Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 07.04.2017r.

Go down 
+15
Prezes
betonowe_buty
bog.dan
Małolat
thorgall
REALISTA
zibi
barany
kamikaze
zupa z leszcza
MICHU
delphia
dziadek
kaczor
BP
19 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
BP
MOD
MOD
BP


Liczba postów : 939
Registration date : 22/11/2012

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 00:03

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 00:19

Lewaki z Wyborczej dobrze wyweszyly, maglowanie mozgow lemingow codziennie sie odbywa z jednej i drugiej strony a leszcz dodatkowo sklonny umrzec za idealy czy to bedzie konserwatysta Kukiza czy homolub z Razem

http://wyborcza.pl/7,75398,21602764,dlaczego-w-sondazu-dla-wsieci-i-wpolityce-pl-pis-znow-dystansuje.html#BoxGWImg

Ale tak porównywać tych sondaży nie można, to po prostu błąd metodologiczny. Bo sondaż dla wPolityce.pl i „wSieci” oraz nasz mają inną podstawę procentowania. My uwzględniliśmy odpowiedzi „Nie wiem/trudno powiedzieć” - nie doliczyliśmy ich partiom, był to po prostu kolejny słupek na wykresie.

Ale wPolityce.pl i „wSieci” postąpiły odwrotnie. U nich głosy tych, którzy planują iść na wybory, ale jeszcze nie wiedzą, na kogo zagłosują, zostały proporcjonalnie rozdzielone pomiędzy wszystkie partie. W ten sposób liderzy sondażu dostali ich najwięcej. I widać to w wynikach opublikowanych przez wPolityce.pl.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 01:03

UFO 07.04.2017r. Lewaki10

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 01:31

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 04:41

Amerykanie wystrzelili 59 pocisków manewrujących na 1 cel w Syrii. Wygląda to raczej na pokazówkę która niekoniecznie miała dokaonać dużych szkód a chodziło raczej o wydźwięk propagandowy w szczególności na użytek wewnętrzny USA a także mały show dla gościa czyli prezydenta Chin który właśnie rozpoczyna wizytę w USA. Nie będzie miało wpływu na obecny układ sił w Syrii. W bazie przebywali także Rosjanie ale zostali wcześniej ostrzeżeni przez USA o ataku. Podobno nie ma ofiar a atak zniszczył pas startowy, magazyny paliw i nieokreśloną liczbę samolotów bazujących na lotnisku. Zobaczymy rano gdy ukażą się zdjęcia i pojawią się zweryfikowane wiadomości.

Na razie brak reakcji Rosjan ale jeśli nie było ofiar to raczej nic się nie wydarzy poza pokazówką w ONZ. Testem będzie kwestia wizyty Tillersona w Moskwie która planowana jest na przyszły tydzień. Jeśli zostanie odwołana to znaczy że mamy poważny kryzys.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 06:33

Komentarz rynkowy Nasdaq.

Kto jest falowcem / tak jak ja cheers / i w nocy nie spał
120pkt było do wyjęcia.
Straszne wyrzeczenia taki trading,  gdzie trzeba pilnować skutki ugięcia fali. :-)
Czasami zachacza to o nocną zmianę.  Laughing
A o poranku.... Znowu ugięcie fali. lol!
Falowcy będą wiedzieć o co chodzi. lol!
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 06:37

kaczor napisał:
Lewaki z Wyborczej dobrze wyweszyly, maglowanie mozgow lemingow codziennie sie odbywa z jednej i drugiej strony a leszcz dodatkowo sklonny umrzec za idealy czy to bedzie konserwatysta Kukiza czy homolub z Razem

http://wyborcza.pl/7,75398,21602764,dlaczego-w-sondazu-dla-wsieci-i-wpolityce-pl-pis-znow-dystansuje.html#BoxGWImg

Ale tak porównywać tych sondaży nie można, to po prostu błąd metodologiczny. Bo sondaż dla wPolityce.pl i „wSieci” oraz nasz mają inną podstawę procentowania. My uwzględniliśmy odpowiedzi „Nie wiem/trudno powiedzieć” - nie doliczyliśmy ich partiom, był to po prostu kolejny słupek na wykresie.

Ale wPolityce.pl i „wSieci” postąpiły odwrotnie. U nich głosy tych, którzy planują iść na wybory, ale jeszcze nie wiedzą, na kogo zagłosują, zostały proporcjonalnie rozdzielone pomiędzy wszystkie partie. W ten sposób liderzy sondażu dostali ich najwięcej. I widać to w wynikach opublikowanych przez wPolityce.pl.

Jakoś nigdy nie widze, zeby ludzie szli ulicą i mieli wyborczą w ręce.
Ta ich sprzedaż jest zmanipulowana, zeby tylko hajc za reklamy brać.
Tego nikt nie kupuje.
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 06:40

MICHU napisał:
Komentarz rynkowy Nasdaq.

Kto jest falowcem / tak jak ja cheers / i w nocy nie spał
120pkt było do wyjęcia.
Straszne wyrzeczenia taki trading,  gdzie trzeba pilnować skutki ugięcia fali. :-)
Czasami zachacza to o nocną zmianę.  Laughing
A o poranku.... Znowu ugięcie fali. lol!
Falowcy będą wiedzieć o co chodzi.  lol!

Jak się fala wygnie w ugięciu nagięcia to falowcy sikają dupą
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 06:43

zupa z leszcza napisał:
kaczor napisał:
Lewaki z Wyborczej dobrze wyweszyly, maglowanie mozgow lemingow codziennie sie odbywa z jednej i drugiej strony a leszcz dodatkowo sklonny umrzec za idealy czy to bedzie konserwatysta Kukiza czy homolub z Razem

http://wyborcza.pl/7,75398,21602764,dlaczego-w-sondazu-dla-wsieci-i-wpolityce-pl-pis-znow-dystansuje.html#BoxGWImg

Ale tak porównywać tych sondaży nie można, to po prostu błąd metodologiczny. Bo sondaż dla wPolityce.pl i „wSieci” oraz nasz mają inną podstawę procentowania. My uwzględniliśmy odpowiedzi „Nie wiem/trudno powiedzieć” - nie doliczyliśmy ich partiom, był to po prostu kolejny słupek na wykresie.

Ale wPolityce.pl i „wSieci” postąpiły odwrotnie. U nich głosy tych, którzy planują iść na wybory, ale jeszcze nie wiedzą, na kogo zagłosują, zostały proporcjonalnie rozdzielone pomiędzy wszystkie partie. W ten sposób liderzy sondażu dostali ich najwięcej. I widać to w wynikach opublikowanych przez wPolityce.pl.

Jakoś nigdy nie widze, zeby ludzie szli ulicą i mieli wyborczą w ręce.
Ta ich sprzedaż jest zmanipulowana, zeby tylko hajc za reklamy brać.
Tego nikt nie kupuje.

Pierwszy raz jak na szybkiego przeczytałem wyraz 'wPolityce' to przeczytałem 'wPotylice'.
Strach kupować do przeczytania.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 06:47

zupa z leszcza napisał:
MICHU napisał:
Komentarz rynkowy Nasdaq.

Kto jest falowcem / tak jak ja cheers / i w nocy nie spał
120pkt było do wyjęcia.
Straszne wyrzeczenia taki trading,  gdzie trzeba pilnować skutki ugięcia fali. :-)
Czasami zachacza to o nocną zmianę.  Laughing
A o poranku.... Znowu ugięcie fali. lol!
Falowcy będą wiedzieć o co chodzi.  lol!

Jak się fala wygnie w ugięciu nagięcia to falowcy sikają dupą

Odkąd jestem falowcem mam dużo większą uciechę z macherów rynku bo za wczasu widzę jak wpuszczają w maliny nie_falowców.
Ale to jest zajmujące tylko dla nanotraderów_falowców.
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 06:48

Zwroty są masakryczne, prywaciarz Urban bez dotacji w kartonie po butach to szybko zniknął z rynku.
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 06:50

MICHU napisał:
zupa z leszcza napisał:
MICHU napisał:
Komentarz rynkowy Nasdaq.

Kto jest falowcem / tak jak ja cheers / i w nocy nie spał
120pkt było do wyjęcia.
Straszne wyrzeczenia taki trading,  gdzie trzeba pilnować skutki ugięcia fali. :-)
Czasami zachacza to o nocną zmianę.  Laughing
A o poranku.... Znowu ugięcie fali. lol!
Falowcy będą wiedzieć o co chodzi.  lol!

Jak się fala wygnie w ugięciu nagięcia to falowcy sikają dupą

Odkąd jestem falowcem mam dużo większą uciechę z macherów rynku bo za wczasu widzę jak wpuszczają w maliny nie_falowców.
Ale to jest zajmujące tylko dla nanotraderów_falowców.

Ale to jakoś tydzień jesteś falowcem
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 07:33

z salon 24:

Osobiscie Syrię pamiętam jako jedyne państwo arabskie ( a byłem w niemal wszystkich), w którym widziałem młode pary spacerujące i trzymające się za ręce, całujące się po bramach, gdzie dziewczęta chodziły w mini czy obcisłych spodniach, gdzie nikt nie musiał przestrzegać Ramadanu (nawet w Kairze za Mubaraka musielismy czekać w Mc Donaldzie(sic!!!) na kolację, aż zawył wyjec z meczetu).

I to był główny powód zgody państw Zatoki  na wspieranie tzw "opozycji" syryjskiej. Bo interesy Izraela są nieco inne, ale w tym wypadku odwieczni wrogowie mają wspólny interes w obaleniu Asada. Tego chyba juz nie trzeba tłumaczyć. To oczywiste. Tak jak i oczywista jest ta odrażająca prowokacja gazowa. Można wiele Asadowi zarzucić, ale nie to, że jest idiotą. Gdyby był, to w sytuacji w jakiej został postawiony, wobec potężnych sił obcych, musiałby paść po kilku miesiącach zmasowanej inwazji. A się ostał.

Ostatnią rzeczą jaka była Asadowi potrzebna po wyborze Trumpa na prezydenta USA, to beznadziejnie głupie zaprzepaszczenie szans na sojusz antyterrorystyczny Stanów i Rosji. Tylko taki strategiczny sojusz mógłby ten islamistyczny wrzód w końcu przeciąć. Co więcej, ostatnio Trump juz nie podnosił kwestii obalenia Asada jako warunku negocjacji wokół losu Syrii. Na to czekał Asad od początku sponsorowanej rebelii w swoim kraju. I teraz nagle mu odbiło i potraktowałby gazem niewinnych cywili? Z całą świadomością napisze. Tylko skończony debil w takie baje uwierzy. Asad nie jest niewiniątkiem, ale i nie jest typem samobójcy. A to próbuje wmówić opinii publicznej postępacka propaganda od sorosa.

Nagle i niespodziewanie "pokojowe gołąbki" Demokratów, ich konie trojańskie u Republikanów typu Mc Cain, cała postępacka kamaryla różnych agend i ich użytecznych idiotów, drących mordy po wyborze Trumpa że ten "faszysta" wywoła wojny ( w przeciwieństwie do laureata Nobla, który tylko zdestabilizował cały Bliski Wschód) , teraz nagle zawyli unisono, że trzeba zbrojnie tego zbrodniarza Asada napaść i nie licząc się z liczbą ofiar, zbombardować Damaszek i inne rejony pod kontrolą rządu w Damaszku. Dla mnie ta obłuda i hipokryzja tych bezmyślnych dziwolągów , dających sobą sterować jak zdalne samochodziki - nie dziwi wcale. Dziwią mnie jeszcze ludzie, którzy tę sforę wytresowanych psów Pawłowa traktują poważnie.

Nie wiem, na ile poważnie tych histeryków potraktuje Trump. Podobno jednak planuje atak. Byłby skończonym głupcem, gdyby to zrobił. Skorzysta na tym tylko ISIS i inna Al-Kaida. Powinien o tym wiedzieć. Asad jest inteligentnym graczem. Na pewno nie jest głupcem, ani samobójcą.

Like a Star @ heaven

moim zdaniem Trump dał się jak dziecko wmanewrować w atak na niewłaściwą stronę konfliktu niedobrze mi
Stany nawet jak mają dobre intencje to robią więcej złego niż dobrego

a atak chemią moim zdaniem, jeżeli nawet został przeprowadzony przez lotnictwo Asada, to nie miał on sam z tym nic wspólnego
to zapewne dzieło izraelskiej agentury albo islamistów w szeregach Asada
co to za sztuka ukradkiem zapakować jedną bombkę więcej do samolotu
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 07:49

zupa z leszcza napisał:
MICHU napisał:
zupa z leszcza napisał:
MICHU napisał:
Komentarz rynkowy Nasdaq.

Kto jest falowcem / tak jak ja cheers / i w nocy nie spał
120pkt było do wyjęcia.
Straszne wyrzeczenia taki trading,  gdzie trzeba pilnować skutki ugięcia fali. :-)
Czasami zachacza to o nocną zmianę.  Laughing
A o poranku.... Znowu ugięcie fali. lol!
Falowcy będą wiedzieć o co chodzi.  lol!

Jak się fala wygnie w ugięciu nagięcia to falowcy sikają dupą

Odkąd jestem falowcem mam dużo większą uciechę z macherów rynku bo za wczasu widzę jak wpuszczają w maliny nie_falowców.
Ale to jest zajmujące tylko dla nanotraderów_falowców.

Ale to jakoś tydzień jesteś falowcem

Napiszę Ci dlaczego warto być falowcem.
Nasdaq.
Powyżej pewnej wartości struktura wykończona -  do wyjęcia XX pkt
Poniżej tej wartości struktura nie wykończona -  do wyjęcia XX pkt.

Składasz 2 zlecenia na oba przypadki i sobie czekasz aż kasa wpadnie.

W obu przypadkach niezależnie od kierunku po realizacji zasięgu + warunek składasz nowe zlecenie przeciwne do zrealizowanego i znowu kasa wpada.

A jeśli nie jesteś falowcem to trzeba czekać ze zleceniem aż do ustalenia warunków na sygnał właściwy.
Zanim się to ustali to będąc falowcem jesteś już po 5 -  10 zarobionych transakcjach.

Natomiast HiperAntek to wyłapywanie znaczących pkt zwrotnych potwierdzonych właśnie skończonymi strukturami fal.

Tak właśnie złapałem 3 znaczące szczyty na 3 indeksach.
Przy czym zarabia się 2 razy.
Do szczytu i od szczytu.
I to jest fajne w kontraktach.
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:12

podobno na zaatakowanym lotnisku zginęli rosyjscy żołnierze, a samo lotnisko miało tak duże znaczenie że jego zniszczenie może przesądzić o upadku Asada

Exclamation

niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi nosz qm nosz qm nosz qm


update:

The Pentagon confirmed that Russia – a key Assad ally – had been informed in advance of the strike through military channels:
Russian forces were notified in advance of the strike using the established deconfliction line.


Ostatnio zmieniony przez kamikaze dnia Pią 07 Kwi 2017, 08:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:16

Ropa znowu w górę a tu cisza, pewnie barany widzą spadki dobryżart
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30238
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:23

barany napisał:
Ropa znowu w górę a tu cisza, pewnie barany widzą spadki dobryżart

co się baranie cieszysz ,że tej kasy możesz nawet nie wypłacić bo nie będzie niczego Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:32

Komentarz rynkowy dax.

Plum do nocniczka. :-)
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:32

kamikaze napisał:
podobno na zaatakowanym lotnisku zginęli rosyjscy żołnierze, a samo lotnisko miało tak duże znaczenie że jego zniszczenie może przesądzić o upadku Asada

Exclamation

niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi nosz qm nosz qm nosz qm


update:

The Pentagon confirmed that Russia – a key Assad ally – had been informed in advance of the strike through military channels:
Russian forces were notified in advance of the strike using the established deconfliction line.

niech sobie bombardują
co nas to obchodzi
ja spałem spokojnie i nic nie słyszałem
rano mnie obudziła śmieciarka co słoiki zabiera
rabanu narobili
i to jest prawdziwy problem
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:40

zupa z leszcza napisał:
kamikaze napisał:
podobno na zaatakowanym lotnisku zginęli rosyjscy żołnierze, a samo lotnisko miało tak duże znaczenie że jego zniszczenie może przesądzić o upadku Asada

Exclamation

niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi nosz qm nosz qm nosz qm


update:

The Pentagon confirmed that Russia – a key Assad ally – had been informed in advance of the strike through military channels:
Russian forces were notified in advance of the strike using the established deconfliction line.

niech sobie bombardują
co nas to obchodzi
ja spałem spokojnie i nic nie słyszałem
rano mnie obudziła śmieciarka co słoiki zabiera
rabanu narobili
i to jest prawdziwy problem

Musisz porażkę przekłuć w sukces.  Laughing
Śmieciarka narobiła hałasu
Ale za to będzie czysto, ekologicznie, zdrowo i przyjemnie. :-)
Plusy przeważają nad minusami.
Trzeba myśleć pozytywnie. :-)
No i musisz nauczyć się tak jak ja, żeby nie zadręczać się czymś na co nie masz wpływu.


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pią 07 Kwi 2017, 08:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:41

zapamiętajcie sobie:
małpiarnia niech się tłucze i niech sie wytłucze
im mniej ludzkich małp tym lepiej
Powrót do góry Go down
zupa z leszcza

zupa z leszcza


Liczba postów : 771
Location : HIOB
Registration date : 06/10/2015

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:45

MICHU napisał:
zupa z leszcza napisał:
kamikaze napisał:
podobno na zaatakowanym lotnisku zginęli rosyjscy żołnierze, a samo lotnisko miało tak duże znaczenie że jego zniszczenie może przesądzić o upadku Asada

Exclamation

niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi nosz qm nosz qm nosz qm


update:

The Pentagon confirmed that Russia – a key Assad ally – had been informed in advance of the strike through military channels:
Russian forces were notified in advance of the strike using the established deconfliction line.

niech sobie bombardują
co nas to obchodzi
ja spałem spokojnie i nic nie słyszałem
rano mnie obudziła śmieciarka co słoiki zabiera
rabanu narobili
i to jest prawdziwy problem

Musisz porażkę przekłuć w sukces.  Laughing
Śmieciarka narobiła hałasu
Ale za to będzie czysto, ekologicznie, zdrowo i przyjemnie. :-)
Plusy przeważają nad minusami.
Trzeba myśleć pozytywnie. :-)

ekologia jest dla frajerów
duze firmy robią w zmywarkach pompo-grzałkę
jak grzałka padnie to w komplecie pompę też wyrzucasz
i odwrotnie
i taka to ekologia
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:48

zupa z leszcza napisał:
zapamiętajcie sobie:
małpiarnia niech się tłucze i niech sie wytłucze
im mniej ludzkich małp tym lepiej

Jeśli spada Ci zabezpieczenie to zmniejsz pozycję albo melisy się napij.
A kasę utopioną na Swapach lepiej było przeznaczyć na Hospicjum lub Zakon Sióstr Karmelitanek.
A za 50 baniek wybudował byś stadion, kino i teatr. lol!
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44326
Registration date : 03/09/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:49

zupa z leszcza napisał:
MICHU napisał:
zupa z leszcza napisał:
kamikaze napisał:
podobno na zaatakowanym lotnisku zginęli rosyjscy żołnierze, a samo lotnisko miało tak duże znaczenie że jego zniszczenie może przesądzić o upadku Asada

Exclamation

niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi nosz qm nosz qm nosz qm


update:

The Pentagon confirmed that Russia – a key Assad ally – had been informed in advance of the strike through military channels:
Russian forces were notified in advance of the strike using the established deconfliction line.

niech sobie bombardują
co nas to obchodzi
ja spałem spokojnie i nic nie słyszałem
rano mnie obudziła śmieciarka co słoiki zabiera
rabanu narobili
i to jest prawdziwy problem

Musisz porażkę przekłuć w sukces.  Laughing
Śmieciarka narobiła hałasu
Ale za to będzie czysto, ekologicznie, zdrowo i przyjemnie. :-)
Plusy przeważają nad minusami.
Trzeba myśleć pozytywnie. :-)

ekologia jest dla frajerów
duze firmy robią w zmywarkach pompo-grzałkę
jak grzałka padnie to w komplecie pompę też wyrzucasz
i odwrotnie
i taka to ekologia

kiedys pralka chodziła 10-12 lata, teraz 2 lata i sie sypie, z autami jest to samo; SAAB czy Mesio beczka 30 lat ; który samochód z plastikowymi grillami tyle wytrzyma ? ta walka z ociepleniem i eko to pierdy i zakłamanie , no i komórki masz wymieniac co rok a tego gówna elektronicznego się wala na śmietnikach
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44326
Registration date : 03/09/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:51

afro afro afro afro afro

Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 08:52

zibi napisał:
barany napisał:
Ropa znowu w górę a tu cisza, pewnie barany widzą spadki dobryżart

co się baranie cieszysz ,że tej kasy możesz nawet nie wypłacić bo nie będzie niczego Evil or Very Mad

Trump może w końcu się zabierze za zrobienie porządku w Syrii.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44326
Registration date : 03/09/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 09:07

Zmarł profesor Jerzy Vetulani. Krakowski neurobiolog miał 81 lat - podał oficjalny serwis miasta Krakowa.
Vetulani przebywał w szpitalu po wypadku samochodowym. Do wypadku doszło 2 marca. Profesor odniósł poważne obrażenia. Jerzy Vetulani zmarł w szpitalu.
Prof. Jerzy Vetulani był neurobiologiem, biochemikiem i psychofarmakologiem. Był wiceprzewodniczącym Rady Naukowej Instytutu Farmakologii PAN, profesorem Małopolskiej Szkoły Wyższej im. J. Dietla w Krakowie.

Był zwolennikiem legalizacji marihuany i ogólnej depenalizacji narkotyków.



Sad
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 09:31

HOSSA trwa, każda korekta to okazja do zakupów Very Happy
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 09:44

REALISTA napisał:
Zmarł profesor Jerzy Vetulani. Krakowski neurobiolog miał 81 lat - podał oficjalny serwis miasta Krakowa.
Vetulani przebywał w szpitalu po wypadku samochodowym. Do wypadku doszło 2 marca. Profesor odniósł poważne obrażenia. Jerzy Vetulani zmarł w szpitalu.
Prof. Jerzy Vetulani był neurobiologiem, biochemikiem i psychofarmakologiem. Był wiceprzewodniczącym Rady Naukowej Instytutu Farmakologii PAN, profesorem Małopolskiej Szkoły Wyższej im. J. Dietla w Krakowie.

Był zwolennikiem legalizacji marihuany i ogólnej depenalizacji narkotyków.






Sad

w Stanach Zjednoczonych największe spożycie alkoholu było w czasach... prohibicji!  Smile
od lat powtarzam że wszystkie narkotyki powinny być legalne (o ile są z legalnego źródła), ale kontrolę nad dystrybucją powinno mieć państwo

czyli:

1. państwo kupuje hurtem narkotyki (tzn "półfabrykaty" do ich wyprodukowania) od producenta, np. w Afganistanie czy Kolumbii Smile
2. gotowy narkotyk wytwarza w kraju,
3. państwo sprzedaje narkotyki narkomanom po cenie zakupu/produkcji, lub z niewielką marżą - czyli cholernie tanio

ale:

1. aby móc kupić w aptece tani narkotyk trzeba najpierw stawić się przed komisją lekarską i zostać uznanym za osobę uzależnioną
2. regularnie stawiać się na wizyty kontrolne u przydzielonego lekarza od uzależnień, który wypisuje danemu narkomanowi receptę na konkretny narkotyk

Co zyskujemy w ten sposób:

1. padają mafie narkotykowe, zostaje 10%-15% tego co jest obecnie,
2. służba zdrowia ma wpływ na zachowania narkomanów, może wymuszać na nich bezpieczny sposób przyjmowania narkotyków, może podejmować próby leczenia z narkomanii poprzez coraz mniejsze dawki przepisywane na receptach, jest lepsza opieka psychologiczna (bo narkoman sam przychodzi do lekarza), lepszy dostęp do klinik odwykowych, grup wsparcia,
3. spada przestępczość bo narkomani nie potrzebują dużo kasy na działki: narkotyki na receptę są tanie
4. spada atrakcyjność narkotyków jako owocu zakazanego, branie narkotyków jest raczej postrzegane jako choroba, jest mniej uzależnionych,
5. narkotyki na receptę są bezpieczniejsze w użyciu, żadnych "krokodyli" groźnych dla życia nie ma


Korwin o zatrzymaniu córki:
– Jak ktoś chce się zaćpać na śmierć, to niech się zaćpa. Nikomu nic do tego – powiedział europoseł. Jak dodał, nikt nie powinien się wtrącać, co dorosła osoba je, pije i pali czy ćpa.

Korwin zawsze jest sobą Smile
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. EmptyPią 07 Kwi 2017, 09:56

http://wiadomosci.wp.pl/putin-to-akt-agresji-na-suwerenny-kraj-6109359361668737a

Putin ma 100% racji. Jednostronna akcja Amerykanów to akt agresji na suwerenny kraj.
Moje notowania Trumpa mocno spadły Twisted Evil
Częściowo tłumaczy go fakt że jest oszukiwany i manipulowany, ale tylko częściowo. Jeżeli jest idiotą któremu można wmówić najbardziej niedorzeczną rzecz, to będzie niewesoło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 07.04.2017r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07.04.2017r.   UFO 07.04.2017r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 07.04.2017r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO 06.04.2017r.
» UFO 10.04.2017r.
» UFO 11.04.2017r.
» UFO 12.04.2017r.
» UFO 13.04.2017r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: