdził, że chodzi o Korynnę. Europoseł dodał, że w jednej ze swoich książek tłumaczył, że "chłopców to trzeba czasami pasem przylać, a dziewczynek nie można, widocznie za mało siły tu stosowałem, no tu w ogóle jej nie stosowałem, i takie są skutki".

Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 08:45

barany napisał:

Takie mieszanie narodowości to jest problem na wieki, który się nie rozwiąże. Dopiero ponowny Adolf jest w stanie coś zmienić, ale to są drastyczne metody.

myślę, że to szybciej pójdzie, bo morale białej ludności na Zachodzie jest niskie, a islamistów wysokie

najbardziej prawdopodobny rozwój sytuacji moim zdaniem:

1. spora część białasów z Zachodniej Europy ucieknie po wprowadzeniu szariatu: ateizm, homoseksualizm, itp., w islamie są karane śmiercią, 80% reszty przejdzie na islam, a pozostali zostaną wyrżnięci - to kwestia paru dekad, 100 lat z pewnością wystarczy

2. jak już w Europie zapanuje islam na dobre, to nauka, gospodarka i rolnictwo upadną, a ludzi będzie coraz więcej (islamska demografia + ciągły napływ milionów ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu)
zacznie się głód, a wtedy Polskę i jej sojuszników (Czechy, Węgry, Białoruś, Ukraina) czeka wojna z islamskim kalifatem zachodnioeuropejskim
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44325
Registration date : 03/09/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 08:50

Laughing Laughing Laughing

Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 08:58

Pytanie tylko jest proste: czy broń jądrowa pozostawiona na Zachodzie nie zostanie użyta przeciwko nam? W ręku fanatycznych niedorozwojów umysłowych, liczących już za życia w jakiej kolejności będą dymać te dziewice gdyby przypadkiem zostali zabici, jej użycie jest raczej pewne. Jedynie rozbrojenie lub przekazanie tej broni do Stanów czy do nas mogłoby to odwlec na jakiś czas, jednak istniejący tam przemysł jądrowy i elektrownie obsługiwane przez białych nowych muzułmanów w mig uzupełnią wywiezione głowice Evil or Very Mad
Jedynie zapobiegawcza wojna i zrujnowanie Zachodu, tak by nie byli w stanie stworzyć broni A, będzie mogło nas ocalić. Fakt, że to perspektywa kilkudziesięciu lat, ale jednak zdecydowanie mniejszym złem byłby nowy Adolf.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 09:00

BP napisał:
delphia napisał:
dziadek czy nie sądzisz że to jest deja vu? Przecież sytuacje w których jeden z użytkowników obraża rodzinę drugiego doprowadziły do odejścia z UFO kilku osób. O ile ban się marinerowi należał za słownictwo bo dostał wcześniej ostrzeżenie to znów osoba która jako druga strona bierze udział w tej pyskówce czyli kaczor nie dostaje nawet ostrzeżenia. Jak to możliwe? Uważasz że to jest fair?

BP się pomylił bo to nie mariner jest autorem tych słów które zacytował a kaczor. Więc skoro zbanował za nie marinera to teraz MUSI zbanować kaczora. No chyba że mierzymy różna miarą.

Rzeczywiście pomyliłem się, za co przepraszam marinera.

@dziadku
Cofnij bana, proszę.
BP

Very Happy Very Happy az sie zalogowałem

test tylko w czesci udany -zaliczony
bo powinieneś cofnac bana Marinerowi a dać Kaczorowi

ale to tylko taka uwaga i nie wnoszę o bana dla Kaczora bo to przecież moj przyjaciel

Smile Smile
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. EmptySro 05 Kwi 2017, 09:01

zupa z leszcza napisał:
Witam trejderów światowej klasy
Very Happy

najwyższej klasy światowej
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 05.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05.04.2017r.   UFO 05.04.2017r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 05.04.2017r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: