Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 takie luźne rozważania

Go down 
+24
pandorka
betonowe_buty
EX
MedKit*
midas47
Kozoyeb
dziadek
W stronę słońca :)
Jastrząb
franco
Pan Nikt
IronFX
Lennon
inwestor
Dave
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
SYLWESTER
kaczor
Władzió
przemak
Jones
Aligator
chudy mis
Diablo
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next
AutorWiadomość
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySob 05 Mar 2011, 19:46

de Bill

@Ender

Po prostu Opcjoner rozstał się z dziewczyną i wrócił do 'trzepania kasiory'. Nie ma tu nic dziwnego.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySob 05 Mar 2011, 19:55

O żesz, faktycznie Zygmuncie.

Muszę wrócić do wątków z zeszłego roku i zobaczyć co wtedy robił.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySob 05 Mar 2011, 20:07

Oj tam Panowie
Zostawcie chopaka w spokoju
Lepiej że Opcio "trzepie kasiorę na koniach"
niż jakby miał "trzepać konia za kasiorę"

Pozdrawiam kogo cza
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySob 05 Mar 2011, 20:23

de Bill

W 2010 po zamianie mieszkania i remoncie zasiadł przy swoim dębowym 'biurq' i właśnie zaczął trzepać. Musisz być na bieżąco Ender, bo inaczej ciężko podjąć dobre decyzje inwestycyjne. Czasami też coś ciekawego na Bloombergu czy Marketwatch można znaleźć, ale Opcjo to trzeba być na bieżąco ....

Pzdr dla Inwestora


Spadam, bo Barcelona zaczyna ....



Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySob 05 Mar 2011, 20:35

A on daje na bieżąco RSS-em ?
Bo chętnie bym subskrybował.

Pozdrawiam Inwestora.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySob 05 Mar 2011, 20:40

Moja ulubiona

...ja już nigdy się nie zmienię
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySob 05 Mar 2011, 20:44

Inwestor, stare drzewa mają swoje przyzwyczajenia, a do zmiany poglądów nawet topór nie potrafi zmusić.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyNie 06 Mar 2011, 23:07

Pitolisz Nomad, ogromna większość odpowie, że jesteś na prostej drodze do bankructwa, bo tylko takie perspektywy ma DT.
Jedynie system, no, ewentualnie gra średnio-długoterminowa może Ci 'żopę' uratować. Laughing
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyNie 06 Mar 2011, 23:39

Po dogłębnej analizie biurqa dębowego mocnego nastał czas podsumowania.
Nasuwa sie samoistnie pytanie: czy wartości moralne wysysa sie z mlekiem matki czy to może wpływ "niebieskiego" mleka w proszku ?
Pozdrawiam nieodpłatnie Wink
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyWto 08 Mar 2011, 20:40

Tak, sobie, czytam.
Nie jestem w OFE, moja druga połowa też nie, nie musimy.

Jedna uwaga, OFE mogło i może inwestować w aktywa zagraniczne 5%.

I jedno pytanie, z prośbą o wyjasnienie do bardziej światłych od mojego maleńkiego rozumku.

Jak się mają wcześniejsze i obecne działania rządu związane z OFE, do wcześniejszej 'niechęci' KE w sprawie OFE a nadmierny deficyt, przy jednoczesnym skierowaniu przez KE do TS wspólnoty skargi na ograniczenie inwestowania przez OFE w aktywa zagraniczne /w tym wypadku argument brzmi, mniej więcej :

Zdaniem Brukseli limity inwestycyjne nałożone na polskie otwarte fundusze emerytalne stanowią nieuzasadnione ograniczenie swobodnego przepływu kapitału (art. 56 traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską). Co prawda prawodawca może uchwalać przepisy ograniczające agresywne strategie inwestowania, ale obowiązujący w Polsce limit 5 proc. na aktywa lokowane za granicą nie jest – zdaniem KE – zgodny z zasadą proporcjonalności i nie służy ochronie członków OFE.

Komisja wszczęła w tej sprawie postępowanie w październiku 2007 r. Jej zdaniem OFE są spółkami prywatnymi i choć składki do OFE są obowiązkowe, to same fundusze nie mogą być traktowane jako podmioty publiczne.


affraid
Powrót do góry Go down
ed=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyWto 08 Mar 2011, 20:53

A, zapomniałem.

KE /OFE też/ jest pewna uznania skargi przez TS.

Pozdrawiam i zyczę dobrego samopoczucia.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyWto 08 Mar 2011, 20:57

sorry nie czytałem ustawy o OFE stąd moja niewiedza o 5%
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyWto 08 Mar 2011, 20:59

Wiesz, KRT, ja też nie czytałem, ustawy Laughing .
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyWto 08 Mar 2011, 21:49

Cytaty, nie pisaty.

Prosty sposób:
Konto dodatkowe w ror:
1. obowiązek wpłaty składek na to konto wg obowiazujacych stawek jak teraz.
2. Mozliwośc inwestowania w rynek pieniezny, akcyjny i surowce. Ustalic procent zaangazowania. Pienieżny np 60% akcyjny np 25% i surowce 15%.
3. Mozliwość wypłaty całości w wieku emerytalnym lub podzielenie na systematyczne wypłaty co miesiac. Tutaj daje dużą dowolność.
4. Dziedziczenie zgromadzonego kapitału na współmałzonka i osoby uposazone po smierci .

affraid

Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyWto 08 Mar 2011, 22:19

Kończąc, dzisiejsze 'występy', zacytuję /z pamięci/ Głównego Analityka Globtrex.

' Ostatnie dwa tygodnie na rynkach USA to jakaś ..... paranoja, ....'.

Pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyWto 08 Mar 2011, 22:38

lol! SzFagier obecny na forum pod własnym nicki'em !!!!!
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySro 09 Mar 2011, 23:17

Nie moja gra, ale.
Czy ktoś z państwa, kiedykolwiek, zachwycając się trójkątami, zwłaszcza wybiciowymi, rysowanymi na ' conajmniej' interwałach, wraz z tworzonymi wybiciem 'kanałami', zwrócił uwagę na znaczenie, kresek 'kontynuacyjnych' niby 'zakończonego' trójkąta ? Zwłaszcza, ..., eee, zapomniałem, co chciałem.

Dobranoc.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySro 09 Mar 2011, 23:35

end=er napisał:
Nie moja gra, ale.
Czy ktoś z państwa, kiedykolwiek, zachwycając się trójkątami, zwłaszcza wybiciowymi, rysowanymi na ' conajmniej' interwałach, wraz z tworzonymi wybiciem 'kanałami', zwrócił uwagę na znaczenie, kresek 'kontynuacyjnych' niby 'zakończonego' trójkąta ? Zwłaszcza, ..., eee, zapomniałem, co chciałem.

Dobranoc.

takie luźne rozważania - Page 24 29840394



takie luźne rozważania - Page 24 Spx55



Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyCzw 10 Mar 2011, 10:39

Po zrobieniu pyk cyk z efektem umiarkowanym robie pstryk. Mając czas wolny z uwagi na fakt powyższy entuzjastycznie robie kapciuch na tytuń z sobolej skórki.A chwost przyszyje do beretu.
Co polecam.Ano wyguglać Jan Saudek photographs i pozirać.Mnie się podoba.
Dla Zybmunta tyż cuś mam. a oto cytat  zachęcający.Jako prezent ślubny dał  liste rzeczy które  kupiłby im gdyby miał pieniądze.
 
 
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyCzw 10 Mar 2011, 11:10

geronimo napisał:
Po zrobieniu pyk cyk z efektem umiarkowanym robie pstryk. Mając czas wolny z uwagi na fakt powyższy entuzjastycznie robie kapciuch na tytuń z sobolej skórki.A chwost przyszyje do beretu.
Co polecam.Ano wyguglać Jan Saudek photographs i pozirać.Mnie się podoba.
Dla Zybmunta tyż cuś mam. a oto cytat  zachęcający.Jako prezent ślubny dał  liste rzeczy które  kupiłby im gdyby miał pieniądze.
 
 

Są takie chwile, że się nie mylę.....

.....mam wszystko w tyle
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyCzw 10 Mar 2011, 15:15

Nuce..................
Alibaba chrapie w barze
Choć Arlekin tańczyć karze
Śpi choć gra muzyka.................
Pytanko pod jakim nickiem wystąpił Sobol a pod jakim smarujący posta tego.
Pozdrawiam maniakalnie.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyCzw 10 Mar 2011, 15:54

To jest giełda
To jakaś popierdułka a nie giełda
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyCzw 10 Mar 2011, 17:43

takie luźne rozważania - Page 24 Spx5



takie luźne rozważania - Page 24 Spx51



Myśl i wyprzedzaj innych w myśleniu
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyCzw 10 Mar 2011, 23:15

Nie to miałem na myśli Inwestorze, ale cóż, pytanie błędnie sformułowane, świadczy o 'przytomności' autora. Embarassed

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyCzw 10 Mar 2011, 23:50

end=er napisał:
Nie to miałem na myśli Inwestorze, ale cóż, pytanie błędnie sformułowane, świadczy o 'przytomności' autora. Embarassed

Pozdrawiam.

Nie przejmuj się
cisza-przed-burza
http://wolnemedia.net/gospodarka/cisza-przed-burza/
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyPią 11 Mar 2011, 09:26

No miałem natchnienie wczoraj L po 67 zamknięte po 67.Ale bym wyglądał z rańca.
Pyk cyk na balety trzasłem siegodnia ale siedze nerwy na rynku to sprzymierzeniec DT.Rano był rowerek ,zimno i jakiś dureń kręcący pedałami.Czas się ustatkować sanatoryjnie , nawet się godnie zestarzeć nie potrafię.
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyNie 13 Mar 2011, 23:18

No i mamy 'letni' w USA, godzina wcześniej, godzina później, co za różnica ?

Powstaje pytanie, czy myli się 'bidula' z luką up, czy 'skorelowane' z luką w nieco innym kierunku ?

Z pozdrowieniami dla zalogowanego Bankruta.

Dobranoc, miłych snów życząc
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyWto 15 Mar 2011, 17:01

No i Filip dobrze.Od paru postów ten northsautek wychodzi na chuja patentowego.
Szanowny Inwestorze poślij mu tam ode mnie pare jobów na priva.
Ad rem Genialnie no po prostu genialnie intra L pod korek po 26 po 7h zamknąłem po 28.
Pozdrawiam kogo trza.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptyWto 15 Mar 2011, 22:31

Lekce z ważeniem sobie luk, niezamykanych, na niektórych indeksach. Przecie to 'bez znaczenia', tera się je 'zamknie'.

O 'biduli' nie wspomnę, bo 'po co', jeżeli się z nią 'nie radzi'.

Nie wiem, nie znam się, nie potrafię zrozumieć 'emocjonalnie cywilizowanej' empatii, wobec braku, całkowitego/ej 'zainteresowania' chociażby Côte d'Ivoire.

Dobranoc.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 EmptySro 16 Mar 2011, 08:55

Ender o ile zrozumiałem to nie rozumiem.Moja noga skraja no no mówimy chyba z innych ambon.
Pozdrawiam oczywiście.
Ps L z wczorajszego fixa ale jaj zabrakło na S po 33..Zasługa żadna powidzmy wyczucie i szczęście.Niech on mnie cmoknie robie pstryk wystawiając odpowiednie zamykająśce.Szum gum a jutro cholera znajomy pogrzeb,.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





takie luźne rozważania - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 24 Empty

Powrót do góry Go down
 
takie luźne rozważania
Powrót do góry 
Strona 24 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Next
 Similar topics
-
» LUŹNE ROZMOWY UFO NA KANALE IRC -ogólnodotępny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: