Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY

Go down 
+47
leszczyzna
Laik
mobar
ramzes
Edith
sinuee
loko
Lennon
wredniaha
rydzo
gryzliwy
CromCruach
dead_eye
nomad
Bankrut
praktyk
IronFX
HIOB
Damian
Ezet
petgry
barany
Reser
betonowe_buty
filip
MedKit*
Aligator
irc
LeM
jj
radko
PoPo
REALISTA
kydo
BORowik
forex
Dave
gumbas
Rmir
Jones
fabularasa
kamikaze
SYLWESTER
Diablo
tarzan
Nadaje ze Stronia
SzFagier
51 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyNie 11 Sty 2009, 23:49

OpCjoNeR napisał:
kaczor napisał:
OpCjoNeR napisał:
kaczor napisał:
Rosja top zebrak bez kasy i przemyslu a temu Panarinowi sie w glowie pojebalo.Oni nie potrafia zapewnic ciepla ludziom na syberii a im sie Alaska marzy co za brednie

A co do reszty?
Kanada też żebrak?
Kanada ma wielkie niezamieszkane terytorium,podobnie UE nie potrzebuej nowych czlonkow ani terytoriow ten artykul pokazuje ze autor to typowy sowietczyk myslacy wedlug radzieckich schematow:jak najwiecej ziemi zagrabic jakby to mialo znaczenie.Podobnie Japonia jest juz innym krajem i oni w dupie maja nowe terytoria.Upadek USa spowodowalby praktycznie bankructwo Japonii i Chin a ruski w gazecie pisze o zabieraniu ziem, to tak typowe ze az smaic mi sie chce dobryżart A zanim ktos da jakis komentarz to ja sie tam urodzilem,mam tam rodzine i wiel czasu spedzialem w starym dobrym ZSRR wiec wiem co mowie

No nie gadaj bo chyba nie ma kraju na świecie, kóry nie chciałby mieć więcej terytorium! To bzdura. Kanada ma ale co to za tereny? Lodowce i jeziora same - warunki jak na Grenlandii a północno-środkowe stany USA w sam raz by się im przydały.
Jeśli dobrze zrozumiałem sens twej wypowiedzi, to UE ma niezamieszkałe terytorium.... GDZIE???
Wiekszosc bogatych krajow NIE CHCE miec nowych terytoriow,takie myslenie jest prymitywne i bez sensu.Po co nowe obszary biedoty i problemow?Po co by nam byla Bialorus na przyklad?I zle zrozumiales nie pisalem nic o UE, ale UE ma nowe kraje ktore wymagaja wielkich inwestycji i jzu nie chce przyjmowac nowych.I do czego by sie Kanadzie przydaly jakies czesci USA no kurwa do czego sie pytam?kanadyjczykow jest 20 milionow na taki potezny obszar po co i mwiecej obszarow jakichs,zreszta tarce czas na jakis debilny artykul,pojedz do stanow i zobacz jak wyglada ten upadajacy kraj a poznie jzobacz jak wyglada potezny meksyk i rosja Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyNie 11 Sty 2009, 23:49

mmaa napisał:
Hehe developerka szaleje na tvp2 cheers


kryzysu nie widac, developer daje 1 mln...ale ten drugi i tak by nie odpuscił...1,011 mln wow
affraid

szacunek dla tych ludzi cheers
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyNie 11 Sty 2009, 23:50

ROYAL napisał:

2.Jak czytam że. "przeludnienie jest tematem tabu i o tym sie nie mówi a powinno być 2mld ludzi a nie 6" - to się skrecam ze śmiechu. Ludziom te pierdoly o przeludnieniu ładuje sie łopata do głowy od dwóch dekad a sa to bzdury. Nikt nie wie i nie będzie nigdy wiedział jaka ilość ludzi na świecie jest "odpowiednia". Jak uważasz, ze ludzi na śiecie jest "za dużo" to daj przykład czynem - za samobójstwo kary nie ma.
Jest jednak tak, że XV wieczny chłop a obecnie byle gracz w gry komputerowe wie, iz kluczem do zwycięstwa jest jak najwieksza ilośc ludzi. I więcej ludzi do pracy tym szybciej rozwija sie świat - to jest dziecinnie proste.

Hahahaha większej bzdury nie słyszałem! dobryżart dobryżart dobryżart
Ilość nie jakość kluczem do zwycięstwa.... wiesz, w CIVILIZATION to ja tez lubię sobie pograć i co się okazuje? Na początq gdy planeta nie jest skolonizowana, rzeczywiście jest jak piszesz ale gdy już cała mapa jest odkryta i miasta są wysoko rozwinięte i zaawansowane to kompletnie właśnie sie nie opłaca budować nowych miast bo wtedy one sa mocno spóźnione i wszystko od nowa w nich trzeba stawiać - lepiej postawić na rozwój juz istniejących.
Do tego dochodzi fakt automatyzacji coraz szerszych gałęzi życia - wiele zawodów dawniej koniecznych dziś jest zbędna. Za jakiś czas sprzedawczynie w hipermarketach zastąpią roboty bo przeciąganie kodów kreskowych po czytniq to zajęcie z którym odpowiednia maszyna dałaby sobie radę a to oznacza wiesz co? ZWOLNIENIA! Masowe zwolnienia. Ludzi nie potrzeba wcale więcej tylko potrzeba coraz bardziej wykwalifikowanych.


Więcej ludzi - większa przestępczość, większe zużycie zasobów naturalnych, większy hałas i większe prawdopodobieństwo konfliktów wszelakich.


Ostatnio zmieniony przez OpCjoNeR dnia Nie 11 Sty 2009, 23:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyNie 11 Sty 2009, 23:50

odnosnie tego artykułu

tak mi chodzi po głowie
2000 przed Chrystusem mojżesz obalał cielce, wprowadzał modły do baranka, wtedy egipt był najpotężniejszy i sie skończył kilkaset lat później
za chrystusa baranek stał sie historia, nastały ryby, a rzym był wtedy najpotęzniejszy
mamy 2009 rok, a nowego proroka ani widu, ani słychu, ale usa sie walą

i kolejne skojarzenie, takie potęgi jak rzym i usa powstały około 200 lat przed drugim milenium
a co było przyczyna upadku rzymu?
kasa i życie ponad stan
ale rzym upadł w 4 wieku albo jakos tak i egipt podobnie

więc ja mysle, że jeszcze nasze wnuki bedą marzyć o życiu w ameryce

i co jeszcze mi przyszło do głowy?
rzym zbudowali uchodźcy greccy z troji, stany zostały powołane do zycia przez potomków kolonistów z europy, którzy płyneli za chlebem
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30237
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyNie 11 Sty 2009, 23:54

Ludzie co wy tuuu wyczyniacie proponuję aby każdy na UZIII wzioł po KAŁACHU i cztery magazynki amunicji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyNie 11 Sty 2009, 23:55

Rmir napisał:
odnosnie tego artykułu

tak mi chodzi po głowie
2000 przed Chrystusem mojżesz obalał cielce, wprowadzał modły do baranka, wtedy egipt był najpotężniejszy i sie skończył kilkaset lat później
za chrystusa baranek stał sie historia, nastały ryby, a rzym był wtedy najpotęzniejszy
mamy 2009 rok, a nowego proroka ani widu, ani słychu, ale usa sie walą

i kolejne skojarzenie, takie potęgi jak rzym i usa powstały około 200 lat przed drugim milenium
a co było przyczyna upadku rzymu?
kasa i życie ponad stan
ale rzym upadł w 4 wieku albo jakos tak i egipt podobnie

więc ja mysle, że jeszcze nasze wnuki bedą marzyć o życiu w ameryce

i co jeszcze mi przyszło do głowy?
rzym zbudowali uchodźcy greccy z troji, stany zostały powołane do zycia przez potomków kolonistów z europy, którzy płyneli za chlebem

generalnie praca była dla niewolników lol!
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyNie 11 Sty 2009, 23:58

Liber Abaci napisał:
trejder napisał:
Liber Abaci, juz grasz na real czy demo jeszze ?

Do końca stycznia na demo - potem na realu.

Na razie próbuję zmasakrować depo na demo - jeżdżę po 5 lotów... i jaki efekt? +300 tysięcy wirtualnych złotówek w niecałe 2 miesiące... Smile
Też tak zrobiłem, tzn. psycha siadała i ciężko było usiedzieć na etacie wyciskając na demo xtb kilka średnich krajowych dziennie. Wyobraźnia działała Smile i 8 lotami zjechałem na 10 tysi. Choć pewnie jakbym trafił kierunek i miał teraz z pół bańki to bym wariat i nie myślał o etacie.

Co do orkiestry, zajebista sprawa, że przynajmniej większa część tych zebranych pieniędzy trafi na szlachetny cel. Co do Owsiaka, mam małe wątpliwości co do jego pensji, podobno ma kilkanaście kilo plnów. Zaraz pewnie wszyscy powiedzą że mu się należy. Pewnie jakby wziął sobie pensję 100 kilo to też nikt by się nie odważył powiedzieć złego słowa na niego bo nie wypada. Cel szlachetny i sposób na kasę dla pewnie sporej grupy Owsiaka.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyNie 11 Sty 2009, 23:58

zibi napisał:
Ludzie co wy tuuu wyczyniacie proponuję aby każdy na UZIII wzioł po KAŁACHU i cztery magazynki amunicji

Ufo Zlot 3 czy Uzi? Shocked
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:01

zibi napisał:
Ludzie co wy tuuu wyczyniacie proponuję aby każdy na UZIII wzioł po KAŁACHU i cztery magazynki amunicji


Hehe, ale zobacz co się dzieje na Parkiecie czy Bankierze, tu to jest full kulturka bij szwagra
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:04

ale edek sie zesral z 50 pipsow od opena w minute

na futures to niemozliwe Wink

na UFOzlocie to sobie chyba łby poupier...acie hehe


Ostatnio zmieniony przez trejder dnia Pon 12 Sty 2009, 00:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:05

trejder napisał:
ale edek sie zesral z 50 pipsow od opena w minute

na futures to niemozliwe Wink

łyżka na to
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:05

Rmir napisał:
odnosnie tego artykułu

tak mi chodzi po głowie
2000 przed Chrystusem mojżesz obalał cielce, wprowadzał modły do baranka, wtedy egipt był najpotężniejszy i sie skończył kilkaset lat później
za chrystusa baranek stał sie historia, nastały ryby, a rzym był wtedy najpotęzniejszy
mamy 2009 rok, a nowego proroka ani widu, ani słychu, ale usa sie walą

i kolejne skojarzenie, takie potęgi jak rzym i usa powstały około 200 lat przed drugim milenium
a co było przyczyna upadku rzymu?
kasa i życie ponad stan
ale rzym upadł w 4 wieku albo jakos tak i egipt podobnie

więc ja mysle, że jeszcze nasze wnuki bedą marzyć o życiu w ameryce

i co jeszcze mi przyszło do głowy?
rzym zbudowali uchodźcy greccy z troji, stany zostały powołane do zycia przez potomków kolonistów z europy, którzy płyneli za chlebem

A tak w ogóle to wszyscy ludzie współcześnie żyjący z krajów podbitych w przeszłości, są z natury źli - nie zastanawialiście się nad tym?
W Ameryce Południowej konkwistadorzy mordowali facetów i gwałcili kobiety masowo, Brytole w północnej Ameryce ostro bzykali Indianki ale też i swoje baby przywozili. Podobnie Aussies. A to musieli być totalne sqrwysyny wg wsółczesnych standardów moralnych przestępcy wręcz zbrodniarze i to niestety ale ich geny przetrwały... grzeczni i wychowani nie mieli wielkich szans na reprodukcję.
Sqtki tego widać do dziś - od południa USA do Argentyny praktycznie rządzą przestępcze gangi (z nielicznymi wyjątkami).
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:07

kulty napisał:
Liber Abaci napisał:
trejder napisał:
Liber Abaci, juz grasz na real czy demo jeszze ?

Do końca stycznia na demo - potem na realu.

Na razie próbuję zmasakrować depo na demo - jeżdżę po 5 lotów... i jaki efekt? +300 tysięcy wirtualnych złotówek w niecałe 2 miesiące... Smile
Też tak zrobiłem, tzn. psycha siadała i ciężko było usiedzieć na etacie wyciskając na demo xtb kilka średnich krajowych dziennie. Wyobraźnia działała Smile i 8 lotami zjechałem na 10 tysi. Choć pewnie jakbym trafił kierunek i miał teraz z pół bańki to bym wariat i nie myślał o etacie.

Co do orkiestry, zajebista sprawa, że przynajmniej większa część tych zebranych pieniędzy trafi na szlachetny cel. Co do Owsiaka, mam małe wątpliwości co do jego pensji, podobno ma kilkanaście kilo plnów. Zaraz pewnie wszyscy powiedzą że mu się należy. Pewnie jakby wziął sobie pensję 100 kilo to też nikt by się nie odważył powiedzieć złego słowa na niego bo nie wypada. Cel szlachetny i sposób na kasę dla pewnie sporej grupy Owsiaka.

Ja nie zaglądam nikomu do portfela. Nie interesuje mnie ile Owsiak bierze i czy jest uczciwy, czy nie. Od tego jest prokuratura i media. Mnie interesuje ile ja zarabiam i co robią politycy i urzędnicy z moimi podatkami. Na Orkiestrę nie daję, bo nikomu nie daję - uważam, że wystarczy, że płacę podatki. Ale cenię rolę Orkiestry - uważam ją za fajne wydarzenie w szarym marazmie, który nas otacza. I szacunek dla Owsiaka, że potrafił to zorganizować. A jeżeli ktoś bardzo chce zaglądać innym do kieszeni to niech się zainteresuje ile zebrał ojciec dyrektor na stocznię "kolebkę" i gdzie jest ta kasa...
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:08

trejder napisał:
na UFOzlocie to sobie chyba łby poupier...acie hehe


kulturka obowiązuje Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:09

Bank Millennium zamierza odwołać średnioterminowe cele strategiczne, jakie miał osiągnąć do końca 2009 r. Zdaniem ekonomistów może to być początek cięcia kosztów – czytamy w „Parkiecie”.

Już w połowie zeszłego roku Bogusław Kott, prezes Millennium, przyznawał, że bank może mieć problemy z wypracowaniem 6 proc. udziału w rynku funduszy inwestycyjnych i osiągnięciem wskaźnika kosztów do dochodów na poziomie 55 proc.

Na koniec trzeciego kwartału 2008 r. Millennium miał 19,4-proc. zwrot z kapitału. Był więc bardzo blisko założonych na koniec 2009 r. 20 proc. - Jednak po IV kwartale ROE z pewnością mocno spadnie, a relacja kosztów do dochodów wzrośnie - mówi Marta Jeżewska z DI BRE Banku.

Rynek podejrzewa, że Millennium zacznie teraz obniżać koszty, co może oznaczać zwalnianie pracowników. Zdaniem analityków, bank będzie również musiał ograniczyć dalszy rozwój sieci placówek.

Nie wiadomo jeszcze, jakie będą nowe cele strategiczne Millennium. - Jeśli bank odwoła cele strategiczne, to może po prostu zdecydować się na niepodawanie nowych planów, argumentując, że większość pozostałych instytucji finansowych tego nie robi - prognozuje Marta Czajkowska, analityk KBC Securities.

PS. do tego nasza opcyjna gwiazda przsunęła wynikinze stycznai na luty oj będzie ogień w środku zimy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:11

kulty napisał:
Liber Abaci napisał:
trejder napisał:
Liber Abaci, juz grasz na real czy demo jeszze ?

Do końca stycznia na demo - potem na realu.

Na razie próbuję zmasakrować depo na demo - jeżdżę po 5 lotów... i jaki efekt? +300 tysięcy wirtualnych złotówek w niecałe 2 miesiące... Smile
Też tak zrobiłem, tzn. psycha siadała i ciężko było usiedzieć na etacie wyciskając na demo xtb kilka średnich krajowych dziennie. Wyobraźnia działała Smile i 8 lotami zjechałem na 10 tysi. Choć pewnie jakbym trafił kierunek i miał teraz z pół bańki to bym wariat i nie myślał o etacie.

Co do orkiestry, zajebista sprawa, że przynajmniej większa część tych zebranych pieniędzy trafi na szlachetny cel. Co do Owsiaka, mam małe wątpliwości co do jego pensji, podobno ma kilkanaście kilo plnów. Zaraz pewnie wszyscy powiedzą że mu się należy. Pewnie jakby wziął sobie pensję 100 kilo to też nikt by się nie odważył powiedzieć złego słowa na niego bo nie wypada. Cel szlachetny i sposób na kasę dla pewnie sporej grupy Owsiaka.

Przynajmniej ta fundacja nie ma zapisanego w statucie, że na administracje i utrzymanie może wydać 99% przychodów, jak to mają w statutach pseudo-fundacyjki naszych pseudo-przedsiębiorców, którzy chyba jeszcze nikomu nie pomogli poza swoimi krewnymi.

Ok idę spać, dobranoc i powodzenia w nadchodzacym tygodniu.
Powrót do góry Go down
rydzo




Liczba postów : 3027
Age : 39
Registration date : 07/07/2008

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:29

MENEL napisał:
Bank Millennium zamierza odwołać średnioterminowe cele strategiczne, jakie miał osiągnąć do końca 2009 r. Zdaniem ekonomistów może to być początek cięcia kosztów – czytamy w „Parkiecie”.

Już w połowie zeszłego roku Bogusław Kott, prezes Millennium, przyznawał, że bank może mieć problemy z wypracowaniem 6 proc. udziału w rynku funduszy inwestycyjnych i osiągnięciem wskaźnika kosztów do dochodów na poziomie 55 proc.

Na koniec trzeciego kwartału 2008 r. Millennium miał 19,4-proc. zwrot z kapitału. Był więc bardzo blisko założonych na koniec 2009 r. 20 proc. - Jednak po IV kwartale ROE z pewnością mocno spadnie, a relacja kosztów do dochodów wzrośnie - mówi Marta Jeżewska z DI BRE Banku.

Rynek podejrzewa, że Millennium zacznie teraz obniżać koszty, co może oznaczać zwalnianie pracowników. Zdaniem analityków, bank będzie również musiał ograniczyć dalszy rozwój sieci placówek.

Nie wiadomo jeszcze, jakie będą nowe cele strategiczne Millennium. - Jeśli bank odwoła cele strategiczne, to może po prostu zdecydować się na niepodawanie nowych planów, argumentując, że większość pozostałych instytucji finansowych tego nie robi - prognozuje Marta Czajkowska, analityk KBC Securities.

PS. do tego nasza opcyjna gwiazda przsunęła wynikinze stycznai na luty oj będzie ogień w środku zimy

Kurs Millenium wskazuje, ze już tam tak dobrze nie jest.
Placowek narobili setki. A teraz już nie jest tak wesoło.
Z kredytami hipotecznymi wpadka, bardzo kiepsko teraz na tym będą wychodzić bo wielu klientow zrazili.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 EmptyPon 12 Sty 2009, 00:52

rydzo napisał:
MENEL napisał:
Bank Millennium zamierza odwołać średnioterminowe cele strategiczne, jakie miał osiągnąć do końca 2009 r. Zdaniem ekonomistów może to być początek cięcia kosztów – czytamy w „Parkiecie”.

Już w połowie zeszłego roku Bogusław Kott, prezes Millennium, przyznawał, że bank może mieć problemy z wypracowaniem 6 proc. udziału w rynku funduszy inwestycyjnych i osiągnięciem wskaźnika kosztów do dochodów na poziomie 55 proc.

Na koniec trzeciego kwartału 2008 r. Millennium miał 19,4-proc. zwrot z kapitału. Był więc bardzo blisko założonych na koniec 2009 r. 20 proc. - Jednak po IV kwartale ROE z pewnością mocno spadnie, a relacja kosztów do dochodów wzrośnie - mówi Marta Jeżewska z DI BRE Banku.

Rynek podejrzewa, że Millennium zacznie teraz obniżać koszty, co może oznaczać zwalnianie pracowników. Zdaniem analityków, bank będzie również musiał ograniczyć dalszy rozwój sieci placówek.

Nie wiadomo jeszcze, jakie będą nowe cele strategiczne Millennium. - Jeśli bank odwoła cele strategiczne, to może po prostu zdecydować się na niepodawanie nowych planów, argumentując, że większość pozostałych instytucji finansowych tego nie robi - prognozuje Marta Czajkowska, analityk KBC Securities.

PS. do tego nasza opcyjna gwiazda przsunęła wynikinze stycznai na luty oj będzie ogień w środku zimy

Kurs Millenium wskazuje, ze już tam tak dobrze nie jest.
Placowek narobili setki. A teraz już nie jest tak wesoło.
Z kredytami hipotecznymi wpadka, bardzo kiepsko teraz na tym będą wychodzić bo wielu klientow zrazili.

A Kott dalej bierze te 300k miesięcznie???
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY   UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 10.01.2009 WEEKENDOWY
Powrót do góry 
Strona 16 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» UFO - 25.04.2009 weekendowy
» UFO - 28.02.2009 - weekendowy
» UFO - 04.04.2009 - weekendowy
» UFO - 30.05.2009 weekendowy
» UFO - 31.01.2009 WEEKENDOWY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: