Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 24.02.2021r

Go down 
+14
Bartek
Prezes
Zygmunt de Bill
AgroTrader
pike
tarzan
Nadaje ze Stronia
Reser
REALISTA
waldi
Janko Traderroo
dex
Odyseusz
zibi
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:16

Praktycznie można wyprowadzić lewy (albo też prawy) hajc w stablecoiny, przesłać to w dowolne miejsce świata i mieć w piździe urzędasów.  Rolling Eyes
Ciekawe jaki % obrotu crypto to są pralnie siana?  Rolling Eyes  Możliwe, że nawet większość.
Teoretycznie można dowolnie duży zysk wytransferować poza zasięg systemu.
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9681
Registration date : 21/12/2019

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:17

MICHU napisał:
pike napisał:

Jeszcze mi koleś powiedz o co chodzi z tym Cezem.

Cez (Cs, łac. caesium) – pierwiastek chemiczny, metal alkaliczny. Nazwa pochodzi od łacińskiego słowa „szaroniebieski”, związanego z kolorem nalotu pokrywającego zwykle powierzchnię cezu.

Ale Tobie chyba o to chodzi:

Najpowszechniejszy pośród radioaktywnych izotopów cezu jest 137Cs, stanowiący produkt rozszczepienia, i tym samym występujący w opadzie radioaktywnym i wypalonym paliwie jądrowym. Po 131I stanowi drugi najliczniej uwalniany radioizotop w przypadku awarii reaktorów jądrowych, pomijając gazy szlachetne. Stanowi zagrożenie dla zdrowia, ponieważ wykazuje chemiczne podobieństwo do potasu, przez co wbudowuje się w cały organizm człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem śledziony, wątroby i mięśni[8]. Dopuszczalna roczna dawka pochłonięta doustnie została określona przez EPA na 3,7 MBq

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cez
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13777
Registration date : 14/09/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:19

Market Trader napisał:
Praktycznie można wyprowadzić lewy (albo też prawy) hajc w stablecoiny, przesłać to w dowolne miejsce świata i mieć w piździe urzędasów.  Rolling Eyes
Ciekawe jaki % obrotu crypto to są pralnie siana?  Rolling Eyes  Możliwe, że nawet większość.
Teoretycznie można dowolnie duży zysk wytransferować poza zasięg systemu.

O to w tym wszystkim chodzi. Nawet nie o to by rozwalić skarbonkę, tylko wyjść z matrixa.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30871
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:19

dex napisał:
pike napisał:
dex napisał:
pike napisał:
dex napisał:
Masakra,  afro z Afryki pożyczają stablecoiny za 60% na rok, żeby kupić krypto. affraid

https://loanscan.io/

Kupuję DAI jak tylko przyjdzie mi sprzętowy portfel, i pożyczam Afrykanom, bo to przecież katastrofa humanitarna będzie, jeśli będą zadłużać się na taki wysoki procent. pale

Jak będziesz pożyczał taniej to będziesz psuł rynek i mogą zawitać do ciebie smutni panowie.



"Rafał Wójcikowski powiedział, że inwestując na giełdzie trafił na spółkę, "którą nie powinien się interesować". Pojawiły się dziwne telefony, a nawet groźby werbalne. "Przyszedł do mnie jeden z takich smutnych panów (...) i dowiedziałem się gdzie mieszkam, gdzie mieszka moja rodzina" - mówił poseł."

Najciekawsze, że niektóre stablecoiny są zupełnie anonimowe. I można zabezpieczyć kasę przed żoną lepiej niż obligacjami, bo komornik nie wjedzie.

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Mnkv26qcqfi61

dobryżart

Musisz zacząć belkę przerzucać jak opcjo i wtedy zysków nie wykażesz, a jak etatu nie masz to i wtedy chyba alimenty nie takie straszne, pomijam oczywiście aspekt że to Twoje dzieci więc wypadało by się poczuwać.

Już podpisałem umowę alimentacyjną, sam wyszedłem z tą propozycją, ale nie wiem co jej jeszcze odbije. Kobiety się boją teraz, i trzeba o nie dbać bardziej niż zwykle, bo one jak się przestraszą, to potrafią sobie narobić większe problemy niż komuś.

mojemu koledze żona księgowość prowadziła
a że się pojebali to jako wzorowa pracownica US podjebała go
motał się i szarpał ale 40 tyś musiał zapłacić Evil or Very Mad

głupie babsko okradło dzieci , nie dość że dorobiła mu rogi to jeszcze dzieci okradła lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:20

dex napisał:
Ten cały system monetano-fiskalny jest tak strasznie sqrwiały, że nie dziwię się, że demografia leży. Każde dziecko daje rządowi 5mln PLN zdolności kredytowej i daje z wielką łaską 100tyś w 500+. Masakra.

No jest sqrwiały. 
Na TVPropagandę musi być, na Rydzyka musi być, na ciepłe posadki kolegów Sasina w ministerstwach z dupy też musi być no to się nie dziw, że nie ma.  What a Face
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:22

Market Trader napisał:
dex napisał:
Ten cały system monetano-fiskalny jest tak strasznie sqrwiały, że nie dziwię się, że demografia leży. Każde dziecko daje rządowi 5mln PLN zdolności kredytowej i daje z wielką łaską 100tyś w 500+. Masakra.

No jest sqrwiały. 
Na TVPropagandę musi być, na Rydzyka musi być, na ciepłe posadki kolegów Sasina w ministerstwach z dupy też musi być no to się nie dziw, że nie ma.  What a Face

oj tam
nutka dekadencji z dobrobytu
wam się wkradła

geek
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13777
Registration date : 14/09/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:24

Market Trader napisał:
dex napisał:
Ten cały system monetano-fiskalny jest tak strasznie sqrwiały, że nie dziwię się, że demografia leży. Każde dziecko daje rządowi 5mln PLN zdolności kredytowej i daje z wielką łaską 100tyś w 500+. Masakra.

No jest sqrwiały. 
Na TVPropagandę musi być, na Rydzyka musi być, na ciepłe posadki kolegów Sasina w ministerstwach z dupy też musi być no to się nie dziw, że nie ma.  What a Face

Bo jest jeden podstawowy problem. Ja. Z całym moim zaangażowaniem, uczeniem się, próbowaniem różnych rzeczy, staraniem się słuchać, nie jestem w stanie uszczęśliwić więcej niż kilka osób. A jakiś polityk myśli że jest w stanie uszczęśliwić 40mln obywateli. To jest nieuzasadnione ego z dupy.

nosz qm

Demokracja reprezentacyjna nie ma zupełnie sensu, powinna być bezpośrednia.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Sro 24 Lut 2021, 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9681
Registration date : 21/12/2019

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:24

Market Trader napisał:
pike napisał:
dex napisał:
pike napisał:
dex napisał:
Masakra,  afro z Afryki pożyczają stablecoiny za 60% na rok, żeby kupić krypto. affraid

https://loanscan.io/

Kupuję DAI jak tylko przyjdzie mi sprzętowy portfel, i pożyczam Afrykanom, bo to przecież katastrofa humanitarna będzie, jeśli będą zadłużać się na taki wysoki procent. pale

Jak będziesz pożyczał taniej to będziesz psuł rynek i mogą zawitać do ciebie smutni panowie.


"Rafał Wójcikowski powiedział, że inwestując na giełdzie trafił na spółkę, "którą nie powinien się interesować". Pojawiły się dziwne telefony, a nawet groźby werbalne. "Przyszedł do mnie jeden z takich smutnych panów (...) i dowiedziałem się gdzie mieszkam, gdzie mieszka moja rodzina" - mówił poseł."

Najciekawsze, że niektóre stablecoiny są zupełnie anonimowe. I można zabezpieczyć kasę przed żoną lepiej niż obligacjami, bo komornik nie wjedzie.


dobryżart

Musisz zacząć belkę przerzucać jak opcjo i wtedy zysków nie wykażesz, a jak etatu nie masz to i wtedy chyba alimenty nie takie straszne, pomijam oczywiście aspekt że to Twoje dzieci więc wypadało by się poczuwać.

Toć pisałem o tym w niedzielę, że krypto są całkowicie poza zasięgiem komorniqw.
1. nie ma legislacji aby to mogło być przedmiotem zajęcia
2. nie ma technicznych możliwości "zajęcia" krypto z uwagi na brak możliwości skierowania zapytań bo sieć jest zdecentralizowana
3. nawet gdyby jakimś cudem ogarnęli pierwsze dwa to pozostaje kwestia odhasłowania hasła aby się do tego dobrać w ogóle
NIEWYKONALNE

A stablecoiny są zajebiste bo są pozbawione dodatkowych ryzyk qrsowych. Te stable to taki gateway między crypto a fiatem. 
A ciekawe czy są stable w innych walutach? Mi by się w € przydał.

No ale to nie łatwiej wypłacić kasę, i do skarpety tudzież wersalki ?, to chyba nawet lepsze od tych stablecoinów bo świtało ktoś zawsze zgasić może, oczywiście zawsze jest obawa przed bandziorami bez białych kołnierzyków jak masz lekką gadkę po używkach, ale w twardej walucie zkitranej kasy komornik też nie ruszy bo raczej nie będzie działki czy tapczana przeszukiwał Wink
Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:25

dex napisał:
waldi napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
dex napisał:
Market Trader napisał:
Szwabinka znowu 14 qłeczek z przodu  bom

Jankes pierdolca dostał. 

Qrde, dex w zajebistym miejscu dziś esy władował jeśli po 1951 ale jeśli ich nie zamknął to jest dupa wołowa bo jutro sam się będzie gonił z ceną.
Czasem tak jest, że super zajebista pozycja okazuje się być tylko na chwilę.

Niekoniecznie, bo my nie zawsze korelujemy z Jankiem gdy rośnie. Jak patrzę na EPOL to nawet luki w górę u nas nie będzie.

UFO - 24.02.2021r - Page 7 ?s=epol

Hej wyjasnij proszę jak Ty to czytasz plizzz?

No patrzę na jakim poziomie WIG20 skończył o 17:00 (żółta), a następnie na jakim poziomie skończył ETF EPOL po przeliczeniu z USD na PLN o 22:00 (niebieska). Jeśli na tym samym, to zazwyczaj jest neutralne otwarcie, więc można się wyspać, bo ani nie trzeba przesuwać stopa na otwarciu luką ani nie przeskoczą stopa antyluką. Jak się to poobserwuje dłużej to EPOL także dobrze pokazuje jak nasz rynek reaguje po godzinach na ruchy na rynkach bazowych, dzięki czemu można zobaczyć czy nasz rynek jest relatywnie słaby czy mocny. Teraz na przykład jest bardzo słaby, bo w ogóle nie reaguje na korbę u janka. Tu masz linka, który można sobie dodać do zakładek:

https://stooq.pl/q/?s=epol.us:plnusd&c=10d&t=l&a=ln&b=0&r=fw20

Dzięki! Chwilę wcześniej sam skumałem bo to przecie proste!

masz rację - już na dziś były przepowiednie że bedzie luka w górę, Ty wskazałeś że będzie otwarcie neutralne 👏 a czerwona Azja spowodowała, że otwarło sie niżej.

Jednak ciekawi mnie dlaczego miesiac temu na poziomie 1900 otworzyłeś L a teraz upierasz sie przy krachu? Przyznaję na razie wszystko idzie jak zaplanowałeś no moze z lekkim pzresunięciem o kilka dni. Ale dołu bandy bez katastrofy gdzie indziej nie wyłamiemy przecież 🙄 A ta może nastąpić jutro, za tydzień lub za pół roku. Już w tamtym roku nadziałem się na S bo alale wieszczyli katastrofę. nadal to robią i pewnie kiedys tam sie spełni. Ale nie wygląda aby to sie miało stać teraz😜

Pozdrawiam, powodzenia i zdrowia życzę

Dzięki i wzajemnie. Odpowiadając na pytanie, cały ruch od 1890 do 2020 to IMO była tylko korekta spadków. To że będzie powrót do 1830 jest IMO pewne, tylko nie wiadomo kiedy, i co będzie po drodze. I dlatego opcje potrafią dużo lepiej zarabiać niż kontrakty, ale trzeba trafić z czasem. Nie czytaj anali, bo nawet jeśli spełni się to co piszą to nic się nie nauczysz.

OK rozumiem - dziekuję za wyjaśnienie 😉 Jednak czy nie obowizuje zasada że trzeba grać z trendem a dopiero gdy reguły gry się zmienią (trend) to zmieniamy zasady? Teraz jest konsola więc gdybyś wziął wczoraj L na 1914 (a nawet niżej ale tu jest silne wsparcie) a dziś jak zrobiłeś obrócił po 1951 to by był niezły numer 😲

co do anali to jesteś zbyt surowy np. dzisiaj dzieki temu że posłuchałem jednego wiedziałem o zniesieniu na 1953 i potem nastepnym oporze jakieś 20 wyżej.

Dzisiaj znowu wpadłem w jakiś amok ijuż widziałem że klecimy na te 197x ale to mnie otrzeźwiło że indeks tak dynamicznie sie od 1953 odbił Smile

Sam rysuję jakieś kreseczki i nawet jest z nich pożytek, ale taki anal oznacza takie poziomy perfekcyjnie 😜
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9681
Registration date : 21/12/2019

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:28

A widzę że na koniec nawet niemiaszek cum shota ładnego strzelił Wink
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:32

dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
Ten cały system monetano-fiskalny jest tak strasznie sqrwiały, że nie dziwię się, że demografia leży. Każde dziecko daje rządowi 5mln PLN zdolności kredytowej i daje z wielką łaską 100tyś w 500+. Masakra.

No jest sqrwiały. 
Na TVPropagandę musi być, na Rydzyka musi być, na ciepłe posadki kolegów Sasina w ministerstwach z dupy też musi być no to się nie dziw, że nie ma.  What a Face

Bo jest jeden podstawowy problem. Ja. Z całym moim zaangażowaniem, uczeniem się, próbowaniem różnych rzeczy, staraniem się słuchać, nie jestem w stanie uszczęśliwić więcej niż kilka osób. A jakiś polityk myśli że jest w stanie uszczęśliwić 40mln obywateli. To jest nieuzasadnione ego z dupy.

nosz qm

Demokracja reprezentacyjna nie ma zupełnie sensu, powinna być bezpośrednia.

ale jako kafelkarz,
w całej karierze zawodowej
uszczęsliwisz więcej osób
przemyśl to

geek
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13777
Registration date : 14/09/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:34

waldi napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
dex napisał:
Market Trader napisał:
Szwabinka znowu 14 qłeczek z przodu  bom

Jankes pierdolca dostał. 

Qrde, dex w zajebistym miejscu dziś esy władował jeśli po 1951 ale jeśli ich nie zamknął to jest dupa wołowa bo jutro sam się będzie gonił z ceną.
Czasem tak jest, że super zajebista pozycja okazuje się być tylko na chwilę.

Niekoniecznie, bo my nie zawsze korelujemy z Jankiem gdy rośnie. Jak patrzę na EPOL to nawet luki w górę u nas nie będzie.

UFO - 24.02.2021r - Page 7 ?s=epol

Hej wyjasnij proszę jak Ty to czytasz plizzz?

No patrzę na jakim poziomie WIG20 skończył o 17:00 (żółta), a następnie na jakim poziomie skończył ETF EPOL po przeliczeniu z USD na PLN o 22:00 (niebieska). Jeśli na tym samym, to zazwyczaj jest neutralne otwarcie, więc można się wyspać, bo ani nie trzeba przesuwać stopa na otwarciu luką ani nie przeskoczą stopa antyluką. Jak się to poobserwuje dłużej to EPOL także dobrze pokazuje jak nasz rynek reaguje po godzinach na ruchy na rynkach bazowych, dzięki czemu można zobaczyć czy nasz rynek jest relatywnie słaby czy mocny. Teraz na przykład jest bardzo słaby, bo w ogóle nie reaguje na korbę u janka. Tu masz linka, który można sobie dodać do zakładek:

https://stooq.pl/q/?s=epol.us:plnusd&c=10d&t=l&a=ln&b=0&r=fw20

Dzięki! Chwilę wcześniej sam skumałem bo to przecie proste!

masz rację - już na dziś były przepowiednie że bedzie luka w górę, Ty wskazałeś że będzie otwarcie neutralne 👏 a czerwona Azja spowodowała, że otwarło sie niżej.

Jednak ciekawi mnie dlaczego miesiac temu na poziomie 1900 otworzyłeś L a teraz upierasz sie przy krachu? Przyznaję na razie wszystko idzie jak zaplanowałeś no moze z lekkim pzresunięciem o kilka dni. Ale dołu bandy bez katastrofy gdzie indziej nie wyłamiemy przecież 🙄 A ta może nastąpić jutro, za tydzień lub za pół roku. Już w tamtym roku nadziałem się na S bo alale wieszczyli katastrofę. nadal to robią i pewnie kiedys tam sie spełni. Ale nie wygląda aby to sie miało stać teraz😜

Pozdrawiam, powodzenia i zdrowia życzę

Dzięki i wzajemnie. Odpowiadając na pytanie, cały ruch od 1890 do 2020 to IMO była tylko korekta spadków. To że będzie powrót do 1830 jest IMO pewne, tylko nie wiadomo kiedy, i co będzie po drodze. I dlatego opcje potrafią dużo lepiej zarabiać niż kontrakty, ale trzeba trafić z czasem. Nie czytaj anali, bo nawet jeśli spełni się to co piszą to nic się nie nauczysz.

OK rozumiem - dziekuję za wyjaśnienie 😉 Jednak czy nie obowizuje zasada że trzeba grać z trendem a dopiero gdy reguły gry się zmienią (trend) to zmieniamy zasady? Teraz jest konsola więc gdybyś wziął wczoraj L na 1914 (a nawet niżej ale tu jest silne wsparcie) a dziś jak zrobiłeś obrócił po 1951 to by był niezły numer 😲

co do anali to jesteś zbyt surowy np. dzisiaj dzieki temu że posłuchałem jednego wiedziałem o zniesieniu na 1953 i potem nastepnym oporze jakieś 20 wyżej.

Dzisiaj znowu wpadłem w jakiś amok ijuż widziałem że klecimy na te 197x ale to mnie otrzeźwiło że indeks tak dynamicznie sie od 1953 odbił Smile

Sam rysuję jakieś kreseczki i nawet jest z nich pożytek, ale taki anal oznacza takie poziomy perfekcyjnie 😜

Trudno powiedzieć co zrobiłby rynek gdybym wziął L 1914.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Counterfactual_definiteness


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Sro 24 Lut 2021, 22:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:34

Market Trader napisał:
dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
Szwabinka znowu 14 qłeczek z przodu  bom

Jankes pierdolca dostał. 

Qrde, dex w zajebistym miejscu dziś esy władował jeśli po 1951 ale jeśli ich nie zamknął to jest dupa wołowa bo jutro sam się będzie gonił z ceną.
Czasem tak jest, że super zajebista pozycja okazuje się być tylko na chwilę.
u nas będzie gówno nie korba...siano płynie do Jankielni

Niemcy i USA to inna liga amy jesteśmy w worku z emerging markets. Dzisiaj Hang Seng był -3% więc w tym odniesieniu nasze + 0,8% to mega moc 😲😂

Polska powinna być już dawno w developed markets z powodu demografii. Bardzo odstajemy od EM, gdzie nadal jest boom demograficzny:

UFO - 24.02.2021r - Page 7 ?s=epol.us:eem

Przecież podobno nas zaklasyfikowali juś ze 2 lata temu któraś z agencji ratingowych jankeskich stwierdziła, że Polska już opuściła emerging.
Śmiałem się wtedy, że należymy już do krajów (niedo)rozwiniętych.

Tylko FTSE uznało nas za rynek rozwinięty, ale MSCI nadal uważa nas za niedorozwinięty, chyba nie bez powodu. Oprócz rynków wschodzących i dojrzałych, IMO powinna być osobna klasa dla Polski, rynek przejrzały. Wink

My to tak w ogóle rozpieprzeni w środq zawsze - ni to zachód ni wschód, ni kraj biedny ni bogaty, położenie geopolityczne ni to dobre ni to złe -  takie wszystko ambiwalentne w Polsce jest.
Tak jak ambiwalentne i bez sensu są obostrzenia rządu: gnojki w klasach I-III nie zarażają wirusem ale ci w klasach IV+ już zarażają jak sam sqrwysyn!  dobryżart
Nie można konsumować posiłqw w lokalach bo wirus tylko na to czeka ale można stać w ciasnej kolejce aby żarcie na wynos wziąć i tam wirusa nie ma.


Kolego widze że nie kąsasz fabułki bo to nie jest tak że dzieci w klasach 1 - 3 nie zarażają. Pewnie nawet bardziej ale to jest rozwiązanie kompromisowe. Rodzice mogą iśc do pracy a dzieci w szkołach jest ponad 2x mniej. Zaraza to statystyka.

nawet to ze JarKacz poszedł na cmentarz to jest sprawa o zagrozeniu 0 dla systemu zdrowia. Jasne że szkodliwa gdyż publicznie złamano zasady pokazując butę. Jednak bez wpływu na epidemie. Gdyby na cmentarze poszły wtedy miliony to pewnie tysiące juz by tam zostały.

Najłatwiej narzekać i tak jak to robią objawione teraz oszołomy plesć głupoty na YT mieszając ludziom w głowach. Trudniej jest brać odpowiedzialność za miliony ludzi. Za pierwszej fali poradziliśmy sobie nieźle, na drugiej odpuścili bo ta cała opozycja ujadała i ludzie byli nieszczęśliwi no to teraz mam po kilka kilkanascie zarazeń dziennie. Nadal jednak całkiem nieźle sobie radzimy i za to mam dla nich szacunek.

Zdrówka życzę!


Ostatnio zmieniony przez waldi dnia Sro 24 Lut 2021, 22:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:37

waldi napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
REALISTA napisał:

u nas będzie gówno nie korba...siano płynie do Jankielni

Niemcy i USA to inna liga amy jesteśmy w worku z emerging markets. Dzisiaj Hang Seng był -3% więc w tym odniesieniu nasze + 0,8% to mega moc 😲😂

Polska powinna być już dawno w developed markets z powodu demografii. Bardzo odstajemy od EM, gdzie nadal jest boom demograficzny:

UFO - 24.02.2021r - Page 7 ?s=epol.us:eem

Przecież podobno nas zaklasyfikowali juś ze 2 lata temu któraś z agencji ratingowych jankeskich stwierdziła, że Polska już opuściła emerging.
Śmiałem się wtedy, że należymy już do krajów (niedo)rozwiniętych.

Tylko FTSE uznało nas za rynek rozwinięty, ale MSCI nadal uważa nas za niedorozwinięty, chyba nie bez powodu. Oprócz rynków wschodzących i dojrzałych, IMO powinna być osobna klasa dla Polski, rynek przejrzały. Wink

My to tak w ogóle rozpieprzeni w środq zawsze - ni to zachód ni wschód, ni kraj biedny ni bogaty, położenie geopolityczne ni to dobre ni to złe -  takie wszystko ambiwalentne w Polsce jest.
Tak jak ambiwalentne i bez sensu są obostrzenia rządu: gnojki w klasach I-III nie zarażają wirusem ale ci w klasach IV+ już zarażają jak sam sqrwysyn!  dobryżart
Nie można konsumować posiłqw w lokalach bo wirus tylko na to czeka ale można stać w ciasnej kolejce aby żarcie na wynos wziąć i tam wirusa nie ma.


Kolego widze że nie kąsasz fabułki bo to nie jest tak że dzieci w klasach 1 - 3 nie zarażają. Pewnie nawet bardziej ale to jest rozwiązanie kompromisowe. Rodzice mogą iśc do pracy a dzieci w szkołach jest ponad 2x mniej. Zaraza to statystyka.

nawet to ze JarKacz poszedł na cmentarz to jest sprawa o zagrozeniu 0 dla systemu zdrowia. Jasne że szkodliwa gdyż publicznie złamano zasady pokazując butę. Jednak bez wpływu na epidemie. Gdyby na cmentarze poszły wtedy miliony to pewnie tysiące juz by tam zostały.

Najłatwiej narzekać i tak jak to roboą objawione teraz oszołomy plesć głupoty na YT. Trudniej jest brać odpowiedzialność za miliony ludzi. Zdrówka życzę!

zdrówka to oni by wszyscy nabrali na Żuławach
w obozie pracy

geek

Janko Traderroo lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13777
Registration date : 14/09/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:40

waldi napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
REALISTA napisał:

u nas będzie gówno nie korba...siano płynie do Jankielni

Niemcy i USA to inna liga amy jesteśmy w worku z emerging markets. Dzisiaj Hang Seng był -3% więc w tym odniesieniu nasze + 0,8% to mega moc 😲😂

Polska powinna być już dawno w developed markets z powodu demografii. Bardzo odstajemy od EM, gdzie nadal jest boom demograficzny:

UFO - 24.02.2021r - Page 7 ?s=epol.us:eem

Przecież podobno nas zaklasyfikowali juś ze 2 lata temu któraś z agencji ratingowych jankeskich stwierdziła, że Polska już opuściła emerging.
Śmiałem się wtedy, że należymy już do krajów (niedo)rozwiniętych.

Tylko FTSE uznało nas za rynek rozwinięty, ale MSCI nadal uważa nas za niedorozwinięty, chyba nie bez powodu. Oprócz rynków wschodzących i dojrzałych, IMO powinna być osobna klasa dla Polski, rynek przejrzały. Wink

My to tak w ogóle rozpieprzeni w środq zawsze - ni to zachód ni wschód, ni kraj biedny ni bogaty, położenie geopolityczne ni to dobre ni to złe -  takie wszystko ambiwalentne w Polsce jest.
Tak jak ambiwalentne i bez sensu są obostrzenia rządu: gnojki w klasach I-III nie zarażają wirusem ale ci w klasach IV+ już zarażają jak sam sqrwysyn!  dobryżart
Nie można konsumować posiłqw w lokalach bo wirus tylko na to czeka ale można stać w ciasnej kolejce aby żarcie na wynos wziąć i tam wirusa nie ma.


Kolego widze że nie kąsasz fabułki bo to nie jest tak że dzieci w klasach 1 - 3 nie zarażają. Pewnie nawet bardziej ale to jest rozwiązanie kompromisowe. Rodzice mogą iśc do pracy a dzieci w szkołach jest ponad 2x mniej. Zaraza to statystyka.

nawet to ze JarKacz poszedł na cmentarz to jest sprawa o zagrozeniu 0 dla systemu zdrowia. Jasne że szkodliwa gdyż publicznie złamano zasady pokazując butę. Jednak bez wpływu na epidemie. Gdyby na cmentarze poszły wtedy miliony to pewnie tysiące juz by tam zostały.

Najłatwiej narzekać i tak jak to roboą objawione teraz oszołomy plesć głupoty na YT. Trudniej jest brać odpowiedzialność za miliony ludzi. Zdrówka życzę!

Waldi, Kazimierz Wielki nie szedł na kompromisy z wirusem Czarnej Śmierci, tylko zamknął granice wPiSdu i dlatego „zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną”.

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Blackdeath2

Każdy kto przekraczał granicę miał przymusową dwutygodniową kwarantannę w izolatce.

Janko Traderroo lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 39238
Registration date : 25/10/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:48

lol!


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Sro 24 Lut 2021, 23:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:51

dex napisał:
waldi napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
dex napisał:


Niekoniecznie, bo my nie zawsze korelujemy z Jankiem gdy rośnie. Jak patrzę na EPOL to nawet luki w górę u nas nie będzie.

UFO - 24.02.2021r - Page 7 ?s=epol

Hej wyjasnij proszę jak Ty to czytasz plizzz?

No patrzę na jakim poziomie WIG20 skończył o 17:00 (żółta), a następnie na jakim poziomie skończył ETF EPOL po przeliczeniu z USD na PLN o 22:00 (niebieska). Jeśli na tym samym, to zazwyczaj jest neutralne otwarcie, więc można się wyspać, bo ani nie trzeba przesuwać stopa na otwarciu luką ani nie przeskoczą stopa antyluką. Jak się to poobserwuje dłużej to EPOL także dobrze pokazuje jak nasz rynek reaguje po godzinach na ruchy na rynkach bazowych, dzięki czemu można zobaczyć czy nasz rynek jest relatywnie słaby czy mocny. Teraz na przykład jest bardzo słaby, bo w ogóle nie reaguje na korbę u janka. Tu masz linka, który można sobie dodać do zakładek:

https://stooq.pl/q/?s=epol.us:plnusd&c=10d&t=l&a=ln&b=0&r=fw20

Dzięki! Chwilę wcześniej sam skumałem bo to przecie proste!

masz rację - już na dziś były przepowiednie że bedzie luka w górę, Ty wskazałeś że będzie otwarcie neutralne 👏 a czerwona Azja spowodowała, że otwarło sie niżej.

Jednak ciekawi mnie dlaczego miesiac temu na poziomie 1900 otworzyłeś L a teraz upierasz sie przy krachu? Przyznaję na razie wszystko idzie jak zaplanowałeś no moze z lekkim pzresunięciem o kilka dni. Ale dołu bandy bez katastrofy gdzie indziej nie wyłamiemy przecież 🙄 A ta może nastąpić jutro, za tydzień lub za pół roku. Już w tamtym roku nadziałem się na S bo alale wieszczyli katastrofę. nadal to robią i pewnie kiedys tam sie spełni. Ale nie wygląda aby to sie miało stać teraz😜

Pozdrawiam, powodzenia i zdrowia życzę

Dzięki i wzajemnie. Odpowiadając na pytanie, cały ruch od 1890 do 2020 to IMO była tylko korekta spadków. To że będzie powrót do 1830 jest IMO pewne, tylko nie wiadomo kiedy, i co będzie po drodze. I dlatego opcje potrafią dużo lepiej zarabiać niż kontrakty, ale trzeba trafić z czasem. Nie czytaj anali, bo nawet jeśli spełni się to co piszą to nic się nie nauczysz.

OK rozumiem - dziekuję za wyjaśnienie 😉 Jednak czy nie obowizuje zasada że trzeba grać z trendem a dopiero gdy reguły gry się zmienią (trend) to zmieniamy zasady? Teraz jest konsola więc gdybyś wziął wczoraj L na 1914 (a nawet niżej ale tu jest silne wsparcie) a dziś jak zrobiłeś obrócił po 1951 to by był niezły numer 😲

co do anali to jesteś zbyt surowy np. dzisiaj dzieki temu że posłuchałem jednego wiedziałem o zniesieniu na 1953 i potem nastepnym oporze jakieś 20 wyżej.

Dzisiaj znowu wpadłem w jakiś amok ijuż widziałem że klecimy na te 197x ale to mnie otrzeźwiło że indeks tak dynamicznie sie od 1953 odbił Smile

Sam rysuję jakieś kreseczki i nawet jest z nich pożytek, ale taki anal oznacza takie poziomy perfekcyjnie 😜

Trudno powiedzieć co zrobiłby rynek gdybym wziął L 1914.

https://en.wikipedia.org/wiki/Counterfactual_definiteness

Doskonale Cie rozumiem - ja tak własnie dziś miałem jak pobrałem drobnego L na 1948 (czy 7?) kiedy wszystko pięknie szło do góry a ledwo to zrobiłem to rynek się cofnął wpadł w konsolę 🙄 To pewnie moja wina ze dziś nie poszło dalej niż 1954 🤣🤣🤣🤣

Ciekawe jest to jak wiele różnych figur się wyrysowało - najpierw oRGR i już myślałem że znalazłem Świętego Graala i właśnie oRGR się materializuje a tu nieoczekiwanie zrobioła się jakas pochyła flaga potem patrzę niby z niej wyszło ale zaraz zrobiła sie kolejna. A którąś tam dalej już o rozpiętości 3 godzin była ta co mi zaczęła zalatywać ściemą. Indeks spadł czym zanegował oRGRa ale co ja widzę - nadal jest możliwy inny oRGR i to dzieki temu pinowi na 1954 😲 Szfagry dzisiaj dokonały pokazu mistrzostwa kreacji możliwych formacji dla leszczy.

Ilu to takich jak ja siedziało nerwowo szarpiąc myszka i pattrząc co im tam wychodzi. Zgodnie z zasadami zakładali SL do L i dzięki temu cofnęło się na 1930 🤦‍�

A tak nawiasem to jestem na L bo kupiłem akcje firm rokujących dywidendy Smile Jeszcze raz zdrówka i dobranoc!

Czyli: mimo iż jeden oRGR został zanegowany możliwy jest kolejny o ile przelecą do góry przez 195x i wtedy jego zakres jest jeszcze dalej.
Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 22:58

dex napisał:
waldi napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
waldi napisał:


Niemcy i USA to inna liga amy jesteśmy w worku z emerging markets. Dzisiaj Hang Seng był -3% więc w tym odniesieniu nasze + 0,8% to mega moc 😲😂

Polska powinna być już dawno w developed markets z powodu demografii. Bardzo odstajemy od EM, gdzie nadal jest boom demograficzny:

UFO - 24.02.2021r - Page 7 ?s=epol.us:eem

Przecież podobno nas zaklasyfikowali juś ze 2 lata temu któraś z agencji ratingowych jankeskich stwierdziła, że Polska już opuściła emerging.
Śmiałem się wtedy, że należymy już do krajów (niedo)rozwiniętych.

Tylko FTSE uznało nas za rynek rozwinięty, ale MSCI nadal uważa nas za niedorozwinięty, chyba nie bez powodu. Oprócz rynków wschodzących i dojrzałych, IMO powinna być osobna klasa dla Polski, rynek przejrzały. Wink

My to tak w ogóle rozpieprzeni w środq zawsze - ni to zachód ni wschód, ni kraj biedny ni bogaty, położenie geopolityczne ni to dobre ni to złe -  takie wszystko ambiwalentne w Polsce jest.
Tak jak ambiwalentne i bez sensu są obostrzenia rządu: gnojki w klasach I-III nie zarażają wirusem ale ci w klasach IV+ już zarażają jak sam sqrwysyn!  dobryżart
Nie można konsumować posiłqw w lokalach bo wirus tylko na to czeka ale można stać w ciasnej kolejce aby żarcie na wynos wziąć i tam wirusa nie ma.


Kolego widze że nie kąsasz fabułki bo to nie jest tak że dzieci w klasach 1 - 3 nie zarażają. Pewnie nawet bardziej ale to jest rozwiązanie kompromisowe. Rodzice mogą iśc do pracy a dzieci w szkołach jest ponad 2x mniej. Zaraza to statystyka.

nawet to ze JarKacz poszedł na cmentarz to jest sprawa o zagrozeniu 0 dla systemu zdrowia. Jasne że szkodliwa gdyż publicznie złamano zasady pokazując butę. Jednak bez wpływu na epidemie. Gdyby na cmentarze poszły wtedy miliony to pewnie tysiące juz by tam zostały.

Najłatwiej narzekać i tak jak to roboą objawione teraz oszołomy plesć głupoty na YT. Trudniej jest brać odpowiedzialność za miliony ludzi. Zdrówka życzę!

Waldi, Kazimierz Wielki nie szedł na kompromisy z wirusem Czarnej Śmierci, tylko zamknął granice wPiSdu i dlatego „zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną”.

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Blackdeath2

Każdy kto przekraczał granicę miał przymusową dwutygodniową kwarantannę w izolatce.

Dobry przykład i też powinniśmy tak zrobić we wrześniu jak Węgrzy. Latem był spoqj bo ludzie siedzieli w ogródkach ale we wrześniu wleźli do środka knajp i charczeli na siebie. Trzeba było zamknąć ale co to by był za skowyt tych Budków i innych...

Pamiętam jak byłem w Bułgarii i było pieknie pusto bezpiecznie, żadnych Niemców i Angoli tylko lokalesi i Polacy. Połowa hoteli pozamykana. Mieliśmy jechac nad Polskie morze ale wystraszyły nas relacje że tam człowiek na człowieku. Koleżanka nam napisała że jest w Pradze a tam tłumy turystów. No to Czechom wywaliła statystyka.

Nie ma dymu bez ognia. Gdybyśmy w marcu wutrzymali jak na Tajwanie to juz nie było by zarazy w Polsce ale u nas jak się pozwoli ( a nawet jak nie pozwoli) to zaraz zrobią Zakopane 😉
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13777
Registration date : 14/09/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 23:00

Odyseusz napisał:
dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
Ten cały system monetano-fiskalny jest tak strasznie sqrwiały, że nie dziwię się, że demografia leży. Każde dziecko daje rządowi 5mln PLN zdolności kredytowej i daje z wielką łaską 100tyś w 500+. Masakra.

No jest sqrwiały. 
Na TVPropagandę musi być, na Rydzyka musi być, na ciepłe posadki kolegów Sasina w ministerstwach z dupy też musi być no to się nie dziw, że nie ma.  What a Face

Bo jest jeden podstawowy problem. Ja. Z całym moim zaangażowaniem, uczeniem się, próbowaniem różnych rzeczy, staraniem się słuchać, nie jestem w stanie uszczęśliwić więcej niż kilka osób. A jakiś polityk myśli że jest w stanie uszczęśliwić 40mln obywateli. To jest nieuzasadnione ego z dupy.

nosz qm

Demokracja reprezentacyjna nie ma zupełnie sensu, powinna być bezpośrednia.

ale jako kafelkarz,
w całej karierze zawodowej
uszczęsliwisz więcej osób
przemyśl to

geek

Mam dwie lewe ręce. Taka sytuacja.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13777
Registration date : 14/09/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 23:03

waldi napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:


Polska powinna być już dawno w developed markets z powodu demografii. Bardzo odstajemy od EM, gdzie nadal jest boom demograficzny:

UFO - 24.02.2021r - Page 7 ?s=epol.us:eem

Przecież podobno nas zaklasyfikowali juś ze 2 lata temu któraś z agencji ratingowych jankeskich stwierdziła, że Polska już opuściła emerging.
Śmiałem się wtedy, że należymy już do krajów (niedo)rozwiniętych.

Tylko FTSE uznało nas za rynek rozwinięty, ale MSCI nadal uważa nas za niedorozwinięty, chyba nie bez powodu. Oprócz rynków wschodzących i dojrzałych, IMO powinna być osobna klasa dla Polski, rynek przejrzały. Wink

My to tak w ogóle rozpieprzeni w środq zawsze - ni to zachód ni wschód, ni kraj biedny ni bogaty, położenie geopolityczne ni to dobre ni to złe -  takie wszystko ambiwalentne w Polsce jest.
Tak jak ambiwalentne i bez sensu są obostrzenia rządu: gnojki w klasach I-III nie zarażają wirusem ale ci w klasach IV+ już zarażają jak sam sqrwysyn!  dobryżart
Nie można konsumować posiłqw w lokalach bo wirus tylko na to czeka ale można stać w ciasnej kolejce aby żarcie na wynos wziąć i tam wirusa nie ma.


Kolego widze że nie kąsasz fabułki bo to nie jest tak że dzieci w klasach 1 - 3 nie zarażają. Pewnie nawet bardziej ale to jest rozwiązanie kompromisowe. Rodzice mogą iśc do pracy a dzieci w szkołach jest ponad 2x mniej. Zaraza to statystyka.

nawet to ze JarKacz poszedł na cmentarz to jest sprawa o zagrozeniu 0 dla systemu zdrowia. Jasne że szkodliwa gdyż publicznie złamano zasady pokazując butę. Jednak bez wpływu na epidemie. Gdyby na cmentarze poszły wtedy miliony to pewnie tysiące juz by tam zostały.

Najłatwiej narzekać i tak jak to roboą objawione teraz oszołomy plesć głupoty na YT. Trudniej jest brać odpowiedzialność za miliony ludzi. Zdrówka życzę!

Waldi, Kazimierz Wielki nie szedł na kompromisy z wirusem Czarnej Śmierci, tylko zamknął granice wPiSdu i dlatego „zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną”.

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Blackdeath2

Każdy kto przekraczał granicę miał przymusową dwutygodniową kwarantannę w izolatce.

Dobry przykład i też powinniśmy tak zrobić we wrześniu jak Węgrzy. Latem był spoqj bo ludzie siedzieli w ogródkach ale we wrześniu wleźli do środka knajp i charczeli na siebie. Trzeba było zamknąć ale co to by był za skowyt tych Budków i innych...

Pamiętam jak byłem w Bułgarii i było pieknie pusto bezpiecznie, żadnych Niemców i Angoli tylko lokalesi i Polacy. Połowa hoteli pozamykana. Mieliśmy jechac nad Polskie morze ale wystraszyły nas relacje że tam człowiek na człowieku. Koleżanka nam napisała że jest w Pradze a tam tłumy turystów. No to Czechom wywaliła statystyka.

Nie ma dymu bez ognia. Gdybyśmy w marcu wutrzymali jak na Tajwanie to juz nie było by zarazy w Polsce ale u nas jak się pozwoli ( a nawet jak nie pozwoli) to zaraz zrobią Zakopane 😉

Trzeba zamknąć jak najszybciej wszystkich w domu na dwa tygodnie, inaczej to się skończy wojną światową za kilkanaście lat, i będzie stosowana przemoc w celu odebrania krypto, tak jak wyrywano złote zęby w Oświęcimu. Natura ludzka nie zmieniła od tego czasu. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
koala




Liczba postów : 201
Registration date : 14/06/2013

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Wy niczego się nie bójta ...   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 23:26

REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
Szwabinka znowu 14 qłeczek z przodu  bom

Jankes pierdolca dostał. 

Qrde, dex w zajebistym miejscu dziś esy władował jeśli po 1951 ale jeśli ich nie zamknął to jest dupa wołowa bo jutro sam się będzie gonił z ceną.
Czasem tak jest, że super zajebista pozycja okazuje się być tylko na chwilę.
u nas będzie gówno nie korba...siano płynie do Jankielni


CNN: "Rising bond yields have been weighing on the market recently, but Fed chair Jerome Powell once again reiterated in congressional testimony Wednesday that the economy needs more help to get back to its pre-pandemic strength. Stocks liked this message and climbed higher after initially opening in the red."

To taki ich przekaz dnia dla leszczy.

Z drugiej strony Biden podtrzymuje zamiar podniesienia płacy minimalnej z $7,50 do $15 na godzinę, ale ma to nie wpłynąć na inflację. No nie wiem. Przecież to wzrost najniższych płac o 100%!

A zarabiającym 8, 10, 15 $/h też wtedy trzeba płace podnieść.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13777
Registration date : 14/09/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 23:35

koala napisał:
REALISTA napisał:
Market Trader napisał:
Szwabinka znowu 14 qłeczek z przodu  bom

Jankes pierdolca dostał. 

Qrde, dex w zajebistym miejscu dziś esy władował jeśli po 1951 ale jeśli ich nie zamknął to jest dupa wołowa bo jutro sam się będzie gonił z ceną.
Czasem tak jest, że super zajebista pozycja okazuje się być tylko na chwilę.
u nas będzie gówno nie korba...siano płynie do Jankielni


CNN: "Rising bond yields have been weighing on the market recently, but Fed chair Jerome Powell once again reiterated in congressional testimony Wednesday that the economy needs more help to get back to its pre-pandemic strength. Stocks liked this message and climbed higher after initially opening in the red."

To taki ich przekaz dnia dla leszczy.

Z drugiej strony Biden podtrzymuje zamiar podniesienia płacy minimalnej z $7,50 do $15 na godzinę, ale ma to nie wpłynąć na inflację. No nie wiem. Przecież to wzrost najniższych płac o 100%!

A zarabiającym 8, 10, 15 $/h też wtedy trzeba płace podnieść.

Moim zdaniem istotne jest to, że Yellen zamierza oddać Powellowi więszość pieniędzy które dodrukował, i które leżą bezczynnie na rachunku skarbu USA. To będzie miało gigantyczne reperkusje w ciągu najbliższych tygodni.
Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 23:41

Dzisiaj Rok temu zaczęły się się spadki Covidowej zwały 😲

A tak na marginesie wszystkie indeksy w USA wymalowały piękne równe na 90%ukształtowane RGR'y - jeszcze tydzień i mogą być dokończone....


Ostatnio zmieniony przez waldi dnia Sro 24 Lut 2021, 23:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13777
Registration date : 14/09/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 23:49

waldi napisał:
Dzisiaj Rok temu zaczęły się się spadki Covidowej zwały 😲

A tak na marginesie wszystkie indeksy w USA wymalowały piękne równe RGR'y - jeszcze tydzień i mogą być dokończone....

Należy pamiętać, że RGRy i oRGRy po wybiciu, w 68% czeszą stopy za linią szyi.
Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 23:51

dex napisał:
waldi napisał:
Dzisiaj Rok temu zaczęły się się spadki Covidowej zwały 😲

A tak na marginesie wszystkie indeksy w USA wymalowały piękne równe RGR'y - jeszcze tydzień i mogą być dokończone....

Należy pamiętać, że RGRy i oRGRy po wybiciu, w 68% czeszą stopy za linią szyi.

czy możesz to rozwinąc plizzz? Czy chodzi o to ze jest ruch powrotny sporo za linię aby wyciąc spryciarzy? Ostatnio te formacje są takie szarpane na końcu.

Np. te dzisiejsze oRGR jest ich potencjalnie kilka i nie wiadomo gdzie dokładnie jest ta linia 🤦‍�😜
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13777
Registration date : 14/09/2010

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptySro 24 Lut 2021, 23:57

waldi napisał:
dex napisał:
waldi napisał:
Dzisiaj Rok temu zaczęły się się spadki Covidowej zwały 😲

A tak na marginesie wszystkie indeksy w USA wymalowały piękne równe RGR'y - jeszcze tydzień i mogą być dokończone....

Należy pamiętać, że RGRy i oRGRy po wybiciu, w 68% czeszą stopy za linią szyi.

czy możesz to rozwinąc plizzz? Czy chodzi o to ze jest ruch powrotny sporo za linię aby wyciąc spryciarzy? Ostatnio te formacje są takie szarpane na końcu.

RGR była kiedyś najlepsza formacja, ale obecnie nie jest. Teraz najlepiej działają formacje świecowe które zaczynają się lukami, jak przenikania i zasłony, oraz luki kontynuacji.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30871
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 EmptyCzw 25 Lut 2021, 00:01


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 24.02.2021r   UFO - 24.02.2021r - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 24.02.2021r
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» UFO - 17.02.2021r
» UFO - 17.03.2021r.
» UF0 - 05.05.2021r.
» UFO - 01.06.2021r.
» UFO - 29.07.2021r.

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: