Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 05 01 2023 r.

Go down 
+9
waldi
neuron
Bartek
Reser
Forex Trader
REALISTA
Zygmunt de Bill
AgroTrader
dziadek
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30824
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 05 01  2023 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 01 2023 r.   UFO 05 01  2023 r. - Page 5 EmptyCzw 05 Sty 2023, 22:38

Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Dobra, idę spać bo już patrzeć na tą upośledzoną karykaturę "krachu" nie mogę.  niedobrze mi niedobrze mi  Od otwarcia praktycznie nic nie zrobili, mordują to samo w qłko.

Jutro 14:30 NFP a prognoza jest ustawiona nisko więc jeśli będzie choć trochę lepiej, to taka strzała wyqrwi up, że z tych miśqw Agrosa miazga zostanie.  lol!

U nas to mogła być wymuszona korekta spowodowana syfem z Orlenem ale jeśli Jankes dostanie szału po danych to tylko pomarzyć będzie można o longu z dziewiętnastej setki.  alien

a bo to trzeba  bajować dipa

Tak ale na GPW bo u nas jest wybitny sentyment hossowy. Zobacz KGHM albo JSW jak odqrwiły. 
Jankes jest ostatnio do dupy. Spadać tam się nie da a rosnąć też nie chcą. 
No polska giełdunia jest w fazie "nie daj się a zesraj się". Gdyby ten pojeb nie namieszał w Orlenie, to by pewnie zamknęła się wigunia z 30 wyżej.
Jankes od dwóch tygodni wisi i straszy, że spadnie i tyle. Tak może kolejne tygodnie wisieć a my będziemy na 2100 zapierdalać.

Ciekawe co teraz robi ten leszcz Zaorski? Czemu teraz nie ma tysiąca longów gdy jest hossa tylko się pałował w bessie? Leszcz na maxa qrwa.  Evil or Very Mad

na rynku musi odparować trochę pieniędzy tak jak Zaorskiemu wówczas to się wszystko zesra z braku kasy lol!

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6773
Registration date : 22/12/2011

UFO 05 01  2023 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 01 2023 r.   UFO 05 01  2023 r. - Page 5 EmptyCzw 05 Sty 2023, 23:00

Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
Trzeba być prawdziwym leszczem, żeby grać L na Nasdaq.
Rzyt tylko czeka na takich co grają pod prąd.

UFO 05 01  2023 r. - Page 5 Ht0363

A kiedy wreszcie dojdzie do jakiejś normalnej zjeby?
Tak żeby z 2000pkt poleciało ciurkiem bez pierdolenia się po 30 razy z każdą świeczką?
Od kilq tygodni mimo iż "spada", to jest ciągle to samo  niedobrze mi

jak bedziesz spał ,oczywiście Laughing  

Posłuchaj, leszczu. Ja przeżyłem kilka bess, w tym tą największą czyli 2008 i wiem jak wyglądają PRAWDZIWE spadki.
To co teraz jest, to jakaś żałosna karykatura bessy. Te twoje misie jadą i one maja nastraszyć czy bardziej rozśmieszyć byka?
Albo bliżej - marzec 2020 sobie weź odśwież co tam się wtedy działo to zobaczysz jak prawdziwa padaka wygląda. Napierdalanie że -7% i jeszcze mało, giełdy płynność zaczynają tracić a VIX w kosmos pionem zaiwania - tak wyglądają spadki a nie ten syf jaki teraz jest. Jedna świeczka i się qrwa modlą nad nią dwie godziny.
Przecież gniotą tą strefę 10600-900 do porzygu i zesrania się. Nie ma w ogóle dynamiki żadnej, VIX ciągle stoi.
https://pl.tradingview.com/symbols/TVC-VIX/
Przecież tu się nic nie dzieje  niedobrze mi niedobrze mi niedobrze mi

huia tam przeżyłeś   Mad  PRZESPAŁEŚ KILKA BESS  Evil or Very Mad

W 2008. to były takie sesje, że nawet nie miałem czasu defekować  Shocked
A gdy trzeba to potrafię też ustawić sobie czujność w nocy tylko teraz po co skoro nic się i tak nie wydarza?

W Sylwestra też ustawiłeś czujność, żeby wszystkich w chooja zrobić ...
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50424
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 05 01  2023 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 01 2023 r.   UFO 05 01  2023 r. - Page 5 EmptyCzw 05 Sty 2023, 23:07

kutwa ,gra ktos na gazie ??
przedwczoraj -10 ,wczoraj cos tam odbiło z 1-2 %
a dzisiaj
Gaz ziemny
3,774 -0,398 -9,54%


tu sie na banana cały dzien za 1% człowiek z zydem targa po zebach  Mad
a tam krach jak sie patrzy

a Opcjo -kracha nie ma

PS

Putin rozejm na 36 h ogłosil chyba jak notowania gazu zobaczył

jeszcze ropa powinna byc po 30 $ i by huia nauczyli rozumu -JAK TRZEBA PIRNIEDZE SZANOWAC

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30824
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 05 01  2023 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 01 2023 r.   UFO 05 01  2023 r. - Page 5 EmptyCzw 05 Sty 2023, 23:46

AgroTrader napisał:
kutwa ,gra ktos na gazie ??
przedwczoraj -10 ,wczoraj cos tam odbiło z 1-2 %
a dzisiaj
Gaz ziemny
3,774 -0,398 -9,54%


tu sie na banana cały dzien za 1% człowiek z zydem targa po zebach  Mad
a tam krach jak sie patrzy

a Opcjo -kracha nie ma

PS

Putin rozejm na 36 h ogłosil chyba jak notowania gazu zobaczył

jeszcze ropa powinna byc po 30 $ i by huia nauczyli rozumu -JAK TRZEBA PIRNIEDZE SZANOWAC

Ci z platformy myśleli że mrozy wykończą PiS , ale jak to mówią i w polityce trzeba mieś szczęście Very Happy

tu pierdy łysego debila że się nie da

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-12-21/borys-budka-w-gosciu-wydarzen/

a to fakty

https://www.rp.pl/polityka/art37735181-blaszczak-skomentowal-decyzje-niemiec-ws-patriotow-i-skrytykowal-znawcow-wojska-z-po

szach ,mat dobryżart

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$

AgroTrader lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
waldi




Liczba postów : 823
Registration date : 09/10/2011

UFO 05 01  2023 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 01 2023 r.   UFO 05 01  2023 r. - Page 5 EmptyCzw 05 Sty 2023, 23:54

Market Trader napisał:
AgroTrader napisał:
Market Trader napisał:
Dobra, idę spać bo już patrzeć na tą upośledzoną karykaturę "krachu" nie mogę.  niedobrze mi niedobrze mi  Od otwarcia praktycznie nic nie zrobili, mordują to samo w qłko.

Jutro 14:30 NFP a prognoza jest ustawiona nisko więc jeśli będzie choć trochę lepiej, to taka strzała wyqrwi up, że z tych miśqw Agrosa miazga zostanie.  lol!

U nas to mogła być wymuszona korekta spowodowana syfem z Orlenem ale jeśli Jankes dostanie szału po danych to tylko pomarzyć będzie można o longu z dziewiętnastej setki.  alien

a bo to trzeba  bajować dipa

Tak ale na GPW bo u nas jest wybitny sentyment hossowy. Zobacz KGHM albo JSW jak odqrwiły. 
Jankes jest ostatnio do dupy. Spadać tam się nie da a rosnąć też nie chcą. 
No polska giełdunia jest w fazie "nie daj się a zesraj się". Gdyby ten pojeb nie namieszał w Orlenie, to by pewnie zamknęła się wigunia z 30 wyżej.
Jankes od dwóch tygodni wisi i straszy, że spadnie i tyle. Tak może kolejne tygodnie wisieć a my będziemy na 2100 zapierdalać.

Ciekawe co teraz robi ten leszcz Zaorski? Czemu teraz nie ma tysiąca longów gdy jest hossa tylko się pałował w bessie? Leszcz na maxa qrwa.  Evil or Very Mad

Ciekawie dzis poszło, jakby na łikend chcieli zopstawić suspens. a co do Orlenu to o co kaman? Mówili o tym juś w grudniu że trzymają ceny paliwa wyżej aby szoku nie było i ... nie ma. W sumie nie wiem po co poza zarobieniem kasy ale coś czuję że wkrótce sie dowiemy, Tymczase Orlen bardzo atrakcyjny cenowo sie zrobił 🤔
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 13077
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 05 01  2023 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 01 2023 r.   UFO 05 01  2023 r. - Page 5 EmptyPią 06 Sty 2023, 00:10


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO 05 01  2023 r. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 05 01 2023 r.   UFO 05 01  2023 r. - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 05 01 2023 r.
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» UFO 18 01 2023 r,
» UFO 21 03 2023 r.
» UFO 11 05 2023 r.
» UFO 16 06 2023 r.
» UFO 27 07 2023 r.

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: