Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 importowanie danych Live do programow do AT

Go down 
AutorWiadomość
paladio
Gość




importowanie danych Live do programow do AT Empty
PisanieTemat: importowanie danych Live do programow do AT   importowanie danych Live do programow do AT EmptyPią 03 Paź 2008, 13:25

Witam
Chcialbym sobie zainstalowac jakis wzglednie zaawansowany program do analizy technicznej, zalozmy Metastock, w ktorym moglbym sobie zaprogramowac jakis system czy dac dodatkowe warunki do wskaznikow i troche sobie pogrzebac...

Chodziloby mi glownie o gre DT, wiec pytanie natury technicznej, w jaki sposob ten program bedzie importowal dane live? (mam na mysli najswiezsze wartosci indeksow, walut, surowcow itp) Czy wykupuje sie do tego jakis abonament? Jesli tak, to czy trudno jest zkonfigurowac program aby sobie pobieral te dane?

(Nie wydaje mi sie bowiem aby dane bez opoznien byly publikowane za darmo)

Z drugiej strony mam zainstalowana platforme SaxoTrader, i tam sa wszystkie dane bez opoznien ktore by mnie interesowaly, czy mam mozliwosc korzystac z tych danych w jakims innym zewnetrznym programie?

Jak to u was wyglada jesli chodzi o gre AT?
Powrót do góry Go down
CromCruach




Liczba postów : 666
Age : 50
Location : Wrocław
Registration date : 22/09/2007

importowanie danych Live do programow do AT Empty
PisanieTemat: Re: importowanie danych Live do programow do AT   importowanie danych Live do programow do AT EmptyPią 03 Paź 2008, 13:29

www.statica.pl

I zamiast Metasa weź lepiej do zabawy Amika
Powrót do góry Go down
taki_jed
Gość




importowanie danych Live do programow do AT Empty
PisanieTemat: Re: importowanie danych Live do programow do AT   importowanie danych Live do programow do AT EmptyPią 15 Sty 2010, 12:12

Witam forumowiczow! Smile
Rowniez po dluuugiej przerwie z kontraktami chcialbym sie pobawic Amibrokerem. (Kiedys gralem praktycznie na tzw. czuja.) I tu pojawiaja sie dla mnie problemy. Czy jesli wykupie program, to mam automatycznie dane przez rok? A pozniej trzeba wykupywac dalszy dostep do notowan? Czy tez wykupuje sie program i trzeba osobno wykupic dostep?
Z tego co widze, to sa dwie mozliwosci: wykupienie programu albo wykupienie pakietu zielony max w DM BOS (lub bodajze DM BZW). Poprawcie mnie, jesli sie myle Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





importowanie danych Live do programow do AT Empty
PisanieTemat: Re: importowanie danych Live do programow do AT   importowanie danych Live do programow do AT Empty

Powrót do góry Go down
 
importowanie danych Live do programow do AT
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UFO - 07.09.2007
» DANE
» Szukam danych o surowcach za ostanie 100 lat
» UFO - 16.06.2008

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: FAQ & P.U.P.A.-
Skocz do: