Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 19 03 2021 r.

Go down 
+17
koala
Nadaje ze Stronia
betonowe_buty
tarzan
thorgall
pike
MoralnyNiepokój
Odyseusz
waldi
Reser
AgroTrader
REALISTA
Zygmunt de Bill
dex
kamikaze
zibi
dziadek
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 13093
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 00:13

UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Neuron, Sir Nick, Zibi

Administrator do spraw technicznych: Dziadek

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g


Ostatnio zmieniony przez Dziadek dnia Pią 19 Mar 2021, 16:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30871
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 00:33

idą jak burza

https://stooq.pl/q/?s=10usy.b

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19683
Registration date : 28/08/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 00:38

zibi napisał:
idą jak burza

https://stooq.pl/q/?s=10usy.b

strach przed inflacją jest logicznym i nieuchronnym następstwem polityki FED

UFO 19 03  2021 r.  M2-money-stock3-21a

widać coraz większe kwoty pieniężnej stymulacji a ich czas działania coraz krótszy
efekt jak u narkomana

jeszcze można dodać że inflacja była i jest zaniżana
gdyby inwestorzy znali prawdziwą wartość inflacji za ostatnie dwie dekady to by albo zawał albo udar mieli Twisted Evil Smile

REALISTA lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13775
Registration date : 14/09/2010

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 01:15

kamikaze napisał:
zibi napisał:
idą jak burza

https://stooq.pl/q/?s=10usy.b

strach przed inflacją jest logicznym i nieuchronnym następstwem polityki FED

UFO 19 03  2021 r.  M2-money-stock3-21a

widać coraz większe kwoty pieniężnej stymulacji a ich czas działania coraz krótszy
efekt jak u narkomana

jeszcze można dodać że inflacja była i jest zaniżana
gdyby inwestorzy znali prawdziwą wartość inflacji za ostatnie dwie dekady to by albo zawał albo udar mieli Twisted Evil Smile

No bo inflacja, w rozumieniu spadek siły nabywczej pieniądza, to jest po prostu wzrost wynagrodzeń, czyli dynamika nominalnego PKB per capita.
Tak naprawdę, nie jest istotne ile moje oszczędności mogą kupić burgerów w McDonalds, albo drukarek laserowych, czy zaokrąglonych smartfonów, ale ile CZASU czyjeś pracy będę mógł dostać za mój dzisiejszy CZAS pracy, i tyle. Jeśli mniej, to nawet nie będę wstawał po nic innego by trzymać nogi na stole, jeśli więcej, to będę zapierdalał jak robot ze śrubką w dupie.

Zrozumienie tego prostego faktu prowadzi wprost do definicji tego, czym jest pieniądz. Pieniądz jest medium wymiany czasu, a nie jakości (wartości), ani ilości (cena). I jeśli regulacja systemu monetarnego powoduje, że pieniądz przestaje być medium wymiany czasu, to zastępuje go inny system monetarny. Jak w obecnej sytuacji, gdy pomimo spadku czasu, którym ludzi się dzielą, to wynagrodzenia rosną. To jest koniec tego systemu monetarnego opartego na fałszywej definicji inflacji. Prawdziwa definicja inflacji jest prosta, jest tempo podaży pieniądza ponad tempo przyrostu populacji.


Ostatnio zmieniony przez dex dnia Pią 19 Mar 2021, 01:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
dex

dex


Liczba postów : 13775
Registration date : 14/09/2010

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 01:28

zibi napisał:
idą jak burza

https://stooq.pl/q/?s=10usy.b

No tak, bo kasa spierdala z obligacji w krypto.
Powrót do góry Go down
Online
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6816
Registration date : 22/12/2011

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 02:13

AgroTrader napisał:


OGŁASZAM KONKURS (krasomówczy )

Moj pierwszy miliard na giełdzie

Zygmunt , Odyseusz -jesteście faworytami Rolling Eyes

OPOWIEDZCIE O SWOIM PIERWSZYM MILIARDZIE

Już zacząłem pisać:

Miała na imię Milena, było to na obozie harcerskim ....

Ale zorientowałem się, że tu chodzi o pierwszy miliard Very Happy , dopiero przykumałem!

Historia jest krótka:

To był spadek. Daleki krewny umarł. Część spadq przypadła mi niespodziewanie. Pomyślałem, że nawet 1% od tej kwoty to już będzie ładna suma, ale lepiej by było 5 lub 10% zrobić w miesiącu. Poczytałem parę książek o AT, trochę na bankier.pl, zagrałem systemem, potem na czuja ... zajęło mi to ze 3-4 miesiące. Nie próbowałem się odegrać. Zamknąłem konto. Dostałem posadę w straży przemysłowej, zacząłem pisać na UFO ...


P.S. Historia z Mileną byłaby dużo bardziej ciekawa ... Very Happy

PINGWIN (Z MADAGASKARU), dex and waldi like this post

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13775
Registration date : 14/09/2010

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 02:35

Zygmunt de Bill napisał:
AgroTrader napisał:


OGŁASZAM KONKURS (krasomówczy )

Moj pierwszy miliard na giełdzie

Zygmunt , Odyseusz -jesteście faworytami Rolling Eyes

OPOWIEDZCIE O SWOIM PIERWSZYM MILIARDZIE

Już zacząłem pisać:

Miała na imię Milena, było to na obozie harcerskim ....

Ale zorientowałem się, że tu chodzi o pierwszy miliard Very Happy , dopiero przykumałem!

Historia jest krótka:

To był spadek. Daleki krewny umarł. Część spadq przypadła mi niespodziewanie. Pomyślałem, że nawet 1% od tej kwoty to już będzie ładna suma, ale lepiej by było 5 lub 10% zrobić w miesiącu. Poczytałem parę książek o AT, trochę na bankier.pl, zagrałem systemem, potem na czuja ... zajęło mi to ze 3-4 miesiące. Nie próbowałem się odegrać. Zamknąłem konto. Dostałem posadę w straży przemysłowej, zacząłem pisać na UFO ...


P.S. Historia z Mileną byłaby dużo bardziej ciekawa ... Very Happy

Słabo, bo to jest wiersz biały. Piszemy wiersz na czas, kto pierwszy ten lepszy. Jak się nie postarasz to będzie mój debiucik, bo jeszcze nic nie napisałem.A wiem, że nie startuję w szranki z nowicjuszem. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Online
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6816
Registration date : 22/12/2011

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 03:37

dex napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
AgroTrader napisał:


OGŁASZAM KONKURS (krasomówczy )

Moj pierwszy miliard na giełdzie

Zygmunt , Odyseusz -jesteście faworytami Rolling Eyes

OPOWIEDZCIE O SWOIM PIERWSZYM MILIARDZIE

Już zacząłem pisać:

Miała na imię Milena, było to na obozie harcerskim ....

Ale zorientowałem się, że tu chodzi o pierwszy miliard Very Happy , dopiero przykumałem!

Historia jest krótka:

To był spadek. Daleki krewny umarł. Część spadq przypadła mi niespodziewanie. Pomyślałem, że nawet 1% od tej kwoty to już będzie ładna suma, ale lepiej by było 5 lub 10% zrobić w miesiącu. Poczytałem parę książek o AT, trochę na bankier.pl, zagrałem systemem, potem na czuja ... zajęło mi to ze 3-4 miesiące. Nie próbowałem się odegrać. Zamknąłem konto. Dostałem posadę w straży przemysłowej, zacząłem pisać na UFO ...


P.S. Historia z Mileną byłaby dużo bardziej ciekawa ... Very Happy

Słabo, bo to jest wiersz biały. Piszemy wiersz na czas, kto pierwszy ten lepszy. Jak się nie postarasz to będzie mój debiucik, bo jeszcze nic nie napisałem.A wiem, że nie startuję w szranki z nowicjuszem. Twisted Evil

Czekam na debiucik ... jest środek nocy 3:30, ja nie dam rady. Poddaję się na starcie. Nie piszę na zawołanie, czekam, aż przyjdzie to samo do mnie. Teraz idę spać. Walcz. Rano chętnie przeczytam.

REALISTA lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46120
Registration date : 03/09/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 06:28

kamikaze napisał:
zibi napisał:
idą jak burza

https://stooq.pl/q/?s=10usy.b

strach przed inflacją jest logicznym i nieuchronnym następstwem polityki FED

UFO 19 03  2021 r.  M2-money-stock3-21a

widać coraz większe kwoty pieniężnej stymulacji a ich czas działania coraz krótszy
efekt jak u narkomana

jeszcze można dodać że inflacja była i jest zaniżana
gdyby inwestorzy znali prawdziwą wartość inflacji za ostatnie dwie dekady to by albo zawał albo udar mieli Twisted Evil Smile

dlatego "czekiści", ktorzy nabyli akcje za czeki dostaną w******l Twisted Evil

P.S. ja już PO, a Wy ?
P.S.II nie wiecie, kto dostarcza ketchup i musztardę do stacji PKN ? Bo mam nowy pomysł biznesowy...

REALISTA lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46120
Registration date : 03/09/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 06:30

Zygmunt de Bill napisał:
dex napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
AgroTrader napisał:


OGŁASZAM KONKURS (krasomówczy )

Moj pierwszy miliard na giełdzie

Zygmunt , Odyseusz -jesteście faworytami Rolling Eyes

OPOWIEDZCIE O SWOIM PIERWSZYM MILIARDZIE

Już zacząłem pisać:

Miała na imię Milena, było to na obozie harcerskim ....

Ale zorientowałem się, że tu chodzi o pierwszy miliard Very Happy , dopiero przykumałem!

Historia jest krótka:

To był spadek. Daleki krewny umarł. Część spadq przypadła mi niespodziewanie. Pomyślałem, że nawet 1% od tej kwoty to już będzie ładna suma, ale lepiej by było 5 lub 10% zrobić w miesiącu. Poczytałem parę książek o AT, trochę na bankier.pl, zagrałem systemem, potem na czuja ... zajęło mi to ze 3-4 miesiące. Nie próbowałem się odegrać. Zamknąłem konto. Dostałem posadę w straży przemysłowej, zacząłem pisać na UFO ...


P.S. Historia z Mileną byłaby dużo bardziej ciekawa ... Very Happy

Słabo, bo to jest wiersz biały. Piszemy wiersz na czas, kto pierwszy ten lepszy. Jak się nie postarasz to będzie mój debiucik, bo jeszcze nic nie napisałem.A wiem, że nie startuję w szranki z nowicjuszem. Twisted Evil

Czekam na debiucik ... jest środek nocy 3:30, ja nie dam rady. Poddaję się na starcie. Nie piszę na zawołanie, czekam, aż przyjdzie to samo do mnie. Teraz idę spać. Walcz. Rano chętnie przeczytam.

Ja swój pierwszy miliard dostałem od Babci

REALISTA, Zygmunt de Bill and Odyseusz like this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50669
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 06:34

Zygmunt de Bill napisał:
AgroTrader napisał:


OGŁASZAM KONKURS (krasomówczy )

Moj pierwszy miliard na giełdzie

Zygmunt , Odyseusz -jesteście faworytami Rolling Eyes

OPOWIEDZCIE O SWOIM PIERWSZYM MILIARDZIE

Już zacząłem pisać:

Miała na imię Milena, było to na obozie harcerskim ....

Ale zorientowałem się, że tu chodzi o pierwszy miliard Very Happy , dopiero przykumałem!

Historia jest krótka:

To był spadek. Daleki krewny umarł. Część spadq przypadła mi niespodziewanie. Pomyślałem, że nawet 1% od tej kwoty to już będzie ładna suma, ale lepiej by było 5 lub 10% zrobić w miesiącu. Poczytałem parę książek o AT, trochę na bankier.pl, zagrałem systemem, potem na czuja ... zajęło mi to ze 3-4 miesiące. Nie próbowałem się odegrać. Zamknąłem konto. Dostałem posadę w straży przemysłowej, zacząłem pisać na UFO ...


P.S. Historia z Mileną byłaby dużo bardziej ciekawa ... Very Happy

żeby zachęcić kolejnych piszących
ogłaszam !!! ze oprócz sławy i splendoru dodatkową nagrodą bedzie 2 TYSIĄCE PLN *


*te 2 tysiące co ma mi oddać Opcjoner

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50669
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 06:38

Realista ,dobre ale za krótkie Evil or Very Mad

daj więcej szczegółów - np. w jakiej wersalce i gdzie Babcia zakopana ...
dołóż do tego swoją Milenę i masz wielkie szanse na 2 tysiaki ..

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

Odyseusz lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50669
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 06:54

Zygmunt de Bill napisał:
dex napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
AgroTrader napisał:


OGŁASZAM KONKURS (krasomówczy )

Moj pierwszy miliard na giełdzie

Zygmunt , Odyseusz -jesteście faworytami Rolling Eyes

OPOWIEDZCIE O SWOIM PIERWSZYM MILIARDZIE

Już zacząłem pisać:

Miała na imię Milena, było to na obozie harcerskim ....

Ale zorientowałem się, że tu chodzi o pierwszy miliard Very Happy , dopiero przykumałem!

Historia jest krótka:

To był spadek. Daleki krewny umarł. Część spadq przypadła mi niespodziewanie. Pomyślałem, że nawet 1% od tej kwoty to już będzie ładna suma, ale lepiej by było 5 lub 10% zrobić w miesiącu. Poczytałem parę książek o AT, trochę na bankier.pl, zagrałem systemem, potem na czuja ... zajęło mi to ze 3-4 miesiące. Nie próbowałem się odegrać. Zamknąłem konto. Dostałem posadę w straży przemysłowej, zacząłem pisać na UFO ...


P.S. Historia z Mileną byłaby dużo bardziej ciekawa ... Very Happy

Słabo, bo to jest wiersz biały. Piszemy wiersz na czas, kto pierwszy ten lepszy. Jak się nie postarasz to będzie mój debiucik, bo jeszcze nic nie napisałem.A wiem, że nie startuję w szranki z nowicjuszem. Twisted Evil

Czekam na debiucik ... jest środek nocy 3:30, ja nie dam rady. Poddaję się na starcie. Nie piszę na zawołanie, czekam, aż przyjdzie to samo do mnie. Teraz idę spać. Walcz. Rano chętnie przeczytam.

też czekam....
ale obawiam sie ze historia Dexowego miliarda , tak jak Realisty , tez bedzie krotka i banalna Mad

cos w tym rodzaju

- dostałem/zarobiłem /znalazłem 100 zł
-załozylem  sobie konto na https://binance.com i przeszedłem  weryfikację KYC,
- przelałem 100 pln  kartą ( bo tak najszybciej jest ) na  stablecoiny ktore sa oprocentowane na miliard %
- kupiłem Trezor T,  bezpośrednio u producenta
- odpaliłem  https://yieldwatch.net aby obserwować rentowność
- nawet nie zdążyłem położyć  białe trampek na stół a juz na https://yieldwatch.net dostalem wiadomosc
ze na moim koncie jest miliard



zbyt proste jak na nagrodę 2 tysiaki Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46120
Registration date : 03/09/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 07:09

AgroTrader napisał:
Realista ,dobre ale za krótkie Evil or Very Mad

daj więcej szczegółów - np. w jakiej wersalce i gdzie Babcia zakopana ...
dołóż do tego  swoją Milenę i masz wielkie szanse na 2 tysiaki ..

Dozuje napięcie jak w Hitchcocku. Z Babcią to tylko część historii. Dostałem również część tego miliarda od bezdomnego. Kolejne szczegóły tej pasjonującej historii w weekend.

REALISTA and Zygmunt de Bill like this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46120
Registration date : 03/09/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 07:17

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26897365,hiszpania-szostym-krajem-swiata-ktory-zalegalizowal-eutanazje.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46120
Registration date : 03/09/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 07:26

łapiecie ruch czy cenę ?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 07:27

Powitać załogę w dzień Trzech Wiedźm.  sunny

To dziś pierwszy z czterech takich dni w roq. Ciekawe czy sraka będzie w ostatniej godzinie.

Nie byłem jeszcze defekować gdyby kogoś interesowało ale właśnie powoli zmierzam tam gdzie król piechotą.

Trochę pogoda się spóźnia bo za 3 dni teoretycznie startuje wiosna a ja widzę śnieg i mróz.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 07:32

REALISTA napisał:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26897365,hiszpania-szostym-krajem-swiata-ktory-zalegalizowal-eutanazje.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink

I prawidłowo  UFO 19 03  2021 r.  767691 UFO 19 03  2021 r.  767691
A pomyśleć, że jeszcze dwie dekady temu to był ultrakatolicki kraj tak jak Polska obecnie.
Odkąd rządzi tzw. "lewactwo" odtąd sensowne pomysły wprowadzają.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 07:38

Ma ktoś na sali problemy ze spaniem?

'Nie mamy kontroli nad swoim snem. Może dlatego bezsenność jest taka upierdliwa' (gazeta.pl)

Przejebane takie coś.  What a Face

Ale istnieje pewna pachnąca zielona roślina, z której wyciąg inhalowany sqtecznie ten problem rozwiązuje  Laughing
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19683
Registration date : 28/08/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 07:40

Afera Gruba Berta Parówkowa Laughing

Zarzut? Firma Wędzonka z Myślenic dostarcza parówki do hot-dogów i robi na tym kokosy.

A jak jest naprawdę?

Wędzonka dostarcza jedynie 7 procent parówek. Reszta pochodzi z zakładów Animex, Zakłady Mięsne Silesia i Zakłady Mięsne Stanisławów.

A bułki? One także obecnie pochodzą - jak ustaliśmy - w całości od producentów polskich. Wcześniej były sprowadzane ze Słowacji.

Za rządów prezesa Daniela Obajtka udział produktów polskich lub w Polsce wytworzonych sprzedawanych w Orlenie wzrósł z około połowy do 85 procent. I to być może kolejna przyczyna ataku. Jakby wzrósł udział produktów niemieckich, pewnie byłaby pochwała mediów niemieckich wydawanych dla Polaków.

waldi and AgroTrader like this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46120
Registration date : 03/09/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 07:47

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Szczyt-USA-Chiny-Napieta-atmosfera-i-wzajemne-oskarzenia-8077282.html

Szczyt USA-Chiny. Napięta atmosfera i wzajemne oskarżenia
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19683
Registration date : 28/08/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 08:04

Sakiewicz w Gazeta Polska:

Stan finansów państwa pod koniec pandemii jest lepszy niż pod koniec rządów PO-PSL. Stąd niedaleko do wniosku, że rządy tych dwóch partii dla gospodarki były bardziej niebezpieczne niż zaraza.  Laughing

Rządy Zjednoczonej Prawicy w ostatnim roku wpompowały setki miliardów złotych w ratowanie przedsiębiorstw i miejsc pracy. Mimo to dług cały czas jest pod kontrolą, a bezrobocie najniższe w UE. Za czasów koalicji PO-PSL tyle samo pieniędzy, ile obecnie wydajemy na obronę przed kryzysem, wyciekało z systemu finansów publicznych. Jest jednak różnica: jedne fundusze posłużyły gospodarce, drugie złodziejom. Z tego punktu widzenia, bez względu na wizerunkowe wpadki i ciągłe podgryzanie się różnych frakcji w obozie władzy, dla kraju bardzo korzystne jest utrzymanie obecnej ekipy.

https://www.salon24.pl/u/tomaszsakiewicz/1120044,uwagi-na-koniec-epidemii

waldi and AgroTrader like this post

Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 08:07

Dzień doberas! To się porobiło: w USA spadki, Azja zielona CZERWONA, obligacjom rośnie rentowność i co to nam dzisiaj biedne śfagry zafundują? Czy tym razem nie będzie rozliczenia przy 2000?


Ostatnio zmieniony przez waldi dnia Pią 19 Mar 2021, 08:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 08:12

Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26897365,hiszpania-szostym-krajem-swiata-ktory-zalegalizowal-eutanazje.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink

I prawidłowo  UFO 19 03  2021 r.  767691 UFO 19 03  2021 r.  767691
A pomyśleć, że jeszcze dwie dekady temu to był ultrakatolicki kraj tak jak Polska obecnie.
Odkąd rządzi tzw. "lewactwo" odtąd sensowne pomysły wprowadzają.

Brawo, czekam na dalsze postępowe kroki - dziecko niegrzeczne? Zbiera sie sąd rodzinny i do uśpienia. Trzeba być otwartym na całym Świecie jest tyle biednych grzecznych dzieci na to trzeba skierować uwagę.

Po co czekać aż jakiś biedny staruszek w męce dożyje do 100 - ustawowo trzeba wprowadzić że limit życia to 65 i bedzie fantastyczne społeczeństwo.

Co do Polski to poza tym że czasem słyszę dzwony z pobliskiego kościoła to nie zauważam aby był to katolicki kraj.
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5889
Registration date : 20/10/2018

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 08:12

kamikaze napisał:
Sakiewicz w Gazeta Polska:

Stan finansów państwa pod koniec pandemii jest lepszy niż pod koniec rządów PO-PSL. Stąd niedaleko do wniosku, że rządy tych dwóch partii dla gospodarki były bardziej niebezpieczne niż zaraza.  Laughing

Rządy Zjednoczonej Prawicy w ostatnim roku wpompowały setki miliardów złotych w ratowanie przedsiębiorstw i miejsc pracy. Mimo to dług cały czas jest pod kontrolą, a bezrobocie najniższe w UE. Za czasów koalicji PO-PSL tyle samo pieniędzy, ile obecnie wydajemy na obronę przed kryzysem, wyciekało z systemu finansów publicznych. Jest jednak różnica: jedne fundusze posłużyły gospodarce, drugie złodziejom. Z tego punktu widzenia, bez względu na wizerunkowe wpadki i ciągłe podgryzanie się różnych frakcji w obozie władzy, dla kraju bardzo korzystne jest utrzymanie obecnej ekipy.

https://www.salon24.pl/u/tomaszsakiewicz/1120044,uwagi-na-koniec-epidemii

jak Orlen za POPSL wygenerował tylko 2,6 mld zysku
to gdzie się podziały te pieniądze, że dopiero Obajtek wyłuskał 25 mld zysku



geek

waldi lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3708
Registration date : 11/03/2010

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 08:15

REALISTA napisał:
kamikaze napisał:
zibi napisał:
idą jak burza

https://stooq.pl/q/?s=10usy.b

strach przed inflacją jest logicznym i nieuchronnym następstwem polityki FED

UFO 19 03  2021 r.  M2-money-stock3-21a

widać coraz większe kwoty pieniężnej stymulacji a ich czas działania coraz krótszy
efekt jak u narkomana

jeszcze można dodać że inflacja była i jest zaniżana
gdyby inwestorzy znali prawdziwą wartość inflacji za ostatnie dwie dekady to by albo zawał albo udar mieli Twisted Evil Smile

dlatego "czekiści", ktorzy nabyli akcje za czeki dostaną w******l Twisted Evil

P.S. ja już PO, a Wy ?
P.S.II   nie wiecie, kto dostarcza ketchup i musztardę do stacji PKN ? Bo mam nowy pomysł biznesowy...

Nieważne kto. Ważne, że jest to transport samochodowy i dostawca ma obowiązek tankować na Orlenie.
GENIALNE - w ten sposób pieniądz wraca do nabywcy i polskiego systemu podatkowego.
Każdy dzień przynosi kolejne dowody na sprawne zarządzanie. king
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3708
Registration date : 11/03/2010

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 08:19

waldi napisał:
Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26897365,hiszpania-szostym-krajem-swiata-ktory-zalegalizowal-eutanazje.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink

I prawidłowo  UFO 19 03  2021 r.  767691 UFO 19 03  2021 r.  767691
A pomyśleć, że jeszcze dwie dekady temu to był ultrakatolicki kraj tak jak Polska obecnie.
Odkąd rządzi tzw. "lewactwo" odtąd sensowne pomysły wprowadzają.

Brawo, czekam na dalsze postępowe kroki - dziecko niegrzeczne? Zbiera sie sąd rodzinny i do uśpienia. Trzeba być otwartym na całym Świecie jest tyle biednych grzecznych dzieci na to trzeba skierować uwagę.

Po co czekać aż jakiś biedny staruszek w męce dożyje do 100 - ustawowo trzeba wprowadzić że limit życia to 65 i bedzie fantastyczne społeczeństwo.

Co do Polski to poza tym że czasem słyszę dzwony z pobliskiego kościoła to nie zauważam aby był to katolicki kraj.

Z drugiej strony, gdybyś popracował miesiąc w hospicjum...

P.S.
Jadę do fabryki, realnie budować wielką Polskę, pilnujcie wysokiego zamknięcia.
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9681
Registration date : 21/12/2019

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 08:23

waldi napisał:
Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26897365,hiszpania-szostym-krajem-swiata-ktory-zalegalizowal-eutanazje.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink

I prawidłowo  UFO 19 03  2021 r.  767691 UFO 19 03  2021 r.  767691
A pomyśleć, że jeszcze dwie dekady temu to był ultrakatolicki kraj tak jak Polska obecnie.
Odkąd rządzi tzw. "lewactwo" odtąd sensowne pomysły wprowadzają.

Brawo, czekam na dalsze postępowe kroki - dziecko niegrzeczne? Zbiera sie sąd rodzinny i do uśpienia. Trzeba być otwartym na całym Świecie jest tyle biednych grzecznych dzieci na to trzeba skierować uwagę.

Po co czekać aż jakiś biedny staruszek w męce dożyje do 100 - ustawowo trzeba wprowadzić że limit życia to 65 i bedzie fantastyczne społeczeństwo.

Co do Polski to poza tym że czasem słyszę dzwony z pobliskiego kościoła to nie zauważam aby był to katolicki kraj.

Też uważam, że Polska to kiedyś był katolicki kraj, teraz to kraj ludzi wierzących niepraktykujących jak ja Wink
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 08:29

pike napisał:
waldi napisał:
Market Trader napisał:
REALISTA napisał:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26897365,hiszpania-szostym-krajem-swiata-ktory-zalegalizowal-eutanazje.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink

I prawidłowo  UFO 19 03  2021 r.  767691 UFO 19 03  2021 r.  767691
A pomyśleć, że jeszcze dwie dekady temu to był ultrakatolicki kraj tak jak Polska obecnie.
Odkąd rządzi tzw. "lewactwo" odtąd sensowne pomysły wprowadzają.

Brawo, czekam na dalsze postępowe kroki - dziecko niegrzeczne? Zbiera sie sąd rodzinny i do uśpienia. Trzeba być otwartym na całym Świecie jest tyle biednych grzecznych dzieci na to trzeba skierować uwagę.

Po co czekać aż jakiś biedny staruszek w męce dożyje do 100 - ustawowo trzeba wprowadzić że limit życia to 65 i bedzie fantastyczne społeczeństwo.

Co do Polski to poza tym że czasem słyszę dzwony z pobliskiego kościoła to nie zauważam aby był to katolicki kraj.

Też uważam, że Polska to kiedyś był katolicki kraj, teraz to kraj ludzi wierzących niepraktykujących jak ja Wink

Tylko że władza przyklejona do konkordatu, 0 lansujący się na tle Rydzyka, cały rząd mutualnie związany z klerem a jakaś nauczycielka miała przez lata szykany bo ośmieliła się zdjąć krzyż z publicznego pomieszczenia w szkole świeckiej (nie katolickiej). 
To nie jest państwo wyznaniowe?  scratch
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9681
Registration date : 21/12/2019

UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  EmptyPią 19 Mar 2021, 08:33

waldi napisał:
Dzień doberas! To się porobiło: w USA spadki, Azja zielona, obligacjom rośnie rentowność i co to nam dzisiaj biedne śfagry zafundują? Czy tym razem nie będzie rozliczenia przy 2000?

A gdzie Ty tą Azję zieloną widzisz ? Kolejny raz mam inne notowania ?
Powrót do góry Go down
Online
Sponsored content





UFO 19 03  2021 r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO 19 03 2021 r.    UFO 19 03  2021 r.  Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 19 03 2021 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: