Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 ZŁOTA CZCIONKA

Go down 
+13
Małolat
busia
forex
fishemade
Kozoyeb
Diablo
betonowe_buty
franco
Indiana
chudy mis
Dave
Bankrut
SzFagier
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 05 Wrz 2007, 22:27

Wróćmy do starej dobrej tradycji wyróżniania najśmieszniejszego tekstu z dnia na forum UFO...


Ostatnio zmieniony przez SzFagier dnia Sro 12 Mar 2008, 08:58, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: ZŁOTA CZCIONKA 05.09.07   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 05 Wrz 2007, 22:30

Bogdan napisał:
preeminent napisał:
no wlasnie mialem napisac to samo co justa, rozlazlo sie na boki

ale wiecie co u mnie wszystko gra no nie wiem jak to u Was wygląda bo u mnie OK SzFagier

u mnie tez wylazlo poza ekran.. musze dostawic drugi,czy co:)
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: ZŁOTA CZCIONKA 06.09.07   ZŁOTA CZCIONKA EmptyCzw 06 Wrz 2007, 21:45

Bankrut napisał:

przyznam się bez bicia - dobrałem S na fix i to była BCHD (bardzo ch... decyzja)
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: ZŁOTA CZCIONKA 12.09.07   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 12 Wrz 2007, 18:34

recydywista napisał:
Witam wszystkich
Uroczyście ogłaszam, że w najbliższym czasie tylko wzrosty, lub w najgorszym razie boczniak.
Wniosek ten wyciągnąłem na podstawie moich doświadczeń. Ostatnio za każdym razem doknywałem transakcji z 100% dokładnością, tyle że na odwrót. Otwierałem L dokładnie na górce a S dokładnie w dołku. Analogicznie z zamykaniem. Rynek j... mnie cały czas. W związku z tym doszedłem do wniosku, że jak siebie nie potrafię to przynajmniej uratuję całą giełdę i oszczędności emerytów. 2 dni temu otworzyłem S i zamierzam trzymać do oporu. Znaczy rynek tylko w górę.
A teraz idę do kibla, sposzczam się z wodą do oceanu i płynę na spotkanie z kapitanem Nemo.
Ahoy. jocolor

po 40 pkt ruchu w górę w 60 sekund
Dave napisał:
ktoś wie skąd ta radość ?
czy też może jakiś szwagier zasnął i w klawiaturę dyńką przywalił.

z prywatnej skrzynki Admina
Witam SzFagier ! tak jak zesmy pisali, "szczena jeszcze opadnie" i to wlasnie stalo sie dzisiaj !! tylko najgorsze jest to, ze pierw atakuja konie a dopiero pozniej startuje,z falstartem, wig20 to jakas paranoja mozliwa tylko u nas !! ale jaja bounce a KNF siedzi i dlubie w nosie robiac przy tym kulki Sleep !!! pozdr. bounce bounce

obrodziło dzisiaj
REALISTA napisał:
WITAM!
WOB=S, paczka S ( serii Z) dobrana między 3550 a 3560.
dzisiejszy wzrost na +3% zrobiony takim kapitałem utwierdza mnie w przekonaniu, że mamy już bessę. Na dzisiejszy wzrost mam dwa wytłumaczenia:
- albo szfagry dostały z psychiatryka przepustki i wyszły na miasto
- albo im przestały laki działać
What a Face P.S. dałbym 10% swojego depo, żeby poznać kretyna tak namolnie skupującego kghm Laughing
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyCzw 13 Wrz 2007, 22:54

dzisiaj wyjątkowo cytat obcy, z Bossy - analityk - pozwólcie że pominę nazwisko, dla jego dobra Smile

Cytat :
Efektem czterech ostatnich sesji jest umocnienie się WIG20 o blisko 200 punktów i musi pojawić się pytanie, czy to pokaz siły rynku, czy może szczęśliwy zbieg czynników technicznych z niskim obrotem.
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyPon 17 Wrz 2007, 19:02

osły napisał:
barany napisał:
andre

zgadzam sie z toba co pisales ze od 15 wrzesnia do konca beda wzrosty. Pytanie tylko do ilu? Tak jak mowiles na 15 trzeba miec L.

barany

zgodnie z Twoimi sugestiami zostaje do rozliczenia na L
Twoja pewnosc tego ze czekaja nas wzrosty skłonila mnie do niezamykania L wczesniej
Dodam ze nigdy nie byłem tak pewny kierunku na fut jak Ty
a jesli tak konsekwentnie twierdzisz ze czekaja nas wzrosty to mysle ze masz niepodwazalne i b. fachowe argumenty za tym

Jednoczesnie ostrzegam ze jesli strace na tych L a Twoje prognozy okaza sie tylko naganianiem

ODNAJDE CIE I CI WPIERDOLE tak dla przykladu
(bedziesz miał swoj pojedynek )

łacze pozdrowienia

dzień później po leciutkich spadkach

REX napisał:
ZŁOTA CZCIONKA Untitl10
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyWto 18 Wrz 2007, 22:54

preeminent napisał:
ZŁOTA CZCIONKA Barnan10

"W zwiazku ze zblizajaca sie kampania, ktorej glownym sponsorem bedzie Protect & Gamble do wtorku Ci oto panowie przeprowadza akcje: "Beating the Bream" (trzepanie leszcza). Pan po Panstwa lewej w poniedzialek zapromuje ksiazke sugerujaca, ze nie nalezy obnizac stop, a nawet podwyzyc, swoim autorytetem nabierajac szanownych inwestorow. Pan po Waszej prawej, znany monetarysta obnizy stopy az o 50 pkt. Po decyzji o obnizce sprzedaz pampersow naszego glownego sponsora wzrosnie. A teraz prosze o pytania dziennikarzy. Moze ta malpa w czerwonym."
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyPią 21 Wrz 2007, 21:24

kozojeb napisał:
jak najwiecej dziewczyn do futa !!!!

dafnia napisała:
hmmm.... mam nadzieję, że to nie literówka
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyPią 21 Wrz 2007, 22:59

powyżej był plakat bena ale nie potrafię go wkleić

SIEDZĘ SE W DOMU, DEPO UZUPEŁNIONE, PLAKAT TEGO DEBILA WISI NA DRZWIACH I RZUCAM W NIEGO LOTKAMI. HOSSA NA RYNKACH AKCJI DZIĘKU KRYZYSOWI W BANKOWOŚCI I NIERUCHOMOŚCIACH!!! affraid TEGO Q...WA JESZCZE NIE PRZERABIAŁEM!!!!

tekst REALISTY dla mnie bomba ! taki od serca i prawdziwy Very Happy
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: ZŁOTA CZCIONKA 03.10.2007   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 03 Paź 2007, 21:05

olaf napisał:
panowie podajcie mi pomysł jak zrobić 1 milion zł w miesiąc z 300 tyś zł grając tylko na Z Question . Mogę otworzyć za to maks 100 pozycji, wiec musiałbym 700 punktów zrobić w miecha nielicząc prowizji - niby proste bo wychodzi 35 pkt na sesję ale jakaś pomyłka i całą robotę szlag trafi affraid
jak ktoś ma pomysła lub sam ma takie dośwaidczenia to chętnie poczytam Wink

mmaa napisał:
Re: olaf

Ja wiem jak zrobić z miliona w miesiąc 300k, ale w drugą stronę nie jocolor
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Złota Czcionka 04-10-2007   ZŁOTA CZCIONKA EmptySob 06 Paź 2007, 01:22

do 14:30 wiało nudą...
Bankrut napisał:
należy przyznać że dzisiaj Szwagier Zwieracz koncertowo trzyma fiuty za ryja. Szwagier Stopczeser na razie ma wolne, bo jak tu czesać stopy w 10 pkt konsolidacji. Szwagier Zaciągacz do pracy przychodzi o 14:30. Do tego czasu po Zwieraczu wachte przejmie Szwagier Stabilizer, i potrzyma FW poniżej 56 i powyżej 46.

dlatego dobre rady zawsze w cenie...
osły napisał:
mixa napisał:
bierzemy kazdy po 10 S do 45 i czekamy co zrobią , kto jest na L odwraca na S . musi pasc

podajesz przepis
jak zrobic 4000 na w20 ???

nudna sesja prowadziła też do trafnych spostrzeżeń...
inwestor napisał:
Indeks razem z padliną w budzie, a animatorzy na fiutach urządzają sobie Szaleństwo Majki Skowron! Evil or Very Mad

niektórzy stawiali sprawe definitywnie...na chwile przed korbą...
milutki napisał:
olaf napisał:
milutki napisał:
olaf napisał:
kto obstawia 100 pktów zjazd w dół po 14.30 ??? affraid

ja Basketball

to jest nas juz dwóch

wystarczy, większość nigdy nie ma racji

nadejszła wiekopomna chwila...
robson napisał:
cisza na forum bo łapią szczeki?Very Happy

niektórych zadziwiła nieoczekiwana zmiana miejsc - chwile po korbie...
selawi napisał:
ktoś bije naszych szwagrów?
dziwne rzeczy sie dzieją

summa summarum
summm napisał:
A NA KONIEC HUJOFIX>>> Rolling Eyes

i po sesji
lol!
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: złota czcionka - 21.10.2007   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 24 Paź 2007, 20:03

dzisiaj nie wytrzymałem i splułem sobie klawiaturkę kawą za sprawą Opcjonera
OpCjoNeR napisał:
Gra na shortach to jest Droga Krzyżowa:
Stacja I: Namyślanie się
Stacja II: Pałowanie
Stacja III: Spadek o 10pkt
Stacja IV: Odbicie 5pkt
Stacja V: Pałowanie
........................
no po prostu szlag może trafić żywcem.
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: ZŁOTA CZCIONKA 09.11.2007   ZŁOTA CZCIONKA EmptyPią 09 Lis 2007, 22:46

kamikaze napisał:
Jest nadzieja wśród byczków, że poniedziałek przyniesie choćby minimalne odreagowanie. A co, jeżeli zamiast mizernych wzrostów zobaczymy -5% na Wigu, a kontrakty spadną na 3430?

Tak czy owak będzie cholernie nerwowo, a pewnie i gorąco.

Mądre miśki są w stanie wytrzymać prawie każdy wyjazd w górę, ale który byczek wytrzyma taki zjazd? Chyba tylko taki, który zemdleje przed monitorem i nie da rady złożyć zlecenia, he..he.. Wydaje mi się, że miśki są twardsze od byków. Ich słabością jest natomiast zbyt szybkie inkasowanie zysków. Cóż, miesiące i lata tresury robią swoje...

Cool

re Kamikaze dostajesz złotą czcionkę brawo spadłem z krzesła jak czytałem Smile
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 21 Lis 2007, 23:52

taki_jeden napisał:
To mi sie podoba (z forum na B.):

Autor | jusmar [62.87.215.*] 2007-11-21 22:03
WCZORAJ BYŁO CH...U...J...O...WOOO
DZISIAJ JEST CH...U...J...O...WOOO
JUTRO BĘDZIE CH...U...J...O...WOOO

WSZYSCY CZEKALIŚMY NA STABILIZACJĘ........ WIĘC JĄ MAMY!!!!!
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyNie 25 Lis 2007, 23:44

Bankrut napisał:
Z innej beczki... anale....

Mieliśmy rekord, 3970 i spadamy....spadamy...spadamy, no spadliśmy.
Otwieram analizy anala i czytam.

Owszem - spadliśmy...ale nie na tyle aby otwierać szorty. FW=3734
Cytat :
Brak dynamiki spadku jest podejrzany, ale nie oznacza, że należy ignorować samą przecenę. Ta ma miejsce i sygnał też ma miejsce. Należy na niego zareagować. Oczywiście może pojawić się później jego negacja, ale w końcu zawsze trzeba się z taką ewentualnością liczyć. Nie ma sygnałów zawsze przynoszących zyski. Jak reagować? Jak pokazała dziś zmiana LOP, wielu graczy postanowiło wyjść z długich pozycji i to wydaje się słuszne. Gra na spadek jeszcze jest przedwczesna. Pamiętajmy, że mamy za sobą wieloletnią hossę.
Pamiętamy i wybaczamy. Jesteśmy też podejrzliwi jak Sherlock Holmes i Kapitan Sowa na tropie. Mamy nieodparte uczucie że ktoś nas chce zdrowo wydymać. Siedzimy zatem bez pozycji /bo zakładam że mieliśmy tyle rozumu aby zamknąć longi bez rekomenda anala/.

I spadamy... Spadamy dalej, jak kamień. Jebneliśmy zdrowo. Może k... teraz te szorty otwierać - myślimy sobie w duchu? Pojebało Was? ZA WCZEŚNIE...FW=3610
Cytat :

Zejście pod 3600 pkt. To nie tylko kolejny sygnał słabości, ale może być także wydarzeniem, które dla części graczy będzie sygnałem otwarcia krótkich pozycji w średnim terminie. Osobiście przyznam jednak, że nie należy się spieszyć z takimi ruchami. Kierując się średnim terminem warto pozostać poza rynkiem i zbyt szybko nie starać się nań wrócić, ale już po przeciwnej stronie. Wygląda na to, że zmierzamy po raz kolejny w kierunku dolnego ograniczenia kanału kreślonego już od ponad roku.
OKI DOKI - my nie z tych co się spieszą. Posłusznie pozostajemy poza rynkiem.

Bujamy się i bujamy, w tzw. międzyczasie 3550 poszło się kochać. GO SHORT? W żadnym wypadku! FW=3535
Cytat :
Wygląda na to, że po dzisiejszej sesji nadal pozostaniemy w zawieszeniu między początkiem piątkowej przeceny, a dołkiem z tego tygodnia. Ta sesja nie przyniosła żadnych dodatkowych wskazówek, które byłyby pomocne w ocenie, czy mamy do czynienia z odbiciem od wsparcia, czy też jedynie konsolidacją nad jego poziomem. To dwie różne sytuacje, które pociągają za sobą dwa różne skutki. Odbicie wskazywałoby na powrót byków do gry, a konsolidacja sugerowała, że mamy nadal do czynienia z przewagą podaży.
Sami widzicie - na 2 babka wróżyła. No nic to, czekamy dalej.

DŻIZUS, kurwa ja pierdole! Spadliśmy na 3460... my - bez szortów oczywista, bo za wcześnie było. Kumple zarobieni a my - nic! Myślimy sobie - szortów nie klepneliśmy w trakcie spadków no to może teraz ... longi? SKĄD ZA WCZEŚNIE...! FW=3585
Cytat :
Dzisiejsze utrzymanie rynku na relatywnie wysokim poziomie daje szansę przynajmniej na to, by posiadacze długich pozycji doświadczyli próby wyjścia ponad wspomniany poziom oporu. Czy ona się uda, to już oddzielna kwestia. Jeśli się uda będzie można przyjąć, że popyt odzyskał siły i będzie próbował zbliżyć się przynajmniej do okolic 3800 pkt. Niektórzy wspominają o tym, że to już jest pora na kolejną falę wzrostów. Być może. Ja wróżką nie jestem, a więc takich kategorycznych prognoz stawiać nie będę. Nie sądzę zresztą, by w tej chwili były one uprawnione, bo nadal sygnału do kupna jeszcze nie było. Wyprzedzanie sygnałów jest częstym błędem graczy. Czasem się udaje, ale częściej przynosi straty.
Dodam: ogarnia nas ponadto de ja vu. To już było? Na początku tej historii?... Mamy nieodparte uczucie że ktoś nas chce zdrowo wydymać - nie - mamy wrażenie graniczące z PEWNOŚCIĄ że wydymaliśmy się sami czytając te bzdety.

lol! lol! lol!

Czytaj anali - przesiedzisz bez pozycji całe życie Smile
W końcu wróżkami nie są.
Pytanie za 100 pkt - po co komenty z których nic nie wynika?

Breaking news:
ps. przegiałem, była szansa wejscia na pozycję.

YES, YES, YES! Wchodzimy w KRÓTASY. No jak nie, jak tak. Sypło się 470 pkt. Cierpliwość popłaca - jesteśmy pewni swego - OTWIERAMY ES. FW=3501!
Cytat :
Dzisiejsza przecena jest potwierdzeniem wcześniejszych przypuszczeń, że ostatnie dni to jednak konsolidacja nad wsparciem, a nie próba poważniejszego odbicia. Zejście cen pod wsparcie potwierdza przewagę podaży. Rynek może spaść jeszcze niżej. Jak nisko? Nie szukajmy wsparć. Teraz liczą się opory. W tej chwili najbliższym jest poziom szczytu wczorajszej sesji. Gdyby ceny wyszły nad jego poziom, można byłoby powrócić do tezy o mocniejszym popycie.

Mamy swoje ESY. A skoro tak to graty dla zarobionych na ES po 3501.
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyWto 27 Lis 2007, 20:22

SYLWESTER napisał:
Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz
kłopotów z urzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę
świeci słońce i wszyscy się do ciebie uśmiechają ,wygrywasz na GPW ze szwagrami w Futy- narkotykom powiedz NIE!


olaf napisał:
18 pkt od ostatniej transakcji w dół na fixie to już jest przegiecie pały, brudasy wiedzą jak wku...ić człowieka na koniec dnia

olaf napisał:
śmierdziele zaniżyli żeby jutro kupić jeszcze 7-8 k fut po niskich cenach

olaf napisał:
Żadko przeklinam ale teruaz muszę KURWA !!!

Na czym najlpeiej wyładować nadmiar adrenaliny?? bo czuję , że zaraz coś rozpierdole...

Bankrut napisał:

To się nazywa WGPW pełną gębą

Warszawskie
Gniazdo
Pierd...
Wydrwigroszy

Olaf: możemy coś rozjeb... razem lol!

SzFagier napisał:
re Olaf
o ile pamiętam to klawiatury już nie masz... znaczy masz ale nową bo stara poszła się trzaskać w monitor... Laughing

olaf napisał:

chyba bede musiał sobie kupić wypchanego szafgra i rękawiczki bokserskie, zawsze po sesji bede się rozładowywał Very Happy
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyCzw 29 Lis 2007, 21:11

mmaa napisał:
Giełda: Dziwne zachowanie Szwagrów... (WIG20: 3560 k 85/86)
Krzysztof Lucyjan - 29 Listopada 2007 11:49


Rynek plotkuje o dziwnym zachowaniu Szwagrów na warszawskiej giełdzie. Niespotykana dotąd sytuacja ma miejsce przy stanowiskach komputerowych, gdzie Szwagry solidarnie trzymają się za ręce niepozwalając sobie wzajemnie dotykać przycisków "Kupuj PKCem" i "Sprzedawaj PKCem". Sporadyczne transakcje wynikają jedynie z wygłupów niektórych młodszych Szwagrów, którzy wykorzystując swoją zwinność starają się uderzać przyciski czołem....
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyWto 11 Gru 2007, 23:34

11.12.2007 po decyzji FED ... cięcie stóp o 0,25 zgodnie z oczekiwaniami rynku

michal napisał:
ZŁOTA CZCIONKA Ojej1dd0
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyPon 17 Gru 2007, 12:17

forex napisał:
Co do Wazki, to ja ostatni wpis widze ze srody, ze system na L od 3683.

Trzeba przyznac, ze po kiepskim debiucie kiedy system sie kilka razy obracal bez sensu na jednej sesji, potem padlo kilka ladnie zarobionych sygnalow. Niepokoi mnie tylko, ze Wazka duzo pisal o roznych filtrach majacych zapobiec przypadkowym odwrotkom. Boje sie, ze mogl na tyle skutecznie odfiltrowac, ze zostal na eL do dzis.

uwaga Admina rynek w okolicy 3500
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 02 Sty 2008, 19:58

vitopn napisał:
a ja ładnie powitałem 1 sesje zająłem pozycje na L , no i kurw.... się oddaliłem od obozu , wracam patrze a obozu nima
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 02 Sty 2008, 21:25

mobar napisał:
ostatnio to mam takie wrazenie ze usiaki sie wala po 21 najlepiej jak Bovespa sie zamknie. Jak chlopaczek co grzecznie panienke odprowadza, a potem sru do pubu.
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyPon 14 Sty 2008, 19:53

dialog Userów w trakcie sesji

wolny login napisał:

a czy wogóle ktoś zakłada, że wyciągną dziś index na zielono?? to wcale nie jest mission impossible. scratch

Dave napisał:

...to jest forum giełdowe a nie klubu miłośników science fiction .... Laughing

wolny login napisał:

eee... gpw jest przecież na pograniczu fantastyki naukowej Wink
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyWto 15 Sty 2008, 19:30

Zygmunt napisał:
de Bill

Kto pierwszy kliknął esa ?
Kto pierwszy krzyknął bessa ?
Kto pierwszy trend rozpoznał ?
A kogo trend ten wessał ?

Kto pierwszy w noc bezsenną zrozumiał co jest grane ?
Kto zdobył kupe siana, a kto już ma zabrane ?
Kto pierwszy był bankrutem ? Kto pierwszy łapał noże ?
Kto jeszcze by coś kupił ? Kto kupić już nie może ?

Kto walczył ciągle z rynkiem, a komu rynek zwisał ?
Kto myślał nad systemem, a kto głupoty pisał ?
Kto ciągle się przechwalał, na innych forsę łasił,
a kto nie umiał zasnąć nim Zygmunt nie zagasił ?

ref.

Zapatrzeni w Stany, zapatrzeni w Chiny.
Żadnej linii wsparcia, tylko głupie miny.
Wciąż niepewni siebie, wciąż wszczynamy kłótnie,
pytając po kryjomu, czy Benek stopy utnie.....

la,la,la,la,la,la,la

Zygmunt de Grechuta
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyWto 15 Sty 2008, 22:16

Aruś napisał:
Widze ze macie slabe humory powiem wam cos na pocieszenie ciagle jestem na L Spytalem sie kiedys w cdm pekao SA o dwa portfele na co padla odpowiedz a niewystarczy ze traci na jednym to chce pan tracic na dwoch. Very Happy Smile Laughing
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyWto 15 Sty 2008, 23:59

SzFagier napisał:
masz rację Mobar ... forum to nie wersal...
wiięc na spokojnie po roliczeniu sesji...
po chwili zadumy...
mając jednak na względzie...
obecność uszu obytych w sferach...
czytające nas Damy...
podglądające dzieci...
po prostu...
bezpardonowo...
i co nie często się zdarza...
ale jednak...
tym razem nie mogę się powstrzymać...
i upuszczę publicznie...
więc do rzeczy...
po prostu...
najzwyczajniej...
nosz qrwa mać...
przepraszam
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 16 Sty 2008, 00:00

Micu napisał:
i jeszcze pan powiedział żę jeśli małe spółki straciły np 40 % to inwestor musi zdać sobię sprawę żę żeby odrobić to potrzeba 70 % i dodał że inwestowanie w TFI to długoterminowe no i odrabianie mozę potrwać dłuzęj nizdwa lata , o a Jankowiak dodał zę trzewba trzymać kciuki za Amerykanów żeby im się udało k... finansista przedstawił receptę trzymać kciuki mozę k... zaklęcia rzucać geek
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 16 Sty 2008, 19:20

Micu napisał:
ale jadą z koksem Armagedon k... napier.. do drzwi pie.. nie otwieram

USDJPY USD/JPY 105.94 -0.91%
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptySro 23 Sty 2008, 23:57

infinan.com napisał:
hmmm
no to jednak faktycznie zaraz powyłażą ze schronów rózne takie byczki, jedn wysoki na 3m20cm a drugi mniejszy bo tylko na 3m.
No ale ten byczek co ma 3m 80cm i kazdą pensje przeznacza na depo ... What a Face (mi to sie w pale nie mieści i tyle)
Powrót do góry Go down
karmelek
Gość




ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: złota czcionka   ZŁOTA CZCIONKA EmptySob 26 Sty 2008, 15:57

Dn. 25.01 Pan Nikt napisał:
Ciekawy jest Dow Jones Transportation - urosl nawet dzis. Swiadczy to o tym, ze rynek przewiduje, iz Amerykanie nie pojda, lecz pojada z torbami.
Powrót do góry Go down
SzFagier
Admin
Admin
SzFagier


Liczba postów : 5190
Registration date : 27/08/2007

ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA EmptyPon 28 Sty 2008, 10:09

Zygmunt napisał:
de Bill

Dzisiaj ja opowiem bajkę, zamiast Hioba.

Na światowym rynku pasła się stara Hossa. Od lat wielu rujnowała depozyty miśków i tych małych i tych dużych. Coraz to któryś próbował złapać szczt, ale ona zaraz mu depo wyczyściła i już go nie ma. Wielu traderów poległo. Choć walczono zawzięcie nie było sposobu na starą cholerę. Wytoczono w końcu najcięższe działa. Subprime, o ona nic. Lekko się tylko ugięła i dalej łoić depozyty misiów. Budowlanka, a ona się tylko śmieje. Infalcja, a jej zwisa. Najwytrwalsze miśki nie miały już żadnych depozytów, pozostałe zamieniły się w byki. Czarna rozpacz. A żył sobie spokojnie pod Paryżem pewien koniarz, o imieniu Jerome. Powiada: Co to za wygłupy, dajta mnie tu biurko i komputerek w jakimś małym banku a załatwię starą zdzirę. Tak mówił bo to prosty chłop był, a wszyscy się tylko z niego śmiali. Poklikał, poanalizował, puścił pare zleceń i wywołał taki kryzys, że do dziś koniarze obok producentów win uważani są za najznakomitszych ludzi we Francji.

Dobranoc
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ZŁOTA CZCIONKA Empty
PisanieTemat: Re: ZŁOTA CZCIONKA   ZŁOTA CZCIONKA Empty

Powrót do góry Go down
 
ZŁOTA CZCIONKA
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 04.09.2007
» INFINAN - AMALGAMAT
» UFO - 13.02.2014r
» Złota Księga Absolwentów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: