Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 09-10 01 2021 r. Weekend

Go down 
+11
pike
Retsjam
Frater
dex
REALISTA
neuron
Diablo
Reser
Odyseusz
zibi
dziadek
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 21:54

pike napisał:
Market Trader napisał:
Polska tolerancja wobec innostrańców:
https://wawalove.wp.pl/warszawa-zaatakowal-nozem-w-hostelu-6595778866985856a

affraid

Pewnych rzeczy się nie zapomina, i mi zawsze Ukraińcy z UPA się będą kojarzyć, chociaż raczej nie dźgałbym nikogo nożem z tego powodu.

a mnie się kojarzy z ikonami i prawosławiem

geek
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:09

Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6817
Registration date : 22/12/2011

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:15

Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Putin się zbroi na potęgę  What a Face What a Face What a Face

Jak nam puknie parę rakietek to te zamówione na papierze jankeskie Patrioty raczej nie pomogą.  Rolling Eyes

ale jaki by miał w tym cel ???

Nie wiem ale zmianą konstytucji zapewnił sobie dożywotnią władzę niczym car więc jeszcze przez sporo lat będzie nas straszył.
W ogóle jak to się stało, że te uje mają ten obwód kaliningradzki? Potrzebni są nad Bałtykiem jak dupa do srania.  Evil or Very Mad

Zapłaciłeś podatki? Osioł dla wnuczka potrzebuje.

A co mnie to obchodzi? rendeer Chciał wnuczka niech go finansuje. Nie mój wnuczek.
Co ja z tego będę miał?

Zdrowy system monetarny. Jest oparty na dzietności. Dex Ci to już rok wyjaśnia, a Ty nic nie kumasz dalej. Nie wiem, czy wybranie Cię na przewodniczącego "Normali razem" to był dobry wybór?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:20

Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Putin się zbroi na potęgę  What a Face What a Face What a Face

Jak nam puknie parę rakietek to te zamówione na papierze jankeskie Patrioty raczej nie pomogą.  Rolling Eyes

ale jaki by miał w tym cel ???

Nie wiem ale zmianą konstytucji zapewnił sobie dożywotnią władzę niczym car więc jeszcze przez sporo lat będzie nas straszył.
W ogóle jak to się stało, że te uje mają ten obwód kaliningradzki? Potrzebni są nad Bałtykiem jak dupa do srania.  Evil or Very Mad

Zapłaciłeś podatki? Osioł dla wnuczka potrzebuje.

A co mnie to obchodzi? rendeer  Chciał wnuczka niech go finansuje. Nie mój wnuczek.
Co ja z tego będę miał?

Zdrowy system monetarny. Jest oparty na dzietności. Dex Ci to już rok wyjaśnia, a Ty nic nie kumasz dalej. Nie wiem, czy wybranie Cię na przewodniczącego "Normali razem" to był dobry wybór?

Ja to qmam bo nie jestem durny. Ale się z tym nie zgadzam bo dex nie ma racji a to co innego.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50676
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:23

Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Putin się zbroi na potęgę  What a Face What a Face What a Face

Jak nam puknie parę rakietek to te zamówione na papierze jankeskie Patrioty raczej nie pomogą.  Rolling Eyes

ale jaki by miał w tym cel ???

Nie wiem ale zmianą konstytucji zapewnił sobie dożywotnią władzę niczym car więc jeszcze przez sporo lat będzie nas straszył.
W ogóle jak to się stało, że te uje mają ten obwód kaliningradzki? Potrzebni są nad Bałtykiem jak dupa do srania.  Evil or Very Mad

Zapłaciłeś podatki? Osioł dla wnuczka potrzebuje.

A co mnie to obchodzi? rendeer  Chciał wnuczka niech go finansuje. Nie mój wnuczek.
Co ja z tego będę miał?

Zdrowy system monetarny. Jest oparty na dzietności. Dex Ci to już rok wyjaśnia, a Ty nic nie kumasz dalej. Nie wiem, czy wybranie Cię na przewodniczącego "Normali razem" to był dobry wybór?

tez zaczynam miec wątpliwości ..?

niech zacznie w końcu płacić podatki albo...
robić dzieci (na swoje konto = wychowywać )

bo to co On teraz robi jest BARDZO  złym przekładem dla wyborców
i nawet progu wyborczego nie pokonamy Evil or Very Mad

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:26

o dzietność się nie martwcie
to juś jest poza waszym zasięgiem
jak przyjadą goście z południa
to pokażą co to dzietność
będzie zmiana rządu i sprawy migrantów ruszą do przodu
geek
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50676
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:28

Odyseusz napisał:
pike napisał:
Market Trader napisał:
Polska tolerancja wobec innostrańców:
https://wawalove.wp.pl/warszawa-zaatakowal-nozem-w-hostelu-6595778866985856a

affraid

Pewnych rzeczy się nie zapomina, i mi zawsze Ukraińcy z UPA się będą kojarzyć, chociaż raczej nie dźgałbym nikogo nożem z tego powodu.

a mnie się kojarzy z ikonami i prawosławiem

geek

a mnie sie kojarza z ludźmi ktorzy o godzinie 5-tej rano
zapierdalają do uczciwej pracy

gdy 99% tych co im Oni przeszkadzają spi jeszcze smacznie
i wiekszosc z nich w życiu uczciwa pracą sie nie skalała Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50676
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:35

ponoć Trump przed końcem kadencji będzie chciał ułaskawić siebie samego

Twisted Evil
wariat wariat

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:37

AgroTrader napisał:
ponoć Trump przed końcem kadencji będzie chciał ułaskawić siebie samego

Twisted Evil
wariat wariat

Niech on się do psychiatryka sam skieruje bo do normalnego to mu daleko.
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:38

AgroTrader napisał:
ponoć Trump przed końcem kadencji będzie chciał ułaskawić siebie samego

Twisted Evil
wariat wariat

nie wiem
jutro będzie dzwonił do mnie to się dowiem

geek
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 22:40

Odyseusz napisał:
o dzietność się nie martwcie
to juś jest poza waszym zasięgiem
jak przyjadą goście z południa
to pokażą co to dzietność
będzie zmiana rządu i sprawy migrantów ruszą do przodu
geek

W dupie chyba. Europa powoli mądrzeję. Ważne persony w Niderlandach i Helmutni jawnie mówią, że mają ich dosyć.
Do UK też już tak łatwo nie pofruną bo immigration points nie zdobędą.
Powoli czas imigrantów w Europie się kończy chyba że przewidujesz jakieś siłowe rozwiązania.
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 23:01

Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
o dzietność się nie martwcie
to juś jest poza waszym zasięgiem
jak przyjadą goście z południa
to pokażą co to dzietność
będzie zmiana rządu i sprawy migrantów ruszą do przodu
geek

W dupie chyba. Europa powoli mądrzeję. Ważne persony w Niderlandach i Helmutni jawnie mówią, że mają ich dosyć.
Do UK też już tak łatwo nie pofruną bo immigration points nie zdobędą.
Powoli czas imigrantów w Europie się kończy chyba że przewidujesz jakieś siłowe rozwiązania.

prawdziwe informacje są kasowane
ślady są zacierane a tropy mylone
nie ma innej możliwości niż dzieło, które zostało zapoczątkowane
z woli Pana Niebios

geek
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 23:09

Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
o dzietność się nie martwcie
to juś jest poza waszym zasięgiem
jak przyjadą goście z południa
to pokażą co to dzietność
będzie zmiana rządu i sprawy migrantów ruszą do przodu
geek

W dupie chyba. Europa powoli mądrzeję. Ważne persony w Niderlandach i Helmutni jawnie mówią, że mają ich dosyć.
Do UK też już tak łatwo nie pofruną bo immigration points nie zdobędą.
Powoli czas imigrantów w Europie się kończy chyba że przewidujesz jakieś siłowe rozwiązania.

prawdziwe informacje są kasowane
ślady są zacierane a tropy mylone
nie ma innej możliwości niż dzieło, które zostało zapoczątkowane
z woli Pana Niebios

geek

Ale którego?
Bo ci, o których piszesz, mają innego Pana niż ten, w którego wierzysz i może dojść do nieporozumień czyj Pan jest najczyjszy a oni to rozwiązują za pomocą maczety.
Wystarczy spojrzeć co się dzieje w Nigerii.
Panowie halal - delikatnie ujmując - słabo tolerują żydowskiego wisielca na krzyżu więc lepiej juś wqwaj na blachę sury Koranu.
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 23:14

Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
o dzietność się nie martwcie
to juś jest poza waszym zasięgiem
jak przyjadą goście z południa
to pokażą co to dzietność
będzie zmiana rządu i sprawy migrantów ruszą do przodu
geek

W dupie chyba. Europa powoli mądrzeję. Ważne persony w Niderlandach i Helmutni jawnie mówią, że mają ich dosyć.
Do UK też już tak łatwo nie pofruną bo immigration points nie zdobędą.
Powoli czas imigrantów w Europie się kończy chyba że przewidujesz jakieś siłowe rozwiązania.

prawdziwe informacje są kasowane
ślady są zacierane a tropy mylone
nie ma innej możliwości niż dzieło, które zostało zapoczątkowane
z woli Pana Niebios

geek

Ale którego?
Bo ci, o których piszesz, mają innego Pana niż ten, w którego wierzysz i może dojść do nieporozumień czyj Pan jest najczyjszy a oni to rozwiązują za pomocą maczety.
Wystarczy spojrzeć co się dzieje w Nigerii.
Panowie halal - delikatnie ujmując - słabo tolerują żydowskiego wisielca na krzyżu więc lepiej juś wqwaj na blachę sury Koranu.
To są tylko emanacje
więc Allah też jest do przyjęcia

geek
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 23:31

Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
o dzietność się nie martwcie
to juś jest poza waszym zasięgiem
jak przyjadą goście z południa
to pokażą co to dzietność
będzie zmiana rządu i sprawy migrantów ruszą do przodu
geek

W dupie chyba. Europa powoli mądrzeję. Ważne persony w Niderlandach i Helmutni jawnie mówią, że mają ich dosyć.
Do UK też już tak łatwo nie pofruną bo immigration points nie zdobędą.
Powoli czas imigrantów w Europie się kończy chyba że przewidujesz jakieś siłowe rozwiązania.

prawdziwe informacje są kasowane
ślady są zacierane a tropy mylone
nie ma innej możliwości niż dzieło, które zostało zapoczątkowane
z woli Pana Niebios

geek

Ale którego?
Bo ci, o których piszesz, mają innego Pana niż ten, w którego wierzysz i może dojść do nieporozumień czyj Pan jest najczyjszy a oni to rozwiązują za pomocą maczety.
Wystarczy spojrzeć co się dzieje w Nigerii.
Panowie halal - delikatnie ujmując - słabo tolerują żydowskiego wisielca na krzyżu więc lepiej juś wqwaj na blachę sury Koranu.
To są tylko emanacje
więc Allah też jest do przyjęcia

geek

Z maczetą nad głową to wszystko jest do przyjęcia, nawet qqrydza w oq Saurona dobryżart
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 23:33

Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
o dzietność się nie martwcie
to juś jest poza waszym zasięgiem
jak przyjadą goście z południa
to pokażą co to dzietność
będzie zmiana rządu i sprawy migrantów ruszą do przodu
geek

W dupie chyba. Europa powoli mądrzeję. Ważne persony w Niderlandach i Helmutni jawnie mówią, że mają ich dosyć.
Do UK też już tak łatwo nie pofruną bo immigration points nie zdobędą.
Powoli czas imigrantów w Europie się kończy chyba że przewidujesz jakieś siłowe rozwiązania.

prawdziwe informacje są kasowane
ślady są zacierane a tropy mylone
nie ma innej możliwości niż dzieło, które zostało zapoczątkowane
z woli Pana Niebios

geek

Ale którego?
Bo ci, o których piszesz, mają innego Pana niż ten, w którego wierzysz i może dojść do nieporozumień czyj Pan jest najczyjszy a oni to rozwiązują za pomocą maczety.
Wystarczy spojrzeć co się dzieje w Nigerii.
Panowie halal - delikatnie ujmując - słabo tolerują żydowskiego wisielca na krzyżu więc lepiej juś wqwaj na blachę sury Koranu.
To są tylko emanacje
więc Allah też jest do przyjęcia

geek

Z maczetą nad głową to wszystko jest do przyjęcia, nawet qqrydza w oq Saurona dobryżart



geek

Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyNie 10 Sty 2021, 23:47



taniec białych dziewczyn jest jak ćwiczenia kung fu chłopców
tu nie ma żadnego wdzięku ( jedyny wyjątek stanowi Azjatka)
wymieszanie genetyczne z innymi rasami jest koniecznością!

geek
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13776
Registration date : 14/09/2010

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyPon 11 Sty 2021, 00:15

Market Trader napisał:
dex napisał:

BTW kryptowaluty są jak najbardziej oprocentowane. Rynkowa stopa procentowa dla pożyczki w BTC zabezpieczonej USDT z LtV 60% wynosi 18,25% w skali roku.  affraid
https://www.binance.com/pl/loan

Podobna stopa procentowa wychodzi z bazy pomiędzy miesięcznymi kontraktami na BTC a ceną spot, która wynosi ~1.7% miesięcznie czyli ~20% rocznie. Co w gruncie rzeczy oznacza, że rynek oczekuje, że cena BTC w USD będzie rosła ~20% rocznie.

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 A5tEp20y

Choć dla większości kryptowalut krótkoterminowe stopy są między 4-8%, co i tak praktycznie wyklucza ich użycie jako medium wymiany, i po prostu nie opłaca się ich wydawać, bo są wyżej oprocentowane niż obligacje korporacyjne o ratingu AAA.
https://defirate.com/loans/

No fucktycznie jest  Shocked Stopa to nie wszystko bo zmienność qrsu dochodzi. Pożyczkodawca zyska te 18.5% a może w tym czasie na qrsie stracić 30% np. 
Równie dobrze venezuelskich bolivarów się nie opłaca wydawać bo są coraz wyżej oprocentowane  Laughing Laughing  tylko co z tego? Miliard % od gówna pozostaje dalej gównem.

No i po to właśnie są kontrakty na bitcoina, że pożyczkodawca może się zahedżować na wypadek zmiany kursu i zainkasuje 18,5%. Jeśli dobrze rozumiem, dlatego też jest takie wysokie LtV dla pożyczek w BTC, bo pożyczkodawcy potrzebują USD na depozyty dla shortów.

Market Trader napisał:

Odraczanie w czasie konsumpcji też nie trwa wiecznie bo w końcu brak zaspokojenia pewnych potrzeb zacznie bardziej doskwierać niż potencjalna strata na wydaniu pieniędzy wcześniej. Gdyby zepsuł ci się komputer a mielibyśmy deflację nawet i 5% rocznie to czekałbyś kilka lat żeby nie wydać kasy za szybko skoro jest on ci niezbędny na zaraz? No chyba nie. Dla pewnych dóbr i usług nie ma żadnego znaczenia stopy ani inflacja bo się je po prostu bierze od ręki gdyż są potrzebne. Głodził się też nikt nie będzie przekładając qpno żarcia na później żeby pieniądz mu zyskał  dobryżart dobryżart  To może dotyczyć wyłacznie dóbr opcjonalnych, czyli tych takich mniej ważnych, bez których można się obejść typu drugi samochód, trzeci rower, piąty smartfon itd.

No właśnie to jest tak, że jak jest deflacja monetarna to niezbędny wcześniej do pracy komputer staje się zbędny, bo pracy po prostu nie ma. Nikomu nie opłaca się zatrudniać za pieniądze których siła nabywcza rośnie, więc po co komu samochód gdy się już nie jeździ do pracy. A najbardziej deflacja uderza w rolnictwo, bo gdy ceny żywności spadają, to rolnicy zwiększają produkcję aby zarobić na raty kredytów, nadpodaż żywności powoduje że jej ceny jeszcze bardziej spadają, banki przejmują ziemię rolną pod którą były brane hipoteki i jest głód. W 1930r tak właśnie było, to była globalna spirala deflacyjna. W USA ludzie sprzedawali opony od samochodów by kupić jedzenie na zasadzie barteru, choć mieli pełno oszczędności w złocie.

https://wielkahistoria.pl/wielki-kryzys-na-polskiej-wsi-1929-1935/
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/01/20/cwierc-miliona-wyglodzonych-dzieci-fala-gwaltow-i-samobojstw-o-tych-faktach-ze-swojej-historii-amerykanie-wola-nie-mowic/

Market Trader napisał:

Ale długotrwała deflacja jest rzeczywiście zła - tu się mogę zgodzić. Dlatego zapostulowałem wcześniej coś takiego aby zrobić zerowe stopy na zawsze. Nie byłoby presji ani inflacyjnej ani deflacyjnej i to by było fajne. Wtedy konsumpcja by była normalnie bo nikomu by się nie spieszyło z oszczędzaniem ale z drugiej strony na osczędnościach nie dałoby się nic zarobić bez poniesienia ryzyka ale też nic by nie traciły. To by była chyba najzdrowsza sytuacja aby pieniądz był neutralny.

Tak, no i mamy już zerowe stopy na zawsze, ale nadal potrzebny jest dodruk, aby nie wpaść w spiralę deflacyjną, co wymaga skupu obligacji długoterminowych przez BC, co z kolei sztucznie obniża ich rentowność poniżej inflacji. A dodruk jest potrzebny, bo pieniądz oprocentowany na 0% wcale nie jest neutralny, tylko deflacyjny. Wolałbym ujemne stopy krótkoterminowe, tak by dodruk w ogóle nie był potrzebny, i byłyby wtedy dodatnie stopy długoterminowe, bo BC nie zaniżałyby sztucznie ich rentowności dodrukiem.
Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 13093
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 EmptyPon 11 Sty 2021, 00:31


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 09-10 01 2021 r. Weekend   UFO 09-10 01 2021 r. Weekend - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 09-10 01 2021 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» UFO 27-28 02 2021 r. Weekend
» UFO 19-20 06 2021 r. Weekend
» UFO 25-26 09 2021 r. Weekend
» UFO 04-05 12 2021 r. Weekend
» UFO 16-17 01 2021 r. Weekend

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: