Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend

Go down 
+10
Forex Trader
zibi
Zygmunt de Bill
AgroTrader
Reser
thorgall
REALISTA
Odyseusz
Kazik Kowalski
dziadek
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 13009
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 00:07

UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Neuron, Sir Nick, Zibi

Administrator do spraw technicznych: Dziadek

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g

REALISTA likes this post

Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Kazik Kowalski

Kazik Kowalski


Liczba postów : 444
Location : Koszalin
Registration date : 10/01/2019

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 01:07

Nie ma pierwszego?
PIERWSZY💪💪💪😎😎😎

REALISTA, zibi, AgroTrader, Zygmunt de Bill, Odyseusz and Forex Trader like this post

Powrót do góry Go down
Kazik Kowalski

Kazik Kowalski


Liczba postów : 444
Location : Koszalin
Registration date : 10/01/2019

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 01:27

Pytanie do mądrzejszych ode mnie.  Z moich i nie tylko moich -obserwacji wynika, że ......ludziom to się w dupach poprzewracało🤪

Przykład 1:
Zaqpy w Lidlu. 80/20 proporcja zaqpowiczów mających napierdrolony koszyk badziewia po brzegi na oko  za min 500pln . Chój że tam jest chleb i masło...ale po co komu kilka flaszek alko z dobrej półki, serki po 9 zyla za klinek i reszta barachła bez którego można żyć? 🙃

Przykład  2.
Mam zjebaany kręgosłup-od jakiegoś roq szlajam się po prywatnych praktykach lekarskich by to naprawić ( prawie 4 koła w niecały rok wydane) . Jak widzę jak ludzie płacą za "za wizyte" i "konsultacje" po 3 tys złotych to zastanawiam się skąd się wzial nagle szmal u ludqw , który jest lekką ręką  tak zostawiany u prywaciarzy. Ja źle nie zarabiam , ale jak mam wysrać 450 zł na MR to się qrwa dwa razy zastanawiam.
Przykład 3.
Znajomego ostatnio odwiedziłem . Pracuje jako diagnosta samochodowy, 15lat w zawodzie 60 na karq. Jeździ od 3lat nówka Kadjarem ,którym średnio 4 razy w roq zapiedrala na wczasy ( narty,mazury, zagranica tp) . To jest i tak ciul, bo powiedział mi że za pół roq wychodzi nowy model kadjara ,to se nowego weźmie . Za gotówkę. Tak jak tego co teraz ma. Auto ma 35tys przebiegu.....
Przykład 4. Jak ja miałem 17 lat to na urodziny od starych mogłem dostać najwyżej kanapkę z szynką albo wpierdol.   A dla przykładu dziś wyrwałem swoim 20letnim gulfem 4 na miasto strzelić patrol i widzę ....sznurki na oko 19lat bmkach F10 i pusie osiemnastki w mazdach z salonu  albo jakichś fiatach 500abarth. Qrwa .
SKAD CI LUDZIE MAJA NA TO WSZYSTKO CHAJS? Przecież bida jest i inflacja ? 🙃

REALISTA, PINGWIN (Z MADAGASKARU), zibi and safranek like this post

Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5644
Registration date : 20/10/2018

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 04:42

apel
przebieżka
kawa zbożowa

farao

REALISTA likes this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44898
Registration date : 03/09/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 05:45

Widzę, ze na UFO został poruszony temat nadmiernego i zbędnego konsumpcjonizmu ( pewnie pod wpływem padaki u afro ). Temat ważki i ważny. Zgadzam sie z kolegami , że ludzie mają odjebane. Laski z tipsami i tatuażami zasuwające w sklepie za 3k musze mieć srajfona za 5 czy 7k . Oczywiście na raty. Media wyprały mózgi i wcisneły kit, że jak masz ejpla za kilka tysi to jestes bogaty. Kto go nie ma ten jest pewnie jakims biedakiem Laughing Oczywiście jak widze taką laskę z drogim ajfonem to już wiem, ze tam u niej bida aż piszczy bo zasuwa na spłatę rat. Taki paradoks: kupujesz coś, co nie jest tyle warte i nie jest niezbędne, ale chcesz pokazac swój szpan i sznyt a efekt jest odwrotny: własnie objawiasz swoje ubóstwo Laughing
Emerytowany już były Prezes Shella jeżdżi 20-kulkuletnim Volvo ( czyli tym prawdziwym, szwedzkim) i twierdzi, ze nie potrzebuje nowego auto bo po co? Żeby za 2-3 lata go zmieniać? Laughing
Nastąpił chyba proces UREALNIANIA WYCEN AKTYWÓW. Podwyżki stóp % przez FED ( w kontekście inflacji są mikroskopijne) nie zwalcza inflacji. Inflacje zwalczy własnie urealnienie wycen i sciagnięcie nadmiaru pieniądza. Bedzie bolało, ale 99%, 1% ubermenschen ( miliardzerzy, banksterzy) i tak bedzie pławiło się w luksusie.
Opcjoner! Co do nieruchów to i ta bańka pęknie w ramach UWA. Rynek nieruchomości reaguje z opóżnieniem. W Polsce ludzie, którzy brali kredyty na mieszkania w ostatnich dwóch latach przy ujemnych realnych stopach procentowych i na górce cenowej będa mieli przejebane.
P.S. dokad zmierza nazdaczek? Laughing jakieś pomysły?

thorgall and AgroTrader like this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44898
Registration date : 03/09/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 05:47

Tymczasem, jak informuje dziennik "Welt", w Niemczech zaginęły dokumenty ws. fundacji klimatycznej utworzonej na potrzeby Nord Stream 2. "Nie będzie można ustalić, jak mocno i jakimi sposobami strona rosyjska wpłynęła na politykę władz Meklemburgii w tym projekcie" - podkreśla gazeta.

Niemcy przyspieszają w jeżdzie gołą dupa po nieheblowanej desce. lol!

AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44898
Registration date : 03/09/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 06:12

https://next.gazeta.pl/next/7,151243,28390154,elon-musk-siega-do-skarpety-po-pieniadze-na-twittera-wlasnie.html#do_w=52&do_v=303&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizLink

Elon Musk sięga do skarpety po pieniądze na Twittera. Właśnie sprzedał akcje Tesli za 4 mld dolarów
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24780
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 08:08

nie podoba mi się to wszystko
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5644
Registration date : 20/10/2018

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 08:22

thorgall napisał:
nie podoba mi się to wszystko

Gracze próbują przejrzeć ruchy "niewidzialnej ręki rynku"
a przecież już sama nazwa wskazuje, że ręka jest niewidzialna.
Trzeba tę oczywistą prawdę przyjąć do wiadomości.
Kto to zrozumie, ten wygra życie.

farao

REALISTA and AgroTrader like this post

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 08:38

Kazik Kowalski napisał:
Pytanie do mądrzejszych ode mnie.  Z moich i nie tylko moich -obserwacji wynika, że ......ludziom to się w dupach poprzewracało🤪

Przykład 1:
Zaqpy w Lidlu. 80/20 proporcja zaqpowiczów mających napierdrolony koszyk badziewia po brzegi na oko  za min 500pln . Chój że tam jest chleb i masło...ale po co komu kilka flaszek alko z dobrej półki, serki po 9 zyla za klinek i reszta barachła bez którego można żyć? 🙃

Przykład  2.
Mam zjebaany kręgosłup-od jakiegoś roq szlajam się po prywatnych praktykach lekarskich by to naprawić ( prawie 4 koła w niecały rok wydane) . Jak widzę jak ludzie płacą za "za wizyte" i "konsultacje" po 3 tys złotych to zastanawiam się skąd się wzial nagle szmal u ludqw , który jest lekką ręką  tak zostawiany u prywaciarzy. Ja źle nie zarabiam , ale jak mam wysrać 450 zł na MR to się qrwa dwa razy zastanawiam.
Przykład 3.
Znajomego ostatnio odwiedziłem . Pracuje jako diagnosta samochodowy, 15lat w zawodzie 60 na karq. Jeździ od 3lat nówka Kadjarem ,którym średnio 4 razy w roq zapiedrala na wczasy ( narty,mazury, zagranica tp) . To jest i tak ciul, bo powiedział mi że za pół roq wychodzi nowy model kadjara ,to se nowego weźmie . Za gotówkę. Tak jak tego co teraz ma. Auto ma 35tys przebiegu.....
Przykład 4. Jak ja miałem 17 lat to na urodziny od starych mogłem dostać najwyżej kanapkę z szynką albo wpierdol.   A dla przykładu dziś wyrwałem swoim 20letnim gulfem 4 na miasto strzelić patrol i widzę ....sznurki na oko 19lat bmkach F10 i pusie osiemnastki w mazdach z salonu  albo jakichś fiatach 500abarth. Qrwa .
SKAD CI LUDZIE MAJA NA TO WSZYSTKO CHAJS? Przecież bida jest i inflacja ? 🙃

DYSONANS POZNAWCZY - czytasz o jednym a widzisz drugie.

Po prostu jest rozwarstwienie społeczne. Bida też jest ale ona się mało rzuca w oczy. 
Ja widziałem przed hotelem Bachleda (który najtańszy nie jest) auta na blachach UA czyli co? Ukraina to bogaty kraj? 
Są oligarchowie i są zwykli ludzie.
Może na tradingu się dorobili dzięki systemowi Micha  Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 08:40

REALISTA napisał:
Tymczasem, jak informuje dziennik "Welt", w Niemczech zaginęły dokumenty ws. fundacji klimatycznej utworzonej na potrzeby Nord Stream 2. "Nie będzie można ustalić, jak mocno i jakimi sposobami strona rosyjska wpłynęła na politykę władz Meklemburgii w tym projekcie" - podkreśla gazeta.

Niemcy przyspieszają w jeżdzie gołą dupa po nieheblowanej desce. lol!

To znaczy, że było fqrwę mocno bo gdyby nie było, to by nie miało co ani po co ginąć.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 08:46

Słuchać na pełnej qrwie! 





Morawiecki więcej prawdy powiedział zanim został premierem niż obecnie.

Tak więc trza obniżać swoje oczekiwania i zamiast anchovies żreć sardynki. lol!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 08:54

Czas na poranną kawkę przy sobocie. flower
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24780
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 08:55

Jak się nazywa formacja połączenia wykresu z wolumenem? scratch

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Friwa810
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44898
Registration date : 03/09/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 09:23

thorgall napisał:
Jak się nazywa formacja połączenia wykresu z wolumenem? scratch

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Friwa810

musisz zadawać tak trudne pytania? Nie masz czegos łatwiejszego? No chyba, że robisz to złośliwie Twisted Evil
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 09:45

REALISTA napisał:
Widzę, ze na UFO został poruszony temat nadmiernego i zbędnego konsumpcjonizmu ( pewnie pod wpływem padaki u afro ). Temat ważki i ważny. Zgadzam sie z kolegami , że ludzie mają odjebane. Laski z tipsami i tatuażami zasuwające w sklepie za 3k musze mieć srajfona za 5 czy 7k . Oczywiście na raty. Media wyprały mózgi i wcisneły kit, że jak masz ejpla za kilka tysi to jestes bogaty. Kto go nie ma ten jest pewnie jakims biedakiem Laughing  Oczywiście jak widze taką laskę z drogim ajfonem to już wiem, ze tam u niej bida aż piszczy bo zasuwa na spłatę rat. Taki paradoks: kupujesz coś, co nie jest tyle warte i nie jest niezbędne, ale chcesz pokazac swój szpan i sznyt a efekt jest odwrotny: własnie objawiasz swoje ubóstwo Laughing
Emerytowany już były Prezes Shella jeżdżi 20-kulkuletnim Volvo ( czyli tym prawdziwym, szwedzkim) i twierdzi, ze nie potrzebuje nowego auto bo po co? Żeby za 2-3 lata go zmieniać? Laughing
Nastąpił chyba proces UREALNIANIA WYCEN AKTYWÓW. Podwyżki stóp % przez FED ( w kontekście inflacji są mikroskopijne) nie zwalcza inflacji. Inflacje zwalczy własnie urealnienie wycen i sciagnięcie nadmiaru pieniądza. Bedzie bolało, ale 99%, 1% ubermenschen ( miliardzerzy, banksterzy) i tak bedzie pławiło się w luksusie.
Opcjoner! Co do nieruchów to i ta bańka pęknie w ramach UWA. Rynek nieruchomości reaguje z opóżnieniem. W Polsce ludzie, którzy brali kredyty na mieszkania w ostatnich dwóch latach przy ujemnych realnych stopach procentowych i na górce cenowej będa mieli przejebane.
P.S. dokad zmierza nazdaczek? Laughing  jakieś pomysły?

No to ja jako jeszcze nie emerytowany rolnik
jezdze jak emerytowany prezes Shella Twisted Evil
volvo s80 z 1999 roku affraid

i na uwqagi zony ze wstyd takim jezdzic odpowiadam "a na h.j mi lepszy
I KTORY JEST LEPSZY ???"
czy ta nowa toyota z wyłupiastymi oczami -swiatlami jak żaba rozjechana na asfalcie ,
czy ten elektryk co trzeba go wiecej ładować niz jezdzic ?
czy jakies inny z bajerami typu samowlaczajce sie swiatla ,wycieraczki
czy SAMOGASNACYM SILNIKIEM JAK DŁUŻEJ SIE ZATRZYMASZ affraid affraid affraid

moj zgasnie jak JA go zgasze albo jak sie paliwo skończy
a wycieraczka i swiatla sie pala kiedy JA chce

Moje vovo w 100 % sprawne ,zero rdzy i czuje sie w nim b. bezpiecznie i wygodne
jest jak dresy Ferdka Kiepskiego wsrod wypacykowanych krawaciarzy
(innych nowości motoryzacyjnych ) wokół
jedyne co mu dolegaa to ze elektronika (i tak skromna ) niedomaga -zawiesza sie
i np. nie moge wlaczyc/wylaczyc kiernkowskazow
Ale wtedy nie jade na serwis i nie plac(z)e za podlaczenie do komputera tysiac zlotych
tylko odłączam akumulator =resetuje system i znow jest kilka miesiecy spokoju
do tego wstyd sie przyznac Rolling Eyes -NIE MAM AJFONA affraid Shocked Shocked
tylko zwykla komorke i uzywam ja tylko do KROTKICH rozmow I NIE JESTEM W SIECI ONLINE Shocked
- bo mam na karte i place za każda minute to juz dopelnia moj zupełny obraz zacofania , biedy i ciemnoty Mad

ps
a i jeszcze ....
moj komputer ma chyba tylko 2 wiatraczki Evil or Very Mad Evil or Very Mad

wstyd i poruta Rolling Eyes Rolling Eyes


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes

thorgall likes this post

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 09:54

Odyseusz napisał:
thorgall napisał:
nie podoba mi się to wszystko

Gracze próbują przejrzeć ruchy "niewidzialnej ręki rynku"
a przecież już sama nazwa wskazuje, że ręka jest niewidzialna.
Trzeba tę oczywistą prawdę przyjąć do wiadomości.
Kto to zrozumie, ten wygra życie.

farao

do tego "niewidzialna ręka rynku" ma pejsy
i na bieżąco zaglada nam w karty = zna nasze pozycje , TP I stopy
A SPECJALISCI buduja systemy oparte na historycznych zaszłościach
w nadziei ze znowu tak bedzie - na "rynku " gdzie w zasadzie nic dwa razy tak samo sie nie zdarza
I WSZYSTKO OPARTE JEST NA GŁĘBOKIEJ WIERZE - jak z religią
to w zasadzie ja juz nie mam wiecej pytan ani nic do dodania
ZYCZE ZDROWIA I WYSOKICH WYGRANYCH - zbawienia


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48762
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 09:56

pRZYTULACIE ??

JA TERAZ IDE COS ZAROBIC - też nietypowo i obciachowo
- uczciwą pracą Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked Shocked affraid affraid wariat wariat wariat

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Odyseusz
Fake Profil Hiob Team
Odyseusz


Liczba postów : 5644
Registration date : 20/10/2018

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 09:58



To tak żebyście nie zdurnieli od Wyborczej i TVNu.

farao



Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44898
Registration date : 03/09/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 10:31

Odyseusz napisał:


To tak żebyście nie zdurnieli od Wyborczej i TVNu.

farao




oglądam i czytam media od prawej do lewej. Mozna pod warunkiem posiadania swojego wewnętrznego filtru i umiejętności rozróżnienia co jest prawda a co szczurzeniem Laughing
Np. Jaki: czasami gada kocopoły, ale jego wystąpienia w Parlamencie UE po wybuchu wojny, mi sie podobały.
Jade gejować
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6512
Registration date : 22/12/2011

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 10:46

REALISTA napisał:
Widzę, ze na UFO został poruszony temat nadmiernego i zbędnego konsumpcjonizmu ( pewnie pod wpływem padaki u afro ). Temat ważki i ważny. Zgadzam sie z kolegami , że ludzie mają odjebane. Laski z tipsami i tatuażami zasuwające w sklepie za 3k musze mieć srajfona za 5 czy 7k . Oczywiście na raty. Media wyprały mózgi i wcisneły kit, że jak masz ejpla za kilka tysi to jestes bogaty. Kto go nie ma ten jest pewnie jakims biedakiem Laughing  Oczywiście jak widze taką laskę z drogim ajfonem to już wiem, ze tam u niej bida aż piszczy bo zasuwa na spłatę rat. Taki paradoks: kupujesz coś, co nie jest tyle warte i nie jest niezbędne, ale chcesz pokazac swój szpan i sznyt a efekt jest odwrotny: własnie objawiasz swoje ubóstwo Laughing
Emerytowany już były Prezes Shella jeżdżi 20-kulkuletnim Volvo ( czyli tym prawdziwym, szwedzkim) i twierdzi, ze nie potrzebuje nowego auto bo po co? Żeby za 2-3 lata go zmieniać? Laughing
Nastąpił chyba proces UREALNIANIA WYCEN AKTYWÓW. Podwyżki stóp % przez FED ( w kontekście inflacji są mikroskopijne) nie zwalcza inflacji. Inflacje zwalczy własnie urealnienie wycen i sciagnięcie nadmiaru pieniądza. Bedzie bolało, ale 99%, 1% ubermenschen ( miliardzerzy, banksterzy) i tak bedzie pławiło się w luksusie.
Opcjoner! Co do nieruchów to i ta bańka pęknie w ramach UWA. Rynek nieruchomości reaguje z opóżnieniem. W Polsce ludzie, którzy brali kredyty na mieszkania w ostatnich dwóch latach przy ujemnych realnych stopach procentowych i na górce cenowej będa mieli przejebane.
P.S. dokad zmierza nazdaczek? Laughing  jakieś pomysły?

Dobrze, że temat został poruszony. Dzięki temu przypomniało mi się, że jeden jacht w zatoce meksykańskiej zostawiłem i całkiem o nim zapomniałem. Postojowe bije, a ja już dwa nowe qpiłem i właściwie to tego powinienem sprzedać a nie rachunki za damski c... płacić.

AgroTrader likes this post

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44898
Registration date : 03/09/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 10:47

Czy nasze bańki spadały z powodu realnej grożby upadku getinu?

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28391722,getin-bank-poinformowal-o-wystapieniu-przeslanki-zagrozenia.html#do_w=52&do_v=303&do_st=RS&do_sid=602&do_a=602&s=BoxBizImg8

Getin Bank poinformował o "wystąpieniu przesłanki zagrożenia upadłością". Kurs ostro w dół
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44898
Registration date : 03/09/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 10:49

Zygmunt de Bill napisał:
REALISTA napisał:
Widzę, ze na UFO został poruszony temat nadmiernego i zbędnego konsumpcjonizmu ( pewnie pod wpływem padaki u afro ). Temat ważki i ważny. Zgadzam sie z kolegami , że ludzie mają odjebane. Laski z tipsami i tatuażami zasuwające w sklepie za 3k musze mieć srajfona za 5 czy 7k . Oczywiście na raty. Media wyprały mózgi i wcisneły kit, że jak masz ejpla za kilka tysi to jestes bogaty. Kto go nie ma ten jest pewnie jakims biedakiem Laughing  Oczywiście jak widze taką laskę z drogim ajfonem to już wiem, ze tam u niej bida aż piszczy bo zasuwa na spłatę rat. Taki paradoks: kupujesz coś, co nie jest tyle warte i nie jest niezbędne, ale chcesz pokazac swój szpan i sznyt a efekt jest odwrotny: własnie objawiasz swoje ubóstwo Laughing
Emerytowany już były Prezes Shella jeżdżi 20-kulkuletnim Volvo ( czyli tym prawdziwym, szwedzkim) i twierdzi, ze nie potrzebuje nowego auto bo po co? Żeby za 2-3 lata go zmieniać? Laughing
Nastąpił chyba proces UREALNIANIA WYCEN AKTYWÓW. Podwyżki stóp % przez FED ( w kontekście inflacji są mikroskopijne) nie zwalcza inflacji. Inflacje zwalczy własnie urealnienie wycen i sciagnięcie nadmiaru pieniądza. Bedzie bolało, ale 99%, 1% ubermenschen ( miliardzerzy, banksterzy) i tak bedzie pławiło się w luksusie.
Opcjoner! Co do nieruchów to i ta bańka pęknie w ramach UWA. Rynek nieruchomości reaguje z opóżnieniem. W Polsce ludzie, którzy brali kredyty na mieszkania w ostatnich dwóch latach przy ujemnych realnych stopach procentowych i na górce cenowej będa mieli przejebane.
P.S. dokad zmierza nazdaczek? Laughing  jakieś pomysły?

Dobrze, że temat został poruszony. Dzięki temu przypomniało mi się, że jeden jacht w zatoce meksykańskiej zostawiłem i całkiem o nim zapomniałem.  Postojowe bije, a ja już dwa nowe qpiłem i właściwie to tego powinienem sprzedać a nie rachunki za damski c... płacić.

w ramach walki z ocipleniem klimatu ja tak zrobie ; zostawie se tylko Omegę , w zupełności wystarczy

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend 1514791

Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30485
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 11:42

REALISTA napisał:
Widzę, ze na UFO został poruszony temat nadmiernego i zbędnego konsumpcjonizmu ( pewnie pod wpływem padaki u afro ). Temat ważki i ważny. Zgadzam sie z kolegami , że ludzie mają odjebane. Laski z tipsami i tatuażami zasuwające w sklepie za 3k musze mieć srajfona za 5 czy 7k . Oczywiście na raty. Media wyprały mózgi i wcisneły kit, że jak masz ejpla za kilka tysi to jestes bogaty. Kto go nie ma ten jest pewnie jakims biedakiem Laughing  Oczywiście jak widze taką laskę z drogim ajfonem to już wiem, ze tam u niej bida aż piszczy bo zasuwa na spłatę rat. Taki paradoks: kupujesz coś, co nie jest tyle warte i nie jest niezbędne, ale chcesz pokazac swój szpan i sznyt a efekt jest odwrotny: własnie objawiasz swoje ubóstwo Laughing
Emerytowany już były Prezes Shella jeżdżi 20-kulkuletnim Volvo ( czyli tym prawdziwym, szwedzkim) i twierdzi, ze nie potrzebuje nowego auto bo po co? Żeby za 2-3 lata go zmieniać? Laughing
Nastąpił chyba proces UREALNIANIA WYCEN AKTYWÓW. Podwyżki stóp % przez FED ( w kontekście inflacji są mikroskopijne) nie zwalcza inflacji. Inflacje zwalczy własnie urealnienie wycen i sciagnięcie nadmiaru pieniądza. Bedzie bolało, ale 99%, 1% ubermenschen ( miliardzerzy, banksterzy) i tak bedzie pławiło się w luksusie.
Opcjoner! Co do nieruchów to i ta bańka pęknie w ramach UWA. Rynek nieruchomości reaguje z opóżnieniem. W Polsce ludzie, którzy brali kredyty na mieszkania w ostatnich dwóch latach przy ujemnych realnych stopach procentowych i na górce cenowej będa mieli przejebane.
P.S. dokad zmierza nazdaczek? Laughing  jakieś pomysły?

nazdaczek jedzie na 500 a może tysiaczek lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Forex Trader
MOD
MOD
Forex Trader


Liczba postów : 9121
Registration date : 05/08/2019

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 11:50

thorgall napisał:
Jak się nazywa formacja połączenia wykresu z wolumenem? scratch

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Friwa810


dobryżart
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30485
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 12:26

https://wiadomosci.wp.pl/szalenstwo-na-antenie-rosyjskiej-telewizji-pokazali-ataki-na-berlin-paryz-i-londyn-6763272339163968a

coś te ruskie chyba przesadzają z tą prędkością ataku
mi wychodzi że te rakiety musiały by lecieć z prędkąścią coś około 40 tys km/h lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30485
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 12:30

bratnie narody które szczurzyły przeciwko Polsce

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ugoda_

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44898
Registration date : 03/09/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 13:23

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28394635,1-8-miliona-pustych-mieszkan-a-koszty-najmu-dalej-rosna-raport.html#do_w=52&do_v=303&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizImg1

1,8 miliona pustych mieszkań, a koszty najmu dalej rosną. Raport z rynku nieruchomości

Myślę , że jeszcze w tym roku rynek nieruchów zaliczy glebę.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 13:41

REALISTA napisał:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28394635,1-8-miliona-pustych-mieszkan-a-koszty-najmu-dalej-rosna-raport.html#do_w=52&do_v=303&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizImg1

1,8 miliona pustych mieszkań, a koszty najmu dalej rosną. Raport z rynku nieruchomości

Myślę , że jeszcze w tym roku rynek nieruchów zaliczy glebę.

Chyba czas już najwyższy ten absurdalny balon przekłuć.
Już w histerię wpadli, że qrwy nawet cen nie wpisują w umowach przedwstępnych  Twisted Evil Mad  to już skandal dosłownie jest.
Upchać naród w tzw. celach "mikroapartamentach" w cenach jak za złoto, nafedrować na maxa kredycikami (co się w sumie udało) i czas skasować bileciki.
Zesra się to z przytupem tak jak w Jankielni 14 lat temu.
Będzie wysyp tanich lokali na licytacjach komorniczych. Kwestia czasu.
Chyba że te zagramaniczne fundy speqlacyjne, które wyqpują od dewelopów całe osiedla, będą sztucznie trzymać ceny sami sobie sprzedając.  dobryżart
Zresztą powoli rozjeżdżają się ceny ofertowe z transakcyjnymi bo to za ile ktoś ma fantazję sprzedać a ile realnie qpujący mu zapłaci, to dwie różne bajki.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend EmptySob 30 Kwi 2022, 13:49

Jedziecie gdzieś gejować?

https://sport.interia.pl/inne/news-piec-najbardziej-urokliwych-tras-w-kraju-gdzie-zaplanowac-ur,nId,5990092

Z tych tras to tylko #1 mam zaliczone i to w dwie strony. Przezajebista trasa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend   UFO 30 04-01 05  2022 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 30 04-01 05 2022 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» UFO 19-20 11 2022 r. Weekend
» UFO 26-27 03 2022 r. Weekend
» UFO 22-23 10 2022 r. Weekend
» UFO 17-18 12 2022 r. Weekend
» UFO 05-06 03 2022 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: