Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 21 02 2018 r.

Go down 
+10
betonowe_buty
mariner
Sir Nick
zibi
Piotrek691
Guru giełdy
REALISTA
thorgall
Reser
dziadek
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 00:05

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, dziadek, inwestor,
Sir Nick, BP

Administrator do spraw technicznych: SzFagier

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 00:51

Słuchajcie, znalazłem sklep internetowy z naprawdę tanimi przyprawami Shocked  Juś mnie wqrwia to qpowanie opakowanek po 15-20g Kamisów itp bo na tym najwięcej żyd przycina. Wiecznie tych przypraw braqje.

https://sklepagnex.pl/pl/c/Przyprawy-jednorodne/30

1kg oregano 18zl?? to 20g kosztuje koło 2 zyla!
Jagody goji 1kg 30pln a wszędzie w sklepach 60-70
150g ziarna kolendry za 2.7pln - 10 razy więcej niż za tą samą cenę w markecie
no qrwa OPYLA SIĘ!

Niby hurtownia ale z palcem w dupie zamówić można, wysyłka na krzywusa od 150pln.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 01:23

Jebany paradox małych opakowań. Niby najtańsze (jednostkowo do zapłacenia) a w rzeczywistości najdroższe (w przeliczeniu na stałą ilość zużywania).
Niczym miniratka u Rzymianina - im niższa ratka tym w rzeczywistości droższy kredyt.
Muszynianka 1.5l  2.7pln a 0.5l 2pln złodzieje
Ostatnio w Leclerq z okazji Dnia Kota zrobili promocję na żwirek do qwety Benek 10l z 27 na 16 zyla przecenili to specjalnie poleciałem za stówę wziąłem 6szt Shocked  nawet na zooplusie tak tanio nie ma. 5l kosztuje tyle  dobryżart

Żyd w Rossmannach juś wsio nadrobił na jak najmniejsze, nawet 1 figę suszoną po 2 zyla żeni dobryżart dobryżart niedługo zacznie na pół jeszcze dzielić hahhaa 1 figa 2zl a połówka 1.85zl
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 01:32

Tylko promocji to trzeba umieć szukać Very Happy
Czasem są ciche promocje, że nie piszą o tym a czasem promocja jest tylko z nazwy jak np tu:

UFO 21 02  2018 r. Img_2011

Ciekawe czy jakiś idiota się połakomił na 4 grosze  dobryżart
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 01:46

To na koniec podam przykład cichej promocji tzn takiej, o której sklep nawet nie wiedział, że ją robi.
W jakimś markecie na rybnym polędwica z łososia 90pln/kg standard price a dokładnie 89.99. Pewnego dnia patrzę jest 29.99 Shocked tak się przyglądam czy mi się coś nie pojebało ale nie - taka cena z dupy nagle i ani słowa że promocja czy coś; nic. No to wziąłem wsio co było za ladą jakieś 2.5kg i fucktycznie po tyle mi zważyli. Zajebiście dobre było.
Zachęcony tematem innym razem zachciało mi się jesiotra świeżego no ale 8 dych za kg.. ciul tam kawalek biorę a q mojemu zdumieniu nabiła się cena 35pln/kg no to znowu hurtem co było proszę zapakować i za Władka wyszło mi prawie 3kg jesiotra lol!  happy idę do kasy a tu jakiś cyrk.. prawie 250pln mi naliczyl typ.
What the fuck? Pokazuję mu metki a ten, że w systemie ma jesiotra po 8 dych... poleciał na rybny coś tam wyjaśniać i okazało się że jedna z wag ma źle przypisane ceny do kodów czy coś no to zrezygnowałem w takim razie.
Tak sobie myślę, że z tym łososiem to widocznie ktoś się po prostu jebnął przy wprowadzaniu ceny i nikt się nie kapnął że coś za tanio dobryżart dobryżart

To był przykład promocji nieświadomej. dobryżart komuś się 8 z 2 pojebała.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 01:56

ale nic nie przebije polskiego cebulactwa ze zwrotami pustych opakowań w Lidlach lol!

Niemiaszki nie doceniły naszych zdolności do życia na krzywy ryj.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24662
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 03:50

OpCjOnEr napisał:
To na koniec podam przykład cichej promocji tzn takiej, o której sklep nawet nie wiedział, że ją robi.
W jakimś markecie na rybnym polędwica z łososia 90pln/kg standard price a dokładnie 89.99. Pewnego dnia patrzę jest 29.99 Shocked tak się przyglądam czy mi się coś nie pojebało ale nie - taka cena z dupy nagle i ani słowa że promocja czy coś; nic. No to wziąłem wsio co było za ladą jakieś 2.5kg i fucktycznie po tyle mi zważyli. Zajebiście dobre było.
Zachęcony tematem innym razem zachciało mi się jesiotra świeżego no ale 8 dych za kg.. ciul tam kawalek biorę a q mojemu zdumieniu nabiła się cena 35pln/kg no to znowu hurtem co było proszę zapakować i za Władka wyszło mi prawie 3kg jesiotra lol!  happy idę do kasy a tu jakiś cyrk.. prawie 250pln mi naliczyl typ.
What the fuck? Pokazuję mu metki a ten, że w systemie ma jesiotra po 8 dych... poleciał na rybny coś tam wyjaśniać i okazało się że jedna z wag ma źle przypisane ceny do kodów czy coś no to zrezygnowałem w takim razie.
Tak sobie myślę, że z tym łososiem to widocznie ktoś się po prostu jebnął przy wprowadzaniu ceny i nikt się nie kapnął że coś za tanio dobryżart dobryżart

To był przykład promocji nieświadomej. dobryżart komuś się 8 z 2 pojebała.

sprzedali ci za 29.99 zepsutą rybę niedobrze mi
a ty się jeszcze cieszysz
pamiętasz może jakie sranie miałeś po niej?
to zajrzyj do kajetu i odczytaj Twisted Evil

podejrzewam że wszystko kupujesz przeterminowane
i stąd te turbulencje jelitowe
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44224
Registration date : 03/09/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 05:42

S zarabia
luzik
drink
przelew
drink

nic sie nie dzieje

UFO 21 02  2018 r. A876bb35b2badef92789348ae7fa9b4a
Powrót do góry Go down
Guru giełdy
Fake Profil Hiob Team
Guru giełdy


Liczba postów : 3327
Location : Trejder klasy Guru
Registration date : 31/10/2011

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 07:13

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
To na koniec podam przykład cichej promocji tzn takiej, o której sklep nawet nie wiedział, że ją robi.
W jakimś markecie na rybnym polędwica z łososia 90pln/kg standard price a dokładnie 89.99. Pewnego dnia patrzę jest 29.99 Shocked tak się przyglądam czy mi się coś nie pojebało ale nie - taka cena z dupy nagle i ani słowa że promocja czy coś; nic. No to wziąłem wsio co było za ladą jakieś 2.5kg i fucktycznie po tyle mi zważyli. Zajebiście dobre było.
Zachęcony tematem innym razem zachciało mi się jesiotra świeżego no ale 8 dych za kg.. ciul tam kawalek biorę a q mojemu zdumieniu nabiła się cena 35pln/kg no to znowu hurtem co było proszę zapakować i za Władka wyszło mi prawie 3kg jesiotra lol!  happy idę do kasy a tu jakiś cyrk.. prawie 250pln mi naliczyl typ.
What the fuck? Pokazuję mu metki a ten, że w systemie ma jesiotra po 8 dych... poleciał na rybny coś tam wyjaśniać i okazało się że jedna z wag ma źle przypisane ceny do kodów czy coś no to zrezygnowałem w takim razie.
Tak sobie myślę, że z tym łososiem to widocznie ktoś się po prostu jebnął przy wprowadzaniu ceny i nikt się nie kapnął że coś za tanio dobryżart dobryżart

To był przykład promocji nieświadomej. dobryżart komuś się 8 z 2 pojebała.

sprzedali ci za 29.99 zepsutą rybę niedobrze mi
a ty się jeszcze cieszysz
pamiętasz może jakie sranie miałeś po niej?
to zajrzyj do kajetu i odczytaj Twisted Evil

podejrzewam że wszystko kupujesz przeterminowane
i stąd te turbulencje jelitowe

Biega po tych marketach jak nakręcony
Zamiast zjeść kaszę i pójść do kościoła
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 07:42

OpCjOnEr napisał:

Zachęcony tematem innym razem zachciało mi się jesiotra świeżego no ale 8 dych za kg.. ciul tam kawalek biorę a q mojemu zdumieniu nabiła się cena 35pln/kg no to znowu hurtem co było proszę zapakować i za Władka wyszło mi prawie 3kg jesiotra lol!  happy idę do kasy a tu jakiś cyrk.. prawie 250pln mi naliczyl typ.
What the fuck? Pokazuję mu metki a ten, że w systemie ma jesiotra po 8 dych... poleciał na rybny coś tam wyjaśniać i okazało się że jedna z wag ma źle przypisane ceny do kodów czy coś no to zrezygnowałem w takim razie.

Tak naprawdę nie musiałeś rezygnować. To, że waga miała błąd to nie Twoja wina. Liczy się zawsze cena widoczna dla konsumenta czy to na półce czy metce i nie ma tłumaczenia, że to jakiś błąd systemowy. Takie jest obowiązujące prawo. Zdarzyło mi się to kilka razy i zawsze jeśli był jakiś problem przy kasie to wystarczyło magiczne zdanie "proszę o wezwanie kierownika", a problem znikał.

Co do promocji w Lidlu to widziałem na własne oczy jak typ na parkingu przesypywał proszek do prania z opakowań Lidla to worków na śmieci i biegł ze świeżutkimi pustymi opakowaniami do kasy. Dodatkowa oszczędność na benzynie. Tego typu promocje to nie w PL Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 08:12

HOSSA BĘDZIE
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44224
Registration date : 03/09/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 08:21

OpCjOnEr napisał:
HOSSA BĘDZIE

chyba na jabłkach w lidlu Laughing
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 08:26

REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
HOSSA BĘDZIE

chyba na jabłkach w lidlu Laughing

Dzisiaj minutki FED. Z tego co czytam można się spodziewać, że nowy szef FED nie będzie
pieścił się z rynkami akcji. Wystarczy zapowiedź szybszego lub większego zacieśniania polityki
fiskalnej (cztery zamiast trzech podwyżek) i możemy mieć piękną katastrofę na janki indeksach.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 08:41

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
To na koniec podam przykład cichej promocji tzn takiej, o której sklep nawet nie wiedział, że ją robi.
W jakimś markecie na rybnym polędwica z łososia 90pln/kg standard price a dokładnie 89.99. Pewnego dnia patrzę jest 29.99 Shocked tak się przyglądam czy mi się coś nie pojebało ale nie - taka cena z dupy nagle i ani słowa że promocja czy coś; nic. No to wziąłem wsio co było za ladą jakieś 2.5kg i fucktycznie po tyle mi zważyli. Zajebiście dobre było.
Zachęcony tematem innym razem zachciało mi się jesiotra świeżego no ale 8 dych za kg.. ciul tam kawalek biorę a q mojemu zdumieniu nabiła się cena 35pln/kg no to znowu hurtem co było proszę zapakować i za Władka wyszło mi prawie 3kg jesiotra lol!  happy idę do kasy a tu jakiś cyrk.. prawie 250pln mi naliczyl typ.
What the fuck? Pokazuję mu metki a ten, że w systemie ma jesiotra po 8 dych... poleciał na rybny coś tam wyjaśniać i okazało się że jedna z wag ma źle przypisane ceny do kodów czy coś no to zrezygnowałem w takim razie.
Tak sobie myślę, że z tym łososiem to widocznie ktoś się po prostu jebnął przy wprowadzaniu ceny i nikt się nie kapnął że coś za tanio dobryżart dobryżart

To był przykład promocji nieświadomej. dobryżart komuś się 8 z 2 pojebała.

sprzedali ci za 29.99 zepsutą rybę niedobrze mi
a ty się jeszcze cieszysz
pamiętasz może jakie sranie miałeś po niej?
to zajrzyj do kajetu i odczytaj Twisted Evil

podejrzewam że wszystko kupujesz przeterminowane
i stąd te turbulencje jelitowe

To była wędzona, 4 wypasione kawały łososia i żadne stare bo tam mają dostawy z Ustki w środy a ja to brałem w piątek; jeszcze se zamroziłem na później bo tyle bym nie zżarł a smakowała wyśmienicie Very Happy
Żadnego srania specjalnego nie było jeśli to tak cię pasjonuje poza tym starą rybę jestem w stanie rozpoznać.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 08:49

Guru giełdy napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
To na koniec podam przykład cichej promocji tzn takiej, o której sklep nawet nie wiedział, że ją robi.
W jakimś markecie na rybnym polędwica z łososia 90pln/kg standard price a dokładnie 89.99. Pewnego dnia patrzę jest 29.99 Shocked tak się przyglądam czy mi się coś nie pojebało ale nie - taka cena z dupy nagle i ani słowa że promocja czy coś; nic. No to wziąłem wsio co było za ladą jakieś 2.5kg i fucktycznie po tyle mi zważyli. Zajebiście dobre było.
Zachęcony tematem innym razem zachciało mi się jesiotra świeżego no ale 8 dych za kg.. ciul tam kawalek biorę a q mojemu zdumieniu nabiła się cena 35pln/kg no to znowu hurtem co było proszę zapakować i za Władka wyszło mi prawie 3kg jesiotra lol!  happy idę do kasy a tu jakiś cyrk.. prawie 250pln mi naliczyl typ.
What the fuck? Pokazuję mu metki a ten, że w systemie ma jesiotra po 8 dych... poleciał na rybny coś tam wyjaśniać i okazało się że jedna z wag ma źle przypisane ceny do kodów czy coś no to zrezygnowałem w takim razie.
Tak sobie myślę, że z tym łososiem to widocznie ktoś się po prostu jebnął przy wprowadzaniu ceny i nikt się nie kapnął że coś za tanio dobryżart dobryżart

To był przykład promocji nieświadomej. dobryżart komuś się 8 z 2 pojebała.

sprzedali ci za 29.99 zepsutą rybę niedobrze mi
a ty się jeszcze cieszysz
pamiętasz może jakie sranie miałeś po niej?
to zajrzyj do kajetu i odczytaj Twisted Evil

podejrzewam że wszystko kupujesz przeterminowane
i stąd te turbulencje jelitowe

Biega po tych marketach jak nakręcony
Zamiast zjeść kaszę i pójść do kościoła

Co ja mam robić w kościele? Ateistą jestem i denerwują mnie te brednie. Klęczeć przed pedofilem jakimś. hgw co tam do hostii dosypane, może ministrant dla żartu się spuścił i po cichu ma radochę z baranów dobryżart

Za kaszą nie przepadam, raz na ruski rok zjem. Zdecydowanie wolę ryż a ostatnio tylko ten wcinam:

UFO 21 02  2018 r. Natco-brown-basmati-rice-

REWELKA

z kg jakieś 20 porcji wychodzi
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 08:54

Piotrek691 napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
HOSSA BĘDZIE

chyba na jabłkach w lidlu Laughing

Dzisiaj minutki FED. Z tego co czytam można się spodziewać, że nowy szef FED nie będzie
pieścił się z rynkami akcji. Wystarczy zapowiedź szybszego lub większego zacieśniania polityki
fiskalnej (cztery zamiast trzech podwyżek) i możemy mieć piękną katastrofę na janki indeksach.

o której ten cyrk?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44224
Registration date : 03/09/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 08:56

OpCjOnEr napisał:
Piotrek691 napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
HOSSA BĘDZIE

chyba na jabłkach w lidlu Laughing

Dzisiaj minutki FED. Z tego co czytam można się spodziewać, że nowy szef FED nie będzie
pieścił się z rynkami akcji. Wystarczy zapowiedź szybszego lub większego zacieśniania polityki
fiskalnej (cztery zamiast trzech podwyżek) i możemy mieć piękną katastrofę na janki indeksach.

o której ten cyrk?

skośnych oczu dostaniesz i skóra Ci się zażółci Twisted Evil
należy jeść pyry i kaszę
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44224
Registration date : 03/09/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 08:57

Piotrek691 napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
HOSSA BĘDZIE

chyba na jabłkach w lidlu Laughing

Dzisiaj minutki FED. Z tego co czytam można się spodziewać, że nowy szef FED nie będzie
pieścił się z rynkami akcji. Wystarczy zapowiedź szybszego lub większego zacieśniania polityki
fiskalnej (cztery zamiast trzech podwyżek) i możemy mieć piękną katastrofę na janki indeksach.

jak nie chcą krachu, to muszą spuścić powietrze z balonu
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 09:00

OpCjOnEr napisał:
Piotrek691 napisał:
REALISTA napisał:
OpCjOnEr napisał:
HOSSA BĘDZIE

chyba na jabłkach w lidlu Laughing

Dzisiaj minutki FED. Z tego co czytam można się spodziewać, że nowy szef FED nie będzie
pieścił się z rynkami akcji. Wystarczy zapowiedź szybszego lub większego zacieśniania polityki
fiskalnej (cztery zamiast trzech podwyżek) i możemy mieć piękną katastrofę na janki indeksach.

o której ten cyrk?

Jak zawsze ten cyrk rozpoczyna przedstawienie o 20.00 naszego czasu.
Przygotować popcorn i colę lol!
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 09:11

OpCjOnEr napisał:
To była wędzona, 4 wypasione kawały łososia i żadne stare bo tam mają dostawy z Ustki w środy a ja to brałem w piątek; jeszcze se zamroziłem na później bo tyle bym nie zżarł a smakowała wyśmienicie Very Happy
Żadnego srania specjalnego nie było jeśli to tak cię pasjonuje poza tym starą rybę jestem w stanie rozpoznać.

dobryżart

Po ośmiu latach w korpo zajmującym się przetwórstwem żywności zdradzę Ci mały sekret. Łosoś jest rybą hodowlaną. Największymi producentami surowca na świecie są Norwegia i Chile. Łososia hoduje się na skalę przemysłową w specjalnych zagrodach w fiordach. Żeby szybciej rosły i nie złapały zarazy dostają specjalną paszę i antybiotyki jak kurczaki czy świnki. Smacznego Very Happy

Z ciekawostek, o których mało kto wie Polska jest największym producentem i eksporterem wędzonego łososia na świecie. Oczywiście przerabiamy surowiec dostarczony z Norwegii mistrz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30185
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 09:15

http://niewygodne.info.pl/artykul8/04286-7-mieszkan-za-PO-2-mieszkania-za-PiS.htm

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30185
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 09:18

Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
To była wędzona, 4 wypasione kawały łososia i żadne stare bo tam mają dostawy z Ustki w środy a ja to brałem w piątek; jeszcze se zamroziłem na później bo tyle bym nie zżarł a smakowała wyśmienicie Very Happy
Żadnego srania specjalnego nie było jeśli to tak cię pasjonuje poza tym starą rybę jestem w stanie rozpoznać.

dobryżart

Po ośmiu latach w korpo zajmującym się przetwórstwem żywności zdradzę Ci mały sekret. Łosoś jest rybą hodowlaną. Największymi producentami surowca na świecie są Norwegia i Chile. Łososia hoduje się na skalę przemysłową w specjalnych zagrodach w fiordach. Żeby szybciej rosły i nie złapały zarazy dostają specjalną paszę i antybiotyki jak kurczaki czy świnki. Smacznego Very Happy

Z ciekawostek, o których mało kto wie Polska jest największym producentem i eksporterem wędzonego łososia na świecie. Oczywiście przerabiamy surowiec dostarczony z Norwegii mistrz

o łososiu norweskim hodowlanym nawet Norwegowie mówią że to syf
tam prawie cały Mendelejew się mieści lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 09:22

zibi napisał:

o łososiu norweskim hodowlanym nawet Norwegowie mówią że to syf
tam prawie cały Mendelejew się mieści lol!

Świeżutki łosoś z Ustki to cześć dostawy do zakładów Marine Harvest prosto z fermy w Norwegii lol!
Powrót do góry Go down
Sir Nick
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Sir Nick


Liczba postów : 852
Age : 47
Registration date : 01/11/2010

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 09:43

Piotrek691 napisał:
zibi napisał:

o łososiu norweskim hodowlanym nawet Norwegowie mówią że to syf
tam prawie cały Mendelejew się mieści lol!

Świeżutki łosoś z Ustki to cześć dostawy do zakładów Marine Harvest prosto z fermy w Norwegii lol!

Świeży łosoś może być mrożony przez wiele miesięcy i dalej może być sprzedawany jako świeży bo liczy się czas zamrożenia po złowieniu.

Te hodowlane łososie z Norwegii mają też ogromną ilość rtęci która jest dodawana do karmy. (niezjedzona karma opada na dno i gniła - pojawiały się groźne bakterie chorobotwórcze, po dodaniu rtęci bakterie się nie namnażają, a nie ma norm dotyczących rtęci w rybach. :-)
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30185
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 09:49




https://www.tvn24.pl/holandia-ma-problem-z-przestepcami-policjanci-mowia-o-narkopanstwie,816830,s.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44224
Registration date : 03/09/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 10:14

plum plum plum

nic sie nie dzieje
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 10:17

nic się nie dzieje Twisted Evil

pałowanie

Cały świat czeka z zapartym stolcem na...?
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30185
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 10:26

taki Lisienko ma zajebiśćcie w Polsce sra na Polaków i luzik , jak by takie numery odpierdzielał w swoim ojczystym kraju na Białorusi to by Łukaszenka już dawno boczku przypiekł Evil or Very Mad

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 10:28

Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
To była wędzona, 4 wypasione kawały łososia i żadne stare bo tam mają dostawy z Ustki w środy a ja to brałem w piątek; jeszcze se zamroziłem na później bo tyle bym nie zżarł a smakowała wyśmienicie Very Happy
Żadnego srania specjalnego nie było jeśli to tak cię pasjonuje poza tym starą rybę jestem w stanie rozpoznać.

dobryżart

Po ośmiu latach w korpo zajmującym się przetwórstwem żywności zdradzę Ci mały sekret. Łosoś jest rybą hodowlaną. Największymi producentami surowca na świecie są Norwegia i Chile. Łososia hoduje się na skalę przemysłową w specjalnych zagrodach w fiordach. Żeby szybciej rosły i nie złapały zarazy dostają specjalną paszę i antybiotyki jak kurczaki czy świnki. Smacznego Very Happy

Z ciekawostek, o których mało kto wie Polska jest największym producentem i eksporterem wędzonego łososia na świecie. Oczywiście przerabiamy surowiec dostarczony z Norwegii mistrz

No to co? Ważne że smakował.
Jakby tak się sugerować takimi rzeczami to by z głodu zdechł. Pokaż mi co w dzisiejszym świecie jest totalnie zdrowe i bez chemii robione? pirat
Byle gówno qpisz to zawiera skrobię modyfikowaną, olej palmowy rafinowany, cukier, glutaminuan sodu itp.
To ja juś wolę tego łososia.
Poza tym mrożenie jest najlepszym sposobem przechowywania żywności i sam mrożę wiele rzeczy. Nie widzę niczego złego w mrożeniu.

Halibuty i tuńczyki "świeże" też docierają do sklepów po rozmrożeniu (co nawet pisze na opakowaniach czasem) bo w Bałtyq to nie pływa i w transporcie by zgniły ze względu na czas.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. EmptySro 21 Lut 2018, 10:29

Czasem trafi się łosoś bałtycki (szary) albo alaskański ale ten to rzadko i w chooy drogi.
Norweg jest dobry.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 21 02  2018 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 21 02 2018 r.   UFO 21 02  2018 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 21 02 2018 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» UFO 25 01 2018 r.
» UFO 14 02 2018 r.
» UFO 05 03 2018 r.
» UFO 23 03 2018 r.
» UFO 12 04 2018 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: