Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 17 03 2022 r.

Go down 
+17
Zygmunt de Bill
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
thorgall
Pan Nikt
Bartek
Retsjam
neuron
MICHU
pike
SYLWESTER
kamikaze
Odyseusz
Reser
REALISTA
AgroTrader
Kazik Kowalski
dziadek
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 11:37

Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Miejmy nadzieję, że nasz niemota Jarek na więcej debilnych pomysłów nie wpadnie  Twisted Evil Evil or Very Mad

https://wiadomosci.wp.pl/to-niewyobrazalne-pplk-falinski-o-pomysle-kaczynskiego-6747883354708097v

Ciągle się potwierdza, że ten qrdupel nie powinien w ogóle rządzić.

Jest to pewien rodzaj lewara, tak jak Putin gada o atomówce.
Taka jest polityka i bym się nie nakręcał.

farao

Gadki Putlera to nie wiadomo do którego miejsca są straszakiem a od którego możliwością.  A co do grzyba to raczej nikt nie zamierza sprawdzać czy on bluffuje czy nie.
Podobno do odpalenia kacapskiego nuke'a potrzeba czterech osób ale jeśli oni wszyscy tam są tacy niezależnie myślący jak ten leszcz
https://www.youtube.com/watch?v=MeSlLcfiv1Y
to mnie nie zdziwi jeśli te 4 osoby będą się równały w praktyce jednej osobie.  What a Face
Podstaw sobie do textu tłumaczenia zamiast "uznania niezależych republik" -> "odpalenia głowic atomowych" i to może tak dokładnie wygląć.

Zresztą machanie szabelkami naszych kaczorów to nigdy nie wyglądało zbyt groźnie. Zimny Lech machał w Gruzji i dwa lata później zginął... ot wypadek  albino
Teraz Jarek macha i pół biedy jeśli on się doigra bo gorzej jeśli cały kraj.

Co to znaczy machanie szabelkami?
Ja żadnych szabelek nie widziałem.
Jak masz takie fotki to wklej proszę.
Szreder też mówił, że Ukraina macha szabelkami ale to ruskie dostają baty.
W każdym razie wyszukiwanie ciągle haków na Kaczyńskiego jest kolaboracją z Niemcami i Francją,
które już wiadomo jak pracują na rzecz pokoju czyli pracują nad omijaniem sankcji.
Wsłuchanie się w to co mówił Lech Kaczyński i właściwa reakcja Zachodu nie zbudowała by tak Putina i ograniczyłaby
wybuch wojny na Ukrainie.
Natomiast posługiwanie się frazesem o szabelkach, charakterystyczne jest dla pożytecznych idiotów, do których ciebie niestety zaliczam.
Przykro mi też dodać, że tu na UFO więcej jest takich frajerów.
Dosadniej tego nie opiszę, żeby nie naruszać waszej godności.

farao

Nie chodzi o dosłowne szabelki, głąbie!  Twisted Evil
"Machanie szabelką" w sensie figuratywnym (wiesz co to słowo oznacza?) to jest próba zastraszenia bądź wywarcia wpływu na ruskich ale zupełnie nie poparta pozycją siły.
To tak jakbyś wyskoczył do zawodowego boxera wagi ciężkiej i zaczął go wqrwiać albo straszyć - dostałbyś jedną lutę i film by ci się skończył.
Może teraz zaqmałeś bo nie o szermierkę mi tu chodziło.

Co za głąb. Wy tu macie jakieś IQ w ogóle?

ALE GŁĄB Twisted Evil myślał że Kacziński machał prawdxiwą szablą Mad

dobryżart dobryżart dobryżart

Ja tak nie myślałem, baranie tylko myślałem, że Odyseusz tak myślał.  scratch

Ośle , ja sie śmieje z Odyseusza dobryżart

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 11:43

No to taka faza rynq jest. 
Kasować zyski szybciej niz ruski Mig startuje bo wystarczy mrugnąć i już po zysq.

Nawet na m5 często w trakcie trwania jednej świeczki już jest zwrot akcji.  Twisted Evil

Tak skrajne niezdecydowanie od dawna nie utrzymywało się tak długo.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 11:45

AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:


Jest to pewien rodzaj lewara, tak jak Putin gada o atomówce.
Taka jest polityka i bym się nie nakręcał.

farao

Gadki Putlera to nie wiadomo do którego miejsca są straszakiem a od którego możliwością.  A co do grzyba to raczej nikt nie zamierza sprawdzać czy on bluffuje czy nie.
Podobno do odpalenia kacapskiego nuke'a potrzeba czterech osób ale jeśli oni wszyscy tam są tacy niezależnie myślący jak ten leszcz
https://www.youtube.com/watch?v=MeSlLcfiv1Y
to mnie nie zdziwi jeśli te 4 osoby będą się równały w praktyce jednej osobie.  What a Face
Podstaw sobie do textu tłumaczenia zamiast "uznania niezależych republik" -> "odpalenia głowic atomowych" i to może tak dokładnie wygląć.

Zresztą machanie szabelkami naszych kaczorów to nigdy nie wyglądało zbyt groźnie. Zimny Lech machał w Gruzji i dwa lata później zginął... ot wypadek  albino
Teraz Jarek macha i pół biedy jeśli on się doigra bo gorzej jeśli cały kraj.

Co to znaczy machanie szabelkami?
Ja żadnych szabelek nie widziałem.
Jak masz takie fotki to wklej proszę.
Szreder też mówił, że Ukraina macha szabelkami ale to ruskie dostają baty.
W każdym razie wyszukiwanie ciągle haków na Kaczyńskiego jest kolaboracją z Niemcami i Francją,
które już wiadomo jak pracują na rzecz pokoju czyli pracują nad omijaniem sankcji.
Wsłuchanie się w to co mówił Lech Kaczyński i właściwa reakcja Zachodu nie zbudowała by tak Putina i ograniczyłaby
wybuch wojny na Ukrainie.
Natomiast posługiwanie się frazesem o szabelkach, charakterystyczne jest dla pożytecznych idiotów, do których ciebie niestety zaliczam.
Przykro mi też dodać, że tu na UFO więcej jest takich frajerów.
Dosadniej tego nie opiszę, żeby nie naruszać waszej godności.

farao

Nie chodzi o dosłowne szabelki, głąbie!  Twisted Evil
"Machanie szabelką" w sensie figuratywnym (wiesz co to słowo oznacza?) to jest próba zastraszenia bądź wywarcia wpływu na ruskich ale zupełnie nie poparta pozycją siły.
To tak jakbyś wyskoczył do zawodowego boxera wagi ciężkiej i zaczął go wqrwiać albo straszyć - dostałbyś jedną lutę i film by ci się skończył.
Może teraz zaqmałeś bo nie o szermierkę mi tu chodziło.

Co za głąb. Wy tu macie jakieś IQ w ogóle?

ALE GŁĄB Twisted Evil myślał że Kacziński machał prawdxiwą szablą Mad

dobryżart dobryżart dobryżart

Ja tak nie myślałem, baranie tylko myślałem, że Odyseusz tak myślał.  scratch

Ośle , ja sie śmieje z Odyseusza dobryżart

A no to qmasz prawidłowo bo myślałem, że ze mnie rżysz.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 11:49

z Ciebie bym nie śmiał się śmiać Rolling Eyes

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10566
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 12:11

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/ukraincy-zachwyceni-rosjanie-zaskoczeni-piekielna-skutecznosc-polskich-pociskow/k0v2ere
"Dla pilotów rosyjskich maszyn piekielna skuteczność broni to zaskoczenie", mówi osoba pracująca przy polskich wyrzutniach Piorun, które Polska przekazała Ukrainie w ramach pomocy przed rosyjską inwazją. Wyrzutniach, które pokazują tam pełnię swoich nieprzeciętnych możliwości.
UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Dhck9kpTURBXy8zNGM5NTcxNDM0ZWFjZTU1ZDY5MWYwOTRmNjM3YTYyYS5qcGeSlQPMqcznzQcnzQQGkwXNAxTNAbyCoTAFoTEA
Kilkaset zestawów już zarezerwowała sobie amerykańska armia, a niewykluczone, że w przyszłości usłyszymy o innych krajach zainteresowanych nabyciem tej broni. To efekt wojny w Ukrainie, gdzie zestawy Piorun pokazują pełnię swoich nieprzeciętnych możliwości, walcząc z rosyjskim agresorem.
Nasz kraj trafił do elitarnej czołówki "trzech państw (obok USA i Rosji) dysponujących technologiami przenośnej precyzyjnej broni przeciwlotniczej nowej generacji", mówi dla "Rzeczpospolitej" Andrzej Kiński, ekspert militarny i szef pisma "Wojsko i Technika". Ekspert dodaje, iż polska konstrukcja jest wręcz lepsza od amerykańskich pocisków Stinger, ma też większy zasięg oraz pułap rażenia niż rosyjskie, nowoczesne zestawy Wierba....
Pioruny mogą atakować cele już na wysokości 10 m, stanowiąc śmiertelne zagrożenie np. dla nisko latających, rosyjskich śmigłowców bojowych operujących w Ukrainie.
Pioruny potrafią razić cel na wysokości od 10 m do 4 km z odległości od 400 m do 6,5 km
To nie tylko Miss Świata 2022 mamy cheers

REALISTA and Janko Traderroo like this post

Powrót do góry Go down
Bartek




Liczba postów : 6326
Location : polandow
Registration date : 19/05/2010

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 12:26

SYLWESTER napisał:
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/ukraincy-zachwyceni-rosjanie-zaskoczeni-piekielna-skutecznosc-polskich-pociskow/k0v2ere
"Dla pilotów rosyjskich maszyn piekielna skuteczność broni to zaskoczenie", mówi osoba pracująca przy polskich wyrzutniach Piorun, które Polska przekazała Ukrainie w ramach pomocy przed rosyjską inwazją. Wyrzutniach, które pokazują tam pełnię swoich nieprzeciętnych możliwości.
UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Dhck9kpTURBXy8zNGM5NTcxNDM0ZWFjZTU1ZDY5MWYwOTRmNjM3YTYyYS5qcGeSlQPMqcznzQcnzQQGkwXNAxTNAbyCoTAFoTEA
Kilkaset zestawów już zarezerwowała sobie amerykańska armia, a niewykluczone, że w przyszłości usłyszymy o innych krajach zainteresowanych nabyciem tej broni. To efekt wojny w Ukrainie, gdzie zestawy Piorun pokazują pełnię swoich nieprzeciętnych możliwości, walcząc z rosyjskim agresorem.
Nasz kraj trafił do elitarnej czołówki "trzech państw (obok USA i Rosji) dysponujących technologiami przenośnej precyzyjnej broni przeciwlotniczej nowej generacji", mówi dla "Rzeczpospolitej" Andrzej Kiński, ekspert militarny i szef pisma "Wojsko i Technika". Ekspert dodaje, iż polska konstrukcja jest wręcz lepsza od amerykańskich pocisków Stinger, ma też większy zasięg oraz pułap rażenia niż rosyjskie, nowoczesne zestawy Wierba....
Pioruny mogą atakować cele już na wysokości 10 m, stanowiąc śmiertelne zagrożenie np. dla nisko latających, rosyjskich śmigłowców bojowych operujących w Ukrainie.
Pioruny potrafią razić cel na wysokości od 10 m do 4 km z odległości od 400 m do 6,5 km
To nie tylko Miss Świata 2022 mamy cheers

to co napisales Sylwek
wystarczy dac im dobra bron ,tyle ile trzeba i se poradza
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6853
Registration date : 22/12/2011

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 12:52

Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Miejmy nadzieję, że nasz niemota Jarek na więcej debilnych pomysłów nie wpadnie  Twisted Evil Evil or Very Mad

https://wiadomosci.wp.pl/to-niewyobrazalne-pplk-falinski-o-pomysle-kaczynskiego-6747883354708097v

Ciągle się potwierdza, że ten qrdupel nie powinien w ogóle rządzić.

Jest to pewien rodzaj lewara, tak jak Putin gada o atomówce.
Taka jest polityka i bym się nie nakręcał.

farao

Gadki Putlera to nie wiadomo do którego miejsca są straszakiem a od którego możliwością.  A co do grzyba to raczej nikt nie zamierza sprawdzać czy on bluffuje czy nie.
Podobno do odpalenia kacapskiego nuke'a potrzeba czterech osób ale jeśli oni wszyscy tam są tacy niezależnie myślący jak ten leszcz
https://www.youtube.com/watch?v=MeSlLcfiv1Y
to mnie nie zdziwi jeśli te 4 osoby będą się równały w praktyce jednej osobie.  What a Face
Podstaw sobie do textu tłumaczenia zamiast "uznania niezależych republik" -> "odpalenia głowic atomowych" i to może tak dokładnie wygląć.

Zresztą machanie szabelkami naszych kaczorów to nigdy nie wyglądało zbyt groźnie. Zimny Lech machał w Gruzji i dwa lata później zginął... ot wypadek  albino
Teraz Jarek macha i pół biedy jeśli on się doigra bo gorzej jeśli cały kraj.

Co to znaczy machanie szabelkami?
Ja żadnych szabelek nie widziałem.
Jak masz takie fotki to wklej proszę.
Szreder też mówił, że Ukraina macha szabelkami ale to ruskie dostają baty.
W każdym razie wyszukiwanie ciągle haków na Kaczyńskiego jest kolaboracją z Niemcami i Francją,
które już wiadomo jak pracują na rzecz pokoju czyli pracują nad omijaniem sankcji.
Wsłuchanie się w to co mówił Lech Kaczyński i właściwa reakcja Zachodu nie zbudowała by tak Putina i ograniczyłaby
wybuch wojny na Ukrainie.
Natomiast posługiwanie się frazesem o szabelkach, charakterystyczne jest dla pożytecznych idiotów, do których ciebie niestety zaliczam.
Przykro mi też dodać, że tu na UFO więcej jest takich frajerów.
Dosadniej tego nie opiszę, żeby nie naruszać waszej godności.

farao

Nie chodzi o dosłowne szabelki, głąbie!  Twisted Evil
"Machanie szabelką" w sensie figuratywnym (wiesz co to słowo oznacza?) to jest próba zastraszenia bądź wywarcia wpływu na ruskich ale zupełnie nie poparta pozycją siły.
To tak jakbyś wyskoczył do zawodowego boxera wagi ciężkiej i zaczął go wqrwiać albo straszyć - dostałbyś jedną lutę i film by ci się skończył.
Może teraz zaqmałeś bo nie o szermierkę mi tu chodziło.

Co za głąb. Wy tu macie jakieś IQ w ogóle?

IQ 150.
Po zsumowaniu.
Powrót do góry Go down
Retsjam




Liczba postów : 246
Registration date : 28/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 13:30

Papa się odezwał.

"To naprawdę niesamowite, że papież w tej sprawie zgodził się z patriarchą, który od trzech tygodni błogosławi rosyjskie wojska, który religijnie usprawiedliwia agresję, który siłom Rosgwardii wręcza ikonę, żeby Matka Boża błogosławiła im w mordowaniu ukraińskich cywili"

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/religia/news-terlikowski-jednoznacznie-o-slowach-papieza-franciszka-to-ze,nId,5899057#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 13:34

Znowu pałowanie qrwa

nerwówka maxymalna, trzepie się to qrestwo jakby w dwie strony na raz chciało  bicz

Przytulacie coś?
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19683
Registration date : 28/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 13:41

Retsjam napisał:
Papa się odezwał.

"To naprawdę niesamowite, że papież w tej sprawie zgodził się z patriarchą, który od trzech tygodni błogosławi rosyjskie wojska, który religijnie usprawiedliwia agresję, który siłom Rosgwardii wręcza ikonę, żeby Matka Boża błogosławiła im w mordowaniu ukraińskich cywili"

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/religia/news-terlikowski-jednoznacznie-o-slowach-papieza-franciszka-to-ze,nId,5899057#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Franciszek nie jest chyba papieżem na miarę obecnych, jakże wymagających czasów
ale 25 marca dokona bardzo ważnego dzieła (oby)
poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi

https://deon.pl/kosciol/papiez-poswieci-rosje-i-ukraine-niepokalanemu-sercu-maryi,1933544

może wreszcie Rosja zostanie wprost nazwana i wymieniona, a nie kunktatorsko pośrednio, w opisowy sposób
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19683
Registration date : 28/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 13:46

https://www.tvp.info/59094186/jasny-sygnal-dla-kremla-wielka-brytania-rozmiesci-w-polsce-system-przeciwlotniczy-sky-sabre

Wielka Brytania rozmieści w Polsce swój najnowocześniejszy system przeciwlotniczy Sky Sabre – poinformował sekretarz obrony Wielkiej Brytanii Ben Wallace. W zeszłym roku system wszedł na uzbrojenie brytyjskiego wojska. Pociski wystrzeliwane przez wyrzutnie Sky Sabre mogą osiągnąć prędkość 5,8 tys. km na godzinę. Mogą zestrzeliwać zarówno samoloty bojowe, jak i rakiety.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 13:46

AgroTrader napisał:
z Ciebie bym nie śmiał się śmiać Rolling Eyes

Z każdego się można śmiać gdy powie coś durnego. 
Kamala Harris też się śmieje  lol!
Ja mam dystansa do siebie więc możesz brechtać do woli byleby było z czego a nie bez powodu.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 13:56

NasdaQ wali kloca pod siebie  sranda sranda
Powrót do góry Go down
Pan Nikt
Dobry Kreskarz
Dobry Kreskarz
Pan Nikt


Liczba postów : 5909
Registration date : 29/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 14:03

Zygmunt de Bill napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Odyseusz napisał:
Market Trader napisał:
Miejmy nadzieję, że nasz niemota Jarek na więcej debilnych pomysłów nie wpadnie  Twisted Evil Evil or Very Mad

https://wiadomosci.wp.pl/to-niewyobrazalne-pplk-falinski-o-pomysle-kaczynskiego-6747883354708097v

Ciągle się potwierdza, że ten qrdupel nie powinien w ogóle rządzić.

Jest to pewien rodzaj lewara, tak jak Putin gada o atomówce.
Taka jest polityka i bym się nie nakręcał.

farao

Gadki Putlera to nie wiadomo do którego miejsca są straszakiem a od którego możliwością.  A co do grzyba to raczej nikt nie zamierza sprawdzać czy on bluffuje czy nie.
Podobno do odpalenia kacapskiego nuke'a potrzeba czterech osób ale jeśli oni wszyscy tam są tacy niezależnie myślący jak ten leszcz
https://www.youtube.com/watch?v=MeSlLcfiv1Y
to mnie nie zdziwi jeśli te 4 osoby będą się równały w praktyce jednej osobie.  What a Face
Podstaw sobie do textu tłumaczenia zamiast "uznania niezależych republik" -> "odpalenia głowic atomowych" i to może tak dokładnie wygląć.

Zresztą machanie szabelkami naszych kaczorów to nigdy nie wyglądało zbyt groźnie. Zimny Lech machał w Gruzji i dwa lata później zginął... ot wypadek  albino
Teraz Jarek macha i pół biedy jeśli on się doigra bo gorzej jeśli cały kraj.

Co to znaczy machanie szabelkami?
Ja żadnych szabelek nie widziałem.
Jak masz takie fotki to wklej proszę.
Szreder też mówił, że Ukraina macha szabelkami ale to ruskie dostają baty.
W każdym razie wyszukiwanie ciągle haków na Kaczyńskiego jest kolaboracją z Niemcami i Francją,
które już wiadomo jak pracują na rzecz pokoju czyli pracują nad omijaniem sankcji.
Wsłuchanie się w to co mówił Lech Kaczyński i właściwa reakcja Zachodu nie zbudowała by tak Putina i ograniczyłaby
wybuch wojny na Ukrainie.
Natomiast posługiwanie się frazesem o szabelkach, charakterystyczne jest dla pożytecznych idiotów, do których ciebie niestety zaliczam.
Przykro mi też dodać, że tu na UFO więcej jest takich frajerów.
Dosadniej tego nie opiszę, żeby nie naruszać waszej godności.

farao

Nie chodzi o dosłowne szabelki, głąbie!  Twisted Evil
"Machanie szabelką" w sensie figuratywnym (wiesz co to słowo oznacza?) to jest próba zastraszenia bądź wywarcia wpływu na ruskich ale zupełnie nie poparta pozycją siły.
To tak jakbyś wyskoczył do zawodowego boxera wagi ciężkiej i zaczął go wqrwiać albo straszyć - dostałbyś jedną lutę i film by ci się skończył.
Może teraz zaqmałeś bo nie o szermierkę mi tu chodziło.

Co za głąb. Wy tu macie jakieś IQ w ogóle?

IQ 150.
Po zsumowaniu.
Fiku - IQ
IQ - miku. sunny
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9689
Registration date : 21/12/2019

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 14:27

U nas nuda, stoją w miejscu i się rolują, ostatnio tak zauważam że wiedźmy już nie takie zmienne bo mało co kontraktów do rozliczenia zostaje.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46210
Registration date : 03/09/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 15:19

Co tam wczoraj Hieronim tym durniom z rynkow ponaobiecywał ? Wiarygodnośc FED-u jest równa Putinowi w kwestii zakończenia wojny.
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12653
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 15:24

https://twitter.com/nexta_tv/status/1504462399805353989?t=VQHuNbw2FiuVpqXSV3wcRQ&s=19
Hehe tym co nie beda bronic kraju tez to grozi Wink
Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9689
Registration date : 21/12/2019

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 15:43

Małolat napisał:
https://twitter.com/nexta_tv/status/1504462399805353989?t=VQHuNbw2FiuVpqXSV3wcRQ&s=19
Hehe tym co nie beda bronic kraju tez to grozi Wink

I tak to się ze zdrajcami robi, jednego kundla mniej.

thorgall lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 16:26

pike napisał:
Małolat napisał:
https://twitter.com/nexta_tv/status/1504462399805353989?t=VQHuNbw2FiuVpqXSV3wcRQ&s=19
Hehe tym co nie beda bronic kraju tez to grozi Wink

I tak to się ze zdrajcami robi, jednego kundla mniej.

tylu emigrantów zastrzelił na granbicy i sumienie go zagryzło




Według białoruskich władz Emil Czeczko został znaleziony powieszony w domu w MIńsku. Na miejscu pracują technicy kryminalni. Obecnie trwa kontrola, rejestrowany jest obraz śladowy, konfiskowane są ważne dla śledztwa przedmioty. Aby ustalić dokładną przyczynę śmierci, wyznaczono sądowe badanie lekarskie. Komitet śledczy rozważa wszystkie możliwe wersje tego, co się wydarzyło, w tym brutalny charakter śmierci.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 16:32

Polski generał uderza w NATO. "Przykro to mówić"

Wojna w Ukrainie trwa już 22. dzień. Rosji co prawda nie udało się dotąd osiągnąć zakładanych celów, jednak wojska Putina wciąż okupują część kraju. Działania NATO w pierwszych tygodniach wojny gorzko ocenił były szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. - NATO utraciło inicjatywę. Przykro to mówić, ale ze strażnika pokoju na świecie stało się regionalnym graczem - powiedział generał Mieczysław Gocuł. Wojskowy zaproponował postawienie Rosji ultimatum.

Co więcej – jak dodał Gocuł – w obliczu zbytniej bierności Zachodu wobec barbarzyństwa rosyjskiej armii, Putin jest w stanie posunąć się jeszcze dalej, aby tylko uniknąć porażki. - Zachód nie zdał egzaminu. To właśnie dlatego część przywódców powinna zostać wymieniona - podkreślił generał.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 16:34

Rosjanie grożą konwojom z Polski. Oto odpowiedź naszych kierowców. Powstał awaryjny szlak

"Zaopatrzenie w odzież", czyli kamizelki kuloodporne, dotarły ostatnio do obrońców Odessy nie bezpośrednio z Polski, przez Lwów, ale drogą okrężną przez Rumunię. - To całkowicie bezpieczna trasa, przebiegająca przez kraje UE. Zaraz po przeprawie przez Dunaj jesteśmy szybko rozładowywani i wracamy do Polski - mówi WP Andrzej, kierowca, który wozi zaopatrzenie dla Ukrainy.
Wojna w Ukrainie. Dary z Polski docieraja nawet do Odessy na południu krajuŹródło: Facebook.com, fot: Borys Tynka

Szlak przez rumuńsko-ukraińskie przejście graniczne Isaccea może stać się alternatywą dla zaopatrzenia Ukrainy, jeśli będą powtarzać się ataki podobne do ostrzału ukraińskiego Jaworowa przy polskiej granicy. 13 marca w rosyjskim ataku na wojskowe centrum szkoleń w Jaworowie zginęło 35 osób, a ponad 130 jest rannych (dane lokalnych władz).

Według polskiego ochotnika, który pracował w centrum w Jaworowie i zajmuje się koordynacją pomocy wojskowej, wśród ofiar nie było Polaków. - Z mojej grupy wszyscy są cali. Natomiast należy liczyć się z kolejnymi atakami Rosji na podobne cele. Dostawy z bronią i wszelkim zaopatrzeniem dla wojska, centra szkoleń ochotników, to zaczęło przeszkadzać Rosji. W tej chwili mówi się, że połączenie zachodniej Ukrainy z Kijowem może zostać odcięte - mówi WP polski ochotnik w wojnie z Rosją.
Rosjanie grożą konwojom z Polski

Wiceminister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Riabkow groził niedawno, że "konwoje z obcą bronią", które znajdą się na terytorium Ukrainy, staną się uprawnionym celem rosyjskich sił zbrojnych. To oznacza, że najpopularniejszy szlak dostaw zaopatrzenia będzie zagrożony. Pojawiły się też nieoficjalne informacje, że ukraińscy wojskowi zaczęli kontrolować przesyłki, bo spodziewają się w nich urządzeń lokalizacyjnych, podrzucanych przez rosyjskie służby.
Rosjanie grożą konwojom z Polski. Oto odpowiedź naszych kierowców. Powstał awaryjny szlak

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12653
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 16:35

AgroTrader napisał:
pike napisał:
Małolat napisał:
https://twitter.com/nexta_tv/status/1504462399805353989?t=VQHuNbw2FiuVpqXSV3wcRQ&s=19
Hehe tym co nie beda bronic kraju tez to grozi Wink

I tak to się ze zdrajcami robi, jednego kundla mniej.

tylu emigrantów zastrzelił na granbicy  i sumienie go zagryzło




Według białoruskich władz Emil Czeczko został znaleziony powieszony w domu w MIńsku. Na miejscu pracują technicy kryminalni. Obecnie trwa kontrola, rejestrowany jest obraz śladowy, konfiskowane są ważne dla śledztwa przedmioty. Aby ustalić dokładną przyczynę śmierci, wyznaczono sądowe badanie lekarskie. Komitet śledczy rozważa wszystkie możliwe wersje tego, co się wydarzyło, w tym brutalny charakter śmierci.
U nas też Koralgolom robią wyrok rabbit
dobrze że Pan Prezes na L
Powrót do góry Go down
Pan Nikt
Dobry Kreskarz
Dobry Kreskarz
Pan Nikt


Liczba postów : 5909
Registration date : 29/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 16:45

Zaraz będzie równość fal (A = c) w trójce od dołka z 24 lutego. Dokładnie na 2132 (seria H).

waldi lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
pike
UFOTrader Junior
UFOTrader Junior



Liczba postów : 9689
Registration date : 21/12/2019

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 16:59

Pan Nikt napisał:
Zaraz będzie równość fal (A = c) w trójce od dołka z 24 lutego. Dokładnie na 2132 (seria H).

Dzisiaj dogrzali na całego, spadek wojenny zanegowny prawie.
Powrót do góry Go down
Pan Nikt
Dobry Kreskarz
Dobry Kreskarz
Pan Nikt


Liczba postów : 5909
Registration date : 29/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 17:04

pike napisał:
Pan Nikt napisał:
Zaraz będzie równość fal (A = c) w trójce od dołka z 24 lutego. Dokładnie na 2132 (seria H).

Dzisiaj dogrzali na całego, spadek wojenny zanegowny prawie.
I 50% spadku od styczniowego szczytu.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 17:08

Ale dzisiaj korba na edq  albino

1.11111
Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 17:08

Pan Nikt napisał:
pike napisał:
Pan Nikt napisał:
Zaraz będzie równość fal (A = c) w trójce od dołka z 24 lutego. Dokładnie na 2132 (seria H).

Dzisiaj dogrzali na całego, spadek wojenny zanegowny prawie.
I 50% spadku od styczniowego szczytu.

czyli co bo się pogubiłem - kupować czy sprzedawać 🤔🙄
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 17:31

Gigantyczna Hossa Dekady jest na GPW  flower flower
Polskie blue chipy są w ujemnych cenach  Very Happy
Przy wiguni 2400 będzie dopiero za darmo. lol!
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46210
Registration date : 03/09/2007

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 17:34

waldi napisał:
Pan Nikt napisał:
pike napisał:
Pan Nikt napisał:
Zaraz będzie równość fal (A = c) w trójce od dołka z 24 lutego. Dokładnie na 2132 (seria H).

Dzisiaj dogrzali na całego, spadek wojenny zanegowny prawie.
I 50% spadku od styczniowego szczytu.

czyli co bo się pogubiłem - kupować czy sprzedawać 🤔🙄

już kiedys to tłumaczyłem Opcjonerowi, ale powtórzę jeszcze raz: otwierasz pozycje, czekasz aż wyjdzie na plus i zamykasz.... i tak w kólko aż do zakupu jachtu. Trochę z tym pieprzenia jest Twisted Evil
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24903
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 EmptyCzw 17 Mar 2022, 17:46

A JA WAM MÓWIĘ ŻE SIĘ DZISIAJ DAX ZESRA Twisted Evil

i wzięłem pod to szorta Twisted Evil
a nawet dwa
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 17 03 2022 r.   UFO 17 03  2022 r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 17 03 2022 r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UFO 18 03 2022 r.
» UFO 15 06 2022 r.
» UFO 03 08 2022 r.
» UFO 25 08 2022 r.
» UFO 16 09 2022 r.

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: