Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 takie luźne rozważania

Go down 
+24
pandorka
betonowe_buty
EX
MedKit*
midas47
Kozoyeb
dziadek
W stronę słońca :)
Jastrząb
franco
Pan Nikt
IronFX
Lennon
inwestor
Dave
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
SYLWESTER
kaczor
Władzió
przemak
Jones
Aligator
chudy mis
Diablo
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
AutorWiadomość
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyPon 16 Maj 2011, 09:27

Że sie tak wtronce.Szanowny Inwestorze no trza z tych S wypierdalać.Pozdrawiam oczywiśvcie.
No i stało się cholera 24 nie wlazło.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyPon 16 Maj 2011, 11:47

geronimo napisał:
Że sie tak wtronce.Szanowny Inwestorze no trza z tych S wypierdalać.Pozdrawiam oczywiśvcie.
No i stało się cholera 24 nie wlazło.

Pewnie że cza Szanowny Geronimo
Ale jeszcze nie pora na telesfora
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyWto 17 Maj 2011, 09:02

Od rana rozpocząłem kuracje.Szlag trafił 2 antybiotyki i 4 inne tabletki.Bomba lekarska.Trzymajta chłoopy kciuki za powodzenie.
Tak na oko chociaż na razie bez pozycji  spierdalamy na południe w podskokach.
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyWto 17 Maj 2011, 22:57

de Bill

Witam

Ja na antybiotykach od Świąt. 3 razy dziennie. Chcą mnie zdewastować totalnie chyba, a mnie iron man się jeszcze marzy....
1000000 euro też przejdzie bokiem... Nucę " But świąteczny już nie nowy, ząb mnie psuje się trzonowy, mam się zabić? dostać kolek? trudno jestem cieeenki Bolek uuuuuu cieeeenki Bolek ..."

Pozdrawiam bywalców.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySro 18 Maj 2011, 08:44

Cholera L po 7 wywaliłem na fix.Co za brak wyczucia rynku hihi.
Forecast.Nord i przecieramy oczy.
Czy te oczy mogą kłamać chyba nie czy ja mogę serce złamać itepe.
Pozdrawiam tych co jeszcze mają nadzieje.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySro 18 Maj 2011, 08:53

Coby nie wyszło że sie pusze chodzi o fix wczorajszy.2805.
 
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySro 18 Maj 2011, 09:47

Gorzkie żale.17-21,14 nie weszło ,31 za póżno.Pizda nie DT.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyCzw 19 Maj 2011, 09:59

Do tej pory 7 transakcji coby nie ześwirować dokumentnie pstryk i rowerek.Back 14.15.I ide o zakład że różnica będzie  ok 3 points od 27.Pierdolony rynek.Vivat Sobol.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyCzw 19 Maj 2011, 15:10

Rowerek git a jak się nie chciało siedzieć to shit.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyCzw 19 Maj 2011, 23:45

888 to zły wynik, nawet od zaktualizowanego poziomu. Sleep
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyPią 20 Maj 2011, 09:31

Do szwagra hossiarza mówie sprawdzam po 49.No i chyba pstryk.
Dowcip.
Puk puk.Kto tam.Policja otwierać.Myśmy nie zamawiali Policji tylko dziwki.Nas sąsiedzi wezwali.To niech sąsiedzi ruchają.
Pozdrawiam oczywiście.
Ps Na ogrodzie sucho.Po mrozie 3 i 4 maja z owoców na krzewach będą nici i cholera do tej pory nie wzeszedł mi pasternak.Kuracja jak do tej pory w porzo.Abstynencja już mi daje nieżle w kość.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyPią 20 Maj 2011, 10:07

Szanowny Inwestor.Posta na głowny z łaski swojej.
WBK.Wczoraj wystąpiłem o obniżenie prowizji wykonując limit.Makrela mi udowadnia że rozpatrzenie dopiero na koniec miesiąca.Jak to jest dlaczego nie od dnia wystąpienia na jakiś okres.Tylko jej klamke wysmarować.Czy ktoś się orientuje w temacie BOŚ  daje od 10 kontraktów 8,50 a ta mi zarzuca że ja wierze w bzdury. takie luźne rozważania - Page 28 215363  kogo ja utrzymuje.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyPią 20 Maj 2011, 22:51

1.35 to zła prognoza, niezależnie czy 'na szybko', czy trochę wolniej. Sleep
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyPią 20 Maj 2011, 22:59

end=er napisał:
1.35 to zła prognoza, niezależnie czy 'na szybko', czy trochę wolniej. Sleep

takie luźne rozważania - Page 28 Przechwytywanie7

Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySob 21 Maj 2011, 00:41

de Bill

Witam,

Zgadzam się Geronimo. Wysmarować klamkę ale i drzwi oraz nalać na futrynę. Opcjoner wklejał nawet zdjęcia instruktażowe "ale jakiś obuz zdjął".
Swoją drogą kto by pomyślał, że nasz uniwerek kształci tak wszechstronnie. Traderka ciężki fach.
Lekarstwa odstawione. Dziś pierwsze piwo. Znów budzi się życie ...

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
MedKit*
Całkiem Dobra Wróżka
Całkiem Dobra Wróżka
MedKit*


Liczba postów : 2605
Location : KryspinLand
Registration date : 23/05/2008

takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySob 21 Maj 2011, 12:47

inwestor napisał:
end=er napisał:
1.35 to zła prognoza, niezależnie czy 'na szybko', czy trochę wolniej. Sleep

takie luźne rozważania - Page 28 Przechwytywanie7
takie luźne rozważania - Page 28 1c7823f974


takie luźne rozważania

wzór na liczbę permutacji 3

A -UP
B-DOWN
C-INFO
ABC-BAC -CAB-ACB-BCA-CBA


Wink

Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySob 21 Maj 2011, 16:04


Drogi Szanowny Rogalu
Poproszę o podobną analizę dla naszej piaskownicy z uwzględnieniem "wariacji z powtórzeniami"
A tak poza tym wszyscy zdrowi
Pozdrawiam kogo cza Wink
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySob 21 Maj 2011, 19:25

Szanowni Inwestor i RogaL.
Dzięki za odpowiedź, ale w bardzo krótkim, krótkim, średnio-krótkim itd. to ja jakoś sobie radzę Wink .

Chodziło mi, mniej więcej, o wyznaczenie kreskami poziomu w 'trochę' dłuższym czasie.
Poziomu, przy którym nastąpi reakcja FED, jak na załączonym obrazku /bez kresek 'of kors' i z 'pewną dozą śmiechu' narysowanego/.

takie luźne rozważania - Page 28 968925



Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySob 21 Maj 2011, 19:27

drunken

bankfotek.pl/view/968925
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySro 25 Maj 2011, 22:42

Jak ja lubię te 'nagłe, nieprzewidywalne' ruchy.

bankfotek.pl/view/975394 Shocked

Chciało by się, zaśpiewać .

Pozdrawiając kogo trzeba, dobranoc.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyCzw 26 Maj 2011, 04:41

No to ostatni dzień tych antybiotyków.Do konowałki z rańca.Samopoczucie w porzo.Ciekawe jakie będzie jak się blokery odstawi.Rynkowo wczoraj baty i to po  rannym L ciągle ten sam błąd choleryka.Będzie kłopot coby to do końca miecha odrobić.Ułańska fantazja była i  zwyczajowa blokada psychiczna post factum.
Nuce żurawiejke hej dziewczyny w góre kiecki jedzie ułan jazłowiecki.
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySro 01 Cze 2011, 09:03

dlaczego taka flauta na wątku.
1 Straty oczywiście nieodrobiłem czyli do d.
2 Krawaciarz jeszcze mi nie rozpatrzył dyspozycji,U dzrzwi Twoich stoje Panie czekam na twe zmiłowanie.
3 Wczoraj nie o trzymuje wszystkich dokumentów w PKO BP.Pytam dlaczego odpowiedż a potrzebne to Panu. ja od Pani oczekuje odpowiedzi a  nie pytań.
4 Phone nic nie załatwisz makrela pracuje od 9 zapierdalaj chamie od rana i płać płać.
Nuce ukochany kraj co pewnie ten zgred Inwestor,którego pozdrawiam, wyśpiewywał na  akademiach ubrany w krótkie spodenki na szelkach i podkolanówki w kolorze białym.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySro 01 Cze 2011, 09:07

geronimo napisał:
dlaczego taka flauta na wątku.
1 Straty oczywiście nieodrobiłem czyli do d.
2 Krawaciarz jeszcze mi nie rozpatrzył dyspozycji,U dzrzwi Twoich stoje Panie czekam na twe zmiłowanie.
3 Wczoraj nie o trzymuje wszystkich dokumentów w PKO BP.Pytam dlaczego odpowiedż a potrzebne to Panu. ja od Pani oczekuje odpowiedzi a  nie pytań.
4 Phone nic nie załatwisz makrela pracuje od 9 zapierdalaj chamie od rana i płać płać.
Nuce ukochany kraj co pewnie ten zgred Inwestor,którego pozdrawiam, wyśpiewywał na  akademiach ubrany w krótkie spodenki na szelkach i podkolanówki w kolorze białym.

Umiłowany kraj
Ukochane i miasta i wioski
Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry Go down
end=er
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySro 01 Cze 2011, 22:37

Mówisz Geronimo flauta.
A o czym tu pisać. Ostatnio za mało piję, a na trzeźwo, mylą mi się wykresy, interwały i instrumenta.
W końcu, jestem tylko DT, nic więcej i nic ponad to.

Pozdrawiam /wszystkich, których trzeba/ i Sleep
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptySro 01 Cze 2011, 23:28


Śpiewaj Yidl mitn fidl i nie przejmuj się
Specjalnie dla Geronima
Wink
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyCzw 02 Cze 2011, 09:04

Cuś mi ten tytuł przypomina Inwestorze ale na razie nie wysilam  skołatanego łba bo jak zwykle mam mase innych problemów zakontaminowanych.
He he nie pije, ja to już trzymam ryja zamkniętego przez 5 miechów co  mi okropnie doskwiera planuje letką rozgrzewkę bo te kuracje mnie jednak osłabiły widze to po rowerze a ponadto męki jakie przechodziłem nie chciałbym aby wróciły.Cały czas mam  na uwadze sławne nazwiska ze świata rocka które chorując przeholowały i już grają na innej scenie.
No bo jak tu się nie denerwować robie wczoraj odwrotke po 94 odwracam się po 01 a ten mi  tu z fixem wyjeżdża.
Z życia -szlachetnych bardzo mało.Mława górą.Ale to każdy pojawiający sie w tym wątku widzi.
PS contaminatio łac. hihi.
Pozdrawiam oczywiście.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyCzw 02 Cze 2011, 15:23

A propos przedłużenia sesji  takie luźne rozważania - Page 28 215363  takie luźne rozważania - Page 28 435404  takie luźne rozważania - Page 28 540588 
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyCzw 02 Cze 2011, 16:22

No i chwila wesołości skąd się biorą takie frajery co stawiają stopy na 3 punktach.Więcej takich i to z dużą kasą  i znających kreski futureski.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyCzw 02 Cze 2011, 18:24

geronimo napisał:
A propos przedłużenia sesji  takie luźne rozważania - Page 28 215363  takie luźne rozważania - Page 28 435404  takie luźne rozważania - Page 28 540588 


co autor chciał powiedzieć ? scratch

Laughing
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 EmptyCzw 02 Cze 2011, 21:36

Tak se siedze na krótkiej intra wystawiona obrotka czytam liste  100 amerykańskich filmów wszechczasów samozachwycając się że prawie wszystko widziałem a tu nagle neta szlag trafił  na chwile już logowanie  prędko prędko i obrotka zamknięta ze stratą 6 points.To wszystko przez te długie sesje z nudów człowiek wymyśla jakieś intra 4 punktowe i takie skutki.Na fix pobrane L ale czy to był pomysł dobry to śmiem wątpić.
 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





takie luźne rozważania - Page 28 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 28 Empty

Powrót do góry Go down
 
takie luźne rozważania
Powrót do góry 
Strona 28 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» LUŹNE ROZMOWY UFO NA KANALE IRC -ogólnodotępny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: