Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 07-08 10 2023 r. Weekend

Go down 
+11
spiter
Zygmunt de Bill
Frater
kolekcjon€r
thorgall
SYLWESTER
AgroTrader
Nadaje ze Stronia
REALISTA
zibi
dziadek
15 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 13095
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 00:05

UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/
REGULAMIN

1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty/niedzieli.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, waluty (forex) a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
5. Zabrania się reklamowania: płatnych sygnałów, garnków, usług, religii, swoich preferencji i zdolności seksualnych, partii politycznych, idei niezgodnych z polskim prawem jak nazistowskie, czy rasistowskie.
6. Od godz. 18:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
7. Na forum obowiązuje cisza wyborcza zgodnie z polskim prawem tzn. cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a kończy się po zakończeniu głosowania (po zamknięciu lokali wyborczych).
8. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków obraźliwych, powodujących obrzydzenie lub erotycznych.
9. Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
10. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem.
Wyjątkowo dopuszcza się pisanie pod drugim nickiem pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika swojej tożsamości w podpisie (stopce).
W przypadku niedostosowania się do powyższej zasady moderator lub administrator może zablokować takie konto.
11. Nick (nazwa użytkownika) nie może zawierać słów obraźliwych lub wulgarnych - takie konta będą kasowane bez ostrzeżenia.
Osoby podszywające się pod innego użytkownika naśladując avatar (emblemat) i wprowadzający w błąd Nick mogą na wniosek osoby poszkodowanej lub wg uznania administratora otrzymać status "fake profile".
12. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
13. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów i zakaz trollowania.
Zabrania się obrażania innego użytkownika choćby się nie znał, nie wiedział, nie umiał.
Ogranicz używanie wulgaryzmów do minimum (czujesz, że bez tego wypowiedź traci sens - wykropkuj choć jedną literę).
14. Użytkownik forum powinien po fazie notowań ciągłych, ale przed dogrywką (16.50-17.00) podać swoje nastawienie do rynku akcji polskich przez głosowanie w ankiecie danego dnia WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu.
15. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA/ADMINISTRATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkownika moderator/administrator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie żółtą lub czerwoną kartką,
- czasowo na okres od 1 do 7 dni zablokować użytkownika (ban),
- przy recydywie okres blokady konta może zostać wydłużony.
2. W przypadku wyjątkowo rażącego lub uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może:
- zostać zablokowane na okres bezterminowy
- zostać usunięte karnie
3. Moderator/administrator powinien usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie. W przypadku usunięcia tekstu moderator/administrator ma obowiązek wpisać odpowiednią adnotację.
4. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się może zostać usunięte.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Neuron, Sir Nick, Zibi

Administrator do spraw technicznych: Dziadek

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

flowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflowersunnyflower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny :flower:UFO

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g

REALISTA lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 13095
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 00:14

Witam Wasze Szanowności!
                                                   Ja już jestem po... Następny zabieg/operacja w grudniu...2025 r. Liczę na to że dobrzy ludzie pomogą przyśpeszyć termin bo NFZ to chyba liczy że do tego czasu zejdę na cukrzycę lub chorobę niedokrwienną i problem się rozwiążę sam...
Na razie jest dobrze...ale nie beznadziejnie Wink
                                                                 Pozdrawiam wszystkich  dziadek ręką własną

I kawałek Nohawicy:

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30905
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 00:23

dziadek napisał:
Witam Wasze Szanowności!
                                                   Ja już jestem po... Następny zabieg/operacja w grudniu...2025 r. Liczę na to że dobrzy ludzie pomogą przyśpeszyć termin bo NFZ to chyba liczy że do tego czasu zejdę na cukrzycę lub chorobę niedokrwienną i problem się rozwiążę sam...
Na razie jest dobrze...ale nie beznadziejnie Wink
                                                                 Pozdrawiam wszystkich  dziadek ręką własną

I kawałek Nohawicy:

1

Witam szanownego Dziadka po naprawie Wink i zdrówka więcej życzę cheers cheers cheers

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$

dziadek lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 13095
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 00:31

zibi napisał:
dziadek napisał:
Witam Wasze Szanowności!
                                                   Ja już jestem po... Następny zabieg/operacja w grudniu...2025 r. Liczę na to że dobrzy ludzie pomogą przyśpeszyć termin bo NFZ to chyba liczy że do tego czasu zejdę na cukrzycę lub chorobę niedokrwienną i problem się rozwiążę sam...
Na razie jest dobrze...ale nie beznadziejnie Wink
                                                                 Pozdrawiam wszystkich  dziadek ręką własną

I kawałek Nohawicy:

1

Witam szanownego Dziadka po naprawie Wink i zdrówka więcej życzę cheers cheers cheers
...
Jak widzisz Szan. Kolego, jakoś się trzymam (inny na moim miejscu to by już umarł...a ja się nawet nie przewróciłem) Wink Laughing

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46210
Registration date : 03/09/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 04:17

Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 07:07

dziadek napisał:
Witam Wasze Szanowności!
                                                   Ja już jestem po... Następny zabieg/operacja w grudniu...2025 r. Liczę na to że dobrzy ludzie pomogą przyśpeszyć termin bo NFZ to chyba liczy że do tego czasu zejdę na cukrzycę lub chorobę niedokrwienną i problem się rozwiążę sam...
Na razie jest dobrze...ale nie beznadziejnie Wink
                                                                 Pozdrawiam wszystkich  dziadek ręką własną

I kawałek Nohawicy:



........ Dziadzia cheers cheers cheers ...... piersze w pracy drunken , PO śniadaniu, pijem za Twą POmyślność cheers cheers cheers


PiS ..... cis

.... i PiS ........ DAłom ani kopytami sie za bardzo nie przejmuj Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 07:07

..... łykacie coś PO śniadaniu scratch
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 07:36

....... czy OPcjoner już przeprosił Pana Prezesa Adama scratch

https://businessinsider.com.pl/finanse/kolejne-przeprosiny-za-kontrowersyjne-slowa-prezesa-nbp-niegodne-zachowanie/h3f7rvc



....... jak to zrobili INNI Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 07:37

Nadaje ze Stronia napisał:
..... łykacie coś PO śniadaniu scratch





........ bezwzględnie drunken cheers
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 07:44

Nadaje ze Stronia napisał:
Nadaje ze Stronia napisał:
..... łykacie coś PO śniadaniu scratch





........ bezwzględnie drunken cheers



...... gdyż mały zapasik na POniedziałłkowy POjedynek gigantów zakupiony w Kałflandzie cheers

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Z UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Z affraid affraid affraid

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 07:44

dziadek napisał:
Witam Wasze Szanowności!
                                                   Ja już jestem po... Następny zabieg/operacja w grudniu...2025 r. Liczę na to że dobrzy ludzie pomogą przyśpeszyć termin bo NFZ to chyba liczy że do tego czasu zejdę na cukrzycę lub chorobę niedokrwienną i problem się rozwiążę sam...
Na razie jest dobrze...ale nie beznadziejnie Wink
                                                                 Pozdrawiam wszystkich  dziadek ręką własną

I kawałek Nohawicy:

Witaj W. Sz. Dziadku
Miałem zalajkować Twój post, bo podzielam  "lekki" stosunek do spraw nieuchronnych -ostatecznych  
ale żeby nie być źle zrozumiany, to się powstrzymałem Smile
DOBRZE ZE U CIEBIE WSZYSTKO DOBRZE

ale "SPRAWA JEST " I  jak ktos powiedział i wg. mnie miał racje, to starość  się Panu Bogu nie udała
jestem co prawda (chyba ?) trochę młodszy od Ciebie ale też dziadek Laughing  
i od  pewnego czasu odczuwam -przerabiam to na sobie Rolling Eyes
Z poczatku -kilka lat temu  mocno sie buntowałem, ale teraz już sie przyzwyczaiłem (?) -pogodziłem z tym
ze sił ubywa , coraz mniej można fizycznie, coraz wiecej ograniczeń Evil or Very Mad a i pamięć  coraz gorsza
czyli- odczułem  pogorszenie swojej egzystencji I ZDAŁEM SOBIE SPRAWĘ ZE BĘDZIE JUZ TYLKO GORZEJ affraid affraid
a w dodatku taki Opcjoner ciagle przypomina ze starych dziadów trzeba eliminować i odsuwać  od wszystkiego  Twisted Evil  Twisted Evil
- no właśnie ,  to juz tylko mozna  sie z tego śmiac ...
i pogodzic sie z tym,  bo chyba taka jest kolej rzeczy na tym świecie Mad a za pare lat i  On tez bedzie starym dziadem  
i dobrze, że  Mu tak będzie   Very Happy

No dobra ,starczy już użalania sie nad swoim losem  Laughing  i zamiast patrzeć na to czego juz nie mogę
trzeba docenić to co jeszcze moge
( bo bedzie jeszcze gorzej -musialem to dodac  Mad  bo od pewnego czasu siedzi z tyłu głowy )

Jak najwięcej i jak najdłużej zdrówka życzę  


https://wiadomosci.ox.pl/czy-starosc-udala-sie-panu-bogu-czy-nie,62452


Do 40. roku życia wszyscy myślą, że są nieśmiertelni. Oczywiście wiemy, że ludzie umierają, ale ma się to poczucie, że to nas nie dotyczy. Potem przychodzi ten moment kiedy zaczynamy sobie zdawać sprawę z tego, że kurczy nam się czas – mówił Boniecki.


ja tak miałem coś pod 50-tkę I ZDALEM SOBIE SPRAWE ZE CZASU CORAZ MNIEJ
MOJ KONIEC CORAZ BLIZEJ -ZE JUZ GO WIDAC  Mad  i znowu pesymistycznie ? Rolling Eyes
no to  trzeba włączyć np. Nahawice i sie humor poprawi  " i kite odwalić z fasonem " Very Happy
i (chyba?) oby zrobić to  jak najpóźniej, jak juz nie ma innego wyjscia ...

ps
to jeszcze pociagne ten "dziwny wątek " Rolling Eyes
ks. Boniecki mówi  " Życie ludzkie jest przegrane z definicji, ponieważ kończy się śmiercią. Dla człowieka wierzącego nie jest przegrane"
a co ja mam powiedziec  gdy nie wierzę w żadne bóstwa , gadające węże i inne takie tam  ..
i widze ze niedługo stanę się -wszyscy sie staniemy   jak zeszłoroczna trawa ,jak moje ubiegłoroczne jabłka tylko nawozem ,popiołem
JAKI SENS BYŁO - JEST SIE TAK STARAĆ ,MĘCZYĆ ,SZARPAĆ , TRUDZIĆ ????????????

Wierzący na pewno maja łatwiej -widzą sens naszego marnego ,chwilowego pobytu tutaj
i to jest jeden z nielicznych plusów wiary w Boga - wierzacy mają lżej, łatwiej godzić sie z losem -widzą sens
bo nie wiedzą ze  są oszukiwani - bo prawda nie zawsze jest najlepsza   Laughing




Życie ludzkie jest przegrane z definicji, ponieważ kończy się śmiercią. Dla człowieka wierzącego nie jest przegrane, są jakieś jego etapy.
Jednak to nie Bogu nie udała się starość, a nam – podkreślał.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Sob 07 Paź 2023, 08:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 08:16

a tak poza tym to
łykacie coś w sobotę z rana - póki jeszcze możecie ???? Twisted Evil Twisted Evil

a tu trochę inne wersja Nohavicy

W 1997 roku Nohavica zdobył tytuł mistrza Czech w scrabble.
Jaromír Nohavica jest niepijącym alkoholikiem. Mówi o tym otwarcie, ostrzegając tym samym innych przed konsekwencjami.
Podczas pogadanek z publicznością przybliża swoją „Nohavicową teorię góry alkoholowej”,
która zawarta została również w fabule filmu Rok diabła.


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez AgroTrader dnia Sob 07 Paź 2023, 08:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 08:26

AgroTrader napisał:
a tak poza tym to
łykacie coś w sobotę z rana - póki jeszcze możecie ???? Twisted Evil Twisted Evil



...... zaraz drugie łykne drunken drunken .......... bo 3ba wytrzeźwieć do obiadu Laughing Laughing Laughing .......... a PO 3ch to nawet ZOUZA zabiera prawko na taczke affraid affraid affraid


UFO 07-08 10  2023 r. Weekend 9k= Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10566
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 08:37

dziadek napisał:
Witam Wasze Szanowności!
                                                   Ja już jestem po... Następny zabieg/operacja w grudniu...2025 r. Liczę na to że dobrzy ludzie pomogą przyśpeszyć termin bo NFZ to chyba liczy że do tego czasu zejdę na cukrzycę lub chorobę niedokrwienną i problem się rozwiążę sam...
Na razie jest dobrze...ale nie beznadziejnie Wink
                                                                 Pozdrawiam wszystkich  dziadek ręką własną

I kawałek Nohawicy:
Dziadek ..." Dziadkuj nam " ! ... Ręką własną ! ... cheers
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 50888
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 08:38


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 46210
Registration date : 03/09/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 09:02

Dawno sie nie pytałem. A jak tam u Was z seksem?  No chyba, że Was to nie interesuje to nie odpowiadajcie. Pamietajcie tylko, że nadużywanie alkoholu nie sprzyja tym sprawom.
Był tu taki jeden, co regularnie chodził do Roksy, ale chyba juz nie chodzi bo dżądra w zakładach przegrał.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24903
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 09:30

REALISTA napisał:
Dawno sie nie pytałem. A jak tam u Was z seksem?  No chyba, że Was to nie interesuje to nie odpowiadajcie. Pamietajcie tylko, że nadużywanie alkoholu nie sprzyja tym sprawom.
Był tu taki jeden, co regularnie chodził do Roksy, ale chyba juz nie chodzi bo dżądra w zakładach przegrał.

trzeba ćwiczyć i ruchać Twisted Evil

REALISTA lubi tą wiadomość

Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 9166
Registration date : 13/02/2023

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 09:38

AgroTrader napisał:
dziadek napisał:
Witam Wasze Szanowności!
                                                   Ja już jestem po... Następny zabieg/operacja w grudniu...2025 r. Liczę na to że dobrzy ludzie pomogą przyśpeszyć termin bo NFZ to chyba liczy że do tego czasu zejdę na cukrzycę lub chorobę niedokrwienną i problem się rozwiążę sam...
Na razie jest dobrze...ale nie beznadziejnie Wink
                                                                 Pozdrawiam wszystkich  dziadek ręką własną

I kawałek Nohawicy:

Witaj W. Sz. Dziadku
Miałem zalajkować Twój post, bo podzielam  "lekki" stosunek do spraw nieuchronnych -ostatecznych  
ale żeby nie być źle zrozumiany, to się powstrzymałem Smile
DOBRZE ZE U CIEBIE WSZYSTKO DOBRZE

ale "SPRAWA JEST " I  jak ktos powiedział i wg. mnie miał racje, to starość  się Panu Bogu nie udała
jestem co prawda (chyba ?) trochę młodszy od Ciebie ale też dziadek Laughing  
i od  pewnego czasu odczuwam -przerabiam to na sobie Rolling Eyes
Z poczatku -kilka lat temu  mocno sie buntowałem, ale teraz już sie przyzwyczaiłem (?) -pogodziłem z tym
ze sił ubywa , coraz mniej można fizycznie, coraz wiecej ograniczeń Evil or Very Mad a i pamięć  coraz gorsza
czyli- odczułem  pogorszenie swojej egzystencji I ZDAŁEM SOBIE SPRAWĘ ZE BĘDZIE JUZ TYLKO GORZEJ affraid affraid
a w dodatku taki Opcjoner ciagle przypomina ze starych dziadów trzeba eliminować i odsuwać  od wszystkiego  Twisted Evil  Twisted Evil
- no właśnie ,  to juz tylko mozna  sie z tego śmiac ...
i pogodzic sie z tym,  bo chyba taka jest kolej rzeczy na tym świecie Mad a za pare lat i  On tez bedzie starym dziadem  
i dobrze, że  Mu tak będzie   Very Happy

No dobra ,starczy już użalania sie nad swoim losem  Laughing  i zamiast patrzeć na to czego juz nie mogę
trzeba docenić to co jeszcze moge
( bo bedzie jeszcze gorzej -musialem to dodac  Mad  bo od pewnego czasu siedzi z tyłu głowy )

Jak najwięcej i jak najdłużej zdrówka życzę  


https://wiadomosci.ox.pl/czy-starosc-udala-sie-panu-bogu-czy-nie,62452


Do 40. roku życia wszyscy myślą, że są nieśmiertelni. Oczywiście wiemy, że ludzie umierają, ale ma się to poczucie, że to nas nie dotyczy. Potem przychodzi ten moment kiedy zaczynamy sobie zdawać sprawę z tego, że kurczy nam się czas – mówił Boniecki.


ja tak miałem coś pod 50-tkę I ZDALEM SOBIE SPRAWE ZE CZASU CORAZ MNIEJ
MOJ KONIEC CORAZ BLIZEJ -ZE JUZ GO WIDAC  Mad  i znowu pesymistycznie ? Rolling Eyes
no to  trzeba włączyć np. Nahawice i sie humor poprawi  " i kite odwalić z fasonem " Very Happy
i (chyba?) oby zrobić to  jak najpóźniej, jak juz nie ma innego wyjscia ...

ps
to jeszcze pociagne ten "dziwny wątek " Rolling Eyes
ks. Boniecki mówi  " Życie ludzkie jest przegrane z definicji, ponieważ kończy się śmiercią. Dla człowieka wierzącego nie jest przegrane"
a co ja mam powiedziec  gdy nie wierzę w żadne bóstwa , gadające węże i inne takie tam  ..
i widze ze niedługo stanę się -wszyscy sie staniemy   jak zeszłoroczna trawa ,jak moje ubiegłoroczne jabłka tylko nawozem ,popiołem
JAKI SENS BYŁO - JEST SIE TAK STARAĆ ,MĘCZYĆ ,SZARPAĆ , TRUDZIĆ ????????????

Wierzący na pewno maja łatwiej -widzą sens naszego marnego ,chwilowego pobytu tutaj
i to jest jeden z nielicznych plusów wiary w Boga - wierzacy mają lżej, łatwiej godzić sie z losem -widzą sens
bo nie wiedzą ze  są oszukiwani - bo prawda nie zawsze jest najlepsza   Laughing




Życie ludzkie jest przegrane z definicji, ponieważ kończy się śmiercią. Dla człowieka wierzącego nie jest przegrane, są jakieś jego etapy.
Jednak to nie Bogu nie udała się starość, a nam – podkreślał.

Gdy nadchodzą tego rodzaju rozkminy to kilka buchów z lufki wyjaśnia te problemy  Very Happy Very Happy

Wczoraj się zjarałem na maxa że dopiero wstałem niedawno  dobryżart flower

REALISTA, Nadaje ze Stronia and kolekcjon€r like this post

Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 09:43

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Tvpis256217 Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 09:44

Nadaje ze Stronia napisał:
UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Tvpis256217  Laughing Laughing Laughing


..... i nie chodzi o gruppen sex Smile Smile Smile
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24903
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 09:45

Kolekcjoner
daj mi swój adres
przyjadę do ciebie na wieczór wyborczy
zajaramy, wypijemy
weźniemy jakieś dupencje

wyborcy Menzena muszą trzymać się razem Twisted Evil

REALISTA, Nadaje ze Stronia and zibi like this post

Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 09:58

thorgall napisał:
Kolekcjoner
daj mi swój adres
przyjadę do ciebie na wieczór wyborczy
zajaramy, wypijemy
weźniemy jakieś dupencje

wyborcy Menzena muszą trzymać się razem Twisted Evil


...... a jak nie znajdziecie dupencji to KTO bedzie głosem Biedronia scratch


Ostatnio zmieniony przez Nadaje ze Stronia dnia Sob 07 Paź 2023, 09:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 9166
Registration date : 13/02/2023

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 09:59

thorgall napisał:
Kolekcjoner
daj mi swój adres
przyjadę do ciebie na wieczór wyborczy
zajaramy, wypijemy
weźniemy jakieś dupencje

wyborcy Menzena muszą trzymać się razem Twisted Evil

Najpierw muszę posprzątać podłogę

https://twitter.com/ElonMuskAOC/status/1709966880121946282
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24903
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 10:01

kolekcjon€r napisał:
thorgall napisał:
Kolekcjoner
daj mi swój adres
przyjadę do ciebie na wieczór wyborczy
zajaramy, wypijemy
weźniemy jakieś dupencje

wyborcy Menzena muszą trzymać się razem Twisted Evil

Najpierw muszę posprzątać podłogę

https://twitter.com/ElonMuskAOC/status/1709966880121946282

to te frankliny co nakupiłeś po 4.80 ?
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 9166
Registration date : 13/02/2023

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 10:04

Jarek się osrał na myśl o konfrontacji z Donkiem  lol!
W stanie wojennym też srał u mamy w pieluchy. 

W każdej normalnej demokracji uczciwie zrobiona i rzetelna debata publiczna jest bardzo ważna no ale w sumie co ma szeregowy poseł do powiedzenia? Pinokia wystawił a ten już pewnie ćwiczy przed lustrem jak ma kłamać.  lol!
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 9166
Registration date : 13/02/2023

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 10:05

thorgall napisał:
kolekcjon€r napisał:
thorgall napisał:
Kolekcjoner
daj mi swój adres
przyjadę do ciebie na wieczór wyborczy
zajaramy, wypijemy
weźniemy jakieś dupencje

wyborcy Menzena muszą trzymać się razem Twisted Evil

Najpierw muszę posprzątać podłogę

https://twitter.com/ElonMuskAOC/status/1709966880121946282

to te frankliny co nakupiłeś po 4.80 ?

Po 6 wziąłem od Cezarego Grafa w obawie, że będą po 20   dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
kolekcjon€r




Liczba postów : 9166
Registration date : 13/02/2023

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 10:07

 flower dobryżart
Powrót do góry Go down
Frater
V e x o M e r c a t o r!
V e x o     M e r c a t o r!
Frater


Liczba postów : 2414
Age : 43
Location : OCist Szczyrzyc! Willow Springs/Illinois!
Registration date : 28/08/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 10:32

thorgall napisał:
Kolekcjoner
daj mi swój adres
przyjadę do ciebie na wieczór wyborczy;)
zajaramy, wypijemy
weźniemy jakieś dupencje

wyborcy Menzena muszą trzymać się razem Twisted Evil
Ale Opcjoner, bujający się teraz na nicku Kolekcjoner jest wyborcą Biedronia i Śmieszka. Mają tam jakieś wspólne tematy Ale lepiej tego nie drążyć Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 10:42

kolekcjon€r napisał:
Jarek się osrał na myśl o konfrontacji z Donkiem  lol!
W stanie wojennym też srał u mamy w pieluchy. 

W każdej normalnej demokracji uczciwie zrobiona i rzetelna debata publiczna jest bardzo ważna no ale w sumie co ma szeregowy poseł do powiedzenia? Pinokia wystawił a ten już pewnie ćwiczy przed lustrem jak ma kłamać.  lol!


UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Tvpis8f1d02


Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 29195
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend EmptySob 07 Paź 2023, 10:43

Frater napisał:
thorgall napisał:
Kolekcjoner
daj mi swój adres
przyjadę do ciebie na wieczór wyborczy;)
zajaramy, wypijemy
weźniemy jakieś dupencje

wyborcy Menzena muszą trzymać się razem Twisted Evil
Ale Opcjoner, bujający się teraz na nicku Kolekcjoner jest wyborcą Biedronia i  Śmieszka. Mają tam jakieś wspólne tematy  Ale lepiej tego nie drążyć  Twisted Evil


...... sugerujesz że OPcjoner z KOlekcjonerem sie wzajemnie bolcują scratch
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty
PisanieTemat: Re: UFO 07-08 10 2023 r. Weekend   UFO 07-08 10  2023 r. Weekend Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 07-08 10 2023 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO 21-22 01 2023 r. Weekend!
» UFO 16-17 12 2023 r. Weekend!
» UFO 08-09 07 2023 r. Weekend
» UFO 25-26 11 2023 r. Weekend
» UFO 04-05 03 2023 r. Weekend!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: