Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 02 08 2019 r.

Go down 
+12
Zygmunt de Bill
HIOB
zibi
mariner
Brutus
REALISTA
Diablo
Osły
Sir Nick
MICHU
Piotrek691
dziadek
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 00:03

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Hiob, Neuron, Sir Nick,

Administrator do spraw technicznych: Dziadek

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 00:04

1 i ni kuta Zygmuś cheers
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 00:15

UFO 02 08  2019 r. Img_2078

A miał być Megafon.
Tylko że spadkowy kanał zatrzymał wzrosty. scratch
Powrót do góry Go down
Sir Nick
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Sir Nick


Liczba postów : 852
Age : 47
Registration date : 01/11/2010

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 00:41

Brutus napisał:
Diablo napisał:
Pytanie do administracji, co takiego wczoraj zrobilem, oraz co zrobil brutus ze zostalismy zbanowani przez Sir Nic czy pic,
Czy mam rozumiec ze dzialania kapusia marinera od dzis bedzie na prawie?
Ja mam dokładnie wyjebane na bana od kogoś kto ma poglądy jeszcze bardziej pokręcone niż Indiana.
Mariner co piątek jak się napije to przecież otwarcie mówi o swoich preferencjach pisząc o sexie męsko-męskim czy też z pieskiem Shocked affraid
Moderator zamiast zbanować zboka nieheronormatywnego, przyjebał się do mnie, stąd moje pytanie do Admina : który punkt regulaminu złamałem pisząc to co napisałem, spokojnie i bez wulgaryzmów scratch
Ja rozumiem że teraz jest moda na popieranie LGBT ale apeluje, nie przesadzajmy!
Żeby było jasne, nie mam nic przeciwko preferencjom sexualnym kol. Marynera (z wyjątkiem tych bezeceństw z pieskami) ale nie lubie hipokryzji, nie lubię jak złodziej zamiast siedzieć cicho lata po rynku i wydziera się : "łapać złodzieja". lol!

Ban był za złamanie regulaminu:
"13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę)."

Każdy o SOBIE może napisać, że jest pedałem (idiotą, narkomanem, itp.) co będzie u mnie wywoływać pewien niesmak jednak jest to na forum dozwolone.
Zabronione są jednak tego typu określenia do innych użytkowników forum - za to będę banował (oczywiście w miarę możliwości).
BP niedawno pisał, że koniec na forum obrażania innych użytkowników i miał moje poparcie. Nie będę się z tego wycofywał tylko dlatego, że BP odszedł.
Jestem aktualnie na urlopie i nie czytam forum na bieżąco, ale jeśli mogę to będę reagował.

Pozdrawiam
Sir Nick
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 05:46

Sir Nick napisał:
Brutus napisał:
Diablo napisał:
Pytanie do administracji, co takiego wczoraj zrobilem, oraz co zrobil brutus ze zostalismy zbanowani przez Sir Nic czy pic,
Czy mam rozumiec ze dzialania kapusia marinera od dzis bedzie na prawie?
Ja mam dokładnie wyjebane na bana od kogoś kto ma poglądy jeszcze bardziej pokręcone niż Indiana.
Mariner co piątek jak się napije to przecież otwarcie mówi  o swoich preferencjach pisząc o sexie męsko-męskim czy też z pieskiem Shocked  affraid
Moderator zamiast zbanować zboka nieheronormatywnego, przyjebał się do mnie, stąd moje pytanie do Admina : który punkt regulaminu złamałem pisząc to co napisałem, spokojnie i bez wulgaryzmów scratch
Ja rozumiem że teraz jest moda na popieranie LGBT ale apeluje, nie przesadzajmy!
Żeby było jasne, nie mam nic przeciwko preferencjom sexualnym kol. Marynera (z wyjątkiem tych bezeceństw z pieskami) ale nie lubie hipokryzji, nie lubię jak złodziej zamiast siedzieć cicho lata po rynku i wydziera się : "łapać złodzieja". lol!

Ban był za złamanie regulaminu:
"13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę)."

Każdy o SOBIE może napisać, że jest pedałem (idiotą, narkomanem, itp.) co będzie u mnie wywoływać pewien niesmak jednak jest to na forum dozwolone.
Zabronione są jednak tego typu określenia do innych użytkowników forum - za to będę banował (oczywiście w miarę możliwości).
BP niedawno pisał, że koniec na forum obrażania innych użytkowników i miał moje poparcie. Nie będę się z tego wycofywał tylko dlatego, że BP odszedł.
Jestem aktualnie na urlopie i nie czytam forum na bieżąco, ale jeśli mogę to będę reagował.

Pozdrawiam
Sir Nick

głupi pkt regulaminu -nowomowa ,poprawnosc ...

jesli ktos sie nie zna  i stwierdzam - widze  ze jest osłem lub baranem (murzynem ) to nie moge tego napisac WPROST bo sie poczuje obrazony ???  
to jak z LGBT lub antysemityzmem albo murzynem czy cyganem

Cygan ktory kojarzy sie ze zlodziejem -i slusznie bo to taka ich wielowiekowa tradycja
obrazi sie za Cygana i chce byc Romem -bo Romowie nie kradli Very Happy
Niemiec ktory nie chce odpowiadac za wojne mowi ze to robili Naziści a on jest ofiarą wojny .. Very Happy

itd,itd

a wiec glupi pkt regulaminu bo nie pozwala pisac obiektywnej prawdy

albo doprecyzować pojecie "obrażania "
bo ja moge sie czuc obrazony za wszystko co ktos o mnie napisze
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 07:04

Sir Nick napisał:
Brutus napisał:
Diablo napisał:
Pytanie do administracji, co takiego wczoraj zrobilem, oraz co zrobil brutus ze zostalismy zbanowani przez Sir Nic czy pic,
Czy mam rozumiec ze dzialania kapusia marinera od dzis bedzie na prawie?
Ja mam dokładnie wyjebane na bana od kogoś kto ma poglądy jeszcze bardziej pokręcone niż Indiana.
Mariner co piątek jak się napije to przecież otwarcie mówi  o swoich preferencjach pisząc o sexie męsko-męskim czy też z pieskiem Shocked  affraid
Moderator zamiast zbanować zboka nieheronormatywnego, przyjebał się do mnie, stąd moje pytanie do Admina : który punkt regulaminu złamałem pisząc to co napisałem, spokojnie i bez wulgaryzmów scratch
Ja rozumiem że teraz jest moda na popieranie LGBT ale apeluje, nie przesadzajmy!
Żeby było jasne, nie mam nic przeciwko preferencjom sexualnym kol. Marynera (z wyjątkiem tych bezeceństw z pieskami) ale nie lubie hipokryzji, nie lubię jak złodziej zamiast siedzieć cicho lata po rynku i wydziera się : "łapać złodzieja". lol!

Ban był za złamanie regulaminu:
"13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę)."

Każdy o SOBIE może napisać, że jest pedałem (idiotą, narkomanem, itp.) co będzie u mnie wywoływać pewien niesmak jednak jest to na forum dozwolone.
Zabronione są jednak tego typu określenia do innych użytkowników forum - za to będę banował (oczywiście w miarę możliwości).
BP niedawno pisał, że koniec na forum obrażania innych użytkowników i miał moje poparcie. Nie będę się z tego wycofywał tylko dlatego, że BP odszedł.
Jestem aktualnie na urlopie i nie czytam forum na bieżąco, ale jeśli mogę to będę reagował.

Pozdrawiam
Sir Nick

Jaka piekna manipulacja, ta kulture wypowiedzi mozna do wszystkiego sie przyczepic, jakos ci nie przeszkadza homofobiczne teksty marinera Very Happy
Brutus nie używał niecenzuralnych słów,  smierdzisz prawakiem.

Przypominasz mi tego dupka:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rodzinne-loty-kuchcinskiego-obstawiaja-az-dwie-ekipy-ochroniarzy-sop/v0nywqh
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 07:12

Kupujecie akcje ? ( pytanie nie dotyczy Indiany ). I jaki jest Wasz stosunek do rynku i do HIOBA ?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 07:21

DM PKO BP liderem obrotów na GPW w lipcu, na drugim miejscu JP Morgan
PAP - Biznes
1 sie 2019, 21:49

zgadnijcie, z którego biura jest Gaciowy i z którego szła sprzedaż a z którego kupno ? Laughing
Powrót do góry Go down
Brutus

Brutus


Liczba postów : 829
Age : 46
Location : Dom zły!!!
Registration date : 03/09/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 07:43

Zwróciłem uwagę że jeden z Userów dziesiątki razy zwraca się do kolegów per "jebał cie pies" Shocked Widać z tych wpisów jakiś rodzaj fascynacji affraid i według mnie to nie jest przypadek.
Kol. Admin zamiast mnie banować powinien (moim zdaniem) przypomnieć delikwentowi że to nie tylko obrzydliwość ale i przestępstwo (art. 202 kk).
Sprawa się komplikuje o tyle że skrytykowany User, podobnie jak mod jest pisowcem.....no to jazda po mnie!
Tylko że ja też mam prawicowe, konserwatywne poglądy. Nie wstyd Wam?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 07:49

Brutus napisał:
Zwróciłem uwagę że jeden z Userów dziesiątki razy zwraca się do kolegów per "jebał cie pies" Shocked  Widać z tych wpisów jakiś rodzaj fascynacji affraid  i według mnie to nie jest przypadek.
Kol. Admin zamiast mnie banować powinien  (moim zdaniem) przypomnieć delikwentowi że to nie tylko obrzydliwość ale i przestępstwo (art. 202 kk).
Sprawa się komplikuje o tyle że skrytykowany User, podobnie jak mod jest pisowcem.....no to jazda po mnie!
Tylko że ja też mam prawicowe, konserwatywne poglądy.  Nie wstyd Wam?

ad vocem... PiS jest taką prawicą jak ja giełdowym bykiem Laughing
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 07:51

REALISTA napisał:
DM PKO BP liderem obrotów na GPW w lipcu, na drugim miejscu JP Morgan
PAP - Biznes
1 sie 2019, 21:49

zgadnijcie, z którego biura jest Gaciowy i z którego szła sprzedaż a z którego kupno ? Laughing


Witam cheers

Bociana dziobał szpak potem była zmiana szpak dziobał bociana potem były 3 takie zman ile razy szpak był dziobany ? lol!
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 08:10

zacytuj i podaj datę
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 08:40

mariner napisał:
zacytuj i podaj datę

Spadaj kapusiu niedobrze mi
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30177
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 08:45

Diablo napisał:
mariner napisał:
zacytuj i podaj datę

Spadaj kapusiu niedobrze mi

jeden cham z lewa drugi cham z prawa , obaj siebie warci lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 08:48

patole w kiecunach Evil or Very Mad

http://wyborcza.pl/7,75399,25050435,chile-jezuita-seksualny-maniak-posmiertnie-zdemaskowany.html#s=BoxOpImg2

Chile: Sławny jezuita pośmiertnie zdemaskowany. Ksiądz Renato Poblete gwałcił dziesiątki kobiet

oczywiście jego przelożeni za jego życia o niczym nie wiedzieli niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 08:49

zibi napisał:
Diablo napisał:
mariner napisał:
zacytuj i podaj datę

Spadaj kapusiu niedobrze mi

jeden cham z lewa drugi cham z  prawa , obaj siebie warci lol!

A ty pedal ktory jebie Tuska niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 08:54

REALISTA napisał:
patole w kiecunach Evil or Very Mad

http://wyborcza.pl/7,75399,25050435,chile-jezuita-seksualny-maniak-posmiertnie-zdemaskowany.html#s=BoxOpImg2

Chile: Sławny jezuita pośmiertnie zdemaskowany. Ksiądz Renato Poblete gwałcił dziesiątki kobiet

oczywiście jego przelożeni za jego życia o niczym nie wiedzieli niedobrze mi

to jakis hujoegzorcysta  Very Happy  Very Happy
zaganiaczem wyganiał z nich diabla

tez bym tak chciał Embarassed
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 08:55

koledzy,
wyluzujcie
bo potraktuję was hurtowo
flower
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 08:58

HIOB napisał:
koledzy,
wyluzujcie
bo potraktuję was hurtowo
flower

zluzujcie majty Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:10

zibi napisał:
Diablo napisał:
mariner napisał:
zacytuj i podaj datę

Spadaj kapusiu niedobrze mi

jeden cham z lewa drugi cham z  prawa , obaj siebie warci lol!

a ty w środku
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:12

mariner napisał:
zibi napisał:
Diablo napisał:
mariner napisał:
zacytuj i podaj datę

Spadaj kapusiu niedobrze mi

jeden cham z lewa drugi cham z  prawa , obaj siebie warci lol!

a ty w środku

Ooo mariner, kapus ale ma przeblyski logicznego myslenia UFO 02 08  2019 r. 767691
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:14

Piotrek wrócił juz z Radomia ???
Opcjoner wrócił juz z Lidla ?
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6334
Registration date : 22/12/2011

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:17

Osły napisał:
REALISTA napisał:
patole w kiecunach Evil or Very Mad

http://wyborcza.pl/7,75399,25050435,chile-jezuita-seksualny-maniak-posmiertnie-zdemaskowany.html#s=BoxOpImg2

Chile: Sławny jezuita pośmiertnie zdemaskowany. Ksiądz Renato Poblete gwałcił dziesiątki kobiet

oczywiście jego przelożeni za jego życia o niczym nie wiedzieli niedobrze mi

to jakis hujoegzorcysta  Very Happy  Very Happy
zaganiaczem wyganiał z nich diabla

tez bym tak chciał Embarassed

Diabeł Cię opętał ?
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6334
Registration date : 22/12/2011

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:21

Diablo napisał:
zibi napisał:
Diablo napisał:
mariner napisał:
zacytuj i podaj datę

Spadaj kapusiu niedobrze mi

jeden cham z lewa drugi cham z  prawa , obaj siebie warci lol!

A ty pedal ktory jebie Tuska niedobrze mi

Na naszym portalu, nastąpiło tradycyjne powitanie uczestników, teraz pokażemy jak trejdować. Panie Michu, prosimy o klika wskazówek jak z tysiąca dojść do miliona ....
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:26

Osły napisał:
Piotrek wrócił juz  z Radomia ???
Opcjoner wrócił juz z Lidla ?

Jeszcze niestety nie wróciłem. Very Happy
Za to wczoraj przytuliłem 150 pejsów na Jenocie. zarabiam
Kolejne transakcje za Twoją radą ogłaszam dopiero po ich zamknięciu.
Rzyt czuwa Suspect

Luźne gadki zatapiają statki Laughing

UFO 02 08  2019 r. Przech90

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:26

Zygmunt de Bill napisał:
Diablo napisał:
zibi napisał:
Diablo napisał:
mariner napisał:
zacytuj i podaj datę

Spadaj kapusiu niedobrze mi

jeden cham z lewa drugi cham z  prawa , obaj siebie warci lol!

A ty pedal ktory jebie Tuska niedobrze mi

Na naszym portalu, nastąpiło tradycyjne powitanie uczestników, teraz pokażemy jak trejdować. Panie Michu, prosimy o klika wskazówek jak z tysiąca dojść do miliona ....

łopaty za tysiąc
i
Żuławy
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:26

Zygmunt de Bill napisał:
Diablo napisał:
zibi napisał:
Diablo napisał:
mariner napisał:
zacytuj i podaj datę

Spadaj kapusiu niedobrze mi

jeden cham z lewa drugi cham z  prawa , obaj siebie warci lol!

A ty pedal ktory jebie Tuska niedobrze mi

Na naszym portalu, nastąpiło tradycyjne powitanie uczestników, teraz pokażemy jak trejdować. Panie Michu, prosimy o klika wskazówek jak z tysiąca dojść do miliona ....

Poranna wymiana uprzejmości dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:30

Marszalek Kuchcinski jest idealnym przykladem prawaka, zero honoru, innych umoralnia a sam pierdoli nieletnia, wozi rodzinke i ziomkow luksuowym samolotem,  za kase podatnikow, kupuja glosy za kase klasy sredniej, no bo jakos trudno mi uwierzyc ze sciana wschodnia grzecznie placi podatki, pierdola sie za 500+ niedobrze mi  sie chce, jak sie na to patrzy, dlatego wszystko co zarabiam od razu wyprowdzam kase za granice, i moge pokazac srodkowy palec PISobolszewikom. Ja 500+ nie bede finansowal, do roboty jebane dziecioroby prawackie.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:36

Diablo napisał:
Marszalek Kuchcinski jest idealnym przykladem prawaka, zero honoru, innych umoralnia a sam pierdoli nieletnia, wozi rodzinke i ziomkow luksuowym samolotem,  za kase podatnikow, kupuja glosy za kase klasy sredniej, no bo jakos trudno mi uwierzyc ze sciana wschodnia grzecznie placi podatki, pierdola sie za 500+ niedobrze mi  chce, jak sie na to patrzy, dlatego wszystko co zarabiam od razu wyprowdzam kase za granice, i moge pokazac srodkowy palec PISobolszewikom. Ja 500+ nie bede finansowal, do roboty jebane dziecioroby prawackie.


o jednym zapomniałeś (nie wiesz ? Evil or Very Mad )


Na pokład samolotu był zamawiany catering dla pana marszałka - zaznaczył.


https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/loty-marszalka-sejmu-marka-kuchcinskiego-dokumenty-i-wyniki-kontroli-poselskiej,957627.html

jak blisko juz do POwskich ośmiorniczek Mad
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. EmptyPią 02 Sie 2019, 09:38

Osły napisał:
Diablo napisał:
Marszalek Kuchcinski jest idealnym przykladem prawaka, zero honoru, innych umoralnia a sam pierdoli nieletnia, wozi rodzinke i ziomkow luksuowym samolotem,  za kase podatnikow, kupuja glosy za kase klasy sredniej, no bo jakos trudno mi uwierzyc ze sciana wschodnia grzecznie placi podatki, pierdola sie za 500+ niedobrze mi  chce, jak sie na to patrzy, dlatego wszystko co zarabiam od razu wyprowdzam kase za granice, i moge pokazac srodkowy palec PISobolszewikom. Ja 500+ nie bede finansowal, do roboty jebane dziecioroby prawackie.


o jednym zapomniałeś (nie wiesz ?  Evil or Very Mad  )


Na pokład samolotu był zamawiany catering dla pana marszałka - zaznaczył.


https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/loty-marszalka-sejmu-marka-kuchcinskiego-dokumenty-i-wyniki-kontroli-poselskiej,957627.html

jak  blisko juz do POwskich ośmiorniczek    Mad

Jadlem w restauracji te osmiorniczki , cos kolo 40zl to kosztowalo, jak to ma sie do lotow Kuchcinskiego, ktore kosztuja nawet 100k Pln??


Ostatnio zmieniony przez Diablo dnia Pią 02 Sie 2019, 09:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 02 08  2019 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO 02 08 2019 r.   UFO 02 08  2019 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 02 08 2019 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 04 01 2019 r.
» UFO 23 01 2019 r.
» UFO 11 02 2019 r.
» UFO 17 04 2019 r.
» UFO 31 05 2019 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: