Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 04 05 2021 r.

Go down 
+16
dex
koala
Bartek
REALISTA
Pan Nikt
Forex Trader
Belle de Jour
Prezes
Nadaje ze Stronia
Reser
Odyseusz
MoralnyNiepokój
kamikaze
thorgall
zibi
dziadek
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 20:49

Sejm przyjął ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE


niespodzianka jak cholera... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9489
Registration date : 21/12/2019

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 20:56

kamikaze napisał:
pike napisał:
Działa u was investing.com bo u mnie coś słabo skałdek nie opłaciłem scratch

We're temporarily down for maintenance...

No to widać nie tylko ja składek nie uiściłem dzięki za sprawdzenie.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 21:18

Market Trader napisał:
dex napisał:
zibi napisał:
kamikaze napisał:
dex napisał:
kamikaze napisał:
większość (p)osłów i ministrów orgazmu dostaje mówiąc o pożyczce z UE, wyobrażam sobie jakie gigantyczne marnotrawstwo i ile przekrętów nas czeka   Twisted Evil
jak 2/3 zostanie wydana w rozsądny sposób to uznam to za wielki sukces


To jest w ogóle ciekawe, że rząd może pożyczać pieniądze w imieniu obywateli, bez approve’ala. IMO za każdym razem powinno być referendum w tej sprawie, i IMO tylko rodzice powinni mieć tu prawo głosu, bo to jest zadłużanie dzieci. Moim zdaniem jest to niezgodne z konstytucją, więc ja przestałem płacić podatki, z których te obligacje są wykupywane. Nie mam kasy i fiskus mi może naskoczyć.

zgadzam się, tak właśnie powinno być

Nikt nigdy tych długów nie bédzie spłacał takie czasy że pożyczający będzie miał problem

Jak się to mówi, jeśli masz 100000zł kredytu to masz problem, ale jeśli masz 1mln kredytu to bank ma problem. A banki się przestały bać, bo myślą że mają kredytobiorcę ostatniej instancji, jakim jest państwo. Nie może być na to naszego przyzwolenia.

Ale co jako zwykły obywatel możesz zrobić?  scratch
Bo zasadniczo to gówno.
Co najwyżej kombinować aby nie płacić podatqw.

Rzeczywiście niewiele można z tym zrobić.

Póki co mam karty VISA na Seszelach zasilane krypto, których właścicielem jest nieżyjący koleś. To znaczy żyje, ale jego PESEL jest wykreślony z rejestru, bo znaleziono jego dokumenty w kabriolecie który utonął w rzece, choć ciało się nie odnalazło. Twisted Evil

Więc według fiskusa nie tylko nie mam źródła dochodu, ale po prostu nie istnieję. IMO każdy powinien upozorować własną śmierć, tylko trudno powiedzieć jak to najlepiej zrobić. Na pewno metoda "dać się ukrzyżować" nie jest najlepsza. Wink

No i trzeba się z tym później ukrywać do końca życia, komputery podłączone przez VPNy, anonimowe karty SIM, brak konta w banku, nieruchomości przepisane na dzieci itd.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44480
Registration date : 03/09/2007

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 21:55

Kazdy Murzyn musi miec akcje
Powrót do góry Go down
Online
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6426
Registration date : 22/12/2011

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 22:01

dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
zibi napisał:
kamikaze napisał:
dex napisał:
kamikaze napisał:
większość (p)osłów i ministrów orgazmu dostaje mówiąc o pożyczce z UE, wyobrażam sobie jakie gigantyczne marnotrawstwo i ile przekrętów nas czeka   Twisted Evil
jak 2/3 zostanie wydana w rozsądny sposób to uznam to za wielki sukces


To jest w ogóle ciekawe, że rząd może pożyczać pieniądze w imieniu obywateli, bez approve’ala. IMO za każdym razem powinno być referendum w tej sprawie, i IMO tylko rodzice powinni mieć tu prawo głosu, bo to jest zadłużanie dzieci. Moim zdaniem jest to niezgodne z konstytucją, więc ja przestałem płacić podatki, z których te obligacje są wykupywane. Nie mam kasy i fiskus mi może naskoczyć.

zgadzam się, tak właśnie powinno być

Nikt nigdy tych długów nie bédzie spłacał takie czasy że pożyczający będzie miał problem

Jak się to mówi, jeśli masz 100000zł kredytu to masz problem, ale jeśli masz 1mln kredytu to bank ma problem. A banki się przestały bać, bo myślą że mają kredytobiorcę ostatniej instancji, jakim jest państwo. Nie może być na to naszego przyzwolenia.

Ale co jako zwykły obywatel możesz zrobić?  scratch
Bo zasadniczo to gówno.
Co najwyżej kombinować aby nie płacić podatqw.

Rzeczywiście niewiele można z tym zrobić.

Póki co mam karty VISA na Seszelach zasilane krypto, których właścicielem jest nieżyjący koleś. To znaczy żyje, ale jego PESEL jest wykreślony z rejestru, bo znaleziono jego dokumenty w kabriolecie który utonął w rzece, choć ciało się nie odnalazło. Twisted Evil

Więc według fiskusa nie tylko nie mam źródła dochodu, ale po prostu nie istnieję. IMO każdy powinien upozorować własną śmierć, tylko trudno powiedzieć jak to najlepiej zrobić. Na pewno metoda "dać się ukrzyżować" nie jest najlepsza. Wink

No i trzeba się z tym później ukrywać do końca życia, komputery podłączone przez VPNy, anonimowe karty SIM, brak konta w banku, nieruchomości przepisane na dzieci itd.

Spoko. Jutro powiedzmy "do obiadu" każdy ufok upozoruje własną śmierć. Już tu tylu pomysłowych ludzi jest, że dadzą radę. A "przy kolacji" poopowiadamy sobie, jak się komu udało.

..... zajebiste jest to forum!

AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16394
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 22:02

REALISTA napisał:
Kazdy Murzyn musi miec akcje

Nie mów, że jeszcze nie masz L???

13 500 poszedł sygnał, wybicie, powrót do 13 700 z palcem w doopie.

Na co czekasz??? scratch
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5531
Registration date : 20/10/2018

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 22:17

kamikaze napisał:
Sejm przyjął ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE


niespodzianka jak cholera... Rolling Eyes

Dominik Tarczyński: European Parliament.
Największe zwycięstwo od 2015 roku!
Mogę tylko powiedzieć, że tu w Brukseli wszyscy są dosłownie wściekli na PO!
Zapowiada się duża zmiana kursu..


farao
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30289
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 22:20

dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
zibi napisał:
kamikaze napisał:
dex napisał:
kamikaze napisał:
większość (p)osłów i ministrów orgazmu dostaje mówiąc o pożyczce z UE, wyobrażam sobie jakie gigantyczne marnotrawstwo i ile przekrętów nas czeka   Twisted Evil
jak 2/3 zostanie wydana w rozsądny sposób to uznam to za wielki sukces


To jest w ogóle ciekawe, że rząd może pożyczać pieniądze w imieniu obywateli, bez approve’ala. IMO za każdym razem powinno być referendum w tej sprawie, i IMO tylko rodzice powinni mieć tu prawo głosu, bo to jest zadłużanie dzieci. Moim zdaniem jest to niezgodne z konstytucją, więc ja przestałem płacić podatki, z których te obligacje są wykupywane. Nie mam kasy i fiskus mi może naskoczyć.

zgadzam się, tak właśnie powinno być

Nikt nigdy tych długów nie bédzie spłacał takie czasy że pożyczający będzie miał problem

Jak się to mówi, jeśli masz 100000zł kredytu to masz problem, ale jeśli masz 1mln kredytu to bank ma problem. A banki się przestały bać, bo myślą że mają kredytobiorcę ostatniej instancji, jakim jest państwo. Nie może być na to naszego przyzwolenia.

Ale co jako zwykły obywatel możesz zrobić?  scratch
Bo zasadniczo to gówno.
Co najwyżej kombinować aby nie płacić podatqw.

Rzeczywiście niewiele można z tym zrobić.

Póki co mam karty VISA na Seszelach zasilane krypto, których właścicielem jest nieżyjący koleś. To znaczy żyje, ale jego PESEL jest wykreślony z rejestru, bo znaleziono jego dokumenty w kabriolecie który utonął w rzece, choć ciało się nie odnalazło. Twisted Evil

Więc według fiskusa nie tylko nie mam źródła dochodu, ale po prostu nie istnieję. IMO każdy powinien upozorować własną śmierć, tylko trudno powiedzieć jak to najlepiej zrobić. Na pewno metoda "dać się ukrzyżować" nie jest najlepsza. Wink

No i trzeba się z tym później ukrywać do końca życia, komputery podłączone przez VPNy, anonimowe karty SIM, brak konta w banku, nieruchomości przepisane na dzieci itd.


ja kiedyś w GB miałem kupiony inszurans (ubezpieczenie karta) na Jana Kowalskiego potem poprzez agencję pracy tak byłem zapisany w robocie , księgowa na fabryce dała kwity do banku na te dane z adresem stancji na której mieszkałem , miałem iść iść do banku aby na te dane założyli mi konto , bo w fabryce chcieli na przelew , ale ja podziękowałem za job i wróciłem do kraju , trochę żałuję bo kilka dni i było by konto na figuranta nawet bez śmierci lol!

nie mogłem wyjść z podziwu jak oni funkcjonują skoro tak łatwo ich było robić w bambuko scratch
sporo Ukraińców zakładało konto i po kilku przelewach wyciągało zarobek z 2 tyś funtów debetu i tyle ich widziano Laughing

w tamtym czasie to te 2 tyś funtów na Ukrainie to było 6 lat roboty affraid

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30289
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 22:25

Odyseusz napisał:
kamikaze napisał:
Sejm przyjął ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE


niespodzianka jak cholera... Rolling Eyes

Dominik Tarczyński: European Parliament.
Największe zwycięstwo od 2015 roku!
Mogę tylko powiedzieć, że tu w Brukseli wszyscy są dosłownie wściekli na PO!
Zapowiada się duża zmiana kursu..


farao

tyle pieniędzy i to bez Donalda przyjaciela wszystkich w Europie Basketball
rudzielca to by w chuja zrobili a potem klepali po plecach i mieli z tego polewkę , a on by myślał że tak go lubią dobryżart

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
koala




Liczba postów : 201
Registration date : 14/06/2013

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 22:33

REALISTA napisał:
Kazdy Murzyn musi miec akcje

Na ropie sytuacja identyczna jak wiosną 2018. Spróbuję pod to zagrać.

Dziś jak 18.03.2018.
Następny szczyt 13.05.2018.
Kolejny 24.06.2018.
Ostatni w serii 30.09.2018.

Powyższe daty to daty pierwszych dni tygodni, więc pierwszy spadek - powiedzmy, przyszły tydzień lub koniec obecnego. Niewielki, do ok. $62.
Później 6 tygodni powolnego wzrostu do ok. $72-3.
Następnie 4 tygodnie spadku do ok. $64.
Dalej 2 tygodnie zdecydowanych wzrostów do ok. $74.
Znów 6-7 tygodni spadków do ok. $65.
Powrót do $74 znów w 7 tygodni.
I to będzie max na ten rok, a może i wiele lat.

Od szczytu było 7 tygodni monotonnych spadków do ok. $50 - wtedy sporo zarobiłem.

Później odbicie do ok. $65.

Ale byłoby zbyt pięknie, gdyby się schemat powtórzył. To tylko taka zabawa w jasnowidza.


Ostatnio zmieniony przez koala dnia Wto 04 Maj 2021, 22:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5531
Registration date : 20/10/2018

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 22:35

zibi napisał:
Odyseusz napisał:
kamikaze napisał:
Sejm przyjął ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE


niespodzianka jak cholera... Rolling Eyes

Dominik Tarczyński: European Parliament.
Największe zwycięstwo od 2015 roku!
Mogę tylko powiedzieć, że tu w Brukseli wszyscy są dosłownie wściekli na PO!
Zapowiada się duża zmiana kursu..


farao

tyle pieniędzy  i to bez Donalda przyjaciela wszystkich w Europie Basketball
rudzielca to by w chuja zrobili a potem  klepali po plecach i mieli z tego polewkę , a on by myślał że tak go lubią dobryżart

szatniarz obgryza własny napletek.

farao

za marszanda się teraz robi Evil or Very Mad

Donald Tusk
@donaldtusk
Pół wieku temu tata kupił mi „100 najsłynniejszych obrazów”, współautorem której był Andrzej Osęka. Jako dziecko nauczyłem się jej na pamięć i brałem ze sobą w każdą podróż. Stała się dla mnie przewodnikiem na całe życie. Pan Andrzej odszedł, a ja nie zdążyłem mu tego powiedzieć.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptyWto 04 Maj 2021, 22:55

zibi napisał:
dex napisał:
Market Trader napisał:
dex napisał:
zibi napisał:
kamikaze napisał:
dex napisał:


To jest w ogóle ciekawe, że rząd może pożyczać pieniądze w imieniu obywateli, bez approve’ala. IMO za każdym razem powinno być referendum w tej sprawie, i IMO tylko rodzice powinni mieć tu prawo głosu, bo to jest zadłużanie dzieci. Moim zdaniem jest to niezgodne z konstytucją, więc ja przestałem płacić podatki, z których te obligacje są wykupywane. Nie mam kasy i fiskus mi może naskoczyć.

zgadzam się, tak właśnie powinno być

Nikt nigdy tych długów nie bédzie spłacał takie czasy że pożyczający będzie miał problem

Jak się to mówi, jeśli masz 100000zł kredytu to masz problem, ale jeśli masz 1mln kredytu to bank ma problem. A banki się przestały bać, bo myślą że mają kredytobiorcę ostatniej instancji, jakim jest państwo. Nie może być na to naszego przyzwolenia.

Ale co jako zwykły obywatel możesz zrobić?  scratch
Bo zasadniczo to gówno.
Co najwyżej kombinować aby nie płacić podatqw.

Rzeczywiście niewiele można z tym zrobić.

Póki co mam karty VISA na Seszelach zasilane krypto, których właścicielem jest nieżyjący koleś. To znaczy żyje, ale jego PESEL jest wykreślony z rejestru, bo znaleziono jego dokumenty w kabriolecie który utonął w rzece, choć ciało się nie odnalazło. Twisted Evil

Więc według fiskusa nie tylko nie mam źródła dochodu, ale po prostu nie istnieję. IMO każdy powinien upozorować własną śmierć, tylko trudno powiedzieć jak to najlepiej zrobić. Na pewno metoda "dać się ukrzyżować" nie jest najlepsza. Wink

No i trzeba się z tym później ukrywać do końca życia, komputery podłączone przez VPNy, anonimowe karty SIM, brak konta w banku, nieruchomości przepisane na dzieci itd.


ja kiedyś w GB miałem kupiony inszurans (ubezpieczenie karta) na Jana Kowalskiego potem poprzez agencję pracy tak byłem zapisany w robocie , księgowa na fabryce dała kwity do banku na te dane z adresem stancji na której mieszkałem , miałem iść iść do banku aby na te dane założyli mi konto , bo w fabryce chcieli na przelew , ale ja podziękowałem za job i wróciłem do kraju , trochę żałuję bo kilka dni i było by konto na figuranta nawet bez śmierci lol!

nie mogłem wyjść z podziwu jak oni funkcjonują skoro tak łatwo ich było robić w bambuko scratch
sporo Ukraińców zakładało konto i po kilku przelewach wyciągało zarobek z 2 tyś funtów debetu i tyle ich widziano Laughing

w tamtym czasie to te 2 tyś funtów na Ukrainie to było 6 lat roboty  affraid


Bo to polega na tym, że obecnie niewiele osób myśli w kategoriach, że chce zobaczyć jak rzeczywistość zareaguje na ich decyzje, a większość czeka na to, że ktoś im powie jak mają żyć.


Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30289
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 EmptySro 05 Maj 2021, 00:03


_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Sponsored content





UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 04 05 2021 r.    UFO 04 05 2021 r.  - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 04 05 2021 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 07 01 2021 r.
» UFO 26 01 2021 r.
» UFO 31 03 2021 r.
» UFO 26 04 2021 r.
» UFO 11 06 2021 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: